80 unikalių Vandenio tatuiruočių idėjų, kurias tikrai mylėsite

Jei ieškote naujos tatuiruotės, kodėl gi nepasirinkus savo astrologinio ženklo. Nėra geresnio ženklo už Vandenio ženklą ir tai daro puikią tatuiruotę. Vandenio simbolis yra originalus ir juokingas vienu metu. Kaip tu negali mylėti šios tatuiruotės??

Vandenio savininkai gimsta nuo sausio pabaigos iki vasario pradžios, tai susiję su tais, kurie yra kylantieji, mėnuliai ar kupsteliai.

Jei nežinote, ką reiškia būti Vandeniu, leiskite mums jums tai padėti. Žinoma, kad jie turi neįtikėtinai intensyvią intuiciją, ir tai gali būti naudinga. Jie taip pat turi nesavanaudišką prigimtį, kuri turi nuostabią savybę. Fonas yra susijęs su 11 -uoju ženklu ir jį vaizduoja dvi zigzago linijos.

Vandenis yra susijęs su oro stichija. Nors jei norite būti techniniai, jie taip pat naudoja bangas ir vėją.

Jei norite reprezentuoti savo ženklą, tai yra puikus straipsnis, kuriame galite pasirinkti puikų dizainą.

Žemiau yra 80 unikalių Vandenio tatuiruočių idėjų, kurias tikrai mylėsite:

1. Nuožmus vanduo

Šioje tatuiruotėje vanduo yra aršus ir matote, kad dizainas taip pat turi daug stiprybės. Jei norite tatuiruotės, kuri parodytų jūsų turimą galią, tai yra tatuiruotė jums. Šiam dizainui nereikia spalvų. Tai gražu.

Vandenio tatuiruotės

2. Paprastos tatuiruotės

Tai labai paprastas dizainas, atspindintis bangas, tačiau mums patinka ryškios spalvos. Šis tatuiruotės dizainas yra pakankamai mažas, todėl jį galima įdėti bet kur. Atrodo, kad ranka yra populiariausia šių tatuiruočių vieta, ir mes sutinkame.

3. Bangų dizainas

Kitas bangos tatuiruotės pavyzdys, bet kitoje padėtyje. Mums patinka šio dizaino draugiškumas. Bangos nėra smagios formos, o mėlyna spalva tikrai išsiskiria.

4. Drąsus dizainas

Nuo pradžios iki pabaigos ši tatuiruotė yra labai paprasta ir neužtruks ilgai. Jis taip pat gali tilpti bet kur, todėl, jei norite, galite jį paslėpti. Šie drąsūs dizainai atspindi bangas. Jei norite švelnesnės tatuiruotės, tai jums tinka.

5. Žvaigždėse

Jei jums patinka žiūrėti į žvaigždes, jums tikrai patiks šis dizainas. Žvaigždyno tatuiruotė visada yra populiari. Šio tipo tatuiruotė gali būti bet kur.

6. Graikų raidės

Jei jums patinka bangų dizainas, pridėkite prie jo keletą graikiškų raidžių, kad suteiktumėte daugiau reikšmės. Galite suasmeninti savo tatuiruotę bet kokiu būdu. Ši tatuiruotė atrodo kaip brūkšninio kodo tatuiruotė, todėl būkite atsargūs su stipriomis linijomis.

7. Mėlynosios bangos

Tai neabejotinai labai populiari tatuiruotė, kuri jums tikrai patiks. Mėlyna tiesiog sugrąžina mus į norą būti vandenyje. Tai dar vienas šios mėlynos bangos dizaino išdėstymo pavyzdys.

8. Už ausies

Jei ieškote subtilaus dizaino, jums tikrai patiks šis paprastas, bet saldus bangos dizainas. Tai tik kelios eilutės, bet vis tiek daro įspūdį. Jei norite kažko paprasto, visada puoselėsite šį dizainą.

9. Aršūs dievai

Puiku, jei norite atstovauti dievams. Tai puiki kaklo tatuiruotė, kuri išskirs jus iš kitų. Bangos eina iš abiejų tatuiruotės pusių ir iš galo atrodo gana šauniai.

10. Stulbinančios spalvos

Jei ieškote išsamios ir spalvingos tatuiruotės, galbūt norėsite apsvarstyti tokį vaizdą. Spalvos yra ryškios ir tikrai patrauks akis. Spalvos yra gilios ir nuostabios. Tikėkitės, kad turėsite didelę tatuiruotę, tačiau tai nėra toks dizainas, kuriuo galite padaryti mažą tatuiruotę. Tai sukurtų unikalų nugaros ar pečių tatuiruotės dizainą. Jūs netgi galite jį naudoti rankovių dizainui.

