150 klasikinių geišų tatuiruočių dizaino ir reikšmių

Geišos tatuiruotė yra tikro Japonijos kultūros ir paveldo įvertinimo simbolis.

Šiame straipsnyje mes sužinosime daugiau apie tai, kas yra geišos ir kokia jų reikšmė tatuiruotėse ir už jos ribų.

geiša-tatuiruotės-veidas

Taip pat apžvelgsime keletą gražių japoniškų geišų tatuiruočių pavyzdžių įvairiais stiliais ir paskirties vietomis.

Kas yra geišos?

Geišos yra tradicinės pramoginės moterys, išskirtinės japonų kultūrai. Mūsų žinomos geišų tradicijos siekia 1700 m. Prieš tai geišos buvo beveik vien vyriškos lyties.

Japonų kalba gei reiškia „menas“, o sha – „žmogus, kuris tai daro“. Todėl žodis geiša laisvai reiškia „menininkas“.

geiša ant rankos tatuiruotės

Geišos visą savo gyvenimą skiria menui, įvaldydami įvairius įgūdžius ir talentus, kad pradžiugintų turtingus klientus..

Šie įgūdžiai dažnai apima tradicinius japonų šokius, poeziją, dainavimą ir literatūrą.

Plačios bendros žinios papildo šiuos meninius talentus, kad geišos taptų išskirtinai gerais pašnekovais.

Geišų tatuiruotės

Geišos neturėjo tuoktis. Jie gyveno išskirtinės profesijos namuose (okija), kur mokėsi ir mokėsi meno. Jei geiša susituokė, ji paprastai baigė linksmintojos karjerą.

Mokymasis tapti geiša buvo ilgas ir nepaprastai sunkus. Merginos pradėjo mokytis labai jaunos, o mokydamosi dirbo tarnaitėmis Okijoje. Darbas buvo žymus ir sunkus.

geišos rankos tatuiruotė

Kai mergina sugebėjo išlaikyti nepaprastai sunkų testą, ji tapo mokine, kuriai nebereikėjo atlikti darbų. Mokiniai pasirodymų metu lydėdavo patyrusius geišus ir toliau mokydavosi.

Būti geiša yra ir profesija, ir gyvenimo būdas: geišos išlieka geišomis net tada, kai šiuo metu nepriima svečių.

Japonijos miestas Kioto turi ypač stiprų ryšį su geišų tradicija. Kioto gyventojai kartais geišas vadina geiko.

Svarbu pažymėti, kad daugelis žmonių klaidingai mano, kad geišos buvo paleistuvės. Nors geišos buvo išmokytos flirto meno, kad galėtų linksminti svečius vyrus, jie niekada nebuvo sekso paslaugų teikėjai.

Geišų tatuiruotės

Išvaizda

Geišos dėvi šilkinius kimono, surištus gale. Jų plaukai sudėti į įmantrias bandeles, o jaunesnės geišos ant veido dėvi baltą makiažą.

Tradiciškai buvo griežtai laikomasi plaukų formavimo, makiažo ir drabužių pasirinkimo būdų.

geišos rankos tatuiruotė

Geišos šiandien

Tradicinis geišų gyvenimo būdas tęsiasi ir šiandien, nors jis kur kas mažiau populiarus. 1920 -aisiais Japonijoje buvo apie 80 000 geišų: šiandien šis skaičius artėja prie 1500.

Dauguma „geišų“, kurias turistai Japonijoje gali išvysti šiais laikais, iš tikrųjų yra aktorės, stilizuotos taip, kad atrodytų kaip geišos. Norint susitikti su tikra geiša, reikalingi tinkami ryšiai ir paprastai daug pinigų.

Šiandienos geišos vis dar mokosi tų pačių mokymų, nors greičiausiai bus trumpesnės ir ne tokios griežtos.

Geišų tatuiruotės

Geišos tatuiruotės reikšmė

Geišos yra rafinuotumo, meno ir japonų tradicijų bei papročių simboliai. Daugelis žmonių, pasirinkusių geišų tatuiruočių dizainą, tai daro kaip pagarbą japonų kultūrai.

Menas, žinios ir sąmojis

Geišos yra beveik šių trijų sąvokų sinonimai Japonijos kultūroje ir už jos ribų.

Jie išsiskyrė iš kitų pramogautojų savo plačiomis žiniomis įvairiomis temomis, meniniais gabumais ir elegancija..

Todėl geišų tatuiruotės dažnai yra nuoroda į meno puoselėjimo ir tradicijų išsaugojimo svarbą.

geišos nugaros tatuiruotė

Pasišventimas

Pasiaukojimo idėja kyla iš ypatingo ryžto, kurio prireikė norint tapti geiša. Profesijos mokymas buvo nepaprastai sunkus, juo buvo siekiama įsitikinti, kad profesionalūs pramogautojai iš tikrųjų tampa tik geriausiais iš geriausių.

