150 akinančios žvaigždės tatuiruotės dizaino ir prasmės

Ieškote žvaigždžių tatuiruočių idėjų? Išvardijame absoliučius mėgstamiausius ir paaiškiname jų reikšmes.

palmių žvaigždės tatuiruotė

Žvaigždės yra vienas iš populiariausių simbolių visose epochose ir kultūrose.

Todėl nenuostabu, kad jie turi tokią svarbią vietą tatuiruočių dizaine ir yra toks įprastas pasirinkimas.

Ką reiškia žvaigždžių tatuiruotės? Na, į šį klausimą nėra paprasto atsakymo, kaip nėra paprasto atsakymo į tai, ką iš pradžių reiškia žvaigždės simbolis.

žvaigždės tatuiruotė

Žvaigždės gali pasirodyti tatuiruotėse vien dėl estetinio efekto arba gali turėti tam tikrą reikšmę. Šiame straipsnyje apžvelgsime skirtingų formų žvaigždžių simboliką ir jų reikšmę tatuiruočių dizainui.

Nepamirškite peržiūrėti mūsų didžiulės nuostabių žvaigždžių tatuiruočių galerijos!

Žvaigždžių tatuiruotės

Žvaigždės kaip meistriškumo simboliai

Apskritai, šiuolaikinėje Vakarų kultūroje žvaigždės dažniausiai siejamos su išskirtiniu meistriškumu.

Įžymybė gali būti vadinama „žvaigžde“, viešbučiai vertinami pagal žvaigždžių sistemą, o vaikai gauna auksines žvaigždes už ypač gerą pasirodymą mokykloje.

„Siekti žvaigždžių“ reiškia bandyti pasiekti kažką neįtikėtino. Kariniai laipsniai dažnai žymimi simboliais, kuriuose yra žvaigždžių … Suprantate, kad taip galėtume tęsti amžinai!

pentagraminė žvaigždės tatuiruotė

Pati pagrindine forma penkių taškų žvaigždė tatuiruotėje gali simbolizuoti pasiekimus, viltį ir siekius. Tai taip pat gali būti asmeninis priminimas apie išskirtinumą ir unikalumą.

Dėl konkrečių žvaigždžių tatuiruotės dizaino prasmė pasiekimas, apsvarstykite:

  • Vienos žvaigždės tatuiruotė – tatuiruotė su vieniša žvaigžde reiškia, kad ji yra unikali ir išskirtinė.
  • Trijų žvaigždžių tatuiruotė – tatuiruotė su trimis žvaigždėmis iš eilės simbolizuoja kelionę sėkmės link. Šiame dizaine įprasta, kad žvaigždės pereina nuo mažų iki didelių (maža žvaigždė, po kurios seka didesnė, o po to – didžiausia). Tai pabrėžia idėją apie mažą pradžią ir laipsnišką kelią didelių pasiekimų link.
  • Kelių žvaigždžių tatuiruotė – pamatysite daugybę tatuiruočių, sudarytų iš daugybės mažų žvaigždžių, išdėstytų įvairiomis formomis ir dizainais. Daugelis žmonių pasirenka šį dizainą norėdami pridėti kitą žvaigždę kiekvieną kartą, kai ką nors pasiekia ar užbaigia svarbų žingsnį ar etapą. Vėlgi, šis dizainas gali būti grynai estetinis pasirinkimas arba turėti kitų asmeninių reikšmių (pvz., Vieta galaktikoje ar giminingumas astronomijai).

107 m

Star-Tattoo-Designs-Star-Dust-Tattoo

Žvaigždės kaip vilties ir nuraminimo simboliai

Kita plati su žvaigždėmis susijusi prasmė yra viltis. Tai glaudžiai susijusi su pasiekimų idėja – viltis ir siekiai eina koja kojon.

Žvaigždžių, kaip vilties simbolių, samprata kyla iš to, kad tarp naktinio dangaus juodumo jos siūlo ryškias šviesos vietas. Prieš kuriant atitinkamą technologiją, navigacijai buvo naudojamos žvaigždės.

žvaigždės tatuiruotė ant kojos

Todėl jie taip pat siejami su viltimi rasti savo kelią ir patikinimu niekada nepasiklysti net tamsiausią naktį.

Kalbant apie navigacijos idėją, tiek dvasiškai, tiek pažodžiui, tiesioginis simbolinis vaizdavimas yra jūrinė žvaigždė. Toliau aptarsime šį dizainą išsamiau.

