150 nuostabių povo tatuiruočių ir reikšmių

Pagrindinis tatuiruočių meno tikslas yra patraukti dėmesį, be simbolinės vertės. Dėl šios priežasties tatuiruočių entuziastams būtina pasirinkti patrauklų ir prasmingą dizainą. Povo tatuiruotės yra vienas iš patraukliausių tatuiruočių dizainų, nes jose iki galo demonstruojamos nuostabios uodegos ir plunksnų spalvos. Šis tatuiruotės dizainas yra tobulas, nes jame gausu ne tik estetinio grožio, bet ir simbolikos.

Simbolizmas Povo reikšmės

Povas yra paukštis patinas, gražus paukštis, kilęs iš Indijos. Šis skraidantis paukštis turi įspūdingą spalvotą spalvą tik vyriškos lyties plunksnose ir užima svarbią vietą legendose ir tautosakoje viso pasaulio kultūrose. Povas yra nacionalinis Indijos paukštis ir turi svarbią vietą šalies istorijoje, nes Didysis imperatorius Shahas Jahanas sėdėjo ant Povo sosto. Dėl to šis išskirtinis paukštis yra susijęs su karališkumu ir kilnumu. Šalis taip pat turi religinį požiūrį į šiuos paukščius, nes jie laikomi deivės Lakšmi, klestėjimo ir turto deivės, priemone. Viešpats Krišna taip pat papuošė povo plunksną ant kaktos – tai faktas, suteikiantis pagarbą šiam paukščiui induistų religijoje. Budistų religija povą laiko sąžiningumo totemu.

Paukštis taip pat turi didelę reikšmę krikščionybėje, nes baltasis povas laikomas Jėzaus Kristaus ir Bažnyčios simboliu. Graikų kultūroje į povą žiūrima kartu su deive Hera, kuri pavydėjo visiems gražesniems už ją ir dėl šios priežasties povas paprastai laikomas egoistine būtybe. Kai kurios kultūros povus laiko žinių ir išminties paukščiais. Kinų kultūra povą laiko paukščiu, kuris neša sėkmę nėščioms motinoms. Pastebėta, kad povai kasmet numeta senas plunksnas ir jas pakeičia, todėl paukščiai yra susiję su atsinaujinimu ir prisikėlimu. Paukštis taip pat žinomas kaip gydomasis totemas, nes jis negali būti veikiamas toksinų, todėl dažniausiai jis vaizduojamas kovojantis su nuodingomis gyvatėmis. Be įvairių istorijos ir legendų reikšmių, povai laikomi grožio, jausmingumo, nemirtingumo, šlovės ir rafinuotumo simboliais, o baltas povas reiškia tyrumą..

Be simbolinės paukščio vertės, povo plunksnos turi ir ypatingų reikšmių. Tik patinai yra apdovanoti šiomis gyvybingomis ir patraukliomis plunksnomis ir jie juos naudoja, kad pritrauktų pateles poravimosi tikslais. Plunksnų akys krikščionybėje laikomos Dievo akimis, o Rytų kultūra jas laiko blogio akimis. Povo dizaino interpretacija yra labai įvairi, ir tatuiruotės nešėjas turi pats perskaityti povo tatuiruotės prasmę..

Populiariausi povo tatuiruočių dizainai

Povo tatuiruotė yra vienas iš tų dizaino elementų, kurie turi didžiulį grožį ir gilią simboliką, kartu su daugybe dizaino pasirinkimų. Galite pabrėžti visą povo kūną ar plunksnas arba dizaino temą išbandyti kažką neįprasto, pavyzdžiui, baltojo povo. Daugybė tyrimų gali padėti jums pasirinkti geriausią dizainą šiuo atžvilgiu:

  • Genties Povas  – Vienas iš populiariausių šiuolaikinių tatuiruočių mėgėjų pasirinkimų yra genčių tatuiruotės, kurios sugebėjo išlaikyti savo patrauklumą, nepaisant to, kad buvo šimtmečius. Ryškios linijos ir įmantrūs raštai yra genčių tatuiruočių bruožai, padedantys menininkui išryškinti geriausius povo tematikos dizainus.
  • Povo plunksnų dizainas – Vietoj dizaino, kuriame pavaizduotas visas povas, galima pasirinkti povo plunksnos tatuiruotės dizainą, kuris pasižymi nuostabiu vizualiniu patrauklumu dėl nuostabių gamtos kūrinių. Šiems plunksnų dizainams reikia mažiau laiko ir vietos ir jie atrodo gražiai ant pečių, kaklo, riešų ir dilbių. Šios tatuiruotės turi moterišką kokybę, todėl jos yra populiarios tarp moterų.
  • Baltas povas – Baltas povas yra retas malonumas akims ir krikščionybėje laikomas grynumo ir dvasingumo simboliu. Todėl baltojo povo menas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori išpažinti savo tikėjimą religija ir taip pat semtis įkvėpimo.

