150 nuostabių pavadinimų tatuiruočių dizaino ir idėjų

Asmens vardas yra pirmasis jo tapatybės atstovas, pagal kurį jis yra žinomas kitiems. Tai įkvepia tatuiruočių menininkus į kai kuriuos individualizuotus tatuiruočių dizainus įtraukti vardus, kurie gali būti paties turėtojo arba jo artimųjų vardas. Tiesą sakant, vardinės tatuiruotės yra labiausiai pageidaujami tatuiruočių dizainai, nepaisant to, kad jie yra patys paprasčiausi, o daugelis jų turi tik pavadinimą. Kita vertus, pavadinimą kaip tatuiruočių meną galima padaryti išsamesnį ir sudėtingesnį, įtraukiant pavadinimą į dizainą, gali būti gėlė, inkaras, svajonių gaudytojas, žuvis, plunksna ar bet koks kitas objektas, atsižvelgiant į nešėjo pasirinkimą..

Jei norite turėti tatuiruotę, kurioje yra vardas ar raidės, kiekviena detalė gali lengvai padaryti ar net sunaikinti rašalo darbą. Pavadinimas kaip tatuiruotės yra ne tik išraižyti pavadinimai neišdildomuose tušo dažuose. Tai priminimas apie tai, kas esate ar ką vertinate. Tai yra visą gyvenimą trunkantis reikšmės ženklas sau ir žmonėms, kuriems rūpi.

vardo tatuiruotė

Vardo svarba tatuiruotėse

Kas yra pavadinime?„Tai yra viena garsiausių Šekspyro linijų, kurios iki šiol daug žmonių mąsto. Iš tikrųjų vardai atspindi tai, kas mes esame. Jie mums suteikiami su ypatingu prisirišimu prie to, kokie mes buvome, kai gimėme, arba todėl, kad jie primena mūsų tėvams kažką tikrai vertingo, kai jie kalba apie mūsų vardus. Dauguma rašalų yra neišdildomi ženklai, kurie padėtų visam laikui išsaugoti prisiminimus popieriuje, drobėse ar net savo odoje. Žinoma, oda yra tai, ko negalima atskirti nuo žmogaus. Tai danga, išorinis sluoksnis, žmogaus kūno formos demonstravimas.

Todėl odos rašalu įvardytas vardas reiškia pastovumą. Ilgalaikis prisiminimas, priminimas apie buvimą ar būdas išlaikyti ką nors ypatingo šalia savęs. Jis tampa savo odos fasadu. Tai rodo to asmens vardo savininko meilę ir vertę. Taigi, tai apibendrina vardo tatuiruočių kūrimą. Ši meno forma egzistavo gerokai anksčiau, nei buvo vadinama tokia.

Kilmė

Tatuiruotės, kaip ir pavadinimas, egzistavo dar prieš technologijų atsiradimą. Kitaip tariant, jie turi savo turtingą istoriją. Senovės žmonės turėjo tatuiruotes jau 4000–3500 m. Tik jie buvo tik daugiau figūrų, abstrakčių formų, kad savo kūnuose perteiktų meilę rašalui. Nuo 1300 m..

Paskirties vadovas

Dabar ši dalis yra gana sudėtinga. Žmonės gali pasirinkti akivaizdžias kūno dalis, kur jų mėgstamiausios tatuiruotės gali būti lengvai pastebimos, o yra norinčių išlaikyti meniškumą ir paslaptingumą ir taip pasirinkti labiau paslėptą kūno dalį. Dažnai akivaizdžiausios ir dažniausiai pasitaikančios sritys yra šios:

  • Nape
  • Dilbiai
  • Kulkšnis
  • Pirštai
  • Krūtinė
  • Atgal
  • Riešas
  • Šonkaulis

Šioms sritims gali prireikti didesnio šrifto ir tikslios informacijos, nes greičiausiai jas lengvai pastebės kiti. Tuo tarpu kiti labiau mėgsta smulkmenas, smulkmenas už ausų, paslėptus kūno sąnarius ir kitas panašias vietas. Tam gali prireikti daugiau darbo, nes jie yra mažesni ir sudėtingesni.

Paprastas prieš meną

Kitas svarbus dalykas yra tai, kiek meno norite įtraukti į savo vardą. Žinoma, norėtumėte, kad jis būtų toks pat unikalus, kaip reiškia jūsų vardas arba reikšmingo asmens vardas (tas, kuriam gausite pavadinimą). Yra paprastų pavadinimų meno tatuiruotės, o yra labai apkrautos detalėmis. Kai kurie yra juodai balto gomurio, o kai kurie yra spalvingiausių formų, kokias tik galite pamatyti. Vieni naudoja įprastus ir formalius šriftus, kiti – kaligrafinio tipo šriftus. Be to, pavadinimai negali būti tokie paprasti kaip raidės ir kreivės. Jie gali būti kitokio dizaino, tokie pat paprasti kaip širdis ir mažiau paplitę kaip kitos abstrakčios linijos ir figūros.

