150 gražių balto rašalo tatuiruočių, atsargumo priemonės, privalumai ir trūkumai

Balto rašalo tatuiruotės yra novatoriškiausia tatuiruočių meno forma, kuri, kaip rodo pavadinimas, yra rašoma naudojant vos matomą UV baltą rašalą. Šios tatuiruotės tampa matomos tik tada, kai matomos natūralioje saulės šviesoje. Tokias tatuiruotes renkasi šviesios odos žmonės, nors net ir tamsesnio atspalvio odos savininkai taip pat pradėjo jas daryti šiais laikais. Jie yra populiarūs tiek vyrams, tiek moterims. Geriausias šių tatuiruočių dalykas yra jų subtilus pobūdis, todėl jie yra išraiškingi ir nėra per garsūs. Tačiau reikia pasirūpinti, kad juos atliktų patyręs menininkas, nes blogai padaryta tatuiruotė gali atrodyti tikrai negražiai. Be to, paklaida yra minimali, nes maža klaida gali pažeisti odą, o rašalas prasiskverbia į odą. Kartais šios tatuiruotės gali atrodyti kaip bėrimas, tačiau kai kuriais atvejais jos taip pat gali išnykti. Kokybė ir ilgaamžiškumas didžiąja dalimi priklauso nuo naudojamo rašalo kokybės ir tatuiruočių meistro patirties. Nepaisant silpnų vietų, ši tatuiruotės forma ir toliau yra populiari dėl savo unikalios išvaizdos ir stiliaus.

Tai yra keletas nuostabių kūno meno rūšių, kurios vis dar nežinomos daugeliui žmonių visame pasaulyje. O gal daugelis žmonių žino tik labai mažai informacijos apie šias labai unikalias kūno tatuiruotes. Šios tatuiruotės iš tikrųjų yra viena novatoriškiausių tatuiruočių, kurias šiais laikais galite nešioti ant savo kūno.

balta tatuiruotė

Jei nerimaujate, kad šios tatuiruotės neatrodys puikiai jūsų kūne, dabar galite nustoti jaudintis, nes galite būti tikri, kad tai gali suteikti jums nuostabią fizinę išvaizdą, kurios visada siekiate. Vienas labai svarbus dalykas norint turėti balto rašalo meną yra UV baltos spalvos rašalas. Be šio rašalo niekada negalėsite turėti balto rašalo meno, kurį norite išgraviruoti ant savo kūno. Dėl šio rašalo tatuiruotė bus matoma tik esant saulės šviesai arba dienos metu. Tai reiškia, kad jis nebus matomas naktį, ir tai prideda daugiau dramos prie minėtos tatuiruotės. Taigi nebestebina, kodėl vis daugiau žmonių šiais laikais domisi UV tatuiruotėmis.

Svarbūs dalykai apie balto rašalo tatuiruotes

Yra daug žmonių, kuriems jau nusibodo tradicinės tatuiruotės ant kūno. Tai iš tikrųjų yra viena iš priežasčių, kodėl jie atsirado. Tai nepaprastai įdomūs kūno menai, kuriuos gali atlikti tik aukštos kvalifikacijos tatuiruočių meistrai. Tai puikiai tinka tiems, kurie nori turėti labai akivaizdžią tatuiruotę ant savo kūno, skirtingai nei tos spalvos tatuiruotės. Jei vis dar neturite pakankamai žinių apie šias tatuiruotes, tada čia yra keletas svarbių dalykų, kuriuos turite nepamiršti apie šias tatuiruotes:

