100 gražiausių vienaragio tatuiruočių idėjų!

Ar ieškote tatuiruotės, kuri būtų tokia graži, kaip ir simboliška? Tada ieškokite toliau nei šių 100 gražių vienaragių tatuiruočių idėjų!

spalvinga vienaragio tatuiruotė ant rankos

Vargu ar pasaulyje yra žmonių, kurie nebūtų girdėję apie vienaragį – nuostabų miško padarą su spindinčiu, baltu kailiu ir vienu ragu, kyšančiu iš kaktos..

Vienaragis yra per greitas, kad jį kada nors sugautų žmonės ir pasižymi nuostabiomis magiškomis savybėmis, o tai yra tikra legenda, nors senovės kultūrose apie jį kartais buvo rašoma taip, tarsi tai būtų tikras gyvūnas.

spalvinga vienaragio tatuiruotė

Vienaragiai labiausiai siejami su Europos mitologija, tačiau iš tikrųjų panašūs padarai pasirodo mituose ir legendose visame pasaulyje nuo Pietų Amerikos iki Kinijos.

Daugelyje aiškinimų žvėris laikomas grakščiu ir tyru tvariniu, o sakoma, kad jo ragas turi galią išgydyti ligonius ir apsaugoti nuo apsinuodijimo.

spalvinga vienaragio tatuiruotė ant kojos

Dėl šios mitinės būtybės grynumo ir nekaltumo taip pat buvo pasakyta, kad ją sugauti galėjo tik mergelė.

Ši legenda buvo tokia plačiai paplitusi, kad pasakojimuose sakoma, kad mergelė mergina kartais buvo priversta sėdėti po medžiu ir laukti, kol praeis vienaragis.

Jei vienas praeitų pro šalį, jis negalėtų atsispirti įkišęs galvą į savo glėbį ir tuo metu medžiotojai galėtų jį sugauti.

geometrinė vienaragio tatuiruotė

Taip pat jau seniai siejami ryšiai tarp vienaragių ir romantikos tarp moterų ir vyrų.

Viduramžiais buvo daug analogijų, leidžiančių lyginti vienaragio trauką su mergele su meilužiu, kurį traukia norima mergina. Panašūs palyginimai su vienaragiu taip pat buvo simbolizuoti ištikimą santuoką.

Nors vienaragis buvo mitologinė būtybė, krikščionybė jį entuziastingai priėmė pripažindama, kad egzistuoja daugybė alegorijų, kurios gali būti panaudotos simbolizuojant Kristaus ryšį su tvariniu.

maža vienaragio tatuiruotė

Pavyzdžiui, vienaragio legendas galima palyginti su nepriekaištinga Mergelės Marijos samprata ir Kristaus kančia..

Garsus 7 plokščių gobelenas, vadinamas „Vienaragio medžioklė“Tai vaizduojama, rodant didikų persekiojamą vienaragį (Kristų).

Jie negali užfiksuoti žvėries, kol jis neatsigula mergelės glėbyje, taip aukodamasis. Nors atrodo, kad jie nužudė vienaragį, galutinėje grupėje jis buvo prikeltas ir gyvena laimingai.

vienaragio kulkšnies tatuiruotė

Daugelyje kultūrų vienaragis buvo labai geidžiamas dėl savo mitinių ir magiškų galių. Kadangi tikroji galia buvo išsaugota raguose, žmonės visame pasaulyje norėjo sumedžioti žvėrį ir taip pasinaudojo gydomuoju potencialu, kurį „Alicorn“ – medžiaga, iš kurios, kaip sakoma, buvo pagamintas ragas, galėjo atsinešti.

Bajorai iš „alikorno“ gamino apeigines taures, kurios, kaip sakoma, turėjo apsauginių savybių, išgelbėjo geriantįjį nuo mirties, net kai jų taurė buvo apnuodyta. Žinoma, šie ragai nebuvo iš vienaragio, bet dažnai buvo paimti iš raganosių ar narvalų.