Pavadinkite tatuiruočių tipus

  • Vaikų, kaip tatuiruočių, vardas – Žinoma, be savo vardo, visada yra geras sprendimas naudoti savo vaiko vardą kaip tatuiruotės meną. Be to, kad kiekvienas vaikas yra ypatingas savo tėvams, jūsų vaikai visą gyvenimą bus jūsų vaikai. Žmonės ateina ir išeina, bet tavo vaikai liks tavo. Todėl geriausia išsaugoti nuolatinę jų atmintį, savo odoje turint jų vardų tatuiruotes!
  • Meilė ir vardas – Be abejo, jūsų ypatingas žmogus įvertintų idėją, kad jo vardas būtų mėgstamiausioje jūsų kūno vietoje. Tačiau tai darydami turite būti labai atsargūs, nes kad ir koks teigiamas būtų mūsų požiūris amžinai, yra ir teigiama galimybė, kad net geri santykiai niekada nesitęs. Jūs nenorite kasdien gyventi varge tik todėl, kad jus visada primena meninė tatuiruotė su kažkuo iš praeities, nuo kurio norite pereiti..

Kaip gauti rašalo

Tatuiruotes pasidaryti lengviau nei padaryti. Norint tai padaryti, reikia daug drąsos, drąsos ir ryžto. Mieste yra daug gausių tatuiruočių parduotuvių, taip pat yra tiek daug tatuiruočių meistrų, kurie varžytųsi, kad atliktų savo brangų neišdildomo meno darbą jūsų kūne. Yra įvairių būdų, kaip padaryti vardo meno tatuiruotes. Kai kurie išgyvena tradicinį adatų ir kraujo skausmą, o kiti naudojasi naujomis skaitmeninėmis technologijomis, kurios žada mažesnį skausmą ir geresnes detales. Kitiems jie ieško gerai žinomų tradicinių žmonių ar tatuiruočių menininkų, kurie kuo ilgiau pasižymėjo tatuiruočių versle.

Kad ir kokį metodą pasirinksite, norint gauti rašalą, reikės negrįžtamo sprendimo ir didelio tikrumo, ypač pasirenkant naudotiną pavadinimą.

Išlaidos ir kliūtys

Jie, žinoma, turi kainą. Juk geri dalykai niekada neatsiranda nemokamai visą laiką. Jūsų rajone yra daug naujų pradedančių menininkų, kurie gali turėti naujų ir naujų pavadinimų meno tatuiruočių idėjų, kurie gali negauti iš jūsų didelių pinigų. Tačiau taip pat svarbu atsižvelgti į procedūros higieną ir saugumą. Todėl sumokėti brangiam tatuiruočių meistrui už kokybišką paslaugą gali būti tiesiog geresnis pasirinkimas nei pasirinkti pigesnį, bet nesaugų tatuiruotės metodą.

The kaina taip pat gali skirtis atsižvelgiant į tai, kaip sudėtinga ir kiek spalvų naudojama tam tikroje tatuiruotėje. Drąsesnis ir didesnis paviršiaus plotas akivaizdžiai kainuoja brangiau nei tie, kurie yra paprasti ir maži. Vienas didelis diskomfortas, žinoma, yra odos dūrio po procedūros skausmai. Kai kuriems tai yra toleruojama, tačiau kitiems tai gali būti kažkas, ką jie turės ištverti prieš mėgaudamiesi savo tatuiruočių teikiamomis privilegijomis.

Kad ir kas bebūtumėte ir ką pasirinksite savo tatuiruotę, visada įsitikinkite, kad tai atliksite užtikrintai. Tokios tatuiruotės parodys pavadinimą, kuris per visą jūsų gyvenimą buvo rašomas jūsų odoje. Tai kalbės apie garbę, vertę, pagarbą ir meilę tam žmogui, nesvarbu, ar tai būtų tu pats, ar kas nors tau reikšmingas.

Reikšmingumas

Užrašyti vardo meną ant kūno užrašo tikslas yra pagerbti savo mylimąjį, kurio vardas įtrauktas į tatuiruotę. Vardas gali būti meilužis, sutuoktinis, tėvai, draugas ar net augintinis. Tai gali būti net išvykusio žmogaus, tačiau reikia nepamiršti, kad kartą padaryta tatuiruotė bus jūsų dalis visą gyvenimą. Taip pat yra keletas prietarų, pavyzdžiui, romantiškas išsiskyrimas įvyks po to, kai tatuiruotė bus užrašyta ant nešiklio, tačiau tai tik mitas ir neturi jokios sąsajos su realybe.

