Geriausios tatuiruočių mašinos 2020 m

Tatuiruotės tapo vis populiaresnės, o tatuiruočių mašinų pramonė pakilo, kad patenkintų paklausą – čia yra geriausios tatuiruočių mašinos šiandien rinkoje.

Tatuiruočių mašina veikiant

Pastaraisiais metais tatuiruotės tapo vis populiaresnės, todėl mašinos, reikalingos tatuiruotėms kurti, buvo vis didesnės paklausos. Yra įvairių būdų, kaip sukurti tatuiruotę; du pagrindiniai mašinų tipai yra ritinių tatuiruočių mašinos ir rotacinės tatuiruočių mašinos.

Nesvarbu, ar esate patyręs tatuiruočių meistras, ar dar nespėjote atlikti dažų dažymo klientui, norint išsirinkti darbą efektyviai ir geriausiai, svarbu pasirinkti tinkamiausius tatuiruočių šautuvus..

Kadangi rinkoje yra tiek daug tatuiruočių mašinų, tinkama gali būti nelengva perspektyva – todėl mes sukūrėme šį geriausių šiandien prieinamų modelių vadovą.

Peržiūrėkite mūsų išsamų tatuiruočių mašinų vadovą, kuriame apžvelgėme aštuonias geriausias tatuiruočių mašinas, kurias mėgsta tatuiruočių meistrai visame pasaulyje, kad galėtumėte nedelsdami pradėti rašyti savo klientus (arba save!).

tatuiruočių laikytojas-tatuiruočių pistoletas

Trumpa tatuiruočių istorija

 Gali atrodyti, kad tatuiruotės yra nesenas reiškinys, atsižvelgiant į tai, kad jos yra madingo kūno meno pasirinkimas, kurį vertina hipsteriai ir roko žvaigždės, tačiau iš tikrųjų jos atsirado prieš tūkstančius metų.

Tiesą sakant, buvo nustatyta, kad seniausiam kada nors atrastam mumifikuotam žmogui, žinomam kaip ledynas Otzi, ant jo kūno buvo dešimtys tatuiruočių.

Tatuiruotes naudojo daugelis senovės tautų, ir yra keletas teorijų apie jų reikšmę ir paskirtį. Manoma, kad žodis „tatuiruotė“ kilęs iš XVIII amžiaus samojiečių žodžio „tatu“, reiškiančio „smogti“; kūno meno formos (įskaitant tatuiruotes) buvo labai svarbios senovės Polinezijos civilizacijoms, tokioms kaip Samoa.

žmogaus laikymo-tatuiruotės mašina

Nuo senų metodų, kaip pridėti pigmentą prie apatinio odos sluoksnio, pradedant nuo jų kaip medicininio gydymo, įspaudžiant juos kaip simbolius, siekiant apsisaugoti nuo blogos dvasios, žymint statusą visuomenėje ir kariuomenėje, žymint nusikaltėlius ir atpažįstant kalinius. jokiu būdu ne šiuolaikinė idėja.

Anksčiau tatuiruotės buvo atliekamos rankiniu būdu; šiandien mes turime specialiai sukurtas mašinas, kurios pagerina meno saugumą, tikslumą ir efektyvumą.

Istoriškai tatuiruotės buvo naudojamos belaisviams žymėti – labiausiai pagarsėjęs II pasaulinio karo nacių koncentracijos stovyklų atveju. Šiandien Vakarų pasaulyje tatuiruotės paprastai yra meninis pasirinkimas ir save atpažįstantis kūno meno stilius.

Jie taip pat gali būti naudojami dėl medicininių priežasčių, pavyzdžiui, pažymint, kur reikia atlikti operaciją, ir kosmetikos korekcijos tikslais, pvz., Antakių ir lūpų stiprinimui..

Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau apie tai, kaip atliekama šiuolaikinė tatuiruotė, ir perskaitykite mūsų geriausių tatuiruočių mašinų vadovą.

tatuiruočių pistoletas ant stalo

Kaip šiandien daromos tatuiruotės

Šiuolaikinis tatuiruočių metodas gali apimti rotacinę arba ritininę tatuiruočių mašiną, tačiau šiandien procesas yra toks pat, koks buvo pastaruosius kelis tūkstančius metų.

