120 įkvepiančių lokių tatuiruočių dizaino ir reikšmių

Ieškote meškos tatuiruotės idėjų? Šios tatuiruotės tikrai jus įkvėps! Peržiūrėkite keletą šauniausių lokių dizainų.

lokio peties tatuiruotė

Nuo galingų žvėrių iki mielų meškiukų – meškos tatuiruotė gali išreikšti įvairias prasmes ir idėjas.

Kaip liūtas yra žinomas kaip žvėrių karalius, lokys yra žinomas kaip miško karalius.

Dėl šių didžiulių, didingų žvėrių atsirado daugybė gražių, prasmingų tatuiruočių.

lokys ant rankos su rodykle

Lokių kultūrinė reikšmė

Daugelyje pasaulio sričių, įskaitant Šiaurės Amerikos, Pietų Amerikos, Europos ir Azijos žemynus, atsiranda įvairių rūšių lokių.

Šis plačiai paplitęs lokys reiškia, kad jie pasirodo daugelyje mitologijų, dažniausiai kaip taikūs padarai, su kuriais elgiamasi pagarbiai ir netgi pagarbiai.

lokys ant šono

Bene garsiausias mitas, susijęs su lokiais, yra Callisto, graikų mitologijoje. Callisto buvo Dzeuso meilužis, pagimdęs savo vaiką Arką.

Kai tai sužinojo Dzeuso žmona Hera, pavydo įniršio metu ji pavertė Callisto į lokį.

Vieną dieną Arkas, nežinojęs apie savo motinos likimą, priėjo meškutę Callisto ir į ją šovė.

Dzeusas įsikišo, paversdamas abu žvaigždynais – Ursa Major ir Ursa Minor.

lokio krūtinės tatuiruotė

Žmonių idėja įgauti lokių formą – arba atvirkščiai – stebėtinai paplitusi visose kultūrose.

Sibiro ostjakiečiai tariamai meškas pavadino „keturkojiais“ ir „kailiniais“..

Galbūt mūsų protėvius įkvėpė stebėtinas lokio judrumas ir intelektas, o gal tiesiog tai, kad lokiai kartais stovi tiesiai ant nugaros kojų.

Meškos tatuiruotės

Meškos tatuiruotės reikšmė

Stiprumas

Įvairios kultūros seniai manė, kad lokiai yra galios, jėgos ir tam tikru mastu magijos simboliai. Pripažinkime – nedaugelis būtybių būtų pakankamai kvailos, kad susipainiotų su lokiu!

Skandinavijoje kažkada buvo manoma, kad kariai gali virsti lokiais arba bent jau prisiimti jų savybes.

Legenda pasakoja, kad jei karys vilkėtų marškinius, pagamintus iš meškos odos, apdorotus specialiais aliejais ir žolelėmis, jis įgytų meškos stiprybės, galios ir ištvermės..

Meškos tatuiruotės dizainas-6

Beje, iš čia ir kilęs angliškas žodis beserk-meškos odos marškiniai buvo vadinami bear-sark.

Meškos tatuiruotės, ypač tamsios, tikroviškos konstrukcijos, gali simbolizuoti kario dvasią ir reikšti neapdorotą jėgą, jėgą ir ištvermę.

by-Petri-Syrjala

Ramybės ir išminties

Lokiai yra žinomi kaip kontrasto ir sugretinimo tvariniai – jie turi didžiulę fizinę jėgą, tačiau retai naudojasi ja medžiodami kitus gyvūnus.

aštuonių rūšių lokių pasaulyje, tik baltasis lokys yra mėsėdis – plėšrūnas, medžiojantis ruonius ir kitus gyvūnus.

Kitos rūšys yra visaėdės, valgo daugiau augalinės kilmės medžiagų ir vabzdžių nei mėsa.

Jų racione daugiausia yra uogų, lapų, šaknų, vabzdžių, medaus ir termitų, papildytų žuvies ir smulkių gyvūnų mėsa.

maža lokio tatuiruotė ant rankos

Tiesą sakant, milžiniškos pandos yra beveik visiškai žolėdės – tai reiškia, kad jos paprastai valgo tik augalinę medžiagą, ypač bambuką.

