150 gražių rožių tatuiruočių ir reikšmių

Reikia įkvėpimo rožių tatuiruotėms? Pažvelkite į šiuos nuostabius dizainus ir pasisemkite idėjų kitai tatuiruotei.

rožių krūtinės tatuiruotė

Prieš pasidarydami tatuiruotę (net klasikinę, pavyzdžiui, rožių dizainą), gerai pasidomėkite ir išsiaiškinkite, kokias simbolines reikšmes gali turėti jūsų būsimas kūno menas.

Žemiau rasite viską, ką reikia žinoti apie rožių tatuiruočių reikšmę, įskaitant konkrečias rožių spalvas, ir keletą puikių idėjų, skirtų šioms tatuiruotėms moterims ir vyrams.

rožių tatuiruotė

Rožių tatuiruotės reikšmė

Labai plačiai, rožės tatuiruotėse dažniausiai reiškia meilę, garbę, grožį, pusiausvyrą, intrigas ar amžinybę.

Dažnai jie naudojami tik kaip dekoratyviniai elementai – juk ne kiekviena tatuiruotė turi turėti gilesnę prasmę.

Tačiau kartais jie yra sąmoningai simbolinis dizaino elementas.

geltonos rožės tatuiruotė

Meilė

Šiais laikais rožės dažniausiai simbolizuoja romantišką meilę – ir ši asociacija yra tik nauja.

Jau graikų mitologijoje rožė buvo meilės deivės Afroditės gėlė. Ji dažnai buvo vaizduojama su rožiniais erškėčiais aplink galvą.

Pasak mito, po Afroditės meilužio Adonio buvo nužudytas, iš jo kraujo tvenkinio išaugo rožių krūmas.

Ši legenda padeda įtvirtinti ryšį tarp raudonų rožių ir amžinos meilės sąvokos – prisijungti prie įsimylėjėlių iki mirties ir vėliau.

rožės ant rankos

Rožių tatuiruotės, ypač vienos raudonos rožės, pasidarymas yra populiarus būdas išreikšti romantišką meilę.

Jei norite gerbti savo santykius ir išreikšti savo nenumaldomą meilę savo artimiesiems, tai yra vienas geriausių būdų tai padaryti.

Apsvarstykite galimybę prie dizaino pridėti savo partnerio vardą, kad jis taptų dar asmeniškesnis.

Rožinis įvaizdis, skirtas romantiškai meilei paminėti, turi kitą prasmės lygį – idėja, kad jūsų meilė yra amžina, pabrėžiama nuolatine pačios tatuiruotės prigimtimi.

rožių tatuiruotė (1)

Paslaptys

Dėl poros romėnų papročių rožės kartais simbolizuoja paslaptis, ištikimybę ir tylų supratimą.

Senovės romėnai kabindavo rožes virš posėdžių stalų, nurodydami, kad viskas, kas buvo pasakyta prie stalo, nepasikartos ir liks paslaptyje.

Panašiai rožės buvo dedamos ant durų, kad būtų perduotas pranešimas, kad kambario viduje vyksta privatus pokalbis, kurio nereikėtų išgirsti ar nutraukti.

graži rožių tatuiruotė

Frazė sub rosa, vis dar vartojama ir šiandien, yra kilusi iš šių papročių – pažodžiui išvertus reiškia „po rože“ ir reiškia dalijimąsi bei paslapties laikymą..

Taigi rožių tatuiruotė gali būti patikimumo, garbės ir ištikimybės simbolis – pasiūlymas laikytis savo žodžio ir likti ištikimas duotiems pažadams bei laikomasi paslapčių.

Rose-tatuiruotės-Girls-tattoo

Balansas

Rožės asociacija su pusiausvyra dažniausiai pagrįsta Taro kortos ir okultizmas. Kai kurie žmonės mano, kad naudojant Taro kortas, būrimas yra įmanomas, tai yra, numatyti ateitį ir (arba) geriau ir giliau suprasti dabartį..

Pusiausvyros idėja kyla iš rožių gėlės struktūros. Žiedlapiai simbolizuoja viltį ir naują pradžią, o tai prieštarauja gynybai ir praradimams, susijusiems su erškėčiais.

