Dailinkitės Holivudo žvaigždės glam su šiomis Angelinos Jolie tatuiruotėmis

Jei negyvenate po uola, esame tikri, kad žinote, kas yra Angelina Jolie. Ji yra amerikiečių Holivudo aktorė, vaidinusi daugybėje pelningiausių filmų. Be vaizduojamų vaidmenų, ji taip pat garsėja savo palaikomomis priežastimis, spalvinga asmenybe ir prieštaringai vertinamu meilės gyvenimu. Sužinokite daugiau apie šią geidžiamiausią aktorę ir kodėl ikoninė kino žvaigždė sukūrė entuziastų, norinčių nukopijuoti Angelinos Jolie tatuiruotes.

Policininkas Kai kurios iš šių nuostabių Angelinos Jolie tatuiruočių

Nuo mažų ir vos ten esančių iki didžiulių ir akį traukiančių Angelina Jolie turi įvairiausių tatuiruočių stilių ir dydžių. Skirtingai nei dauguma kino žvaigždžių, ji didžiuojasi savo tatuiruotėmis ir puikuojasi jomis kiekvieną kartą, kai tik turi galimybę tai padaryti. Be žurnalų viršelių ir filmų plakatų, kuriuose matyti jos veidas, jos tatuiruočių nuotraukos taip pat yra visame internete.

Dėl savo unikalios asmenybės ir tatuiruočių meno skonio daugelis gerbėjų pasirinko pasidaryti tatuiruotes, kurios atrodo kaip jos. Tiesą sakant, kai kurie buvo užkietėję rėmėjai, kuriems tiesiog reikėjo pasidaryti jos kūno tatuiruotę. Slinkite žemyn, kad pamatytumėte daugiau šių nuostabių Angelinos Jolie tatuiruočių, apie kurias mes kalbame:

Angelinos Jolie khmerų tatuiruotė

Prieš tris biologinius vaikus su buvusiu vyru Bradu Pittu, ji buvo Maddox Chivan mama. Ji jį įsivaikino iš Kambodžos. Taigi, oficiali šalies kalba buvo šios tatuiruotės įkvėpėjas.

Angelina-Jolie-Tatuiruotės

Apsaugos malda

Atlikta tradicinės tailandietiškos adatos ir plaktuko tatuiruotės procedūros, Noo Sompong Kanhphaiin buvo Angelinos Jolie tatuiruočių dailininkė, kuri giedojo dirbdama ir kol ji atsiklaupė maldoje.

Žemėlapis koordinuoja jos vaikų gimimo vietas

Visi žinome, kokia ji atsidavusi savo vaikams. Tiesą sakant, ji nešioja rašalą, kuris įrodo, kiek ji juos vertina savo gyvenime. Ši tatuiruotė ant kairės viršutinės rankos yra jos šešių vaikų gimimo vietų žemėlapio koordinatės.

Pagarba Winstonui Churchilliui

Jos kairiojo dilbio viduje yra data 1940 m. Gegužės 13 d. Romėniškais skaitmenimis. Šią dieną Didžiosios Britanijos valstybės veikėjas pasakė savo žymią kalbą „kraujas, triūsas, ašaros ir prakaitas“.

Demi Lovato nukreipia Angelina Jolie

Kaip ir kaip Angelina Jolie sukrečia romėniškų skaičių rašalus, Demi Lovato taip pat mėgsta minimalistinį tatuiruotės stilių. Tatuiruotės virš jos šonkaulių vaizduoja jos šeimos narių gimimo datas.

Angelinos Jolie nugaros tatuiruotės

Kino žvaigždė yra žinomas tatuiruočių entuziastas. Kadangi ji yra pasaulio keliautoja, jos kūną puošia tatuiruotės, kurias ji padarė iš kelių aplankytų pasaulio šalių.

Tatuiruočių žinovė Angelina Jolie

Jos tatuiruotės dažniausiai daromos vieno tono juodu rašalu. Tačiau kaip ir jos spalvų skonis yra paprastas, dizainas yra sudėtingas ir pritaikytas. Jie taip pat yra prasmingi ir simboliški, todėl jie tampa dar ypatingesni.

Quod me nutrit me destruit

Ši lotyniška frazė, užrašyta dideliu kryžiumi keletą colių žemiau jos bambos, reiškia „kas mane maitina, mane sunaikina“.