11. Pilant vandenį

Pilamo vandens vaizdai yra įprasta Vandenio tatuiruotės idėja. Ši moteris atlieka raudonplaukę moterį, kuri atlieka užduotį, ir ji žiūri tiesiai.

12. Mažytės bangos

Jums nereikia didžiulio tatuiruotės dizaino, kad atspindėtumėte savo Vandenio prigimtį. Tai paprastas dizainas, kurį galima pastatyti bet kur, net ant kojos, kaip šioje nuotraukoje. Jei norite atstovauti Vandenio vertybėms, bet nenorite didelės tatuiruotės, šis dizainas jums tinka.

13. Meilės bangos

Bangos šioje nuotraukoje vaizduojamos su meile, nes jos yra širdies viduje. Tai puikus ir paprastas, bet ryškus vaizdas. Jame yra animacinių elementų ir tai nėra tokia tatuiruotė, kurioje būtų daug detalių.

14. Rankų tatuiruotės

Bangos, atrodo, yra gana paplitusios kaip bangų tatuiruotės, o tai yra tamsus zigzago dizainas. Jei ieškote kažko paprasto, nežiūrėkite toliau. Tai yra pusantro dizaino, kad suteiktumėte jums geriausią iš abiejų pasaulių.

15. Karikatūrų dizainas

Jei esate animacinių filmų gerbėjas, tai jums puiki tatuiruotė. Tai pilamas begalinis vanduo ir mes tiesiog mėgstame ryškiai mėlyną. Jei turėtumėte rankos dizainą, vanduo tikrai pilamas žemyn ir aplink ranką. Tai atrodytų gana šaunu kaip gatavas produktas.

16. Raudonos linijos

Jei jums patinka bangų išvaizda, bet norite kažko kitokio, tada išbandykite raudonas linijas. Mėlyna spalva visada traukia akį, tačiau tai nereiškia, kad jūs negalite turėti įvairių spalvų bangų.

17. Rankovių dizainas

Jei ieškote didesnio tatuiruotės dizaino, pavyzdžiui, rankovės, tuomet jums tikrai patiks šis dizainas. Jis turi puikias spalvas ir detales. Jei jums patinka gilios spalvos, tai yra jūsų išvaizda.

18. Mėnulis

Puikus tatuiruotės dizainas, kuriame saulė žiūri į vandens pylimą. Mums patinka mėlyna spalva, susijusi su šia tatuiruote. Tai didelis dizainas, tačiau jame yra daug puikių elementų, tokių kaip mėnulis, kaukolė ir vandens pylimas.

19. Saldūs dizainai

Ši puiki Vandenio tatuiruotė yra paprasta, o bangos yra šiek tiek realesnės. Tai tobula kaklo tatuiruotė, nes ji yra maža ir gali būti paslėpta, jei to norite.

20. Paslėptos tatuiruotės

Jei ieškote Vandenio tatuiruotės, kurią galite paslėpti, tai gali būti jūsų tatuiruotė. Tai paprastas dizainas ir puikiai tinka už ausies. Jei ieškote kažko kūrybingo, tai yra tatuiruotė jums.

21. Bangos

Paprastos bangos yra labiausiai paplitęs Vandenio simbolio atvaizdavimo būdas. Tatuiruotės vieta puikiai tinka tokio tipo dizainui. Jūs turite galimybę jį parodyti arba paslėpti.

22. Toliau apart

Šios bangos šiek tiek skiriasi, nes yra toliau viena nuo kitos. Ji turi juos ant nugaros ir sukuria visiškai kitokį įvaizdį. Patys nuspręskite apie savo bangų tarpus, kad sukurtumėte originalesnį dizainą. Mums patinka, kad jis yra išdėstytas taip ant nugaros, nes jis yra neįprastas ir šiek tiek kūrybiškesnis nei kiti, kuriuos matėme.

23. Elegantiškos bangos

Šios bangos sukuria nuostabią Vandenio tatuiruotę dėl savo dizaino. Šis dizainas turi daugiau srauto ir yra tikrai elegantiškas. Galite sukurti bet kokį pasirinktą bangų tipą, tai yra labiau moteriškas dizainas. Mums patinka šio dizaino įnoringas pobūdis, tai būtų puiku bet kuriai merginai, kuri ieškojo kažko kito.

24. Karikatūrų bangos

Nuoga moteris bangose, ko daugiau norėti iš tatuiruotės. Šis animacinis dizainas iš tikrųjų yra gana mielas. Mums patinka tai, kad neatrodo, jog ją supa visas aplinkinis vanduo, ji iš tikrųjų gali miegoti.

