150 geriausių kojų tatuiruočių idėjų vyrams ir moterims

Kojų tatuiruotės šiais laikais atrodo labai populiarios. Tai gali patvirtinti daugybė vyrų ir moterų, kurie kiekvieną dieną rašosi ant kojų. Tai nepaisant to, kad pasaulyje yra tiek daug asmenų, kurie tatuiruotę laiko šėtonišku poelgiu. Per šias tatuiruotes žmonės gali išreikšti save net nekalbėdami su juos supančiais žmonėmis. Be to, yra daug žmonių, kurie mėgsta šias tatuiruotes, norėdami parodyti, kaip jie yra atsidavę savo religijai. Kita priežastis, kodėl žmonės mano, kad turi šias tatuiruotes, yra sustiprinti jų mados pojūtį šiuolaikinėje eroje.

Šiais laikais mada neapsiriboja tik tuo, ką dėvi ir kaip nešiojasi; tai gerokai peržengė tai ir žmonės tapo linkę į pačias meniškiausias ir novatoriškiausias mados formas, tokias kaip tatuiruočių menas. Pagrindinis tikslas rasti tinkamą tatuiruotės vietą yra padaryti jį akį traukiantį. Be to, pirmasis laikmatis turi žinoti, kad tatuiruotės rašymas yra skausmingas procesas, nes adatą reikia įkišti į odos sluoksnius, kad jos spalva pasikeistų naudojant spalvotą pigmentą. Be to, atlikta tatuiruotė amžinai bus jūsų dalis, nes tatuiruotės yra nuolatinio pobūdžio. Taigi, kai nuspręsite tatuiruotę rašyti bet kurioje kūno vietoje, tai reikia padaryti po daugybės apmąstymų ir apgalvoto dizaino pasirinkimo.

Kojų tatuiruočių aprėptis

Žinoma, jie apima tam tikrą žmogaus kūno dalį ir akivaizdžiai yra ant kojos. Šios tatuiruotės iš tikrųjų gali būti pilnos, pusės, ketvirčio ar tik nedidelės tatuiruotės. Tai priklausys nuo žmogaus, kuris nori gauti rašalą ant savo kojos dalies. Daugelis žmonių renkasi visą kojų dizainą. Tai apima nuo šlaunies dalies iki kulkšnies arba tiesiai iki kojų pirštų. Jei neįvertinate visos kojos dizaino grožio, tada rinkitės pusę. Pusės kojų dangteliai nuo kelių žemyn arba aukštyn. Jei nenorite atskleisti savo tatuiruočių, tuomet galite turėti kojų dizainą, kuris prasideda nuo kelių iki šlaunies dalis, arba nuo šlaunies dalies iki kelių. Be to, pasirinkimas gali būti ir ketvirčio kojų dizainas. Tai tinka tiems žmonėms, kurie nenori turėti labai matomos tatuiruotės ant kojų.

Privalumai ir trūkumai

Tiesiog tatuiruotės yra susijusios su daugybe privalumų ir trūkumų, ir šios tatuiruotės čia nėra išimtis. Štai keletas laukiamų šių tatuiruočių privalumų:

 • Mažiau skausmingas – Kojų dalis daugiausia sudaryta iš raumenų, todėl nekyla abejonių, kodėl čia mažiau skauda, ​​kai čia daroma tatuiruotė.
 • Platus aprėptis – Jie turi didesnę aprėptį, palyginti su kitomis, todėl čia tikrai galite išgraviruoti norimą dizainą, nesvarbu, ar jis didelis, ar tik mažas.
 • Lengva paslėpti – Tai iš tikrųjų yra kiekvienu konkrečiu atveju. Tatuiruotę nuo šlaunies link kelių bus lengva paslėpti.

Štai keletas trūkumų:

 • Tai užtrunka – Tai yra atskiras atvejis. Jei einate visa koja, tai tikrai užtruks, ir taip su puse kojos.
 • Brangesnis – Palyginti su kitais, kojų dizainas bus brangesnis, nes jis yra platesnis.

