75 seksualūs auskarai pilvo mygtukais, kuriuos tikrai mylėsite

Ar norite šiek tiek išsišakoti ir pasidaryti auskarą, tada žiūrėkite toliau nei šis straipsnis? Populiariausias auskarų vėrimas yra bambos auskarų vėrimas ir mes galime suprasti, kodėl. Tai seksualu kaip pragaras! Kai kurios moterys pasirenka tik dvigubo akmens bambos juostą, kad užbaigtų auskarų vėrimo patirtį, o kitos eksperimentuos šiek tiek daugiau. Jei norite sustiprinti auskarų vėrimo patirtį, sekite naujienas.

Galbūt nežinote, kad kai kuriose kultūrose bamba auskarai gali simbolizuoti daugelį dalykų. Jie simbolizuoja jėgą, vaisingumą ir net drąsą. Tiek auskarų vėrimas, tiek vyrai, tiek moterys dalyvauja. Auskarų vėrimas yra šiek tiek populiaresnis moterims nei vyrams.

Galų gale, yra daug skirtingų būdų, kaip pradurti bambą. Auskarų vėrimas visada atliekamas daugiausia iš bambos viršaus. Tada ten yra štanga, uždėta per karinį jūrų laivyną, o pabaigoje ji yra dygliuota. Jei norite šiek tiek žengti toliau, į auskarą galite pridėti prabangių žavesio ar brangakmenių, kad padidintumėte efektą.

Galbūt to nesuvokiate, tačiau pradūrę bambą, jūs sutelkiate dėmesį į savo kūno formos ir formos pabrėžimą. Tai gana svarbu. „Tie, kurie turi išorinius pilvo mygtukus, gali pasirinkti auskarą per bambos centrą, nes nepakanka vietos eiti per jo viršutinę ar apatinę dalis“.

Yra daug skirtingų elementų, kuriuos galite pridėti prie bambos auskarų vėrimo. Galbūt dažnai matėte grandines ar net juosteles, kurios jungiasi prie auskarų, bet taip pat apeina juosmenį. Taip kiti reprezentuoja savo asmenybę ar savo stiliaus jausmą. Daugelis moterų renkasi tuos variantus, o kitos liks su tradicine štanga ar žiedu, ir tai taip pat gerai. Dygliuoti papuošalai yra įvairių formų ir dydžių, ir tikrai dangus yra riba papuošalų, kuriuos galite įsigyti auskarui. Žemiau yra 75 seksualūs pilvo auskarų auskarai, kuriuos tikrai mylėsite:

1. Paprastas dizainas

Paprasta štanga, o ši net neturi brangakmenių. Kai kuriems žmonėms patinka tai padaryti paprastai. Tai puikus stilius, į kurį įsitrauksite. Ne visada turite pasirodyti; paprastas auskarų vėrimas yra viskas, ko jums reikia norint parodyti savo asmenybę.

auskarų vėrimas

2. Pridėkite brangakmenį

Paprasta štanga, tačiau ši turi brangakmenį. Jei jums patinka dėvėti bikinį, tai puikus būdas parodyti auskarus. Tai geriausia dėvėti bikinį – parodyti tą seksualų auskarą visam pasauliui.

3. Mieli dizainai

Paprastam štangos dizainui pakanka purslų. Yra daug moterų, kurios pirmenybę teikia tokiam paprastam auskarų vėrimui.

4. Dygliuotos konstrukcijos

Kalbant apie auskarus, viskas gerai, kad viskas būtų paprasta. Kas nemėgsta apsinuoginti? Ant štangos rutuliai yra gana maži, todėl auskarų vėrimas yra labai paprastas. Jei nenorite nieko, kas yra per daug efektinga, tai yra tas, kuris jums tinka.

5. Akinantys brangakmeniai

Brangakmeniai būna įvairių formų ir dydžių, o šiuo atveju jie yra šiek tiek didesni. Sidabras tikrai nukrenta nuo jos įdegusio odos. Tai išvaizda, kurią tikrai mylėsite, jei turite paprastą asmenybę.

6. Juodoji štanga

Juoda štanga visada yra paslaptingas stilius, suteikiantis jums tą blogą jausmą. Blizganti juoda spalva tikrai išsiskiria ir suteiks jums tą paslapties elementą, dėl kurio visi kalbės apie jus. Tai seksualu ir vilioja.

7. Seksualus stilius

Šis seksualus stilius jums tikrai patiks dėl daugelio priežasčių. Viena yra tai, kad galite tai parodyti sporto salėje. Auskarų vėrimas atrodo nuostabiai prieš jos plokščią pilvą. Tai seksualiausia jos pilvo dalis.

8. Priedai

Daugelis moterų mėgsta aksesuarus savo auskarų vėrimu ir tai yra puikus to pavyzdys. Kas nemėgsta blingo? Tai puikus būdas savo stiliui pridėti šiek tiek pop.

