130 prasmingų kolibrio tatuiruočių dizaino

Tatuiruočių menas grindžiamas patrauklių ir gyvybingų dizainų, kurie išsprendžia tatuiruotės rašalą, tikslas – atkreipti dėmesį. Šiuo tikslu tatuiruočių meistrai nuo pat šios meno formos pradžios naudojasi įvairiais gamtos elementais ir savo vaizduote. Vienas iš plačiai naudojamų gamtos dizaino yra paukščių dizainas, kuriame gali būti tokių paukščių kaip feniksas, kregždė, erelis, žvirblis ir dailiai atrodantis kolibris. Kolibriukų tatuiruotes mėgsta tatuiruočių entuziastai, nes jie pasižymi ypatinga kokybe, kuri sujungia grožį su simbolika. Šie subtiliai atrodantys paukščiai turi kažką labai viliojančio, be to, jie turi ypatingą reikšmę, apibrėžtą skirtingose ​​kultūrose. Abu šie veiksniai vaidina pagrindinį vaidmenį, kad šis menas būtų populiarus tarp vyrų ir moterų visame pasaulyje.

Kalbant apie paukščių tatuiruotes, kolibrio menas tikrai yra vienas iš tų nepaprastai gražių ir prasmingų. Ar žinote šį faktą? Jei taip, tada jums tinka ypač, jei esate tatuiruočių mylėtojas. Bet jei to nežinote, dabar bent jau žinote. Kolibris iš tikrųjų yra paukščių rūšis, priklausanti Trochilidae šeima. Tai viena iš mažiausių paukščių rūšių pasaulyje. Kalbant apie kūno matavimus, jis gali pasiekti tik maksimalų kūno ilgį 7,5 iki 13 centimetrų. Jis gali būti labai mažas, tačiau jo reikšmė ir puošnumas yra pakankamai dideli, kai jis naudojamas kaip tatuiruočių objektas.

kolibrio tatuiruotės

Kolibrio tatuiruotės reikšmės ir simbolika

Kaip minėta, kolibrio menas yra labai prasmingas. Jo reikšmės visada skirsis dėl viso dizaino, kurį pasirinks dėvėtojas. Jei galvojate pasidaryti šią tatuiruotę, tuomet turėtumėte žinoti jos skirtingas reikšmes ir simboliką. Štai keletas iš jų:

 • Meilė – Beveik visų rūšių paukščių tatuiruotės yra dideli meilės simboliai, ir jūs tai tikrai žinote. Tai neatleidžia tų kolibrių, kurie laisvai skraido danguje. Paprasti šios prasmės tikintieji buvo tie senovės actekai ir Vietiniai Amerikos žmonės. Jiems ši tatuiruotė taip pat simbolizavo trauką. Tiesą sakant, šie žmonės anksčiau ant kaklo nešiojo negyvą kolibrį, kuris buvo surištas į maišelį. Tai buvo jų talismanas, kuris, jų manymu, padėjo pritraukti priešingas lytis.
 • Pagarba – Kitas dalykas, kurį jie simbolizuoja, yra pagarba. Žinoma, kad toks paukštis yra šventas Jamaikos žmonėms ir apskritai Karibų kultūra apskritai. Žinoma, kad tai yra gražiosios Jamaikos šalies nacionalinis paukštis. Be to, Karibų menas ir kultūra būtų neišsamūs, jei nebūtų kolibrio. Tai yra pagrindinė priežastis, kodėl daugelis Karibų jūros regiono žmonių nusprendžia turėti šį meną.
 • Išgyvenimas – Kolibris yra žinomas dėl savo didybės išgyvenimo įgūdžiai. Jis gali lengvai prisitaikyti prie naujos aplinkos, su kuria susiduria. Dėl šios priežasties toks paukštis nebijo skristi bet kur, kur nori. Net ir sunkiomis situacijomis šis paukštis yra pakankamai tikras, kad išgyvens. Argi tai nėra nuostabi mažo būtybės žemėje savybė? Taigi, jei norite pasakyti pasauliui, kad esate žmogus, kuris gali lengvai prisitaikyti bet kokioje aplinkoje ir situacijoje, su kuria susiduriate, tada kolibrio meno jums daugiau nei pakanka.
 • Viltis – Jie taip pat reiškia viltį. To paaiškinimas yra tas, kad kolibriai skrenda bet kur, kur tik nori, net kiek 2000 mylių. Skrisdami jie susiduria su keletu sunkių aplinkybių, kurios gali kelti pavojų jų pačių gyvybei, tačiau jie visada tampa pergalingi. Įvertinus tai realiose to meto žmonijos gyvenimo situacijose, tai reiškia, kad visada yra vilčių, slypinčių už kiekvieno sunkumo, su kuriuo galite susidurti.

