100 nuostabiausių keltų tatuiruočių

Atsižvelgiant į keltų stiliaus tatuiruotę? Skaitykite toliau, kad pamatytumėte keletą mūsų mėgstamiausių šių nuostabių tatuiruočių interpretacijų.

3d keltų tatuiruotė

Keltų tatuiruotės buvo labai paplitusios tarp keltų karių, nes tikėjo, kad tatuiruotės išgąsdins ir įbaugins jų priešus, kai susidurs su jais mūšyje.

Keltas į mūšį žiūrėjo labai rimtai, nes kova buvo laikoma aukšta garbe. Kariai kovojo nuogi ar menkai apsirengę, ir tai taip pat turėjo įbauginti priešą.

geometrinė keltų tatuiruotė ant rankos

Jų plaukai būtų nudažyti ryškiomis spalvomis ir būtų dėvimi neįprasto dygliuoto stiliaus aukštai ant galvos, kad atrodytų dar labiau bauginantys.

Keltų genčių tatuiruotės buvo padarytos naudojant „Woad“ augalą. Šis kas dvejus metus atsparus augalas yra kilęs iš Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Europos, jame yra mėlynojo dažiklio indigotino, kuris taip pat randamas stipresniame subtropiniame indigo augale, kuris suteikia spalvai pavadinimą.

Woad dažnai buvo naudojamas viduramžiais ir senovėje audiniams dažyti, taip pat buvo naudojamas kuriant keltų tatuiruotes.

drugelio keltų tatuiruotė

Norėdami sukurti airių keltų tatuiruotes, „Woad“ lapai buvo nuskinti, po to išdžiovinti ir keletą kartų pavirti. Kai vanduo tapo lipnus ir tirštas, jis buvo naudojamas su adata panašia priemone, kad dažai nusėstų po odos paviršiumi ir liktų nuolatinis raštas..

Gėjų tatuiruotės tradiciškai nebuvo reprezentacinės ir nerodė jokių konkrečių simbolių ar žodžių. Vietoj to, jie buvo sudaryti iš sudėtingų ir susipynusių linijų, kurios sudarė sudėtingą ciklinį modelį. Airių tatuiruotės turi ilgą istoriją.

keltų tatuiruotė ant rankos

Ankstyviausi žinomi pavyzdžiai datuojami maždaug 700 m. Šie ankstyvieji dizainai turėjo stiprią genčių išvaizdą ir naudojo geometrinius dizainus su pasikartojančiais raštais. Laikui bėgant dizainas pradėjo vystytis, rodant spirales ir daugiau organinių formų.

Naujausi keltų tatuiruočių pavyzdžiai datuojami maždaug 1000 m. Mezgimo ir krikščionių simboliai yra kilę iš šios eros, ir tai yra keletas lengviausiai atpažįstamų keltų simbolių tatuiruočių.

keltų rankos tatuiruotė

Keltų simbolika

Senovės keltų tatuiruočių rankovių tatuiruotės buvo užpildytos sudėtingais mazgais, susipynusiais raštais, gyvūnų formomis, spiralėmis ir spalvomis.

Ankstyvieji keltai naudojo tuos pačius simbolius ir modelius visose savo meno kūriniuose, įskaitant papuošalus ir metalo dirbinius.

Kariai dažnai rinkdavosi simbolius, vaizduojančius galią ir vyriškumą. Keltų mazgo tatuiruotė dažnai pasirodė ant karių rankų ir krūtinės, o gyvūnai taip pat buvo labai simboliški, reiškiantys drąsą, įžūlumą ir apsaugą.

keltų mazgo tatuiruotė

Keltų simbolių reikšmės skiriasi priklausomai nuo to, kokia kultūra yra tiriama. Galų gale, žodis „keltų“ tinka daugeliui Airijos, Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Europos kultūrų.

Kai kurie simboliai yra visose šiose kultūrose. Trijų grupių grupės, kartais randamos trigubos spiralės pavidalu, yra vienas iš simbolių pavyzdžių, randamų visų tipų keltų tatuiruotėse.

keltų kojų tatuiruotė

Tatuiruojant karius buvo panaudota nemažai kitų simbolinių figūrų.

Geometrinės formos, trigubi, dvigubi ir pavieniai sūkuriai ir trejybės buvo kiti gerai žinomi ir dažnai matomi simboliai, kurie buvo rašomi ant kūno, kad būtų parodyta organinė energija ir gamtos galia.

Vėliau, krikščionybės laikais, atsirado keltų kryžiaus tatuiruotė, galbūt vėl kaip gynybos forma mūšyje.

Drąsūs kariai didžiavosi mūšyje gautomis žaizdomis ir išdidžiai nešiojo savo randus. Šiems randams pabrėžti kartais buvo naudojamos tatuiruotės su dailiais ir įmantriais raštais, kurie atkreiptų dėmesį į žaizdą.

keltų rankovių tatuiruotė

Keltai tatuiruotes naudojo dėl daugelio tų pačių priežasčių, kaip ir mes šiandien. Jie norėjo pripažinti save stipriais ir klano dalimi, tačiau taip pat norėjo atpažinti save, savo įsitikinimus ir dvasingumą.