Kaip žinosite, ar esate tatuiruočių meistras, ar kada nors pats jį gavote, tatuiruotė daroma pradūrus odą adata ir įpurškiant pigmentų ar dažų į odos dermą, sukuriant paveikslėlį, raštą ar simbolį tai gali būti laikina arba nuolatinė, priklausomai nuo naudojamo rašalo tipo.

Anksčiau (o kai kuriais atvejais ir šiandien) tatuiruotės buvo atliekamos rankiniu būdu – menininkai tiesiog padaro punkciją ir palaipsniui ranka įpurškia dažus.

Tačiau paprastai tatuiruotėms pasiekti naudojamos profesionalios tatuiruočių mašinos, naudojant automatinę sistemą, leidžiančią adatai judėti pirmyn ir atgal, į odą ir iš jos, nes tai pagreitina procesą ir užtikrina didesnį tikslumą.

Tatuiruotes turėtų daryti tik profesionaliai apmokyti menininkai, kurie žino, ką daro, ir turi visas būtinas saugos ir higienos atsargumo priemones, taip pat turi sterilias, suvyniotas, vienkartines adatas.

Venkite daryti savo tatuiruotes namuose, nebent atlikote tinkamą mokymą, ir net tada patartina tai atlikti specialioje tatuiruočių salone.

Nesvarbu, ar esate mokinys, kuris tik pradedate tatuiruočių menininką, ir norite nusipirkti savo pirmąją ritės tatuiruočių mašiną, ar jums pasisekė turėti savo saloną ir turite žinoti geriausias jums prieinamas rotacinių tatuiruočių mašinų parinktis. atėjau į reikiamą vietą.

Skaitykite toliau, kad galėtumėte atidžiau pažvelgti į du pagrindinius tatuiruočių mašinų tipus ir mūsų profesionalų geriausių šiuo metu rinkoje esančių modelių vadovą.

Kokių tipų tatuiruočių mašinos yra?

Anksčiau menininkams teko kruopščiai atlikti rašalo įpurškimą rankomis; Šiandien tatuiruočių mašinos yra vis sudėtingesnės mašinos, kurios atlieka lengvą darbą, todėl šiuolaikiniai tatuiruočių meistrai gali sukurti gražius, įmantrius ir unikalius modelius, kaip niekada anksčiau.

Profesionaliems tatuiruočių meistrams yra du pagrindiniai mašinų tipai: ritinių tatuiruočių mašinos ir rotacinės tatuiruočių mašinos – abi naudojamos tam pačiam darbui, tačiau kiekviena iš jų turi savo unikalių savybių ir privalumų. Tai ne vienintelės tatuiruočių mašinos, tačiau jos yra labiausiai paplitusios šiuolaikinėje tatuiruočių salone.

Ritininės tatuiruotės mašinos

Tokios tatuiruočių mašinos vadinamos taip, nes jų viduje yra ritės, paprastai 8, 9 ar 10, kurios sukuria įtampą, reikalingą norint perkelti adatą laikančią juostą aukštyn ir žemyn, kuri atlieka rašalą.

Ritininiai aparatai yra labiausiai paplitęs tatuiruočių mašinų tipas ir yra žinomi dėl didelio triukšmo, kurį jie skleidžia dirbdami. Kai kurie žmonės mano, kad šis triukšmas yra invazinis, tačiau ritės mašina yra vertinama dėl jos universalumo ir patikimumo.

Galite naudoti įvairių tipų ritinių tatuiruočių mašinas, kad sukurtumėte linijas, atspalvius ir supakuotumėte spalvas – arba trijų kombinaciją, priklausomai nuo jūsų tatuiruotės stiliaus.

Ritininės tatuiruotės mašinos yra populiarios, nes jos siūlo lengvą valdymą, reguliavimą ir pritaikymą, be to, yra veiksmingos ir leidžia greičiau užbaigti tatuiruotę.

rotacinė tatuiruočių mašina

Rotacinės tatuiruočių mašinos

Antrasis tatuiruočių mašinų tipas yra rotacinis, kuris pirmą kartą buvo sukurtas 1978 m. Ir pakeitė tatuiruočių menininkų atliktą darbą. Šio tipo mašinos, užuot naudojusios spyruokles, adatai judinti naudoja variklį, o tai leido geriau valdyti ir tiksliau kuriant dizainą.

