145 Gana kregždės tatuiruotės dizainas ir reikšmės

Kregždės gali būti laikomos labai paprastomis ir įprastomis būtybėmis, tačiau kregždžių tatuiruotės yra laikomos vienu patraukliausių ir universaliausių tradicinio tatuiruočių meno dizaino. Kregždę mėgsta tiek vyrai, tiek moterys, todėl tai yra patraukli dizaino galimybė. Be to, dizainą galima padaryti unikalų, įtraukiant į jį įvairius elementus, kurių dauguma yra gelio su pagrindiniu nurijimo dizainu, kad būtų sukurtas tobulas, naujas tatuiruotės dizainas. Nuostabi estetinė tatuiruotės vertė kartu su turtinga simbolika daro kregždžių dizainą vienu iš populiariausių šiuolaikinio ir tradicinio tatuiruočių meno variantų.

Šiais laikais daugelis žmonių renkasi tatuiruotes paukščiams, o geri paukščių tatuiruočių pavyzdžiai yra kregždės meno tatuiruotės. Jis dažnai piešiamas kaip tvarto kregždės vaizdas, dar žinomas kaip „Europinė kregždė“. Tai yra Austrijos ir Estijos nacionaliniai paukščiai. Jei nežinote, kregždė yra praeivių paukštis, priklausantis Hirundinidae šeima. Dėl savo dydžio jis yra tik 15-20 centimetrų ilgio. Tai yra puiki alternatyva kai kurioms kitoms paukščių tatuiruotėms, tokioms kaip labai paplitusi fenikso tatuiruotė. Šiandien sparčiai daugėja vyrų ir moterų tatuiruočių mėgėjų, kurie pasirenka kregždės sukurtą tatuiruotę. Čia nėra ko kaltinti, nes tokia tatuiruotė yra labai unikali ir pakankamai pajėgi padaryti jūsų išvaizdą dar nuostabesnę.

nuryti tatuiruotes

Nuryti tatuiruotes reikšmės

Nereikia nė sakyti, kad kiekvienas kregždžių meno dizainas turi savo reikšmes, kurias turėtumėte žinoti prieš pasirinkdami šias tatuiruotes. Tatuiruočių reikšmę gali labai paveikti viso tatuiruotės dizaino intarpai ir jų spalvos. Tai yra priežastis, kodėl jums reikia būti atsargiems renkantis spalvas ir dizainą, jei norite, kad jūsų kregždės meno tatuiruotė būtų labai prasminga. Štai keletas reikšmių, kurias turėtumėte žinoti:

 • Patikimumas – Jūreiviai ir jūreiviai yra tie žmonės, kurie visada svarsto galimybę turėti kregždžių meną ant kūno dėl didelės paukščio reikšmės savo darbo srityje. Sakoma, kad šią tatuiruotę turintys jūreiviai ir jūrų pėstininkai yra labai patikimi ir pakankamai patyrę savo darbe. Taigi, jei esate vienas iš tų drąsių jūrų pėstininkų ir jūreivių arba tiesiog norite parodyti savo jūrininkui ir jūreiviui būdingą drąsos lygį, turėtumėte apsvarstyti galimybę pasidaryti tokią tatuiruotę.
 • Finansinė sėkmė – Kita kregždės meno prasmė, kurią turėtumėte žinoti, yra finansinė sėkmė. Viskas prasidėjo keliose pasaulio kultūrose, kurios tikėjo, kad pats pirmasis kregždžių paukštis, kurį galima pamatyti pavasarį, yra geras finansinės sėkmės ir likimo ženklas. Jei jums dabar labai sekasi profesionaliai ir finansiškai, galite pasirinkti šią paukščio tatuiruotę. Taip pat galite jį turėti, jei norite palinkėti sau sėkmės artimiausiomis dienomis.
 • Drąsa – Drąsa yra kita nurijimo reikšmė. Tai gali patvirtinti Jungtinėje Karalystėje pastaraisiais metais gyvenę žmonės. Tie geri ir drąsūs kovotojai minėtoje tautoje buvo tatuiruoti su nurijusiu paukščiu ant kumščių. Tie žmonės taip pat tikėjo, kad kregždžių menas gali priversti jūsų rankas greitai judėti, o tai buvo labai reikalinga kovojant su savo priešais.

Kai kurios kitos šios tatuiruotės reikšmės yra baltos spalvos viršenybė, laisvė, pergalė ir sunkumai, kuriuos žmogus sėkmingai įveikė.

