100 garsiausių gaujos tatuiruočių ir jų reikšmės

Tatuiruotės nusikalstamose gaujose tarnauja įvairiems tikslams, ir kiekviena gauja turi daugiau ar mažiau slaptų reikšmių, susijusių su konkrečiu dizainu.

Kad ir kokios paslaptingos, bet intriguojančios, su gaujomis susijusios tatuiruotės dešimtmečius žadino susidomėjimą ir smalsumą.

nugaros gaujos tatuiruotė

Gaujos ir kalėjimo tatuiruotės

Tam tikrų nusikalstamų gaujų ir mafijos grupuočių nariai kalėjime ir iš jo nešioja tatuiruotes, persmelktas labai konkrečių reikšmių. Šios tatuiruotės ir jų reikšmės įvairiose grupėse skiriasi, nes kiekviena gauja turi savo „tatuiruočių kalbą“..

japonų gaujos tatuiruotė

Kai kurios gaujos tatuiruotės yra skirtos kaip pripažinimo ženklai atsižvelgiant į asmens rangą ir patirtį, konkrečius įgūdžius, kuriuos jis turi, arba nusikaltimus, kuriuos jie padarė vykdydami veiklą grupėje. Šios tatuiruotės daromos savanoriškai, tai reiškia, kad asmuo turi sutikti gauti tatuiruotę.

japonų gauja su tatuiruotėmis

Tačiau gaujos tatuiruotės ne visada yra „teigiamas“ dalykas. Kartais jie naudojami kaip bausmė, dažnai duodamas priverstinai (be asmens sutikimo). Paprastai jie dedami labai gerai matomose vietose, kurių neįmanoma paslėpti, pavyzdžiui, žmogaus veidas.

Nusikalstamoms grupuotėms kalėjimuose tatuiruotės turi dar daugiau reikšmių. Pavyzdžiui, tatuiruotė gali parodyti asmens padarytą nusikaltimą, dėl kurio jis buvo įkalintas.

veido gaujos tatuiruotės

Tai gali būti teigiamas pripažinimas – jei nusikaltimas buvo laikomas naudingu nusikalstamai grupei – arba bausmė, jei nusikaltimas yra kažkas, ko grupė nepritaria. Pirmasis padidina asmens padėtį grupėje, o kitas skirtas gėdyti ir pažymėti kaip išdavikus.

Kalėjimo tatuiruotės gali turėti ir neutralesnių reikšmių, pavyzdžiui, kiek kartų žmogus buvo kalėjime. Kai kuriuose apskritimuose tai pažymėta kryžiais ant žmogaus pirštų – po vieną kryžių už kiekvieną laisvės atėmimo bausmę.

kalėjimo tatuiruotė

Gaujų tatuiruočių sistemų pavyzdžiai

Neįmanoma išvardyti visų pasaulio gaujų tatuiruočių-iš dalies todėl, kad jų yra labai daug, ir iš dalies todėl, kad tai nėra gerai ištirta tema.

Daugelis nusikalstamų grupuočių yra labai slaptos dėl savo ženklų – suprantama – ir neviešina jų. Daugelis taip pat naudoja kodus ir šifrus, tokius kaip Kalifornijos „Crips and Bloods“.

kaukolės tatuiruotė ant rankos

„The Crips“ yra liūdnai pagarsėjusi gauja, įsikūrusi pietų Kalifornijos pakrantės regionuose, užklupta karčios konkurencijos su „Bloods“. Kartu su trijų ar šešių smailių karūnos simboliu, „Crips“ daugelyje savo tatuiruočių naudoja kodą. Viena forma apima atskirų žodžių raidžių pakeitimą raidės numeriu abėcėlėje – 1 A, 2 B, 3 C ir kt..