žvaigždės tatuiruotė ant krūtinės

Žvaigždės kaip religiniai ir dvasiniai simboliai

Žvaigždės pasirodo daugelio religijų, ypač judaizmo, simbolikoje ir emblemose. Šešių balų Dovydo žvaigždė yra laikomas judaizmo simboliu ir, kai vaizduojamas tatuiruotėse, jis paprastai atspindi asmens religinį įsitikinimą ir priklausymą tikėjimui.

Kitas pavyzdys yra pentagrama – naudojamas kaip Wicca religinio judėjimo simbolis. Pentagramos simbolis turi daugybę reikšmių įvairiuose kontekstuose (daugiau apie tai žemiau).

žvaigždės tatuiruotė ant rankos

Wiccans viršutinis žvaigždės taškas reiškia Dvasią. Kiti taškai reiškia keturis dvasinius elementus: orą, žemę, vandenį ir ugnį (pagal laikrodžio rodyklę nuo viršutinio taško). Apskritimas aplink žvaigždę simbolizuoja visatą, kurioje yra ir sujungiamos visos jos.

Pentagrama kažkiek buvo siejama su ankstyvąja krikščionybe, kur vaizdavo penkias Kristaus žaizdas. Tačiau šiais laikais šis ryšys iš esmės išnyko.

Verta paminėti, kad yra populiari klaidinga nuomonė, kad pusmėnulis ir žvaigždė simbolis simbolizuoja islamą. Tiesą sakant, tai emblema, kilusi iš Osmanų imperijos, ir nors ji yra ant kelių islamo šalių vėliavų, ji nėra oficialiai pripažinta religijos simboliu.

Žvaigždžių tatuiruotės

2-religija-žvaigždė-tatuiruotė600_657

Penkių taškų žvaigždės tatuiruotės reikšmės

Žvaigždė su penkiais taškais yra pats populiariausias tatuiruočių pasirinkimas, todėl pradėkime nuo jų. Kaip tatuiruotės elementai, jie gali būti tik dekoratyvūs arba asmeniškai reikšmingi asmeniui. Tačiau tuo pačiu metu kai kurie 5 taškų žvaigždžių tatuiruočių dizainai turi visuotinę simbolinę reikšmę.

Pentagrama

Žvaigždžių simbolika ir tatuiruočių reikšmė (ar kas jums patinka) #reikšmingos tatuiruotės #žvaigždės simbolika #krikščioniški simboliai #maginiai simboliai

Pentagrama yra vienas sudėtingiausių simbolių, turintis ilgą istoriją ir daugybę asociacijų. Mes čia nesigilinsime į visas – pentagramoje buvo parašytos visos knygos, tačiau čia yra keletas pagrindinių pentagramos reikšmių ir naudojimo būdų:

  • Wiccan – kaip jau matėme, Wiccans priėmė pentagramą kaip pagrindinį simbolį.
  • Dvasinis – taip pat ir už Wiccan judėjimo ribų, pentagrama dažnai laikoma elementų ir tarpusavyje susijusios visatos simboliu. Todėl pentagraminė tatuiruotė dvasiniame kontekste gali reikšti, kad jaučiate glaudų ryšį su stichijomis ir jus supančiu pasauliu. Dvasiniame ir okultiniame kontekste pentagrama taip pat buvo siejama su apsauga – nes atrodo, kad penkios smailios rankos „saugo“ žvaigždės centrą.
  • Matematinė – dėl savo konstrukcijos pentagrama kaip matematinė figūra yra aukso santykis.

Pentagrama gali būti nubrėžta tašku aukštyn arba žemyn. Pentagrama žemyn, taip pat žinoma kaip apversta pentagrama, paprastai siejamas su okultizmu ir satanizmu, nors tai nėra tiesa visais atvejais.

Šėtono bažnyčia kaip vieną iš pagrindinių simbolių priėmė apverstą pentagramą (ožkos galva nupiešta viduje). Tačiau tai nereiškia, kad kiekvienas apverstos pentagramos naudojimas turėtų būti siejamas su tamsiąja okultizmo puse ar „blogiu“.