Įžymybių vaizdai

Negalima paneigti, kad garsios įžymybės yra tos, kurios pirmiausia integruoja tatuiruotes į savo kūną, ir šios tatuiruotės yra keletas šių nuostabių tatuiruočių. Štai keletas šių įžymybių vardų:

 • Mel C. -Ši anglų dainininkė ir dainų autorė yra buvusi „Spice Girls“ narė, o ant dešinės kojos ji turi nuostabią drakono tatuiruotę.
 • Paz De La Huerta – Šis amerikiečių modelis ir aktorė turi gyvatės dizaino tatuiruotę ant kojos. Gyvatės uodegos dalis tęsėsi iki viršutinės dešinės pėdos dalies.
 • Ryanas Cabrera -Šis 33 metų amerikiečių muzikantas ant kojos turi tatuiruotę, kurioje pavaizduotas garsaus amerikiečių aktoriaus Ryano Goslingo veidas. Tai pasekmė, kurią jis įgijo žaisdamas „tatuiruočių ruletę“ su savo draugų ratu.
 • Bam Margera – Ši Amerikos televizijos asmenybė ir Viva La Bam bei Jackass žvaigždė ant kojos turi tatuiruotę, kurioje pavaizduotas jo dėdės, vardu Vincentas Margera, veidas.
 • Justinas Bieberis – Šis prieštaringai vertinamas jaunas dainininkas parodo savo tvirtą tikėjimą Dievu per savo Jėzaus Kristaus tatuiruotę ant kairės kojos. Apatinėje Jėzaus Kristaus atvaizdo dalyje yra rožės, kurios pagerina tatuiruotės išvaizdą.
 • Barbara Mori -Šis 38 metų meksikiečių modelis ir aktorė turi didesnio dydžio rožinę tatuiruotę ant dešinės kojos, kuri yra dažyta ilgesniu koteliu. Tokios tatuiruotos kojos jai tikrai atrodo gerai.

Tatuiruočių patrauklumas ant kojų

Tatuiruotė ant kojos yra viena iš patraukliausių kūno tatuiruočių rūšių, nes dėl to jūsų kojos atrodo patraukliai ir yra ypač mėgstamos moterų, nors jos yra vienodai populiarios tarp vyrų. Kaip ir rankų tatuiruotės, žodis „Rankovių tatuiruotė“Taip pat galima apibrėžti tatuiruotę ant kojos, nes jos turi panašų į rankovę panašų efektą, dizainas tęsiasi nuo šlaunies/kelio iki pėdos. Geriausias dalykas apie šias tatuiruotes yra tas, kad menininkai turi pakankamai erdvės ir galimybių išbandyti drąsų ir nuostabų dizainą toje vietoje, kurioje jie gali rašyti..

Tatuiruotės ant kojos taip pat atrodo ryškios, nes joms suteikiamas judėjimo ir kreivumo pranašumas, kurio nėra kitose kūno dalyse. Štai kodėl šios tatuiruotės yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško kažko drąsaus ir patraukiančio akį. Kitas tatuiruočių ant kojos privalumas yra tas, kad jas lengva nuslėpti ir parodyti. Vyrai ir moterys gali parodyti savo kojas tinkama apranga, kai nori pasauliui parodyti šią nuostabią kūno meno formą. Kita vertus, jie gali lengvai užsidengti kojas, kai to reikalauja profesiniai įsipareigojimai.

Populiariausi dizaino variantai

Tatuiruotės dizainą daugiausia lemia turima erdvė. Kadangi kojų sritis šiuo atžvilgiu turi daug ką pasiūlyti, menininkė gali išbandyti keletą nuostabių ir akį traukiančių tatuiruočių ant kojų dizaino. Jie yra puikus pasirinkimas kuriant unikalius meno kūrinius, o tai puikus būdas parodyti tatuiruotės nešėjo mados jausmą. Štai keletas populiarių dizaino variantų:

 • Gėlių dizainas – Gėlių dizainas puikiai tinka kojoms moterims, nes jos yra labai moteriškos. Jie gali padaryti jos kojas patrauklias, naudodamiesi ryškiomis spalvomis ir akį traukiančiais dizainais. Be to, šio tatuiruotės stiliaus pasirinkimas yra labai įvairus, nes galima pasirinkti bet kurią iš populiarių gėlių, tokių kaip rožė, saulėgrąžos, jurginas ar lotosas, ir prie pagrindinio dizaino pridėti keletą unikalių dizainų, tokių kaip drugeliai ar svajonių gaudyklės.
 • Genčių dizainas – Priešingai nei moteriški gėlių dizainai, vyrai gali rinktis vyriškesnius, pavyzdžiui, genčių tatuiruotes, maorių tatuiruotes, yin yang tatuiruotes arba tuos, kuriuose pavaizduoti jų asociacijų ar klubų simboliai.