Svarbios aplinkybės

Renkantis tokį dizainą, reikia atsižvelgti į kai kuriuos aspektus, deramą dėmesį skiriant dizaino detalėms, raidėms ir šrifto dydžiui. Pavadinimas turi būti užrašytas taip, kad būtų aiškus ir įskaitomas. Daug kas priklauso nuo raidžių, naudojamų kaip tam tikros rūšies raidės, gali atrodyti gerai vienam vardui, o tas pats gali netikti kitam. Tas pats pasakytina ir apie tatuiruotės dydį. Pavyzdžiui, trumpesni pavadinimai ir kreivos raidės puikiai atrodo rašant raides, o ne bet kokio kito tipo šriftus. Kai kurie kiti stiliai yra čigonų šriftai ir senosios anglų raidės, skirtos kūrybiškesniems. Moterys gali ieškoti elegantiškesnių raidžių, o vyrai – drąsesnius ir didesnius šriftus, kurie atspindi vyriškumą.

vardo tatuiruotėvardo tatuiruotėvardo tatuiruotėvardo tatuiruotėvardo tatuiruotėvardo tatuiruotėvardo tatuiruotėvardo tatuiruotėvardo tatuiruotėvardo tatuiruotėvardo tatuiruotėvardo tatuiruotė

Be minėtų tatuiruočių, kurios buvo paminėtos aukščiau, šių tatuiruočių vieta taip pat turi didelę reikšmę. Kai nešėjas turi pasidaryti savo vardą vardo tatuiruotėje, jis turėtų norėti, kad tatuiruotė būtų padaryta toje vietoje, kuri išlieka atvira, pavyzdžiui, rankose, pečiuose ir kojose. Pageidautinas dizainas yra paprastas pavadinimas, neįtraukiant jokių dizaino elementų. Papildomų dizaino elementų įtraukimas gali būti visiškai atlikėjo nuožiūra ir priklauso nuo jo sprendimo. Vyrai gali juos užrašyti ant krūtinės, kuria jie gali puikuotis avataruose be marškinėlių, kartu su tinkama krūtine. Tai taip pat ideali vieta šalia jūsų širdies nešti savo artimųjų vardą. Panašiai moterys gali juos užrašyti ant riešų, pirštų, kulkšnių ar šlaunų. Kai kurios kitos sritys, kuriose jas galima užrašyti, yra nugara, pečiai ir kaklas, kurios yra ypač naudingos, jei norite, kad tatuiruotė būtų matoma pasauliui. Viena nuostabiausių jų nešiojimo vietų yra ant bevardžio piršto, kurį poros padarė vietoj vestuvinių ar sužadėtuvių žiedų.

vardo tatuiruotėvardo tatuiruotėvardo tatuiruotėvardo tatuiruotėvardo tatuiruotėvardo tatuiruotėvardo tatuiruotėvardo tatuiruotėvardo tatuiruotėvardo tatuiruotėvardo tatuiruotėvardo tatuiruotėvardo tatuiruotėvardo tatuiruotėvardo tatuiruotėvardo tatuiruotėvardo tatuiruotėvardo tatuiruotėvardo tatuiruotėvardo tatuiruotėvardo tatuiruotėvardo tatuiruotėvardo tatuiruotėvardo tatuiruotėvardo tatuiruotėvardo tatuiruotė