Populiarus kregždžių meno dizainas

Kaip ir kitos šių dienų paukščių tatuiruotės, nuryti meno tatuiruotės taip pat turi daugybę variantų, susijusių su tatuiruočių dizainu. Vienintelis dalykas, kurį turite padaryti, yra pasirinkti tą, kuris, jūsų manymu, tinka jūsų kūno kūnui. Tačiau tuo atveju, jei esate pernelyg susirūpinę, kad pasirinktumėte, visada galite paklausti savo samdomo profesionalaus tatuiruočių meistro patarimo. Štai keletas dizainų, į kuriuos galite atsižvelgti:

 • Spalvotas kregždžių dizainas – Realiame gyvenime kregždžių paukščiai turi įvairių spalvingų spalvų, kurios jums patiks. Tai tikrai tinka ir su kregždės sukurta tatuiruote. Na, kas, beje, nenorėtų turėti spalvingo tatuiruotės dizaino? Įprastos spalvos, kurias galite pamatyti šioje tatuiruotėje, yra mėlyna, raudona ir geltona. Bet jei jums labiau patinka kitos spalvos, visada galite tai padaryti. Galų gale, tai yra jūsų kūno tatuiruotė. Jūs visada galite padaryti tai taip, kaip norite. Jūs tiesiog turite apie tai pranešti savo tatuiruočių meistrui.
 • Įprasta juoda & Baltosios kregždės menas – Kas, beje, pamirštų tradicinį juodai baltą dizainą? Tai gali būti įprasta, tačiau būkite tikri, kad šis konkretus kregždžių dizainas puikiai atrodys net ir šioje šiuolaikinėje eroje. Šis kregždės meno tatuiruotės dizaino pasirinkimas yra labai dažnas žmonėms, dirbantiems jūrų pėstininkuose. Kregždės paukščio įvaizdis yra daugiau nei pakankamas, kad būtų pasiekta jo nuostabi išvaizda. Bet jei norite pridėti daugiau dizaino, visada galite tai padaryti.
 • Nurykite su citatomis tatuiruočių dizainas – Kitas paplitęs, tačiau nepaprastai spalvingas kregždžių dizainas yra dviejų kregždžių paukščių, sujungtų kabučiais, vaizdas. Puikiai tinka uždėti ant pečių. Vienas kregždžių paukštis ant kairiojo peties ir vienas ant dešinio peties. Citatos bus išgraviruotos šių dviejų gražių paukščių viduryje. Ar galite įsivaizduoti galutinį tatuiruotės gaminį??
 • Skeleto kregždės dizainas – Jie sako, kad skeletas yra šiurpus, bet taip nėra, kai kalbama apie meno nurijimą. Norint pasiekti šio dizaino puošnumą, geriausia būtų, kad ant kairiojo ir dešiniojo pečių būtų uždėti du griaučių paukščiai. Tai labai unikali tatuiruotė, kurią galite išgraviruoti ant savo kūno. Toks dizainas yra geriausias, jei jis yra juodos ir baltos spalvos.
 • Mažytės kregždės dizainas – Jei pageidaujate mažesnio dydžio tatuiruotės, maži kregždžių paukščių vaizdai būtų tobuli. Šis dizainas tinka bet kuriai jūsų kūno daliai, nes jam reikės tik minimalios kūno vietos. Galite uždėti ant pirštų, kojų, kulkšnių, riešų ir daug kitų. O dėl spalvų visada galite nuspręsti, ar norite juodai baltos, ar labai spalvingos.

Populiarūs „Swallow Art“ dizaino variantai

Kregždžių tatuiruočių dizainas yra labai įvairus, į dizainą įtraukiami įvairūs elementai, suteikiantys jam įvairias reikšmes. Simbolinę tatuiruotės reikšmę galima interpretuoti pažvelgus į tai, kaip kregždė yra joje. Štai keletas populiarių dizainų:

 • Skraidanti kregždė – Skraidanti kregždė yra tarsi sėkmės žavesys ir, kaip manoma, nešėjui atneša sėkmės, turtų ir sėkmės.
 • Nuryti su gėlių tatuiruote – Kitas įprastas dizainas – kregždė, snape laikanti gėlę, kuri yra pavasario, laimingo laiko simbolis.
 • Pora kregždžių – Pora kregždžių tatuiruotėje reiškia meilę ir ištikimybę, nes kregždė yra žinoma kaip ištikimas paukštis, turintis tik vieną porą visam gyvenimui. Dvi kregždės tatuiruotėje yra sielos draugai ir gali būti skirtos meilužiui, sutuoktiniui, draugui ar šeimos nariui.
 • Nuryti su kortelėmis – Jie laikomi laimingais lošėjams. Tokios tatuiruotės sujungia kregždes su kortelėmis, pokerio žetonais ar ridenančiais kauliuku.