Dėl šios priežasties meškos simbolizuoja jėgą ir jėgą, bet taip pat taiką ir išmintį.

Jie retai naudoja savo jėgas smurtui ir nepuola, nebent išprovokuojami. Kanados Cree žmonės lokius netgi vadino „gero būdo žvėrimis“.

Meškos tatuiruotės gali reikšti ramią vidinę jėgą kartu su savitvarda, kurios reikia nenaudoti smurtiniams tikslams.

autorius-Alexander-Lass-618x618

Prisikėlimas

Daugelis kultūrų meškiukus sieja su prisikėlimo ar sugrįžimo į gyvenimą idėja. Taip yra dėl to, kad lokiai žiemoja.

Jie miega žiemos mėnesius, kad pavasarį vėl taptų aktyvūs.

Nuo pavasario iki rudens jie kaupia savo kūno masę, kaupia riebalus, kad išlaikytų gyvybę žiemą, ir vėl užmiega.

Dėl šio ciklo pavasarį meškos „atgimsta“. Todėl lokio tatuiruotė gali būti nuoroda į gyvenimo ciklus ir prisikėlimą.

Tai galima suprasti labai simboline prasme – pavyzdžiui, meškos įkvėpta tatuiruotė gali pažymėti žmogaus patirties momentą, kai jis padarė esminių pokyčių ir „pradėjo naują gyvenimą“..

Meškos tatuiruotės

Motinos meilė

Meškos kartais suprantamos kaip motinos meilės, rūpesčio ir meilės simboliai. Tai kyla iš pačių gyvūnų elgesio – didžiulėmis išlaidomis sau, meškiukų motinos labai rūpinasi savo jaunikliais.

Meškos motinos santykinai ilgai prižiūri savo jauniklius, kol jaunikliai yra pasirengę apsiginti.

Nors meškos paprastai yra labai taikios būtybės, jos gins savo jauniklius ir taps agresyvios.

Šį ryšį su motinos meile pabrėžia meškiukas. Meškiukai siejami su laiminga vaikyste, todėl abi sąvokos gerai dera.

31

Meškiuko tatuiruotės reikšmė

Kai galvojame apie lokius, didžiuliai, medų mėgstantys gyvūnai nėra vienintelis dalykas, kuris ateina į galvą.

Meškiukai, numatytieji mūsų vaikystės ir kitų metų iškamšos, taip pat užima svarbią vietą daugelyje kultūrų.

Meškiukų istorija

Gali būti netikėta, kad pirmasis meškiukas buvo išrastas tik prieš maždaug 120 metų. Dar įdomiau, kad žaislas pavadintas 26 -ojo JAV prezidento Theodore’o Roosevelto vardu.

Istorija byloja, kad 1902 m. Ruzveltas išvyko į lokių medžioklės kelionę Misisipėje. Ruzvelto palydovai, norėdami įsitikinti, kad prezidentas sugebės nušauti lokį, vieną užfiksavo, apkabino ir pririšo prie gluosnio.

Rooseveltas atsisakė šaudyti lokį (teisingai, kaip dauguma sutiks) teigdamas, kad buvo nesportiška pretenduoti į medžioklės trofėjų už surišto, pusiau sąmoningo gyvūno nušavimą. Vis dėlto Ruzveltas davė nurodymus, kad lokys būtų nužudytas, kad būtų nutraukta jo kančia.

Šis incidentas paskatino garsų politinį animacinį filmą „The Washington Post“, kurį nupiešė Cliffordas Berrymanas ir kuriame vaizduojamas Ruzveltas, einantis nuo sugauto lokio.

30-asis meškos tatuiruotės dizainasBūtent šis animacinis filmas įkvėpė rusų kilmės išradėją Morrisą Michtomą sukurti iškamštą meškiuko žaisliuką ir įdėti jį į vitriną, kartu su iškaba „Meškiukas“. Ruzveltas, matyt, davė Michtomui leidimą naudoti jo vardą.