Labai mažai tikėtina, kad vienaragiai kada nors egzistavo, bet juos piešė senovės žmonės, kai jie nesuprato ar neteisingai aiškino esamas būtybes, tokias kaip dabar išnykę Aurocho galvijai.

vienaragio tatuiruotė ant rankos

Kodėl verta pasidaryti vienaragio tatuiruotę?

Vienaragio tatuiruotės visada buvo populiarios, tačiau pastaruoju metu jos atgimsta, nes mitologija vėl išryškėjo. Vienaragio tatuiruotės dizainas yra išskirtinai gražus ir idealiai tinka moterims dėl savo moteriškos ir elegantiškos prigimties.

Kai kurie žmonės nusprendžia ant kūno rašyti vienaragio tatuiruotę vien todėl, kad myli šias gražias ir legendines būtybes.

vienaragio rankos tatuiruotė

Kiti nori, kad šis padaras būtų pavaizduotas ant jų kūno, nes jiems patinka šiandienos popkultūros nuorodos į vienaragį, pavyzdžiui, „Paskutinio vienaragio“ tatuiruotės pavidalu, nurodant to paties pavadinimo filmą..

Daug kas nori tokio tipo tatuiruotės vien dėl vienaragio tatuiruotės prasmės – mistikos, magijos ir nekalto tyrumo.

vienaragio tatuiruotė ant rankos

Vienaragio tatuiruočių idėjų tipai

Renkantis vienaragio tematikos tatuiruotę, yra begalė skirtingų idėjų.

Nesvarbu, ar ieškote mažos vienaragio tatuiruotės kojai ar rankai, ar norite daug didesnio vienaragio kaip nuostabios mitinės scenos ant nugaros, tikrai rasite daugybę įkvepiančių idėjų nustebinti ir sužavėti.

vienaragio tatuiruotė ant nugaros

Jei norite, kad diskretiška tatuiruotė parodytų jūsų meilę vienaragiams, maža vienaragio tatuiruotė yra visiškai įmanoma subtilioje vietoje, kurią galima lengvai uždengti, galbūt ant kulkšnies ar riešo, kur ją galima paslėpti po laikrodžiu ar apyrankė.

Galite pasirinkti stilizuotą vienaragio atvaizdą, kuris užfiksuos dizaino simboliką, nebūdamas pernelyg akivaizdus.

vienaragio nugaros tatuiruotė

Arba galite išeiti iš visų pusių ir pasidaryti akvarelės vienaragio tatuiruotę. Vienaragio dizainas ypač tinka šio tipo tatuiruočių technikai, nes jis turi stebuklingą, pasakišką išvaizdą, puikiai papildančią temą.

Akvarelės tatuiruotės atrodo nuostabiai įvairaus dydžio, tačiau labai gerai tinka rankoms, krūtinei ar nugarai, kur yra pakankamai vietos, kad iš tikrųjų būtų galima įminti sudėtingas detales.

O gal verčiau rinkitės kažką dramatiško ir įmantraus? Juoda vienaragio tatuiruotė, turinti daug detalių, bet nesiblaškanti, gali būti nuostabus bet kurios kūno dalies teiginys.

vienaragio piršto tatuiruotė

Kaip prižiūrėti savo vienaragio tatuiruotę

Jei neseniai ant jūsų kūno buvo rašomas vienaragis, turėsite žinoti, kaip jį tinkamai prižiūrėti, kad įsitikintumėte, jog jis ilgą laiką išsaugo savo grožį.

Laikykite pradinį tvarstį 24 valandas, tada nuimkite tvarstį ir kruopščiai nuplaukite vietą naudodami antimikrobinį muilą ir šiltą, o ne karštą vandenį.

vienaragio šonkaulių tatuiruotė

Po poros kartų per dieną nuplaukite vietą muilu ir vandeniu, tepkite antibakterinį tepalą.

