150 nuostabių gyvatės tatuiruočių dizaino ir reikšmių

Ieškote gyvatės tatuiruotės idėjų? Skaitykite toliau, kad pamatytumėte kai kuriuos geriausius dizainus, su kuriais susidūrėme.

jūreivio Džerio gyvatės tatuiruotė

Gyvatė yra vienas seniausių ir sudėtingiausių simbolių, o jo prasmė kupina prieštaravimų, neaiškumų ir dvilypumo.

Gyvatės tematikos tatuiruotės, kaip ir jų vaizduojamas gyvūnas, gali turėti daugybę iš pažiūros prieštaringų reikšmių.

gyvatės ir durklo tatuiruotė

Šiame straipsnyje mes išnagrinėsime įvairias gyvatės reikšmes tatuiruočių mene, taip pat apsvarstysime kai kuriuos populiariausius gyvatės tatuiruočių dizainus.

Pirmieji dalykai: ką reiškia dizainas su gyvatės tema?

gyvatės-tatuiruotės dizainas-2

Gyvatės tatuiruočių reikšmė

Šiais laikais daugumai žmonių, ypač Vakaruose, gyvatė yra velnio, melo, apgaulės ir manipuliacijos simbolis. „Gyvatė“ yra menkinantis terminas, turintis neigiamų pasekmių.

Pavyzdžiui, pagalvokite, kaip ką nors vadinti „gyvate žolėje“ prilygsta vadinti klastingu ir apgaulingu..

gyvatė ant šonkaulių

Tačiau tai ne visada buvo. Gyvatės yra galingi simboliai, turintys ilgą istoriją, pirmiausia reprezentuojantys teigiamas idėjas ir koncepcijas.

Tik nuo to laiko, kai krikščioniškoji Biblija naudojo gyvatę kaip velnio apraišką, atsirado šios neigiamos potekstės ir, deja, mūsų žvynuotiems, gyvatiškiems draugams – įstrigo.

mosher-gyvatė-tatuiruotė

Atgimimas

Prieš gyvatės buvo veiksmingai apšmeižtos krikščioniškosios tradicijos ir mitologijos, daugelyje kultūrų ir tradicijų jie pirmiausia simbolizavo atgimimą..

Ši asociacija greičiausiai bus susijusi su gyvatės įpročiu nusimesti odą. Tai yra procesas, kurio metu gyvatės efektyviai išslysta iš senos odos, palikdamos ją viename gabalėlyje.

Šio elgesio tikslas yra leisti toliau augti ir pašalinti parazitus.

jūreivio Džerio gyvatės tatuiruotė ant rankos

Tai visiškai normalus procesas, tačiau prieš tūkstančius metų žmonėms jis turėjo pasirodyti magiškas. Todėl gyvatės jau seniai laikomos gyvybės, mirties ir atgimimo simboliu.

Taigi gyvatės stiliaus tatuiruotė gali reikšti atgimimą – pavyzdžiui, žymėti galingą transformaciją ar kertinį gyvenimo tašką. Tai taip pat gali išreikšti įsitikinimą, kad gyvenimas ir mirtis yra to paties ciklo dalis.

Žvelgiant iš okultinės perspektyvos, gyvatės yra galingi alchemijos simboliai, siejami su lengvu sidabru, taigi ir su psichinėmis gyvenimo jėgomis, gyvenančiomis, mirštančiomis ir atgimstančiomis..

gyvatės kobros tatuiruotė

Gyvatės tatuiruotės dizainas, dažniausiai pasirenkamas pavaizduoti atgimimo prasmę, yra „Ouroboros“.

Ouroboros yra senovinis apskrito formos simbolis, susidedantis iš gyvatės, įkandusios savo uodegą.

Šio dizaino variantai apima skaičių „8“ versiją, nurodant begalybės simbolį, ir dvi gyvates, kurių kiekviena kandžioja uodegą..

gyvatės-tatuiruotė-10

Gydymas

Gyvatė yra sveikatos simbolis, ypač gijimo procesas. Ši asociacija greičiausiai kyla iš senovės graikų mitologijos, kur medicinos dievas Asklepijus buvo glaudžiai susijęs su gyvatėmis.

