110 nuostabių veido tatuiruočių vyrams ir moterims 2020 m

Tikėkite ar ne, vis daugiau žmonių šiais laikais daro veido tatuiruotę arba vis dar galvoja apie tai. Tai tikrai unikalus dalykas, kurį galite padaryti savo gyvenime. Be to, kad tai nėra įprastas dalykas, kai kalbama apie kūno tatuiruotes, žmonės taip pat bijo, kad po šių tatuiruočių jie gali atrodyti negražiai. Tačiau tiesa ta, kad veido tatuiruotės yra puiki jūsų kūno puošmena, ir tai taip pat padarys jus puošnias, kaip ir kitos tatuiruotės, priklausomai nuo to, kas jus mato. Turėdami šias tatuiruotes tikrai pareikalausite daug drąsos, nes niekaip negalite paslėpti šių tatuiruočių.

Populiariausi veido tatuiruočių dizainai 2018 m

Padaryti veido tatuiruotę yra didelis, didelis sprendimas, nes tai gali pakeisti jūsų gyvenimą įvairiais būdais. Žmonės pradės žiūrėti į jus kitoje šviesoje, kai tik gausite rašalą ir viskas pasikeis į jūsų darbo vietą. Galbūt net būsite priversti išvykti, tačiau jei esate tikrai pasiryžę turėti tatuiruotę ant veido, tai taip pat gali būti teigiamas ir dėmesio ieškantis veiksnys, pritraukiantis dėmesį, kad ir kur eitumėte. Dizainą reikia pasirinkti labai atsargiai ir įsitikinę, nes jis tampa jūsų asmenybės dalimi.

Dizainas ant veido taip pat yra svarbus, nes ant veido yra daug paviršių, kuriuos galima idealiai nudažyti rašalu. Tačiau dizainas vienu metu atrodys geriau, palyginti su kitu, ir tai gali nuspręsti tik menininkas ekspertas. Štai keletas puikių veido tatuiruočių dizaino variantų: Veislių dizainai yra labiausiai pageidaujami veidui, nes būtent čia slypi šių tatuiruočių šaknys, nes jas pirmiausia naudojo gentys, norėdamos atskirti savo narius. Maorių tatuiruotės dažniausiai pasitaiko kaip genčių veido tatuiruotės, šventas ir religinis dizainas, geometriniai raštai ir mandalos, taškinis darbas ant veido, gėlių dizainas ant veido, teksto ir rašto tatuiruotės, žvaigždės ir mažos strėlės.

Jie taip pat gali būti matomi ant kaktos, smakro ir kartais tęsiasi iki kaklo. Veido plotas yra ribotas, o dizainas turi būti gerai pritvirtintas prie esamos vietos. Be to, veido srityje reikėtų vengti ryškių spalvų, nes nuolatinis saulės spindulių poveikis gali jas išblukinti ir pakenkti veido dizaino kokybei. Veido tatuiruotę taip pat reikia gerai prižiūrėti, nes jos užgyja ilgai ir gali būti labai skausmingos. Todėl jūs turite būti iš anksto gerai pasiruošę, kad galėtumėte priartėti prie pakuotėje esančių daiktų.

face_tattoos_23

veido_tatuiruotės_24

veido_tatuiruotės_25

veidas_tatuiruotes_26

face7

veidas_tatuiruotės_28

veidas_tatuiruotės_29

30

31

veido_tatuiruotės_32

veido_tatuiruotės_33

veido_tatuiruotės_34

veido_tatuiruotės_35

veido_tatuiruotės_36

37

veido_tatuiruotės_38

39

veidas_tatuiruotės_40

41

42