150 dvasinių religinių tatuiruočių vyrams ir moterims

Tikėkite ar ne, tatuiruotės jau egzistavo net senovėje. Taip, jūs perskaitėte teisingai. Jie jau seniai tarnauja savo tikslams. Tiesą sakant, žmonės anksčiau naudojo tatuiruotes kaip labai svarbias savo religijos dalis. Tai yra pagrindinė priežastis, kodėl religinės tatuiruotės egzistuoja net ir šiuo metu. Visame pasaulyje yra daugybė religijų, kurios priima tatuiruotes, suteikdamos svarbą daugeliui religinių simbolių. Nepaisant to, yra ir kitų religijų, kurios neleidžia naudoti tatuiruočių, nes mano, kad šios tatuiruotės yra šėtoniški ženklai. Jums tai gali pasirodyti nemandagu ir juokinga, bet tai tiesa.

Didžioji reikšmė

Vien visoje Amerikoje 25 procentai amerikiečių dėvėtų tatuiruočių turi labai daug reikšmingas religinis reikšmes. Krikščionys, budistai ir induistai yra trys pagrindinės religijos, kurios tatuiruotėms teikia didelę reikšmę, ypač parodydamos didelį atsidavimą savo religijai. Tiesą sakant, milijonai bhaktų ant savo kūno išsitatuiravo religinius simbolius, tokius kaip kryžiaus ženklas ir daugelis kitų.

Įvairių rūšių religinės tatuiruotės

Žinoma, šiais laikais galima rasti tiek daug religinių tatuiruočių rūšių. Tai atitinka kiekvieną šiandien pasaulyje egzistuojančią religiją, kuri priima tatuiruotes savo religijoje. Taigi, jei norite parodyti savo stiprų atsidavimą, būtinai pasirinkite tatuiruotę, kuri atitinka jūsų religiją. Tai sakant, jokiu būdu negalite parodyti pasauliui, koks esate atsidavęs.

Krikščionių religinis menas

Turėti krikščioniškų simbolių tatuiruotes daugeliui žmonių nėra naujiena. Taip yra todėl, kad yra daugybė žmonių, kurie ant kūno simbolizuoja šiuos simbolius. Dėl šios priežasties daugeliui tai jau įprasta. Tiesą sakant, net Velso princas Anglijoje dar 1892 m. Turėjo Jeruzalės kryžiaus tatuiruotę, ir tai buvo padaryta po to, kai jis aplankė šventąją Jeruzalės žemę. Po to vis daugiau tikinčiųjų krikščionių bando pasidaryti tatuiruočių, susijusių su krikščionimis, pavyzdžiui, mėgstamiausias Biblijos eilutes, Dešimt Dievo įsakymų, Šventosios ir Nekaltosios širdys ir Jėzaus Kristaus, angelų, erškėčių vainikų ir Mergelė Marija.

Budistų tatuiruotės

Kai kurios kitos populiarios tatuiruotės, kurias mėgsta milijonai bhaktų, yra budistinės tatuiruotės. Šios tatuiruotės yra labai paplitusios Azijos šalyse, nes budizmas iš pradžių prasidėjo didžiuliame Azijos žemyne. Tiesą sakant, budizmo simbolių tatuiruotės jau yra tradicija daugelyje Azijos apskričių. Reiškia, tai tapo neatsiejama jų kultūrų dalimi. Populiariausi su budizmu susiję vaizdai, tatuiruoti daugelio budistų, yra kai kurios Sutrų eilutės, lotoso gėlės, dharmos ratai ir Budos apraiškos..

Gražioje ir turtingoje Tailando šalyje galima rasti daug gražių ir istorinių budistų šventyklų. Kai kurios iš šių šventyklų jau stovi prieš keletą metų. Šiose budistų šventyklose galite rasti daugybę vienuolių, kurie laikysis tradicijos tatuiruoti su budizmu susijusius vaizdus, ​​pavyzdžiui, amuletus. Remiantis budizmu, amuleto tatuiruotės dėvėtojams suteiks daugiau stiprybės, kad galėtų įveikti kasdienius iššūkius, kuriuos galite patirti. Šios tatuiruotės netgi padės apsisaugoti nuo nelaimingų atsitikimų ar kai kurių siaubingų įvykių, dėl kurių galite susižeisti.