Angelinos Jolie tatuiruotės šablonai

Angelina Jolie turi įdomiausias tatuiruotes. Kadangi daugiau žmonių nori trokšti superžvaigždės rašalo, yra keletas tatuiruočių parduotuvių, siūlančių atkartoti jos tatuiruotes savo klientams.

Bengalijos tigro nugaros tatuiruotė

Šią Bengalijos tigro tatuiruotę aktorė pasidarė ant apatinės nugaros dalies Bankoke 2004 m. Mes žavimės įnirtinga tigro pozicija, atitinkančia hipnotizuojantį ir skvarbų Angelinos Jolie žvilgsnį..

Žinokite savo teises

Plačiai žinomas faktas, kad Angelina Jolie yra Jungtinių Tautų ambasadorė. Ji yra griežta žmogaus teisių gynėja, o jos gotikinė šios tatuiruotės raidė dar labiau pabrėžia jos tvirtą paramą šiam tikslui.

Meninė apatinės nugaros tatuiruotė

Tatuiruočių dailininkas, piešęs šį kūrinį, yra Noo Sompong Kanhphaiin. Jis taip pat yra jos menčių tatuiruotės menininkas.

Pavogti prožektorių prie Raudonojo kilimo

Angelina Jolie mėgsta demonstruoti nugaros tatuiruotes prie raudonojo kilimo. Ji mėgsta dėvėti sukneles, kurios labiausiai atskleidžia jos nugarą, todėl jos tatuiruotės gauna tiek nuotraukų, kiek jos veidas.

Meilės išpažinimas

Įprasta matyti, kad žmonės ant savo artimųjų vardų yra išsitatuiravę kaip gestą, kad išpažintų savo meilę. Tačiau Holivudo aktorei Angelinai Jolie vietoj vardų ji turėjo vaikų ir vyro gimtinės koordinates, kad apsirengtų viršutinę ranką šiam raudonojo kilimo įvaizdžiui.

Angelinos Joile vidinė riešo tatuiruotė

Tatuiruotė yra runos stiliaus raidė „H“. Tuo metu, kai gavo rašalą, ji susitikinėjo su Timothy Huttonu, tačiau ji sako, kad šis simbolis reiškia daugiau apie jo brolį Jamesą Haveną.

Angelinos Jolie geografijos pamokos

Tatuiruotės jos dešinėje viršutinėje rankoje yra jos šeimos gimimo vietų platumos ir ilgumos koordinatės.

Atšliaužė, „Wet Look Beauty“

Atlikdami tatuiruotę, atkuriančią vieną populiariausių Angeline Joilie nuotraukų, esame tikri, kad vargu ar yra kokia nors išvaizda ar stilius, kuris atleis nepaprastą šios kino žvaigždės grožį.

Angelina-Jolie-Tatuiruotės

Lara Croft: „Tomb Raider“

Vienas iš labiausiai įsimintinų Angelinos Jolie pasirodymų dideliame ekrane yra jos pagrindinis vaidmuo 2001 m. Pritaikant vaizdo žaidimą „Tomb Raider“.

Boso kova

Filme „Tomb Raider“ Lara Croft keliauja po pasaulį, siekdama iš senovės kapų išgauti vertingų artefaktų. Ji dažnai kovoja su senovinėmis dievybių statulomis, kaip ir šis Buda ant šio vaikino dilbio tatuiruotės.

Dvi pusės

Šioje dilbio tatuiruotėje matome galingos ir moters įvaizdį, kurio žvilgsnis vienoje pusėje, o kitoje – transcendentinis. Panašiai kaip akinančios Angelinos Jolie akys.

Mergina ir jos ginklai

Ji yra maištininkė, turinti priežastį. Lara Croft yra kovotoja ir daugialypė šaulė, galinti vienu metu naudoti du pistoletus.

Feisty archeologas

Remiantis plačiai populiariu 1996 m. Veiksmo nuotykių vaizdo žaidimu, Angelina atliko pagrindinį britų archeologo vaidmenį.

Daugkartinis apdovanotas žaidimo personažas

2006 -aisiais Lara Croft pelnė savo žvaigždę filme „Žaidimo takas“, pripažinimą, panašų į tai, kas suteikiama Holivudo aktoriams ir aktorėms..

Angelina Jolie kaip Lara Croft

Lara Croft išskirtinė išvaizda yra ilgi pinti plaukai su keliais paklydusiais kirpčiukais priekyje.

Kūno menas Angelinos Jolie tatuiruočių pavidalu

Kalbant apie kūrybiškumą, praktiškai niekas nėra per daug keista, kol rasite dizainą, kurį verta dėvėti nuolat. Šioje Angelinos Jolie tatuiruotėje ji dažyta kitais papuošalais. Kalbėkite apie avangardinį odos meną.

