150 širdį liečiančių seserų tatuiruočių ypatingam klijavimui

Sesuo yra vienas ypatingiausių žmonių savo gyvenime, ir joks kitas žmogus pasaulyje negali jos pakeisti ar dalintis tokiu ypatingu ryšiu kaip tarp seserų. Puikus būdas sustiprinti ypatingą ryšį tarp seserų yra sesers tatuiruotė, kuri apibrėžia santykius, kupinus muštynių ir kivirčų, tačiau abu žmonės susivienija į darnius ryšius. Sesers santykius sukuria gimimas ir niekas pasaulyje negali atskirti seserų ir meilė jas sieja, net jei jos yra mylių atstumu viena nuo kitos ir yra užsiėmusios savo šeimomis. Sesuo tatuiruotė gali išlaikyti dvi seseris nematomu ryšiu, kuris tampa jų fizinės būties dalimi, kuri bus su jomis amžinai. Negali būti geresnio būdo iliustruoti savo jausmus vienas kitam, nei pasidaryti sesers tatuiruotę.

Šios tatuiruotės yra dar vienas labai unikalus kūno menas, kuris vis labiau populiarėja visame pasaulyje. Taip, šios tatuiruotės atsirado dėl tų mylinčių seserų, kurios nori parodyti savo meilę vienas kitam per tatuiruotes. Nepaisant to, tai nereiškia, kad tik tikroms seserims leidžiama dėvėti šiuos puošnius kūno papuošalus. Tai taip pat gali pasirinkti tie geriausi draugai, kurie, atrodo, turi labai nenutrūkstamą ryšį vienas su kitu. Šių tatuiruočių paslaptis yra tai, kad jų dydis būtų lygus jūsų sesers ar geriausio draugo tatuiruotėms. Tokiu būdu tatuiruotės reikšmę tikrai galima parodyti ir pajusti.

Sesuo tatuiruočių idėjos trims

Sesuo tatuiruotės reikšmės

Sesuo tatuiruotės puikiai atrodys dviem asmenims, ypač kai jiedu kartu yra vienoje vietoje. Nėra taip, kad šios tatuiruotės neatrodytų tokios mielos ant dviejų seserų ar geriausių draugų kūno. Nepaisant to, ar žinote, kad šios tatuiruotės yra ne tik puošnios, bet ir prasmingos? Taip, jie taip pat turi keletą reikšmių, kurias turite žinoti. Kai kurios iš jų yra labai akivaizdžios reikšmės ir simbolika, o kitos – ne. Štai keletas šių reikšmių ir simbolių, kuriuos turite turėti omenyje:

 • Draugystė – Kaip sakoma, tai ne tik tiems, kurie yra kraujo seserys, bet ir tiems dviem žmonėms, kurie palaiko tvirtus draugystės santykius, nors jie nėra susiję su krauju. Tai tikrai parodys kitiems aplinkiniams žmonėms, kad jūsų draugystė yra tokia gili kaip vandenynas, kad niekas negali jos sugriauti.
 • Seserija – Jei norite parodyti kitiems žmonėms, kaip jūs vertinate seserijos esmė savo seseriai, tada turėti šį meną ant savo kūno būtų tobula. Nepaisant to, seserys taip pat gali būti taikomos toms moterims, kurios priklauso vienai grupei ar draugijai. Taigi, šios merginos taip pat gali puikiai dėvėti tatuiruotę.
 • Meilė – Kita itin akivaizdi simbolika yra meilė. Tatuiruotė tiesiog reiškia, kad abi ponios tikrai myli viena kitą, nesvarbu, kas nutiktų, vardan seserijos, draugystės ar santykių. Atminkite, kad pasaulyje yra daug merginų, kurios yra lesbietės, ir jos turi meilužių santykius su kai kuriomis kitomis merginomis. Šios moterys taip pat yra tobulos kandidatės.
 • Pagarba – Dar viena reikšmė yra pagarba. Tai paprasčiausiai reiškia, kad dvi moterys, turinčios šią tatuiruotę, gerbia viena kitą ir nori, kad kiti žmonės žinotų, kaip gerbia vienas kitą per savo kūno išraižytą dizainą. Jei taip pat norite parodyti didelę pagarbą savo merginos geriausiam draugui ar seseriai, kodėl gi ne pagalvojus apie tokią tatuiruotę ant savo kūno.

