100 gražiausių visų laikų petnešų dizaino

Kai tatuiruočių nešėjas pasirenka tatuiruotės dizainą, jis iš tikrųjų ieško vizualinio patrauklumo, pridedamo prie simbolikos.

Nors vyrai tvirtina tvirtumą ir vyriškumą kaip pagrindinius tatuiruočių dizaino bruožus, moterys labiausiai trokšta dizaino – jausmingumo ir elegancijos.

keliaraiščio tatuiruotė

Keliaraiščių tatuiruotės yra tokie dizainai, kurie turi abu šiuos požymius ir gali priversti moterį atrodyti ir jaustis geidžiamai. Pagrindinis petnešos dizaino tatuiruotės elementas yra keliaraištis – aksesuaras, kurį moteris dėvi norėdama palaikyti savo kojines ar apatinį trikotažą.

Diržas buvo populiari moteriško drabužio dalis XVIII amžiuje, pradinės versijos buvo raišteliai, o vėliau jie buvo elastingi, kad būtų užtikrintas puikus funkcionalumas.

keliaraiščio tatuiruotė ant viršutinės kojos

Iš funkcinės moteriškų drabužių dalies ji tapo gražiu drabužiu, todėl moteris atrodė viliojanti. Vienu metu moterys juos netgi naudojo alkoholio ar grynųjų pinigų saugojimui.

Kai kurie net asmeninio saugumo sumetimais įkišo į petnešą mažą ginklą, vadinamą derringeriu. Būdamas moteriškas aksesuaras, keliaraištis yra dizaino elementas, naudojamas rašyti moteriškas tatuiruotes. Šios tatuiruotės padidina moters jausmingumą ir patrauklumą.

keliaraiščio ginklo tatuiruotė

Galutinis mados aksesuaras

Šiais laikais tatuiruotės dizaino estetinei vertei skiriamas didelis dėmesys. Todėl moterų papuošalų ir aksesuarų tatuiruočių tendencija didėjo.

Nors apyrankės, žiedo ir kulkšnies tatuiruotės yra klasikinis papuošalų tatuiruočių pasirinkimas, keliaraiščiai yra geras aksesuaras bet kuriai moteriai, norinčiai atrodyti jausmingai. Be to, šiame drabužyje yra kažkas rafinuoto ir įmantraus, nes jį dėvėjo moterys, turinčios aukštą socialinę padėtį.

Moteris, kuri anksti nešiojo nėriniuotą petnešą, buvo laikoma rafinuoto skonio moterimi, o tendencija tęsiasi su keliaraiščio stiliaus tatuiruotėmis, nes jos tampa stiliaus pareiškimais šiuolaikinėms moterims.

Šis dviejų šimtmečių senumo drabužis šiandien galėjo prarasti savo funkcionalumą, tačiau ir toliau valdo vizualinį patrauklumą.

keliaraiščio juostelės tatuiruotė

Populiarūs petnešų tatuiruočių dizainai

Kadangi keliaraiščiai buvo dėvimi ant šlaunies arba tiesiai virš kelio, tai yra tiksli vieta. Yra tiek daug įvairovės, kaip ir originalių keliaraiščių dizaino. Be to, tinkamas tatuiruočių meistro spalvų naudojimas ir kūrybiškumas gali labai pakeisti keliaraiščio dizainą.

Kitas svarbus šios konkrečios tatuiruotės aspektas yra jos storis, kuris gali būti keičiamas atsižvelgiant į tatuiruotės nešėjo pageidavimus. Štai keletas populiarių dizainų:

  • Nėriniai petnešos – Originalūs keliaraiščių diržai buvo sukurti iš subtilių ir gražių nėrinių, o nėrinių dizainas ir toliau yra mėgstamiausias tarp moterų, norinčių papildyti savo patrauklumą. Nėriniai visada buvo siejami su jausmingumu ir būtent to moteris iš esmės ieško tatuiruotės dizaino. Nėrinių keliaraiščių tatuiruotės paprastai yra labai sudėtingos ir tik patyręs tatuiruočių meistras gali gerai susidoroti su tokiu dizainu. Tai gali būti padaryta įprasta juoda spalva arba menininkas gali eksperimentuoti su ryškiomis spalvomis; kad ir kas tai būtų, nėrinių keliaraiščių dizainas turi atrodyti viliojančiai.
  • Derringeris petnešose – Deringeriukas yra mažas ginklas, kurį dėl asmeninės apsaugos įkišo moterys laukiniuose vakaruose. Dizainas yra neįprastas, tačiau išlieka mėgstamas moterų, kurios nori išreikšti savo nepriklausomybę ir drąsą vyrų pasaulyje.
  • Keliaraištis su juostele – Šaunus dizaino variantas yra paprastas, bet gražiai atrodantis keliaraištis, laikomas raudona juostele, surišta į mažą lanką. Tai yra originalūs keliaraiščių diržai, kuriuos vietoje elastinių laikė juostelės. Mažas raudonas lankelis gali atrodyti tikrai patraukliai ir suteikti dizainui spalvų, kurios dažniausiai daromos juodos arba pilkos spalvos.
  • Keliaraištis su peilio tatuiruote – Kaip kai kurios moterys įkišdavo diržą į petnešas, kitos vietoj jų naudojo peilį. Tai vėl yra puikus dizaino variantas tarp keliaraiščių stiliaus tatuiruočių ir yra pageidaujamas moterų iš esmės.
  • Brangakmenis – Kai kurios moterys, norinčios moteriškai papuošti keliaraiščio dizainą, gali rasti puikią idėją pridėdamos brangakmenių elementų, tokių kaip spalvoti brangakmeniai, prie originalių keliaraiščių dizainų.

keliaraiščio tatuiruotė

Baigiamieji žodžiai

Keliaraiščių tatuiruotės išryškina nuotaikingą ir išdykusią moters asmenybės pusę ir yra idealus kūno puošybos dizainas bet kuriai moteriai.

Tačiau tie, kurie nėra įsitikinę idėja patirti didžiulį tatuiruotės rašalą ar šiam tikslui išleisti gražią pinigų sumą, gali pasirinkti laikiną tatuiruotę su chna keliaraiščiu. Susižavėję žvilgsniai tikrai įtikins juos išbandyti nuolatinį!

Toliau slinkite, kad pamatytumėte daugiau mūsų mėgstamų tatuiruočių idėjų.

Ar turite nuostabių tatuiruočių, kuriomis norėtumėte pasidalyti su bendruomene? Mes norėtume išgirsti jus! Palikite komentarą žemiau arba atsiųskite mums el. Laišką (adresas susietas puslapio apačioje).

keliaraiščio tatuiruotėkeliaraiščio tatuiruotė (5)keliaraiščio tatuiruotė (4)keliaraiščio tatuiruotėkeliaraiščio tatuiruotė (3)keliaraiščio tatuiruotėkeliaraiščio tatuiruotėkeliaraiščio tatuiruotė (2)keliaraiščio tatuiruotėkeliaraiščio tatuiruotėkeliaraiščio tatuiruotė (1)keliaraiščio tatuiruotėkeliaraiščio tatuiruotėkeliaraiščio tatuiruotė (11)keliaraiščio tatuiruotė (12)keliaraiščio tatuiruotė (10)keliaraiščio tatuiruotė (9)keliaraiščio tatuiruotėkeliaraiščio tatuiruotėkeliaraiščio tatuiruotėkeliaraiščio tatuiruotė

Caroline-Karénine

11

David-Boggins1-578x578

keliaraištis-1

keliaraištis-1-1

keliaraištis-1-3

keliaraištis-1-4

keliaraištis-1-5

keliaraištis-1-6

keliaraištis-1-7

keliaraištis-1-9

keliaraištis-1-10

keliaraištis-1-11

keliaraištis-1-12

keliaraištis-1-13

keliaraištis-1-14

keliaraištis-1-15

keliaraištis-1-16

keliaraištis-1-17

keliaraištis-1-18

keliaraištis-1-19

keliaraištis-1-20

petnešos-1-21

petnešos-1-22

keliaraištis-1-24

keliaraištis-1-25

keliaraištis-1-26

keliaraištis-1-27

petnešos-1-28

Julie-Hamilton

Karmagedonas-578x578

nėriniai

Monte-Livingstonas

Senas ginklas

Juostelė-petnešos-578x578

Sandra-Graphink-578x578

Stephanie-de-Pertuis-578x578