Tradicinio Taro dizaino rožė pasirodo „Mago“, „Mirties“, „Kvailio“ ir „Stiprumo“ kortelėse, kurios yra susijusios su pusiausvyros ir pusiausvyros reikšmėmis.

mėlynos rožės tatuiruotė

Rožių tatuiruotės spalvų reikšmė

Be apskritai rožei priskiriamos simbolikos, tam tikros rožių spalvos turi ir savo prasmę. Rožių spalvos su geriausiai nusistovėjusiomis reikšmėmis yra raudona, balta ir geltona.

Raudonos rožės pirmiausia siejami su meile ir aistra – tradiciškai jie kam nors būtų duodami tik kaip besąlygiškos meilės išraiška.

Tačiau jie taip pat turi daugybę kitų simbolinių asociacijų, tokių kaip drąsa ir pagarba. Jie kyla iš pačios spalvos, o ne iš gėlės – raudona paprastai yra galios, drąsos ir pasiekimų spalva.

rožių tatuiruotė

Tuo pačiu metu raudonos rožės tatuiruotės reikšmė ne visada yra pagrindinė šio dizaino pasirinkimo priežastis – raudonos rožės yra neabejotinai gražios ir įspūdingos. Jie dažnai pasirenkami kaip tatuiruočių dizainas vien dėl savo išvaizdos.

Baltos rožės stovi už nekaltumą, nuolankumą ir skaistumą. Nors jie susiję su santuoka ir nauja pradžia, jie taip pat simbolizuoja nekaltybę.

Remiantis krikščionių legenda, raudonos rožės krūmo gėlės pasidarė baltos, kai Mergelė Marija padėjo savo paltą ant jo.

Panašiai vokiečių legenda pasakoja apie raudoną rožę, kuri po nuplovimo Marijos Magdalietės ašaromis tapo balta.

Cool-Rose-Tattoo-on-Wrist

Baltos rožės tatuiruotės, kaip ir bet kuris kitas dizainas, gali būti grynai estetiškos ir neturi jokios gilesnės prasmės. Jie taip pat gali perteikti nekaltumo ir skaistumo vertę.

Kartais baltos rožės tatuiruotė simbolizuoja prarastą mylimą žmogų – baltos rožės yra dažnas laidotuvių gėlių pasirinkimas, ypač jaunų žmonių.

Geltonos rožės neseniai buvo siejami su draugyste. Skeptikai teigia, kad tai yra rinkodaros sumanymo parduoti daugiau šių gėlių rezultatas, tačiau, kad ir kokia būtų priežastis, geltonos rožės dažniausiai dovanojamos draugams ir išreiškia romantišką ištikimybę bei meilę.

rožė ir mikrofonas

Todėl geltona rožė tatuiruotėje gali būti draugystės simbolis, dažnai nurodantis konkretų asmenį. Tokią tatuiruotę galima papildyti prie dizaino pridėjus asmens vardą. Geltonos rožės taip pat puikiai tinka tatuiruotėms draugams.

Kitos esamos rožių spalvos apima rožinis (dėkingumas, dėkingumas) ir oranžinė (noras, entuziazmas).

The juoda rožė yra mirties, paslapties ir tamsiosios magijos simbolis. Juodosios rožės gamtoje neegzistuoja, nors raudonos rožės kartais dažomos, kad būtų sustiprinta jų spalva. Tai nėra ypač stiprus ryšys, tačiau juodos rožės kartais asocijuojasi su anarchizmu.

Mėlynos rožės simbolizuoja magiją ir paslaptį, o spalva neatsiranda natūraliai.

Mėlyna rožė-tatuiruotė-ant rankų-mergaičių tatuiruotės

Populiarūs rožių tatuiruočių dizainai

Rožės yra vienas iš populiariausių tatuiruočių dizaino pasirinkimų. Klasikinės, nesenstančios išvaizdos jie puikiai tinka ir kaip pagrindinis dizainas, ir kaip fonas ar puošmena, derinami su kitais elementais.

Vienos rožės tatuiruotė

Viena rožė, ypač raudona, paprastai reiškia amžiną meilę vienam žmogui. Tačiau jis taip pat gali reprezentuoti kitas aukščiau aprašytas reikšmes arba tiesiog būti dekoratyvus.

Numerologiniu požiūriu rožė su septyniais žiedlapiais simbolizuoja įtraukimą, tvarką ir visuotinį supratimą. Tuo tarpu aštuonių žiedlapių rožė reiškia atgimimą ir atsinaujinimą.