Žaislai sulaukė tiesioginės sėkmės – ir kaip visi žinome, jie vis dar populiarūs iki šiol. Tuo pat metu, kai Michtomas gamino pirmąjį meškiuką, „Steiff“ įmonė Vokietijoje taip pat pradėjo gaminti iškamšas, nežinodama apie Amerikos meškiukų tendencijas.

spalvinga lokio tatuiruotė

Meškiuko tatuiruočių reikšmė

Meškiukai yra populiarūs vaikų žaislai dėl akivaizdžių priežasčių – jie yra minkšti, mieli ir švelnūs, draugiški.

Tos pačios savybės daro jį įprasta dovana ir suaugusiems. Meškiukai pateikiami kaip meilės, rūpestingumo ir prieraišumo išraiška.

Šie dizainai gali turėti keletą reikšmių. Jie gali būti nuoroda į konkretų lokį, kuris buvo reikšmingas žmogaus gyvenime. Pavyzdžiui, brangus vaikystės žaislas arba meškiuko meškos dovana, kurią suaugęs gavo iš svarbaus žmogaus.

mėlynos lokio tatuiruotė

Apskritai, meškiukų tematikos tatuiruotės yra lengvabūdiški, mieli priminimai apie meilės ir prieraišumo svarbą ir apie žmones, kurie mums rūpi.

Dauguma šių dizainų yra pagaminti tradiciniu stiliumi, primenančiu mielą animaciją. Juodas kontūras yra užpildytas daugiausia vientisomis spalvomis, nedaug šešėlių.

Meškos tatuiruotės dizainas-5

Meškos tatuiruotės idėjos

Genties lokio tatuiruotė

Genčių meno populiarumas tatuiruočių dizaine vėl didėja, todėl tai puikus laikas genčių tatuiruotėms.

Šiuolaikinės genčių įkvėptos tatuiruotės sudaro gana didelius, sudėtingus gabalus, geriausiai dedamus ant peties, nugaros ar žasto. Paprastai jie rašomi viena spalva, paprastai juoda arba tamsiai ruda.

Kai genčių lokių tatuiruotės bus sukurtos profesionalių menininkų, turinčių patirties šiame stiliuje, jie bus visiškai unikalūs tiek išvaizda, tiek prasme.

Priklausomai nuo konkretaus genties meno tipo, kuriuo norite sekti – ir yra daugybė variantų, pradedant polineziečiais, baigiant maoriais ir actekais, specifiniai dizaino elementai turės papildomą simbolinę reikšmę.

Juodasis lokys

Pavyzdžiui, linijinis iečių antgalių modelis Polinezijos mene reiškia jėgą ir drąsą – įtraukus į meškos dizainą, ši simbolika tikrai dera su gyvūno simboliu.

Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų straipsnyje apie genčių tatuiruotes, o Polinezijos, Maorių, Samoa ir Actekų genčių tatuiruotėse – išsamesnės informacijos.

Geometrinė lokio tatuiruotė

Geometrinis tatuiruotės stilius yra vienas iš geriausių paprastos lokio tatuiruotės pasirinkimų. Geometrinės tatuiruotės naudoja tiesias linijas ir geometrines figūras, kad sukurtų supaprastintą, paprastai simetrišką objekto ar gyvūno atvaizdą.

Geometrinės lokio tatuiruotės gali būti tik „blokuotos“ kontūrai, padarytos plonomis juodomis linijomis, kad būtų paprasta, elegantiška išvaizda. Taškinis metodas kartais naudojamas dizainui pridėti šešėlį ir gylį.

Taškinis darbas apima mažų taškų išdėstymą skirtinguose atstumuose – kuo arčiau taškai, tuo tamsesnė sritis atrodo iš tolo.