Kregždžių menas, užrašytas ant vyrų, reiškia galią ir jėgą. Tradiciniame tatuiruočių mene viena iš šių tatuiruočių ant rankos reiškė, kad vyras buvo kietas kovotojas. Be šių kregždžių dizaino, kai kurie kiti elementai, kuriuos galima panaudoti kuriant puikų dizainą, yra žvaigždės, plunksnos, svajonių gaudytojai, inkarai, spynos, lankai, juostelės, strėlės ir širdys. Be to, prie šio meno gali būti pridėti kai kurie pavadinimai ar citatos, kad jie taptų labai asmeniški ir ypatingi.

Paskirties vadovas

Kaip jau matyta, kregždės tatuiruotės užėmė vietą tatuiruočių mene, nes jos yra žavios ir turi gilią simbolinę prasmę. Jie tinka abiejų lyčių atstovams ir gali būti dedami bet kur ant nešiklio kūno, atsižvelgiant į tatuiruotės dizainą ir dydį. Jie gali būti pagaminti mažo, vidutinio ir didelio dydžio, todėl jie yra gana universalūs.

Didesnėms tatuiruotėms jos geriausiai tinka tokiose srityse kaip šonas, krūtinė, nugara, petys, šlaunys, klubas ir ranka, o mažesni dydžiai su mielomis mažomis kregždėmis puikiai tinka riešui, kulkšniai, kaklo ir pirštų gale. Kai kregždei pasirenkamas tatuiruotės dizainas, reikia turėti omenyje, kad jis turės reikšmę ir kad tai bus kažkas nuolatinio, kuris liks su nešikliu visą gyvenimą. Dėl šios priežasties tatuiruotės dizainą reikia pasirinkti tinkamai apsvarsčius.

nuryti tatuiruotesnuryti tatuiruotesnuryti tatuiruotesnuryti tatuiruotesnuryti tatuiruotesnuryti tatuiruotesnuryti tatuiruotes

Kregždės yra mažos būtybės, turinčios didelę simbolinę reikšmę, siejamos su dievo dalykais, tokiais kaip sveikata, turtai, tolimos kelionės ir ištikimybė.

Senovėje, kai nebuvo sudėtingų navigacijos priemonių, jūreiviai, naudodamiesi šiais mažais paukščiais, apskaičiuodavo žemės artumą. Jūreiviai juos laikė saugaus grįžimo namo simboliu. Yra legenda, susijusi su kregždžių meno kilme, kuri prasidėjo laive, pavadintame „Kregždutė“, ant kurio įvyko maištas. Septyni maištininkai jūreiviai laive turėjo identifikavimo ženklą ant krūtinės. Vėliau tatuiruotė tapo jūreivių patirties ženklu ir buvo išpopuliarinta šioje profesijoje, o jūreiviai buvo tatuiruojami vis daugiau šio meno, nes jų patirtis jūroje didėjo.

Kita mintis apie šį meną ir jūreivius yra ta, kad tuo atveju, jei jūreivis nuskendo jūroje, kregždė išneštų sielą į dangų. Tokiu būdu kregždės tatuiruotė turi didelę simbolinę reikšmę jūreiviams.

Kregždės taip pat reiškia lojalumą ir meilę, nes lieka su tuo pačiu porininku visą gyvenimą. Kai kuriose kultūrose kregždės laikomos sėkmės nešėjais, o kitose – kreivomis. Vieni namuose skraidančią kregždę laiko nesėkmės ženklu, o kiti mano, kad tai sėkmės žavesys apsaugai.

Kai kurios kultūros kregždžių meną laiko turto simboliu, nes vienos kregždės matymas turėtų atnešti turtus žmogui. Kiti mano, kad vilkimo kregždės reiškia laisvę. Kregždės meno tatuiruotė, kurioje pavaizduoti du paukščiai, yra piešinys, rašytas ant žmonių, išėjusių iš kalėjimo, ir yra susijęs su terminu „kalėjimo paukštis“. Taip yra todėl, kad kregždė laikoma laisvu paukščiu, turintį laisvę skristi kur tik nori. Kai kurie paukščiai asocijuojasi su baltųjų viršenybe, o tai šiai tatuiruotei suteikia rasinį bruožą.

Jie taip pat laikomi populiariais kaip gaujos tatuiruotės, o tatuiruotė, rodanti kregždę kumščiuose, rodo, kad žmogus yra geras kovotojas.

Kregždė taip pat yra susijusi su kovos įveikti kažką gero gyvenime įveikimu.