Garsios asmenybės, demonstruojančios kolibrio meną

Šiais laikais jau nenuostabu matyti kai kurias garsias pasaulio asmenybes, išdidžiai demonstruojančias savo kūno tatuiruotes. Viena iš tų įprastų tatuiruočių, kurias nešioja šios asmenybės, yra kolibrio meno tatuiruotė. Štai keletas populiarių žmonių, puikiai atrodančių savo kolibrio meno, vardų:

 • Rosie Huntington-Whiteley -Rosie Alice Huntington-Whiteley yra 29 metų britų aktorė ir modelis. Dėl savo darbo pobūdžio ji turi būti labai unikali ir spalvinga kaip žmogus. Vienas dalykas, dėl kurio ji tapo labai graži, yra jos kolibrio menas jos kairysis riešas.
 • Sarah Hyland -Sarah Jane Hyland yra 25 metų amerikiečių aktorė, dėvi gražią kolibrio tatuiruotę, esančią už nugaros jos dešinė ausis. Šią tatuiruotę ji pasidarė 2014 metų lapkritį.
 • Raychel Diane WeinerKita garsenybė, nešiojanti kolibrio sukurtą tatuiruotę, yra visada nuostabi amerikiečių aktorė Raychel Diane Weiner. Jos tatuiruotė yra labai spalvinga jos kairysis klubas. Spalvingo kolibrio įvaizdį lydi gražus ir spalvingas hibiskas ir rožė.

Gražus tatuiruotės dizainas kolibriui

Galite būti tikri, kad įvairūs kolibrio tatuiruočių dizainai gali tarnauti jūsų kūnui. Dėl jų daugelio žmonių akyse galite atrodyti labai nepakartojamai ir gražiai. Jie taip pat gali papasakoti kai kurias istorijas apie jus kitiems žmonėms per jų reikšmes ir simboliką. Štai keletas gražių piešinių, kuriuos galite išgraviruoti ant savo kūno:

 • Genčių kolibrio dizainas – Tai yra vienas iš labiausiai paplitusių dizainų, tačiau tai tikrai pateisins jūsų tikslą dėvėti tokią tatuiruotę. Žinoma, toks dizainas apims keletą genčių modelių, dėl kurių visas tatuiruotės dizainas bus labai meniškas ir gražus.
 • Skraidančio kolibrio dizainas – Kadangi kolibris yra savotiškas paukštis, tai tikrai nenuostabu, kad jis skrenda. Taigi kodėl gi ne turėti dizainą, kuris demonstruoja įprastą dalyką, kurį jis daro per visą savo gyvenimą – skraidymą. Tačiau reikia pridėti kai kuriuos papildomus dizainus, kad būtų galima pasiekti skraidančio kolibrio ant jūsų kūno iliuziją.
 • Vienišas kolibrio dizainas – Tiesa ta, kad kolibrio įvaizdžio pakanka, kad atrodytumėte dar puošniau, ir tai jau yra labai reikšmingas tatuiruotės dizainas. Šis dizainas neapima kitų dizainų, išskyrus kolibrį. Paslaptis yra ta, kaip jūsų samdomas profesionalus tatuiruočių meistras piešia kolibrio įvaizdį. Jūsų spalvų pasirinkimas taip pat labai paveiks šį konkretų dizainą.

