110 nuostabių veido tatuiruočių vyrams ir moterims 2020 m

Veidas yra asmenybės veidrodis ir asmens pripažinimo pagrindas. Kai galvojame apie veido puošimo būdus, į galvą ateina makiažas, tačiau vienas nuostabiausių veido puošimo būdų yra veido tatuiruotės. Vizualiai šios tatuiruotės sukuria stebėtiną poveikį žiūrovams.

Visų pirma, veido tatuiruotės senovinėse gentyse buvo naudojamos žymėti asmenį kaip savo narį, tačiau šios tatuiruotės pamažu įgijo pripažinimą, nes kai kurios įžymybės buvo pastebėtos kartu su jomis Lil Wayne, Mike’as Tysonas, Wiz Khalifa. Tačiau jie vis dar neturi labai teigiamos reputacijos, o veido tatuiruotės dažniausiai siejamos su nusikaltėliais, gangsteriais ir kaliniais.

Vis dėlto, jei esate tik labai pasiryžęs rašyti šią tatuiruotę, turėtumėte ją pasirinkti, nes tai bus kažkas su jumis visą gyvenimą ir nebūtų neteisinga tikėtis, kad kiekvienas žmogus atsisuks ir pažvelgs prie tavo veido.

Tai, kad veidas yra labiausiai matoma kūno dalis, taip pat reikia turėti omenyje prieš tatuiruotę ant veido. Jums būtų sunku tai nuslėpti, net jei turite tai padaryti dėl svarbiausios priežasties. Veido tatuiruotė iš tikrųjų gali uždaryti kai kurias duris, ypač profesiniame pasaulyje. Kai nuspręsite, kad turite turėti tatuiruotę ant veido, rinkitės ne ką kitą, o geriausią, kad ją nuspausdintumėte rašalu, nes vienas neteisingas potėpis gali sugadinti tatuiruotę ir kartu veido išvaizdą. būtų nelengva rasti menininką ekspertą, norintį padaryti veido tatuiruotę, nes dauguma jų neatsižvelgs į šį darbą dėl savo subtilaus ir prieštaringo pobūdžio. Rodyti daugiauRodyti mažiau

Veido tatuiruočių aprėptis

Didelis klausimas dabar yra tai, kiek tiksliai yra veido tatuiruotė? Ar reikia padengti visą veidą? Tiesą sakant, visos tatuiruotės, kurios rašomos ant jūsų veido, gali būti laikomos veido tatuiruotėmis, nepriklausomai nuo jų dydžio. Jei norite turėti šias tatuiruotes, galite turėti visą veido tatuiruotę, pusiau pilną ar kas ketvirtį padengtą veidą. Viskas priklauso nuo jūsų. Jei manote, kad padengdami visą veidą tatuiruotėmis galite atrodyti purvini, kodėl gi ne tik apsvarstyti tatuiruotę ant skruosto, smakro, kaktos ir bet kurioje kitoje veido dalyje. Tiesiog pasirūpinkite, kad pasirinktumėte dizainą, kuris pabrėžtų jūsų gražius veido bruožus.

Privalumai, kurių reikia tikėtis iš veido tatuiruočių

Jei esate vienas iš tų artimų proto žmonių, kurie nuolat galvoja, kad šios tatuiruotės jums negali padaryti gero, tada pats tinkamiausias laikas persigalvoti. Galbūt to nežinote, tačiau tatuiruotės ant veido gali būti labai naudingos. Tiesą sakant, žinodami šiuos kvapą gniaužiančius pranašumus, galite nedelsdami pasidaryti veido tatuiruotę. Štai keletas iš jų:

 • Nepaprastai unikalus – Vienas nuostabus šios tatuiruotės dalykas yra tai, kad ji yra unikali. Taip yra tik todėl, kad tik labai nedaugelis žmonių išdrįsta pasidaryti šias tatuiruotes. Jei norite atrodyti kitaip, neprarasdami savo nuostabaus veido, šios tatuiruotės tikrai gali tai padaryti.
 • Jaudinantis – Taip, turėti šią tatuiruotę yra vienas įdomiausių dalykų, kuriuos galite išbandyti savo nuobodžiame gyvenime. Tai, kad vis dar yra daug žmonių, kurie nėra orientuoti į tatuiruotes, ir tai, kad jūs nežinote aplinkinių žmonių reakcijų matant jūsų tatuiruotę ant veido, tai tikrai daro labai įdomų.
 • Savo vidines mintis galite išreikšti tatuiruote ant veido. Šios tatuiruotės skirtos ne tik estetiniams tikslams. Kai kurie žmonės daro šias tatuiruotes, nes tik per šias tatuiruotes jie gali išreikšti tai, kas yra viduje. Kadangi tai yra labai matoma, kiekvienas jus supantis žmogus tikrai supras žinią, kurią norite perduoti.

Veido tatuiruotės ir jų keliami trūkumai

Nereikia nė sakyti, kad tatuiruotės ant veido taip pat gali būti labai nepalankios. Jums gali nepatikti šie privalumai, todėl jums reikia skirti daug laiko prieš nusprendžiant pasidaryti veido tatuiruotes. Štai keletas šių trūkumų:

 • Kiti žmonės gali manyti, kad esate nusikaltėlis. Na, jie gali taip galvoti, nes žinoma, kad tatuiruotės yra nusikalstamų žmonių simboliai. Kitaip tariant, yra daug nusikaltėlių, kurie pasidaro tatuiruotes, ypač ant veido. Bet kol turi gerą širdį ir žinai, kad nesi nusikaltėlis, nėra jokios priežasties tau bijoti.
 • Skausmingesnis – Palyginti su kai kuriomis kitomis kūno dalimis, tatuiruotė ant veido gali būti per daug skausminga kad tu tvarkytum. Tai paprasčiausiai todėl, kad veidas yra supakuotas su daugybe nervų, nes čia yra daug gyvybiškai svarbių organų.