Apskritai jie simboliškai siejami su teigiamomis reikšmėmis, tokiomis kaip ištikimybė, ištikimybė, viltis, pergalė, stiprybė, apsauga, sėkmė ir naujos pradžios. Dizainas yra ir gražus, ir prasmingas, o tai lemia jo didelį populiarumą.

nuryti tatuiruotesnuryti tatuiruotesnuryti tatuiruotesnuryti tatuiruotesnuryti tatuiruotesnuryti tatuiruotesnuryti tatuiruotesnuryti tatuiruotesnuryti tatuiruotesnuryti tatuiruotesnuryti tatuiruotesnuryti tatuiruotesnuryti tatuiruotes (2)

Nors kregždžių tatuiruotės turi tiek estetinę vertę, tiek simbolinę reikšmę, pastaruoju metu jų populiarumas labai išaugo, nes jas patvirtino kelios pasaulinės įžymybės. Kai kurie dideli vardai, pastebėti naudojant šias tatuiruotes, yra Johnny Deppas, Robbie Williamsas, Rachel Perry, Markas McGrathas, Marianne Faithfull, Marc Almond ir Christina Applegate.

nuryti tatuiruotesnuryti tatuiruotesnuryti tatuiruotesnuryti tatuiruotes

Baigiamieji žodžiai

Nėra jokių abejonių dėl to, kad kregždės tatuiruotės yra labai prasmingos. Tai reiškia, kad tai ne tik grožis, nes jis taip pat parodys dalykus apie jūsų gyvenimą, kaip ir tuos, kuriuos išgyvenote. Tai taip pat atspindės jūsų unikalią asmenybę. Štai kodėl, renkantis kregždės dizainą, turite atsižvelgti į savo asmenybę.nuryti tatuiruotesnuryti tatuiruotesnuryti tatuiruotesnuryti tatuiruotes (1)nuryti tatuiruotesnuryti tatuiruotes

nuryti tatuiruotesnuryti tatuiruotesnuryti tatuiruotesnuryti tatuiruotesnuryti tatuiruotesnuryti tatuiruotesnuryti tatuiruotesnuryti tatuiruotesnuryti tatuiruotesnuryti tatuiruotesnuryti tatuiruotesnuryti tatuiruotesnuryti tatuiruotesnuryti tatuiruotesnuryti tatuiruotesnuryti tatuiruotesnuryti tatuiruotesnuryti tatuiruotesnuryti tatuiruotes

1-kregždės-nugaros tatuiruotė

2-kregždės-peties tatuiruotė

3-kregždžių ir gėlių tatuiruotė

4-kregždės-peties tatuiruotė

5-kregždės-nugaros tatuiruotė

6-kregždė-tatuiruotė

7-akvarelė-kregždė-tatuiruotė

8-kregždutės pusės tatuiruotė

9-kregždės-nugaros tatuiruotė

10-kregždė-širdies tatuiruotė

11-kregždė-muzikinė-tatuiruočių rankovė

13-kregždės-rankos tatuiruotė

14-kregždė-tatuiruotė

15-kregždės ir rožės tatuiruotė

16-kregždė-tatuiruotė

18-kregždė-tatuiruotė

19-kregždė-tatuiruotė

20-kregždė-tatuiruotė ant rankos

22-kregždė-tatuiruotė ant kaklo

23-kregždės-kojos tatuiruotė

24-kregždės pusės tatuiruotė

25-kregždės ir rožių šlaunies tatuiruotė

26-kregždė-tatuiruotė

27-kregždė-tatuiruotė

30-kregždė ir širdies tatuiruotė ant krūtinės

31-Nuryti-krūtinės-tatuiruotė

33-kregždė-tatuiruotė-už ausies

34-peties-kregždės tatuiruotė

35-abstract-tattoo-by Maika-Houde-150x150

35 pėdų realistinė kregždės tatuiruotė

36-Baltas rašalas-kregždė-tatuiruotė ant kaklo

37-kregždė-tatuiruotė

38-kregždė-tatuiruotė

39-kregždė-tatuiruotė

40-kregždės-riešo tatuiruotė

41-kregždė-tatuiruotė

42-Black-n-Grey-Ink-Swallow-Hand-Tattoo

43-nuryti-meilės-tatuiruotė

45-kregždė-tatuiruotė

46-mažos kregždės ir kryžiaus tatuiruotė

47-kregždė-tatuiruotė

48-nuryti-krūtinės-tatuiruotė-vyrams

49-kregždė-tatuiruotė

50-nuryti-tatuiruotė-ant krūtinės

Kregždės-tatuiruotės dizainas-1

Kregždės-tatuiruotės dizainas-2

Kregždės-tatuiruotės dizainas-3

Kregždės-tatuiruotės dizainas-4

Kregždės-tatuiruotės dizainas-5

6. Kregždės

7

9-asis

10-asis

12-asis

13-asis

14-asis

16

17

18-asis

19-asis

20-asis

21-asis

22-asis

23-asis

24

25-asis

26

27

28

29

30-asis tatuiruotės dizainas

31-asis44-kregždė-tatuiruotė