150 nuostabių klubo tatuiruočių moterims

Nors jūsų klubai gali būti ne pati akivaizdžiausia tatuiruotės vieta, jie puikiai tinka tiek mažiems, tiek dideliems dizainams.

Ypač populiarios (nors ir ne tik) tarp moterų tatuiruotės aplink klubų sritį suteikia daug vietos kūrybiškumui ir nuojautai.

klubų tatuiruotės

Konkrečios klubo tatuiruočių vietos

Frazė „klubo tatuiruotė“ reiškia dizainą, iš esmės išdėstytą bet kurioje jūsų klubo kaulų vietoje. Tai gali reikšti:

 • Jūsų klubo pusė – nuo viršutinės šlaunies dalies iki apatinės pilvo dalies
 • Sritis šiek tiek žemiau klubo kaulo priekio
 • Sritis tiesiai virš klubo kaulo priekio
 • Ant paties klubo kaulo
 • Tiesiog „viduje“ klubo kaulas – apatinėje pilvo dalyje

aštuonkojų klubo tatuiruotės

Pasirinkto dizaino dydis bus vienas iš lemiančių veiksnių, kai reikia nuspręsti dėl konkrečios vietos.

Maži dizainai gali būti beveik bet kur, o didesniems reikės didesnio, palyginti plokščio ploto.

Didelės konstrukcijos gali ištempti nuo pilvo pusės iki šlaunies vidurio.

Pažiūrėk: Sužinokite daugiau apie dilbio tatuiruotes!

Klubo tatuiruotėsKlubo tatuiruotės

Klubo tatuiruotės dizaino idėjos

Kalbant apie puikiai atrodančius klubų tatuiruočių dizainus, dangus yra riba.

Klubai yra universali sritis, kurioje galima pritaikyti bet kokį dizainą – nuo mažų ir minimalistinių iki didelių ir drąsių. Štai keletas populiarių dizaino idėjų, į kurias reikia atsižvelgti:

 • Gėlės – gėlės ir gėlių raštai yra vienas iš geriausių klubų tatuiruočių pasirinkimų, ypač mergaitėms. Manoma, kad klubo tatuiruotės padidina moteriškumą – nenuostabu, nes jos pagerina klubų formą – todėl moteriški gėlių motyvai yra natūralus pasirinkimas. Nesvarbu, ar pasirinksite didelį, spalvingą dizainą su keliomis gėlėmis, ar paprastą dizainą su viena gėle, jūs negalite suklysti. Gėlių tatuiruotės, apimančios tik juodą kontūrą, per pastaruosius porą metų tapo ypač populiarios-paprastas kontūras yra subalansuotas su sudėtingu detalumo lygiu ir sukuria elegantišką, šiuolaikiškai atrodančią tatuiruotę. Atminkite, kad daugelis gėlių, tokių kaip rožės, ramunėlės ir lotosai, turi įdomią simbolinę ir (arba) kultūrinę reikšmę.
 • Rašymas – rašymas yra įprastas pasirinkimas visoms tatuiruotėms – klubai nėra išimtis. Vienas iš rašymo tatuiruotės uždėjimo ant klubo privalumų yra tai, kad galite lengvai ją laikyti privačią – klubai yra viena iš geriausių tatuiruočių sričių, kurias norite pasilikti sau, nes jos lengvai pridengiamos drabužiais. Vardai, datos, pavieniai žodžiai ar ilgesnės citatos – bet koks rašymas bus puikus pasirinkimas.
 • Simboliai – daugeliui žmonių svarbu, kad jų tatuiruotės turėtų simbolinę ar metaforinę reikšmę. Taigi tokie simboliai kaip inkarai, širdys, yin-yang ar begalybė visada yra populiarus pasirinkimas tatuiruotėms. Daugelis gyvūnų taip pat turi simbolinę reikšmę – paplitę pavyzdžiai yra paukščiai, drugeliai, liūtai ir elniai.
 • Mandalas -mandalos tatuiruotės dažniausiai daromos visiškai juodos spalvos ir yra labai detalios. Pagal apibrėžimą jie yra apskritimo formos ir kaip apskritimai, jie reiškia visumos, amžinybės, tobulumo ir pusiausvyros idėjas.
 • Mitinės būtybės – drakonai ir feniksai yra puikus pasirinkimas dideliems, spalvingiems dizainams – o klubo šonas yra puiki vieta tokioms tatuiruotėms. Jei mitinio tvarinio dizaino idėja jums patinka, apsvarstykite japoniško stiliaus tatuiruotę, kad būtų drąsi, įmantri ir originali išvaizda.
 • Genčių klubo tatuiruotės -genčių tatuiruotės paprastai yra abstraktūs arba pusiau abstraktūs modeliai, sudaryti iš išlenktų linijų, kurios viduryje yra storesnės ir pasiekia aštrius taškus. Tradiciškai tai daroma juodu rašalu, šiais laikais neretai galima pamatyti genčių dizainą, pagamintą skirtingos spalvos rašalu arba net nuspalvintą keliomis spalvomis.
 • Geometrinės klubo tatuiruotės – kaip rodo pavadinimas, šis tatuiruočių stilius remiasi geometrinių figūrų naudojimu kaip dizaino pagrindu. Paprastai juodos spalvos geometrinės tatuiruotės pirmiausia priklauso nuo tiesių linijų ir strategiškai išdėstytų taškų. Netgi abstrakčiai atrodančios geometrinės klubo tatuiruotės gali turėti gilią prasmę-koncepcijoje, vadinamoje „šventa geometrija“, simbolinės reikšmės priskiriamos geometrinėms formoms ir proporcijoms. Jei jus domina šis stilius, peržiūrėkite mūsų straipsnį šia tema.
 • Akvarelės klubo tatuiruotės – jei jūsų klubo tatuiruotė siekia ryškių spalvų, akvarelės stilius jums gali būti tinkamas pasirinkimas. Šio tipo tatuiruotės turi atrodyti kaip laisvos formos akvarelės paveikslas ir tinka įvairiems dizainams ir temoms. Dizainas gali būti atliktas visiškai akvarelėje arba turi tik akvarelės foną su juodu simboliu arba atvaizdu priekiniame plane.
 • Biomechaninės klubo tatuiruotės – šio stiliaus dizainą apibrėžia organinių elementų ir mechaninių dalių derinys. Biomechaninės klubo tatuiruotės, dažnai atliekamos naudojant hiperrealistinę 3D techniką, yra įkvėptos mokslinės fantastikos žanro ir sukuria originalų, įspūdingą dizainą. Paprastai jie geriausiai atrodo kaip didelės tatuiruotės, todėl vėlgi klubo šonas bus geriausias pasirinkimas.
 • Simetriškos klubo tatuiruotės -dar viena šauni idėja-ant abiejų klubų pasidaryti atitinkamas veidrodinio vaizdo tatuiruotes. Viena iš geriausių šių vietų yra sritys išilgai klubo kaulų apatinėje pilvo dalyje – geriausiai tinka pailgos tatuiruotės, tokios kaip plunksnos, strėlės ar genčių piešiniai, kurie seka jūsų klubo kaulų liniją. Šios tatuiruotės puikiai pritraukia dėmesį į skrandį ir pagerina klubų formą. Jie taip pat sukuria gylį, suteikdami jūsų apatiniam skrandžiui tonizuotą išvaizdą.

Klubo tatuiruotėsKlubo tatuiruotės

Matomumas

Tatuiruotes jūsų klubo srityje greičiausiai daug laiko slėps drabužiai, nors, žinoma, tai priklauso nuo tikslios vietos. Tai gali būti pranašumas, jei norėtumėte, kad jūsų tatuiruotė būtų privati ​​arba nesate suinteresuota jos demonstruoti. Ir atvirkščiai, tiems, kurie planuoja tatuiruotę matyti dažniausiai, turėsite atitinkamai planuoti savo drabužius.

Skausmo lygis

Mes visi turime skirtingus skausmo slenksčius skirtingiems skausmo tipams, tačiau negalima paneigti, kad tatuiruotė pakenks. Tiksliai, kiek skauda, ​​priklausys nuo jūsų skausmo tolerancijos, tikslios vietos ir tatuiruotės dydžio bei detalumo.

Jei jau turite tatuiruotes, tikriausiai žinote, ko tikėtis. Tačiau jei jūsų svarstoma klubo tatuiruotė bus pirmoji ir nerimaujate dėl skausmo, priimdami sprendimą turite atsiminti keletą dalykų.

Visų pirma, daugumai žmonių tatuiruočių skausmas yra didžiausias tose vietose, kur yra mažai raumenų ar riebalų. Todėl pasidaryti tatuiruotę ant paties klubo kaulo – ten, kur tarp odos ir kaulo nėra daug audinių – greičiausiai labiausiai pakenks visos įmanomos klubo tatuiruotės.