Garsios asmenybės su tatuiruotėmis ant veido

Štai keletas garsių pasaulio asmenybių, kurios pripažįsta, kad veido tatuiruotės yra puošnios žmogaus kūno puošmenos:

 • Wiz Khalifa – Šis amerikiečių įrašų atlikėjas turi keletą kūno tatuiruočių, įskaitant žvaigždės tatuiruotę ant veido.
 • Paukščių žmogus – Jo tikrasis vardas yra Bryanas Williamsas, jis yra garsus reperis, kuriam ant veido išsitatuiravę keli dizainai.
 • Cee Lo Green – Šis garsus amerikiečių reperis, aktorius, dainų autorius ir įrašų prodiuseris turi mažą kryžminę tatuiruotę po kaire akimi. Jis netgi turi rožinę tatuiruotę virš kairės ausies.

Veido tatuiruotės dizaino idėjos, į kurias reikia atsižvelgti

Idėjų, susijusių su veido tatuiruočių dizainu, tikrai yra begalė. Viskas, ko norite, yra įmanoma, jei tik jūsų pasirinktas profesionalus tatuiruočių meistras gali paversti realybe tai, ko norite. Štai keletas vertų veido tatuiruotės dizaino idėjų, kurias turėtumėte žinoti:

 • Šventasis geometrinis dizainas – Tokia mintis turėtų būti svarstoma, jei tatuiruotė ant veido turi ką nors bendro su jūsų religija. Tiesą sakant, daugelis istorikų patvirtino, kad senovės žmonės tatuiruotes ant veido jau naudojo parodydami savo tvirtus religinius įsitikinimus..
 • Perpildytas tatuiruotas veidas – Daugelis žmonių visame pasaulyje imasi šios konkrečios veido tatuiruotės dizaino idėjos. Beveik nieko daugiau erdvių, kurias čia galima tatuiruoti. Galite pamanyti, kad tai bus gana nepatogu, bet taip nebus. Dabar tai priklausys nuo jūsų tatuiruočių meistro profesionalių rankų.
 • Smakro tatuiruotės idėjos – Ši tatuiruotės dizaino idėja egzistavo net senovėje. Smakro tatuiruotės buvo neatskiriama daugelio pasaulio kultūrų dalis. Buvo žinoma, kad maorių gentis yra puikus šios veido idėjos pavyzdys.
 • Dotwork veido dizainas– Ši tatuiruotės idėja yra viena iš organizuotų, kuri gali suteikti jums nuostabiai atrodančią tatuiruotę. Kitaip tariant, jokiu būdu jis negali būti netvarkingas jūsų veide. Tai yra pagrindinė priežastis, kodėl daugelis nori turėti taškinius darbo dizainus. Tačiau dalykas yra tas, kad šiam tatuiruočių meistrui reikia daug įgūdžių.
 • Genčių dizainas – Jos yra labiausiai pageidaujamos veido tatuiruotėms, nes būtent čia slypi šių tatuiruočių šaknys, nes jas pirmiausia naudojo gentys, norėdamos atskirti savo narius. Maorių tatuiruotės dažniausiai yra genčių veido tatuiruotės.
 • Kiti dizaino veido sritis – Kai kurie kiti piešiniai, kuriuos galima pavaizduoti ant veido, yra mažos strėlės, mandalos ir mažos gėlės.

Santrauka

Veido tatuiruotės tikrai reikalauja daug dėvėtojų pasitikėjimo ir drąsos. Todėl prieš darydami šias tatuiruotes įsitikinkite, kad esate protiškai pasirengę jas turėti ant savo kūno.

 

Padaryti veido tatuiruotę yra didžiulis įsipareigojimas ir atsidavimas, ir tik drąsūs gali priimti iššūkį. Darydami tatuiruotę ant veido, turėtumėte būti pasirengę susidurti su neigiamomis žmonių reakcijomis, kurių bus daug. Turėsite įtikinti ir pagrįsti tatuiruotę, ir tai turi būti padaryta ne tik likusiam pasauliui, bet ir jūsų artimiesiems.

Be to, žmonės gali būti labai atviri dėl savo nepritarimo ir jums gali būti sunku susidoroti su jų požiūriu. Geriau išlaikyti atvirą protą ir būti pasiruošus visa tai susidoroti po tatuiruotės. Prieš imdamiesi priemonių, atidžiai pasverkite privalumus ir trūkumus, nes tai gali lemti gyvenimą, o vėliau netgi galite apgailestauti, kai prasidės reakcija. Pasitikėkite žinomu tatuiruočių meistru, kuris labai rimtai ir higieniškai vertina savo darbą ir abejonių dėl to, kaip elgtis taip subtiliai kaip veido tatuiruotės. Veido tatuiruotės nėra kiekvieno arbatos puodelis, nes jos skirtos tik tiems, kurie yra pakankamai drąsūs, kad galėtų tvirtai palaikyti kritiką ir nepritariančius žvilgsnius.Rodyti daugiauRodyti mažiau

Populiarios veido tatuiruočių nuotraukos

veido_tatuiruotės_02

veido_tatuiruotės_05

veidas_tatuiruotes_06

veido_tatuiruotės_07veido_tatuiruotės_09

veido_tatuiruotės_10

veido_tatuiruotės_11

veido_tatuiruotės_12

veido_tatuiruotės_13

veido_tatuiruotės_14

veido_tatuiruotės_15

veido_tatuiruotės_16

veido_tatuiruotės_17

veido_tatuiruotės_18

veido_tatuiruotės_19

veido_tatuiruotės_20