Natūralu, kad rožės paprastai turi daugiau žiedlapių (paprastai 20 ar daugiau), tačiau jas galima stilizuoti taip, kad jose būtų mažiau žiedlapių ir jos vis dar būtų atpažįstamos kaip rožės.

rožių tatuiruotė

Trijų rožių tatuiruotė

Sakoma, kad trijų rožių puokštė prilygsta sakymui „aš tave myliu“. Tatuiruotės dizainas, apimantis tris rožes, galėtų tai atspindėti – tai reiškia meilę ir meilę.

Laisvamanijoje trys rožės simbolizuoja tris pagrindinius principus – meilę, šviesą ir gyvenimą.

Priežastis, kodėl pasirinkote šį konkretų gėlių skaičių tatuiruotės dizainui, gali būti praktiška ar estetiška. Trys rožės gali būti išdėstytos trikampio raštu didesnėms, plokščioms kūno vietoms, tokioms kaip pečiai ar nugara.

Jie atrodo vienodai subalansuoti, kai yra linijiškesnės tatuiruotės dalis pailgoms erdvėms, tokioms kaip ranka, blauzdos ar šonkauliai.

rožių tatuiruotė

Rožės ir kaukolės tatuiruotė

Kaukolės paprastai suprantamos kaip mirties, bet ir pergalės (priešų mirties) ir mirtingumo simboliai..

Kaukolės ir rožių dizainas gali simbolizuoti naujos pradžios pažadą – augimą (rožę) pasibaigus tam tikrai fazei ar laikotarpiui (kaukolė). Dizainas taip pat gali reikšti amžiną meilę arba būti priminimas įvertinti gyvenimo grožį (rožė), o mes galime (kaukolė = mirtingumas, neišvengiama ir artėjanti mirtis).

Vizualiai yra keletas būdų, kaip sujungti šiuos elementus. Dažnas pasirinkimas yra tai, kad rožė išauga iš vienos kaukolės akiduobės. Rožės gali apvynioti kaukolę kaip vynmedžiai, demonstruoti erškėčius, arba kaukolė gali būti tarp rožių puokštės.

rožių tatuiruotė

Rožių ir kompaso tatuiruotė

Kompasas yra galingas krypties ir nurodymų simbolis. Ambicijos yra dar viena reikšmė, dažnai susijusi su kompasu, kaip ir nepriklausomybė – rasti savo kelią, o ne eiti nustatytu keliu.

Sujungus su rožėmis viename tatuiruotės dizaine, atsiranda keletas reikšmių. Dizainas gali reikšti pusiausvyrą ir lojalumą – išlikti ištikimam ir „laikytis kurso“, sekti savo vertybes.

Jei rožę suprantame kaip meilę (šiuo atveju rekomenduojama raudona rožė), tai jos derinimas su kompasu rodo, kad meilė yra pagrindinis jūsų gyvenimo principas.

Įdomu tai, kad kompaso dalis, rodanti kardinalias kryptis – „rodyklės“ kompaso priekyje, yra žinoma kaip kompaso rožė arba vėjų rožė..

rožių tatuiruotė

Rožių ir durklų tatuiruotė

Klasikinė jūreivio tatuiruotė, šis dizainas apima durklą, pradurtą per rožių gėlę.

Tai reiškia, kad jūreivis yra ištikimas ir nori padaryti viską, kad tarnautų, įskaitant sunaikinti kažką gražaus, kad apsaugotų savo vertybes. Tai populiarus pasirinkimas tarp rožių tatuiruočių vyrams.

rožių tatuiruotė

Viengungis rožių gėlė su pavadinimu yra dar vienas tipiškos jūreivio tatuiruotės pavyzdys – priminimas apie žmoną ar partnerį, ilgą laiką paliktą jūreiviui išvykstant.

Rožių ir inkaro tatuiruotė

Kita jūreivių klasika, šis dizainas reiškia įsipareigojimą mylimam žmogui, nepaisant laiko ir atstumo.

Inkaras yra ne tik jūrinis simbolis, bet ir simbolizuoja jėgą, tvirtumą, palaikymą ir saugumą. Jį derinant su raudona rožė, simbolizuojančia meilę ir aistrą, galima teigti, kad santykiai yra ryžtingi, o mylimas žmogus – palaikymo ir saugumo..