Nesudėtingą, kompaktišką ir lengvą mašiną lengva laikyti ir valdyti, ji gali būti naudojama tiek linijiniam, tiek blokiniam rašalo užpildymui, kai reikia šiek tiek sureguliuoti rašalą. Taip pat yra daugybė rotacinių mašinų modifikacijų, todėl menininkai gali pritaikyti savo įrankius.

Norėdami klientams pateikti geriausius rezultatus, turite būti tikri, kad turite ne tik darbui tinkamą mašinos tipą, bet ir geriausius galimus modelius bei prekės ženklus. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kokios yra aštuonios geriausios tatuiruočių mašinos, su mūsų dabartine geriausių ritinių ir rotacinių tatuiruočių mašinų apžvalga.

4 geriausios ritinių tatuiruočių mašinos

Mūsų nuomone, tai yra geriausios šiuo metu rinkoje esančios ritės mašinos.

  1. Didysis miega X iš vyskupo

„Big-Sleeps-x-Bishop-Coil-Machine“

The Didelis miegas X yra vienas iš geriausių modelių, kuriuos gamina LA tatuiruočių mašinų ekspertas Bishop – rankų darbo, kaip ir visos jų mašinos, jis giliai supranta du dalykus: kaip sukurti puikias tatuiruotes ir ko jam pačiam reikia iš mašinos.

„Big Sleeps X“ grupuoja daugiau adatų, kad greičiau užblokuotų spalvas ir tiksliai užtemdytų, arba galite lengvai išjungti maitinimą, kad sutelktumėte dėmesį į pamušalą. 8 ritės mechanizmas yra sąmoningai aukštas, kad būtų galima geriau valdyti adatas, todėl menininkai gali sukurti paprastą ir sudėtingą dizainą vienodai aiškiai ir tiksliai.

 

  1. „Ghost Shader“ hibridas iš „Workhorse Irons“

„Ghost-Shader-Hybrid“ iš „Workhorse-Iron“

Šis klasikinis ir gerai žinomas prekės ženklas siūlo dar vieną kokybišką mašiną tatuiruočių meistrams visoje JAV. Sukurtas specialiai atsižvelgiant į vartotojo patogumą. „Workhorse Irons“ didžiuojasi teikdami mašinas, kurias daugiau nei du dešimtmečius kuria patyrę tatuiruočių meistrai. Tatuiruočių meistrų sukurtas tatuiruočių meistras gali rinktis iš daugybės nuostabių modelių.

The „Ghost Shader“ hibridas yra vienas geriausių jų, derinant lengvą, greitai reaguojantį sukamosios mašinos pojūtį ir ritės mašinos galią, kad būtų sukurtas gražus ir aiškios, tikslios linijos, ir ryškios bloko spalvos – tai vienas geriausių spalvų blokatorių ir geriausias įdėklas tatuiruočių mašinų parinktys.

  1. Mini Dietzel Powerliner iš HM Tattoo Machines

Mini Dietzel Powerliner iš HM Tattoo Machines

„HM Tattoo Machines“ versle dirba dešimtmečius ir žino, kaip sukurti mašinas, padedančias maksimaliai išnaudoti menininkų įgūdžius. The Mini Dietzel Powerliner Modelis gali būti prikrautas įvairių dydžių adatų, geriausiai tinka 7 ar didesniam dydžiui. Galingos ritės yra suvyniotos 10 kartų ir užtikrina stiprius, ilgus judesius, kad būtų užtikrintas optimalus valdymas ir efektyvumas.

Modelis, pagamintas naudojant vieną didelį ketaus gabalą, idealiai tinka menininkams, norintiems galingos, ilgaamžės mašinos, kuri būtų neprilygstama kokybei ar ilgaamžiškumui..

