150 drąsių samurajų tatuiruočių dizaino ir reikšmių

Norite idėjų samurajų tatuiruotėms? Nepraleiskite šių dizainų ir jų reikšmių.

samurajus su kardu miške

Žodis „samurajus“ reiškia ypatingą socialinę žmonių klasę senovės Japonijoje, kurie taip pat buvo vadinami „ginklų vyrais“, nes tais laikais jie turėjo apsaugoti aukšto rango bajorus..

Šie vyrai buvo drąsūs ir kilnūs ir kovojo mūšiuose, kurie jiems buvo garbės reikalas. Jie nešiojo specialius ginklus, pavyzdžiui, kardus, wakizashi, ir katanas.

samurajų kaukolės tatuiruotė ant rankos

Samurajai ne tik užima pagrindinę vietą Japonijos kultūroje, bet ir yra gerbiami Japonijos samurajų tatuiruočių meno pavidalu, ypatingu dizainu švenčiant samurajų garbę ir drąsą.

Šios ypatingos tatuiruotės tapo neįtikėtinai populiarios ne tik Japonijoje, bet ir Azijoje bei kitose pasaulio dalyse, kur žmonės vertina samurajų dizainą dėl savo malonės ir garbės.

samurajus dėvi kaukės tatuiruotę

Šios tatuiruotės tikrai traukia akį, nes jose yra daug detalių ir naudojamos daug ryškių spalvų.

Be to, jos yra didesnės, palyginti su įprastomis tatuiruotėmis, nes sudėtingą detalę galima efektyviai pavaizduoti tik didesnėse tatuiruotėse, kurios apima didesnį paviršiaus plotą.

nugaros samurajų tatuiruotė

Samurajų menas yra viena iš kūno meno rūšių, kuri tampa vis populiaresnė visame pasaulyje. Daugelis vyrų ir moterų tatuiruočių mėgėjų ant savo kūno graviruoja šį nuostabiai nuostabų kūno piešinį.

Tokia kūno puošmena vaidina labai svarbų vaidmenį japonų kultūroje, ypač senovėje.

samurajų tatuiruotė ant žmogaus viršutinės rankos

Samurajus buvo bendras šių ypatingų karių terminas Japonijoje viduramžių laikais. Šie kariai buvo tie, kuriems buvo pavesta apsaugoti labai svarbius žmones senovės Japonijoje.

Tačiau tokią poziciją būtų galima lengvai pasiekti. Tau reikėjo būti a samurajaus sūnus prieš tapdamas juo arba tiesiog susituokęs pagal samurajų tradiciją.

samurajų tatuiruotės

Samurajų tatuiruotės reikšmės

Samurajų kūno dailė ne tik pagerins jūsų fizinę išvaizdą, bet ir padės sukurti labai intriguojančią asmenybę. Vis daugiau žmonių susidomės jumis, ypač jūsų unikalia asmenybe.

Štai keletas reikšmių ir simbolikos, kuriuos turite žinoti apie šio tipo kūno meną:

  • Garbė – Vienas labai reikšmingas dalykas, kurį simbolizuoja samurajai, yra garbė. Kokia to priežastis? Na, tai paprasčiausiai todėl, kad būti vienu iš senovės Japonijos samurajų buvo didelė garbė tiems senovės japonams. Tai buvo pagrindinė priežastis, kodėl pastaraisiais metais buvo daug japonų, kurie padarė viską, kad tik taptų tų elitinių japonų karių nariu.
  • Pagarba – Tik jei nežinote, paprasti japonai nepaprastai gerbė šiuos elitinius karius. Samurajai buvo atpažįstami pagal jėgą ir pareigingą prigimtį. Dėl šios priežasties stebina tai, kad samurajų menas vis dar yra gerbiamas iki šiol.
  • Paslauga – Būti samuraju senovės Japonijoje iš tikrųjų buvo daugiau paslauga nei pasiekimas. Šie elitiniai kariai niekada netapo arogantiški ar gyrėsi, kai tapo labai gerbiami samurajai. Vietoj to, jie sutelkė savo energiją į veiksmingą tarnavimą savo šeimininkams.
  • Drąsa – Drąsa yra dar vienas svarbus dalykas, kurį atstovauja samurajų menas. Saugodami juos, jiems niekada nerūpėjo, kad jų gyvybėms gali kilti pavojus Japonų didikai.
  • Lojalumas – Buvo žinoma, kad samurajai buvo itin ištikimi savo šeimininkams. Jie visada sekė senovės japonų didikus, kuriems jie tarnavo. Jie buvo labiau pasirengę mirti, kad apsaugotų savo privilegijuotus šeimininkus.