Mes labai išsamiai paaiškiname inkaro pagrindu sukurtas tatuiruotes ir pateikiame keletą nuostabių pavyzdžių mūsų specialiame vadove.

rožių tatuiruotė

Mažos rožės tatuiruotė

Nors daugelis rožių dizainų yra gana dideli ir platūs, nėra jokios priežasties, kodėl šios gražios gėlės negalima sumažinti iki mažo dizaino.

Jei norite mažos rožės tatuiruotės-kad tilptų už ausies, ant riešo ar bet kurios kitos panašaus dydžio erdvės-apsvarstykite palyginti paprastus dizainus. Visiškai juodos ar net kontūrinės tatuiruotės yra puikus pasirinkimas, kaip ir tvirtos užpildymo spalvos bei ribotas detalių kiekis.

To priežastis yra ta, kad maži dizainai paprastai neturėtų būti pernelyg sudėtingi. Naudojant per plonas linijas, jos gali nusidėvėti laikui bėgant-kai tatuiruotė užgyja, rizikuojate susidaryti nelygiomis, suskaidytomis linijomis.

rožinis-tatuiruotės dizainas-5

Tuo tarpu, jei linijos yra per arti viena kitos, tatuiruotė gali senėti ne taip, kaip norėtumėte. Laikui bėgant oda ištempiama, o senstant tatuiruotės praranda ryškumą ir detalumą, o kai kurios linijos gali tapti platesnės nei iš pradžių numatyta. Jei jie yra arti vienas kito, jie susidurs vienas su kitu ir dizainas išnyks.

Tikrai mažoms tatuiruotėms – galbūt piršto šone ar ausyje – reikės kuo mažiau detalių. Paprastas juodas dizainas-tarsi rožės šešėlio formos-paprastai yra kelias.

rožių tatuiruotė

Rožių tatuiruočių stiliai

Jei sugalvojate savo dizainą, o ne pasirenkate esamą, pagrindiniai jūsų tatuiruotės elementai nėra vienintelis dalykas. Kitas pasirinkimas yra bendras tatuiruotės stilius ar technika.

Tradicinė rožių tatuiruotė

Tradicinis stilius apima drąsius, juodus kontūrus su ryškiomis spalvomis užpildymui, dažniausiai labai mažai atspalvių. Jai būdingas žemas realizmo lygis, labiau panašus į animacinį filmą nei tikras.

Tradiciniai rožių dizainai pasižymi klasikiniu, nesenstančiu pojūčiu. Tai puikus pasirinkimas jūrininko stiliaus rožių vaizdams, nes tradicinės technikos naudojimas yra viena iš pagrindinių jūreivių dizaino savybių.

rožių tatuiruotė

3D rožių tatuiruotė

Vienas iš populiariausių rožių rašalo darbo variantų per pastaruosius kelerius metus yra 3D stilius. 3D tatuiruotės iš esmės yra hiperrealistiniai vaizdo ar objekto perteikimai, kuriais siekiama visiško fotorealizmo.

Tai pasiekiama kruopščiai užtemdant ir neturint aiškių, nereikalingų kontūrų, kad būtų sukurta gylio iliuzija.

3D-raudona-rožinė-tatuiruotė

Viena rožė veiks taip pat puikiai, kaip ir įmantresnis dizainas. Pavyzdžiui, 3D rožių rankovių tatuiruotė tikrai bus įspūdinga ir graži.

Tiek spalvos, tiek pilkos spalvos rožės čia yra perspektyvios galimybės. Natūralu, kad spalvotos 3D rožių tatuiruotės sukurs geresnę iliuziją, labai panašią į tikrą rožę, ir labiau traukia akį.

Tuo tarpu pilkų atspalvių parinktis tatuiruotei suteikia kitokios nuotaikos ir, svarbiausia, greičiausiai lengviau susilies su kitomis tatuiruotėmis, įskaitant būsimus rožių papildymus.

Rožių tatuiruotė-be kontūro

Akvarelės rožių tatuiruotė

Kaip jau supratote, akvarelės technika siekiama imituoti akvarelės paveikslo išvaizdą.

Šviesūs, juodi kontūrai gali būti naudojami tatuiruotei suteikti daugiau apibrėžimo, tačiau paprastai didžioji dalis dizaino yra padaryta naudojant spalvotą rašalą, padengtą ant odos taip, kad vietomis ji atrodytų aplaistyta..

rožių tatuiruotė

Gautas tatuiruotė yra ryški ir originali, šviesesnė ir subtilesnė.