 

  1. Žalvario hibridinė tatuiruočių mašina iš Micky Sharpz

Žalvario hibridinė tatuiruočių mašina iš Micky Sharpz

Sklandumas ir ilgaamžiškumas Micky Sharpzo žalvarinis hibridas modelis leidžia atlikti spalvoto bloko dizainą sklandžiai ir efektyviai. Ši ritininė tatuiruočių mašina puikiai tinka, kai kalbama apie galingas spalvų blokavimą ir aiškias, švarias linijas, o sudedamosios dalys puikiai dera tarpusavyje, kad būtų užtikrinta minimali trintis ir pailgėtų mašinos tarnavimo laikas.

Britų kompanijos Micky Sharpz, šios srities ekspertų, sukurtas žalvarinis hibridas yra ypač tvirtas ir patvarus ir leidžia greitai pakeisti vamzdžius, o tai reiškia, kad galite greitai atlikti savo dizainą ir žymiai sumažinti pertraukas.

4 geriausios rotacinės tatuiruočių mašinos

  1. „Spektra Edge X“ iš „FK Irons“

„Spektra Edge X“ kosminė audra

„FK“ „FK Irons“ reiškia „Fallen King“ ir yra ekspertai, sukuriantys aukščiausios kokybės rotacines tatuiruočių mašinas profesionaliems menininkams. „Spektra Edge X“, visų pirma sujungia viską, ką žino apie pramonę ir tuos, kurie naudoja šias mašinas.

„Spektra Edge X“ yra pagamintas iš aukštos kokybės aliuminio ir turi išmanią „MultiVise“ funkciją, o tai reiškia, kad jums visiškai nereikia naudoti kasečių adapterių. Galite lengvai pakeisti naudojamo smūgio tipą – liniją ar užpildą ir sukurti aiškias, švarias linijas optimaliu tikslumu.

„FK Irons“ visada ieško naujų būdų naujovėms ir patobulinti esamą dizainą; „Spektra Edge X“ demonstruoja savo šviežią ir šiuolaikišką požiūrį bei visus savo produktus. Jei jums patinka visiška agentūra dėl savo dizaino ir tikslumo kiekvienu smūgiu, tai neabejotinai yra geriausia rotacinė tatuiruočių mašina jums.

  1. „Seawolf Direct Drive 3.0“ iš „Vlad Blad Irons“

„Seawolf Direct Drive 3.0“ iš „Vlad Blad Irons“

Gaukite viską, ko reikia dailiam, profesionaliam ir efektyviam kūno piešimui, viename komplekte „Seawolf Direct Drive 3.0“ – geriausia rotacinė tatuiruočių mašina patyrusiems menininkams. Itin universalus, šis modelis idealiai tinka visų rūšių meno kūriniams – nuo pamušalo iki užpildymo ir šešėliavimo, o galinga pavara idealiai tinka greitai atlikti darbą.

Nesudėtingas šių Maskvos profesionalų dizainas daro šį modelį mėgstamiausiu visame pasaulyje. Sumažinkite papildomus priedus ir išbandykite įrankį, kuris patikimai išryškina jūsų unikalius menininko įgūdžius – kad ir koks būtų jūsų asmeninis stilius, ši mašina padės jums be pertraukų įgyvendinti kiekvieną projektą.

  1. „Hawk Pen“ iš „Cheyenne“

„Hawk Pen“ iš „Cheyenne“

Vokietijoje yra keletas neįtikėtiniausių tatuiruočių mašinų kompanijų: „Cheyenne“ yra viena geriausių šalyje, nes jos visada kuria naujoves ir randa naujų būdų tobulinti klasikinį dizainą, nepamirštant to, kas visada buvo naudinga profesionaliems menininkams.

The Vanago rašiklis yra vienas geriausių šiandien rinkoje esančių tatuiruočių šautuvų: jis leidžia visiškai kontroliuoti ir tiksliai, taip pat suteikia neprilygstamą komfortą rankoje. Praleiskite skaudantį riešą ir tiesiog sutelkite dėmesį į meną, kurį kuriate naudodami šią pažangiausią mašiną.

Lengva, kompaktiška tatuiruočių mašina, sukurta taip, kad atrodytų kaip standartinis rašiklis, leidžia pasiekti neprilygstamą tikslumą ir sukurti visų tipų dizainus – nuo fantastinių scenų iki taškinių raštų, taip pat lengva valyti. Kad ir ką galvotumėte jūs (ir jūsų klientai), šis fantastiškas meno įrankis leidžia tai pasiekti lengviau nei bet kada anksčiau.