samurajus su vėliavos tatuiruote

Samurajų tatuiruotės dizainas

Jei ketinate tatuiruotis samurajų menais, turėtumėte būti labai laimingi žinodami, kad šie kūno papuošalai gali pasiūlyti daugybę dizaino galimybių.

Visi šie dizainai yra tikri, kad bus labai puošnūs. Galbūt manote, kad šios tatuiruotės apima tik paprastus samurajų ginklų ir šarvų vaizdus, ​​tačiau yra daug daugiau. Štai trumpas pasiūlymo aprašymas:

  • Samurajų ginklų dizainas – XV amžiuje senovės japonų samurajai jau naudojo šaunamuosius ginklus, gindami senovės japonų bajorus. Nepaisant to, turėtumėte žinoti, kad samurajai buvo labai populiarūs dėl labai aštrių ir gražiai suprojektuotų japoniškų kardų. Jei esate vienas iš tų žmonių pasaulyje, kuris žavi šiais japoniškais kardais, dėvėti samurajų ginklų tatuiruotę būtų puikus būdas švęsti.
  • Moterų samurajų dizainas – Jei buvote vedęs samurajų vyrą, tuomet automatiškai tapote samurajų moterimi. Tai kažkas, ko negalėjote pakeisti ateinančiais metais. Jei nebūtumėte pasiruošęs samurajų moters pareigoms, tuomet nesiryžtumėte tuoktis su samurajų vyru. Daugelis labai drąsių moterų tatuiruočių mėgėjų pasaulyje pasirenka būtent šį dizainą.
  • Samurajų šarvų dizainas – Kitas dizainas, kurį verta apsvarstyti, yra samurajų šarvų dizainas. Buvo žinoma, kad samurajai turi labai tvirtus ir sunkius šarvus, kurie buvo labai sudėtingi. Šis dizainas yra bendras vyrų tatuiruočių mėgėjų pasirinkimas visame pasaulyje, nes jis simbolizuoja vyriškumą.
  • „Samurajus“ visiško „Regalia“ dizaino – Populiariausias dizainas yra samurajus visose regalijose. Šis dizainas vaizduoja samurajų, pasirengusį atlikti savo kilnias pareigas ir ginti savo šeimininkų garbę.

samurajų tatuiruotė šone

Procedūra

Tradicinės samurajų tatuiruotės yra kilusios iš Japonijos ir joms sukurti naudojama speciali technika, kuri šiek tiek skiriasi nuo įprastų tatuiruočių meno metodų..

Tradicinė japonų technika, naudojama kūno tatuiruotėms kurti, vadinama Irezumi, kuris reiškia tatuiruotės rašalo įterpimą į tatuiruotės nešėjo kūną.

senovinė samurajų tatuiruotė

Nors šiuolaikinis tatuiruočių menas naudoja pažangias tatuiruočių rašymo mašinas, tradiciniai japonų samurajų menai atliekami naudojant senamadišką Tebori techniką. Tebori technika šioms tatuiruotėms kurti naudoja bambuko lazdeles su adatomis

Metodas yra daug skausmingesnis nei mechaninis, todėl silpnaširdžiai neturėtų jo išbandyti. Nors ir sunkus ir skausmingas procesas, tiek vyrų, tiek moterų tatuiruočių mėgėjai nėra atgrasomi nuo tradicinių samurajų dizaino kūrimo patys.

tradicinė samurajų nugaros tatuiruotė

Šios tatuiruotės atrodo stulbinančiai, kai daromos dideliuose paviršiaus plotuose, tokiuose kaip nugara, krūtinė, šlaunys, visa rankovė ar visa koja, kurios gali būti panaudotos norint parodyti visą istoriją, susijusią su samurajų kario gyvenimu, pavyzdžiui, kovą su priešas, gyvūnas arba kilmingosios ar moters apsauga.

visos nugaros samurajų tatuiruotė

Nusprendus ant savęs rašyti samurajų meną, reikia atidžiai apsvarstyti tatuiruotės dizainą ir jo simbolinę reikšmę, nes tokios tatuiruotės padarymas reikalauja daug išlaidų ir skausmo..