Nepaprastai puošnūs dizainai

Nereikia nė sakyti, kad yra tiek daug seserų tatuiruočių dizainų, kuriuos galite pasirinkti. Visa tai yra nepaprastai puošnus dizainas, kuris tikrai užkariaus jus ir jūsų seserį ar geriausią draugą. Tačiau prieš pasirinkdami dizainą, kurį išgraviruosite ant savo kūno, būtinai pagalvokite apie tatuiruotės reikšmę ir prasmę. Tokiu būdu nuostabus kūno piešinys negali tarnauti pagrindiniam tikslui. Štai keletas vertų dėmesio itin spalvingų dizainų, į kuriuos galite atsižvelgti:

 • Seserų vardo dizainas – Žodžiu, šis dizainas apims žodį „seserys“, kuris bus išgraviruotas pageidaujamoje kūno vietoje. Viskas priklauso nuo jūsų, ar norite, kad jis būtų parašytas labai paprastu tekstu ar labai stilingai. Viena aišku, galutinis šio dizaino tatuiruotės produktas jums abiem atrodys labai puošniai. Šis ypatingas dizainas tiesiog reiškia, kad jūs būsite seserys amžinai, ir niekas negali to sulaužyti.
 • Zodiako ženklų dizainas – Šis ypatingas dizainas puikiai tinka toms dviem merginoms, kurios yra geriausios draugės. Jis skirtas tiems, kurie patenka į tą patį Zodiako ženklą. Jei abu turite vėžio zodiako ženklą, tada krabų atvaizdas turėtų būti išgraviruotas ant jūsų kūno dalies, kuriai jums abiems patiko. Šis dizainas paprasčiausiai reiškia, kad jūs ir jūsų geriausias draugas turite tuos pačius ateities tikslus ir asmenybes.
 • Mėgstamiausias vaikystės animacinių filmų dizainas – Kaip rodo jo pavadinimas, šis dizainas apims jūsų mėgstamą animacinio filmo personažą. Kadangi jūs ir jūsų sesuo ar geriausias draugas gerai sutariate, jūs tikrai turite tas pačias asmenybes ir pageidavimus, o mėgstamiausias animacinis personažas tikrai yra vienas iš tų. Tai neabejotinai parodys kitiems žmonėms, kad užaugote vienas su kitu, o augdami dalinatės daugybe dalykų, kaip mėgstamiausias jūsų animacinis personažas.
 • Gyvūnų tatuiruotės dizainas – Gyvūnai taip pat gali būti puikus jūsų gražios tatuiruotės objektas. Kas, beje, nemylėtų tų mielų ir žavingų gyvūnų? Jei abu turite tuos pačius mėgstamiausius gyvūnus, kodėl gi ne išgraviravus juos ant savo kūno? Aplinkiniai tikrai nustebs pamatę jūsų gyvūnų tatuiruotes. Kai kurie dažniausiai naudojami šio dizaino gyvūnai yra drambliai, šunys, paukščiai, katės ir daug daugiau.
 • Citata seserų dizainas – Nereikia nė sakyti, kad šis tatuiruotės dizainas apims keletą citatų, kurios yra labai reikšmingos jums ir jūsų seseriai ar geriausiam draugui. Bet jei negalite sugalvoti jokios citatos, galite tiesiog pateikti bet kokią norimą citatą tol, kol jums abiem tai patinka. Galų gale būtų nenaudinga, jei vienam iš jūsų nepatinka dizainas.

Iš tikrųjų yra įvairių idėjų, į kurias galite atsižvelgti .. Nepaisant to, ne visos šios seserų tatuiruotės idėjos gali tikti jums ir jūsų seseriai ar geriausiam draugui. Tai rodo, kad jūs turite apie tai pagalvoti keletą kartų, kol galiausiai nuspręsite tatuiruotę išgraviruoti ant pageidaujamos kūno vietos. Atminkite, kad tatuiruotės gali būti nuolat išgraviruotos ant jūsų kūno. Taigi pasirūpinkite, kad nesigailėtumėte jų turėdami ateityje.