Kitos parinktys

Kai kurie kiti dizainai, kuriuos galima rašyti ant kojų, yra modernūs dizainai, tokie kaip geometriniai modeliai, pagaminti iš klubų iki kojų, kurie suteikia gražią išvaizdą jūsų kojoms. Panašiai, jei ieškote tikroviškesnių dizainų, tokių kaip saulė, mėnulis, žvaigždės, plunksnos, inkarai, rodyklės, kompasas, geometriniai, muzikos simboliai, samurajai, biomechaniniai, širdis, begalybė, medžiai, angelai ir sparnai, feniksas, kregždė, kolibriai, bangos, žuvys, liūtas, vilkas ar dramblys – puikus pasirinkimas. Drakono tatuiruotės yra naudingos abiejų lyčių atstovams, jos išsiskiria galia ir grožiu. Darant tokias tatuiruotes, būtina sutelkti dėmesį į tekstūrą, nes tai gali iš tikrųjų pakeisti galutinį dizaino vaizdą.

4-Juoda-Koi-žuvis-tatuiruotė ant kojos 5-Rose-Tattoo-on-koja 6 kojų tatuiruotė 8 kojų tatuiruotė 9-tattoo-design-of-mic-notes-tattoo-on-koja 10 kojų tatuiruotė 11-Muzika yra „Duran“ kojos tatuiruotė 12-lankų-kojų tatuiruotė 13 spalvų tatuiruotė ant kojos 14 kojų tatuiruotė 15-Lily-Tattoo-on-koja 16-Muzika-kojos tatuiruotė 18 kojų tatuiruotė 19-finalas-chicano-car-girl-leg 20-lelijos-žvaigždės-vynas-tat 21-Feliksas.-Išsiliejusi kojų tatuiruotė 22-Ką tik padaryta-Mings-Mergina-kojos tatuiruotė 23-Vyšnių žiedų medžio tatuiruotė ant kojos 24-moteris-lapai-kojos-tatuiruotė 25 kojų tatuiruotė

Įprasti tatuiruočių dizainai kojoms pasirinkti

Yra keletas kojų tatuiruočių dizaino variantų, kuriuos galite pasirinkti. Tačiau renkantis reikia atsižvelgti į keletą veiksnių. Turite pasirūpinti, kad dizainas atspindėtų jūsų vidų. Atminkite, kad tatuiruotės gali būti jūsų asmenybės atspindys. Štai keletas įprastų dizainų, kuriuos galbūt norėsite turėti:

 • Gėlių dizainas – Tai labai dažnas kojų dizainas, kurį dažniausiai galima pamatyti moterims. Pagrindinė priežastis čia labai akivaizdi. Gėlės simbolizuoja moteriškumą, o merginos tikrai atrodys gražiau su gėlių dizainu. Rožė yra geriausias pasirinkimas iš daugelio.
 • Gyvūnai – Jei norite atsikratyti moteriško dizaino, kodėl gi neišbandžius gyvūnų tatuiruotės dizaino. Tai parodys įvairias savybes, priklausomai nuo pasirinkto gyvūno dizaino. Norėdami parodyti savo drąsiąją pusę, geriausia eiti tigro, liūto ar jaučio. Jei esate taikos mylėtojas ir laisvos dvasios, tada paukščiai būtų tobuli.
 • Genčių dizainas – Vienas iš įprastų vyrų ir moterų pasirinkimų, susijusių su kojomis, yra gentinis dizainas. Šis dizainas yra labai gražus, tačiau apima sudėtingas detales. Norėdami tai padaryti, turite samdyti patikimą tatuiruočių menininką, kad darbas būtų atliktas gerai.
 • Simbolinis dizainas – Daugelis renkasi simbolinį dizainą, ypač jei išsitatuiravę dėl savo religijos ar pan. Įprasta simbolinė tatuiruotė ant kojos dizaino yra kryžius arba Jėzaus Kristaus atvaizdas.

Baigiamieji žodžiai

Be jokios abejonės, kojų tatuiruotės gali pagerinti dėvėtojų išvaizdą. Tai netgi gali padaryti juos madingesnius. Jei galvojate turėti tatuiruotes, tada tatuiruotės ant kojos jums tikrai atrodys gerai.

