89 „Harley Quinn“ tatuiruočių dizainai jūsų gyvenimui apšviesti

Harley Quinn yra DC komiksų personažas, kuris kabo su juokdariu. Jūs netgi galite juos vadinti nusikaltimų partneriais. Ji susitiko su juokdarys psichikos prieglobstyje. Harley buvo Džokerio psichiatras, jiedu įsimylėjo ir sudarė prižiūrėtojų duetą. Nuo to laiko Harley reformavosi ir dabar ji prisidengia antiherojumi. Nepaisant to, kurios pusės ji yra, ji yra jėga, į kurią reikia atsižvelgti. Harley Quinn taip pat daro saldžią tatuiruotę, kaip matysite iš sąrašo, kurį šiandien jums paruošėme. Teisingai, žmonės, ši DC mažylė nusipelno viso sąrašo ir ją turi parodyti tatuiruotės forma milijonai dievinančių gerbėjų.

Harley Quinn tatuiruotė

Krūtinės Harley Quinn tatuiruotė

Atkreipkite dėmesį į visus, tai yra du „Batman“ serijos viršininkai/meilužiai. Jei jie nebūtų tokie grėsmingi Gothamo miestui, netgi galėtumėte juos laikyti miela pora. „Joker“ šiame paveikslėlyje neatrodo Harley Quinn. Tikriausiai tuo metu jis turėjo romaną su katės moterimi. Nesu tikras, ar taip kada nors atsitiko. Galbūt užkietėjęs gerbėjas gali man užpildyti detales. Paspauskite mus komentarų laukelyje ir praneškite mums. Sveikinimai.

Keista Harley Quinn tatuiruotė

Tai keista. Jos akys šiek tiek baisios ir tuščios. Atrodo, kad ji žiūri į kosmosą. Bet kokiu atveju tai yra nuostabi tatuiruotė. Spalvos tikrai išsiskiria ir tai unikalus Gotamo miesto sirenos vaizdavimas. Ar žinojote, kad „Catwoman“, „Poison Ivy“ ir „Harley Quinn“ susivienijo, kad sukurtų visų mergaičių piktadarių gaują, ir jie pasivadino „Gotham City Sirens“?

Rankos Harley Quinn tatuiruotė

Kaip matote aukščiau esančioje tatuiruotėje, Harley Quinn dažnai buvo matoma vilkinti juokdario aprangą. Tatuiruotės kraštas yra Betmeno simbolis. Jos ir Betmenas nesutarė taip gerai, kad visada buvo vienas prieš kitą. Ji visada darė nusikaltimą, o Betmenas visada stengėsi jai užkirsti kelią. Klasikinė pasaka apie teisingą prieš klaidą. Esu tikras, kad vaikinai žino apie tokius santykius. Tai senas kaštonas.

„Harley Quinns“ prekės ženklas

Juodi ir raudoni deimantai yra „Harley Quinn“ prekės ženklas ir tai yra jos aprangos dalis. Šis vaikinas turi juos kaip dilbio rankovę. Tai gana šaunu ir atveria visą alternatyvių superherojų rankovių sritį. Žmogus -voras būtų šaunus. Kas pakankamai drąsus jį gauti? Žemiau esančiame komentarų laukelyje pasakykite mums, kokį personažą norėtumėte gauti.

Rankos Harley Quinn tatuiruotė

Tai Harley Quinn tatuiruotė iš filmo. Filmas buvo gana šaunus, nors ir sulaukė blogų atsiliepimų. Ar manote, kad filmas padarė komišką teisingumą? Tikrai negaliu pasakyti, nes neskaičiau komiksų. Kai buvau vaikas, kolekcionavau 2000 m.

Komiksų stiliaus Harley Quinn tatuiruotė

Tai labiau panašus į komišką stilių, kuriame Harley Quinn yra supervillain. Eskizinis stilius suteikia jos kilmę, o tatuiruočių meistrė atliko didžiulį darbą, atnešdama šią tatuiruotę prie odos. Linijinis darbas tikrai įkvepia ir šis tatuiruočių dailininkas turėtų būti pavyzdys to, ką galima pasiekti naudojant rašalą.

Harley Quinn kojų tatuiruotė

Oho! Čia yra didžiulė Harley Quinn ant šios moters kojos. Tai turėjo užtrukti ilgai ir daug $ $ $. Tatuiruočių mėgėjai bet kokia kaina pasidarys tatuiruotę. Tai ne tik tatuiruotė, bet ir gyvenimo būdas. Tatuiruotes atstovauja visi.

Harley Quinn riešo tatuiruotė

Tai dazasterly duetas, supuvusi pora, suktas pora. Oho, man tai šlykštu. Šis įvadas buvo nevykęs, skirtingai nei aukščiau pateikta tatuiruotė. Tai Harley Quinn ir „Joker“ kaukolės ir kryžminių kaulų formavimas. Nors tikrai atrodo velniškai šauniai. Šis žmogus turi būti super gerbėjas. Jei turėtum pasidaryti mėgstamiausio vadovo tatuiruotę su gerbėjais, kas tai būtų??