Kad vaizdas būtų ryškesnis, apsvarstykite galimybę pridėti spalvų užpildą ar foną. Atminkite, kad geometrinės tatuiruotės jokiu būdu nesiekia realizmo, todėl nereikia apsiriboti natūraliomis lokio spalvomis, tokiomis kaip ruda ir juoda.

Meškos tatuiruotės

Miela meškos tatuiruotė

Nors lokiai yra baisūs, nepaprastai stiprūs padarai, yra tendencija, ypač Vakaruose, galvoti apie lokius kaip mielus ir jaukius.

Dalis šios idėjos būtinai kyla iš mūsų bendravimo su meškiukais. Bet kas nors, kas kada nors matė lokio jauniklį, bus sunkiai priverstas pasakyti, kad jie nėra pats mieliausias dalykas!

Benjaminas-Laukis

Mieli lokių dizainai gali būti piešiami iš meškiukų, kad jie atrodytų kaip animacinis filmas. Lokio jauniklio tatuiruotė taip pat bus lengva ir miela, išreikšianti nekaltumą.

Meškos tatuiruotės dizainas-21

Panda lokio tatuiruotė

Juodai baltas kailis ir polinkis į bambuką milžiniškos pandos yra bene ryškiausi lokių šeimos atstovai – šalia baltųjų lokių.

Pandos yra žinomos dėl savo taikaus elgesio ir augalinės mitybos. Dvasiniu požiūriu manoma, kad pandos reiškia paskatinimą sulėtinti tempą, kurį laiką palengvinti reikalus ir nustoti atlikti daugiafunkcines užduotis ir išeikvoti per daug mūsų energijos.

Nors pagrindinė juodojo ar rudojo lokio meno kūrinio prasmė yra jėga ir galia, pandų tatuiruotės išreiškia taiką ir viską imasi savo gyvenimo ritmu.

Sven-Rayen-Antverpenas-Belgija

Lokio letenos tatuiruotė

Įdomi alternatyva meškos įvaizdžiui yra meškos letenos dizainas. Tokia tatuiruotė apima meškos letenos atspaudo formą su užpildu arba be jo.

Užuot užpildę spaudą vientisa juoda ar kita spalva, galite būti kūrybingi ir į kontūrą įdėti genčių raštus ar įvaizdį.

Dažniausios lokio letenos tatuiruotės vietos yra krūtinė ir petys.

Meškos tatuiruotės dizainas-16

Meškos tatuiruotės dydžiai

Lokiai yra didžiuliai padarai – poliariniai lokiai, didžiausi iš partijos, gali pasiekti pečių aukštį daugiau nei metrą (3,3 pėdos).

Tačiau tai nereiškia, kad meškos tematikos tatuiruotė būtinai turi būti didelė. Tam tikrus dizainus galima keisti taip, kad jie tilptų mažose vietose, pavyzdžiui, pakaušyje ar net už ausies.

Tinkamos mažos lokio tatuiruotės projektavimo raktas yra nereikalingų detalių iškirpimas. Kuo paprastesnis dizainas, tuo mažesnė gali būti tatuiruotė.

Priežastis ta, kad tatuiruočių pistoleto ar adatos linijos gali būti plonos. Jei įmantrus dizainas bus suspaustas į erdvę, kuri jai per maža, daug detalių bus prarasta, o dizainas taps netvarkingas ir iškreiptas.

Taigi mažoms erdvėms rinkitės paprastus dizainus. Meškos kontūras arba vientisa juoda forma yra saugiausi variantai, kurie gali tilpti net mažiausiose erdvėse. Meškiukai, animaciniai lokiai ir lokių jaunikliai taip pat gali būti puiki alternatyva mažoms patalpoms.

Meškos tatuiruotės dizainas-15

Galima būtų pagalvoti, kad meškos letenos dizainą būtų lengva padaryti labai mažą tatuiruotę, tačiau šios idėjos problema yra ta, kad sumažinus letenos atspaudą nebus galima atskirti, kad jis priklauso lokiui.