Porą savaičių venkite maudytis ir degintis saulėje ir niekada nesirinkite tatuiruočių vietos, net jei pradeda formuotis šašai, nes tai gali neigiamai paveikti rezultatą.

vienaragio peties tatuiruotė vienaragio tatuiruotė ant kulkšnies vienaragio tatuiruotė ant šlaunies vienaragio šlaunies tatuiruotė vienaragio akvarelės tatuiruotė akvarelės vienaragio tatuiruotė ant rankos vienaragio akvarelės tatuiruotė ant šlaunies

spalvinga vienaragio tatuiruotė ant šlaunies spalvinga vienaragio tatuiruotė ant rankos spalvinga vienaragio tatuiruotė ant kojos geometrinė vienaragio tatuiruotė ant kulkšnies maža vienaragio tatuiruotė ant rankos vienaragio kulkšnies tatuiruotė vienaragio tatuiruotė ant rankos vienaragio rankos tatuiruotė vienaragio tatuiruotė ant rankos vienaragio nugaros tatuiruotė vienaragio tatuiruotė ant nugaros vienaragio piršto tatuiruotė vienaragio šonkaulių tatuiruotė vienaragio peties tatuiruotė vienaragio tatuiruotė ant klubo vienaragio šlaunies tatuiruotė vienaragio tatuiruotė ant šlaunies akvarelės vienaragio tatuiruotė ant rankos akvarelės vienaragio tatuiruotė ant rankos vienaragio akvarelės tatuiruotė

spalvinga vienaragio tatuiruotė spalvinga vienaragio tatuiruotė spalvinga vienaragio tatuiruotė geometrinė vienaragio tatuiruotė ant riešo maža vienaragio tatuiruotė ant rankos vienaragio kulkšnies tatuiruotė vienaragio tatuiruotė ant rankos vienaragio rankos tatuiruotė vienaragio tatuiruotė ant rankos vienaragio nugaros tatuiruotė vienaragio tatuiruotė ant nugaros vienaragio piršto tatuiruotė vienaragio šonkaulių tatuiruotė vienaragio peties tatuiruotė vienaragio tatuiruotė ant kojos vienaragio šlaunies tatuiruotė vienaragio tatuiruotė ant šlaunies vienaragio akvarelės tatuiruotė akvarelės vienaragio tatuiruotė ant rankos vienaragio akvarelės tatuiruotė

spalvinga vienaragio tatuiruotė spalvinga vienaragio tatuiruotė ant rankos spalvinga vienaragio tatuiruotė geometrinė vienaragio tatuiruotė ant rankos maža vienaragio tatuiruotė ant rankos vienaragio kulkšnies tatuiruotė vienaragio rankos tatuiruotė vienaragio tatuiruotė ant rankos vienaragio rankos tatuiruotė vienaragio nugaros tatuiruotė vienaragio tatuiruotė ant nugaros vienaragio piršto tatuiruotė vienaragio šonkaulių tatuiruotė vienaragio peties tatuiruotė vienaragio tatuiruotė ant šlaunies vienaragio šlaunies tatuiruotė vienaragio tatuiruotė ant šlaunies vienaragio akvarelės tatuiruotė ant šlaunies akvarelės vienaragio tatuiruotė ant rankos akvarelės vienaragio tatuiruotė ant rankos

spalvinga vienaragio tatuiruotė ant rankos spalvinga vienaragio tatuiruotė spalvinga vienaragio tatuiruotė ant rankos geometrinė vienaragio tatuiruotė maža vienaragio tatuiruotė ant rankos vienaragio kulkšnies tatuiruotė vienaragio rankos tatuiruotė vienaragio rankos tatuiruotė vienaragio rankos tatuiruotė vienaragio nugaros tatuiruotė vienaragio nugaros tatuiruotė vienaragio piršto tatuiruotė vienaragio šonkaulių tatuiruotė vienaragio peties tatuiruotė vienaragio tatuiruotė ant riešo vienaragio šlaunies tatuiruotė vienaragio tatuiruotė ant šlaunies vienaragio akvarelės tatuiruotė akvarelės vienaragio tatuiruotė ant rankos vienaragio akvarelės tatuiruotė