Dėl tatuiruotės reikšmių jos nešėjai tampa dar ypatingesni, nes ji atlieka svarbią užduotį sujungti juos abu į amžiną meilės ir supratimo ryšį, kurį Dievas jau sukūrė, išvesdamas juos į pasaulį iš ta pati gimda. Ar patikrintumėte mūsų rankomis pasirinktą motinos dukros tatuiruočių kolekciją ir jų simbolinę reikšmę?

Tatuiruočių dizaino idėjos

Jie gali būti atliekami labai įvairiai, nes jie labiau susiję su asmeniniais jausmais, o ne su modelio kūrimu. Galima paprašyti tatuiruočių meistro sukurti ypatingą dizaino idėją, kuri parodo tikrąją meilę ir jausmus labai ypatingo žmogaus gyvenime, jų sesers atžvilgiu. Seserinės tatuiruotės ypatybė slypi jos gilesnėje prasmėje, o ne estetinėje vertėje, tačiau faktas išlieka, kad tatuiruotė turi būti patraukli ir traukianti akį, nes tikrasis tatuiruotės padarymo tikslas yra atkreipti kitų dėmesį. Štai keletas įdomių dizaino idėjų:

 • Seserų vardo tatuiruotės – Paprasčiausia ir turbūt geriausia dizaino idėja – ant kūno rašyti vienas kito vardus. Tai padarys jūsų seserį neatskiriama jūsų būties dalimi, nors ji jau yra jūsų sielos dalis, tačiau tatuiruotės pavadinimas padarys šį ryšį matomą. Jei vardas atrodo pernelyg akivaizdus dalykas, kad būtų galima rašyti ant matomos kūno dalies, galima pasirinkti trumpus ir paprastus sesers inicialus.
 • Tekstinės tatuiruotės – Ypatingas žodis, frazė ar citata, rodanti jūsų santykių gilumą, yra dar viena gera dizaino idėja. Tai gali būti kažkas naujo ar kažkas iš vaikystės prisiminimų.
 • Drugelio tatuiruotė – Drugeliai, užrašyti rašalu ant seserų rankų ar riešų, gali būti dar vienas puikus būdas išpažinti savo meilę ir ryšį vienas su kitu. Šiuos gyvybingus padarus galima padaryti ryškiomis spalvomis, kad jie patrauktų akį.
 • Juostelės tatuiruotės dizainas – Juostelės tatuiruotės atrodo paprastai ir mielai ir yra puikus pasirinkimas. Nesudėtingas dizainas puikiai tinka pirmiesiems laikmačiams, nes jis nėra nei per brangus, nei per daug skausmingas.
 • Dėlionės dizainas – Dėlionės gali būti padarytos abiem seserims kaip sesers dizainas. Šie galvosūkiai tinka vienas kitam, o tai simbolizuoja jų tarpusavio sąjungą, nepaisant jųdviejų atstumų.
 • Begalybės simbolio dizainas – Begalybės tatuiruotės reiškia begalinį jųdviejų ryšį, kuriame sakoma, kad jie visada bus vienas kitam, nesvarbu, kokios aplinkybės ir koks jųdviejų gyvenimas..
 • Širdies dizainas – Širdies tatuiruotės reiškia meilės ryšį tarp dviejų seserų, sakydamos, kad jųdviejų meilė niekada neišnyks, bet laikui bėgant didės.
 • Yin ir Yang tatuiruočių dizainas – Jie simbolizuoja energijos pusiausvyrą, nes seserys yra dvi skirtingos asmenybės, tačiau jos viena kitą papildo ir susivienija, kad sudarytų vieningą būtybę, stovinčią viena už kitą per storą ir ploną.
 • Gėlių tatuiruotės dizainas – Jie yra moteriško pobūdžio ir yra puikus pasirinkimas tatuiruotėms, iš kurių galima rinktis iš daugybės gėlių, tokių kaip rožė, lotosas, narcizai, vyšnių žiedai ir daugelis kitų. Idealiu atveju kiaulpienė yra tinkamiausia, nes ji reiškia vaikystės dienas, kurias seserys praleido kartu.
 • Tatuiruotės dizaino spyna ir raktas – Tai dar vienas geras pasirinkimas, nes jis parodo, kokios svarbios dvi seserys viena kitai. Jei vienas yra užraktas, kitas yra raktas ir jie turi būti užbaigti.