Jei svarstote gauti a pentagraminė tatuiruotė, galbūt norėsite atlikti tolesnius šio simbolio tyrimus, kad sužinotumėte visą jo istoriją ir reikšmes. Populiariausi tatuiruočių dizainai yra paprasta, linija nubrėžta juodos spalvos pentagrama ir 3D pentagrama, primenanti metalinį pakabuką.

Jūrų žvaigždė

Žvaigždžių simbolika ir tatuiruočių reikšmė (ar kas jums patinka) #prasmingos tatuiruotės #žvaigždės simbolika #krikščioniški simboliai #maginiai simboliaiJūrų žvaigždė yra tatuiruočių meno kūrinys, iš dalies dėl malonaus dizaino ir iš dalies dėl prasmės. Simbolio kilmė, kaip rodo pavadinimas, yra susijusi su buriavimu ir navigacija. Tai yra Šiaurės žvaigždė – pagrindinis navigacijos atskaitos taškas – ir kompaso rožė.

Tai yra svarbus simbolis daugelio šalių karinių jūrų pajėgų, įskaitant JAV karinį jūrų laivyną ir jūrų pėstininkus, emblemose. Buriuotojai pasidarytų jūrinių žvaigždžių tatuiruotes kaip sėkmės pakabukai, kad užtikrintų, jog jie visada saugiai grįš namo.

A jūrinės žvaigždės tatuiruotė Tai gali reikšti, kad einate toliau, surasite kelią ir amžiną ryšį su kažkuo ar kuo nors, kas, jūsų manymu, „nukreipia“ jus per gyvenimą. Tai taip pat gali būti sėkmės ir saugumo simbolis.

Jūrų žvaigždžių tatuiruočių dizainas paprastai apima tik vieną žvaigždę, dažnai naudojant juodą ir (arba) raudoną rašalą. Žvaigždė dažnai derinama su kitais elementais, kad pabrėžtų jos ryšį su navigacija – dažniausiai virvės gabalas ar inkaras.

Jūrų žvaigždė kaip simbolis taip pat siejama su Airija ir airiais, taip pat pankroko subkultūra. Kurį laiką šis dizainas taip pat palaikė ryšį su LGBT bendruomene.

Žvaigždžių tatuiruotės

Žvaigždžių tatuiruotės

Kitos žvaigždžių tatuiruotės reikšmės

Nors penkių taškų žvaigždė yra populiariausias variantas, yra ir kitų žvaigždžių formų, kurių kiekviena turi savo prasmę ir istoriją. Žemiau aprašytos populiariausios ir kultūriškai reikšmingiausios žvaigždės.

Heksagrama (Dovydo žvaigždė)

Žvaigždžių simbolika ir tatuiruočių reikšmė (ar kas jums patinka) #reikšmingos tatuiruotės #žvaigždės simbolika #krikščioniški simboliaiŠi žvaigždė įgauna dviejų persidengiančių trikampių formą, sudarančią visiškai simetrišką šešių taškų žvaigždę. Tai ypač svarbu žydų tikėjime – XVII amžiuje jis tapo oficialiu daugelio žydų bendruomenių antspaudu.

Per visą istoriją buvo daug kitų heksagramos reikšmių ir panaudojimų, įskaitant matematiką, okultizmą ir įvairius tikėjimus. Vis dėlto šiais laikais heksagrama pirmiausia siejama su judaizmu ir Izraeliu.

Unikursinė heksagrama

Žvaigždžių simbolika ir tatuiruočių reikšmė (ar kas jums patinka) #reikšmingos tatuiruotės #žvaigždės simbolika #krikščioniški simboliaiTai dar šešių taškų žvaigždė, nors ji atrodo visiškai kitaip nei standartinė heksagrama. „Unicursal“ reiškia, kad (skirtingai nei Dovydo žvaigždė), jį galima piešti nepakeliant rašiklio nuo popieriaus.

Jį išpopuliarino liūdnai pagarsėjęs britų okultistas Aleisteris Crowley – šis simbolis labai atsispindi Thelemoje. Thelema yra Crowley sukurta dvasinė filosofija. Sakoma, kad vienakursė heksagrama atspindi mikrokosminių jėgų (5 žemiškų elementų) susipynimą su makrokosminėmis jėgomis (planetinėmis ir kosminėmis)..

Kaip tatuiruotė, šis simbolis turės ryškiausią reikšmę tiems, kurie yra susipažinę su okultizmu ir Thelema. Šios tatuiruotės nešėjai praneša, kad jiems tai reiškia tokius dalykus kaip priešybių pusiausvyra, alcheminiai principai ir planetų panaudojimas ar planetinių jėgų panaudojimas.