 • Atrodo kaip randai – Iš pirmo žvilgsnio jie gali atrodyti kaip randai, atsirandantys dėl žaizdų ir kitų priežasčių. Tiesiog dėl to, kad ši tatuiruotė neturi pakankamai kontūrų, padėsiančių kitiems žmonėms nustatyti, kad tai tatuiruotė. Jei jis turi daugiau spalvų, tokių kaip juoda ir raudona, jis gali būti labiau matomas ir akivaizdus kaip tatuiruotė. Kai kurie kiti žmonės gali manyti, kad tai yra odos infekcija.
 • Mažiau matomas – Tikrai jau turite mintį, kad baltas rašalas negali būti labai matomas akims, ypač tiems žmonėms, kurie yra aplink jus. Viena iš pagrindinių priežasčių yra ta, kad graviruojant tatuiruotę ant kūno naudojamas tik baltas rašalas. Jei tai apima dar keletą spalvų, tai niekada nebus vadinama baltojo rašalo menu, tiesa? Jei turite šviesiai baltą odą, tatuiruotės matomumas yra mažesnis. Bet jei turite tamsesnį odos atspalvį, pasirūpinkite, kad būtumėte pasiruošę, jog tatuiruotė ant jūsų kūno pasirodys šiek tiek raudona, ypač jei ji vis dar gyja.
 • Greitai išnyksta – Kitas labai svarbus dalykas, kurį turite žinoti, yra tai, kad laikui bėgant jie greitai išnyksta, palyginti su tatuiruotėmis, kuriose naudojamos kitos spalvos, pavyzdžiui, juoda ir raudona. To iš tikrųjų tikimasi, nes tai yra balto rašalo, skirto tatuiruotėms, pobūdis. Kai jis jau išnyks, jums reikia padaryti, kad jis būtų retušuotas pas profesionalų tatuiruočių menininką, kurį samdote.
 • Reikalauti daugiau laiko – Jie taip pat reikalauja daug laiko iš profesionalios tatuiruočių meistro pusės, kurią samdote. Tai paprasčiausiai todėl, kad baltas rašalas yra labai sunkiai matomas, todėl tatuiruočių meistrams paprastai reikia daugiau laiko. Tai yra pagrindinė priežastis, kodėl jums reikia turėti daug kantrybės.
 • Nepalikite baltos spalvos visą gyvenimą – Jei esate vienas iš tų žmonių, kurie galvoja apie savo kūno UV tatuiruotes, tuomet taip pat turėtumėte žinoti, kad tatuiruotė neliks baltos spalvos visą gyvenimą. Laikui bėgant spalva išnyks ir taps gelsva. Tai yra pagrindinė priežastis, kodėl ji atrodys kaip odos infekcija. Tai sakant, labai svarbu apsvarstyti retušavimą, kai spalva jau išblunka.

Tinkamo dizaino pasirinkimas

Kaip minėta anksčiau, jie yra subtilūs, palyginti su įprasta tatuiruote, ir jų dizainas turi būti pasirinktas atsargiai. Pirmas dalykas, kurį reikia turėti omenyje renkantis tatuiruotę, yra sužinoti apie menininko, kuris ketina tai padaryti už jus, kompetenciją. Tik ekspertas gali patarti, kaip į baltą rašalą pridėti šiek tiek spalvos, kad tatuiruotė atrodytų įspausta ant odos, o ne kaip randas. Menininkas gali naudoti šviesiai rausvą, geltoną, rausvai violetinį, dramblio kaulo atspalvį arba labai šviesiai mėlyną atspalvį kartu su baltu rašalu, kad tatuiruotės spalva būtų tobula. Gerai parinktas dizainas atrodo kaip jūsų odos puošmena, labai subtiliai ir žavingai ją pagražinanti. Nėriniai, tokie kaip modelis ar savarankiškas dizainas ant odos, gali būti tikrai patrauklūs ir patrauklūs. Darbas turi būti atliekamas labai kruopščiai dėl balto rašalo rašto detalių ir sudėtingumo. Dėl šios priežasties gali būti gana skausminga atlikti visą procesą, o tai užima daug laiko. Daugybė tatuiruotės pasirinkimo tyrimų gali padėti jums sukurti dizainą, kuris yra vertas laiko, pinigų ir skausmo, susijusio su tatuiruotės atlikimu.

balta tatuiruotė

balta tatuiruotėbalta tatuiruotė

balta tatuiruotėbalta tatuiruotėbalta tatuiruotė

Populiarūs dizainai yra ant pirštų, riešo, kulkšnių, nugaros, peties, rankų, šlaunų, kojų ir šono. Jie atrodo geriau ant šviesesnės odos spalvos, todėl tamsiaodžiai ar įdegę žmonės retai matomi su UV rašalo tatuiruotėmis. Populiariausias dizainas yra įmantrus nėrinių dizainas, suteikiantis gražią, reljefinę išvaizdą nešiklio odai. Taip pat galima atlikti keletą kitų šios tatuiruotės modelių, įskaitant gėles, paukščius, drugelius, strėles, žvaigždes, kryžių ir širdis, paminėti tik keletą. Taip pat galima daryti žodžius, frazes, vardus ir citatas, tačiau jie nėra tokie ryškūs kaip įvaizdžio dizainas.

