110 viliojančių drakonų tatuiruočių ir jų reikšmės

Ieškote drakono tatuiruotės idėjų? Peržiūrėkite šiuos neįtikėtinus dizainus, kad įkvėptumėte tatuiruotę!

drakono tatuiruotė ant pilvo

Būtybėms, kurių nėra, drakonai tikrai sulaukia daug dėmesio.

Šios legendinės būtybės žavėjo žmoniją nuo senų laikų (beveik).

Šiame straipsnyje rasite viską, ką reikia žinoti apie drakonus kaip tatuiruočių dizainą.

Nuo simbolių ir reikšmių, esančių už drakonų, žiūrint į skirtingas kultūras, per drakono, kaip simbolio, istoriją iki populiariausių drakono tatuiruočių dizaino.

Taip pat turime didžiulę rankomis parinktą drakono tatuiruočių galeriją, kurią galite naršyti-nepamirškite jos patikrinti!

drakono tatuiruotė (2)

Drakonai skirtingose ​​kultūrose

Norint visiškai ištirti drakono tatuiruočių prasmę, būtina apsvarstyti drakonus per skirtingų kultūrų prizmes.

Taip yra todėl, kad drakonas, kaip simbolis, neturi vienintelio, visuotinio reikšmių rinkinio.

Tiesą sakant, įvairios mitologijos ir kultūriniai kontekstai su drakonais sieja visiškai priešingas sąvokas – taigi, nors jie gali reikšti geranoriškumą ir apsaugą vienoje kultūroje, jie gali būti gryno blogio įsikūnijimas kitoje kultūroje.

drakono tatuiruotė ant moters nugaros

Ir yra buvę nesuskaičiuojama daugybė drakonų beveik kiekvienoje pasaulio mitologijoje, todėl suprantama, kad drakonas kaip simbolis tapo neįtikėtinai sudėtingas.

Jei jus ypač traukia tam tikra reikšmė, kurią drakonas gali simbolizuoti konkrečioje kultūroje, apsvarstykite galimybę pritaikyti savo tatuiruotės estetiką, kad pabrėžtumėte šį ryšį su jo kontekstu.

mėlynos drakono tatuiruotė

Pavyzdžiui, jei norite, kad jūsų tatuiruotė išreikštų kinišką drakono simbolio interpretaciją, aiškiai išreikštas kiniško stiliaus dizainas arba pagyrimas drakonui kitais tinkamais, paprastai kiniškais simboliais, gali padėti perteikti numatytą prasmę..

drakono tatuiruotė

Mitų apie drakoną ištakos

Legendose ir mituose į drakoną panašių būtybių istorija siekia senovės Mesopotamiją. Šie „ankstyvieji“ drakonai dažniausiai buvo milžiniškos gyvatės, dažnai galėjusios skristi ir kvėpuoti ugnimi.

Daugelis buvo žiaurūs, baisūs padarai, o kai kurie buvo dievų tarnai, pavyzdžiui, Mesopotamijos muskuso drakonas.

Senovės Egiptas taip pat turėjo į drakoną panašių būtybių-pavyzdžiui, Apepas, milžiniška gyvatė, kuri buvo laikoma saulės dievo Ra priešu. Apepas buvo pikta dievybė, susijusi su požemiu, chaosu ir pražūtimi.

drakono tatuiruotė ant peties

Nėra vieno sutarto paaiškinimo, iš kur kilo drakonų idėja ir kaip ji atsirado tiek daug kultūrų. Viena iš įtikinamiausių teorijų yra ta, kad drakono mitai kilę iš dinozaurų liekanų atradimo.

Pakliuvimas į dinozaurų fosilijas mūsų protėviams turėjo būti neįtikėtinai painus, ir logiška, kad tai sukels fantastiškas legendas ir pasakas apie didžiulius, baisius padarus.

drakono tatuiruotė

Drakonai kinų kultūroje

Kinijos mitologijoje ir mene pasirodantys drakonai yra labai išskirtiniai. Jie turi pailgus, serpantininius kūnus, be sparnų ir keturias trumpas, letenas.