Pavyzdžiui, iki 1920 -ųjų geišos turėjo paprotį kišti rankas į ledinį vandenį, išeiti į šaltą šaltį ir groti shamisenu (muzikos instrumentu), kol rankos pradėjo kraujuoti.!

Taip pat geišų pasišventimui savo gyvenimo būdui buvo ritualo ir dvasingumo elementas, kuris atsispindi geišų tatuiruotėse. Vienas iš pagrindinių geišos principų yra kasdien kažkaip tobulėti.

Geišų tatuiruotės

Savitvarda ir elegancija

Norint tapti geiša, prireikė didžiulės savikontrolės. Šiuolaikinės geišų tematikos tatuiruotės gali turėti simbolinę santūrumo reikšmę.

Geiša visada turėjo vaikščioti, kalbėti, sėdėti ir judėti labai konkrečiais būdais. Galime tik įsivaizduoti savikontrolę, kurios reikia nuolatos atkreipti dėmesį į kiekvieną judesį ir niekada nereaguoti impulsyviai.

Dalis šio suvaržymo priežasčių buvo sukurti elegancijos, ramybės ir rafinuotumo įvaizdį.

geišos rankos tatuiruotė

Patikimumas

Kaip jau matėme, geišos turėtų linksminti svečius pokalbiais, šokiais ir dainavimu.

Tradiciškai geišos nekartotų to, ką klientas jiems pasakė. Jie buvo patikimi ir diskretiški, o klientai galėjo būti tikri, kad viskas, ką jie sako, liks paslaptyje.

Geišų tatuiruotės

Geišos tatuiruotės idėjos

Pastebėsite, kad geišų tatuiruotės paprastai yra vidutinio ir didelio dydžio. Pagrindinė to priežastis yra ta, kad norint tiksliai atvaizduoti net paprastą geišos vaizdą, reikia daug detalių.

Kad moteris būtų išskirtinė kaip geiša, dizaino moteris turi būti akivaizdžiai dėvi kimono, tradicinę bandelę ir dažnai baltą makiažą.

Jei vaizdas bus per daug sumažintas (padarytas per mažas), šios detalės bus prarastos ir bus sunku pasakyti, kad pavaizduota moteris yra geiša.

nespalvota geišos tatuiruotė

Japoniškos geišų tatuiruotės

Vienas iš populiariausių geišos tatuiruotės temos pasirinkimų yra tradicinis japonų stilius.

Įdomu tai, kad Japonijoje tatuiruotės iš tikrųjų nėra įprastos. Taip yra daugiausia dėl jų suvokimo apie nusikalstamą veiklą.

Pirma, jie siejami su jakuza – japonų mafija. Antra, Japonija jau seniai naudojo tatuiruotes, kad nuteistus nusikaltėlius pažymėtų atstumtaisiais.

geišos pėdos tatuiruotė

Tačiau yra atskiras stilius, kurį tatuiruočių mėgėjai paprastai priima kaip „japoniškas tatuiruotes“.

Japonų tatuiruotės beveik visada yra didelės. Paprastai jie apima visą nugarą, krūtinę ar ranką. Jie naudoja mažai kontūrų ir daug ryškių spalvų.

Be to, dizainuose dažnai atsiranda natūralių elementų – bangos, debesys, gėlės ar gyvūnai. Dizainai atspindi juos tokiu stiliumi, kuris remiasi tradiciniu japonų menu.

Geišų tatuiruotės

Jei svarstote japoniško stiliaus tatuiruotę, gera idėja susirasti tatuiruočių meistrą, turintį patirties šioje nišoje. Japoniškos tatuiruotės yra labai išskirtinės, todėl norint, kad stilius būtų tinkamas, reikia menininko patirties.

Tai ne tik erdvės užpildymas tinkamais elementais: kiekvienos dalies išvaizda turi būti pateikta tam tikru būdu, kad būtų atpažįstama kaip japonų menas.

Norėdami sužinoti daugiau apie japonų tatuiruotes ir pamatyti kitus tradicinių dizainų pavyzdžius, peržiūrėkite šį straipsnį.

Alternatyvūs stiliai

Nors japoniško stiliaus geišų tatuiruotės yra vienos populiariausių, jos anaiptol nėra vienintelė išeitis.

Daugelis žmonių renkasi modernesnius dizainus. Pavyzdžiui, galite pamatyti tikrai įspūdingų 3D geišų perteikimų.Geiša-tatuiruotė-dizainas-2

Kitame realizmo spektro gale manga ir animacinio stiliaus menas taip pat yra dažnas pasirinkimas.