Kitus dizaino elementus taip pat galima pasirinkti tatuiruočių dizainuose, kuriuos kūrybingas tatuiruočių meistras gali sukurti, kad sukurtų prasmingą tatuiruotę, atspindinčią seserų jausmus vienas kito atžvilgiu. Šios tatuiruotės turi būti labai asmeniškos ir simbolizuoti žmogaus jausmus, todėl jos tampa dar ypatingesnės nei įprastos tatuiruotės.

Jordan Ashley gėlių akvarelės sesers tatuiruotėsJeffo Wardo širdies ritmo sesers tatuiruotėsMažos sesers tatuiruotės, autorės Jessica GuerraJungiamoji citata Faelan Wilson sesers tatuiruotėSaulės ir mėnulio sesers tatuiruotės, autorės SteviRee BarneyDeanna Taylor rusų lizdinių lėlių seserų tatuiruotėsSūpuojančios sesers tatuiruotės JeffroloweŽvaigždyno sesers tatuiruotės„Disney“ sesers tatuiruočių dizainasMarquinho Andre atitinka undinėlės sesers tatuiruotesCukraus kaukolės sesers tatuiruotės, autorė Rachelle DownsTinkamos sesers tatuiruotėsSimonos Blanar akvarelės sesers tatuiruotėsSesuo tatuiruotės ant kojųKarlo Otto „Blackwork“ gėlių seserų tatuiruotėsSara Overton sesers tatuiruotėsLaikrodžio rankos sesers tatuiruotėsŽemės riešutų sviesto ir želė sesers tatuiruotės Marta PranckuvieneJuokingos sesers tatuiruotėsJorge Ulloa gėlių sesers tatuiruotės dizainasSujungtos sesers tatuiruotės dizainasŠirdies sesers tatuiruotėsAtitinkančios bangų sesers tatuiruotesCheryl Simiakakis tatuiruotės sesuo ir močiutėKokios atitinka sesers tatuiruotesTinkamos pirštų tatuiruotės seserims Alejandro GallardoHakuna Matata sesers tatuiruotėsOD ŚWITU DO ZMIERZCHU kontinento sesers tatuiruotėsVyšnių žiedų sesers tatuiruotė, autorė HannahSeserijos širdies tatuiruotės pagal sey3Yrbon

Žvaigždyno sesers tatuiruotės Lauren FernandezSaulės ir mėnulio sesers tatuiruotės, autorės Alexis VargasAnos Stevens tatuiruotės iš kriauklių kriaukliųDrugelio sesers tatuiruotės prie Elm gatvėsDrugelio sesers tatuiruotės prie Elm gatvėsŠamroko sesers tatuiruotėsAtitinkančios medžio sesers tatuiruotes Mathew HollandSaulės ir mėnulio sesers tatuiruotėsSesuo tatuiruotės ant kulkšniesRusijos lizdinės lėlės sesers tatuiruotės!Sofijos Mittica atitikimas sesers tatuiruotėms ant riešoChloe akvarelės sesers tatuiruotės ant kojų

Paskirties vadovas

Žinoma, jie turi būti dedami ant tobulos jūsų kūno dalies. Kitaip tariant, jūs turite gerai apgalvoti kūno padėtį. Įsitikinkite, kad jūs ir jūsų geriausias draugas sutarėte dėl tos pačios kūno vietos, kur dėsite tatuiruotę. Tokiu būdu šios tatuiruotės esmė gali būti gerai jaučiama. Štai keletas įprastų kūno vietų:

 • Tatuiruotės ant kojų – Kojos neabejotinai yra geros kūno vietos, kuriose galite išgraviruoti savo sesers tatuiruotę. Galite nuspręsti, kas dėvės tatuiruotę ant kairės kojos, o kas – ant dešinės kojos. Kai būsite kartu, žmonės, kurie žiūrės į jūsų kojas, tikrai atpažins jūsų tatuiruotes. Ar tau tai ne šaunu?
 • Tatuiruotės ant riešų – Riešai yra dar viena įprasta kūno dalis, kurioje galite išgraviruoti sesers tatuiruotę. Jei norite, kad tatuiruotė būtų uždėta ant kairiojo riešo, draugė ar sesuo turėtų ją uždėti ant dešiniojo riešo.
 • Tatuiruotės ant pečių – Padėti meną ant pečių taip pat bus puiki idėja. Atminkite, kad petys yra vienas geriausių moterų turtų, kuriuos jos gali išdidžiai demonstruoti miniai. Tada jų pečius galima sustiprinti per tatuiruotę. Žinoma, dabar viskas priklauso nuo jūsų, ar išgraviruosite tatuiruotę ant kairiojo ar dešiniojo peties.
 • Tatuiruotės ant apykaklės – Antkaklis yra viena gražiausių visų moterų kūno dalių. Tai yra pagrindinė priežastis, kodėl ji taip pat puikiai tinka jūsų sesers tatuiruotėms. Ši vieta tikrai labai įspūdinga. Jokiu būdu jūs abu neatrodysite tikrai puošniai minioje.
 • Tatuiruotės ant nugaros – Kas užmirštų galinę kūno dalį? Be seserų tatuiruočių, ši kūno vieta taip pat yra puiki vieta kitoms tatuiruotėms, kurias norite išgraviruoti ant savo kūno.
 • Tatuiruotės ant šlaunų – Jei abu dėl daugelio svarbių priežasčių nenorite, kad kai kuriems kitiems jūsų tatuiruotės būtų labai akivaizdžios, kodėl gi ne įdėti jas į tam tikrą kūno vietą, kur jas lengvai paslėpsite. Šiuo atveju šlaunys gali būti tobula vieta. Galite tiesiog nuspręsti, ar norite išgraviruoti tatuiruotes ant dešinės ar kairės šlaunies.

Baigiamieji žodžiai

Sesuo tatuiruotės gali būti mieliausios ir gražiausios tatuiruotės, kurias galite išgraviruoti ant savo kūno. Tai tikrai atrodys nuostabiai, ypač daugelio žmonių akims. Be to, stiprus ryšys su seserimi ir geriausiu draugu tikrai sustiprės.

Nuostabios sesers tatuiruotėsGražios sesers tatuiruočių idėjosGeriausių draugų tatuiruočių idėjosLanko ir strėlės sesers tatuiruotėBrolį ir seserį atitinkančios tatuiruotėsBrolio ir sesers tatuiruotėsBrolio sesers tatuiruočių idėjosBrolio sesers tatuiruočių idėjosKūrybingos sesers tatuiruočių idėjosMielos atitinkančios sesers tatuiruotėsPėdų sesers tatuiruotė 3Širdies lydymosi sesers tatuiruotėŠirdį šildančios sesers tatuiruotės„Infinity Sister“ tatuiruotėsĮkvepiančios sesers tatuiruočių idėjosĮkvepianti sesers tatuiruotėMažosios sesers didelės sesers tatuiruočių dizainasMažosios sesers didelės sesers tatuiruotėsGražios sesers tatuiruotėsGražios sesers tatuiruočių idėjosAtitinkantys sesers tatuiruočių dizainaiTinkamos seserų tatuiruotėsAtitinkantys sesers tatuiruočių dizainaiTinkamos tatuiruotės seserimsBrolio tatuiruotėNuostabi sesers tatuiruotėŠaunios sesers tatuiruočių idėjosSeserys atitinka tatuiruotęSesuo tatuiruotė 2Sesuo tatuiruotė 3Seserį atitinkančios tatuiruotės idėjosSesuo tatuiruočių idėjos 3Sesuo tatuiruotės vaizdaiSesuo tatuiruotė ant kojosSesuo tatuiruotė ant kojosSesuo tatuiruotė ant petiesPrasminga sesers tatuiruotėSesuo tatuiruotės citatosSesuo tatuiruotesSesuo tatuiruočių dizainasSesuo tatuiruočių dizaino idėjosSesuo tatuiruotės 2Sesuo tatuiruotės 3Sesuo tatuiruočių idėjos trimsSesuo tatuiruočių idėjų nuotraukosSesuo tatuiruočių vaizdaiGeriausios sesers tatuiruotėsSesuo tatuiruotės ant riešoSesuo tatuiruočių nuotraukosSesuo tatuiruotės citatosSesuo tatuiruotės TumblrSaldžios sesers tatuiruotėsDvynių seserų tatuiruočių dizainasDvynių sesers tatuiruočių idėjosDvynių seserų tatuiruotėsSesuo tatuiruotės posakiaiAtitinkančios sesers citatos tatuiruotėsPaukštį atitinkanti sesuo tatuiruotėŠauniai deranti sesers tatuiruotė