Tam tikra prasme jie yra kelių kitų būtybių savybių derinys: gyvatė (kūnas), elnias (ragai), erelis (nagai), tigras (padai), karpis (svarstyklės) ir demonas (akys).

Sakoma, kad tradicinis kinų drakonas turi lygiai 117 svarstyklių ir dažniausiai vaizduojamas keturiais pirštais.

drakono tatuiruotė

Kinų kultūroje drakonas yra teigiamas simbolis, o kinų mitologija paprastai vaizduoja juos kaip geranoriškas ir malonias būtybes. Todėl kinų drakono tatuiruotės reikšmė yra galia, sėkmė ir išmintis.

Drakonai taip pat laikomi gynėjais, todėl kita šios tatuiruotės reikšmė gali būti sėkmė ar apsauginis žavesys.

Serpantiniai kinų drakonai yra labai paplitę kinų mene, architektūroje ir siuvinėjimuose – ir yra labai populiarus drakono tatuiruotės dizaino pasirinkimas.

drakonas ant tatuiruotės ant kojos

Jie dažnai vaizduojami debesų fone – nepaisant sparnų, jie gali skristi. Kartais tradiciniame kinų mene vaizduojami drakonai, laikantys liepsnojantį perlą – tai mitinis objektas, kuris, kaip manoma, suteikia drakonui galią pakilti į dangų.

Kinų mitologijoje yra legenda apie drakonų karalius – penkias galingas dievybes, valdančias lietų ir vandenį. Jie gyveno krištolo rūmuose po jūra, į kuriuos buvo galima patekti tik per slaptus įėjimus.

Keturi drakonų karaliai buvo išsidėstę kardinaliomis kryptimis – šiaurės, pietų, rytų ir vakarų -, o penktasis, vyriausiasis drakonas karalius, gyveno viduryje.

drakono tatuiruotė

Drakonai Europoje

Apskritai, Europos istorijos ir vaizdiniai, susiję su drakonais, vaizdavo juos kaip blogus, smurtinius padarus. Apsiginklavę didžiuliais dantimis ir nagais ir dažnai galintys kvėpuoti ugnimi, Europos mitais drakonai paprastai turėjo būti nugalėti, kad pasiektų lobį – tiesiogine prasme (auksas) arba metaforiškai (išmintis).

Kalbant apie išvaizdą, detalės apie drakoną skyrėsi tarp skirtingų šalių mitologijų.

Pavyzdžiui, Anglijoje jie įgavo wyverns-ugnį kvėpuojančių būtybių su odiniais sparnais-išvaizdą, o Vokietijoje jie priminė milžiniškas gyvates, nepanašias į rytietišką slibino vaizdą. Kai kuriuose regionuose/legendose drakonai turėjo daugiau nei vieną galvą.

drakono tatuiruotė

Nors Europos mitologijos į drakonus žiūri neigiamai, idėja, kad jie veikia kaip sargai, išlieka – nors Rytuose jie buvo žmonijos ir taikos sergėtojai, o Vakaruose – materialinių ir intelektualinių gėrybių sergėtojai..

Daugelis didžiųjų Europos mitologijų didvyrių, norėdami įvykdyti įvairius uždavinius, turėjo jėga arba gudrumu nužudyti slibiną. Drakonai dažnai buvo paslaptingos būtybės, gyvenančios tolimose, sunkiai pasiekiamose vietose.

Kaip siaubingi, pavojingi padarai, Europos drakonai taip pat neabejotinai simbolizuoja jėgą ir jėgą, net jei jie yra nuspalvinti blogio. Šiame kontekste drakono tatuiruotė atspindėtų idėjas, susijusias su paslaptimi, jėga ir tamsa. Jie taip pat gali stengtis įveikti iššūkius ir drąsą.

Drakono tatuiruotė

Drakonai krikščionybėje

Viena iš priežasčių, kodėl slibinai Europoje vaizduojami kaip blogi ir kenkėjai, yra religijos įtaka.

Nors Biblija konkrečiai nenurodo drakonų, joje aprašomos būtybės, atitinkančios juos.

drakono tatuiruotė ant žasto

Serpantinės drakono savybės sieja jį su velnio ir nuodėmės idėjomis – drakono išvaizda primena gyvatę, gundžiusią Adomą ir Ievą.