Legenda pasakoja, kad Asklepijus parodė gerumą gyvatei – o gyvatės senovės graikams buvo laikomos šventomis ir turėjo neįprastą išmintį. Savo ruožtu gyvatė laižė Asclepius ausis ir mokė jį slaptų medicinos žinių.

gyvatės rankos tatuiruotė

Asklepijaus lazda yra simbolis, dažniausiai naudojamas medicinos organizacijų emblemose ir šiandien. Jis įgauna lazdos formą, aplink kurią susukta viena gyvatė. Tai vienas aiškiausių gyvatės dizaino pasirinkimų, kurie simbolizuoja gijimą ir sveikatą.

Svarbu tai, kad Asclepius lazdelės negalima painioti su caduceus, nepaisant panašios išvaizdos.

Caduceus yra personalo simbolis su dviem gyvatėmis ir pora sparnų – ir yra susijęs su graikų dievu Hermesu, atstovaujančiu prekybai ir prekybai (ir dažnai klaidingai naudojamas medicinos organizacijose …).

gyvatė-tatuiruotė-21

Apsauga

Daugelyje kultūrų gyvatės simbolizuoja apsaugą. Mitologiškai jie buvo laikomi šventyklų, vartų ir lobių globėjais.

Taip yra todėl, kad dauguma gyvačių, kai joms gresia pavojus, gins savo žemę, o ne atsitrauks.

Kobros yra labiausiai paplitęs gyvatės globėjų tatuiruočių pasirinkimas, nes jų pakelta padėtis ir išskleistas „gaubtas“ labiausiai jaudinančiai rodo patikimą gynybinę laikyseną.

priekinė koja-gyvatė-tatuiruotė

Velnias

Biblijos Adomo ir Ievos istorijoje tai yra gyvatė, įtikinanti Ievą nepaisyti Dievo įsakymų.

Šis paminėjimas yra pagrindinė priežastis, dėl kurios šiandien susiduriame su neigiamomis gyvačių potekstėmis – nors, žinoma, tai, kad daugelis gyvačių gali nužudyti žmogų vienu įkandimu, taip pat nėra reikšminga..

gyvatės tatuiruotė

Nuo tada, kai Biblijoje buvo įkūnijamas velnias, gyvatės buvo siejamos su blogosiomis jėgomis, kerštingumu, kerštingumu ir okultizmu – neigiama prasme..

Taigi gyvatės tema sukurtas dizainas gali būti nuoroda į šias naujesnes simbolines reikšmes. Tai gali reikšti pavojų arba pasiūlyti, kad dėvėtojas nebijotų nepaisyti dominuojančių ideologijų taisyklių.

gyvatė ant rankos

Populiarios gyvatės tatuiruotės

Gyvatės yra gana universalūs simboliai, kurie sudaro vienodai universalius tatuiruotės elementus – jie gali būti puiki bet kokio tatuiruotės stiliaus tema.

Kuriant gyvatės kūno meną yra daug galimybių tapti tikrai kūrybingam. Vis dėlto gera idėja yra susipažinti su esamomis tendencijomis ir motyvais.

Japoniška gyvatės tatuiruotė

Japoniško stiliaus tatuiruotėse gyvatės dažnai pateikiamos kaip pagrindinės temos ar papildomi elementai. Tai sudėtingas, spalvingas dizainas, išsiskiriantis stiliumi ir išvaizda. Jie daro dideles tatuiruotes, dažniausiai visą nugarą ar rankovę.

Japonijos kultūroje gyvatės turi teigiamą reikšmę – jos simbolizuoja gerą sveikatą, atsinaujinimą, išmintį ir apsaugą.

gyvatės-tatuiruotės dizainas-7

Peržiūrėkite šį straipsnį, kad sužinotumėte daugiau apie japonų tatuiruotes ir pamatytumėte keletą nuostabių pavyzdžių.

Kaukolės ir gyvatės tatuiruotės

Tikra klasika. Simboliškai šis dizainas reiškia ryšį tarp gyvačių ir atgimimo idėjos bei gyvenimo ir mirties ciklo.

Kaukolė (dažniausiai tatuiruočių žmogaus kaukolė) paprastai suprantama kaip mirtis, tačiau plačiąja prasme tai labiau mirtingumo simbolis, o ne pati pabaiga.

