110 Įspūdingos Fenikso tatuiruotės ir prasmės

Reikia naujų tatuiruočių idėjų? Peržiūrėkite šį nuostabių feniksų tatuiruočių rinkinį ir tai, ką jie simbolizuoja.

feniksas ant žasto

Sprendžiant dėl ​​tatuiruotės idėjos ar konkretaus dizaino, dauguma žmonių ieško to, kas gali atrodyti nuostabiai ir turėti tam tikrą prasmę.

Fenikso tatuiruotės dizainas yra puikus pasirinkimas, nes jis puikiai atlieka abu šiuos dalykus.

fenikso tatuiruotė mėlyna ir ugnis

Fenikso tematikos tatuiruotės, turinčios turtingą istoriją, gilią simboliką ir tūkstančius skirtingų dizaino variantų, niekada neišeina iš stiliaus.

Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau apie „Phoenix“ stiliaus kūno piešinio prasmę, keletą puikių dizaino idėjų ir daugybę nuostabių fenikso meno kūrinių pavyzdžių.

ant nugaros juodas feniksas

Fenikso legendos

Feniksas užima svarbią vietą daugelio kultūrų, ypač graikų, egiptiečių ir finikiečių, mitologijose, kur jis žinomas kaip mistinis ugnies paukštis.

Mitologinėje istorijoje gausu pasakojimų apie feniksą, ir jie visi turi vieną bendrą bruožą: paukščio sugebėjimas atgimti ir pakilti iš savo pelenų.

mėlynas feniksas ant nugaros

Pasak vienos legendos, feniksas šimtmečius gyvens vienumoje, o subrendęs dės vieną kiaušinį į lizdą.

Tada jis padegtų save, lizdą ir kiaušinį. Kai ugnis sudegė, feniksas iškilo iš pelenų, jaunas ir stipresnis nei anksčiau.

fenikso tatuiruotė ant moterų nugaros

Kita legenda teigia, kad feniksas gyvens tūkstantį metų. Pasibaigus šiam laikui, paukštis pastatė lizdą iš miros šakelių ir jo viduje padegė.

Po trijų dienų feniksas vėl pakils iš pelenų ir gyvens dar tūkstantį metų. Tada jis vėl degtų ir vėl po dar tūkstančio metų – ir taip toliau, begaliniame atgimimo cikle.

feniksas ant peties ir nugaros

Feniksas skirtingose ​​kultūrose

Vienas iš įdomiausių fenikso dalykų yra tai, kad jis yra pasikartojantis elementas daug skirtingų kultūrų ir mitologijos visame pasaulyje.

Nors skirtingų kultūrų ypatumai gali skirtis, nemirtingo ugnies paukščio koncepcija vis atsiranda istorijoje.

 • Feniksas Egipto kultūroje – Senovės Egipto kultūroje feniksas buvo žinomas vardu Bennu. Bennu buvo paukštis, gimęs iš degančio švento medžio. Jis priminė garną ir buvo gerbiamas kaip Ra, mitinio Egipto Saulės dievo, siela.
 • Feniksas graikų kultūroje – Žodis „feniksas“ kilęs iš senovės graikų kalbos feniksas.  Šioje kultūroje feniksas buvo siejamas su Saule. Kaip saulė kiekvieną dieną leidžiasi kaip ugnies kamuolys, kuris kitą dieną vėl pakils, feniksas baigia savo gyvenimą ugnimi, kad vėl atgimtų.

raudona fenikso tatuiruotė ant nugaros

 • Feniksas Indijos kultūroje – Senovės indų mitologijoje kalbama apie nemirtingą paukštį, pavadintą Garuda, iš kurio galbūt ir kilo fenikso idėja. Tai buvo mitologinis Ramajanos personažas. Buvo tikima, kad Garuda turi žmogaus kūną su sparnais ir į erelį panašų snapą.
 • Feniksas kinų ir japonų kultūrose – Senovės kinų kultūroje buvo nuorodų į paukštį, vadinamą Feng Huang. Feng Huangas buvo visų paukščių lyderis ir turėjo yin ir yang galių. Jis buvo taikos ir harmonijos simbolis.
 • Feniksas japonų kultūroje -Japonijos kultūroje feniksas minimas kaip Ho-Oo arba Hou-Ou, o Ho/Hou yra paukštis, o Oo/Ou-patelė. Ho-Oo buvo laikomas karališkosios šeimos simboliu.