Ankstyviesiems krikščionims drakonai buvo pagoniški simboliai – jie buvo ankstesni už krikščionybę, todėl labiau tikėtina, kad jie bus vertinami neigiamai. Ši „pagoniška“ savybė prisidėjo prie drakonų painiojimo su velniu.

Krikščionių religinėje ikonografijoje daugelis šventųjų buvo vaizduojami kaip žudantys drakonai, kad nugalėtų nuodėmes ir išnaikintų blogį.

drakono tatuiruotė

Rytų drakonai prieš Vakarų drakonus

Skirtingos idėjos apie drakonus, kurias iliustruoja kinų mitologija ir Europos legendos, rodo platesnę tendenciją. Apskritai Rytuose drakonai laikomi geranoriškais, išmintingais gynėjais, o Vakaruose jie siejami su smurtu, žiaurumu ir dažnai blogiu.

Tai nereiškia, kad pasidaryti tatuiruotę su vakarietiškai atrodančiu drakonu (mažiau serpantinu, odiniais sparnais, kvėpuojančia ugnimi ir pan.) Būtinai siejasi su blogiu ir tamsa-nors negalima paneigti, kad šie padarai yra galingi gotikos simboliai. Šiais laikais drakonai Vakaruose labiau siejami su galia ir paslaptimi, o ne su blogio jėgomis.

14-Dragon_Tattoo_by-Thanh-Starasian

Drakonai populiariojoje kultūroje

Tai atneša mus į šiandieną ir tai, kaip drakonai pasirodo šiuolaikinėje populiariojoje kultūroje. Dažniausiai jie vaizduojami vakarietišku stiliumi – pagalvokite, pavyzdžiui, apie „Hario Poterio“ serijos drakonus.

Šiuolaikinėje fantazijoje drakonai dažnai yra nemirtingi arba bent jau turi labai ilgą gyvenimo trukmę. Tai suteikia jiems išminties – mes manome, kad nuo tada, kai jie egzistuoja taip ilgai, jie turėjo daugiau sužinoti apie šį pasaulį, nei mes galime per savo trumpą gyvenimą.

nuostabi drakono tatuiruotė

Šiuolaikinių drakonų vaizdų tatuiruotės gali reikšti daugybę dalykų. Pirma, jie dažnai būna tik dekoratyvūs – negalima paneigti, kad drakonas sukuria įspūdingą įvaizdį. Pripažinkime: drakono tatuiruotės yra šaunios. Kartais klišė, bet vis tiek šaunu.

Antra, jie paprastai simbolizuoja galingą, nesustabdomą jėgą. Taigi jie gali reikšti sąvokas, susijusias su jėga ir magija.

Galiausiai, drakono tatuiruotės gali būti asmens giminingumo fantazijos žanrui išraiška. Taip dažniausiai drakonai pasirodo populiariojoje kultūroje ir jie iš esmės simbolizuoja fantaziją kartu su magija ir kitomis mitinėmis būtybėmis.

drakono tatuiruotė

Populiarūs drakono tatuiruočių dizainai

Kadangi drakonai šimtus metų buvo beveik kiekvienos kultūros dalis, svarstant, kokią tatuiruotę reikia pasidaryti, yra daug vaizdinio įkvėpimo.

Kai kurie iš populiariausių pasirinkimų yra šie:

  • Genčių drakono tatuiruotė – tikra klasika. Genčių stilius, kurio modeliai pagaminti iš dygliuotų, išlenktų linijų, pasiekė populiarumo viršūnę 90 -aisiais, ir nors jis palaipsniui buvo pakeistas sudėtingesniais genčių dizainais, tai vis tiek yra perspektyvus pasirinkimas. Tai geras pasirinkimas, jei ieškote palyginti mažos, visiškai juodos tatuiruotės.
  • 3D drakono tatuiruotė -3D stilius priklauso nuo kruopštaus šešėlių naudojimo kuriant fotorealistines tatuiruotes. Natūralu, kad nėra tikrų drakonų nuotraukų, kurias būtų galima naudoti kaip nuorodą, tačiau fantazijos menas – tiek iš žiniasklaidos franšizės (žr. Toliau), tiek iš atskirų menininkų – yra daugiau nei darbas. Naudodami 3D tatuiruotes, ypač tokias sudėtingas kaip drakonas, turėtumėte tikėtis, kad dizainas bus gana didelis, kad atspindėtų visas būtinas detales. Taip pat svarbu pasirinkti tinkamą tatuiruočių menininką – šį stilių yra neįtikėtinai sunku ištaisyti ir jis turi būti teisingas – kitaip jis atrodys tiesiog keistai. Taigi geriausia kreiptis į menininkus, turinčius 3D tatuiruočių patirties.