Lakšmi žvaigždė

„Lakšmi žvaigždė“ yra aštuonkampė, tai reiškia, kad ji turi aštuonis taškus. Tai simbolis, ypač naudojamas induizme, kur jis simbolizuoja aštuonias turto formas, kurias vaizduoja deivė Lakšmi. Tai apima gerovę, gerą sveikatą, žinias, jėgą, palikuonis ir galią.

Amerikos indėnų vilties simbolis (aštuonių balų žvaigždė)

Vilties simbolisKai kuriose indėnų gentyse aštuonių taškų žvaigždė, apsupta apskritimo ir su mažesniu apskritimu viduryje, buvo laikoma vilties simboliu.

Išorinis apskritimas simbolizuoja apsaugą, o keturi vidinės žvaigždės taškai (priekyje) reiškia keturias kryptis – šiaurę, pietus, rytus ir vakarus. Išorinė žvaigždė (taškai gale) reiškia Saulės saulėgrįžos ir lygiadienio taškus.

Rusijos vagių žvaigždės tatuiruotė

Susijęs vaizdasElitiniai organizuoto nusikalstamumo Rusijoje nariai, žinomi kaip „Vor V Zakone“ („vagis pagal įstatymą“), turi tatuiruočių sistemą, nurodančią tokius dalykus kaip rangas, nusikalstamos veiklos rūšys ir laikas, praleistas kalėjime.

Pagrindinė „Vor V Zakone“ tatuiruotė yra žvaigždė su 4 didelėmis rankomis, 4 vidutinėmis ir 8 mažomis, maždaug 3 sluoksnių. Kiekviena ranka yra pusiau juoda, pusiau balta (arba neužpildyta), pagal modelį, primenantį jūrinę žvaigždę.

Sakoma, kad Vor V Zakone žvaigždė ant kiekvieno peties rodo aukšto autoriteto poziciją. Žvaigždės ant kiekvienos kojos ar kelio reiškia, kad žmogus niekam neatsiklaups.

Šaudančios žvaigždės tatuiruotės reikšmė

Kaip jūs tikriausiai jau žinote, krentančios žvaigždės yra laikomos sėkmės simboliais beveik kiekvienoje Vakarų kultūroje. Sakoma, kad jei pamatai krentančią žvaigždę, turėtum palinkėti – tai ilgainiui išsipildys.

Žvelgiant iš dvasinės perspektyvos, matyti krentančią žvaigždę reiškia, kad jūsų gyvenime bus didelių pokyčių. Kadangi tai visuotinai vertinama kaip teigiamas simbolis, tikėtina, kad pokytis taip pat bus teigiamas.

Šaudančios žvaigždės tatuiruotė gali būti sėkmės žavesys. Kai kurie žmonės tai supranta kaip priminimą niekada nenustoti svajoti ir nuolat norėti. Kitiems tai gali simbolizuoti drąsą priimti sprendimus ir keisti savo gyvenimą, tikint, kad viskas pasiseks geriausiai.

156

Žvaigždžių tatuiruotės

Dizaino idėjos

Mes jau palietėme daugybę su žvaigždėmis susijusių tatuiruočių dizainų ir jų reikšmių, tokių kaip trijų žvaigždučių dizainas, jūrinė žvaigždė su inkarais ar virvėmis arba šaunioji žvaigždė. Čia reikia apsvarstyti dar kelis dizainus:

  • Žvaigždė su vardu – neretai galima pamatyti tatuiruočių dizainą, kuriame derinamas žvaigždės įvaizdis ir žmogaus, dažniausiai mylimo žmogaus, įvaizdis. Tai gali reikšti, kad asmuo yra patarimų ir vilties šaltinis tatuiruotės nešėjui. Kartais žmonės pasirenka šį dizainą, norėdami paminėti mylimo žmogaus netektį.
  • 3D žvaigždės tatuiruotė – šiuose dizainuose paprastai yra hiperrealistinė simbolinė žvaigždė, primenanti pakabuką ar metalinę emblemą. Kitas žvaigždžių tatuiruočių 3D variantas yra dizainas, kuris atrodo taip, tarsi oda „trūksta“ žvaigždės formos, su raštu ar vaizdu.