Geiša-tatuiruotė-dizainas-4

geiša-tatuiruotė-sveikas-kačiukas

Kad ir kokį stilių pasirinktumėte savo geišos merginos tatuiruotei, svarbu prisiminti, kad iš tikrųjų pasisavinate svarbią šalies kultūros dalį.

Todėl patartina vengti geišų vaizdavimo kūno mene nepagarbiai ar įžeidžiančiai.

Kiti elementai

Mes žinome, kad geiša paprastai dėvėdavo kimono, o plaukai būdavo sudėti į bandelę.

Daugelis tatuiruočių dizainų prideda papildomų elementų, kurie pabrėžia ryšius su japonų kultūra ir geišos profesija.

Du labiausiai paplitę elementai yra vėduoklės ir vyšnių žiedai.

Tatuiruotėse dažnai matysite geišas laikydamas ventiliatorių, arba kai ventiliatorius pasirodo kažkur dizaino vietoje. Ventiliatoriai daugeliui žmonių simbolizuoja tradicinį geišos įvaizdį.

Kadangi geišos buvo viliojančios dėl savo elegancijos ir žavesio, o ne atskleisdamos seksualumą, ventiliatorius yra kažkas pagrindinio. Geišos slėpė savo veido dalis su ventiliatoriumi, kad sukurtų paslapties ir elegancijos atmosferą.

Geišų tatuiruotės

Tuo tarpu, vyšnių žiedų yra nuoroda į japonišką geišos kilmę. Šios mažos rožinės gėlės yra Japonijos simboliai ir labai dažnai pasirodo japonų tatuiruotėse ir apskritai mene.

Vyšnių žiedai tatuiruotėse savaime reiškia naują pradžią, perėjimą ir trumpalaikį gyvenimo pobūdį. Japonijos kultūroje ir už jos ribų jie dažnai primena apie mūsų mirtingumą ir apie gyvenimo šiuo momentu svarbą.

Geišų tatuiruotėse vyšnių žiedai labiau veikia kaip tiesioginis ryšys su japonų menu ir kultūra.

Geišų tatuiruotės

Geišos tatuiruotės dizaino pavyzdžiai

Alternatyvus 3D realizmas

Geišų tatuiruotėsŠi tatuiruotė sujungia tradicinius geišos vaizdus su moderniu, hiperrealistiniu stiliumi. Šio dizaino sudėtingas šviesos ir šešėlio žaidimas yra ypač įspūdingas – menininkas perteikė geišos veidą visiškai 3D formatu, pasiekdamas fotorealizmą.

Raudonos spalvos naudojimas kartu su įprasta balta spalva geišos veidui greičiausiai yra nuoroda į Japoniją – pastebėsite, kad Japonijos vėliavą sudaro balta ir raudona.

Įdomu tai, kad nors nematome, ką dėvi dizaino moteris, o jos plaukai nėra tradicinėje bandelėje, ji vis tiek atpažįstama kaip geiša. Iš dalies taip yra dėl makiažo, kurį ji dėvi, ir tvirtų ryšių su Japonija, kurią ši tatuiruotė apima.

Remiantis tradiciniu stiliumi

Geišų tatuiruotės

Ši tradicinė geišos tatuiruotė taip pat apima dekoratyvinį ventiliatorių, gėles ir koi žuvį.

Koi žuvis yra dar vienas svarbus Japonijos kultūros elementas, turintis daugybę simbolinių reikšmių. Jie pirmiausia siejami su drąsa, ambicijomis ir atkaklumu, nes, skirtingai nei dauguma kitų žuvų, jie gali plaukti prieš srovę.

Koi žuvys turi tendenciją priešintis srovei, o tai suteikia papildomos prasmės įveikti kliūtis. Jie taip pat reiškia sėkmę.

Atsižvelgiant į šį dizainą, koi žuvis greičiausiai yra priedas, pabrėžiantis japonų tatuiruotės temą. Piešimo stilius yra panašus į tradicines japonų tatuiruotes, nors ir ne visai ant ženklo.

Spalvinga tatuiruotė

geiša-tatuiruotė-koi

Šis dizainas sujungia tradicinius japonų tatuiruotės elementus, tokius kaip išskirtinė bangų forma, ir modernesnį stilių.

Kontūrai ir ryškios spalvos, taip pat platus atspalvis padėjo šį stilių kažkur tarp realizmo ir senosios mokyklos tatuiruočių.

Kaip ir ankstesnis pavyzdys, ši geišos tatuiruotė taip pat apima koi žuvis. Tačiau šį kartą jie sumaniai įsitraukė į dizainą – jie atrodo kaip dekoracijos ant geišos skėčio.

Meniškas ir alternatyvus

31-asis geisha-tatuiruotes

Ši tatuiruotė, atspindinti šiuolaikinį geišos įvaizdį, sujungia realizmą su meniniu kampu. Dėl neryškios formos ir kontūrų nebuvimo šis dizainas yra labai originalus.