Pavyzdžiui, skaičiai 211, ištatuiruoti ant „Crip“ nario, reiškia „BK“, o tai savo ruožtu reiškia „Kraujo žudikas“ – tai reiškia, kad asmuo nužudė konkuruojančios gaujos „Bloods“ narį.

gaujos tatuiruotė ant krūtinės

Kraujas savo žymėjimuose taip pat naudoti kodo formas. Vienas iš pavyzdžių yra 13/13 šifras – abėcėlės padalijimas per pusę ir pirmosios pusės raidžių pakeitimas antrosios raidėmis, ir atvirkščiai – A tampa N, o N tampa A, B tampa O ir O tampa B ir tt.

Be kodo naudojimo, kraujo nariai dažnai turi tatuiruotes raidėmis MOB – „kraujo narys“. Žodis „Piru“ taip pat yra įprastas. Pradinė „Blood“ gauja vadinosi „Compton Pirus“ (pavadinta West Piru gatvės Los Andžele vardu), todėl tai yra atgaiva į gaujos kilmę. Šuns letena taip pat yra dažnas ženklas.

kalėjimo tatuiruotė

Azijos gaujos tatuiruotės

Galvojant apie su nusikalstamumu susijusias tatuiruotes, vienas iš pagrindinių pavyzdžių, kuris ateis į galvą, yra įspūdingos Japonijos mafijos „Yakuza“ viso kūno tatuiruotės. Tatuiruotės Japonijoje jau seniai siejamos su nusikalstama veikla – prieš šimtus metų valdžia naudojo veido tatuiruotes visam laikui žymėti ir gėdyti nusikaltėlius..

Mafija ėmėsi šios praktikos ir pradėjo žymėti save, labai supaprastindama ilgą ir sudėtingą istoriją.

Tiesą sakant, plačios tatuiruotės Japonijoje nebėra mafijos priklausomybės sinonimas – dėl akivaizdžių priežasčių tai nepraktiška ir atkreipia nereikalingą dėmesį. Ypač turint omenyje tai, kad Japonijoje tatuiruotės apskritai yra paniekinamos, todėl nedaug žmonių nešioja matomas tatuiruotes.

erelis su samurajų tatuiruote

Rusijos kalėjimo tatuiruotės

Tarp žymių, įkalintų Rusijos nusikaltėliams, žinomi simboliai:

 • Katė – dažnas vagims. Viena katė reiškia, kad vagis veikė vienas, o kelios katės kartu nurodo vagystę kaip nusikalstamos grupės dalį. Katės galva taip pat laikoma sėkmės tatuiruote vagiui, nors nešiojama ant krūtinės tai reiškia nusikaltėlio nepaisymą ir neapykantą teisėsaugai.
 • Scarab vabalas – taip pat sėkmės vagims simbolis, dažniausiai simbolizuojantis kišenvagį.
 • Žvaigždė – paprastai kiekvienas žvaigždės taškas reiškia metus kalėjimo. Elitiniai organizuoto nusikalstamumo Rusijoje nariai, žinomi kaip Vor V Zakone („vagis pagal įstatymą“), naudoja žvaigždę su 4 didelėmis, 4 vidutinėmis ir 8 mažomis rankomis. „Vor V Zakone“ žvaigždė ant kiekvieno peties rodo aukšto autoriteto poziciją gaujoje, o žvaigždės ant kojų ar kelių reiškia, kad žmogus niekam nesiklaups..
 • Kirsti – pavaldumas ar vergija. Gali būti priverstinai skiriama kaip bausmė.
 • Valdytojai – penkerius ar daugiau metų kalėjimo.
 • Kariniai ženklai -dažnai reiškia, kad kalinys prieš įkalinimą buvo aukšto rango nusikaltėlis.
 • Kaukolė – paprastai reiškia, kad kalinys yra žudikas.
 • Spygliuota viela – padėtas ant kaktos, tai reiškia, kad kalinys atlieka laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmę be galimybės lygtinai paleisti.
 • Paukščiai horizonte – reiškia laisvės ilgesį ir reiškia „aš gimiau laisvas ir turėčiau būti laisvas“.

gaujos narys su tatuiruotėmis

Bendri nusikalstamų tatuiruočių simboliai

Kartu su gaujai ar kalėjimui būdingomis tatuiruotėmis yra daugybė simbolių ir dizaino, kurie gali turėti visuotines prasmes nusikalstamame požeminiame pasaulyje.