Šriftas ir raidės gali būti naudojami kaip pagrindiniai dizaino elementai, o kai kurie papildomi vaizdai gali būti įtraukti kartu su pavadinimais, atsižvelgiant į nešiklio pasirinkimą ir paskirtį. Pavyzdžiui, mylimojo vardas gali būti įrašytas širdyje arba lydimas gėlės, simbolizuojančios aistros ir meilės jausmus. Kurdami vaikų tatuiruotes, galite pridėti animacinį paveikslėlį ar balionus kartu su didžiosiomis raidėmis, kad būtų pasiektas visas efektas. Kitas puikus pasirinkimas yra pridėti keletą specialių žodžių ar citatų, parodančių to konkretaus vardo svarbą žmogaus gyvenime. Spalvų efektas yra dar vienas būdas patobulinti, kurį galima panaudoti norint paryškinti tatuiruotės dalį arba visą jos dalį. Kitas būdas padaryti pavadinimo dizaino tatuiruotę naujoviškesnę – išbandyti kūrybingą zigzago modelį, o ne paprastą, tiesų. Kūrybingas tatuiruočių dizaino menininkas gali sukurti vizualinį malonumą, naudodamas širdies ir deimantų raštą tatuiruotės dizaino raidėse, kad gautų puikų efektą. Šešėlis yra dar vienas būdas, kaip pavadinimo meno tatuiruotę išryškinti. Pagrindinis tatuiruotės pavadinimas gali būti paryškintas vientisa juoda spalva, o atspalvis gali būti papildomas, kad būtų suteikta patraukli išvaizda, o ryškesnės spalvos turėtų būti naudojamos geresniam efektui. Tačiau reikia pasirūpinti, kad sutartyje būtų pabrėžta pavadinimo tatuiruotės dalis, o ne ją slopinama, nes vardo išryškinimas yra pagrindinis pavadinimo meno tatuiruotės dizaino tikslas. Kartais šį meną gali lydėti svarbios datos, nes vestuvių data gali būti pridedama prie sutuoktinio vardo, o vaiko gimimo data gali būti įtraukta į tatuiruotę su jo vardu, kad būtų pagerbtas svarbaus asmens įėjimas į nešėjo gyvenimą ir žymi naujų ir ilgalaikių santykių su asmeniu pradžią.

Daugelis pasaulinių įžymybių jas sportavo, o tai lėmė visumą. Angelina Jolie, Johnny Deppas, Davidas Beckhamas, Victoria Beckham, Melanie Griffith, Justinas Bieberis ir Saifas Ali Khanas yra keletas iš šių garsenybių, turinčių vardą.

vardo tatuiruotėvardo tatuiruotėvardo tatuiruotė

Santrauka

Vardų tatuiruotės tapo šių dienų tendencija – daugelis pasaulinių įžymybių ant savo kūno užrašė savo artimųjų vardus. Šios tatuiruotės gali turėti tik asmens vardą arba įvaizdį ar citatą, kad būtų sudėtingesnis efektas. Taip pat galima patobulinti tatuiruotės dizainą, protingai naudojant spalvas ir šriftus.

Prieš įeidami į tatuiruočių saloną, nepamirškite visų aukščiau aptartų priežasčių, kad galėtumėte patirti nuostabiausią tatuiruočių patirtį ir pasidaryti tatuiruotę, kuri tikrai bus verta viso jūsų laiko, pinigų ir, žinoma, aukos (kalbėkite apie skausmą, kurį turite patirti) ištverti, kad tai būtų padaryta). Galiausiai atminkite, kad jie yra ne tik meno kūrinys. Tai jūsų tapatybės, jūsų esybės ir visos jūsų, kaip asmens, sintezė. Jie yra ne tik išraižyti pavadinimai neišdildomuose rašaluose odoje. Tai priminimas apie tai, kas esate ar ką vertinate. Tai yra visą gyvenimą trunkantis reikšmės ženklas sau ir žmonėms, kuriems rūpi.

vardas-tatuiruotės-1vardas-tatuiruotės-2

vardas-tatuiruotės-3

vardas-tatuiruotės-4

vardas-tatuiruotės-5

vardas-tatuiruotės-6

Tatuiruotės-7

vardas-tatuiruotės-8

vardas-tatuiruotės-9

vardas-tatuiruotės-10

vardas-tatuiruotės-11

vardas-tatuiruotės-12

vardas-tatuiruotės-13

vardas-tatuiruotės-14

vardas-tatuiruotės-15

vardas-tatuiruotės-16

vardas-tatuiruotės-17

vardas-tatuiruotės-18

vardas-tatuiruotės-19

vardas-tatuiruotės-20

vardas-tatuiruotės-21vardas-tatuiruotės-22

vardas-tatuiruotės-24

vardas-tatuiruotės-25

vardas-tatuiruotės-26

vardas-tatuiruotės-27

vardas-tatuiruotės-28

29-asis vardas

vardas-tatuiruotės-30

vardas-tatuiruotes-31

32-asis vardas

vardas-tatuiruotės-33

34

vardas-tatuiruotės-35

vardas-tatuiruotės-36

Vardas-tatuiruotės-37

vardas-tatuiruotes-38

vardas-tatuiruotės-39

vardas-tatuiruotės-40

vardas-tatuiruotės-41

43

44-asis vardas

vardas-tatuiruotės-45

46

47

48

49

vardas-tatuiruotės-50

vardas-tatuiruotes-51

vardas-tatuiruotes-52

53

55

56

58

59

vardas-tatuiruotės-60

61

62

63vardas-tatuiruotės-64

vardas-tatuiruotės-65

66

68

69

vardas-tatuiruotės-70

71

72

73

74

75

76

77

231

571

671