Keltų juostos tatuiruotė dažniausiai gali būti siejama su kariais, tačiau šie simboliai nėra būdingi lyčiai. Moterys taip pat gali pasirinkti keltų tatuiruočių dizainą, ir iš tikrųjų daugelis zodiako ir religinių tatuiruočių su keltų įkvėpimu yra populiarios tarp moterų.

Dauguma keltų įkvėptų tatuiruočių iš tikrųjų yra lyčių požiūriu neutralios, nes jos pagrįstos mazgais-susipynusių linijų ir formų deriniu.

Šie simboliai, atspindintys priešybių pusiausvyrą ir gamtos amžinybę, idealiai tinka tiek vyrams, tiek moterims. Manoma, kad vykstančios spiralės ir kilpos turi apsauginių galių – tai gali būti naudinga abiem lytims!

keltų tatuiruotė ant riešo

Kodėl verta pasidaryti keltų tatuiruotę?

Yra daug priežasčių apsvarstyti galimybę pasidaryti keltų įkvėptą tatuiruotę.

Kai kuriems keltų paveldo žmonėms, nesvarbu, ar tai būtų valų, ar škotų, ar airių, tokio tipo tatuiruotės yra puikus būdas parodyti savo pasididžiavimą savo kultūra ir paveldu, dar kartą patvirtinant protėvių meninį stilių..

Kiti nori panaudoti tokio tipo tatuiruočių simboliką, nes dėl įvairių priežasčių jie su jais susiduria.

keltų riešo tatuiruotė

Pavyzdžiui, trejybės simbolius motinos ir dukros dažnai naudoja kaip tinkamas reprezentacines tatuiruotes, kad sutvirtintų savo santykius.

Keltų kryžiaus tatuiruotę kartais naudoja krikščionys, norėdami vizualiai ir gražiai pabrėžti savo tikėjimą ir įsitikinimus.

Tačiau yra daug žmonių, kurie renkasi tatuiruotes, įkvėptas keltų raštų ir simbolių vien dėl jų grožio ir unikalumo.

Ne visada lengva rasti tatuiruotę, kuri atrodo gražiai, bet taip pat turi simboliką ir prasmę.

Keltų įkvėptas modelis gali lengvai pasiekti šį tikslą, atnešdamas paveldą ir kultūrą, taip pat stulbinančiai įmantrų dizainą, kuris atrodo nuostabiai bet kurioje kūno vietoje.

kryžminė keltų tatuiruotė ant rankos

Keltų tatuiruotės tipai

Yra daug rūšių tatuiruočių, kurios įkvepia keltų kultūrą ir istoriją. Tačiau kai kurie yra dažniau pastebimi nei kiti.

Mazgai yra vieni iš dažniausiai naudojamų keltų simbolių tiek vyrų, tiek moterų tatuiruotėse. Nors daugelis kultūrų kuria dizainą, kuriame naudojami mazgai, tikėtina, kad visi jie kilę iš keltų.

„Trejybės mazgas“, dar žinomas kaip „Triquetra“, yra krikščioniška keltų mazgo forma, kilusi iš Vokietijos.

kryžminė keltų tatuiruotė

Kita populiari keltų mazgo forma turi tris taškus ir turi apskritimą, einantį per jį. Tai simbolis, simbolizuojantis šeimą. Laikui bėgant keltų mazgai tapo vis sudėtingesni, ir tai sukėlė tikrai stulbinančius tatuiruočių dizainus.

Kai kuriuose yra gyvūnų susipynimas. Tai panašu į įprastą mazgą, tačiau kiekvienas laidas baigiasi uodega, gyvūno galva ar gyvūno kojomis. Mazgas visada neturėtų turėti galo, nebent jo palaidose sruogose būtų stilizuotų gyvūnų elementų ar spiralių.

Mezgimas turi labai gilią prasmę, o jo kartojami kryžiai išreiškia ir dvasinį, ir fizinį. Manoma, kad jie parodo tikėjimo, meilės ir gyvenimo ratą.

drakono keltų tatuiruotė

„Claddagh“ simbolis yra dar vienas populiarus keltų dizainas, kurį galima įtraukti į tatuiruotes. Tai meilę simbolizuojantis simbolis, rodantis dvi rankas, kurios laiko širdį su karūna ir jungiasi pyntu mazgu.

„Shamrock“ taip pat yra keltų įkvėptų tatuiruočių. Iš trijų lapų tai atpažįstamas simbolis, kuris dažnai matomas kartu su kitais airių simboliais, tokiais kaip arfa, kuri jau seniai yra keltų nacionalinis instrumentas..

geometrinė keltų tatuiruotė

Kai kurie keltų tatuiruočių simboliai yra iš vėlesnės jų kultūros istorijos dalies, kai krikščionybė pradėjo skverbtis.