Fenikso tatuiruotės ant nugaros

Fenikso tatuiruotės reikšmė

Nors feniksas įvairiose kultūrose galėjo simbolizuoti šiek tiek skirtingas sąvokas, paukščio simbolika visada buvo teigiama.

Tiesą sakant, japonų mitologijoje jis pasirodytų tik klestėjimo ir taikos laikais.

fenikso tatuiruotės juodas rašalas

Pagrindinė ir nesikeičianti fenikso paukščio tatuiruotės prasmė yra atgimimas. Iki šiol feniksas naudojamas kaip metafora, skirta pakilti iš pelenų.

Suprantama, kad tai reiškia sunkiausių kliūčių įveikimą, pergalę ir stiprėjimą susiduriant su iššūkiais.

„Phoenix“ dizainas dažnai yra priminimas apie mūsų pačių jėgą – kad ir kaip viskas būtų blogai, net kai viskas „liepsnoja“, mes galime išgyventi ir augti atkakliai.

Kai kurie žmonės taip pat nusprendžia įsigyti „Phoenix“ tatuiruotės dizainą, kad pažymėtų svarbų perėjimą jų gyvenime. Dažnai tai susiję su laiku, kai jie manė, kad jų gyvenimas baigėsi, bet sugebėjo susigrąžinti save ir vėl tapti sveiki.

fenikso tatuiruotė juodos spalvos

„Phoenix“ tatuiruočių išdėstymas

Feniksas yra tinkamas įvairių dydžių dizaino elementas. Dėl to tai yra perspektyvi bet kokio tipo tatuiruotės vieta, tačiau, žinoma, kaip visada, turite atsiminti, kad daug detalių turintys dizainai turės būti šiek tiek didesni, todėl jie turėtų būti išdėstyti kur nors, kur yra pakankamai vietos.

Nors minimalistinis fenikso dizainas gali būti pritaikytas net tokioje mažoje vietoje kaip jūsų riešas ar pirštas, feniksai paprastai tatuiruojami kaip didesni dizainai.

Fenikso tatuiruotė ant pilvo

Taip yra todėl, kad feniksas kaip vaizdas linkęs geriausiai atrodyti nuo vidutinio iki didelio dydžio ir yra lengviau atpažįstamas tokiu formatu. „Feniksas“, kaip dizaino koncepcija, taip pat suteikia daug galimybių kūrybiškam, meniškam įvaizdžiui – dažnai įtraukiant daug spalvų ir detalių.

Kūno sritys, geriausiai tinkančios vidutinio ir didelio dydžio fenikso tatuiruotėms, yra:

 • Atgal – Didžiausia santykinai plokščia kūno sritis, nugara yra geriausia vieta didelei tatuiruotei. Ypač nugaros viršutinė dalis puikiai tinka paukščio dizainui, ištiesus sparnus.
 • Krūtinė – Dar viena gana didelė erdvė tatuiruotei, krūtinė gali būti įdomi vieta feniksui. Jei norite platesnio dizaino, apsvarstykite krūtinės viršutinę dalį.
 • Šonkauliai – Šonkauliai yra populiari vieta paukščių tatuiruotėms apskritai, o feniksai nėra išimtis. Jei norite didesnio dizaino, apsvarstykite, ar tatuiruotė apsisuktų aplink jūsų šoną, pavyzdžiui, pradedant nuo skrandžio šono ir baigiant ant nugaros.
 • Kojos – Kojos, ypač šlaunies šonas, taip pat gali suteikti pakankamai daug vietos sudėtingesnei fenikso tematikai. Vėlgi, galite apsvarstyti dizainą, kuris visiškai ar iš dalies apvynioja aplink jūsų koją. Šios paskirties vietos pranašumas yra tai, kad ją lengva rodyti.

Tai nereiškia, kad jūsų fenikso stiliaus tatuiruotė turi būti didelė. Kaip minėta aukščiau, taip pat yra mažesnės tatuiruotės, pavyzdžiui, ant dilbio ar peties.

fenikso tatuiruotė ant žasto

Populiarūs „Phoenix“ tatuiruočių dizainai

Feniksas yra ryškios spalvos paukštis, todėl nenuostabu, kad didžioji dalis feniksų dizaino yra spalvoti.

Paprastai feniksas derinamas su raudona, oranžine, geltona ir violetinės spalvos užuominomis, todėl gaunama labai ryški ir akį traukianti tatuiruotė.

