150 nuostabių nugaros tatuiruočių vyrams ir moterims

Nugaros tatuiruotės tikrai nuostabios ir įspūdingos. Tai yra pagrindinė priežastis, kodėl žmonių, besiruošiančių šiomis tatuiruotėmis, daugėja kiekvieną dieną. Tiesą sakant, šias tatuiruotes netgi nešioja daugybė įžymybių ir garsių asmenybių visame pasaulyje. Ar galite tuo patikėti? Iš tiesų, šios tatuiruotės kartu su kai kuriomis kitomis tatuiruotėmis, kurias dažniausiai galima pamatyti ant žmogaus kūno, šiais laikais tampa itin populiarios. Dabar kyla didelis klausimas, iš kur atsirado tatuiruotės ant nugaros? Na, išsiaiškinkime visi.

Turtinga istorija

Tiesa ta, kad tatuiruotes ant nugaros jau prieš daugelį metų dėvėjo keli žmonės, praeityje daugiau nei 5000 metų. Tai buvo patvirtinta atradus Otzi ledynas. Otzi buvo 3001 m. Pr. Kr. Arba IV tūkstantmečio pr. Jo kūnas buvo rastas tam tikroje vietoje ir buvo visiškai papuoštas 57 anglies tatuiruotės, įskaitant tatuiruotes ant nugaros, taip pat įvairius kūno auskarus. Taigi manoma, kad tatuiruotės yra daugelio žmonių gyvenimo dalis šiandien ir net pastaraisiais metais.

Daugelis žmonių anksčiau nešiojo tatuiruotes kaip savo tvirtų įsitikinimų ženklą. Tiesą sakant, pasaulyje yra įvairių genčių, kurios ant savo kūno įtraukia tatuiruotes, kurios reiškia jų vertę genčių visuomenėje. Kai kurie žmonės dėvi tatuiruočių meną ant nugaros, kad pagerbtų savo gyvenimo pasiekimus arba pagerintų savo išorinę išvaizdą. Bet kokia priežastis, dėl kurios žmogus turi tatuiruotę ant nugaros, vienas dalykas yra tikras ir tai, kad tatuiruotės yra puiki kūno puošmena.

Privalumai ir trūkumai

Nereikia nė sakyti, kad tatuiruotės menas ant nugaros gali pasiūlyti savo dėvėtojams daugybę privalumų ir trūkumų. Tai yra keletas priežasčių, kodėl žmonės nusprendė eiti į šias tatuiruotes ar ne. Štai privalumai, kurių galima tikėtis:

 • Patobulinta išorinė išvaizda – Neabejotina, kad daugelis žmonių sugeba pagerinti savo išvaizdą tatuiruotėmis ant nugaros. Jie tampa gražesni ir gražesni kitų žmonių akyse, ypač jei jų tatuiruotės yra nepaprastai puošnios.
 • Lengva paslėpti – Kadangi jūsų tatuiruotės yra išgraviruotos galinėje kūno dalyje, nekyla abejonių, kodėl galite jas tiesiog paslėpti bet kada, kai tik norite, pavyzdžiui, kai jums reikia dalyvauti labai konservatyviame vakarėlyje..
 • Platesnė erdvė – Kadangi užpakalinė kūno dalis turi daugiau erdvės, jokiu būdu negalite turėti tatuiruotės dizaino, kuris jums labiausiai patinka, nesvarbu, kokio dydžio jis yra.

Štai keletas trūkumų, kuriuos galite turėti eidami į tatuiruočių meną ant nugaros:

 • Papildomai skausmingas – Tai labai tiesa, nes jie dažniausiai gaminami iš didesnio ir sudėtingesnio dizaino. Taip yra dėl platesnės vietos tatuiruotėms ant nugaros. Dėl to reikia ilgesnio laiko tatuiruotėms ir kuo ilgiau susiduriate su tatuiruočių adatomis, tuo skausmingiau jums.
 • Brangus – Žinoma, jums tai kainuotų daugiau, palyginti su kai kuriomis kitomis kūno tatuiruotėmis. Taip yra dėl didesnio tatuiruotės dizaino, kuriam reikia daugiau laiko ir pastangų graviruojant juos ant nugaros.