Žvaigždžių tatuiruotės su prasme

  • Tinkamos žvaigždžių tatuiruotės – žvaigždės puikiai tinka tatuiruotėms poroms, draugams ar šeimos nariams. Jie gali būti nedideli ir diskretiški, atrodyti identiškai ir turėti teigiamų reikšmių. Paprastos žvaigždės ar žvaigždžių rinkinio tatuiruotės procesas taip pat yra labai greitas, o tai reiškia, kad tai yra geras pasirinkimas tatuiruotėms pirmą kartą.

128

Paskutiniai žodžiai

Žvaigždžių tatuiruotės yra prasmingos, universalios ir lengvai pritaikomos. Jie puikiai veikia tiek kaip tik dekoratyviniai elementai, tiek kaip vertybių ar asmeninės prasmės išraiškos.

Atsižvelgiant į tai, kad pagrindinė žvaigždės forma yra labai paprasta, tatuiruotę galima sumažinti iki tikrai mažo dydžio. Kiti žvaigždžių dizainai gali apimti visą nugarą arba padaryti tobulą rankovę – tai visiškai priklauso nuo jūsų!

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti tinkamą žvaigždės tatuiruotę. Žemiau esančioje galerijoje rasite daugybę populiarių žvaigždžių dizaino pavyzdžių, tačiau nebijokite eksperimentuoti ir padarykite savo tatuiruotę tikrai savo!

Žvaigždžių tatuiruotėsŽvaigždžių tatuiruotėsŽvaigždžių tatuiruotėsŽvaigždžių tatuiruotėsŽvaigždžių tatuiruotėsŽvaigždžių tatuiruotėsŽvaigždžių tatuiruotėsŽvaigždžių tatuiruotės

Žvaigždžių tatuiruotėsŽvaigždžių tatuiruotėsŽvaigždžių tatuiruotėsŽvaigždžių tatuiruotėsŽvaigždžių tatuiruotės

Žvaigždžių tatuiruotėsŽvaigždžių tatuiruotėsŽvaigždžių tatuiruotėsŽvaigždžių tatuiruotėsŽvaigždžių tatuiruotės

Žvaigždžių tatuiruotės rankoms Žvaigždžių tatuiruotės moterimsUnikalios žvaigždžių tatuiruotėsŽvaigždžių tatuiruotės pilvo šonuoseŽvaigždžių tatuiruotės moterimsMoterų riešo žvaigždės tatuiruočių idėjosŽvaigždžių tatuiruotės moterų pėdomsŽvaigždžių tatuiruotės riešuiŽvaigždžių tatuiruotės moterų pėdomsŽvaigždžių tatuiruotės apatinei nugaros daliaiŽvaigždžių tatuiruotės su spalvaŽvaigždžių tatuiruotės su spalvaŽvaigždžių tatuiruotės ant kojųMažos šaudančios žvaigždės tatuiruotėsŽvaigždžių tatuiruotės moterims atgalŽvaigždžių tatuiruotės su vardaisŽvaigždžių tatuiruotės vyramsŠaudančios žvaigždės tatuiruotėsŽvaigždžių tatuiruotės rankaŽvaigždžių tatuiruočių dizainas kaklo galeŽvaigždžių tatuiruotės vyramsŽvaigždžių tatuiruotės ant kulkšnių ir pėdųŽvaigždžių tatuiruotės moterims atgalŽvaigždžių tatuiruotės su šešėliaisŽvaigždžių tatuiruočių dizainas kaklo galeŽvaigždžių tatuiruotės veidasŽvaigždžių tatuiruočių dizainasŽvaigždžių tatuiruotės vyramsŽvaigždžių tatuiruotės už rankosŽvaigždžių tatuiruotės moterimsŽvaigždžių tatuiruotės su vardais vidujeŽvaigždžių tatuiruotės su vardais vidujeŽvaigždžių tatuiruotės su vardais vidujeŽvaigždžių tatuiruotės vyramsŽvaigždžių tatuiruotės vyramsŽvaigždžių tatuiruotės moterimsŽvaigždžių tatuiruočių posakiaiŽvaigždžių tatuiruotės moterims atgalŽvaigždžių tatuiruotės moterų pėdomsŽvaigždžių tatuiruotės nugaraiŽvaigždžių tatuiruotės vyramsŽvaigždžių tatuiruotės pilvo šonuoseŽvaigždžių tatuiruotės moterims atgalŽvaigždžių tatuiruotės su gėlėmisŽvaigždžių tatuiruotės moterimsŽvaigždžių tatuiruotės nugaraiŽvaigždžių tatuiruotės su gėlėmisRiešo žvaigždės tatuiruotės vaikinamsŽvaigždžių tatuiruotės moterims atgalŽvaigždžių tatuiruotės nugaraiŽvaigždžių tatuiruotės vyramsMažos šaudančios žvaigždės tatuiruotėsŽvaigždžių tatuiruotės viršutinėms rankomsŽvaigždžių tatuiruotės moterimsŽvaigždžių tatuiruotės moterų pečiamsMoterų žvaigždžių tatuiruočių idėjosŠaudančios žvaigždės tatuiruotėsŽvaigždžių tatuiruočių dizainasŽvaigždžių tatuiruočių pečių dizainasŽvaigždžių tatuiruotės vyramsŽvaigždžių tatuiruočių dizainasMažos žvaigždės tatuiruotėsŽvaigždžių tatuiruotės už rankosŽvaigždžių tatuiruotės vyramsŽvaigždžių tatuiruotės nugaraiŽvaigždžių tatuiruotės moterims3D-Star-tatuiruotės-dizainas-ant riešo-Mielos-tatuiruotės-mergaitėms 6-jūrinė-žvaigždė-tatuiruotė600_425  5-gėlės-žvaigždės-daugiau-tatuiruotė600_802 6-new-school-guitar-stars-tattoo600_400 7-butterflyflowerstar-tattoo600_840 6-daugiau-žvaigždžių-raidžių-tatuiruotė600_418 9-mano-nauja-tatuiruotė600_386 10-drugelio kaukolė-žvaigždės-rožinė-tat600_789 11-backside-stars-tattoo600_665 12-foot-start-tattoo600_800 13 žvaigždučių mergina_574_654 14-dang-stars_574_669 16 žvaigždučių tatuiruotė600_443 176-gyvai-meile-kova600_814  19 žvaigždžių tatuiruotė600_498 20 žvaigždžių visur600_517 21 žvaigždutė600_449