Tačiau raudonas feniksas nėra vienintelis pasirinkimas. Tradicinė kinų fenikso tatuiruotė sujungia baltą, juodą, raudoną, geltoną ir žalią. Tuo tarpu graikų feniksas yra raudonos ir auksinės spalvos.

fenikso tatuiruotė ant šono ir skrandžio

Nors ir ne tokie populiarūs, taip pat galima rasti visiškai juodų fenikso dizainų. Tačiau atminkite, kad jei pasirinksite juodą feniksą, jis bus mažiau atpažįstamas – ryški spalva yra pagrindinė paukščio charakteristika.

Tuo pačiu metu didelės ir spalvingos tatuiruotės greičiausiai bus skausmingesnės ir brangesnės nei mažesni juodi dizainai.

Feniksai tatuiruotėse dažnai derinami su kitais elementais, siekiant sudėtingesnio dizaino. Kinų simboliai, ugnis ir liepsnos, saulė, drakonai ir genčių modeliai yra populiarus pasirinkimas. Taip pat galima pridėti tekstą, pvz., Inicialus, datas, vardus ar citatas, kad būtų paryškinta simbolinė tatuiruotės reikšmė.

Fenikso tatuiruotėsFenikso tatuiruotėsFenikso tatuiruotėsFenikso tatuiruotės

Phoenix-tattoo-17Fenikso tatuiruotėsFenikso tatuiruotėsFenikso tatuiruotėsFenikso tatuiruotėsFenikso tatuiruotėsFenikso tatuiruotėsFenikso tatuiruotėsFenikso tatuiruotėsFenikso tatuiruotėsFenikso tatuiruotėsFenikso tatuiruotėsFenikso tatuiruotėsFenikso tatuiruotėsFenikso tatuiruotėsFenikso tatuiruotėsFenikso tatuiruotėsFenikso tatuiruotėsFenikso tatuiruotėsFenikso tatuiruotėsFenikso tatuiruotėsFenikso tatuiruotėsFenikso tatuiruotės

Phoenix tatuiruotės dizaino idėjos

Feniksas puikiai veikia tiek kaip atskira tatuiruotė, tiek kaip platesnio įvaizdžio elementas. Apsvarstykite šias idėjas, kai nuspręsite dėl savo fenikso dizaino:

 • Feniksas ir kiaušinis – Sujungus užaugusį feniksą su kiaušinio įvaizdžiu, galima išryškinti metaforinę atgimimo sampratą ir gyvenimo ciklą jūsų tatuiruotėje.
 • Feniksas ir kinų drakonas – Šis derinys sukuria sudėtingą dizainą. Tiek feniksas, tiek kinų drakonas paprastai yra tatuiruoti daug detalių ir spalvų, todėl greičiausiai turėsite atsižvelgti į tai, kad tokio tipo tatuiruotės apims didelį plotą. Tačiau kai tai bus padaryta, jokiu būdu šis derinys neatrodys įspūdingai! Įdomu tai, kad kinų mitologijoje feniksas dažnai buvo suporuotas su drakonu. Taip yra todėl, kad feniksas simbolizavo imperatorę, o slibinas – imperatorių.
 • Savarankiškas feniksas -Gerai suprojektuotas feniksas tatuiruotėje atrodys nuostabus pats-jokiu būdu nebūtina, kad jis taptų didelio vaizdo dalimi. „Phoenix“ meno kūriniai gali apimti daug detalių ir ryškių spalvų, o tai reiškia, kad dizainas atrodys įspūdingai ir užbaigtas be paukščio.
 • Feniksas dega – Ugnis yra akivaizdus ryšys su feniksu ir gali būti pridėtas prie tatuiruotės, kad būtų sudėtingesnis dizainas. Kaip ir fenikso ir kiaušinių derinys, pridedant ugnies bus pabrėžta atgimimo ir pakilimo iš paukščio pelenų idėja.

Įžymybės, turinčios „Phoenix“ kūno meną

Feniksai visada buvo populiarus tatuiruočių pasirinkimas. Juos taip pat turi daugybė įžymybių, įskaitant:

 • Melanie Brown -„Spice Girls“ Mel B-dešinėje viršutinėje rankoje yra didelis genčių įkvėptas fenikso dizainas.
 • Margaret Cho – Ant kairės rankos viršutinės rankos Margaret Cho turi paukščio tatuiruotę su fenikso kūnu ir povo plunksnos kurios yra violetinės spalvos.
 • Sarah Harding – Sarah Harding viršutinėje nugaros dalyje yra didelė tatuiruotė, kurioje yra du juodi feniksai.