Lūpos kaip Angelina Jolie

Jos lūpos yra vieni ryškiausių Angelinos Jolie veido bruožų. Jis turi natūraliai bučiuojamą košę, kurios sunku nepastebėti.

Angelinos Jolie veidas

2009 metais „Vanity Fair“ paskelbta „gražiausia moterimi pasaulyje“, aktorės veidas buvo sukurtas begalės šedevrų, įskaitant šią baisią eskizinę jos veido tatuiruotę.

Angelina Jolie su cigarečių tatuiruote

Prieš tapdama didele Holivudo superžvaigžde, kokia yra dabar, Angelina Jolie paprastai buvo vaidinama personažų vaidmenyse. Čia yra tatuiruotė, kurioje jauna grungy Angelina Jolie rūko cigaretę.

Dviejų tatuiruočių dizainų sujungimas į vieną nuostabų šedevrą

Reikia nuostabaus tatuiruočių meistro, kuris domisi detalėmis ir nori dar labiau nuveikti kliento viziją, kad sujungtų du dizainus, kad sukurtų unikalią ir prasmingą tatuiruotę.

Mergina, pertraukta

Ši tatuiruotė yra prisiminimas apie vieną įsimintiniausių Angelinos Jolie personažų. Šiame psichologiniame dramos filme jauna Angelina Jolie kartu su Winona Ryder vaidina vaidmenį, kuris laimėjo 3 geriausius antrojo plano aktorės apdovanojimus iš Akademijos apdovanojimų, „Auksinio gaublio“ ir ekrano aktorių gildijos.

Angelinos Jolie veido struktūra

Angelinos Jolie veido forma ir kaulų struktūra nėra švelni, angeliško tipo, tačiau tai yra tobulas patrauklumo tipas, kuris priverčia žmones domėtis ir trokšta ilgiau žiūrėti į ją.

Ieškoma: Angelinos Jolie tatuiruotės gale

2008 m. Angelina Jolie vaidino žudiką, vardu Fox, veiksmo trilerio filme „Wanted“..

Angelina-Jolie-Tattoo

Angelinos Jolie riešo tatuiruotė, pasirodanti „Oskaruose“

Štai Angelina Jolie mirksi plačia šypsena ir mojavo savo gerbėjams per raudonojo kilimo spaudos nuotrauką, skirtą „Oskarui“ 2001 m..

Galinga širdis

Nufotografuotas automobilyje, kai Angelina Jolie ir jos tuometinis vyras Bradas Pittas išvažiavo po to, kai 2007 m. Gegužės mėn. Kanų festivalyje Kanų festivalyje pagerbė filmo „Galinga širdis“ premjerą. Šioje nuotraukoje aiškiai matomas garsus Angelinos viršus jos vaikų gimimo vietos koordinatės rankos tatuiruotė.

Prasidėjo XIII a

Angelina Jolie nėra ta, kuri laikosi socialinių konvencijų. Ši vidinės rankos dilbio tatuiruotė, pažymėta data 1940 m. Gegužės 13 d. Ji netiki prietarais ir gauti numerį, kuris kai kam dažnai atrodo nelaimingas, yra būdas atsikratyti normos.

Angelinos Jolie vidinės rankos užrašai

Jos dešiniojo dilbio viduje yra žodis „ryžtas“ arabų rašmenimis, o kairėje vidinėje dilbio dalyje – amerikiečių dramaturgo Tennessee Williamso citata. Jame rašoma: „Malda už laukinį širdyje, laikoma narvuose“.

Liūdnai pagarsėjusi Angelinos Jolie drakono tatuiruotė su buvusio vyro vardu

Vieną, kurią ji turėjo savo jaunystės laikais, šią rytietiškos drakono tatuiruotės tatuiruotę, kurios viršuje buvo užrašytas Billy Bobas, padaryta tuo metu, kai ji buvo su buvusia liepsna ir buvusiu vyru Billy Bobu Thorntonu. Tai buvo gegužės-gruodžio romanas, tarp jų-20 metų. Jie susituokė 2000 m., Tačiau jų abiejų keliai išsiskyrė 2003 m. Po išsiskyrimo ji nusprendė tatuiruotę pašalinti ir nusprendė daugiau niekada nebetatatuoti ant jos kito vyro vardo.