Yra keletas šio dizaino stiliaus variantų, populiariausias šiandien yra 3D tatuiruotė. Ši technika apima tikslaus šešėlio ir kelių kietų linijų naudojimą, kad tatuiruotėje būtų pasiektas fotorealizmo iliuzija.

12

Be to, tradicinis ar tik kontūro stilius taip pat yra visiškai perspektyvus pasirinkimas.

Rožių ir gyvačių tatuiruotės

Rožės, ypač raudonos, simbolizuoja meilę ir aistrą. Po Biblijos laikotarpio gyvatės, be kita ko, turi paskatinimo nuodėmei prasmę. Kartu šiuos du elementus galima suprasti kaip bendrą pagundos simbolį.

Raudona rožė su juoda gyvate, priešingai, yra populiariausias šio dizaino pasirinkimas kartu su visiškai juodu dizainu. Vėlgi, paprastai yra tam tikras tikroviškumo lygis, kad tatuiruotė taptų ryškesnė ir tamsesnė, labiau gotikinio tono.

23

Gyvatės ir obuolio tatuiruotė taip pat bus nuoroda į pagundą ir nuodėmę ir greičiausiai bus panašios spalvų schemos (raudonas obuolys, juoda/tamsi gyvatė).

gyvatės tatuiruotė (2)

Rankovių gyvatės tatuiruotės

Plonos gyvatės, apvyniojančios ranką ar riešą, tatuiruotė, kaip apyrankė, yra viena iš sudėtingesnių antrankių tatuiruotės.

Šio tipo tatuiruotės paprastai būna gana mažos, o gyvatė vieną ar du kartus susisuka aplink ranką. Naudodama vieną ritę, gyvatė gali kandžioti savo uodegą, sukurdama „Ouroboros“ raiščio tatuiruotę.

Didelėms, storoms gyvatėms, apvyniotoms aplink ranką, prireiks daugiau vietos ir jos greičiausiai įgis daugiau rankovių ar pusiau rankovių nei rankovė.

gyvatės tatuiruotė

Gyvatės įkandimo rankos tatuiruotė (gyvatės rankos paspaudimas)

Šis dizainas apima gyvatės galvą, kurios iltys yra nuskendusios žmogaus rankoje. Gautas vaizdas atrodo tarsi susukta rankos paspaudimo versija – ir tam tikra prasme tai yra.

Dizainas kilęs iš jūreivio rankos paspaudimo tatuiruotės štapelio-populiaraus tarp jūrininkų nuo 1800-ųjų pabaigos ir skirtas draugystei, ištikimybei ir taikai.

Gyvatės rankos paspaudimo tatuiruotė yra ironiškas šio motyvo posūkis ir turi priešingą prasmę. Apskritai tai reiškia, kad niekuo negalima pasitikėti ir kiekvienas gali pasirodyti išdavikas.

Gyvatės kandžiojančios rankos tatuiruotės vaizdo rezultatas

Toks dizainas paprastai atliekamas tradiciniu stiliumi, su juodais kontūrais ir dažniausiai tvirtomis užpildymo spalvomis.

Tai buvo stilius, kuriuo buvo padarytos originalios rankos paspaudimo jūreivio tatuiruotės, todėl tikslinga, kad iš naujo sukurta versija atitiktų tą pačią estetiką.

Gyvatės ir durklo tatuiruotė gali reikšti panašią reikšmę – durklai dažnai simbolizuoja išdavystę („įdurti į nugarą“).

kobros tatuiruotė ant krūtinės

Gyvatės galvos tatuiruotės

Pasirinkimas į tatuiruotę įtraukti tik gyvatės galvą yra grynai stilistinis pasirinkimas – gyvatės galvos prasmė ir simbolika išlieka tokia pati kaip visos gyvatės.

Skiriant tik nedidelę erdvę gyvatės dizainui, pavyzdžiui, pakaušiui ar riešui, gali būti geresnis pasirinkimas tatuiruoti tik gyvatės galvą. Tai leidžia menininkui įtraukti daugiau detalių, pavyzdžiui, gyvatės akis ir iltis.

