100 gražių orchidėjų tatuiruočių dizaino ir reikšmių

Šiame nuostabiame kūno puošybos mene gėlių piešiniai yra vienas žymiausių tatuiruočių dizaino mėgstamiausių, tačiau didelis klausimas yra tai, kurią gėlę naudoti tatuiruočių dizainui. Tokios gėlės kaip rožė, lotosas, vyšnių žiedai, saulėgrąžos ir narcizai dažniausiai traukia tatuiruočių mėgėjus, tačiau ieškantiems visiškai unikalaus gėlių tatuiruotės dizaino galima pasirinkti orchidėjų tatuiruotes.

Orchidėjos yra įdomus pasirinkimas tatuiruotėms, nes šios gėlės turi retą grožį ir simboliką, todėl jos yra unikalios ir pageidautinos, kad jas būtų galima rašyti tatuiruotės pavidalu. Šios gražios gėlės gali gerai augti beveik visose klimato zonose, nors atogrąžų klimatuose jos visiškai žydi. Nors orchidėjų meną moterims būtų įprasta pastebėti, kartais jų galima rasti ir vyrams. Šios tatuiruotės pasižymi dideliu universalumu pagal dydį ir spalvą, todėl jas galima rašyti bet kurioje kūno vietoje. Be to, unikalios gėlių rūšys taip pat turi simbolinę reikšmę, todėl tai yra puikus pasirinkimas tatuiruotės pavidalu.

Jie laikomi viena iš naujausių tatuiruočių tendencijų. Šiuo metu pasaulyje yra daug žmonių, kuriems įdomu sužinoti apie šias gėlėmis sukurtas tatuiruotes. Na, jūs negalite jų kaltinti, nes šios tatuiruotės tikrai gali būti puošnios kūno puošmenos. Tai taip pat yra puiki alternatyva tiems, kurie yra labai paplitę gėlių tatuiruotės toks kaip vyšnių žiedų tatuiruotės, rožių tatuiruotės, ir saulėgrąžų tatuiruotės. Nereikia nė sakyti, kad turite surasti geriausią tatuiruočių meistrą šalia savęs, kad galėtumėte pasiekti savo nepaprastai gražių orchidėjų sukurtų tatuiruočių.

Simbolinės reikšmės

Jei manote, kad orchidėjų sukurtos tatuiruotės yra tik papuošimai ant kažkieno kūno, tuomet tikrai klystate. Yra daug įdomesnių dalykų apie šias tatuiruotes, be to, kad jie yra puošnios kūno puošmenos. Kitaip tariant, jie simbolizuoja daugybę dalykų, o čia yra keletas iš jų:

  • Elegancija – Jei norite atrodyti elegantiškai prieš daugelį žmonių net tiems tatuiruočių nekentėjams, tada geriausias tatuiruotės dizainas, kurį turėtumėte turėti, yra orchidėja. Ši gėlė tikrai atrodo elegantiška, kai ją matote asmeniškai, todėl ji atspindi eleganciją.
  • Grožis – Kaip ir bet kuri kita gėlėmis sukurta tatuiruotė, ji taip pat reprezentuoja grožį. To paaiškinimas yra tiesiog pažodinis. Būtent todėl, kad gėlė yra nepaprastai graži, galite ją įsimylėti iškart, kai pamatysite ją dviem plika akimi.
  • Retumas – Jei nežinote, orchidėjų gėlė pasitaiko labai retai. Tiesą sakant, jos ypatingas retumas yra viena iš priežasčių, kodėl šią gėlę myli daugybė žmonių iš viso pasaulio.
  • Vaisingumas – Taip pat manoma, kad orchidėjų gėlė simbolizuoja vaisingumą. Viena gera priežastis yra tai, kad ši gėlė labai panaši į vyrų ir moterų reprodukcinę anatomiją.
  • Paslaptis – Orchidėjų gėlė taip pat žinoma kaip paslaptis. Tai paprasčiausiai todėl, kad galite pastebėti, kad jis auga toje vietoje, kur nesitikite, kad jis augs. Tiesą sakant, yra keletas laukinių orchidėjų, kurias galite rasti miške. Jei norite pasirodyti kaip paslaptingas žmogaus tipas, tada orchidėjų sukurta tatuiruotė jums puikiai tinka.