Portretas Harley Quinn tatuiruotė

Jei negalite valdyti šilumos

„Harley Quinn“ ketina paversti šilumą šioje tatuiruotėje. Ji turi pasiruošusi didžiulį nugarą ir tada ketina sekti tuometinį Blamą. kaip ir visi tų ankstyvųjų Betmeno animacinių filmų triukšmai. Šiose nuotraukose ji atrodo nuostabiai su savo keistomis kojinėmis kelnėmis ir maža apranga. Tačiau neleisk, kad jos išvaizda tave apgautų. Ji akies mirksniu tau durs į nugarą. Yra daug vyrų, kurie galėtų paliudyti tą nuotaiką. Įtrauktas Betmenas.

Vykdomas darbas

Čia galime pamatyti „Harley Quinn“ tatuiruotę kaip nebaigtą darbą. Žinoma, nuo kairiojo vaizdo iki dešiniojo nuėjo daug. Galite pamatyti trafaretą, kurį menininkas naudojo kaip tatuiruotės vadovą, ir tai atskleidė magiją. Fono spalva tikrai priverčia tatuiruotę atgyti. Tatuiruotės fonas gali vaidinti svarbų vaidmenį kuriant meno kūrinį.

Šviežia „Harley Quinn“ tatuiruotė

Ši tatuiruotė yra šviežia abiem šio žodžio prasmėmis. Jis šviežias kaip kietas ir saldus ir phat. Jis taip pat šviežias, kaip ir ką tik pagamintas. Jame vis dar galite pamatyti lipnią plėvelę. Lipni plėvelė dažnai naudojama apsaugoti jūsų tatuiruotę, kai ji buvo ką tik padaryta, ir turėtumėte paklausti savo tatuiruočių meistro, kada gerai pakilti. Paprastai praėjus maždaug dviem valandoms po tatuiruotės užbaigimo.

Harley Quinn tatuiruotė ranka

Galbūt matėte Harley Quinn savižudžių būryje. Tai buvo prižiūrėtojų grupė, kuri buvo paleista iš įkalinimo, kad nugalėtų piktąsias jėgas. Tai buvo savižudybės misija. Jie dėvėjo sprogstamąsias apykakles ir, jei išeitų iš rikiuotės, kariuomenė būtų naudojusi sprogdiklį. Nustebau, kad komandos nariai taip vertino savo gyvenimą. Būčiau pagalvojęs, kad jie būtų nubėgę ir susprogę.

Žaidimo korta Harley Quinn tatuiruotė

Oi, Harley neturi bėdų su juokdariu. Įdomu, ką ji padarė šį kartą. Tikriausiai suplanavo banko vagystę be juokdario priežiūros ir įvyko siaubingai negerai, o įkyrėjęs Betmenas atskrido ir sugadino jų linksmybes. Betmenas turėtų tiesiog rūpintis savo reikalais ir leisti nusikaltėliams pašėlti. Tai būtų daug paprastesnis gyvenimas. Jis galėjo tiesiog atsisėsti ir džiaugtis savo turtais. Jis turėtų imtis dešimtmečių ir dažniau gerti martini, kad jis nebūtų toks stiprus. Tam vaikinui tikrai reikia šiek tiek pašviesėti. Pripažįstu, kad jis turi praeities traumų, tačiau geriausias kelias į priekį yra susitvarkyti su sielvartu, o ne atsikratyti to savo keistuoliams, kurie rengiasi juokingais drabužiais.

Ar tu žinai?

Ar žinojote, kad Harley Quinn ir Robins frazės yra labai panašios? Jie abu Hoi. Harley tai daro skirtingais tonais nei Robbinas, bet tai praktiškai tas pats žodis. O kas, jei Harley Quinn ir Robin gimimo metu būtų atskirti ir jie iš tikrųjų yra brolis ir sesuo. Jie taip pat galėjo būti vyras ir žmona. Jūs kaip jūs, kai pakankamai laiko praleidžiate aplink ką nors, pradedate suvokti jo įpročius ir posakius. Tai gali būti gana erzina, kai jūsų draugai yra pora ir jie elgiasi kaip vienas kitas. Taigi bjaurus, bet ką tu gali padaryti? Jie yra jūsų draugai, todėl jūs turite su tuo susitaikyti.

Gothamo miesto sirenos

Šis asmuo turi Gothamo miesto sirenų tatuiruotę. Tai Catwoman, Poison Ivy ir niekas kitas kaip Harley Quinn. „Gotham City Sirens“ tikrai sukrėtė miestą, o vargšas senas Betmenas kelias savaites buvo budrus. Jo streso lygis ėjo per stogą, o smegenys buvo prisotintos kortizono. Gydytojas jam pasakė, kad jei taip tęsis, jis atsidurs psichikos ligoninėje, tačiau Betmenas yra nenumaldomas kalės sūnus, jis niekada nepasiduos. Nežinau, ar tai buvo geras dalykas, atsižvelgiant į jo amžių ir fizinį pasirengimą. Kartais turėtumėte pasiduoti ir leisti trims karštoms moterims daryti tai, kas joms patinka.