Kultūrinė reikšmė

Kolibris yra unikalus gamtos kūrinys, nes paukštis turi galimybę sklandyti ore sparčiai plaksdamas sparnais – tai savybė, kuri prideda mistikos prie jo egzistavimo. Jie gali skristi bet kuria kryptimi ir yra kupini energijos, kurią reikia papildyti dažnai valgant, net 50 kartų per dieną. Dėl šios priežasties daugelis kultūrų, tokių kaip actekai ir vietiniai amerikiečiai, kolibrį laiko paslaptingu simboliu ir naudoja šią savybę savo folklore ir legendose. Be to, paukštis gerbiamas dėl grakščios ir viliojančios išvaizdos, todėl jis yra daug pranašesnis už kitas paukščių rūšis. Be nuostabių spalvų ir atspalvių, kolibriu žavi žmones jo mistika ir simbolinė prasmė. Štai keletas aiškinimų apie simbolinę kolibrio meno tatuiruočių reikšmę:

 • Indėnų ir actekų kultūros – Amerikos ir actekų kultūrose Kolibris Amerikos ir actekų kultūrose laikomas meilės ir traukos simboliu. Senovėje mirusį kolibrį actekai surišo į maišelį ir nešiojo ant kaklo, o tai, jų manymu, suteikė jiems galios pritraukti priešingą lytį. Buvo žinoma, kad šie talismanai nešioja seksualinį meistriškumą ir didelę energiją.
 • Jamaikos nacionalinis paukštis – Kolibris yra nacionalinis Jamaikos paukštis ir užima pagarbos vietą šios pasaulio dalies kultūroje. Šis žavus paukštis, dar vadinamas „Lovebird“, vaidina svarbų vaidmenį Karibų jūros mene ir kultūroje, įskaitant visus svarbius ritualus ir tradicines ceremonijas..
 • Meilės simbolis ir daug daugiau – Be nuostabios išvaizdos, paukštis yra labai gerbiamas dėl savo išgyvenimo įgūdžių ir sugebėjimo prisitaikyti skristi visomis įmanomomis kryptimis. Todėl kolibrio tatuiruotė gali būti naudojama meilei, traukai ir gebėjimui išgyventi sunkiausiose situacijose.
 • Gyvenimo nektaras – Kolibriai turėjo amžiną ryšį su gėlėmis, nes savo ilga sąskaita jie siurbia iš jų nektarą. Dėl šios priežasties kolibrio menas kartais naudojamas gyvenimo nektarui žymėti, nešėjo gyvenime atnešdamas amžiną ramybę, džiaugsmą ir meilę.
 • Pasiuntiniai – Kadangi kolibris yra migruojanti rūšis, galinti įveikti net 2000 mylių atstumus, jie laikomi pasiuntiniais. Jie visi yra susiję su viltimi ir išgyvenimu, susiduria su nelaimėmis ir iššūkiais, tačiau išlieka stiprūs ir pergalingi. Jų nenuilstami skrydžiai taip pat įrodo, kad kolibriai yra labai darbštūs ir nepasiduoda, kol užduotis nebus atlikta.
 • Svajonių gaudytojas – Simboline prasme šie viliojantys paukščiukai skrenda ilgus atstumus, ieškodami grožio ir laimės, ir kaip svajonių išsipildymo darbas. Panašiai, kolibrio tatuiruotės, atrodo, įkvepia nešėją nuolat nepasiduoti ir siekti savo svajonių, nesvarbu, kiek toli jie turi eiti, kad išsipildytų savo siekiai. Jie taip pat sparčiai plaka sparnais, judėdami begalybės simboliu. Tai kolibrius sieja su amžinybe.