balta tatuiruotėbalta tatuiruotėbalta tatuiruotėbalta tatuiruotėbalta tatuiruotėbalta tatuiruotėbalta tatuiruotėbalta tatuiruotėbalta tatuiruotė

Priežiūra

Nereikia nė sakyti, kad yra daug dalykų, kuriuos turėtumėte padaryti kaip papildomą priežiūrą. Neatlikę tolesnių priemonių, galite užsikrėsti. Todėl labai svarbu išlaikyti visas tolesnes priežiūros priemones. Padėtų išvalyti tatuiruotės vietą. Galite naudoti muilą, galintį sunaikinti mikrobus, galinčius supa šią sritį. Turėkite omenyje, kad kalbant apie gydymo trukmę prireiks daugiau laiko. Kitaip tariant, gali kilti keletas pavojų, kurių turėtumėte tikėtis atlikdami UV rašalo tatuiruotes. Tai yra pagrindinė priežastis, kodėl turite būti labai atsakingi už tokią tatuiruotę.

Įžymybės

Nemanykite, kad garsios asmenybės nėra viliojamos baltojo rašalo tatuiruočių puošnumu, nes tokių tatuiruočių yra daug. Tiesą sakant, galbūt nustebsite sužinoję šių garsių asmenybių vardus. Jei jus domina šios įžymybės, tada čia yra keletas jų vardų, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį:

 • Jasmine Lennard -Jasmine Lennard yra 31 metų anglų televizijos asmenybė. Ji yra viena iš tų žinomų žmonių, kuriuos sužavėjo nuostabus balto rašalo meno grožis. Ji turi žodį: „labiau vertinama“. Anglų kalba šie žodžiai tiesiog reiškia „aistringai mylėti“.
 • Kate Moss – Kas nežinotų apie Kate Moss? Ji yra 42 metų anglų supermodelis, itin išgarsėjęs visame pasaulyje. Daugelis žmonių mėgsta jos širdies dizainą. Jis yra išsibarstęs keliose jos kūno dalyse.
 • Lindsay Lohan – Lindsay Lohan yra labai prieštaringai vertinama amerikiečių aktorė dėl daugybės teisinių bylų, su kuriomis ji susiduria. Šios teisinės bylos yra susijusios su narkotikais ir neatsargiu vairavimu. Tačiau jos gražaus balto rašalo meno niekada negali paslėpti žmonių akys. Ant dešiniojo riešo ji turi žodį: „Kvėpuoti“.

Įvairūs puošnūs dizainai

Galite pamanyti, kad yra tik keletas dizaino variantų, kuriuos jums gali pasiūlyti balto rašalo tatuiruotės. Tiesa yra tai, kad šių tatuiruočių dizaino variantų yra daugybė, ir garantuojama, kad visa tai bus labai spalvinga. Štai keletas gražių dizainų, kuriuos galite apsvarstyti, kai kalbama apie šias tatuiruotes:

 • Gėlių dizainas – Kas pasakytų, kad gėlių dizainas nėra geras baltos spalvos rašalo objektas? Gėlės yra tikrai spalvingas dizainas, nesvarbu, ar pasirinksite spalvotą tatuiruotę, ar baltą rašalą. Galite pasirinkti rožių, lotoso, saulėgrąžų, vyšnių žiedų, lelijų ar bet ko, ko norite.
 • Citatų dizainas – Kai kurie žmonės mano, kad citatos gali būti neįskaitomos, ypač jei dėvėtojas turi baltą odą. Jei norite, kad tatuiruotė būtų labai reikšminga, galite pasirinkti savo mėgstamą citatą. O gal galite turėti labai populiarų “MEILĖ“.
 • Genčių dizainas – Galima sakyti, kad genčių dizainas netinka. Tačiau atsiprašau, kad nuvilsiu jus, bet gentinis dizainas atrodys puikiai baltam rašalui. Jums tikrai patiks, kai turėsite tokį dizainą ant savo kūno.
 • Plunksnų dizainas – Plunksna yra labai gražus dizainas, kuriam labiausiai patinka tatuiruočių mėgėjai visame pasaulyje. Tai yra pagrindinė priežastis, kodėl ji taip pat atrodo puikiai.
 • Gyvūnų dizainas – Gyvūnai taip pat gali būti puikūs dalykai. Didelis klausimas – kokius gyvūnus pasirinksite? Šiuo atveju viskas priklauso nuo jūsų asmeninių pageidavimų. Galite pasirinkti liūtus, arklius, tigrus ar net paukščius.
 • Dangaus kūnų dizainas – Kuriant taip pat geriausia pasirinkti tuos dangaus kūnus. Saulė, žvaigždės ir net mėnulis ant jūsų kūno tikrai atrodys nepaprastai puošniai. Tai taip pat bus labai prasminga.

