100 neįtikėtinų egiptietiškų tatuiruočių idėjų

Renkantis tatuiruotę dažnai svarbu rasti kažką simboliško, turinčio gilesnę prasmę, ir tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl Egipto tatuiruotės yra tokios populiarios.

spalvota Egipto tatuiruotė ant rankos

Yra daug skirtingų senovės Egipto tatuiruočių tipų, kuriuose yra klasikinė faraonų laikų simbolika ar hieroglifai, todėl tikrai bus jums tobulas egiptiečių tatuiruotės simbolis.

Nesvarbu, ar ieškote kažko įspūdingo užpakalinei daliai ar visai rankovei, ar norite išrinkti ką nors mažo kulkšnies, riešo ar už ausies, yra egiptietiškų tatuiruočių dizaino, kuris tikrai tiks..

Egipto nugaros tatuiruotė

Egipto tatuiruočių istorija

Yra žinoma, kad senovės egiptiečiai savo kapuose ir paminkluose sukūrė stilizuotus ir simbolinius kūrinius, tačiau dabar jie taip pat žinomi kaip vieni ankstyviausių tatuiruočių menininkų istorijoje..

Daugiau nei 4000 metų senovės egiptiečiai tatuiruodavo geometrinius raštus ir atvaizdus vienas kito kūnuose.

Ankstyviausios Egipto stiliaus tatuiruotės datuojamos maždaug 2000 m. Pr. M. E., Maždaug tuo pačiu metu, kai buvo statomos piramidės..

Dabar rasta šios eros mumijų, kuriose vis dar matomos tatuiruotės.

spalvota Egipto tatuiruotė ant šlaunies

Manoma, kad senovės Egipto kultūroje tatuiruotėms teko pagrindinis vaidmuo.

Pavyzdžiui, trys šio laikotarpio mumijos moterys turėjo tatuiruotes, puošiančias dubenį, šlaunis ir skrandį.

Dėl tų tatuiruočių vietos įtariama, kad jos buvo sukurtos prašyti dievų palaiminimo ir apsaugos nėštumo ir gimdymo metu..

spalvota Egipto tatuiruočių ranka

Taip pat rasta akmeninių figūrėlių, ant kurių kūno atrodo tatuiruotės.

Kadangi jie buvo rasti kapuose, priklausančiuose galingiems istorijos veikėjams, manoma, kad tatuiruotės dažnai būdavo aukštesnėse visuomenės klasėse.

Taip pat manoma, kad dauguma žmonių, kurie dėvėjo tatuiruotes, buvo moterys, o vienas puikus pavyzdys buvo kunigystė, kurios kūnas turėjo geometrines tatuiruotes.

spalvota Egipto tatuiruotė ant rankos

Populiarūs Egipto tatuiruočių simboliai (ir ką jie reiškia)

Dauguma senovės laikų tatuiruočių buvo paprastos ir geometrinės konstrukcijos, naudojant deimantų formas ir punktyrines linijas. Jie taip pat buvo tamsiai mėlynos arba juodos spalvos.

Laikui bėgant, šie modeliai tapo vis sudėtingesni ir pradėjo apimti dievų ir gyvūnų atvaizdus.

Pavyzdžiui, dievas Bes kartais matomas tatuiruotas ant moterų šlaunų kaip būdas palengvinti gimdymo skausmą.

Tatuiruotės tikriausiai buvo laikomos nuolatinio amuleto forma, kuri buvo duoklė mėgstamai deivei ar dievui.

dotwork Egipto tatuiruotė

Šiandien Egipto tematikos tatuiruotės ir reikšmės laikui bėgant keitėsi ir keitėsi. Šiandien gražūs istorijų kūriniai, kuriuos sukūrė senovės egiptiečiai, dabar dažnai vaizduojami tatuiruočių pavidalu ant tatuiruočių mėgėjų kūnų.