Kai kurie kiti orchidėjų meno vaizdai yra erotika, jausmingumas, jėga, galia, malonė, nekaltumas, tyrumas ir autorinis atlyginimas.

Orchidėjų istorija

Kaip ir kitos nuostabios gėlės, naudojamos kaip puikūs tatuiruočių dalykai, pirmąjį orchidėjų gėlių egzistavimą ir orchidėjų meną galima atsekti jau daugelį metų praeityje. Ši gėlė buvo susijusi su daugeliu pasaulio kultūrų, ypač su tais Azijos žmonėmis. Pasak Azijos žmonių, orchidėjų gėlė simbolizuoja vaisingumą. Kad žinotumėte, žodis orchidėja iš tikrųjų reiškia „sėklidė“, susijusi su vyrų ir moterų reprodukciniais organais. Senovės graikai orchidėjų gėlę vadino „didybės gėle“. Tiesiog todėl, kad juos labai sužavėjo ypatinga šios gėlės malonė ir puošnumas.

Actekų žmonėms jie tikėjo, kad orchidėja turi kažką bendro su galia ir jėga. Be to, tokios gėlės kaip Kinija, Vokietija ir Egiptas naudojo šią gėlę kaip afrodiziaką. Tai buvo labai naudinga ruošiant minėtų šalių senovines medicinos sistemas, kaip ir ruošiant meilės gėrimus. Kai kurios kitos pasaulio kultūros naudojo orchidėją nustatydamos būsimo kūdikio lytinį organą. Šiose kultūrose motina turėtų valgyti orchidėjų gėles, jei norėtų susilaukti kūdikio. Kita vertus, tėvas būtų tas, kuris suvalgytų gėlę, jei norėtų susilaukti patino. Kadangi orchidėjų gėlė vaidino svarbų vaidmenį jų gyvenime, daugelis jų nusprendė tai pripažinti per orchidėjų tatuiruotes.

Kaip rasti geriausią orchidėjų tatuiruočių menininką

Kaip sakoma, rasti geriausią orchidėjų gėlių tatuiruočių menininką, kuris padės jums išgraviruoti labai spalvingą orchidėjų sukurtą tatuiruotę, tikrai nėra tik pyragas. Yra daug dalykų, kuriuos turėtumėte padaryti, kad nesusidurtumėte su tokiu tatuiruočių meistru. Štai keletas iš šių dalykų:

  • Atlikite tyrimą internete – Žinoma, yra tiek daug dalykų, kuriuos galite ištirti internete, o tyrimas apie patikimą tatuiruočių meistrą nėra išimtis. Tai, ką jums reikia padaryti, yra įvesti paieškos raktinį žodį paieškos sistemoje ir priešais jus pasirodys ilgas tatuiruočių meistro sąrašas. Kadangi jų yra labai daug, jums dar vienas iššūkis – išsirinkti savo 5 ar 10 geriausių ir atlikti daugiau tyrimų apie kiekvieną iš jų.
  • Paklauskite kai kurių rekomendacijų – Jei žinote ką nors, kas jau bandė tatuiruoti orchidėjų meną ant savo kūno, laikykite save laimingu. Galite užduoti jam keletą klausimų, kad išsiaiškintumėte savo mintis, ir būtinai paprašykite rekomendacijos. Tokiu būdu jūs tikrai galite pasamdyti geriausią tatuiruočių menininką savo orchidėjų gėlių menui.
  • Skaitykite kai kurias apžvalgas – Kitas dalykas, kurį galite padaryti, yra naršyti internete ir rasti patikimų atsiliepimų apie tatuiruotes svetainių. Taip, svetainė turėtų būti pakankamai patikima. Atminkite, kad virtualiame pasaulyje klesti apgaulė. Jei nenorite tapti viena iš sukčių aukų, turėtumėte pasirūpinti, kad apsilankytumėte geros reputacijos svetainėje. Šioje svetainėje žinosite teigiamus ir neigiamus klientų komentarus įvairiems tatuiruočių meistrams, kurie gali būti įtraukti į jūsų būsimųjų sąrašą.