9. Svajonių gaudytojas

Šis stulbinantis aksesuaras yra šiek tiek didesnis, tačiau jis tikrai kietas. Svajonių gaudytojas yra pareiškimas, kurį galite parodyti bet kur. Tai seksualu ir parodys pasauliui šiek tiek jūsų asmenybės.

10. Pistoletas

Jei jūsų asmenybė yra šiek tiek prastesnė, kodėl gi ne prie auskaro pritvirtinti pistoleto priedą. Juoda spalva aplink brangakmenį tikrai išryškina viską.

11. Gražios spalvos

Man patinka visos šios gana skirtingos spalvos. Čia gausu įvairovės, kuri jums tikrai patiks. Ryškios spalvos tikrai vilioja. Raudona, mėlyna, žalia ar net juoda. Nesvarbu, kokią spalvą pasirinksite, ji bus graži. Jūs negalite suklysti su šiomis spalvomis.

12. Karūna

Jei norite jaustis kaip karalienė, kodėl gi nepasigilinus į auskarą, kuris turi tam tikrą honorarą. Karūna net raudona, todėl greitai pasijusite kaip karališkieji.

13. Karūnos brangakmeniai

Ši karūna yra apie brangakmenius. Su pasididžiavimu dėvėkite karūnos brangakmenius.

14. Gana karūna

Jei jums patinka didesni auskarai, tuomet jums tikrai patiks ši blizganti karūna. Brangakmenis yra didelis, kaip ir aksesuaras.

15. Paplūdimio aksesuarai

Tai tikrai puikus auskarų vėrimas, nes brangenybės yra mėlynos spalvos, jau nekalbant apie tai, kad yra kriauklių ir net vėžlys. Tai tikrai didelis aksesuaras, jei tai jums patinka.

16. Saulėgrįžos saulė

Puikus aksesuaras saulės pavidalu. Jei turite saulėtą asmenybę, tai auskaras jums.

17. Gėlių auskarų vėrimas

Puikus auskarų vėrimas, kuris tvirtai telpa į pilvą. Mažos brangenybės sukuria gražią gėlę. Tai nuostabus auskarų vėrimas.

18. Kulka

Jei jums patinka medžioti ar tiesiog šaudyti į savo mėgstamą ginklų diapazoną, tai yra auskarų vėrimas jums. Brangakmeniai taip pat suteikia gražų elementą auskarui.

19. Rožinė ir mėlyna

Kitas ginklų mėgėjo auskarų bambos pavyzdys. Juvelyriniai dirbiniai yra rožinės ir mėlynos spalvos, kad suteiktų jums šiek tiek asmenybės.

20. Įtempti skrandžiai

Kai turite mažą skrandį ar liekną juosmenį, tikriausiai nenorite, kad auskaras būtų per didelis. Šiuo atveju jis puikiai tinka.

21. Saulėta pusė

Šis gražus auskarų vėrimas yra nuostabus, nes jis yra unikalus. Jame yra brangakmenių ir aukso; tai stulbinanti kokybė.

22. Dvigubas auskarų vėrimas

Tai neįprastas auskarų vėrimas su juoda štanga su papildomu priedu. Jei norite kažko kitokio nei šis, tai jums.

Taip pat žiūrėkite: Kremzlės auskarų vėrimas: viskas, ką reikia žinoti prieš gaunant (2018)

23. Dviguba štanga

Jei norite tikrai nepakartojamos išvaizdos, tai dvigubos brangakmenio štangos įsigijimas yra būtent tai, ko ieškote. Tai seksuali nauja išvaizda, kuri tampa vis madingiausia.

24. Lankas

Tai tikrai didesnis priedas. Jei norite auskarų, turinčių tam tikrą klasę ir eleganciją, tai jums tinka. Yra papuošalų su nedideliu lanku, kad užbaigtumėte stilių. 

25. Purpurinė išvaizda

Man patinka nuostabūs purpuriniai brangakmeniai su šiuo auskaru, taip pat pridėta undinė. Tai mielas dizainas, kuris patiks visiems.

26. Plunksna

Puikus priedas plunksnos pavidalu, jis tikrai gražus.

27. Rožinė svajonių gaudyklė

Puikus svajonių gaudytojas, kuris yra šiek tiek rausvos spalvos, tikrai išsiskiria. Jei jums patinka rožinė spalva, tai jums tinka auskarų vėrimas.

28. Grandinės dizainas

Kitoks priedas, kuris yra grandinių pavidalu. Šis papuošalas nuo bambos yra tikrai gražus dėl papuošalų elemento.

29. Krištolinė mėlyna

Svajonių gaudytojai šiais laikais yra tikrai populiarūs. Prie bet kokio priedo pridėkite didelį mėlyną kristalą, ir jis tikrai sukels šypseną jūsų veide.

30. Maži auskariukai

Šis seksualus vidurys atrodo nuostabiai su šiuo auskaru, nors ir mažas. Jei norite tik mažos ir paprastos štangos, kuri yra tokia pat seksuali kaip ir visos kitos.

