83 „Red Hot Fire“ tatuiruočių modeliai

Nuo pirmojo atradimo ugnis užbūrė žmones. Ugnis suteikia šviesą iš tamsos, šilumą nuo šalčio ir vietą susirinkti ir garbinti jos stebuklą. Natūralu, kad ugnis patenka į tatuiruočių pasaulį, nes žmonės išreiškia pagarbą šiam begaliniam stebuklui. Šiame įraše apžvelgiame keletą raudonų karštų ugnies tatuiruočių.

ugnies tatuiruotės

Riešo ugnies tatuiruotė

Aukščiau pateikta tatuiruotė yra gražus mažas gabalas ant riešo naudojant abstrakčias spalvas. Vidinis riešas yra puiki vieta mažoms slaptoms tatuiruotėms.

Pečių ugnies tatuiruotė

Eik didelis arba eik namo. Tai didžiulė ugnies tatuiruotė ant šio vyro peties, padaryta juodai. Pečiai yra puiki vieta demonstruoti dideles tatuiruotes, nebent jūs turite šlykščias rankas kaip aš.

Pirštų ugnies tatuiruotė

Pirštų tatuiruotės šiuo metu yra karštos. Tai puiki vieta mažoms tatuiruotėms su minimaliomis detalėmis. Gydymo proceso metu turite būti atsargūs, nes dažnai naudojate pirštus, o judesys gali užkirsti kelią tatuiruotės gijimui, nepažeisdamas visų detalių. Jei padarote piršto tatuiruotę, pabandykite kuo mažiau naudoti tą pirštą.

Degantys kirpėjai Betmenas

Ar manote, kad šis žmogus yra kirpėjas? Jei ne, jis turi mylėti kirpėjus. Tai puikus teksto naudojimo pavyzdys.

Pečių ašmenų ugnies tatuiruotė

Štai keletas gražių mažų ugnies tatuiruočių ant menčių. Jie yra paprasto dizaino ir atrodo gerai. Paprasta ir simetriška, ką dar galiu pasakyti?

Klubo ugnies tatuiruotė

Mažos klubo tatuiruotės gali būti šiek tiek seksualios. Šis nesiskiria. Jie suteiks jūsų meilužiui šiek tiek malonios staigmenos ir siųs kraują į galvą, o gal ir kai kurias kitas vietas.

Dilbio ugnies tatuiruotė

Ar tai Charzardas iš „Pokemon“? Nesmerk manęs, jei klystu. Aš myliu pokemonus, bet aš nežiūrėjau tiek daug epizodų. Nepriklausomai nuo to, koks tai pokemonas, ši tatuiruotė pasižymi gražiomis ryškiomis spalvomis ir tikrai praskaidrina mano dieną.

Bicep ugnies tatuiruotė

Tai šaunu. Rungtynės ir liepsna. Tai paprastas dizainas, bet taip gerai veikia.

Pagrindinė ugnies tatuiruotė

Kartais viskas, ko jums reikia, yra paprastas dizainas. Ši maža ugnies tatuiruotė tikriausiai nušviečia šio žmogaus gyvenimą.

Viso kūno drakono ugnies tatuiruotė

Šventoji Marijos motina! Tai vienas pragaro tatuiruotės. Tai būtų užtrukę aonus ir daug pinigų. Galbūt jis pažinojo tatuiruočių menininką. Visas posakis ateina į galvą: „Tai ne tai, ką žinai, o tai, ką žinai“.

Vaizdas iš priekio

Štai šio didelio blogo berniuko vaizdas iš priekio ir atrodo toks pat stulbinantis kaip ir galinis.

Rankos ugnies tatuiruotė

Plunksnų ugnis. Tai tikrai nieko nereiškia, bet skamba šauniai. Priešingai, ši tatuiruotė šiems ponams tikriausiai reiškia daug.

Lapės ugnies tatuiruotė

Ši ugnies lapės tatuiruotė yra labai šauni. Menininkas panaudojo manga stilių su storomis kontūromis ir šešėliais, kad ši tatuiruotė tikrai atgytų. Man patinka, kad akys stiklina. Ši lapė yra kitame lygyje.

