180 undinės tatuiruočių, kurios sušlapins

Nepasotinama undinė. Sirena ir vilioklė, kuri savo grožiu vilioja žvejus ant uolų. Jie sportuoja nuogas kūnas ir didelis uodegos pelekas. Undinė yra populiari tatuiruočių pasaulyje, daugiausia moterims, nors kai kurie vyrai jas gauna. Jie yra a seksualumo simbolis ir laisvę. Laisvė plaukti didžiuliame vandenyne ir yra laisva bei nevaržoma sausumoje gyvenančių būtybių, tokių kaip žmonės. Mes sudarėme geriausių undinių tatuiruočių, kurias internetas gali pasiūlyti jūsų malonumui, sąrašą. Taigi pradėkime įtrūkti, ar turėčiau pasakyti, kad plaukiame į undinės pasaulį.

undinė-tatuiruotės

Undinėlės kojų tatuiruotė

Tai didelė undinės tatuiruotė ant šios ponios kojos. Jame yra daugybė gražių spalvų, kurios sukosi ir suko koją, o tada tapo vientisa mėlyna. Undinėlė yra tvanki, tikriausiai tokia poza, kurią ji anksčiau viliojo savo naujausią auką, o dabar jų laivas sudužo ant uolų. Tai skamba kaip skanus gėrimas, kuris jus sutriuškina. Avarija ant uolų, padėkosiu dvigubai.

Undinėlės pečių tatuiruotė

Ši pečių tatuiruotė yra gražios undinės. Ji yra spalvinga, o dailininkė naudojo akvarelės stilių be tvirtų kontūrų, kad padarytų šią gražią undinės tatuiruotę.

Mėlynos undinės tatuiruotė

Undinės yra pusiau žuvys ir pusiau žmonės. Ankstyvosiomis dienomis jūreiviai pranešė matę šiuos didingus padarus vandenyne. Jie galėjo haliucinuoti, kai per ilgai praleido jūroje nematydami kitų žmonių. Kita teorija yra ta, kad undinės iš tikrųjų yra dugongai, o jūreiviai raguodavo, o aplinkui nebuvo nė vieno, jie pasimylėtų su dugongais ir įsivaizduotų juos kaip undines.

Rankos undinės tatuiruotė

Šioje tatuiruotėje yra undinė ant rankos, kuri buvo atlikta iki galo. Man patinka tai, kaip menininkas padarė gana dviprasmišką foną, nors ir atspindi vandenį ir uolas, ant kurių yra undinė. Ji atrodo gana tvanki, atsukusi nugarą, bet neapsigaukite, nes priešingu atveju galite pasakyti, kad myliu undines. Įdomu, ar taip nuskendo „Titanikas“. Kapitonas vairuodamas gėrė savo romą, tada jo regėjime pasirodė undinė, viliojanti jį link ledkalnio. Tada bumas, visagalis laivas atsitrenkia į jį ir pietų metu nusileidžia kaip traškučių maišas.

Mažosios undinės tatuiruotės

Ar pamenate „Disney“ klasika „Mažoji undinė“? Tai buvo hitas ir visiems tai patiko visame pasaulyje. Krabas buvo mano mėgstamiausias personažas ir, jei norėčiau pasidaryti tatuiruotę, tikrai padarysiu krabą. Nepamenu jo vardo, bet jis buvo juokingas vaikinas, kuris dainavo ir šoko. Norėčiau, kad visi krabai galėtų būti tokie kaip jis. Vietoj to, jie jums įkandės bet kokia proga ir net nešoks. Nors jie yra super skanūs. Krabų sumuštiniai yra mano mėgstamiausi. Koks yra jūsų mėgstamiausias sumuštinis? Paspauskite mus žemiau esančiame komentarų skyriuje ir praneškite mums? Mums visada įdomu sužinoti, kas verčia žmones pažymėti. Tai geras žmonių charakterio sprendimas, kokie sumuštiniai jiems patinka.

Animacinė undinė tatuiruotė

Čia yra puikus animacinės undinės tatuiruotės pavyzdys. Menininkas panaudojo reikiamą kiekį visko, kad sukurtų šį puikų meno kūrinį.

Tikros undinės tatuiruotės spalvos

Undinė gali būti graži ir įnoringa, taip pat gali būti bjaurios nuodingos raganos, kurios bandys sudaužyti jūsų laivą. Tai yra vienas iš pastarųjų, o menininkas tai gana gražiai perteikė ir naudoja spalvas bei atspalvius, kad tikrai atgaivintų. Undinėlės išvakarės turi keletą savo tatuiruočių, kurios yra šaunios. Kokias tatuiruotes pasidarytum ant savo undinėlės? Paspauskite mus komentarų laukelyje ir praneškite mums. Mes mirštame išgirsti.