21. Neoninė žalia

Linksmi aksesuarai yra tik būdas parodyti savo asmenybę. Pridėkite žalią brangakmenį ar galbūt kaubojų batus ar angelo sparną.

22. Paprastas auskarų vėrimas

Paprastas auskarų vėrimas, kuris jums tikrai patiks, jei norite kažko paprasto ir nepakartojamo.

23. Tiesiog sidabras

Puiki štanga, kuri yra tik sidabro prisilietimas. Tai tobulas auskarų vėrimas tiems, kurie mėgsta tai padaryti paprastai.

24. Kanapės

Jei šiek tiek mylite natūralų augalų gyvenimą, galbūt norite jį atstovauti. Tai mielas aksesuaras, kuris tikrai sukels šypseną jūsų veide.

25. Puikus papuošalas

Puikus auskarų vėrimas, paprastas, bet saldus.

26. Laumžirgis

Jei jums patinka laumžirgiai, tuomet jūs dievinsite šį papuošalą. Mums tiesiog patinka purpurinė spalva, kuri čia taip pat yra.

27. Dygliuota meilė

Jei norite tik paprasto smeigtuko, jums patiks šis brangakmenis.

28. Dideli brangakmeniai

Brangakmeniai būna įvairių dydžių; viskas priklauso nuo jūsų komforto lygio. Jei ieškote brangakmenio, pasirinkite jį pagal savo juosmens formą.

29. Paprasta rožinė

Paprastas auskarų vėrimas, kurį tikrai mylėsite.

30. Paprasta auskarų meilė

Nėra nieko blogo, jei viskas paprasta, galbūt tokia yra jūsų asmenybė. Auskarų vėrimas yra puikus būdas parodyti savo tikrąją asmenybę.

31. Sūpuojantis sidabras

Jei jums patinka bling, viskas, ko jums reikia, yra paprasta brangakmenio štanga, kad užbaigtumėte savo išvaizdą.

32. Mažos štangos

Štangos yra įvairių formų ir dydžių ir šiuo atveju štanga yra mažytė.

33. Tiny Blue

Štanga su mėlynomis brangenybėmis yra būtent tai, ko jums reikia norint padaryti pareiškimą. Tai madinga spalva, kuri tikrai nukrenta nuo odos.

34. Neįprasti dizainai

Puiki štanga, kuri yra šiek tiek neįprasta. Jei norite kažko kitokio, tuomet jums tikrai patiks ši štanga.

35. Subtilus dizainas

Auskarų vėrimas, kuris puikiai atrodo su tatuiruote. Jei jums patinka kai kurie kūno auskarai, tai jums tinka.

36. Juodi dizainai

Labai maža ir labai paprasta juoda štanga. Kartais gerai, kad viskas būtų paprasta.

37. Puikūs aksesuarai

Priedai gali būti puikūs, jei norite šiek tiek labiau prisiliesti prie savo stiliaus. Šie priedai nėra per dideli, tačiau jie prideda šiek tiek ryškumo.

38. Dramblio meilė

Tam štangos nereikia. Didelis dramblys visiškai uždengia štangą. Jei norite išties kitokio dizaino, tai šis kaip tik jums.

39. Juodi dizainai

Paprasta juoda štanga sukuria paprastą, bet elegantišką stilių. Jei tikrai norite paprasto auskarų vėrimo, tai tikrai jums patiks šis.

40. Seksualus stilius

Seksualus aksesuaras yra būtent tai, ko jums reikia norint užbaigti savo asmeninį stilių.

41. Inkaro meilė

Puikus auskarų vėrimas, susijęs su blingu. Jos vidurį demonstruoja šis inkaras, kuris turi daug klaidų. Tai seksualus bambos auskarų vėrimas.

42. Pramogos saulėje

Paprastas auskarų vėrimas, kurį galite ištverti saulėje šią vasarą. Tai tobulas auskarų vėrimas jums.

43. Sidabrinė štanga

Puikus auskarų vėrimas, susijęs su paprastumu. Puikus stilius, kuris yra elegantiškas, bet tuo pat metu nepaprastas.

44. Seksualus spindesys

Kad padarytumėte įspūdį gyvenime, tereikia paprasto, seksualios spindesio. Kiekvienas iš mūsų gyvenime galime panaudoti šiek tiek spindesio.

45. Gyvybės medis

Šis dvigubas auskarų vėrimas yra labai kietas. Čia yra keletas brangakmenių elementų, tačiau gyvybės medžio aksesuaras yra tikrai įspūdingas. Jei norite nuostabaus auskarų vėrimo, tai jums tikrai patiks šis.

46. ​​Seksualus ir sidabrinis

Sidabrinė štanga, kuri jums patiks tik todėl, kad ji sidabrinė. Tai unikalus būdas parodyti asmeninį stilių.