drakono tatuiruotė viršutinėje nugaros dalyje

  • Japonų drakono tatuiruotė – Japoniškos tatuiruotės yra labai išskirtinio stiliaus, naudojant ryškias spalvas ir didelį dizainą, kad būtų sukurta unikali estetika. Japonų drakonai savo išvaizda yra beveik tokie patys, kaip ir aukščiau aprašytas kinų drakonas, o jų reikšmė japonų kultūroje taip pat panaši – galios, sėkmės, ilgaamžiškumo ir išminties. Japonų tatuiruotės yra labai sudėtingos ir didelės, geriausiai tinka tatuiruotėms su nugara ar rankovėmis.
  • Drakonas ir tigro tatuiruotė – populiarus Kinijos tatuiruočių meno derinys, šios dvi būtybės yra žiaurios ir galingos. Šiame kontekste drakonas paprastai reiškia išmintį, o tigras – fizinę jėgą. Kai kurie žmonės šį dizainą aiškina kaip proto (drakono) ir kūno (tigro) kovos simbolį. Yin ir yang simboliai kartais pasirodo kaip tokio tipo dizaino fonas. Yin ir yang simbolizuoja pusiausvyrą, o prieštaringų jėgų idėja amžinai giria vienas kitą ir užbaigia vienas kitą, negali egzistuoti be savo priešingybės.

drakono tatuiruotė

  • Drakono kvėpuojanti ugnies tatuiruotė – šis dizainas geriausiai atrodo 3D stiliumi, sukuriant tikrai įspūdingą meno kūrinį. Šiam dizainui išlaikyti reikės didelio kūno ploto, nes jame yra daug detalių ir vaizdas tikrai nepasieks viso savo potencialo, nebent jis bus didelis. Rekomenduojamas tamsus fonas, kad ugnis taptų kontrastinga ir atrodytų ryškesnė. Taip pat verta nepamiršti, kad tradiciškai į rytus (gyvatę) panašus slibinas paprastai nekvepia ugnimi-sparnuotas, vakarietiškas padaras geriausiai tiks šiam dizainui.
  • „Dragon“ franšizės gerbėjo tatuiruotė – fantazijos žanro gerbėjai dažnai renkasi drakono tatuiruotes, kurios savo mėgstamuose darbuose remiasi konkrečiais drakonais. Knygų ir filmų, kuriuose dalyvauja drakonai, pavyzdžiai yra „Haris Poteris“, „Eragonas“ ir lengvesnis variantas „Kaip išmokyti savo drakoną“. Žaidimai taip pat yra puikus įkvėpimo šaltinis – nuo stalo „Dungeons and Dragons“ ir jo meno kūrinių iki koncepcinio meno vaizdo žaidimuose, tokiuose kaip „Skyrim“, „Dragon Age“ ar „Dragon’s Dogma“..

drakono tatuiruotė

Drakono tatuiruotės vietos

Dauguma drakono tatuiruočių bus bent vidutinio dydžio, nes šis padaras sukuria sudėtingą ir išsamų vaizdą.

Tačiau mažos drakono tatuiruotės yra pasirinktinos – minimalistinius juodus kontūrus, animacinių filmų drakonus ar labai paprastas genčių drakono tatuiruotes galima sumažinti, kad tilptų ant riešo, kulkšnies ar sprando.

Drakono tatuiruočių dizaino idėjos (12)

Jei norite sudėtingesnio dizaino, ypač 3D ar japoniško stiliaus, laikykite nugarą, šlaunį, koją, krūtinę ar ranką..