Ugnies tatuiruočių rankovės

Ar tai paukštis? Ar tai lyguma? Ne, tai žmogus su ugnies tatuiruotėmis ant abiejų rankų. Atrodo, kad jis ruošia ugnies kamuolį, pasiruošusį sprogdinti savo priešininką. Hyduken!!

Ugniagesio tatuiruotė

Kur būtų be gaisrininkų? Tikriausiai kažkur pragare įstringa traškumas arba stovi prie medžio pagrindo, raginančio katę nusileisti. Šie vyrai ir moterys yra absoliutūs didvyriai ir nusipelno nuolatinės vietos ant odos. Sveikinu berniukus ir mergaites, kad mus saugo.

Drakono ranka! Liepsna Įjungta!

Drakono ranka įgavo jėgas, kai buvo mažas berniukas. Vieną dieną jis buvo kalnuose ir rado paslaptingą kvapą. Tyrinėdamas slibiną drakonas įkando jam ranką ir nuo tos dienos jis buvo žinomas kaip Drakono ranka!

Tiki keistas žibintuvėlis

Ši rankos ugnies tatuiruotė yra absoliuti ugnis. Kas jį sukūrė, tai viena kūrybinga siela. Man patinka viskas apie tai- nuo šaunaus dizaino iki smulkių detalių ir storų kontūrų. Puikus darbas!

„Girl Power Neck Fire“ tatuiruotė

Merginos galia yra gražus dalykas, tad kodėl gi ne išreikšti jos mažos vidutiniškai atrodančios tatuiruotės pavidalu arba, jei reikia, padaryti didelę ir pasidaryti nuostabią tatuiruotę. Bet kokiu atveju, tu eik drauge!

Stovyklos ugnies tatuiruotė

Koks žodis aplink laužą? Žodis yra tas, kad ši tatuiruotė yra da bomba. Tai tikrai labai gražus darbas. Nuo rąstų iki ugnies iki gražaus dūmų šešėlio.

Juostos ugnies tatuiruotė

Rankų ir kojų juostos yra puikus būdas padaryti tatuiruotę. Ugnį galite pakeisti bet kuo. Kai kurie žmonės tampa gentiniais, Pamela Anderson eina spygliuota viela, o „Red Hot Chilli Peppers“ vaikinas turi dramblius, susietus nuo kamieno iki uodegos, kuris yra labai mielas.

„Ghost Rider Fire“ tatuiruotė

Garsus nusikaltimų kovotojas, įstrigęs pusiaukelėje tarp žemės ir pragaro. Teisingai, tai yra „Ghost Rider“. Nebent tai būtų kaukolė su švarku, kurią kažkas padegė, kai jie skrudino zefyrus aplink laužą.

Kaukolės ir ugnies tatuiruotės

Kaubojai ir ugnies kaukolės! Koks puikus derinys! Ši skurdi kaukolė visiškai nuplakė. Tikimės, kad jis buvo nušautas strėlėmis prieš jį padegant. Kuriai pirmenybę teikite strėlėms, tada ugniai, ar ugniai, tada rodyklėms? Parašykite į mūsų pašto dėžutę ir praneškite mums. P.S pašto dėžutės nėra. Bandžiau juokauti.

ugnies tatuiruotės

Juoda yra „Back Fire“ tatuiruotė

Aukščiau pateikta ugnies tatuiruotė yra gražus ir paprastas gabalas, pagamintas iš juodos spalvos. Akcentams naudojamas natūralus odos tonas.

Odė gelbėjimo komandai

Žmonės, kurie prisijungia prie greitosios pagalbos ar priešgaisrinės tarnybos, tikrai nusipelno tam tikrų rekvizitų. Ši tatuiruotė yra gelbėjimo scenos freska. Jei atidžiai pažvelgsite, pamatysite angelą, kuris juos stebi.

Žemės, vėjo, vandens, eterio ir ugnies tatuiruotė

Eik Planeta! Na, ši tatuiruotė iš tikrųjų neturi nieko bendra su „Captain Planet“, bet pasinaudosiu bet kokiu pasiteisinimu, kad pašalinčiau šią frazę. Tikimės, kad vėliau sąraše yra tikroji „Captain Planet“ tatuiruotė. Pop viktorina- kokie yra visų planetų vardai?