Reikšmingumas

Orchidėjos yra nuostabios elegancijos ir grožio gėlės, be to, dėl to, kad jos yra retos, jos labai pageidaujamos ir tarp tatuiruočių entuziastų bei dizainerių. Šios gėlės buvo gerbiamos įvairiose pasaulio kultūrose, ypač Azijos kultūroje, kur jos siejamos su vaisingumu. Čia gėlės naudojamos vyrų ir moterų lytiniams organams vaizduoti. Gėlės pavadinimas iš tikrųjų kilęs iš žodžio Orchidėjos, kuris pažodžiui reiškia sėklides.

Orchidėjų žiedų grupė laikoma moteriškų organų atvaizdu, o išraiška „violetinė orchidėja“ naudojama vyriškam reprodukciniam organui apibrėžti. Dėl to orchidėjų tatuiruotės yra susijusios su jausmingumu ir erotika.

Graikai šią gėlę vadino didybės gėle dėl jos nuostabaus grožio ir malonės, o actekai orchidėjas siejo su galia ir jėga. Jis netgi buvo naudojamas kaip afrodiziakas ruošiant meilės gėrimus senovinėse tokių šalių kaip Egiptas, Vokietija ir Kinija medicinos sistemose..

Kai kuriose kultūrose gėlė netgi buvo naudojama negimusio vaiko lyčiai nustatyti. Jei pora norėtų vaikiško vyro, tėvas valgytų orchidėjas, o mergaitei – gėlę. Kai kurios kitos simbolinės reikšmės, susijusios su šia nuostabia gėle, yra honoraro grynumas, prabanga, elegancija, nekaltumas, paslaptis, vaisingumas ir subtilumas. Nors asociacija su grožiu ir elegancija daro orchidėjų gėlių tatuiruotės dizainą populiariu moterų pasirinkimu, vyrai rodo polinkį į šią tatuiruotę dėl jos simbolinio ryšio su potencija ir jausmingumu. Todėl orchidėjų gėlių menas turi tiek vyriškų, tiek moteriškų atspalvių, todėl jie yra geras pasirinkimas abiem lytims.

Populiarūs orchidėjų gėlių tatuiruočių dizainai

Orchidėjos yra nuostabus pasirinkimas tatuiruočių mėgėjams, nes dizaino įvairovė yra tokia, kad pagrindinis elementas yra ši egzotiška gėlė. Tiesą sakant, visame pasaulyje yra 25 000 orchidėjų rūšių, iš kurių labiausiai paplitusios ir žinomos yra vanilės, cymbidium ir dendrobium. Gėlės auga daugybe ryškių spalvų, tokių kaip raudona, oranžinė, geltona, rožinė, mėlyna ir daugelis kitų. Todėl tatuiruočių meistras turi daugybę galimybių sukurti unikalų dizainą, naudodamas įvairias spalvas, dydžius ir formas, kuriomis gamtoje auga įvairios orchidėjų rūšys. Naudojant tinkamus atspalvius ir dizainą, galima sukurti stulbinantį vizualinį efektą, o tai taip pat suteikia simbolinę vertę tatuiruotės dizainui, o tai yra pagrindinės priežastys, kodėl žmonės ant kūno piešia tatuiruotes. Orchidėja yra laukinės gamtos gėlė, todėl dauguma tatuiruočių yra sukurtos taip, kad jas parodytų.