Įžymybės ir tatuiruočių menas ant nugaros

Štai įžymybių, kurios didžiuojasi, kad gali parodyti savo nugaros tatuiruotes, vardai:

 • Angelina Jolie – Ši garsi Holivudo žvaigždė turi labai gražią tatuiruotę apatinėje nugaros dalyje. Jis turi Bengalijos tigro dizainą ir buvo tatuiruotas 2004 m. Bankoke, Tailande.
 • Drew Barrymore – Ji turi apatinės nugaros tatuiruočių meną, kurį sudaro 2 angelai. „Jaid“, kuris yra jos mamos vardas, taip pat yra išgraviruotas kiekviename iš šių angelų.
 • Megan Fox – Ji iš tikrųjų myli poeziją, ir tai gali patvirtinti jos tatuiruočių meno viršutinė nugaros dalis, kur galite perskaityti garsiąją Williamo Shakespeare’o poezijos eilutę:Visi juokiamės iš paauksuotų drugelių“.
 • Steve-O – Tik jei nežinote, jis yra amerikiečių televizijos asmenybė, linksminanti daugybę žmonių seriale „Jackass“. Ant nugaros jis turi nesąmoningą tatuiruotę ir atrodo kaip vaiko piešinys. Bet iš tikrųjų taip atrodo, nes tai daroma jam šaudant važiuojančiame sunkvežimyje.

Populiariausi visų laikų nugaros tatuiruočių dizainai

nugaros tatuiruotėnugaros tatuiruotėnugaros tatuiruotėnugaros tatuiruotėnugaros tatuiruotėnugaros tatuiruotėnugaros tatuiruotėnugaros tatuiruotė (37)nugaros tatuiruotėnugaros tatuiruotėnugaros tatuiruotėnugaros tatuiruotėnugaros tatuiruotėnugaros tatuiruotėnugaros tatuiruotėnugaros tatuiruotė

nugaros tatuiruotėnugaros tatuiruotėnugaros tatuiruotėnugaros tatuiruotėnugaros tatuiruotėnugaros tatuiruotėnugaros tatuiruotėnugaros tatuiruotėnugaros tatuiruotėnugaros tatuiruotėnugaros tatuiruotėnugaros tatuiruotėnugaros tatuiruotėnugaros tatuiruotėnugaros tatuiruotėnugaros tatuiruotėnugaros tatuiruotėnugaros tatuiruotėnugaros tatuiruotėnugaros tatuiruotėnugaros tatuiruotėnugaros tatuiruotė

Gražūs tatuiruočių modeliai nugarai

Žinoma, jūs jau žinote, kokios plačios jūsų galimybės, kai einate tatuiruotes ant nugaros. Na, dėl to nekyla jokių klausimų, nes nėra taisyklių, kurios nustatytų aukštus tatuiruotės ant nugaros standartus. Kitaip tariant, viskas priklauso nuo dėvėtojo, kokį nugaros tatuiruotės dizainą jis ar ji pasirinks. Galų gale jūsų tatuiruotė bus jūsų kūnas, todėl jūs turite teisę pasirinkti. Nepaisant to, išsirinkti geriausią dizainą jums gali būti nelengva. Yra daug veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti.

