120 mistinių Budos tatuiruočių dizaino ir reikšmių

Tatuiruotės ne tik puikiai atrodo, bet ir puikus būdas išreikšti savo vertybes ir prioritetus, įskaitant religinius ar dvasinius įsitikinimus.

Tarp dvasinių tatuiruočių budistų simboliai yra ypač populiarūs – ir ne tik tarp budistų religijos pasekėjų.

Budos tatuiruotė ant žasto

Buda kaip istorinė ir religinė asmenybė

Gautama Buda buvo vienuolis, filosofas ir mokytojas, gyvenęs tarp VI ir IV a..

Remiantis jo mokymu, buvo įkurtas budizmas, todėl jis yra svarbiausia religijos figūra.

Budos tatuiruotė ant nugaros

Buda tariamai gimė princu, bet suprato, kad turtai ir žemiškas turtas negali atnešti laimės ar apsaugoti žmogaus nuo kančių.

Manoma, kad medituodamas jis pasiekė nušvitimą ir rado ilgalaikę laimę bei vidinę ramybę.

Tada jis pasidalijo sukaupta išmintimi su kitais, siekdamas išmokyti juos pasiekti tą pačią būseną.

Budos tatuiruotė

Budistų įsitikinimai

Norint suprasti Budos tatuiruočių prasmę, pirmiausia reikia susipažinti su budizmo principais.

Visos budizmo formos remiasi vadinamosiomis „keturiomis kilniomis tiesomis“:

  • Dukha – egzistencija yra kančia
  • Trishna – kančia turi priežastį (prisirišimas ir potraukis)
  • Nirvana – kančios pabaiga
  • Aštuonis kelias – kelias į kančių pabaigą, pasitelkiant teisingą požiūrį, teisingą ryžtą, teisingą kalbą, teisingus veiksmus, tinkamą pragyvenimą, teisingas pastangas, tinkamą sąmoningumą ir tinkamą susikaupimą

Budistai tiki reinkarnacija arba mirties ir atgimimo ciklu. Gyvendami sąmoningai, eidami aštuonių kartų keliu, jie tikisi pasiekti nušvitimą ir ištrūkti iš šio ciklo, užbaigdami nuolatinio egzistavimo kančias.

Budos tatuiruotė ant žmogaus nugaros

Budistinės dorybės arba pagrindinės religijos ir jos pasekėjų vertybės apima užuojautą, meilę, gerumą, empatinį džiaugsmą ir pusiausvyrą (gerų ir blogų įvykių ir išgyvenimų priėmimas vienodai ramiai).

Budistai nepritaria pykčiui ir neapykantai, godumui ir prisirišimui bei nežinojimui.

Natūralu, kad budizme yra daug daugiau. Kaip ir dauguma religijų, budizmas yra sudėtingas ir platus įsitikinimų ir praktikų rinkinys, kurio neįmanoma visiškai apibendrinti keliais sakiniais.

Budos tatuiruotė ant žasto

Jei jus domina budistinės tatuiruotės, bet nesate visiškai susipažinę su pačia religija, gali būti naudinga atlikti tolesnius tyrimus, kad įsitikintumėte, jog jūsų tatuiruotės pasirinkimas visiškai atitiks jūsų asmenines pažiūras ir įsitikinimus.

Budos tatuiruotės dizaino idėjos

Galbūt stebėtinai Budos simbolių tatuiruotės yra įvairių stilių ir variantų. Populiarūs pasirinkimai:

  • Buda ir lotoso gėlė -lotoso gėlė yra svarbus budizmo simbolis, todėl logiška, kad du elementai dažnai derinami siekiant darnaus ir puikaus dizaino. Budistinėje mitologijoje teigiama, kad pats Buda gimė iš baltojo lotoso, o aštuoni žiedlapiai turėtų būti aštuonių kartų kelias. Apskritai, lotosas budizme yra likimo ir nušvitimo simbolis – gėlė auga purviname vandenyje, tačiau pakyla virš nešvarios aplinkos, žydi gražiai ir tyrai. Kalbant apie tatuiruočių dizainą, populiarios idėjos yra Budos meditacija ant žydinčios lotoso gėlės arba Budos veidas lotoso viduryje.
  • 3D Buda -Šio tipo dizainas paprastai apima hiperrealistinį Budos statulos vaizdą, pagrįstą tradiciniu skulptūros stiliumi, randamu budistų šventyklose ir maldos vietose.

Budos tatuiruotė ant vienos rankos

  • Sėdi Buda -tiek tatuiruočių mene, tiek kitur įprasta pavaizduoti Budą sėdintį sukryžiavus kojas (vadinamoje lotoso pozoje), matyt, medituojant-vėl piešiant tradicines statulėles. Ne visi žino, kad Budos laikysenos ir gestų detalės tokiose statulose turi savo prasmę. Pavyzdžiui, sėdintis Buda su pakelta dešine ranka siejamas su apsauga, o medituojantis Buda abiem rankomis ant kelių laikomas ramybe ir ramybe.
  • Budos veidas -Kitas populiarus variantas yra dizainas, apimantis Budos veidą, jo akys užmerktos arba pusiau užmerktos meditacijos metu ir taiki išraiška. Šis vaizdas dažnai derinamas su kitais elementais, pavyzdžiui, lotoso ar abstrakčiais gėlių raštais.