Dalykai, kuriuos turite žinoti

Jas renkasi daugelis tatuiruočių mėgėjų, kurie ieško alternatyvos tradicinėms juodoms ar spalvotoms tatuiruotėms. Juose gali būti geometrinių modelių, tokių kaip genčių dizainas ir nėriniai, ir tuo pačiu metu gerai atrodyti sudėtingesni ir moteriškesni dizainai, tokie kaip gėlės ir drugeliai, todėl jie yra labai universalūs. Be to, jie atrodo visiškai kitaip nei įprastos juodos ir spalvotos tatuiruotės, nes gali švytėti tamsoje, suteikdamos jai visiškai naują dimensiją. Juos galima papuošti naudojant juodus atspalvius, kartu su ryškiomis spalvomis, kad būtų sukurtas novatoriškas tatuiruotės dizainas. Šios tatuiruotės yra pagamintos naudojant specialius baltus dažus ar rašalą, kuris gali švytėti tamsoje. Ypatinga tokio tipo tatuiruotė yra ta, kad ji atrodo kaip randas, įspaustas ant nešiklio odos. Rašalas suleidžiamas po odos sluoksniu ir blyškesnė odos spalva, tuo geresnis tatuiruotės poveikis. Su tokiu rašalu reikia elgtis ypač atsargiai, nes jis yra palyginti storesnis nei įprastas juodas rašalas, todėl galima pasitikėti tik patyrusiu menininku.

Be to, reikia būti atsargiems, kad tatuiruotė nebūtų ilgą laiką veikiama tiesioginių saulės spindulių, nes tai gali išblukti. Be to, baltas rašalas gali neigiamai reaguoti su kai kuriais odos tipais, o tai sukelia saugumo problemų. Be to, jie užgyja ilgiau, o oda grįžta į normalią tekstūrą. Tokios tatuiruotės atveju nešėjas turi imtis papildomų atsargumo priemonių. Odos reakcijos atveju gali būti naudinga reguliariai tepti anestezijos gelį, o tatuiruotoje vietoje išvis reikėtų vengti kosmetikos..

balta tatuiruotėbalta tatuiruotėbalta tatuiruotėbalta tatuiruotėbalta tatuiruotėbalta tatuiruotėbalta tatuiruotėbalta tatuiruotė

Ką turėtumėte žinoti apie UV baltą rašalą

Kaip minėta, tatuiruojant baltą rašalą, naudojamas baltas UV rašalas. Baltas UV rašalas visiškai skiriasi nuo kai kurių kitų rašalų, naudojamų graviruojant kūno tatuiruotes. Didelis klausimas dabar yra, ar saugu naudoti šį rašalą. Ar tai gali būti labai skausminga jūsų pusėje? Na, tokiu atveju čia yra keletas svarbių dalykų, kuriuos turėtumėte žinoti apie UV baltą rašalą:

 • Nėra FDA patvirtinto UV baltojo rašalo – Yra daug tatuiruočių menininkų, kurie sako, kad jų naudojamas baltas UV rašalas yra patvirtintas FDA. Nepaisant to, turėtumėte žinoti, kad už šio teiginio nėra tiesos. Tai paprasčiausiai todėl, kad nėra rašalo, kurį tvirtina FDA, kai kalbama apie tatuiruotę. Bet kokio rašalo neleidžiama dėti po žmogaus oda. Taigi yra didelė rizika, kad ant jūsų kūno bus tatuiruotės.
 • Alerginės reakcijos yra labai laukiamos – Kai leidžiate sau išsitatuiruoti UV baltu rašalu, turėtumėte tikėtis, kad ant odos gali atsirasti alerginių reakcijų. Neabejotinai taip yra todėl, kad baltas UV rašalas, priešingai nei tuščias rašalas, padidins jūsų odos jautrumą alerginėms reakcijoms. Tai rodo, kad turite būti atsargūs, kai ketinate juos turėti. Pirmiausia būtinai išbandykite rašalą, kad žinotumėte, jog nesate alergiškas.
 • Ilgalaikis UV baltojo rašalo poveikis vis dar nežinomas – Iki šios dienos ilgalaikis UV baltojo rašalo poveikis vis dar nėra tikras. Vis dar nėra ekspertų, galinčių įrodyti jo gerą ar blogą ilgalaikį poveikį. Tai reiškia, kad turėtumėte būti pakankamai pasirengę, kad ir kas nutiktų po to, kai leisite sau atlikti tatuiruotės procesą.
 • Sunku kreiptis dėl tatuiruočių – Kitas svarbus dalykas, kurį turėtumėte žinoti apie baltą rašalą, yra tai, kad jį gali būti labai sunku tepti ant odos tatuiruotėms, todėl tatuiruočių užbaigimui reikia daugiau laiko. Be to, norint tinkamai užtepti rašalą ant odos, labai reikia juodos šviesos.

Paskirties vietų vadovas

Žinoma, jūs taip pat klausiate, kur galite įdėti savo balto rašalo meną. Na, kaip ir bet kokios kitos tatuiruotės, viskas priklauso nuo to, kur norite įdėti savo balto rašalo meną. Nepaisant to, tikrai geriausia būti ant kūno vietų, kurios paprastai yra atviros. Taip yra todėl, kad UV rašalo tatuiruotę gali būti labai sunku pastebėti, ypač kai jūsų oda yra baltesnė. Kai kurios įprastos tokios tatuiruotės kūno vietos yra:

 • Tatuiruotės ant riešų – Viskas priklauso nuo jūsų, ar norite, kad jūsų tatuiruotė būtų uždėta ant kairiojo ar dešiniojo riešo. Tik pagalvokite apie pagrindinį tokios tatuiruotės dėvėjimo tikslą.
 • Tatuiruotės ant ginklų – Ginklai taip pat bus geriausia tatuiruotės vieta. Žmonės tai tikrai pastebės, kai jis bus įdėtas. Tiesiog įsitikinkite, kad graviruojate jį dešinėje rankų dalyje.
 • attoos ant kaklo – Yra daug žmonių, kuriems labiau patinka uždėti ant kaklo. Kai kurie sako, kad padėjus tatuiruotę ant kaklo jiems labai padeda atrodyti puošniai priešingoms lytims.
 • Tatuiruotės ant nugaros – Jei norite, kad jūsų tatuiruotė nebūtų tokia matoma kitų žmonių akims, tai tikrai būtų puiku ją uždėti ant nugaros.
 • Tatuiruotės ant kojų – Kojos taip pat yra tobula vieta. Kojos paprastai yra ilgesnės, todėl tą iliuziją, kurią norite parodyti savo tatuiruotėje, tikrai galima pasiekti.
 • Tatuiruotės ant pilvo – Kita puiki šios tatuiruotės vieta yra skrandis. Tai yra įprastas pasirinkimas daugeliui tatuiruočių mėgėjų pasaulyje, kurie svarsto galimybę pasidaryti UV rašalo tatuiruotes.
 • Tatuiruotės ant šlaunųJei norite, kad jūsų tatuiruotės nebūtų tokios akivaizdžios kitiems žmonėms, galite jas uždėti ant šlaunų.

Baigiamieji žodžiai

Apskritai, balto rašalo tatuiruotės yra labai gražūs kūno menai, kuriuos galite turėti ant savo kūno. Nepaisant to, jūs turite daug kartų apie tai galvoti, kol galiausiai nuspręsite pasidaryti šias tatuiruotes, nes jos gali sukelti tam tikrą šalutinį poveikį ar pakenkti jūsų odai. Be to, turėtumėte žinoti, kur uždėti šias tatuiruotes ant savo kūno, kur jos gali gerai atlikti savo pagrindinį tikslą. Jūs niekada neturėsite šių tatuiruočių be savo tikslo, tiesa?