Jei planuojate rašyti koją, turite nepamiršti vietos, kurioje gyvenate, klimato sąlygų, nes šaltuose rajonuose gyvenantys retai gauna galimybę pasigirti kojų dizainu, išskyrus tuos atvejus, kai jie atostogauja atogrąžų šalyse. vargu ar pateisina laiką ir pinigus, išleistus tatuiruotai kojai, ir tą patį skausmą. Taip pat labai svarbu pasirinkti tinkamą vietą ir tinkamą menininką tatuiruotės rašymui, nes tatuiruotė išlieka visą gyvenimą. Taigi reikia pasirūpinti, kad tinkamai investuotumėte savo pinigus ir laiką, kad jūsų tatuiruotė amžinai atrodytų sveika ir graži.

26-maori-tattoo ant kojos 27-Cris-Maori-Inspired-Leg-tattoo 28-Apple-Tree-Tattoo-On-Leg 29-Siaubo medžio kaukolės tatuiruotė 30 medžių kojų tatuiruotė 31-Inkaro ir rožių tatuiruotė ant kojos 32-Pelėda ir rožės ant kojos 33 paukščių ir gėlių tatuiruotė ant kojos 35-Spalvinga-kaukolė-tatuiruotė ant kojos 36-kaukolės-kojos-tatuiruotė 37 kaukolės ir rožių kojų tatuiruotė 38-Dynamictattoo-Notes-kojų tatuiruotė 39 gėlių tatuiruotė ant kojos 40 drugelio kojos tatuiruotė 41-graži-iliustracija-kojos tatuiruotė 42-Tradicinis laivas ant kojos 43 spalvingos plunksnų tatuiruotės ant kojos 44-Realistinė katės tatuiruotė ant kojos 45-Širdis-+-Raktinės kojos tatuiruotė 46-Akvarelė-tatuiruotės ant kojos 47-Akvarelė-gėlių tatuiruotės ant kojos 48-Akvarelė-tatuiruotės ant kojos 49 kojų tatuiruotė  Kojų tatuiruotės-1 Kojų tatuiruotės-3 Kojų tatuiruotės-4 Kojų tatuiruotės-5 Kojų tatuiruotės-6  Kojų tatuiruotės-11 Kojų tatuiruotės-12 Kojų tatuiruotės-13 Kojų tatuiruotės-14 Kojų tatuiruotės-15 Kojų tatuiruotės-16 Kojų tatuiruotės-17 Kojų tatuiruotės-18 Kojų tatuiruotės-19 Kojų tatuiruotės-20 Kojų tatuiruotės-22 Kojų tatuiruotės-23 Kojų tatuiruotės-24 Kojų tatuiruotės-25 Kojų tatuiruotės-26 Kojų tatuiruotės-27 Kojų tatuiruotės-28 Kojų tatuiruotės-29 Kojų tatuiruotės-30 Kojos-tatuiruotės-31 Kojų tatuiruotės-32 33 34  Kojos-tatuiruotės-37 šlaunies-tatuiruotė-inkaras-burė šlaunų tatuiruotė-paukščiai šlaunies-tatuiruotė-drugelis-inkaras šlaunies-tatuiruotė-kietas-kaukolė šlaunies-tatuiruočių-siuvimo mašina  šlaunies-tatuiruočių elnias šlaunies-tatuiruotė-laumžirgis šlaunies tatuiruotė-eifelio bokštas  šlaunies-tatuiruotė-gcliff šlaunies-tatuiruotės-geometrinės-gėlės šlaunies tatuiruotė-pistoletas šlaunies tatuiruotė-omaras šlaunies-tatuiruotė-veidrodis-kaukolė šlaunies-tatuiruotė-aštuonkojis šlaunies tatuiruotė-piratas šlaunies-tatuiruotės citata šlaunies tatuiruotė-rokenrolis šlaunies-tatuiruotės-zuikis šlaunies-tatuiruotės-dramblys šlaunys-tatuiruotės-gėlės šlaunies tatuiruotė-kaukolė šlaunies-tatuiruotės-kaukolės-citatos šlaunies-tatuiruotės-liūtas šlaunų tatuiruotės-undinė-aštuonkojis  šlaunų tatuiruotės-pelėdos šlaunies-tatuiruotės-raudonai mėlyna-rožė šlaunų tatuiruotės-shiplighthouse  šlaunies tatuiruotės laikas šlaunies tatuiruotės medis šlaunies-tatuiruotė-genties-plunksna šlaunies tatuiruotės vedlys thight-tattoo-ladyfox