Drakono rankos tatuiruotė yra viena iš populiariausių variantų – ir yra įdomus ryšys tarp pačios tatuiruotės prasmės ir vietos reikšmės. Rankos paprastai yra susijusios su jėga ir galia, kaip ir drakonai.

drakono tatuiruotė

Paskutiniai žodžiai

Drakonai yra vienas iš visų laikų mėgstamiausių tatuiruočių meno. Įspūdinga, sudėtinga drakono kaip simbolio simbolika kartu su tuo, kad dizainas beveik visada atrodo įspūdingai, daro drakono tatuiruotę puikiu pasirinkimu beveik visiems.

Norėdami gauti daugiau įkvėpimo, peržiūrėkite mūsų galeriją žemiau ir praneškite mums savo mėgstamiausius komentarų skiltyje!

drakono tatuiruotė

drakono tatuiruotėdrakono tatuiruotė

Drakono tatuiruotėdrakono tatuiruotė (1)Drakono tatuiruotėDrakono tatuiruotėDrakono tatuiruotėDrakono tatuiruotėdrakono tatuiruotėdrakono tatuiruotėdrakono tatuiruotėdrakono tatuiruotėdrakono tatuiruotėdrakono tatuiruotėdrakono tatuiruotėdrakono tatuiruotėdrakono tatuiruotė

1-Dragon_Tattoo_by_Saera_Song 2-Dragon_Tattoo_by_jrunin 3-Dragon_Tattoo_by-Miguel-Angel-Teijido-Parra 4-Dragon_Tattoo 5-Dragon_Tattoo_by-Kirk-Sheppard 6-Dragon_Tattoo_by-Ainslie-Heilich 7-Dragon_Tattoo_by-Ainslie-Heilich 8-Dragon_Tattoo_by-žėručio tatuiruotė 9-Dragon_Tattoo_by-Micael-Tattoo-Faccio 10-Dragon_Tattoo_by-Gakkin-Gakkin  12-Dragon_Tattoo_by-Gakkin-Gakkin 136-drakonas  15-Dragon_Tattoo_by-Mister_GLoOP 16-Dragon_Tattoo_by-drewgovan 17-Dragon_Tattoo_by-pootpuzo 18-Dragon_Tattoo_by-captaindumbass1 19-Dragon_Tattoo_by-Eddie-Tana 20-Dragon_Tattoo_by-SimplyTattoo 21-Dragon_Tattoo_by-_Redds  23-Dragon_Tattoo_by-onichollsart 246. „Drakonas“ 25-Dragon_Tattoo_by-_DrKillpatient  28-Dragon_Tattoo_ by Peterson-Cassiano 29-Dragon_Tattoo_by-taboowoodoo  Drakono tatuiruočių dizaino idėjos (1) Drakono tatuiruočių dizaino idėjos (2) Drakono tatuiruočių dizaino idėjos (6) Drakono tatuiruočių dizaino idėjos (9) Drakono tatuiruočių dizaino idėjos (10) Drakono tatuiruočių dizaino idėjos (11)  Drakono tatuiruočių dizaino idėjos (14) Drakono tatuiruočių dizaino idėjos (16) Drakono tatuiruočių dizaino idėjos (18) Drakono tatuiruočių dizaino idėjos (26) Drakono tatuiruočių dizaino idėjos (27) Drakono tatuiruočių dizaino idėjos (29) Drakono tatuiruočių dizaino idėjos (30) Drakono tatuiruočių dizaino idėjos (31) Drakono tatuiruočių dizaino idėjos (36) Drakono tatuiruočių dizaino idėjos (37) Drakono tatuiruočių dizaino idėjos (38) Drakono tatuiruočių dizaino idėjos (39) Drakono tatuiruočių dizaino idėjos (40) Drakono tatuiruočių dizaino idėjos (41)  Drakono tatuiruočių dizaino idėjos (46) Drakono tatuiruočių dizaino idėjos (48) Drakono tatuiruočių dizaino idėjos (51) Drakono tatuiruočių dizaino idėjos (53) be dantų drakono tatuiruočių dizaino idėjos (4)