Dėl reto spalvų naudojimo ir priklausomybės nuo neigiamos erdvės šis dizainas atrodo lengvas ir subtilus, nepaisant to, kad jis yra gana didelis – užima visą žmogaus viršutinę ranką.

Spalvingas, tradicinis japoniškas dizainas

Geiša-tatuiruotė-dizainas-1Iš pradžių ši japoniška japoniška tatuiruotė yra įspūdinga, ryškios spalvos ir daugybė skirtingų objektų.

Geiša, kurią matome čia, yra tarp natūralių elementų – gėlių, medžio, paukščio ir bangų. Geišos įdėjimas į šį kraštovaizdį gali parodyti, kad jos grožis ir elegancija atitinka gamtos grožį.

Tatuiruotės stilius labai remiasi tradiciniu Azijos menu. Tai ypač akivaizdu bangų ir medžio formose.

Minimalus dizainas

Geišų tatuiruotės

Nors dauguma tradicinių japoniškų geišų tatuiruočių būtinai bus didelės, yra ir mažesnių alternatyvų.

Šis dizainas apima paprastą kontūro stilių su minimaliu atspalviu, viskas padaryta juodu rašalu. Dėl šios priežasties jis atrodo minimalistinis ir lengvas. Tačiau, kadangi stilius yra panašus į tradicinį japonų meną, dizainas neatrodo modernus.

Šio dizaino geiša nėra visiškai matoma. Tačiau moterį galime atpažinti kaip geišą per šukuoseną, kimono ir du gerbėjus, kuriuos ji laiko.

Gėlių motyvų pridėjimas už jos užpildo dizainą, todėl jis atrodo išsamesnis ir darnesnis.

Modernus nugaros dizainas

geiša-tatuiruotės-mažos

Ši geišos tatuiruotė atspindi visiškai naują temos suvokimą.

Tatuiruotas juodu rašalu iliustracijos stiliumi, per ant nugaros surištą kimono ir šukuoseną objektas identifikuojamas kaip geiša.

Įdomu tai, kad skėtis, kurį laiko geiša, sudaro tobulą ratą. Šis apskritimas dedamas dėvėtojo viršutinės nugaros dalies centre, sukuriant originalų efektą.

Geišų tatuiruotėsGeišų tatuiruotėsGeišų tatuiruotėsGeišų tatuiruotės

Geišų tatuiruotės (1)Geišų tatuiruotėsGeišų tatuiruotėsGeišų tatuiruotėsGeišų tatuiruotėsGeišų tatuiruotės (2)Geišų tatuiruotėsGeišų tatuiruotėsGeišų tatuiruotėsGeišų tatuiruotėsGeišų tatuiruotėsGeišų tatuiruotėsGeišų tatuiruotėsGeišų tatuiruotėsGeišų tatuiruotėsGeišų tatuiruotėsGeišų tatuiruotėsGeišų tatuiruotėsGeišų tatuiruotėsGeišų tatuiruotėsGeišų tatuiruotėsGeišų tatuiruotėsGeišų tatuiruotėsGeišų tatuiruotėsGeišų tatuiruotėsGeišų tatuiruotėsGeišų tatuiruotėsGeišų tatuiruotėsGeišų tatuiruotėsGeišų tatuiruotėsGeišų tatuiruotėsGeišų tatuiruotėsGeišų tatuiruotėsGeišų tatuiruotės

 Geiša-tatuiruotės dizainas    Geiša-tatuiruotė-dizainas-5  Geiša-tatuiruotė-dizainas-8  Geiša-tatuiruotė-dizainas-13  „Geiša-tatuiruotė“-11  16. Geišos tatuiruotės dizainas  Geiša-tatuiruotė-dizainas-19 Geisha-Tattoo-Designs-21 27 26 25-asis geisha-tatuiruotes 24 Geiša-tatuiruotė-dizainas-23 29 Geiša-tatuiruotė-dizainas-30  32 33 41 40-asis geisha-tatuiruotes   geiša-tatuiruotė-visa koja  geiša-tatuiruotė-instrumentas  geiša-tatuiruotė-ant geišos geiša-tatuiruotės-pusiau hanya geišų tatuiruočių grupė  geišos-tatuiruotės-drugeliai geiša-tatuiruotės-audrey-kawasaki  geiša-tatuiruotės-kimono geiša-tatuiruotės-koja geiša-tatuiruotės-mumija geiša-tatuiruotės-realistiškos3 geiša-tatuiruotės-realistinės-2 geiša-tatuiruotės-ant geišos geišos-tatuiruotės-tvarkingos spalvos geiša-tatuiruotės-muzika   geišos-tatuiruotės-kardai  geiša-tatuiruotės-su-sakura