Baigiamieji žodžiai

„Phoenix“ dizainas yra labai įspūdingas, ryškios spalvos ir paprastai dideli dydžiai. Gerai suprojektuotas ir rašalu rašytas „Phoenix“ kūno piešinys gali atrodyti visiškai pritrenkiančiai. Dėl to jie yra gana populiarus pasirinkimas tiems, kurie ieško drąsių, didelių dizainų su įdomia simboline prasme.

Nors feniksai yra dažnas tatuiruočių elementas, nėra jokios priežasties, kodėl jūsų negali būti unikalus. Nesvarbu, ar svarstote fenikso tatuiruotę tik dėl estetinės vertės, ar kaip metaforinį teiginį (arba abu!), Galite būti kūrybingi ir padaryti savo tatuiruotę tikrai savo. Tuo tarpu smagiai naršykite galeriją ir ieškokite įkvėpimo!

1-Fenikso tatuiruotė

3-Phoenix-tatuiruotė

7-Phoenix-tatuiruotė

8-Phoenix-tatuiruotė

9-Phoenix-tatuiruotė

11-Phoenix-tatuiruotė

12-Phoenix-tatuiruotė

13-Phoenix-tatuiruotė

14-Phoenix-tatuiruotė

15-Phoenix-tatuiruotė

16-Phoenix-tatuiruotė

17-Phoenix-tattoo-600x696

18-Phoenix-tatuiruotė

19-Phoenix-tatuiruotė

20-Phoenix-tatuiruotė

21-Phoenix-tatuiruotė

25-Phoenix-tatuiruotė

26-Phoenix-tatuiruotė

29-Phoenix-tatuiruotė

31-Phoenix-tatuiruotė

32-Phoenix-tatuiruotė34-Phoenix-tatuiruotė

35-Phoenix-tatuiruotė

38-Phoenix-tatuiruotė

39-Phoenix-tatuiruotė

40-Phoenix-tatuiruotė

41-Phoenix-tatuiruotė

43-Phoenix-tatuiruotė46-Phoenix-tatuiruotė

48-Phoenix-tatuiruotė

50-Phoenix-tatuiruotė

Phoenix-Tattoo-designs-For-Men-1 ???????????????????????????????????????????????????????? ???

Phoenix-Tattoo-Design-For-Men-2

Phoenix-Tattoo-Design-For-Men-2

Phoenix-Tattoo-Design-For-Men-3

Phoenix-Tattoo-Design-For-Men-5

Phoenix-Tattoo-designs-For-Men-6

Phoenix-Tattoo-Design-For-Men-7

Phoenix-Tattoo-Design-For-Men-8

Phoenix-Tattoo-Design-For-Men-9

Phoenix-Tattoo-designs-For-Men-11

Phoenix-Tattoo-Design-For-Men-12

Phoenix-Tattoo-designs-For-Men-13

Phoenix-Tattoo-designs-For-Men-14

Phoenix-Tattoo-designs-For-Men-15

Phoenix-Tattoo-designs-For-Men-16

Phoenix-Tattoo-designs-For-Men-17

Phoenix-Tattoo-designs-For-Men-18

Phoenix-Tattoo-designs-For-Men-19

Phoenix-Tattoo-designs-For-Men-20

Phoenix-Tattoo-designs-For-Men-21 Phoenix-Tattoo-designs-For-Men-22

Phoenix-Tattoo-designs-For-Men-23

Phoenix-Tattoo-designs-For-Men-24

Phoenix-Tattoo-designs-For-Men-25

Phoenix-Tattoo-designs-For-Men-26

Phoenix-Tattoo-designs-For-Men-27

Phoenix-Tattoo-designs-For-Men-29

Phoenix-Tattoo-designs-For-Men-30

Phoenix-Tattoo-designs-For-Men-31

Phoenix-Tattoo-designs-For-Men-32

Phoenix-Tattoo-designs-For-Men-33

Phoenix-Tattoo-designs-For-Men-34

Phoenix-Tattoo-designs-For-Men-35

Phoenix-Tattoo-designs-For-Men-36

Phoenix-Tattoo-designs-For-Men-386-Phoenix-tatuiruotė

45-Phoenix-tatuiruotė