VII amžiuje vienuoliai pritaikė esamas keltų meno formas prie savo naujo tikėjimo, todėl atsirado Gyvybės medis ir garsusis keltų kryžius.

Šis kryžius taip pat yra keturių keltų metų laikotarpių simbolis su keturiais pagrindiniais festivaliais: Imbolc, Samhain, Lugnasadh ir Beltaine.

Pats kryžius susideda iš mazgų be galo, sujungdamas tradicinio ir senovinio kryžiaus meno kūrinius su vėlesniu krikščioniškuoju laikotarpiu.

pelėdos keltų tatuiruotė

„Triskel“ yra dar vienas populiarus keltų simbolis, kuris reguliariai pasirodo tatuiruotėse, kurios įkvėpė šią kultūrą. Ši figūra sudaryta iš trijų spiralių, reiškiančių žmogaus sielos trijų sluoksnių prigimtį.

Triskelis arba trejybė, kaip kartais žinoma, gali atstovauti žemei, jūrai ir dangui bei parodyti gamtos elementų svarbą mus supančiame pasaulyje.

Daugelis gražiausių keltų tatuiruočių sujungia visus šiuos simbolius į vieną nuostabų dizainą.

pelėdos keltų tatuiruotė ant rankos gyvenimo medis keltų tatuiruotė gyvenimo medis keltų tatuiruotė ant rankos genčių keltų tatuiruotė akvarelė keltų tatuiruotė vilkų keltų tatuiruotė

3d keltų tatuiruotė ant rankos drugelio keltų tatuiruotė keltų rankos tatuiruotė keltų tatuiruotė ant rankos keltų mazgo tatuiruotė ant rankos keltų kojų tatuiruotė keltų rankovių tatuiruotė keltų tatuiruotė ant rankos keltų riešo tatuiruotė keltų tatuiruotė ant riešo kryžminė keltų tatuiruotė ant rankos kryžminė keltų tatuiruotė drakono keltų tatuiruotė ant rankos geometrinė keltų tatuiruotė ant rankos pelėdos keltų tatuiruotė pelėdos keltų tatuiruotė ant rankos gyvenimo medis keltų tatuiruotė gyvenimo medis keltų tatuiruotė ant rankos genties keltų tatuiruotė ant rankos akvarelė kelto tatuiruotė ant rankos

3d keltų tatuiruotė ant rankos drugelio keltų tatuiruotė keltų rankos tatuiruotė ant rankos keltų rankos tatuiruotė keltų mazgo tatuiruotė ant rankos keltų kojų tatuiruotė keltų rankovių tatuiruotė keltų tatuiruotė ant kaklo kryžminė keltų tatuiruotė ant rankos kryžiaus keltų rankos tatuiruotė drakono keltų tatuiruotė ant rankos geometrinė keltų tatuiruotė pelėdos keltų tatuiruotė ant rankos pelėdos keltų tatuiruotė gyvenimo medis keltų tatuiruotė gyvenimo medis keltų tatuiruotė ant nugaros genties keltų tatuiruotė ant rankos akvarelė kelto tatuiruotė ant kaklo vilkų keltų tatuiruotė vilkų keltų tatuiruotė ant krūtinės

3d keltų tatuiruotė ant rankos drugelio keltų tatuiruotė keltų rankos tatuiruotė keltų rankos tatuiruotė keltų mazgo tatuiruotė ant kaklo keltų kojų tatuiruotė keltų rankovių tatuiruotė keltų tatuiruotė ant rankovės keltų riešo tatuiruotė kryžminė keltų tatuiruotė ant rankos kryžminė keltų tatuiruotė drakono keltų tatuiruotė ant rankos geometrinė keltų tatuiruotė ant rankos pelėdos keltų tatuiruotė ant kojos pelėdos keltų tatuiruotė ant rankos gyvenimo medis keltų tatuiruotė ant kojos gyvenimo medis keltų tatuiruotė ant nugaros genties keltų tatuiruotė ant rankos akvarelė kelto tatuiruotė ant rankos vilkų keltų tatuiruotė

3D keltų tatuiruotė ant nugaros drugelio keltų tatuiruotė ant nugaros keltų rankos tatuiruotė keltų tatuiruotė ant rankos keltų mazgo tatuiruotė ant rankos keltų kojų tatuiruotė keltų rankovių tatuiruotė keltų tatuiruotė ant šlaunies keltų riešo tatuiruotė kryžminė keltų tatuiruotė ant rankos kryžminė keltų tatuiruotė ant krūtinės drakono keltų tatuiruotė ant rankos geometrinė keltų tatuiruotė ant rankos pelėdos keltų tatuiruotė ant rankos pelėdos keltų tatuiruotė gyvenimo medis keltų tatuiruotė gyvenimo medis keltų tatuiruotė ant nugaros genties keltų tatuiruotė ant rankos akvarelės kelto tatuiruotė ant peties vilkų keltų tatuiruotė ant peties