25. Galingi vaizdai

Jei ieškote šlykštaus dizaino, tai jums tinka. Tai tamsu ir žiauru, ir tai iš tikrųjų yra problemos esmė. Mums patinka visos tamsios spalvos, susijusios su šia tatuiruote, tai tikrai unikali.

26. Besikeičiančios bangos

Jei jums patinka geriausias iš abiejų pasaulių, tuomet tikrai patiks šis tatuiruotės dizainas. Mes taip pat mėgstame purpurinę spalvą. Ten jie turi žodį Vandenis, kad parodytų jų meilę ženklui.

27. Undinėlės meilė

Undinė visada yra puikus vandens atvaizdas. Vandenio tatuiruotė dažnai vaizduojama su undinėmis. Be to, jie sukuria gana šaunų dizainą. Mes tiesiog mylime undines dėl jų įnoringo pobūdžio ir jos yra vienas didžiausių jūros simbolių. Mes tiesiog juos mylime!

28. Tamsūs dizainai

Šį tatuiruotės dizainą sudaro vyrai, kurie lieja. Toje pačioje tatuiruotėje jie yra identiški. Tai paprasta tatuiruotė, bet turinti daug charakterio.

29. Šonkaulių narvo tatuiruotės

Ąsočiai pilami šio vaikino šonkaulių narve. Tai puikus tatuiruotės dizainas, kuris taip pat yra labai paprastas. Tai puiki tatuiruotė, kurią galima prijungti prie kitų, tokių kaip šis. Daug kas telpa išilgai šonkaulių.

30. Ryškios spalvos

Puikus tatuiruotės dizainas, kuriame yra drąsių ir gražių spalvų. Mums patinka ryškiai oranžinė, sudaranti ąsotį šioje Vandenio tatuiruotėje. Ryškios spalvos čia yra nuostabios, jei ketinate pasidaryti bet kokią Vandenio tatuiruotę, šios spalvos puikiai tinka kartu.

31. Tiesiog bangos

Paprastas tatuiruotės dizainas, tačiau toks, kuris daro įtaką. Taip pat yra graikų raidžių, susijusių su šiuo tatuiruotės dizainu. Jei norite padaryti pareiškimą, tai yra jūsų tatuiruotė.

32. Ramus momentas

Šis ramus momentas sukuria nuostabų tatuiruotės dizainą. Tai paprasta, bet suteikia jausmą, kad esi Zen. Mums patinka šios tatuiruotės, nes jos labiau primena portretus nei bet kas kitas. Tai puiki tatuiruotė, kurią tikrai mylėsite ilgą laiką.

33. Ponia laukiasi

Atrodo, kad ši moteris giliai susimąsto, nes laiko savo vandens ąsotį. Tai paprastas, bet spalvingas dizainas. Šios tatuiruotės spalvos yra gilios ir tokios gražios.

34. Stulbinantys dizainai

Vandens ąsotis taip pat yra dar viena populiari Vandenio tatuiruotė. Mums patinka ryškios šio dizaino spalvos. Šios bangos liejasi gražiomis violetinėmis gėlėmis. Mes negalime gauti pakankamai šių gražių Vandenio tatuiruočių.

35. Siluetas

Jūs nesate daug paprastesnis nei silueto tatuiruotė. Šis dizainas yra unikalus ir nuostabus dėl paprasto dizaino. Tačiau tai vis dar galingas įvaizdis, kurį tikrai mylėsite ilgą laiką. Ir ei, negali pakenkti, kad yra ir nuogas vyras! Juokaujant, tai gana puikus dizainas.

36. Po mėnuliu

Ši moteris po mėnulio šviesa ištuština savo ąsotį vandens. Tai kitoks to paties Vandenio dizaino vaizdavimas ir labai kūrybingas. Ši tatuiruotė mums patinka tamsios spalvos.

37. Bangų dizainas

Ši tatuiruotė yra unikali dėl kito dizaino bangų. Mes turime vieną dizainą fone, o bangos yra patamsėjusios, kad išsikištų tatuiruotės priešakyje. Šios tatuiruotės yra šaunios, nes tai paslėptas dizainas kitoje. tai unikali ir smagi tatuiruotės idėja.

38. Auksinis ąsotis 

Šio tatuiruotės dizaino ąsotis yra labai auksinis, jis tiesiog nušoka nuo odos. Mums patinka visos su ja susijusios spalvos, nes jos puikiai dera. Auksas ir mėlyna visada vienas kitą papildo, todėl niekada nesuklysite pasirinkdami. Mums ypač patinka ąsotėlio blizgesys.