Gana dažnai Egipto dievo tatuiruotė bus matoma kartu su Egipto hieroglifine tatuiruote, maišant stilius, modelius ir simbolius, kad būtų pasiektas dramatiškas efektas.

spalvota Egipto tatuiruotė ant šlaunies

Jei jus domina Egipto tematikos tatuiruotės, būsite sugadinti pasirinkimo, nes yra daug populiarių istorinių Egipto temų, kurios dažnai matomos šiuolaikiniuose kūno meno atvaizduose.

Štai keletas populiarių Egipto tatuiruočių reikšmių ir vaizdų, kurių dažniausiai prašoma tatuiruočių salonuose visame pasaulyje.

Egipto rankos tatuiruotė

Ankh – populiarus simbolis

Ankh tatuiruotė yra vienas iš labiausiai atpažįstamų senovės Egipto simbolių. Šis simbolis, vaizduojantis saulę, suteikiantis žemei visą energiją ir išteklius, kurių jai reikia klestėti, šis simbolis taip pat apibūdina vyrų ir moterų ryšį ir netgi gali būti raktas į gyvenimą po mirties.

Kartais jis vadinamas gyvenimo raktu, reiškiančiu amžinybę ir meilę, ir dažnai jį galima rasti kartu su Horo akies atvaizdais, kuriuos apžvelgsime vėliau.

spalvota Egipto tatuiruotė

Ankh dažnai pasirodo Egipto paveiksluose ir kapo dailėje, dažnai kartu su viena ar dviem dievybėmis. Daugelis senovės egiptiečių iš tikrųjų nešioja ar nešioja ankh kaip sėkmės žavesį.

Įdomu tai, kad veidrodžiai taip pat dažnai buvo gaminami ankh formos – galbūt linktelėjimas pažvelgti į kitą pasaulį?

„Ankh“ tatuiruotės yra sudėtingos, tačiau jos gali būti labai simboliškos, todėl jos yra puikus egiptiečių genčių tatuiruočių priedas, nes jas galima padidinti arba sumažinti pagal jūsų dizainą.

Egipto rankos tatuiruotė

Faraos tatuiruotė – karaliaus ženklas

Egipto karaliaus tatuiruotėje pavaizduotas faraonas, nes faraonas buvo senovės Egipto valdovas, panašus į vieną iš šiuolaikinių karalių, bet žymiai galingesnis.

Tiesą sakant, faraonas senovėje buvo ne tik žmonių valdovas, jis taip pat buvo laikomas dievu Žemėje.

Faraono tatuiruotės reikšmė yra aukščiausia ir aukščiausia valdžia ir galia, rodanti, kad dėvėtojas yra stiprus, galingas ir įsitikinęs savo sugebėjimais, yra puikus lyderis prieš kitus.

Egipto nugaros tatuiruotė

Ra Or Horus – Egipto dievų tatuiruotė

„Ra akis“ ir jos partneris „Horo akis“ yra dar du labai populiarūs ir garsūs senovės Egipto simboliai, žinomi ir pripažinti visame pasaulyje.

Vis dar dažnai matomi knygose ir filmuose, jie taip pat yra populiarūs tatuiruočių simboliai dėl savo žavingo kultūros paveldo.

Horusas buvo dangaus dievas, o sakoma, kad „Horus Eye“ tatuiruotė vaizduoja jo kairę akį, kuri davė gyvybės dovaną.

Tuo tarpu Ra akis taip pat kažkada priklausė Horui. Jis buvo prarastas mūšio metu, bet vėliau buvo rastas ir tapo Ra akimi.

Egiptiečiai tikėjo, kad akis mato viską ir mato viską, kas nutiko Egipto žmonėms. Kai randama kaip tatuiruotė, ji turi stiprybės, galios ir apsaugos prasmę. Jis taip pat tarnauja kaip „amžinas stebėtojas“.