Kai kurie kiti elementai, tokie kaip paukščiai, drugeliai, lapai ir žolė, gali būti derinami su orchidėja kaip pagrindiniu elementu, kad būtų sukurtas akį traukiantis tatuiruotės dizainas. Tatuiruotę galima rašyti bet kokio dydžio rašalu, atsižvelgiant į vietą, kurią tatuiruotės nešėjas pasirenka rašalu.

Kadangi šios tatuiruotės yra labai elegantiškos, dauguma jų norėtų, kad tatuiruotė būtų ryški ir būtų dedama gerai matomose vietose, tokiose kaip petys, dilbis, riešas, kulkšnis, blauzdos ir apatinė nugaros dalis.

Kaip ir visiems kitiems tatuiruočių dizainams, orchidėjų dizainui taip pat reikia atlikti daug tyrimų, kol jis pagaliau užrašomas tatuiruotės nešikliu. Be to, reikia pasikviesti ekspertą ir patyrusį tatuiruočių menininką, kuris sukurtų nuostabiai atrodančią šios vienodai nuostabios gėlės tatuiruotę. Šis nuostabus dizaino elementas suteiks visas galimybes tinkamai panaudoti gėlę, tokią nuostabią kaip orchidėja, ir išnaudoti visą laiką bei pinigus, taip pat skausmą, patirtą rašant tatuiruotę.

graži orchidėjų tatuiruotėbicepto-orchidėjos tatuiruotėjuodai pilka orchidėjos šakavėsus orchidėjų dangtelisšalto orchidėjos tatuiruotėpridengti-užbaigtigėlės-tatuiruotė-spalvoską tik baigta tatuiruotėpilna orchidėjų tatuiruotėpilna šonkaulių-orchidėjų tatuiruotėklubo-orchidėjos-tatuiruotėvidinės rankos-orchidėjos tatuiruotėžibintai ir orchidėjos-tatuiruotėkairės rankos-orchidėjos tatuiruotėkairiojo ašmenų-orchidėjų tatuiruotėLilijos-drugelis ir orchidėjosOrchidėjos-drugelio dizainasorchidėjų pėdų tatuiruotė

Baigiamieji žodžiai

Šiomis dienomis sparčiai daugėja tatuiruočių mėgėjų, kurie svarsto galimybę turėti orchidėjų meną. Taip yra dėl ypatingo šių tatuiruočių puošnumo ir dalykų, kuriuos jie simbolizuoja. Būtinai suraskite geriausią tatuiruočių menininką, kad ant jūsų kūno būtų išgraviruota labai graži orchidėjų tatuiruotė.

orchidėjos gėlė su taino simboliuorchidėjos ir laumžirgisorchidėjos tatuiruotės uždengimasvaizdas į orchidėjasraudona orchidėjų tatuiruotėšonkaulių-orchidėjų tatuiruotėpečių ašmenų-orchidėjų tatuiruotėpečių-orchidėjų tatuiruotėšoninė ranka-orchidėja-tatuiruotėšoninė klubo-orchidėjos tatuiruotėšoninė orchidėjos tatuiruotėžvaigždžių stebėtojas ir kraujo orchidėjavalerijos-lilės-tatuiruotėtatuiruotės orchidėjų dizainasorchidėjos-tatuiruotės dizainas-2orchidėjos-tatuiruotės dizainas-4orchidėjos-tatuiruotės dizainas-5Orchidėjos-tatuiruotės dizainas-7orchidėjos-tatuiruotės dizainas-8orchidėjos-tatuiruotės dizainas-10 orchidėjos-tatuiruotės dizainas-12orchidėjos-tatuiruotės dizainas-13Orchidėjos-tatuiruotės dizainas-15Orchidėjos-tatuiruotės dizainas-1719-asis orchidėjos tatuiruotės dizainas21-asis orchidėjos tatuiruotės dizainas22-asis orchidėjos tatuiruotės dizainasOrchidėjos-tatuiruotės dizainas-2324-asis orchidėjos tatuiruotės dizainas25-asis orchidėjos tatuiruotės dizainas2629Orchidėjos-tatuiruotės dizainas-20