Darbas virš ugnies tatuiruotės

Čia yra puikus pavyzdys, ką puikus tatuiruočių meistras gali padaryti su vidutiniu dizainu. Jie tikrai pakėlė šią tatuiruotę į kitą lygį.

Dilbio ugnies tatuiruotė

O taip! Dabar apie tai ir kalbu. Ši tatuiruotė atrodo gražiai. Tai tikrai paprasta ir šiek tiek abstrakti. Dizaineris yra labai sumanus ir kūrybingas.

Krūtinės ugnies tatuiruotė

Nuo lotoso liepsnų, uždegančių visų į jį žvelgiančių žmonių sielas. Tai paprasta maža tatuiruotė, apimanti keletą gražių elementų ir spalvų.

Fenikso ugnies tatuiruotė

Iš pelenų kyla Feniksas. Feniksas reiškia naują pradžią ir transformaciją, o artėjant Naujiesiems metams tai gali būti laikas išradinėti save kaip Davidas Bowie ar Madonna.

Dievas palaimina Amerikos ugnies tatuiruotę

Ši tatuiruotė yra tokia pat amerikietiška, kokia ji yra.

Bučinio ugnies tatuiruotė

Ši tatuiruotė sukrečia. Tai atrodo nuostabiai ir veikia kaip kaukė.

Fenikso magija

O DIEVE! Tai rimtai gražus menas. Detalės yra įspūdingos, o spalvos tikrai nušviečia mano gyvenimą ir tuos, kuriems malonu peržiūrėti šį puikų kūrinį.

Tai turi būti meilė

Kokia cigaretė be liepsnos. Šie du meilės paukščiai įtvirtino savo amžiną liepsną tatuiruote.

Sunkiojo metalo ugnies tatuiruotė

Niekas nepasako sunkiojo metalo daugiau nei ožka ir degantis namas. Na gal kokia iškreipta gitara, dvigubas smūgio būgnas, banginių medžioklės gitara solo ir riebus bosas.

Egipto tatuiruotė

Šaunus ir unikalus egiptietiškos tatuiruotės su Tutankhamenu pasirinkimas.

Linksma ugnies tatuiruotė

Štai laiminga maža liepsna vaišinasi degalais, kurie jį išlaiko gyvą.

Vampyrų ugnies tatuiruotė

Tai dar viena miela maža vampyrų ugnies tatuiruotė. Tai graži tatuiruotė, toli nuo ugnies ir sieros, kuriuos matėme sąraše.

Krūtinės ugnies tatuiruotė

Tai puiki vieta tatuiruotėms. Dešinysis smūgis krūtinkaulio viduryje.

ugnies tatuiruotės

Pragaras ant rankos

Ši tatuiruotė virpėjo mano stuburą. Tai ne dėl kaukolės. Taip yra todėl, kad aš sapnuoju košmarus dėl dantų netekimo.

Liepsnojantis pragaras

Ši ugnies tatuiruotė yra beveik kaip gyvenimas. Komplimentai tatuiruočių meistrei už tokį nuostabų darbą.

Tatuiruočių priežiūra

Tinkamai prižiūrint tatuiruotę po jos padarymo tikrai svarbu, jei norite, kad ji išlaikytų spalvas ir linijų darbą. Turėtumėte jį išlaikyti drėgną su drėkinamuoju kremu. Geriausias dalykas yra paprašyti savo tatuiruotojo patarimų, kaip prižiūrėti. Jie ilgą laiką dalyvavo tatuiruočių žaidime ir turėtų žinoti, kaip tai padaryti. Visada galite ieškoti ir interneto. Tačiau jūsų tatuiruočių meistras vis dar yra asmuo, kurio reikia paklausti.

Na, tai yra žmonės! 83 raudonos karštos ugnies tatuiruotės, kurios suteiks jums motyvacijos grįžti į kėdę ir pasidaryti kitą tatuiruotę.