88 ir daugiau nuostabių palmių tatuiruočių, kurios primins vasarą

Visi mėgsta vasarą. Klasės nėra, visi gali laisvai išeiti ir pasideginti po saule. Galite eiti į paplūdimius ir mėgautis vandens pramogomis su savo šeima ir (arba) draugais. Galite jaustis laisvai ir atsipalaidavę kaime ar visur, kur pasirinksite praleisti vasaros atostogas. Ir jei kas nors visada gali priminti vasarą, tai būtų palmių tatuiruotės.

Paplūdimiai užpildyti palmėmis ir, jei kas, Paplūdimiai yra vasaros simbolis. Taigi, kodėl gi neįamžinus savo mylimiausio sezono nuostabioje palmių tatuiruotėje? Čia yra viskas, ką reikia žinoti, jei norite įsigyti vieną iš šių.

Palmė-tatuiruotė

Palmių tatuiruočių simbolika

Kiekviena tatuiruotė turi skirtingą reikšmę. Paprastai tai priklauso nuo dėvėtojo. Dažniausiai prasmė priklauso nuo to, kaip dėvėtojas mato tatuiruotės objektą. Jie gali matyti palmių tatuiruotes kaip atsparumo simbolius arba tiesiog priminti apie gerą vasaros prisiminimą. Kartais dizainas yra pažodinis arba gali būti vaizdinis.

Vėlgi, tai priklauso nuo to, ką dėvėtojas mato ir galvoja apie savo tatuiruotę.

Bet apskritai, ką simbolizuoja palmės tatuiruotė?

Medžio tatuiruočių reikšmė

Medžiai, kaip visuma, reiškia ilgaamžiškumą ir atsparumą. Taip yra todėl, kad jie gali atlaikyti net didžiausią audrą ir vis dar išlieka tvirti. Kiti gali pasilenkti, bet jie vis tiek išgyvena ilgą laiką. Daugelis kultūrų taip pat mano, kad medžio tatuiruotė simbolizuoja jėgą ir prisitaikymą.

Medžiai taip pat laikomi gyvenimo simboliu. Realiame gyvenime jie iš tikrųjų yra. Šie augalai išskiria deguonį, kuriuo kvėpuojame, todėl be jo mes negalime gyventi čia, Žemėje. Be to, jie duoda vaisių, kuriuos valgome, kad išgyventume, ir vaistų, kurie mus gydo sergant.

Galiausiai, medžiai yra apsaugos simbolis. Jis žinomas kaip daugelio būtybių namai. Taip pat yra daug gyvų būtybių, kurios patenka į jo šešėlį, kad apsaugotų nuo karščio ar lietaus.

Palmių tatuiruočių reikšmė

Kita vertus, palmės turi daugybę kitų reikšmių. Tačiau dvi labiausiai žinomos reikšmės yra nemirtingumas ir amžinybė. Taip yra todėl, kad jis taip pat laikomas gyvybės medžiu, ypač datulių palmės. Kitos palmių rūšys taip pat šiek tiek skiriasi pagal simboliką įvairiose kultūrose ir visuomenėse.

Jei pasirinkote tik lapus ar palmių priekį kaip dizainą, tai greičiausiai yra Dievo simbolis. Kiti tai laiko Rojaus sodu, kuriame buvo sukurti pirmieji žmonės. Ir tai simbolizavo išmintį ir gėrį.

Tačiau ne visi mano, kad palmių tatuiruotė yra pernelyg teigiama. Tiesą sakant, yra manančių, kad tai taip pat reiškia vienatvę ir apleistumą. Tai ypač svarbu, kai jūsų tatuiruotės medis yra vienas ir turi daug šakų.

Jūsų tatuiruotės reikšmė taip pat gali pasikeisti, jei prie jos pridėsite kitą elementą. Pavyzdžiui, palmė su kaukole gali sukelti gyvybę ir mirtį arba vienišą mirtį. Jei uždėsite gėlių ant savo tatuiruotės dizaino, tai gali reikšti ryšį su dievišku arba pamatyti aplink jus pozityvumą ir laimę.