Kūno undinė tatuiruotė

Tai unikali undinės tatuiruotė šio žmogaus kūno šone. Jis naudoja trafareto efektą, o ne piešia visos undinės paveikslą. Man patinka naudoti šviesą ir spalvas, o atspalvių ir linijų trūkumas leidžia pasitelkti vaizduotę, kad nupieštumėte likusį paveikslėlį ir užpildytumėte tuščias vietas.

Juodos ir baltos undinės tatuiruotė

Ši juoda ir balta tatuiruotė turi keletą rimtų gražių linijų, kurios kartojasi per amžius. Kaip tai kartojasi per amžius, kurių galite paklausti? Na, jei nežinojote, kad tatuiruotės yra nuolatinės ir šis asmuo jas turės iki mirties dienos. Todėl nemanote, kad tai kartojasi bent vieną amžių?

Kritusi undinės tatuiruotė

Ši undinė nukrito iš malonės, nes aukščiau esančiame paveikslėlyje matote, kad ji yra apversta. Ką undinė turi padaryti, kad iškristų iš malonės? Na, yra daugybė teorijų ir dabar mes atidžiau pažvelgsime į kai kurias. Pirmoji teorija yra ta, kad ji moka atgailą už visus jos sudužusius laivus ir jūreivių gyvenimus, kuriuos ji patyrė viliodama juos į uolas. Kita teorija būtų tokia, kad ji turėjo lytinių santykių su krabu ir tai vandens srityje draudžiama. Karalius Neptūnas ją nugalėjo toli. Kita teorija yra ta, kad ji plaukia sinchroniškai. Kokia jūsų puolusios undinės teorija??

Undinėlės silueto tatuiruotė

Man patinka gera silueto tatuiruotė, o aukščiau esanti yra geniali. Menininkas taškais perteikė undinės aplinką, kuri yra vanduo. Undinė plaukia, o tai gali reikšti šviesesnę ateitį ir geresnius dalykus. Tai taip pat gali reikšti, kad ji pasirodo įkvėpti gryno oro. Nesu tikras, ar undinės gali kvėpuoti po vandeniu, ar ne. Jei žinote atsakymą į šį seną klausimą, praneškite mums komentarų skiltyje. Jūs netgi galite rasti atsakymus filme „Mažoji undinė“. Galėčiau jį peržiūrėti ir baigęs šį straipsnį.

Senosios mokyklos undinės tatuiruotė

Ši undinės tatuiruotė buvo padaryta senosios mokyklos stiliumi, kurią išgarsino jūreivis Gerry. Dabar, jo garbei, kažkas pagamino skanų prieskonių romą, kuris nusileidžia, ir tai yra puiki pagarba tatuiruočių guru. Kai ateis laikas pasirinkti savo tatuiruočių meistrą, įsitikinkite, kad pasirinksite gerą. Pasaulyje yra daug gudrių tatuiruočių meistrų, o paskutinis dalykas, kurio norite, yra tas, kuris padarys blogą darbą ir paliks jus norėdamas, kad to nepadarytumėte. Aš tai išgyvenau ir nelinkiu blogiausiam savo priešui. Na gal ir darau, bet tai yra esmė.

Undinėlės pečių tatuiruotė

Ši undinė atlieka garsųjį „Instagram“ plaukų šukavimą. Tai vieta, kur dedate plaukus ir į vandenį, ir labai greitai juos atlenkiate, kad paliktų vandens pėdsaką. Tuo tarpu laukia prasta sula su telefonu rankoje, pasirengusia užfiksuoti akimirką.

Rankovių undinės tatuiruotė

Čia yra graži ir spalvinga rankovė su undine su jūreivių kepure. Įdomu, ar jai nenusibodo maudytis po jūra ir prisijungė prie karinio jūrų laivyno, kad padėtų fronto linijose. Jai būtų gerai mūšyje, nes ji galėtų plaukti prieš valtis ir aptikti minas, užtikrinančias saugų laivų praėjimą.

Inkaro undinės tatuiruotė

Ši klastinga undinė nuima laivo inkarą, kol sperma miega, ir jų laivai bėga į krantą. Tada jie bus sudužę į apleistą salą, kad tik gyventų kokosų riešutus nuo telefonų ir interneto. Amžinai pasmerktas ir niekada nematyti šaunaus tatuiruočių sąrašo.

Šlaunikaulio undinėlės tatuiruotė

Ši undinės tatuiruotė palieka daug vaizduotės. Jis sumaniai sukurtas ir rodo undinę, nardančią į nežinomybę. Galbūt į šį moterišką dvokiantį batą. Ne pati ideali vieta maudytis, bet kai karšta, reikia plaukti kur nors.

