100+ prasmingų undinių tatuiruočių dizaino

Šimtmečius žmonės visame pasaulyje naudojo tatuiruočių meną savo kūnui puošti ir įkvėpimo semėsi iš nuostabiausių elementų, kad sukurtų nuostabius kūno dizainus. Vienas iš labiausiai neįprastų ir viliojančių tatuiruočių dizaino yra undinės tatuiruotės, kuriose šis gražus mitinis padaras naudojamas kaip pagrindinis elementas. Undinės buvo folkloro ir pasakų dalis, ir niekas nežino, ar jos egzistuoja realiai, ar ne, tačiau žmonės vis sugalvoja savo pastebėjimų istorijas, todėl jos dar labiau žavi žmonių rasę. Šiandien šie gražūs undinės menai tapo puikiu pasirinkimu tatuiruočių entuziastams ir menininkams, nes jie turi paslaptingą savybę.

Undinėlės menas buvo įtrauktas į šių dienų populiariausių tatuiruočių sąrašą. Vienas dalykas, dėl kurio tokia tatuiruotė tapo labai paklausi, yra tai, kad jos dizainą sudaro labai puošnus mitinis padaras, žinomas kaip undinė. Jei nežinote, tokia mitinė būtybė yra pusiau žmogus ir pusė žuvies. Nuo galvos iki juosmens jis turi žmogiškąją dalį, o apatinė dalis yra žuvis, įskaitant uodegą. Nors nėra įrodyta, kad šis padaras yra pastebėtas vandenyne, vis tiek neabejotina, kad tai puiki tatuiruotės tema. Nepaisant to, prieš pasirinkdami šias tatuiruotes, būtų puiku, jei pirmiausia gerai susipažintumėte su tokia būtybe.

Pažiūrėk: Sužinokite daugiau apie geometrines tatuiruotes!

Undinių istorija

Undinės buvo glaudžiai susijusios su jūromis, nes manoma, kad tai yra jų namai. Legendos byloja, kad undinės ne kartą buvo matomos jūreivių ir narų, tačiau nėra aiškių įrodymų, kad jos egzistuoja realiame pasaulyje. Undinė yra apibūdinama kaip pusiau moteris pusiau žuvis, o viršutinė dalis yra moters, ir ji visada buvo laikoma stulbinančiu grožiu, nuostabiomis akimis, nepriekaištinga oda ir ilgomis gražiomis kirpyklomis. Žemiau jos kūnas yra žuvies, padengtas blizgančiomis svarstyklėmis, o gale yra uodegos pelekas. Manoma, kad ji yra ne tik palaiminta gražiu veidu, bet ir sielos balsu, ir tai yra jos daina, kuria ji vilioja vyrus, kaip minėta legendose apie šią gražią būtybę. Legendos apibrėžė, kad undinės yra žavios ir apgaulingos būtybės, iš pradžių viliojančios nekaltus vyrus savo melodinga daina, o paskui jas apkabinančios ir nusinešančios į vandenyno gelmes. Folkloras juos siejo su paslaptimi ir pavojumi, sakydamas, kad niekas dar negrįžo gyvas iš undinės gniaužtų.

undinės tatuiruotė

Undinės tatuiruotės reikšmės

Jei nežinote, yra daugybė simbolių, kuriuos turėtumėte žinoti apie visada nuostabų undinės meno kūrinį. Žinoma, šios tatuiruotės yra skirtos ne tik demonstravimui. Jūs turite žinoti, kad jie turi simboliką ir reikšmę, todėl turėsite keletą idėjų, ar šios tatuiruotės jums tinka, ar ne. Jūs taip pat žinosite tų žmonių, kurie dėvi šias tatuiruotes, žinią. Atsižvelgiant į tai, čia yra keletas undinės sukurtų tatuiruočių simbolikos ir reikšmių, su kuriomis turėtumėte gerai susipažinti:

 • Galia – Jėga yra vienas dalykas, kurį undinė simbolizuoja. Tiesiog todėl, kad undinių bijo daugelis, ne tik žmonės, bet ir kai kurie kiti gyvūnai, kuriuos galite rasti vandenyne, kur šie tvariniai gyvena. Nepaisant to, kad jie turi labai nuostabią išvaizdą. Undinės yra žinomos kaip vandenyno karalienės, todėl jos yra galingos.
 • Grožis – Grožis yra dar vienas dalykas, kurį undinė populiariai simbolizuoja. Na, šiuo klausimu nekyla abejonių, nes tik pažvelgę ​​į undines vandenyne, tikrai būsite sužavėti šių mitinių būtybių grožio. Jie grakščiai juda net plaukdami, todėl daugelis žmonių vis labiau domisi jais.
 • Laisvė – Jie taip pat simbolizuoja laisvę. Tai paaiškinama tuo, kad undinė yra labai laisva klajoti aplink vandenyną, kur tik nori, nes ji yra karališka būtybė vandenyne. Dėl šios priežasties kai kurie kiti jūros gyvūnai su ja nesudarys netvarkos. Jei esate laisvas ir norite būti laisvas, tada undinės menas yra skirtas jums.
 • Meilė – Meilė yra dar vienas dalykas, kurį jie atstovauja. Neabejotinai taip yra todėl, kad undinės yra labai mylimos, ypač jei jūs taip pat mylite jas. Jie grąžins tai, ką jūs jiems davėte. Nepaisant to, turėtumėte būti atsargūs, kad jų neprovokuotumėte, nes jie taip pat gali būti labai žiaurūs, ypač žmonėms.
 • Ramybė – Taika yra dar vienas dalykas, kurį vaizduoja undinės menas. Tai paprasčiausiai todėl, kad undinės yra taiką mylinčios būtybės. Taigi, jei norite pranešti kitiems žmonėms, kad esate taikos mylintis žmogus, tada turėti tokią tatuiruotę būtų puiku. To paaiškinimas yra tas, kad undinės nėra smurtinės, nebent jūs jas išprovokuojate.

Įžymios asmenybės

Jūs tikrai žinote, kad pasaulyje yra daug žinomų asmenybių, kurios mėgsta tatuiruotis. Viena iš jų mėgstamiausių tatuiruočių yra undinės dizaino tatuiruotė. Negalite jų kaltinti, nes šios tatuiruotės tikrai žavi. Štai keletas jų pavadinimų:

Paskirties vadovas

Populiariausias undinės tatuiruočių dizainas yra pilno ilgio undinės paveikslėlis, kuris geriausiai tinka rašalui nešti ant nešiklio kojų, rankų/dilbio ir pečių. Tokia tatuiruotė reikalauja daugiau vietos, todėl tinka tokioms vietoms kaip šonkauliai (šonas), krūtinė, skrandis ir nugaros sritis. Undinėlės rankovių tatuiruotės taip pat yra gana populiarios, ypač tarp vyrų, nes atrodo, kad jos pasakoja savo pasaką. Patyrę tatuiruočių menininkai gali pasitelkti savo kūrybiškumą ir vaizduotę, kad sukurtų naujoviškus tatuiruočių dizainus aplink undinę. Tokios tatuiruotės iš tikrųjų turi istoriją, kuri daro jas dar patrauklesnes ir patrauklesnes.

graži-ariel-tatuiruotė-maža undinėMažosios undinės tatuiruotės dizainasariel-mažoji-mergelė-tatuiruotėAriel akvarelė „Hello Tattoo“fantastiškos-mažos undinės tatuiruotėsNuostabi „Ariel Dotwork“ tatuiruotė

Populiariausi dizaino variantai

Undinės yra būtybės, kurios sujungia grožį ir paslaptį, sudarydamos vieną iš retų ir patrauklių derinių, kurie visada atkreipė dėmesį. Dėl to undinė pasiekė pageidaujamo ir populiarumo tarp tatuiruočių mėgėjų statusą. Buvo laikas, kai undinė buvo laikoma tinkama žmonėms, susijusiems su jūra, pavyzdžiui, jūreiviams ir žvejams, tačiau šiandien žmonės iš visų sluoksnių šias tatuiruotes piešia labai tvirtai. Moterys mėgsta šias tatuiruotes dėl jų estetinio grožio ir moteriškų savybių. Šios tatuiruotės taip pat yra susijusios su žaismingumu ir nepriklausomybe, kurios suteikia jiems ypatingą simbolinę prasmę ir padidina jų populiarumą. Įvairūs elementai gali būti derinami su undine, kad būtų sukurti nuostabūs modeliai. Štai keletas nuostabių ir spalvingų undinių meno dizaino:

 • Pritvirtinkite tatuiruotę yra patraukli viliojančių prisegtų merginų tatuiruočių versija. Būtent seksuali jos veido išraiška daro tatuiruotę dar ypatingesnę
 • Maža tatuiruotė yra dar vienas populiarus pasirinkimas, kuris yra labai mylimas dėl savo nekaltos išvaizdos
 • Undinė ant uolos yra klasikinis dizainas, kuriame pavaizduota undinė, sėdinti ant uolos prie jūros ir laukianti savo sielos draugo
 • Undinėlė su tekančiais plaukais atrodo nuostabiai, kai rašoma ant odos
 • Undinės laikomos jūros dievo Poseidono dukra. Tokiuose tatuiruočių dizainuose undinė pavaizduota sėdinti ant savo tėvo kriauklės sosto.

Iš esmės menininkas, rašydamas šią tatuiruotę, turi būti labai atsargus dėl undinės išraiškos ir veido išvaizdos, nes undinė yra susijusi su grožiu ir žavesiu. Kitas dalykas, kuris tikrai daro įtaką šio tatuiruotės dizaino grakštumui, yra tinkamas spalvų naudojimas. Nors vyrams undinė pirmenybę teiktų tradicinei juodai spalvai, šios tatuiruotės moterims yra įvairių ryškių spalvų, vaizduojančių tikrąjį undinės grožį. Reikėtų pasikliauti tik ekspertu, kuris gali panaudoti savo originalias idėjas, kad sukurtų unikalų meną ir sugebėtų patraukti visą įmanomą dėmesį.

Svetlanos Liubčenko apskritos tatuiruotės „Mažoji undinė“Juiel Mandala tatuiruotė „Ariel dotwork mandala“ariel-mažoji undinė-tatuiruotėsakvarelė-arielis-mažoji undinė-tatuiruotėsariel-mažoji undinė-tatuiruotėsarfa-arielis-mažoji undinė-tatuiruotėsursula-mažoji undinė-tatuiruotėsbaisi-maža undinė-tatuiruotėsarielis-įrėminta-maža undinė-tatuiruotės

Skirtingi variantai

Bet kokia tatuiruotė gali pasiūlyti daugybę dizainų. Jūs tai žinote, tiesa? Tai rodo, kad jūs taip pat galite rinktis iš daugybės undinių meno. Dėl šios priežasties niekaip negalite rasti to, kas jums patinka, ir to, kuris puikiai tinka jūsų unikaliai asmenybei. Štai keletas nuostabių ir įprastų dizainų:

 • Erotinis undinės menas – Kaip rodo jo pavadinimas, šis dizainas yra gana erotiškas, todėl vaizduose bus parodyta tam tikra oda. Geras pavyzdys – undinė be pusių. Nors yra daug konservatyvių žmonių, kurie reaguos į šį dizainą, jūs niekada negalėsite pakeisti fakto, kad tai yra vienas iš nuostabiausių dizainų, kuriuos kada nors galite turėti savo undinės tatuiruotėms.
 • Undinėlės ir jūrų simbolio dizainas – Kitas labai spalvingas dizainas, kuris tikrai jus sužavės, yra undinės ir jūrų simbolio dizainas. Nereikia nė sakyti, kad dizainas sudarytas iš nuostabaus undinės atvaizdo ir kai kurių jūrinių simbolių, tokių kaip laivo inkaras. Šie du dalykai yra tobuli deriniai, nes jie turi tvirtą ryšį, ty jūrą. Tai yra bendras daugelio jūreivių pasirinkimas visame pasaulyje.
 • Animacinis undinės menas – Kitas puikus undinės dizainas, į kurį galite atsižvelgti, yra animacinis undinės menas. Tai yra tas, kurį turėtumėte pasirinkti tuo atveju, jei norite žaisti žaismingai su savo tatuiruotėmis. Žinoma, undinių atvaizdai labiau primena animacinio filmo personažą. Vienas geras šio dizaino pavyzdys yra princesė Ariel, kuri yra garsi animacinių filmų personažė „Disney“ šou „Mažoji undinė“.