Jie gali būti patraukliausia tatuiruočių forma, tačiau jie yra ir subtiliausi. Jei planuojate pasidaryti balto rašalo tatuiruotę, būtina patikrinti savo tatuiruočių meistro įgaliojimus ir darbo patirtį, nes jokiu būdu neturėtų būti pakenkta saugumui. Tatuiruočių pramonė šiuo klausimu priėmė keletą prekybos taisyklių, tačiau geriau būti saugiam, nei gailėtis, nes pramonėje vis dar dirba daug netyčinių žmonių. Tokie žmonės mažai nerimauja dėl klientų saugumo ir gali juos įkalinti pateikdami melagingus teiginius. Todėl prieš galutinai samdydami turite pereiti menininkų profilius ir juos patikrinti.

10-balto rašalo-drugelio tatuiruotė 9 balto rašalo tatuiruotė 8-Balto rašalo-meilės gyvenimo tatuiruotė 7-balto rašalo-svajonių tatuiruotė 6-balta-rašalo-gėlių-tatuiruotė-ant krūtinės 13-Balto rašalo mylima tatuiruotė 14-Balto rašalo sparno tatuiruotė 15-balto rašalo tatuiruotė 17-Balto rašalo-paukščio tatuiruotė 16-White-Ink-Tattoo-on-Arm Baltas rašalas-5 11-white-ink-tattoo-on-foot 12-balto rašalo-begalybės tatuiruotė 21-Balto rašalo-kinų-tatuiruotė 20-balto rašalo pelėda1 balto rašalo tatuiruotė 2-baltas rašalas 3 balto rašalo 4-balto rašalo tatuiruotė 5-balto rašalo tatuiruotė 19-Balto rašalo-gėlių tatuiruotė 18-balta-rašalas-širdies tatuiruotė Baltas rašalas-4 22-Balto rašalo-paukščio tatuiruotė  24-Balto rašalo-nėrinių-tatuiruotė ant nugaros 25-Balto rašalo rožių tatuiruotė 26-Balto rašalo-paukščio-tatuiruotė-ant kaklo 30-Balto rašalo tatuiruotė 29-Baltas rašalas-drugelis-tatuiruotė ant nugaros 28-Balto rašalo-begalybės tatuiruotė Baltas rašalas-3 27-Balto rašalo-nėrinių tatuiruotė 31-Balto rašalo-užrašo tatuiruotė 32-Balto rašalo-gėlių tatuiruotė 33-balto rašalo-laumžirgio tatuiruotė 34-Balto rašalo-gėlių tatuiruotė 35-Balto rašalo gėlių tatuiruotė ant pėdos 39-Baltas rašalas-tatuiruotė ant riešo 38-balta-rašalo-gėlių tatuiruotė Baltas rašalas-2 37-balta-rašalo-kryžiaus tatuiruotė 36-Baltas rašalas-nėriniai-tatuiruotė ant rankos 40-balto rašalo tatuiruotė  Baltas rašalas-1 Nors-Rašalas  Jonas-Bodygrafinis Mikki-Bold-2 Watsonas-Atkinsonas-3 Muriel-Zao Watsonas-Atkinsonas 41-Baltas rašalas-meilės tatuiruotė 42-Baltas rašalas-tatuiruotė ant nugaros Emre-Cebec 43-balta-rašalo-plunksnų tatuiruotė 44-balto rašalo tatuiruotė 61-Balto rašalo tatuiruotė „Andro-Zero“ Davidas Bogginsas 46-Baltas rašalas-tatuiruotė ant peties 45-White-Ink-Lace-Tattoo-on-Arm 60-White-Ink-Flower-Tattoo-on-Shoulder 59-White-Ink-Tattoo-on-Hand 58-balto rašalo plunksnų tatuiruotė-600x600 57 krypčių kompasas 56-balto rašalo tatuiruotė 50-balto rašalo tatuiruotė ant kaklo 51-balta-rašalo-rankos tatuiruotė 52-balta-rašalo-inkaro-tatuiruotė 53-Balto rašalo tatuiruotė 55-balta-rašalo-paukščio tatuiruotė  47-tatuiruočių dizainas-visas rankovės-baltas rašalas Zodiakas Baltas rašalas-13 Baltas rašalas-11