Nugaros undinės tatuiruotė

Oho, pažvelk į šią didelę, drąsią undinės tatuiruotę. Tai visiškai didžiulis. taip pat yra pelkės senoji pilis. Nugaros tatuiruotės puikiai tinka freskoms gauti, kaip matote aukščiau. Ką gautum, jei galėtum ant nugaros pasidaryti tatuiruotės freską? Paspauskite mus žemiau esančiame komentarų laukelyje.

Undinėlės pečių tatuiruotė

Tai labai išsami undinės tatuiruotė. Dailininkas atliko puikų šios tatuiruotės darbą. Spalva ir detalės yra nuostabios ir tikrai atgaivina. Jei atidžiai pažvelgsite į plaukus, tikrai pamatysite, kaip tatuiruočių meistras atliko gerą darbą, ir jie nusipelno nuopelnų. Štai kodėl taip svarbu pasirinkti tinkamą tatuiruočių menininką. Tai gali reikšti skirtumą tarp šedevro buvimo ant kūno ar bjaurybės.

Nuoga undinė tatuiruotė

Kaip matote iš sąrašo, undinės nedėvi labai daug drabužių. Minėta undinė neturi drabužių, o plaukai dengia jos spenelius. Kartais geriau palikti šiek tiek vaizduotės, nei parodyti visą. Šiuo atveju jis veikia tiek daug skirtingų lygių. Fonas yra malonus prisilietimas ir tikrai atgaivina tatuiruotę.

Juoda ir balta išsami undinės tatuiruotė

Ši juodai balta tatuiruotė yra tobulumo įsikūnijimas. Linijinis darbas yra fantastiškas, toks puikus ir išsamus, kad šis žmogus turėtų manyti, kad jam pasisekė turėti tokią nuostabią tatuiruotę. Tai būtų užtrukę nemažai laiko ir daug valandų kėdėje. Uodega yra nuostabi ir man patinka, kaip ji išsiskleidžia. Tai unikali vienos spalvos undinės tatuiruotė, kurią pasidaryčiau pati. O kaip tau? Ką manai apie šią tatuiruotę??

Undinėlės riešo tatuiruotė

Tai nuostabi riešo tatuiruotė, pagaminta iš undinės. Dėl silueto tai įdomu, o undinė siekia vandens paviršiaus, galbūt kontaktuodama su jūreiviu. Ar jie įsimylės? Tik laikas parodys mano draugams. Tik laikas parodys.

Dar viena didelė nugaros tatuiruotė

Oho! Tai dar viena nuostabi visapusiška nugaros tatuiruotė, kuri jums kvėpuos, kai žavitės jos dydžiu ir grožiu. Aplink rankomis apsivijusi gyvatė gali reikšti blogą prigimtį, kurioje undinės gali privilioti savo aukas į krantą. Visa tai, išskyrus tatuiruotę, yra fenomenali. Linijinis darbas ant svarstyklių yra tiesiog nuostabus ir visa tatuiruotė šiuo klausimu. Menininkas yra absoliutus čempionas.

Undinė stiklainyje

Ši undinė yra įstrigusi stiklainyje. Įdomu, kaip ji ten atsidūrė. Galbūt ji marinuojama kaip agurkas, kad vėliau būtų panaudota ant kieno nors mėsainio. Undinėlių rauginimas yra sena praktika ir padidina jų vitaminus bei mineralines medžiagas, todėl jas valgydami jaučiatės maitinami ir patenkinti.

Undinėlė hamake

Būti undine yra sunkus darbas ir, kaip ir žmonėms, jiems reikia prastovų. Kai kurios undinės žaidžia vaizdo žaidimus, o kitos skaito knygas. Ši undinė mėgsta atsipalaiduoti hamake ir stebėti, kaip pasaulis praeina be rūpesčių pasaulyje. Laukdama kito plaukimo vandenyne ar miuziklo su dainuojančiais vėžiais, ji pasuka visą dieną.

Bučinių undinės tatuiruotės

Ši undinė bučiuoja savo vaiką. Undinės taip pat turi vaikų ir, kaip ir žmonių vaikai, undinių jauniklius reikia mylėti ir puoselėti. Aš niekada nemačiau žmogaus, todėl įdomu, kaip undinės dauginasi. Jie gali būti aseksualūs, o tai reiškia, kad jiems nereikia daugintis priešingos lyties partnerio. Jei žinote atsakymą į šį klausimą, praneškite mums komentaruose. Ar undinės yra aseksualios?

Na. tai sąrašas ir koks jis buvo. Mes visi mėgstame gerą undinių tatuiruočių sąrašą, ar ne? Na, aš tikrai kaip velnias. Tikimės, kad jums patiko.