Tačiau daugeliui palmės tatuiruočių tai yra namų simboliai. Tai būdinga žmonėms, gyvenantiems Havajuose, Bahamuose, Kalifornijoje ar vietose su nuostabiais paplūdimiais. Tai būdas priminti jiems saulėtus namus.

Daugiau reikšmių

Yra daugiau palmių tatuiruotės reikšmių, kurios gali įkvėpti jūsų požiūrį. Žemiau yra keletas geriausių:

  • Dvi palmės – simbolizuoja susivienijimą ir meilę
  • Vieniša palmė – gali reikšti androginiją, nes medis turi ir vyrų, ir moterų simbolių. Aukštas ir stačias kamienas yra vyriškumo simbolis. Jo gebėjimas duoti vaisių yra vaisingumo ir moteriškumo simbolis.
  • Palmės ir atogrąžų gėlės – simbolizuoja moteriškumą ir vaisingumą

Kur dėti tatuiruotę?

Tatuiruotę galima įdėti bet kur, kur jums patinka. Vieniems patinka tai paslėpti, kiti nori, kad jie būtų labiau atskleisti. Ir tada yra tie, kurie yra ekstremalesni ir tatuiruoja neįprastus veidus, tokius kaip jų veidai ir net lūpos.

Kalbant apie palmės tatuiruotę, būtina apsvarstyti jos vietą. Tai gali labai paveikti tai, kaip laikui bėgant jūsų tatuiruotė sensta. Be to, tai taip pat paveiks bendrą rašalo išvaizdą.

Vieta priklauso nuo jūsų tatuiruotės dizaino. Didesnės tatuiruotės turėtų būti dedamos platesnėse vietose, kad jūsų menininkas turėtų daugiau vietos dirbti. Mažesnius galima įdėti bet kur. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad mažos tatuiruotės turi tendenciją „pasiklysti“ didžiulėje teritorijoje.

Kadangi palmės yra pailgos, jas galite pastatyti beveik bet kurioje kūno vietoje. Tačiau tobula vieta yra riešai, dilbiai, bicepsai, pečiai, kojos, šlaunys ir stuburas.

Taip pat turėtumėte apsvarstyti, kaip keičiasi jūsų kūnas. Kai priaugate svorio, skrandis yra viena iš vietų, kuri greitai padidėja. Jei šioje srityje turite tatuiruotę, ji išsiplės kartu su oda. Strijos gali sugadinti išvaizdą.

Būkite atsargūs, kaip atrodo jūsų tatuiruotė, kai perkeliate tam tikrą kūno dalį. Pavyzdžiui, atsisėdus jūsų tatuiruotė gali atrodyti juokinga.

Skausmo lygis

Taip pat galbūt norėsite apsvarstyti tam tikros srities skausmo lygį, ypač jei tai yra pirmas kartas, kai darote tatuiruotę.

Visų pirma, taip, tatuiruotės yra skausmingos. Tai normalu ir visi, kurie anksčiau turėjo tatuiruotes, tai pajuto. Taip yra todėl, kad adatos praduria jūsų odą ir po ja įterpia tatuiruotę. Šis procesas kartojamas tūkstančius ar net milijonus kartų, todėl natūralu, kad jaučiate skausmą.

Tačiau kai kurios sritys yra skausmingesnės nei kitos. Bendra nykščio taisyklė yra ta, kad skaudžiausios yra liesos vietos, esančios arti kaulų ir jautrios. Tai pirštai, vidinis bicepsas, vidinės šlaunų ir kirkšnių sritys. Šonkaulių sritis taip pat gali būti skausmingesnė daugeliui žmonių.

Sritys, kuriose yra daugiau riebalų ar raumenų, jums skaudės, tačiau tai yra kažkas, ką galite įveikti.