  1. „Roller Rotary“ iš „Infinite Iron“

Roller Rotary iš Infinite Iron

Klasikinio sukamųjų mašinų dizaino nesenstantis efektyvumas derinamas su šiuolaikine inžinerija, „Infinity Irons“ ritininis sukamasis yra tvirtas ir patvarus tatuiruočių profesionalų mėgstamiausias visur.

Nesudėtingas dizainas reiškia, kad nėra jokių futuristinių priedų ar papildomų dalių, kurias reikia išvalyti ar pakeisti: tai, ką turite, yra tvirta, patvari ir visiškai patikima mašina su varikliu, kuris tarnauja įspūdingai 5 tūkst..

Turėdamas daugiau nei 20 metų pramonės patirtį, „Infinite Irons“ visas savo mašinas gamina rankomis ir suprojektuoja paprastai, kad sukurtų aiškų, švarų linijinį dizainą ir nepriekaištingą atspalvį. Modelis yra labai lengvai valdomas, taip pat švarus, ir jums nereikės susidurti su jokiais keistais priedais-tai būtina tatuiruočių meistrui, kuriam patinka, kad jo įrankiai būtų paprasti.

Išsirinkite sau geriausią tatuiruočių mašiną

Turint daug pasirinkimo galimybių, patartina žaisti tiek su ritininėmis, tiek su besisukančiomis rašalo mašinomis, kad galėtumėte pamatyti, kuri iš jų jums labiausiai tinka. Galite paprašyti tatuiruočių salonų išbandyti vieną iš jų mašinų arba apsilankyti prekybos renginyje ar festivalyje, kad pamatytumėte naujas ir klasikines siūlomas mašinas.

Kiekvienas tatuiruočių meistras turi savo unikalų stilių ir asmeninį skonį, o viena rašalo mašina gali būti puiki kitam, bet netinka kitam – viskas, ką reikia padaryti, yra išbandyti ir išbandyti įvairias priemones prieš atrandant jums tinkamiausią..

Kur nusipirkti profesionalias tatuiruočių mašinas

Norėdami maksimaliai išnaudoti savo, kaip tatuiruočių meistro, talentus ir saugiai bei efektyviai įgyti patirties, jums reikia aukštos kokybės žinomų pardavėjų įrankių. Taigi, kur turėtumėte nusipirkti tatuiruočių mašinų, kad būtumėte tikri, jog investuojate į aukščiausios kokybės produktą?

Rinkdamiesi, kur įsigyti geriausias rinkoje esančias tatuiruočių mašinas, patariame pirkti tiesiogiai iš gamintojo arba iš patvirtintų teisėtų pardavėjų, kurie yra žinomi dėl to, kad pateikia originalų gaminį.

Galite nusipirkti tatuiruočių aparatus internetu tokiose svetainėse kaip „eBay“ ir „Amazon“, tačiau būkite atsargūs skaitydami kitų klientų atsiliepimus, kad įsitikintumėte, jog perkate iš patikimo pardavėjo, ir kad mašinos yra tokios, kaip aprašyta. Tatuiruočių mašinos yra investicija – kai kuriais atvejais jos gali trukti kelerius metus – todėl prieš atiduodami pinigus atlikite daug tyrimų.

Esmė

Padidėjus tatuiruočių reikalavimams, padidėjo ir aukštos kokybės, patvarių ir patogių tatuiruočių mašinų paklausa. Nesvarbu, ar esate mokinys, kuris tik pradedate tatuiruočių meistrą, ar jau daugelį metų dirbate versle, tai yra geriausios tatuiruočių mašinos rinkoje tiek pradedantiesiems, tiek ekspertams.

Puiki tatuiruočių mašina yra tarsi kokybiškas teptukas tapytojo rankoje; leiskite savo unikaliam stiliui ir kūrybai pasirodyti su viena iš šių aukščiausios kokybės mašinų ir tikrai augsite kaip menininkas ir kaip verslas. Laimingas rašymas!