Egipto tatuiruotė ant krūtinės

Dievas Anubis

Anubis buvo senovės Egipto pomirtinio gyvenimo ir mirusiųjų dievas. Pasak Egipto mitų, Anubis buvo paslaptingas ir mįslingas dievas, kuris buvo įpareigotas saugoti žmones, kai jie tęsė savo pomirtinį gyvenimą.

Žinomas kaip šakalo dievas, jo viršutinė kūno dalis buvo šakalo galva, o apatinė – žmogaus. Jį meno kūriniuose galima pamatyti stovintį arba sėdintį.

Kaip požemio dievas, jo darbo dalis buvo pasverti mirusiųjų širdis, jei jų širdis būtų tinkamo svorio, žmogus patektų į pomirtinį gyvenimą.

Kai vaizduojama tatuiruotės forma, manoma, kad „Anubis“ tatuiruotės turi keletą reikšmių. Tai gali reikšti pradėti naują gyvenimą ar naują kelią, arba tai gali reikšti, kad dėvėtojas mano, kad pomirtiniame gyvenime yra kažkas, kuris juos prižiūri.

spalvota Egipto tatuiruotė ant rankos

Mitinis sfinksas

Kai kas nors galvoja apie Senovės Egiptą, tikriausiai pagalvos apie piramides ir Sfinksą. Tiesą sakant, Sfinksas yra simbolinis ir yra atpažįstamas senovės Egipto simbolis, žinomas visame pasaulyje.

Mitinis Sfinksas yra unikalus padaras su liūto kūnu ir žmogaus moters galva. Žinomas dėl savo klastingumo ir negailestingos prigimties, Sfinksas užduodavo mįsles, o paskui tuos, kurie negalėjo į tai atsakyti, suvalgydavo žiaurūs žvėrys..

Tai gali būti bauginantis simbolis, tačiau jis yra populiarus tiek moterims, tiek vyrams kaip Egipto tematikos tatuiruotės dalis. Tai simbolis, simbolizuojantis pavojų ir azartinių lošimų meilę, todėl tai puikus pasirinkimas išreikšti savininko vidinę asmenybę.

Egipto tatuiruotė ant krūtinės

Senovės hieroglifai – dekoratyvinė tatuiruotė

Jei norite pasidaryti egiptietišką tatuiruotę, bet norite visiškos laisvės iš tikrųjų išreikšti savo žinią, geriausias būdas tai padaryti yra naudoti hieroglifus – senovės egiptiečių rašymo formą.

Hieroglifai yra viena seniausių rašymo sistemų, kurią galima rasti bet kurioje pasaulio vietoje, tačiau jos yra ne tik prasmingos, bet ir estetiškai patrauklios ir turi paslaptingą orą, kurį sunku įveikti.

Net jūsų vardas, parašytas hieroglifais, daro įspūdingą ir gražią tatuiruotę.

Netrūksta suasmenintų pranešimų, kuriuos galėtumėte sukurti naudodami hieroglifinius simbolius. Nesvarbu, ar pasirinksite naudoti logogramą, ar fonetinę interpretaciją, jums atsiveria daugybė galimybių.

Egipto tatuiruotė hieroglifais

Fonetiniai hieroglifai reiškia abėcėlę, nors nėra balsių. Tuo tarpu logografinėse hieroglifose (arba ideogramose) naudojamas vienas simbolis, vaizduojantis vieną visą žodį.

Hieroglifines tatuiruotes galima rašyti iš dešinės į kairę, iš kairės į dešinę arba vertikaliai, kol jos nukreiptos į tą pusę, kuria norite, kad jos būtų skaitomos.

geometrinė Egipto tatuiruotė

Yra keletas populiarių simbolių, kuriuos galima pasirinkti vienu tikru žodžiu ir kurie nuostabiai atrodo tiek juodos, tiek spalvotos spalvos. Jie taip pat gali būti didinami arba mažinami, kad atitiktų vietą, kurią norite tatuiruoti.

Pavyzdžiui, galite pasirinkti vyrą, moterį ar vaiką simbolizuojantį simbolį – idealiai tinka, jei norite paminėti svarbų šeimos narį.