1-sesuo-meilė-piršto tatuiruotė 2 seserys-tatuiruotės 3-Riešo sesuo-tatuiruotės 5-Už ausų-sesuo-tatuiruotės 6-Inkarai-sesuo-tatuiruotės 7-iki begalybės ir toliau 9-Pečių sesuo-tatuiruotės 11-Sesuo-tatuiruotės 13-rusų lizdų lėlės. 14-Sesuo-tatuiruotės 15-Sesuo-tatuiruotės 16 seserų tatuiruotės 17-Sesuo-meilė  19-Sesuo-tatuiruotės 20-seserys-rožės 21-inkarai-pasverkite 22-seserys-rožės 23-seserys-rožės 24-seserys-rožės 25-seserys-tatuiruotė 26-seserys-tatuiruotė 27-seserys-tatuiruotė 28-seserys-tatuiruotė 29-Sesuo-tatuiruotės idėjos 30-Sesuo-tatuiruotės idėjos  32-Sesuo-tatuiruotės idėjos 34-Sesuo-tatuiruotės idėjos 36-Sesuo-tatuiruotės idėjos 37-Sesuo-tatuiruotės idėjos 38-Sesuo-tatuiruotės idėjos 39-Sesuo-tatuiruotės idėjos  42-Sesuo-tatuiruotės idėjos 43-Sesuo-tatuiruotės idėjos 44-Sesuo-tatuiruotės idėjos 45-Sesuo-tatuiruotės idėjos 46-Sesuo-tatuiruotės idėjos 47-Paukščių-seserų-tatuiruočių idėjos 48-Sesuo-pėdos tatuiruotė 50 seserų tatuiruočių idėjų 51-Sesuo-tatuiruotės idėjos 52-Sesuo-tatuiruotės idėjos 53-Sesuo-tatuiruotės idėjos 54-Sesuo-tatuiruotės idėjos sesuo-tatuiruotės-1 sesuo-tatuiruotės-2 sesuo-tatuiruotės-3 sesuo-tatuiruotės-4 sesuo-tatuiruotės-5 sesuo-tatuiruotės-6 sesuo-tatuiruotės-8 sesuo-tatuiruotės-9 sesuo-tatuiruotės-10 sesuo-tatuiruotės-11 sesuo-tatuiruotės-12 sesuo-tatuiruotės-13 sesuo-tatuiruotės-14 sesuo-tatuiruotės-16 sesuo-tatuiruotės-17 sesuo-tatuiruotės-18 sesuo-tatuiruotės-19 sesuo-tatuiruotės-20 sesuo-tatuiruotės-21 sesuo-tatuiruotės-23 sesuo-tatuiruotės-25 sesuo-tatuiruotės-27 Sesuo-tatuiruotės-28 29-osios tatuiruotės Sesuo-tatuiruotės-31 sesuo-tatuiruotės-32 Sesuo-tatuiruotes-34 sesuo-tatuiruotės-35 sesuo-tatuiruotės-36 sesuo-tatuiruotės-37 sesuo-tatuiruotės-38 sesuo-tatuiruotės-39 sesuo-tatuiruotės-40 Sesuo-tatuiruotes-41 sesuo-tatuiruotės-42 43 Sesuo-tatuiruotės-44 sesuo-tatuiruotės-45 71 221 241 261 301 331