Paskutiniai žodžiai

Tikimės, kad dabar jūs visiškai suprantate galimas rožių dizaino reikšmes ir, dar geriau, tvirtą idėją apie rožių vaizdus, ​​kuriuos norėtumėte gauti. Norėdami gauti daugiau įkvėpimo, peržiūrėkite žemiau esančią galeriją!

rožių tatuiruotė (3)rožių tatuiruotė (4)rožių tatuiruotė (1)rožių tatuiruotė (2)rožių tatuiruotėrožių tatuiruotėrožių tatuiruotėrožių tatuiruotėrožių tatuiruotėrožių tatuiruotėrožių tatuiruotėrožių tatuiruotėrožių tatuiruotėrožių tatuiruotėrožių tatuiruotėrožių tatuiruotėrožių tatuiruotėrožių tatuiruotėrožių tatuiruotėrožių tatuiruotėrožių tatuiruotėrožių tatuiruotėrožių tatuiruotėrožių tatuiruotėrožių tatuiruotėrožių tatuiruotėrožių tatuiruotėrožių tatuiruotėrožių tatuiruotėrožių tatuiruotėrožių tatuiruotėrožių tatuiruotėrožių tatuiruotėrožių tatuiruotėrožių tatuiruotėrožių tatuiruotėrožių tatuiruotėrožių tatuiruotėrožių tatuiruotė

 3D-Rose-Tattoo-Designs  Nuostabi rožių tatuiruotė Gražios raudonos rožės-tatuiruotė Gražios rožės tatuiruotės idėjos ant peties Grožio ir žvėries akvarelės rožių tatuiruotė Juoda-rožinė-tatuiruotė Juoda-rožė-tatuiruotė ant pėdos  Laikrodžio ir rožių tatuiruotė Spalvotos rožių tatuiruotės-Pėdų tatuiruotės mergaitėms Spalvotos rožių tatuiruotės-Mažos tatuiruotės Cool-Rose-Tattoo-on Shigh  Mielos išgydytos rožės-tatuiruotė Įvairios rožės-tatuiruotė Dilbio tatuiruotės Ginklai-n-rožės-tatuiruotė Meilė šiai vietai už mažą tatuiruotę Raudonos rožės-tatuiruotė ant rankos Rožių ir rožančių tatuiruotės Rožė-gėlė su ornamentais Rožė-visa nugara-tatuiruotė Rožės-tatuiruotė-mergaitei ant peties Rožės-tatuiruotė-mergaitei-pečių-tatuiruotės Rožė-tatuiruotė Rose-Tattoo -–- juoda ir pilka-šlaunys rožių-tatuiruočių dizainas-1 rožių-tatuiruočių dizainas-1 rožinis-tatuiruotės dizainas-4  rožių-tatuiruočių dizainas-6 rožių-tatuiruočių dizainas-7 rožių-tatuiruočių dizainas-8 rožių-tatuiruočių dizainas-9 rožinis-tatuiruotės dizainas-10 ????????????????????????????? rožinis-tatuiruotė-dizainas-14 rožinis-tatuiruotes-dizainas-15 rožinis-tatuiruotes-dizainas-16  rožinis-tatuiruotes-dizainas-18 rožinis-tatuiruotes-dizainas-19 rožinis-tatuiruotės dizainas-20 rožinis-tatuiruotes-dizainas-21 rožinis-tatuiruotes-dizainas-22 23 26 28 31 32  34 36 38-asis Rose-tattoo-Full-back-tattoo Rožių tatuiruotė-japonų tatuiruotės  Rožinė tatuiruotė ant nugaros Rose-tattoo ant pėdos Rose-tattoo-on-foot-Moterys-tatuiruotės Rose-tattoo-on-hand-Moterys-tatuiruotės Rose-Tattoo-on-Leg Rožinė tatuiruotė ant kūno šono Rose-tattoo ant rankos Rose-Tattoo-on-Up-Arm Rožių tatuiruotės-už ausies  Rožių tatuiruotės ant klubo Rožių tatuiruotės ant šlaunies Rose-tatuiruotės ant riešo Sexy-Rose-Tattoo-Designs Shaded-rožės-tatuiruotė Paprastos pėdų tatuiruotės Paprastos rožių tatuiruotės   Moterys-tatuiruotės-Rose-tattoo-on-foot Moterų tatuiruotės-Rose-tattoo-on-side-of-body rožių tatuiruotė rožių tatuiruotė rožių tatuiruotė