Harley Quinn tatuiruotė

Ei, tešlos svyravimai. Tai yra raginimas iš duobės, kai Harley Quinn žengia prie lėkštės, kad išmuštų kitą ir nusileistų namo. Harley yra beisbolo lazdos meistrė ir tai yra jos pasirinktas ginklas. Jei matote, kad ji eina link jūsų su beisbolo lazda, bėkite kitu keliu. Jokiu būdu neturėtumėte bandyti su ja susisiekti ar bendrauti? Aš žinau, kad ji karšta, ir kiekvieno žmogaus fantazija yra pasikalbėti su Harley Quinn, bet jokiu būdu negalima prie jos prieiti.

„Deadpool“ ir „Harley Quinn“ tatuiruotė

Dabar tai duetas, kurį norėčiau pamatyti kartu. Deadpool ir Harley Quinn. „Deadpool“ yra žiaurus kardas turintis mirtį įžeidžiantis vaikinas, o Harley Quinn yra bloga kalė. Jų jėgos kartu būtų pragariškas viesulas. „Gotham City“ rankose būtų dvigubos bėdos, o vargšų senų Batmano smegenys sprogtų. Jis turėtų gauti kitą receptą vaistui nuo streso arba padvigubinti meditacijos seansus.

Pėdos Harley Quinn tatuiruotė

Štai Harley Quinn tatuiruotės forma ant kojos. Iš šios pozicijos ji tikrai gali išspirti. Pėdų tatuiruotės atrodo šauniai, tačiau jos skauda kaip velnias. Bent jau mano, bet mano skausmo slenkstis gali būti žemesnis nei tavo. Įdomu, kaip tai lyginama su gimdymu. Jei kada nors turėsiu kūdikį, pranešiu jums. O gal tai patyrėte praeityje. Jei pranešėte mums komentaruose. Aukščiau esanti tatuiruotė yra nusikaltėlių poros įgūdžių ir kaulų versija. Tai šiek tiek grubus, bet vistiek man patinka.

Seksuali Harley Quinn tatuiruotė

Harley Quinn yra seksuali moteris. Galite pamatyti ją dėvinčią apykaklę su užrašu PUDDIN. Tai jos augintinio slapyvardis, kurį jai suteikė Džokeris. Argi ne miela? Net psichopatai kartais gali būti mieli. Kokį augintinio vardą duotumėte savo artimam žmogui, jei būtumėte superherojus/piktadarys?

Daugelis „Harley Quinn“ tatuiruočių veidų

Harley Quinn turi visus skirtingus drabužius. Panašiai kaip mes, paprasti žmonės, išskyrus Bilą Gatesą ir Marką Zuckerbergą. Matyt, jie kiekvieną dieną dėvi tuos pačius drabužius, todėl jiems nereikia apsispręsti. Yra teorija, kad žmonės per vieną dieną gali priimti tik tam tikrą kiekį gerų sprendimų. Dėvint tik vieną spalvą, pašalinamas sprendimas, kuris priešingu atveju gali būti geras ar blogas. Atrodo šiek tiek nuobodu dėvėti tuos pačius drabužius kiekvieną dieną, tačiau tai turi savo privalumų. Ką vilkėtum, jei galėtum visą gyvenimą dėvėti tik vieną daiktą??

Angel Harley Quinn tatuiruotė

Šiame paveikslėlyje Harley Quinn vaizduojamas kaip kažkoks angelas su demonais, bandančiais nutempti ją į pragaro gelmę. Tai reiškia vidinę kovą, kurią Harley išgyvena, kai ji varžosi būti gera ar bloga. Tai klasikinis pasakojimas apie tamsią VS šviesą, „Sith VS Everybody“ gyvenime išgyvena panašius jausmus ir dažnai būna sunkiau elgtis teisingai. Turime dirbti su savimi ir

Gyvenimą primenanti Harley Quinn tatuiruotė

Ši tatuiruotė yra absoliuti krekerė ir atrodo beveik tikra. Menininkas su tuo padarė nuostabų darbą. Detalė tokia faina. Tai turėjo užtrukti ilgai. Harley laiko savo firminį beisbolo lazdą ir atrodo, kad ji ruošiasi nutrenkti kažkieno bloką.

Mes pasiekėme šio nuostabaus sąrašo, kuriame pagerbiama žavinga Harley Quinn, pabaigą. Ant visų kūno dalių buvo nuostabių tatuiruočių. Tikimės, kad turite idėjų savo superherojaus ar prižiūrėtojo tatuiruotei. Ką gausite? Ar pasirinksite gerą kelią ir gausite herojų, ar žengsite į tamsiąją pusę ir gausite piktadarį. Tik laikas turės atsakymą į šį klausimą. Kol kas turime būti budrūs ir būti laisvi.