 • Tigras – jėga ir jėga
 • voratinklis – laikas, praleistas kalėjime, arba laikas, praleistas neišvengiamo gaujos gyvenimo būdo „įstrigęs internete“
 • Trys taškai – išdėstyti trikampiu, jie reiškia „kalėjimas, ligoninė, kapinės“ – tipiškas gaujos nario kelias. Kai kuriuose sluoksniuose tai būtų pirmoji asmens tatuiruotė prieš tapdama visateise gaujos nare. Šis dizainas pirmiausia siejamas su Meksikos mafija
 • Penki taškai – reiškia „draugų ratą“ ir apsaugą, kurią suteikia nusikalstamos grupės narys. Iš pradžių tai buvo Vietnamo simbolis, dažniausiai jį naudoja „Bloods“, „Gangster Disciples“ ir Azijos triados
 • Kaukės ar klouno veidai – dažniausiai siejami su Azijos ir Lotynų šalių gaujomis, tai paprastai reiškia „žaisti dabar, mokėti vėliau“.

kalėjimo tatuiruotė

Paskutiniai žodžiai

Baigkime privalomu atsargumo žodžiu: dauguma gaujų į savo individualias tatuiruotes žiūri itin rimtai. Kai kurios tatuiruotės yra uždirbamos, jei jos pažymi rangą, įgūdžius ar patirtį – kitos yra bausmės forma už rimtus gaujos taisyklių pažeidimus.

Būtų neprotinga išeiti ir pasidaryti tatuiruotę, kuri yra susijusi su konkrečia gauja ir turi prasmę. Tuo atveju, jei būtų atrasta „neuždirbta“ tatuiruotė, tai gali turėti rimtų pasekmių asmeniui. Todėl labai nepatartina naudoti gaujos ženklus tik estetiniais tikslais.

kalėjimo tatuiruotėkalėjimo tatuiruotėkalėjimo tatuiruotėkalėjimo tatuiruotėkalėjimo tatuiruotėkalėjimo tatuiruotėkalėjimo tatuiruotėkalėjimo tatuiruotėkalėjimo tatuiruotėkalėjimo tatuiruotėkalėjimo tatuiruotėkalėjimo tatuiruotėkalėjimo tatuiruotėkalėjimo tatuiruotėkalėjimo tatuiruotėkalėjimo tatuiruotėkalėjimo tatuiruotėkalėjimo tatuiruotėkalėjimo tatuiruotėkalėjimo tatuiruotėkalėjimo tatuiruotėkalėjimo tatuiruotėkalėjimo tatuiruotėkalėjimo tatuiruotėkalėjimo tatuiruotėkalėjimo tatuiruotėkalėjimo tatuiruotėkalėjimo tatuiruotėkalėjimo tatuiruotėkalėjimo tatuiruotėkalėjimo tatuiruotėkalėjimo tatuiruotėkalėjimo tatuiruotėkalėjimo tatuiruotėkalėjimo tatuiruotėkalėjimo tatuiruotėkalėjimo tatuiruotėkalėjimo tatuiruotėkalėjimo tatuiruotė

kraujo gauja

grandininė gauja

klubas-tatuiruotė

danny-gauja

neduok

Edis-gauja

Pamiršk mane

gaujos rašalas

gaujos narys

gaujų mišinys

homie-tattoo

rašalo gauja

rašalinis žmogus

rašalu tatuiruotė

Japonų gauja

mora-veidas

mora-gauja

mora-tatuiruotė

morgan-gatvė

neteisėtas

rosa

Kalėdų senelis

kaukolė-gauja

kaukolės-gauja

kaukolė-tatuiruotė

tatuiruotė-kaukolė

Tokijo tepalas