Būdamas didelės mistikos ir simbolinės reikšmės paukštis, kolibris nuo pat jo atsiradimo įgijo svarbią vietą tatuiruočių mene. Be to, šio paukščio žavesys ir malonė sustiprina jo poziciją šiuo atžvilgiu. Galbūt norėsite pasidomėti tatuiruočių idėjomis mūsų svajonių gaudytojų, plunksnų, inkarų, strėlių, kompaso, geometrinės, širdies, begalybės, medžių, žuvų, liūto, drakono, vilko ar dramblio kolekcijose..

Paskirties vadovas

Kaip ir visos kitos tatuiruotės, svarbiausias šio meno aspektas yra jo išdėstymas, nes jį reikia rašyti taip, kad jo išdėstymas suteiktų daugiau žavesio dizainui ir padarytų jį labai patrauklų. Išdėstymas daugiausia priklauso nuo tatuiruotės dydžio, didesnė tinka platesniam paviršiaus plotui ir atvirkščiai. Didesnes ir detalesnes tatuiruotes galima rašyti ant rankovės, nugaros, krūtinės, peties, stuburo, kojų, klubo, šlaunies, skrandžio, šonkaulių, o mažesnės – ant kulkšnių, riešų, pakaušio, ausies ir net kaip pirštų tatuiruotės . Visur, kur tatuiruotė rašoma ant kūno, garantuojama, kad tai bus traukos šaltinis, nes ji turi labai viliojančią ir patrauklią kokybę.

kolibrio tatuiruotėskolibrio tatuiruotėskolibrio tatuiruotėskolibrio tatuiruotėskolibrio tatuiruotėskolibrio tatuiruotėskolibrio tatuiruotėskolibrio tatuiruotės

Kūrybingi tatuiruočių menininkai visame pasaulyje nuolat dirba su kolibrio dizainu, siekdami kuo geriau išnaudoti paukščio grožį ir sukurti unikalų bei akį traukiantį dizainą. Kuriant tokias tatuiruotes populiariausi dizaino variantai yra tradiciniai, akvarelės ir realistinio stiliaus dizainai. 3D kolibrio menas gali būti dar viena galimybė tiems, kurie ieško kažko visiškai stulbinančio. Norint pabrėžti šių tatuiruočių malonę ir grožį, pageidautina naudoti ryškias spalvas, nors kai kurias tatuiruotes taip pat galima pamatyti paprastuose juodos ir pilkos spalvos kontūruose. Daugelyje dizainų kolibriai gali būti matomi aplink spalvingus žiedus, nes tai jiems antra prigimtis, o tarp šių paukščių ir gėlių yra abipusis ryšys, o tai jiems abiem naudinga. Ar norėtumėte patikrinti mūsų „White Ink“ tatuiruočių kolekciją??

Kolibrio meno tatuiruotes moterys visada mėgo dėl savo subtilių ir moteriškų savybių, tačiau pamažu dizainas taip pat populiarėja tarp vyrų. Nuolat didėjančio šio dizaino patrauklumo nuopelnas yra tai, kad paukštis reiškia gilesnius įsitikinimus, o ne tik estetinį grožį. Jie tikrai gali skirti laiko, pinigų ir pastangų įdėdami tatuiruotę rašalu, verta nešėjui. Galbūt norėsite patikrinti mūsų Motinos kolekciją & Dukros tatuiruotės, geriausio draugo tatuiruotės, sesers tatuiruotės.

kolibrio tatuiruotėskolibrio tatuiruotėskolibrio tatuiruotėskolibrio tatuiruotės

Dėl mielo dydžio tatuiruotę galite rašyti ant nugaros, krūtinės, kaklo, riešo ar už ausies. Jie tinka abiem lytims. Jei jums reikia didesnio tatuiruotės dizaino, galite pasirinkti ant peties, nugaros, šlaunies, klubo, šono ar rankos. Ir jei jums reikia mažesnio dydžio, galite apsvarstyti riešą, pirštus ir pakaušį ar kulkšnį.