Be to, samurajų tatuiruočių dizainą turėtų patikėti tik patyręs dizaineris, nes šios tatuiruotės yra didelio dydžio ir labai sudėtingos.

Zen ir samurajų tatuiruotė

Išsami samurajų tatuiruotė ant visos nugaros

Stipri samurajų tatuiruotė

Dūmai ir samurajų tatuiruotė ant rankos

Kaukolės samurajų tatuiruotė su raudona saule

Kaukolės samurajų tatuiruotė

Baisi samurajų tatuiruotė auštant

Samurajus laimėjo mūšio tatuiruotę

Samurajų dėvimos kaukės tatuiruotė

Samurajų kario kaukės tatuiruotė

Samurajų tatuiruotė su raudona saule

Samurajus su raudonų gėlių šonine tatuiruote

Samurajų tatuiruotė su pilimi, gėlėmis ir raštu

Samurajų tatuiruotė ant galvos

Samurajų tatuiruotė ant visos kojos

Būdami elito karių klase, samurajai užima garbingą vietą Japonijoje ir buvo žinomi dėl savo ypatingo elgesio kodekso, vadinamo bušido, pažodžiui išverstas kaip karių kelias.

Kodeksas apibrėžia septynias pagrindines dorybes kaip samurajų kario gyvenimo dalį, apimančią drąsą, gerumą, garbę, ištikimybę, nuoširdumą, teisingumą ir mandagumą – visa tai yra neatskiriama samurajų asmenybės dalis..

Jie sutelkė dėmesį į savo kūno ir proto stiprinimą, kad galėtų gerai atlikti savo pareigas. Samurajai turėjo nugalėti mirties baimę, gyventi visavertį gyvenimą.

Moteris, ištekėjusi už samurajų kario, taip pat buvo įpareigota to paties kodekso ir turėjo į savo gyvenimą įtraukti visas kodekso dorybes. Jie dėvėjo įmantraus dizaino šarvus, kurie buvo galios simbolis.

Be to, jie rodomi su įspūdingais šalmais ir kaukėmis bei kaukolėmis, vaizduojančiomis, kad jie nebijo mirties. Šie dizainai taip pat pristato juos kartu su ginklais ir reiškia drąsą, jėgą ir galią.

Šios tatuiruotės yra vyriškos ir reprezentuoja samurajų misiją tarnauti ir apsaugoti aukštuomenę ir aukštesniąją klasę, dėl kurios jos turi didelę pagarbą ir garbę visuomenėje.

Jas dažniausiai mėgsta vyrai, tačiau net moterys gali jas rašyti. Pagrindinis japonų samurajų stiliaus meno tikslas yra atstovauti šeimai, kultūrai, tradicijoms ir ypatingam bušido nustatytam elgesio kodeksui..

Simboliškai šios tatuiruotės primena nešėjui apie samurajams šventus dalykus ir įtraukia juos visus į savo gyvenimą.

Simbolinė reikšmė ir puikus vizualinis patrauklumas daro juos puikiu pasirinkimu tatuiruočių mėgėjams, kurie ieško kažko kitokio savo kūnui papuošti nei įprastos gėlės, strėlės, inkarai, širdys ir genčių dizainas.

Samurajų tatuiruotė ant nugaros

Nebaigta samurajų tatuiruotė

Samurajų tatuiruotė ant rankos

Samurajus su drakono tatuiruote

Samurajų tatuiruotė vyrams

Samurajų kaukolės tatuiruotė su vyšnių žiedais

Samurajų kaukolės tatuiruotė

Samurajus išsaugo karalystės tatuiruotę ant viršutinės nugaros ir rankos

Samurajus, paruoštas karui tatuiruotė

Samurajų ir kaukolės tatuiruotė

Liūdna samurajų tatuiruotė su krentančiais lapais

Mėnulis Samurajų tatuiruotės gale

Vieniša samurajų tatuiruotė

Lady Samurai tatuiruotė

Japonų samurajus su kaukės tatuiruote

Kitas populiarus dizaino elementas, dažniausiai matomas samurajų dizaine, yra simbolis yin ir yang, kurios viena kitą papildo kaip viena visuma.