Tatuiruotė, net jei ji yra gana maža, vis tiek bus labai įspūdinga – mes instinktyviai užprogramuoti taip, kad nerimaujame dėl svarstyklių ir didelių ilčių, todėl šis dizainas tikrai sulauks reakcijos!

gyvatės galvos tatuiruotė

Paskutiniai žodžiai

Gyvatės tematikos kūno menas gali turėti daugybę skirtingų reikšmių ir be galo daug išvaizdos.

Nuo tradicinio iki gotikinio ir tikroviško bet kokio stiliaus gyvatės tatuiruotės tikrai atrodys įspūdingai ir akį traukiančiai, ypač kartu su kitais elementais, siekiant kontrasto ir papildomos prasmės.

Žemiau esančioje galerijoje gausu nuostabių gyvačių idėjų, kurios įkvėps jūsų kitam dizainui. Palikite mums komentarą žemiau, kai pasirinksite mėgstamiausią!

gyvatės tatuiruotėgyvatės tatuiruotėgyvatės tatuiruotė

gyvatės tatuiruotė (2)gyvatės tatuiruotė (1)gyvatės tatuiruotėgyvatės tatuiruotėgyvatės tatuiruotėgyvatės tatuiruotė (3)gyvatės tatuiruotėgyvatės tatuiruotėgyvatės tatuiruotėgyvatės tatuiruotėgyvatės tatuiruotėgyvatės tatuiruotėgyvatės tatuiruotėgyvatės tatuiruotėgyvatės tatuiruotėgyvatės tatuiruotė (1)

gyvatės slinkties tatuiruotėgyvatės tatuiruotėgyvatės tatuiruotė-1gyvatės tatuiruotė-3gyvatė-tatuiruotė-4gyvatė-tatuiruotė-9gyvatė-tatuiruotė-8gyvatė-tatuiruotė-7gyvatė-tatuiruotė-6gyvatė-tatuiruotė-5gyvatė-tatuiruotė-11gyvatės-tatuiruotė-12gyvatės tatuiruotė-13gyvatė-tatuiruotė-14gyvatės-tatuiruotė-19gyvatė-tatuiruotė-18gyvatė-tatuiruotė-17gyvatė-tatuiruotė-16gyvatės tatuiruotė-15
gyvatė-tatuiruotė-2028 (1)211Snake-Tattoo-by-Artwork-Rebelsgyvatės-tatuiruotės-3gyvatės-tatuiruotės-2gyvatės tatuiruotės-1gyvatės-tatuiruotėsgyvatė-tatuiruotė-ant kaklo2131crazy-gyvatė-tatuiruotėpridengti-gyvatės-tatuiruotękobros-gyvatės tatuiruotėNuostabi-gyvatė-rankovės-dešimt-dešimt-tatuiruotėkietos-gentinės-gyvatės-tatuiruotėscrolling-gyvatė-tatuiruotėtamsiai barškutis-gyvatė-tatuiruotė
valgymo-gyvatės-tatuiruotėpėdų gyvatės tatuiruotėraudona-gyvatė-tatuiruotėkairio peties-gyvatės tatuiruotėgitara-gyvatė-rožė-tatuiruotėžalia-gyvatė-tatuiruotėvisos rankos-rankos tatuiruotėKaukė ir gyvatė-menininkėbarškutis-gyvatė-tatuiruotėšonkaulis-sanke-tatuiruotėdešinės rankos-gyvatės-tatuiruotėsuplėšyta gyvatės tatuiruotėoda-suplėšyti-galvagyvatės ir kaukolės tatuiruotėgyvatės randasgyvatės-tatuiruotės dizainas-1gyvatės-tatuiruotės dizainas-1
gyvatės-tatuiruotės dizainas-3gyvatės-tatuiruotės dizainas-4gyvatės-tatuiruotės dizainas-5gyvatės-tatuiruotės dizainas-6gyvatės-tatuiruotės dizainas-89. gyvatės tatuiruotės dizainasgyvatės-tatuiruotės dizainas-10gyvatės-tatuiruotės dizainas-11gyvatės-tatuiruotės dizainas-12gyvatės-tatuiruotės dizainas-13MINOLTA DIGITAL CAMERA16????????????????????????19-asis gyvatės tatuiruotės dizainas22
2426272930-asis gyvatės tatuiruotės dizainas3121-asis gyvatės tatuiruotės dizainas

“>