Jei nesate budistas religijoje, bet vis tiek norite, kad ant jūsų kūno būtų ištatuiruoti su budizmu susiję simboliai, tuomet iš tikrųjų galite tai padaryti. Tačiau tai reikalauja kruopštaus tyrimo. Kadangi su budistais susijusių simbolių tatuiruotės yra tradicija keliose Azijos šalyse, labai svarbu įsitikinti, kad pirmiausia suprantate simbolio, kurį norite tatuiruoti ant savo kūno, reikšmę. Pasirūpink, kad nesukurtum didelės netvarkos budizmo įstatyme.

Indų tatuiruotės

Indų kalba yra kita religija, kuri tatuiruotes laiko neatskiriama religijos dalimi. Turtinga induistų kultūra apima tatuiruotes. Taip yra todėl, kad induizmas yra gerai žinomas dėl puikių vaizdų ir dekoracijų, o induistų tatuiruotės yra nuostabūs pavyzdžiai. Nereikia nė sakyti, kad yra skirtingos reikšmės, susijusios su skirtingu induistų tatuiruočių dizainu ir vaizdais. Ir tikėkite ar ne, šiais laikais yra daugybė žmonių, kurie traukia tatuiruotes, susijusias su induizmu.

Kadangi induistinės tatuiruotės taip pat yra induizmo dalys, labai svarbu žinoti induistų vaizdų reikšmes prieš jas tatuiruojant ant kūno, ypač jei praktikuojate ne induizmą. Kai kurios populiarios induistų tatuiruotės yra citatos, kurias galima perskaityti Vedų Raštuose, Omuose, Dievybėse ir kai kurie žodžiai ar terminai sanskrito tekste.

Tiesa ta, kad yra daug religinių tatuiruočių, kurias galite apsvarstyti, jei norite būti tatuiruotas religiniais simboliais ir įvaizdžiais. Nepaisant to, įsitikinkite, kad gerai žinote kiekvieno iš jų reikšmę. Atminkite, kad religijas reikia gerbti.

tatuiruotė-religinė

tatuiruotė-dizainas-religinė

tatuiruotės dizainas

St-Michael-Csaba-Kolozsvari-578x450

St-Michael-Carlos-Torres-578x578

Šventoji Catherine-Noah-Minuskin

St-Christopher-Juncha

St-George-Neil-Bass

St-George-Rocky-Zero-578x584

St-Joseph-Lil-B

Silviano-Fiato-578x655

maldos rankos-tatuiruotė

om-tatuiruotė

Marija-tatuiruotė

Mary-Nikko-Hurtado-3-578x578

kyles-getting

Lippo-2-578x487

Marija-Delphine-Noiztoy-iliustracija-Vania-Zouravliov-578x770

Mary-Matt-Jordan-Painting-Giovanni-Battista-Salvi-578x614

Joan-of-Arc-Sir-Daniel-Painting-Eugene-Thirion-578x693

Joan-of-Arc-Mikael-de-Poissy-578x578

Jėzus-Marija-tatuiruotė

Jėzus-tatuiruotė

Jėzaus nugaros tatuiruotė

Christ-Jean-Luc-Navette-578x770

Kristus-Justinas-Weatherholtzas

Kristus-Timas-Hendricksas-578x745

kryžminė tatuiruotė

ganesh-tattoo

Brucius-578x578

budis

Kristus

Christ-Alex-de-Pase-Tapyba-Guido-Reni-578x770

Kristus-Chuey-Quintanar-578x578

Antonio-Macko-578x578

angelas-tatuiruotė

Valerie-Vargas1-578x751

Valentina-Ryabova-578x390

Tee-J-Poole-578x568

Niki-Norberg-578x578

Russ-Abbott-578x748

Gimtoji-tatuiruotes-578x578

Gimtoji-Tom-Bartley-578x578

1016 1418 m 1715 m 2107 2121 m 2224 2918 3121 3218 3416 3514 Religinis-tatuiruotės dizainas-1 Religinis-tatuiruotės dizainas-1 Religinis-tatuiruotės dizainas-2 Religiniai tatuiruočių dizainai-3 Religinis-tatuiruotės dizainas-4 Religiniai-tatuiruočių dizainai-5 ??????????????????????????????? Religiniai-tatuiruočių dizainai-8 Iš arti patrauklios tatuiruotos Kaukazo moters portretas Maui, Havajuose, JAV. 11 ????????????????????????????????? 13 14 15  17 18 19 Religiniai-tatuiruočių dizainai-20 ????????????????? 22 23 25 26 27 28 29  31