Kai kurie kiti paplitę dizainai apima kitus Japonijos kultūros objektus, tokius kaip Fudžio kalnas, koi žuvis, gyvatė, samurajų kaukė, bangos ir debesys, japonų ventiliatorius ir daug daugiau dizaino ir modelių.

Tam tikri samurajų dizainai pasižymi ypatingomis pasakomis ir istorijomis, kurios pavaizduotos per šiuos išsamius dizainus, todėl tampa dar populiaresnės. Tai gali apibrėžti tikrąjį samurajų gyvenimo tikslą, pavyzdžiui, apsaugoti elitą ir kovoti su blogosiomis jėgomis.

Daugelis tatuiruočių dizainų yra pagaminti iš vienos spalvos, pavyzdžiui, juodos arba pilkos, o kai kurie yra pagaminti iš ryškių spalvų, tačiau abu atrodo vienodai puikiai.

Baigiamieji žodžiai

Samurajų tatuiruotė tikrai yra viena gražiausių ir prasmingiausių tatuiruočių, kurias galite turėti ant savo kūno. Tai neabejotinai leis jums atrodyti nuostabiai daugelio žmonių akyse.

Tiesiog būkite atsargūs, kad pasirinktumėte geriausią dizainą, kuris puikiai atitiktų jūsų fizinę išvaizdą ir unikalią asmenybę.

Japonų samurajų tatuiruotė ant nugaros

Japoniška pusiau rankovių Samuurai tatuiruotė

japonų kultūros samurajų tatuiruotė

Graži samurajų tatuiruotė ant rankovės

Geiša myli samurajų tatuiruotę visomis rankovėmis

Geišos ir samurajų tatuiruotė visomis rankovėmis

Samurajus dėvi kaukės tatuiruotę

Samurajų šoninė tatuiruotė

Erelis su samurajų tatuiruote

Išsami samurajų tatuiruotė

Kryžius padengtas samurajų tatuiruote

Spalvinga samurajų tatuiruotė

Samurajų jodinėjimo žirgo tatuiruotė

Spalvingas japonų samurajų tatuiruotės mūšis

Vyšnių žiedai su drąsiomis samurajų tatuiruotėmis

Vyšnių žiedai ir samurajų tatuiruotė

Drąsi samurajų tatuiruotė

Juoda samurajų tatuiruotė ant krūtinės

Pilko rašalo samurajų tatuiruotė ant dešinio peties

„Badass“ rankovių samurajų tatuiruotė

Pikta samurajų tatuiruotė su raudona saule

samurajų tatuiruotės karys  samurajų tatuiruotės dangtelis  samurajų tatuiruotės senovinėmis visomis rankovėmis  samurajų tatuiruotės su arkliu tradicinės samurajų tatuiruotės visa nugara  samurajų tatuiruotės sfera pilna nugara atsisėdusios samurajų tatuiruotės senamadiškos samurajų tatuiruotės samurajų tatuiruotės raudona saulė samurajų tatuiruotė su vėliava samurajų tatuiruotė su ventiliatoriumi ant krūtinės samurajų tatuiruotė su gėlėmis ir kardu samurajų tatuiruotės kaukė ranka samurajų tatuiruotės yra tikroviškos samurajų tatuiruotės dūmų efektas samurajų tatuiruotės pabaisa mėlynomis akimis samurajų tatuiruotės rankovė samurajų tatuiruotės eskizas samurajų tatuiruotės skeletas Japonų stiliaus samurajų tatuiruotės samurajų tatuiruotės visa koja  samurajų tatuiruotės spalvingas kimono samurajų tatuiruotė sean ambrose  rudens sezono samurajų tatuiruotės samurajų vyrų tatuiruotės samurajų tatuiruotės mėlyna kaukė samurajų tatuiruotė ir gėlės pilna nugara samurajų tatuiruotė ant galvos samurajų tatuiruotė koi  samurajų tatuiruotė Japonija  samurajų tatuiruotė bučiuojanti geišą