Budos tatuiruotės

  • Juokiasi Buda – priešingai nei rimtas, taikus, plonas Gautamos Buda, besijuokiantis Buda rodomas kaip plikas, storas, džiaugsmingas, apvaliu skrandžiu. Vakarų kultūrose yra paplitusi klaidinga nuomonė, kad tai tik dar vienas būdas parodyti „tikrąjį“ Budą. Tiesą sakant, Juokiantis Buda kilęs iš kinų budistų istorijų ir yra Ch’i-t’zu, ekscentriško ir linksmo Chano vienuolio, atvaizdas-todėl jis nėra ta pati figūra kaip Gautama Buda. Manoma, kad Juokiantis Buda atneša laimę ir klestėjimą bei yra vaikų gynėjas. Tatuiruočių dizainuose jis dažnai vaizduojamas naudojant tradicinį tatuiruotės stilių-su juodu kontūru, vienspalviu užpildu ir animacinio filmo išvaizda.

Kadangi Budos simbolio tatuiruotė turės religinių ar dvasinių padarinių ne tik jums, bet ir kitiems, kurie mato jūsų odos dizainą, gerai atidžiai apsvarstyti, ar jūsų pasirinkta tatuiruotė yra tinkama.

Nepagarbiai vaizduojant dvasinius vaizdus, ​​tokius kaip Budos simbolis, kai kurie žmonės gali įžeisti.

Budos tatuiruotės ant krūtinės

Paskirties vieta

Nors įmanoma sukurti minimalistinį Budos dizainą, kuris tiktų mažoje erdvėje, dauguma budistinių tatuiruočių bus mažiausiai vidutinio dydžio.

Jūsų pečiai, liemuo ir skrandis yra ideali vieta vidutinėms tatuiruotėms, kaip ir rankos. Budistinės temos rankovės ir pusės rankovės yra puikus pasirinkimas.

Jei svarstote Budos tatuiruotę, patariame ją dėti bet kur žemiau juosmens (pvz., Ant kojų) gali būti laikomi įžeidžiančiais budistų.

Pagrindinė budistinės religijos dalis yra atsiskyrimas nuo šio pasaulio prisirišimų, tokių kaip materialinis turtas, o mūsų kojos yra mūsų kūno dalys, jungiančios mus su žeme.

Įdėdami Budos atvaizdus į savo namus, pamaldūs budistai pastatys atvaizdą į aukščiausią įmanomą vietą kaip pagarbos ženklą. Dėl šių priežasčių kai kurie budistai matys Budos tatuiruotę ant šlaunies, kojos ar pėdos kaip labai nepagarbią.

Tai nereiškia, kad visos Budos tematikos tatuiruotės gali sukelti įžeidimą-jei jos yra aukščiau juosmens ir tinkamai vaizduoja Budą, jums nėra ko jaudintis.

Budos tatuiruotės

Paskutiniai žodžiai

Budistinės tatuiruotės gali būti puikus būdas išreikšti savo dvasinius įsitikinimus ir priminti apie jų svarbą.

Tinkamai ir tinkamai apsvarstę, jie gali būti ilgalaikis jūsų principų liudijimas ir įkvėpimo bei dvasinės stiprybės šaltinis.

Norėdami gauti daugiau idėjų ir dizaino, peržiūrėkite mūsų didžiulę Budos tatuiruočių galeriją žemiau!

Budos tatuiruotėsBudos tatuiruotėsBudos tatuiruotėsBudos tatuiruotėsBudos tatuiruotėsBudos tatuiruotėsBudos tatuiruotėsBudos tatuiruotėsBudos tatuiruotėsBudos tatuiruotėsBudos tatuiruotėsBudos tatuiruotėsBudos tatuiruotėsBudos tatuiruotėsBudos tatuiruotėsBudos tatuiruotėsBudos tatuiruotėsBudos tatuiruotėsBudos tatuiruotėsBudos tatuiruotėsBudos tatuiruotėsBudos tatuiruotėsBudos tatuiruotėsBudos tatuiruotėsBudos tatuiruotėsBudos tatuiruotėsBudos tatuiruotėsBudos tatuiruotėsBudos tatuiruotėsBudos tatuiruotėsBudos tatuiruotėsBudos tatuiruotėsBudos tatuiruotėsBudos tatuiruotėsBudos tatuiruotėsBudos tatuiruotėsBudos tatuiruotėsBudos tatuiruotėsBudos tatuiruotėsBudos tatuiruotėsBudos tatuiruotėsBudos tatuiruotėsBudos tatuiruotėsBudos tatuiruotėsBudos tatuiruotėsBudos tatuiruotėsBudos tatuiruotėsBudos tatuiruotėsBudos tatuiruotėsBudos tatuiruotėsBudos tatuiruotėsBudos tatuiruotėsBudos tatuiruotėsBudos tatuiruotėsBudos tatuiruotės

1johanfinne 5 5 kartų kava 3368-buddha-sleeve_large Nuostabi-budistinė-tatuiruotė-budistinė-juokiasi-tatuiruotė-ant krūtinės b3jondix b4delphinenoztoy_myoshka b6 b8 b9lakshmi b10 b12 b13yueheng b15 b17jessyen b18 Buda-Tatuiruotė ant nugaros Buda-Tattoo-Designs-for-Girls Buda-tatuiruotė-pusiau rankovė Budos tatuiruotės rankovė „Buddha-Tattoos-On-Rig“-e1424354747905  Budistinė-religinė-tatuiruotė budistas-tatuiruotė ant riešo budistų tatuiruotės1 budistų tatuiruotės žemiau juosmens budistai-tatuiruotės-religiniai Budistų tatuiruotės-Tumblr budistas-ratas-tatuiruotė-ant kojų  SakYant02 tatuiruotė-budizmas ant rankos Senovės budistų simbolių tatuiruotės Tibeto-budistų tatuiruotės  ratas-budistas-tatuiruotės ant pėdos