Atsižvelgiant į tai, čia yra keletas gražių dizainų, kurie tinka jūsų kūnui:

 • Genčių tatuiruočių dizainas – Visame pasaulyje genčių tatuiruočių dizainas yra puikus pasirinkimas daugeliui. Tai paprasčiausiai todėl, kad šie dizainai tikrai gali gerai atrodyti tam tikram asmeniui. Tiesą sakant, genčių dizainas gali būti elegantiškas, ypač raudonos ir juodos spalvos. Pakanka uždėti raudonus sluoksnius ant kūno juodos rašalinės tatuiruotės.
 • Grim Reaper tatuiruotės dizainas – Kalbant apie tatuiruotes ant nugaros, niūraus pjovimo dizaino niekada negalima pamiršti. Tai yra ugnies pobūdžio, o šio dizaino traukos centras yra arklio įvaizdis. Viena iš priežasčių, kodėl jis yra geriausias pasirinkimas daugeliui, yra tai, kad jis yra labai spalvingas. Juodapjūtės dizainas simbolizuoja mirtį ir pyktį.
 • Angelų tatuiruotės dizainas – Šie dizainai yra paplitę tarp vyrų. Tačiau šie taip pat atrodys moterų tatuiruočių mėgėjų nugaroje. Kad šios tatuiruotės taptų tikroviškesnės, laisvos angelų plunksnos atliks šį darbą. Šie dizainai simbolizuoja gyvenimą ir viltį.
 • Visiškas nugaros pokštas Tatuiruotės– Daugelis vyrų nori visiškai juokdario, nes jiems tai atrodys gerai. Tai gali būti jų asmenybės atspindys. Tai gali pavaizduoti drąsesnę asmenybę. Be to, tai tinka tiems žmonėms, kurie mėgsta kurti džiaugsmą ir jaudulį kitų gyvenimui.
 • Drakono tatuiruotės dizainas – Šis dizainas tikrai yra puikus. Jį sudaro sudėtingi modeliai, todėl užtruksite laiko, kol pasidarysite tatuiruotę ant nugaros. Puikus drakono dizainas sukurs dinamiškos ir drąsios išvaizdos iliuziją. Tai puikiai tinka tiek vyrams, tiek moterims.
 • Jėzaus tatuiruotės dizainas – Šis bendras, tačiau spalvingas dizainas buvo daugelio pasirinkimas išreiškiant tvirtą tikėjimą savo religija. Tatuiruotės dizainą galima pagerinti puošnumo požiūriu, pridedant keletą mažesnių dizainų, tokių kaip gėlės ir širdis.

Baigiamieji žodžiai

Apskritai, nugaros tatuiruotės yra puikus priedas prie kiekvieno žmogaus nugaros. Galbūt yra žmonių, kurie mano, kad šios tatuiruotės yra nepageidaujamos, tačiau negalima paneigti, kad daugelis žmonių šiandien jau vertina grožį ir vertę.

35 itin seksualios nugaros tatuiruotės moterims35 itin seksualios nugaros tatuiruotės moterims35 itin seksualios nugaros tatuiruotės moterims35 itin seksualios nugaros tatuiruotės moterims35 itin seksualios nugaros tatuiruotės moterims35 itin seksualios nugaros tatuiruotės moterims35 itin seksualios nugaros tatuiruotės moterims35 itin seksualios nugaros tatuiruotės moterims35 itin seksualios nugaros tatuiruotės moterims35 itin seksualios nugaros tatuiruotės moterims35 itin seksualios nugaros tatuiruotės moterims35 itin seksualios nugaros tatuiruotės moterims35 itin seksualios nugaros tatuiruotės moterims35 itin seksualios nugaros tatuiruotės moterims35 itin seksualios nugaros tatuiruotės moterims35 itin seksualios nugaros tatuiruotės moterims35 itin seksualios nugaros tatuiruotės moterims35 itin seksualios nugaros tatuiruotės moterims35 itin seksualios nugaros tatuiruotės moterimsIšėjo į džiunglesNuostabi nugaros tatuiruotėHarbingerisAngelo sparnaiGėlių dizainasGabrieliusNetobulumas yra grožisMažoji fėjaFeniksasGentisBėda KinijojePirmasis Fenikso skrydisLotoso tatuiruotėŠirdis su sparnaisDrugelio tatuiruotėPilnas gėliųPakilti iš pelenųMuzikiniai ginklaiGėlėta nugaros tatuiruotėTekstas ant nugarosModernus menasSkaičiuojama širdis