Be to, jei pasirinksite didelį dizainą, kuris iš dalies apjuosia šlaunies viršų, šlaunies nugara ir vidus yra labai jautrios zonos. Ten taip pat galima tikėtis gana didelio skausmo lygio. Jūsų klubo ir šlaunies pusė paprastai yra ta vieta, kuri skaudės mažiausiai.

Antra, dizaino dydis ir detalumo lygis natūraliai paveiks tatuiruočių proceso trukmę – t. Y. Kiek laiko turėsite kentėti skausmą. Maži, paprasti dizainai, pavyzdžiui, rašymo linija ar pagrindinė forma, gali užtrukti tik pusvalandį. Tuo tarpu labai dideli ar sudėtingi dizainai užtruks kelias valandas ir gali prireikti net daugiau nei vienos sesijos, o tarp jų – mažiausiai pora savaičių, kad tatuiruotės laikas išgydytų.

Jei ketinate savo pirmąją tatuiruotę pasirinkti didelį dizainą su daugybe detalių ir (arba) spalvų, galbūt norėsite apsvarstyti galimybę pasidaryti mažesnę, kad įsitikintumėte, jog jums gerai skauda ir ar jums patogu tatuiruotės įsipareigojimas.

Be to, dauguma žmonių gali susidoroti su skausmu be didelių rūpesčių. Jei vis dar nerimaujate, pasikalbėkite su tatuiruočių meistru, kurį ketinate pasamdyti savo tatuiruotei – jis galės patarti konkrečiai jūsų idėjai ir jūsų aplinkybėms.

Įžymybės su klubo tatuiruotėmis

Yra daugybė įžymybių, kurios pasirinko rašyti klubus, įskaitant:

 • Kylie Jenner – Kylie turi mažą rašymo tatuiruotę ant dešinio klubo. Raidės sudaro fonetinę žodžio „sveikas protas“ rašybą ir rašomos raudonu rašalu.
 • Cara Delevingne – Cara ant dešinio klubo turi tatuiruotę – „DD“, rašyta juodomis stilizuotomis raidėmis. Tai turėtų būti draugystės tatuiruotė su modeliu Jourdan Dunn.
 • Jessie J. – Jessie ant dešinio klubo turi lyrinę tatuiruotę, kuri sako: „Neprarask to, kas esi žvaigždžių neryškumu“.
 • Lea Michele – Lea turi dvi klubo tatuiruotes – viena yra mažas žalias paukštis kairės klubo kaulo priekyje, kuris turėtų simbolizuoti laisvę. Kitas – mėlynas drugelis ant dešiniojo klubo galo.
 • Cardi B. -„Cardi B“ dešinėje pusėje yra didelė, spalvinga povo tatuiruotė, besitęsianti nuo juosmens iki šlaunies vidurio.

Klubo tatuiruotėsKlubo tatuiruotėsKlubo tatuiruotės

Klubo tatuiruotėsKlubo tatuiruotėsKlubo tatuiruotėsKlubo tatuiruotėsKlubo tatuiruotės

hip_tatuiruotės_21

hip_tatuiruotės_22hip_tatuiruotės_24hip_tatuiruotės_29

30

hip_tatuiruotės_31

hip_tatuiruotės_32hip_tatuiruotės_34

hip_tatuiruotės_35hip_tatuiruotės_38 hip_tatuiruotės_40

hip41

hip4tatuiruotės_42

hip43

hip_tatuiruotės_44

hip_tatuiruotės_4548. kas yra?hip_tatuiruotės_50

hip_tatuiruotės_51hip3tatuiruotės_53

hip4hip6tatuiruotės_56

hip7

hip9 60

hip_tatuiruotės_61

62

63. kas yra

hip_tatuiruotės_64hip_tatuiruotės_66

hip_tatuiruotės_67

hip_tatuiruotės_68

hip_tatuiruotės_69

70

hip_tatuiruotės_71hip_tatuiruotės_73 Klubo tatuiruotės

hip_tatuiruotės_74hip_tatuiruotės_7678. kas yra?

hip_tatuiruotės_79 Mažas inkaro tatuiruotės dizainas ant klubų2

Mažo juodo modelio-klubo tatuiruotės dizainas

Klubo tatuiruotės

hip_tatuiruotės_89

hip_tatuiruotės_90

hip_tatuiruotės_95

hip_tatuiruotės_96

hip_tatuiruotės_99

hip_tattoos_100