Santrauka

Undinėlės tatuiruotės yra gražios tatuiruotės, kurias turėtumėte apsvarstyti ant savo kūno. Tai tikrai padarys jus minios centru. Jie turi platų dizaino pasirinkimą, kurį galite pasirinkti. Tačiau rinkdamiesi turite būti atsargūs, nes šias tatuiruotes turite derinti su savo asmenybe.

paprastos-mažos undinė-tatuiruotėsšio pasaulio dalis-mažoji undinė-tatuiruotėsMažoji undinė-by-Todo-ABT-tatuiruotėgeriausios mažos undinės tatuiruotėsdidžiulė nugara-maža undinė-tatuiruotėariel-tattoo-dizainoariel-mažoji undinė-tatuiruotėsspalvotos-mažos undinė-tatuiruotėsknuckle-undinė-tatuiruotėgeriausia mažosios undinės tatuiruotėUrsula-mažoji undinė-tatuiruotėmes-ariel-mažoji undinė-tatuiruotėariel-little-undinė-tatuiruotė-83eraudona-mėlyna-ariel-mažoji undinė-tatuiruotėundinė-pilvas-tatuiruotėdidelės ariel nugaros tatuiruotėmažos undinėlės rankovių tatuiruotėssebasitan-little-undinė-omaras-tatuiruotėprice-eric-ariel-rankovėariel-plekšnė-maža undinė-tatuiruotė4-ariel-the-little-undinė-tatuiruotėariel-funny-little-undinė-tatuiruotėdidelė-krūtinė-gabalas-maža undinė-tatuiruotėariel-inkaras-undinė-tatuiruotėtumblr_nj0alzuAqR1qh9nroo1_540juodai balta-ariel-mažoji undinėariel-undinė-tatuiruotė-2arielis-plaukimas-tatuiruotėarielis-plaukimas-su-delfinais-tatuiruotėursula-mažoji undinė-tatuiruotėmažosios undinės kojos tatuiruotėariel-little-undinė-tatuiruotė-3rwemažosios undinės tatuiruotės dizainasnuostabi-ariel-mažoji undinė-tatuiruotė32-ariel-the-little-undinė-tatuiruotėmes-ursula-mažoji undinė-tatuiruotė243-asis435-ursula-little-undinė-tatuiruotėariel-little-undinė-tatuiruotė-23ew80-asis-ariel-tatuiruotė-mažoji undinėariel-little-undinė-tatuiruotė-6mmažoji undinė-citata-tatuiruotėAkvarelė-Ariel-mažoji undinė-tatuiruotėareil-emo-little-undinė-tatuiruotė

Undinėlė-tatuiruotės002

Undinėlė-tatuiruotės003Undinėlė-tatuiruotės005

Undinėlė-tatuiruotės006Undinėlė-tatuiruotės009

Undinė-tatuiruotės010

Undinė-tatuiruotės011

Undinė-tatuiruotės012

Undinėlė-tatuiruotės013

Undinėlė-tatuiruotės014

Undinėlė-tatuiruotės015

Undinėlė-tatuiruotės016

Undinėlė-tatuiruotės017

Undinėlė-tatuiruotės018

Undinėlė-tatuiruotės019

Undinė-tatuiruotės020

Undinėlė-tatuiruotės021

Undinėlė-tatuiruotės025

Undinėlė-tatuiruotės026

Undinėlė-tatuiruotės027

028

029

Undinėlė-tatuiruotės030

Undinėlė-tatuiruotės031

ddddd fffff1 ii  undinė-tatuiruotės-1 undinė-tatuiruotės-2 undinė-tatuiruotės-3 undinė-tatuiruotės-4 undinė-tatuiruotės-5 undinė-tatuiruotės-7 undinė-tatuiruotės-8

undinė-tatuiruotės-10 undinė-tatuiruotės-11 undinė-tatuiruotės-12 undinė-tatuiruotės-13 undinė-tatuiruotės-14 undinė-tatuiruotės-15 undinė-tatuiruotės-16 undinė-tatuiruotės-17 undinė-tatuiruotės-18 undinė-tatuiruotės-19 undinė-tatuiruotės-21 undinė-tatuiruotės-22 undinė-tatuiruotės-23 undinė-tatuiruotės-24 undinė-tatuiruotės-25 undinė-tatuiruotės-26 undinė-tatuiruotės-27  op po pp2 ppp1 ppppp1 r rr s4 t ty ui uu uuui VV2-e1421318020664 vvvv-e1421318059288