Egipto faraono tatuiruotė ant rankos

Nesvarbu, ar esate simbolikos, istorijos gerbėjas, ar tiesiog norite gražios ir prasmingos tatuiruotės, hieroglifai yra puikus pasirinkimas norint gauti kūno dailę.

Galite susieti savo pasirinktas ideogramas ar fonetines hieroglifas, kad išsakytumėte savo mintis arba parašytumėte jums svarbų žodį.

Egipto faraono tatuiruotė genčių egiptiečių tatuiruotė Egipto tatuiruotė su akvarele Egipto akvarelė ant šlaunies

spalvota Egipto tatuiruotė

spalvota Egipto rankos tatuiruotė spalvota Egipto tatuiruotė ant rankos dotwork egiptiečių tatuiruotė ant rankos Egipto rankos tatuiruotė Egipto rankos tatuiruotė Egipto rankos tatuiruotė Egipto nugaros tatuiruotė Egipto nugaros tatuiruotė

Egipto rankos tatuiruotė

Egipto tatuiruotė ant nugaros Egipto tatuiruotė ant krūtinės Egipto tatuiruotė ant krūtinės geometrinė Egipto tatuiruotė ant šlaunies hieroglifai Egipto tatuiruotė ant rankos Egipto faraono tatuiruotė ant rankos Egipto faraono rankos tatuiruotė Egipto genties tatuiruotė ant rankos Egipto akvarelė ant rankos Egipto akvarelės tatuiruotė ant nugaros

spalvota Egipto tatuiruotė ant rankos spalvota Egipto tatuiruotė ant rankos spalvota Egipto tatuiruotė spalvota Egipto tatuiruotė dotwork egiptiečių tatuiruotė ant rankos Egipto rankos tatuiruotė Egipto rankos tatuiruotė Egipto rankos tatuiruotė Egipto nugaros tatuiruotė Egipto nugaros tatuiruotė Egipto nugaros tatuiruotė Egipto tatuiruotė ant krūtinės Egipto tatuiruotė ant krūtinės geometrinė Egipto tatuiruotė Egipto tatuiruotė hieroglifais Egipto faraono tatuiruotė Egipto faraono tatuiruotė genčių egiptiečių tatuiruotė Egipto tatuiruotė su akvarele Egipto tatuiruotė su akvarele

spalvota Egipto tatuiruotė spalvota Egipto tatuiruotė spalvota Egipto tatuiruotė dotwork Egipto tatuiruotė Egipto rankos tatuiruotė Egipto rankos tatuiruotė Egipto rankos tatuiruotė Egipto nugaros tatuiruotė Egipto nugaros tatuiruotė Egipto nugaros tatuiruotė Egipto tatuiruotė ant krūtinės Egipto tatuiruotė ant krūtinės geometrinė Egipto tatuiruotė Egipto tatuiruotė hieroglifais Egipto faraono tatuiruotė Egipto faraono tatuiruotė genčių egiptiečių tatuiruotė Egipto tatuiruotė su akvarele Egipto tatuiruotė su akvarele

spalvota Egipto tatuiruotė ant šlaunies spalvota Egipto tatuiruotė ant rankos spalvota Egipto tatuiruotė ant rankos spalvota Egipto tatuiruotė ant rankos dotwork egiptiečių tatuiruotė ant rankos Egipto rankos tatuiruotė Egipto tatuiruotė ant rankos Egipto rankos tatuiruotė Egipto nugaros tatuiruotė Egipto tatuiruotė ant nugaros Egipto nugaros tatuiruotė Egipto tatuiruotė ant krūtinės Egipto tatuiruotė ant krūtinės geometrinė Egipto tatuiruotė Egipto tatuiruotė hieroglifais Egipto faraono tatuiruotė Egipto faraono tatuiruotė ant rankos Egipto genties tatuiruotė ant rankos Egipto akvarelė ant rankos Egipto tatuiruotė ant akvarelės ant nugaros