Baigiamieji žodžiai

Kolibris neabejotinai yra gražus mažytis padaras, kuris laisvai skraido pats. Tai simbolizuoja daugybę dalykų, todėl ji plačiai naudojama kaip tatuiruočių objektas. Be to, kad jis gali sukurti labai prasmingą kolibrio tatuiruotę, taip pat užtikrinama, kad ji puikiai atrodys ant dėvėtojo kūno, neatsižvelgiant į jo kūno vietą.

Kolibriai yra puikus pasirinkimas tatuiruočių dizainui, nes žavūs paukščiai turi puikių savybių, nesvarbu, ar tai būtų fizinis žavesys, ar gilesnė simbolinė prasmė. Šie viliojantys paukščiai yra ryškių spalvų ir laikomi meilės, taikos, laimės ir klestėjimo simboliais. Jie taip pat reiškia viltį ir pastangas įgyvendinti savo svajonę. Tai daro kolibrio meno tatuiruotes grožio ir įkvėpimo šaltiniu, o tai lemia jų populiarumą šiuolaikiniame tatuiruočių mene.

kolibrio tatuiruotėskolibrio tatuiruotėskolibrio tatuiruotėskolibrio tatuiruotėskolibrio tatuiruotėskolibrio tatuiruotėskolibrio tatuiruotėskolibrio tatuiruotėskolibrio tatuiruotėskolibrio tatuiruotėskolibrio tatuiruotės97106128129146165176185206230236237248253298325326354366

57 97 106 128 129 146 165 176 185 206 230 236 237 248 253 298 325 326 354 366 372 383 394 413 414 1114 2211 3312 HUMMINGBIRD-TATTOO-DESIGNS HUMMINGBIRD-TATTOO-DESIGNS-1 HUMMINGBIRD-TATTOO-DESIGNS-2 HUMMINGBIRD-TATTOO-DESIGNS-3 HUMMINGBIRD-TATTOO-DESIGNS-4 HUMMINGBIRD-TATTOO-DESIGNS-5  HUMMINGBIRD-TATTOO-DESIGNS-7 HUMMINGBIRD-TATTOO-DESIGNS-8 HUMMINGBIRD-TATTOO-DESIGNS-9 HUMMINGBIRD-TATTOO-DESIGNS-10 HUMMINGBIRD-TATTOO-DESIGNS-11 HUMMINGBIRD-TATTOO-DESIGNS-12 HUMMINGBIRD-TATTOO-DESIGNS-13  HUMMINGBIRD-TATTOO-DESIGNS-15 HUMMINGBIRD-TATTOO-DESIGNS-16 HUMMINGBIRD-TATTOO-DESIGNS-17 HUMMINGBIRD-TATTOO-DESIGNS-18 HUMMINGBIRD-TATTOO-DESIGNS-19 HUMMINGBIRD-TATTOO-DESIGNS-20 HUMMINGBIRD-TATTOO-DESIGNS-21  HUMMINGBIRD-TATTOO-DESIGNS-23 HUMMINGBIRD-TATTOO-DESIGNS-24 HUMMINGBIRD-TATTOO-DESIGNS-25 HUMMINGBIRD-TATTOO-DESIGNS-26 HUMMINGBIRD-TATTOO-DESIGNS-27 HUMMINGBIRD-TATTOO-DESIGNS-28 HUMMINGBIRD-TATTOO-DESIGNS-29  HUMMINGBIRD-TATTOO-DESIGNS-31 HUMMINGBIRD-TATTOO-DESIGNS-32 HUMMINGBIRD-TATTOO-DESIGNS-33 HUMMINGBIRD-TATTOO-DESIGNS-34