22-star-tattoo-on-foot-with-swirl600_650 23-vardas-su-šešėlinėmis-žvaigždėmis-tatuiruotė ant dilbio_596_397 24 žvaigždės gėlėse600_568  Nuostabi-žvaigždė-tatuiruotės-dizainas-mergaitėms ant nugaros-Rihanna-Tattoo Šaunios mažos žvaigždės tatuiruotės dizaino pirštų tatuiruotės idėjos Žvaigždžių apyrankė-tatuiruotė-dizainas-Riešo-tatuiruotė-mergaitėms 02 09 16 23 30 37 44 58 straipsnis žvaigždė-tatuiruotė65 Žvaigždė-tatuiruotė72 79 866. kas tai yra?

93

žvaigždė-tatuiruotė100  114 121  135 142 149  163 170 177 184. kas yra? 191. kas buvo? 198. Žvaigždė-tatuiruotė Žvaigždžių tatuiruotės dizainas Star-Tattoo-Designs-Beautiful-Star-Tattoo-on-Foot Žvaigždžių tatuiruotės dizainas-spalvingos šaudančios žvaigždės ant kojos Žvaigždžių tatuiruotės dizainas-mielos merginos-pečių tatuiruotės

Star-Tattoo-Designs-Falling-Stars-on-the-hand-Tattoo

Star-Tattoo-Designs-Flower-Star-Tattoo-on-Side-of-Body Žvaigždžių tatuiruotės dizainas-Nemokama tatuiruotė Žvaigždžių tatuiruotės dizainas-šaudymo žvaigždė su muzikinėmis pastabomis-tatuiruotė  Star-Tattoo-Designs-Stardust-Tattoo-on-Shoulder Žvaigždžių tatuiruotės dizainas-tatuiruotės mergaitėms ant riešo Star-Tattoo-Designs-Tribal-Star-Falling-Tattoo Žvaigždžių tatuiruotės-dizainas-mergaitėms-Už ausies-tatuiruotės-idėjos Žvaigždžių tatuiruotės-dizainas ant riešo Žvaigždžių tatuiruotės-mergaitėms-Už ausų-tatuiruotės-atvaizdai Žvaigždžių tatuiruotės ant žingsnio Tatuiruotės-idėjos-žvaigždės-tatuiruotės