Be to, lokių letenos skiriasi nuo daugelio kitų gyvūnų atspaudų tuo, kad lokiai turi penkis skaitmenis (pirštus). Tuo tarpu šunų rūšys, tokios kaip vilkai ar šunys, turi keturias.

Jei esate atviras idėjai pasidaryti didesnę meškos tematikos tatuiruotę, yra daugiau galimybių. Reikėtų nepamiršti vieno dalyko: tatuiruojant didelį dizainą išlenktoje kūno vietoje, pavyzdžiui, rankoje ar kojoje, reikia pasirūpinti, kad dizainas nebūtų iškraipytas..

Didžiausios tatuiruotės geriausiai tiks lygiose vietose, tokiose kaip nugara, krūtinė, skrandis, šonkauliai ar šlaunys. Rankovės ir kitos rankos tatuiruotės turės būti suprojektuotos taip, kad „neištemptų“ lokio aplink ranką.

Meškos tatuiruotėsMeškos tatuiruotėsMeškos tatuiruotėsMeškos tatuiruotėsMeškos tatuiruotės

Meškos tatuiruotėsMeškos tatuiruotėsMeškos tatuiruotėsMeškos tatuiruotėsMeškos tatuiruotėsMeškos tatuiruotėsMeškos tatuiruotės

Meškos tatuiruotėsMeškos tatuiruotėsMeškos tatuiruotėsMeškos tatuiruotėsMeškos tatuiruotėsMeškos tatuiruotėsMeškos tatuiruotėsMeškos tatuiruotėsMeškos tatuiruotėsMeškos tatuiruotėsMeškos tatuiruotės

Meškos tatuiruotėsMeškos tatuiruotėsMeškos tatuiruotėsMeškos tatuiruotėsMeškos tatuiruotėsMeškos tatuiruotėsMeškos tatuiruotėsMeškos tatuiruotėsMeškos tatuiruotėsMeškos tatuiruotėsMeškos tatuiruotėsMeškos tatuiruotėsMeškos tatuiruotėsMeškos tatuiruotėsMeškos tatuiruotės

Meškos tatuiruotėsMeškos tatuiruotėsMeškos tatuiruotėsMeškos tatuiruotėsMeškos tatuiruotėsMeškos tatuiruotėsMeškos tatuiruotėsMeškos tatuiruotės (1)Meškos tatuiruotės (2)

7ce3b39d4193f4606b6f5b510ff4f18182f9d46a0b480d286966182cca098141092fafeb37229c6f4f5411622023299d1Menininkas nežinomas.1by-Ayı-Dövmeautorius-Barbe-Rousseby -Bert-Thomasautorius-David-Hale-1024x768-Dr-Wooby-Kirsten-Holliday-of-Wonderland-Tattoos-Portland-Oregonautorius-Megan-Massacre-769x1024by-Nouvelle-Rita-of-Lisbon-Portugal1-674x1024pateikė Peteris Aurischaspateikė Philippe-Fernandezpagal išgelbėjimo tatuiruotęby Samantha-Smith-Tattoo-Co-Richmond-BC by Samuele-Brigantipateikė Stefanas-Johnssonase762abc913bf66a06cf814f904b25637enhan-buzz-16951-1383689079-0tumblr-m-efml-gil-r-z-w-o-1030875658-862x1024Meškos tatuiruotės dizainasMeškos tatuiruotės dizainas-1Meškos tatuiruotės dizainas-2Meškos tatuiruotės dizainas-3Meškos tatuiruotės dizainas-7Meškos tatuiruotės dizainas-8Meškos tatuiruotės dizainas-9Meškos tatuiruotės dizainas-10Meškos tatuiruotės dizainas-11Meškos tatuiruotės dizainas-12 Meškos tatuiruotės dizainas-13Meškos tatuiruotės dizainas-14Meškos tatuiruotės dizainas-17Meškos tatuiruotės dizainas-18Meškos tatuiruotės dizainas-19„OLYMPUS“ Skaitmeninė kamera24Meškiukas-tatuiruotė-dizainas-252627283132. Tiesioginis iš palydovo perduodamas vaizdas33