Tačiau skausmas gali priklausyti ir nuo žmogaus. Kai kurie žmonės turi didesnį skausmo toleravimą. Padaryti tatuiruotę tam tikrose skausmingose ​​vietose jie tikrai neturi įtakos. Galbūt norėsite nepamiršti savo skausmo tolerancijos ir bendro skausmo lygio. Jo schemą galite rasti internete.

Kaip sukurti tatuiruotę

Tatuiruotės kūrimas yra viena iš sunkiausių ir svarbiausių proceso dalių. Turite sugalvoti dizainą, kuris leistų išreikšti norimą rodyti žinutę. Be to, tai turėtų būti kažkas, kuo didžiuojatės. Juk tatuiruotė yra nuolatinė. Tai bus jūsų gyvenimo dalis nuo to momento, kai ją gausite. Nors galima uždengti tatuiruotes, tai gali būti sunki užduotis ir užtruks ilgiau nei tatuiruotės kūrimas.

Taigi, kaip sugalvoti dizainą?

Raskite įkvėpimo

Pirmiausia įkvėpimo raskite aplink save. Patikrinkite internetines svetaines, kuriose yra palmių tatuiruočių vaizdų, ir galbūt tai gali jus sužadinti. Jūsų kūrybiškumas tekės ir jūs galite pradėti pridėti vaizdus ir kitus simbolius prie pagrindinės temos.

Bendras stilius

Pasirinkite, kokio tatuiruotės stiliaus norite. Kai kurie vaizdai geriau tinka tam tikriems tatuiruočių stiliams. Pavyzdžiui, palmių siluetas gali veikti kaip minimalistinė tatuiruotė. Arba galite pasirinkti labiau animacinį stilių ir naudoti ryškias spalvas, kad pasiektumėte tradicinę tatuiruotės išvaizdą.

Japoniško stiliaus tatuiruotę taip pat galite padaryti kontūrus drąsesnius, o spalvas ryškesnes. Tada yra švelnių linijų ir pastelinių akvarelės stiliaus rašalo purslų.

Raskite stilių, kuris atitinka jūsų asmenines nuostatas, ir sukurkite įvaizdį.

Reikšmė

Galite sukurti unikalią ir išskirtinę palmių tatuiruotę, sujungdami kelis simbolius. Pavyzdžiui, pridėjus paukščių, sėdinčių ant palmių šakos, gali būti, kad šiame gyvenime radote laisvę. Arba galite pridėti širdis aplink porą palmių, kad parodytumėte savo vedybinį gyvenimą.

Pagalvokite apie pranešimą, kurį norite išsiųsti. Tada ištirkite, kurie simboliai gali būti naudojami šiam pranešimui pateikti. Tikėtina, kad rasite kelis simbolius, kurie gali reikšti tą patį. Jūsų dizainas geriausiai tiks, jei pasirinksite vaizdus, ​​kurie atitinka pagrindinę temą.

Tada vėl galite sukurti siurrealistinę tatuiruotę, kuri beveik sulenkia tikrovę ir fantaziją. Šios rūšies tatuiruotės yra sertifikuotos ir tikrai unikalios. Tačiau tai gali būti sudėtingas dizainas.

Raskite puikų tatuiruočių menininką

Jei bandėte kurti, bet niekada negalite sugalvoti gero, pabandykite dirbti su puikia tatuiruočių meistre. Be tatuiruotės, jie taip pat gali padėti jums sukurti gerą dizainą. Pasakykite jiems, ką planuojate pasiekti, ir jie gali pateikti keletą pavyzdžių. Taip pat galite parodyti jiems norimo paveikslėlį ir jie atkurs jį, kad atitiktų jūsų stilių ir padarytų jį savo.

Pasirinkite tinkamą spalvą

Spalva gali pakeisti visą tatuiruotės vibraciją. Tamsesnės spalvos ir šešėliai sukuria nostalgišką ar vienišą efektą. Tuo tarpu ryškios ir ryškios spalvos privers galvoti apie teigiamas mintis ir vasarą. Turėdami tai omenyje, sukurkite dizainą pagal norimas spalvas.