Šviežias rašalas

Žemiau yra arčiau naujausių Angelinos nugaros tatuiruočių. Šias Sak Yant tatuiruotes tradicinis plaktuko ir adatos stilius padarė buvęs Tailando vienuolis.

Darbas ir ašaros

Šios tatuiruotės buvo laikinos, kurias ji dėvėjo tik filmui „Wanted“. Šių žodžių įkvėpimas buvo paimtas iš sero Winstono Churchillio kalbos eilutės. Jis cituojamas taip: „Mes neturime ką pasiūlyti, išskyrus kraują, triūsą, ašaras ir prakaitą“.

Elegantiška juoda suknelė ir juodas rašalas

Fotografuota prie Didžiosios Britanijos kino ir televizijos menų akademijos (BAFTA) apdovanojimų ceremonijos raudonojo kilimo, Angelina pribloškia žiūrovus savo nuostabia aura ir nuostabiu bei unikaliu kūno piešiniu.

 Panthera T. tigris

Bengalijos tigras yra tigrų rūšis, būdinga Indijos subkontinentui. Deja, šios nuostabios katės jau laikomos nykstančiomis rūšimis, todėl jos priklauso Tarptautinės gamtos apsaugos sąjungos (IUCN) Raudonajam sąrašui. Užfiksuodama jų grožį, Angelina Jolie turi didžiulę tatuiruotę „Panthera Tigris tigris“ ant apatinės nugaros dalies. Tai apima seną tatuiruotę, kurios Angelina nebemėgsta ir norėjo pakeisti.

Hah Taew

Taip pat vadinamas „meistru Jantu“, kuris naudoja senąją khmerų kalbą khom. Kiekviena iš penkių eilučių yra ypatinga „jantra“ arba palaima, skirta apsaugoti nuo neteisybės, nesėkmės ir juodosios magijos, pakviesti sėkmę ir sėkmę bei sustiprinti charizmą..

Įsivaizduokite Angeliną Jolie tatuiruotę rankovėmis

Nors ši nuotrauka yra tik maketas, kaip atrodytų Angelina Jolie, jei turėtų visas rankoves, esame tikri, kad ji tikrai galėtų atsisakyti šio stiliaus.

Meno kūrinio užkulisiai

Štai momentinės nuotraukos iš tikrosios tatuiruotės sesijos, skirtos Angelinos Jolie khmerų Sak Yant pečių ašmenų tatuiruotėms.

Jos tatuiruotės yra geriausias jos stiliaus štapas

Net neturėdama daug drabužių, Angelina Jolie vis dar žudo savo žaviu gamtos grožiu ir vienodai gražiu odos menu. Priekyje ir centre yra jos Sak Yant tatuiruotė, tada tik žvilgtelėjimas virš baltų lapų, dengiančių jos apatinę pusę, yra jos tigro tatuiruotė.

Buvęs vyras Billy Bobas

Angelina 2000 m. Buvo trumpai ištekėjusi už aktoriaus Billy Bobo Thorntono. Tačiau pora išsiskyrė 2002 m. Praėjus metams po to, kai buvo baigtos jų skyrybos. Šiandien likote draugiškas ir dvi žvaigždės sugebėjo išlaikyti draugystę.

Jungtinių Tautų geros valios ambasadorius

Daugelis žmonių Angeliną Jolie laiko stipria ir nepriklausoma moterimi. Tačiau už blogo įvaizdžio slypi minkšta ir atjaučianti širdis. Ji yra stipri žmogaus teisių gynėja, o tai akivaizdu jos „žinok savo teises“ tatuiruotėje žemiau pakaušio.

Geriausias tatuiruotės dangtelis

Pasibaigus santuokai su Billy Bobu, Angelinai Jolie buvo pašalinta jo vardo tatuiruotė ant viršutinės rankos. Jai prireikė kelių tatuiruočių šalinimo lazeriu sesijų, kad vardas ir drakono dizainas būtų beveik ištrinti. Norėdama pagerinti viršutinės rankos išvaizdą ir turėti ką nors prasmingesnio toje pačioje vietoje, Angelina užrašė savo vaikų gimimo vietų geografines koordinates.

Priminimas apie gyvenimą ir mirtį

Tarp senų Angelinos Jolie tatuiruočių, kurios jau buvo ištrintos ir pakeistos, yra ši japoniško personažo tatuiruotė žodžiui „mirtis“. Jai buvo rašalu priminta, kad ji visada turėtų gyventi visą savo gyvenimą. Šioje svetainėje dabar yra khmerų palaiminimo tatuiruotė.