Jei norite kažko, kas sukelia gilias emocijas, rinkitės tamsesnes spalvas. Kažkas smagaus ir laukinio puikiai tiktų ryškiems atspalviams.

DUK apie tatuiruotes

Prieš pasidarydami tatuiruotę, geriausia apsiginkluoti žiniomis apie visą procesą. Čia yra dažniausiai užduodami klausimai apie tatuiruotę.

Ar tatuiruotės yra saugios?

Paprastai jie yra tol, kol turite patikimą tatuiruočių menininką. Jie turi laikytis saugos priemonių ir naudoti švarias ir naujas adatas. Vieta taip pat turėtų būti higieniška, kad būtų išvengta infekcijų. Tačiau turite būti sąžiningi, jei turite tokių sveikatos sutrikimų kaip:

  • Diabetas
  • Širdies būklė
  • Hemofilija
  • ŽIV/AIDS
  • Sunkios alergijos
  • Nėščia/slauga
  • 6 mėnesiai po gimdymo arba po nujunkymo

Tai gali labai paveikti jūsų sveikatą ir saugumą, jei tęsite tatuiruotę.

Kiek tai jums kainuos?

Kaina priklausys nuo jūsų tatuiruotės dizaino, nesvarbu, ar ji spalvota, ar ne, dydžio, vietos ir atlikėjo. Kai kurie menininkai gali imti valandinį mokestį. Tačiau dažniausiai tai grindžiama pačia tatuiruote. Sudėtingi dizainai greičiausiai bus brangesni. Norėdami jį gauti, turėsite paruošti mažiausiai 500 USD. Paprastesnės tatuiruotės yra pigesnės.

Garsūs menininkai taip pat gali imti daugiau nei jūsų vidutinis tatuiruočių meistras. Tačiau jūs galite garantuoti kokybę ir saugumą.

Kiek laiko truks procedūra?

Vėlgi, tai gali priklausyti nuo jūsų tatuiruotės dizaino ir dydžio. Mažesnes ir paprastas tatuiruotes galima padaryti jau po penkių minučių. Tačiau didesnėms ir sudėtingesnėms tatuiruotėms gali prireikti valandų. Kai kuriems, norint užbaigti tatuiruotę, reikia net poros apsilankymų.

Galite paprašyti savo tatuiruočių meistro apskaičiuoti.

Kaip pasiruošti procedūrai?

Svarbiausia pasidaryti tatuiruotę-gerai pailsėję ir puikios sveikatos. Tatuiruotės yra žaizdos, todėl, kad jos greičiau ir geriau išgydytų, jūsų imuninė sistema turėtų būti geriausios formos. Be to, būtinai nusiprauskite po dušu, kad išvalytumėte odą. Bet koks nešvarumas ant jo gali sukelti infekciją, jei jis patenka į jūsų žaizdą.

Kadangi tatuiruotė gali užtrukti kelias valandas, galbūt norėsite iš anksto pavalgyti ir išgerti vandens. Taip išvengsite pertraukų, nes esate alkanas ar ištroškęs. Įsitikinkite, kad prieš tai taip pat padarėte pertrauką vonioje.

Tačiau, jei jums per daug skauda, ​​galite paprašyti pertraukos.

Galiausiai įkraukite telefoną ar planšetinį kompiuterį arba atsineškite knygą. Kai kurie žmonės gali šiek tiek pamiršti skausmą, sutelkdami dėmesį į kitus dalykus. Ir kelias valandas sėdėti taip pat gali būti nuobodu.

Ką turėčiau daryti po?

Geriausias dalykas yra klausytis savo tatuiruočių meistro. Jie suteiks jums geriausius patarimus ir gudrybes, kad jūsų nauja tatuiruotė būtų gerai prižiūrima.