Baigiamieji žodžiai

Vienas dalykas, kuris tikrai svarbus tiems, kurie nori pasidaryti povo tatuiruotę rašalu, yra tai, kad jiems reikia ieškoti menininko eksperto, kuris išryškintų geriausią. Kaip žinome, kad dizainas visada bus sudėtingas ir labai sudėtingas spalvomis, tatuiruočių meistro patirtis yra labai svarbi. Be to, norint gauti šį dizainą reikia daug įsipareigoti, nes rašalo dažymas užtruks daug laiko, todėl jis taip pat bus labai skausmingas.

Geltonas rašalo povas ant viršutinės dešinės nugaros tatuiruotėsAkvarelės purslai Povo plunksnos tatuiruotėVioletinė povo plunksnos šoninė tatuiruotėBe galo stulbinanti povo tatuiruotė ant apatinės rankosSimbolinė povo tatuiruotė ant rankosGulbės ar povo tatuiruotėMaža povo plunksna ant krūtinės įkvėpimoMaža juoda povo tatuiruotė ant krūtinėsPaprasta maža povo tatuiruotė ant kulkšniesPaprasta juoda povo tatuiruotėPovas su gėlėmis įkvėpimo tatuiruotėPovo tatuiruotė su geltona rožePovo tatuiruotė su raudonomis gėlėmisPovo tatuiruotės sūkurio įkvėpimasPovo tatuiruotė ant kakloPovo tatuiruotė ant rankosPovas ant apatinės kojos tatuiruotėsPovo įkvėpimo tatuiruotė ant viršutinės rankosPovo galvos šoninė tatuiruotėPovo plunksna su spalvoto purslų įkvėpimo tatuiruotePovo plunksnos tatuiruotė ant pirštoPovo plunksnos tatuiruotė ant nugaros moterimsPovo plunksnos tatuiruotė ant nugarosPovo plunksna ant peties tatuiruotėsPovo plunksnos įkvėpta gėlių tatuiruotėPovo plunksnos begalybės tatuiruotė

Oranžinės mėlynos ir violetinės povo tatuiruotės dizaino įkvėpimasGraži povo tatuiruotėNeįtikėtina povo tatuiruotė su karoliaisŠirdies formos povo tatuiruotės dizainasPėdų tatuiruotė Povo plunksna ir mažos violetinės širdelėsSkraidantis povas ant peties tatuiruotėsFine Line Povo tatuiruotėMįslingos spalvos povo tatuiruotėSkirtinga gėlė su povo tatuiruotės vaizdo tatuiruoteIšsami povo tatuiruotėSpalvotas povas ant apatinės rankos tatuiruotėsSpalvinga povo plunksnos tatuiruotėKvapą gniaužiančios gražios povo tatuiruotėsPakankamai drąsi povo tatuiruotės plunksnaMėlyna povo plunksna su širdies viršutine krūtinės tatuiruoteMėlyna žalia povo tatuiruotė ant pilvoJuodojo povo tatuiruotė ant nugaros įkvėpimoNuostabiai graži povo tatuiruotėGraži ir nuostabi povo tatuiruotė

Teniele-Sadd-578x770

Emily-Rose-578x578

Javos-Henna-tatuiruotė

2 nugaros-povo tatuiruotė

4-šlaunies-Povas-tatuiruotė

5 tatuiruotės su pusiau rankovėmis-povai

6-krūtinės-povo-tatuiruotė

10-žemos nugaros-povo tatuiruotė

11-Povas-plunksna-by-Sandor-Konya

12-Povas-tatuiruotė ant nugaros

13-Povas-japonų tatuiruotė

14-Povas-tatuiruotė-mergaitei

18-Povas-tatuiruotė

19-chna-crone-povas-bandymas

21-Povas-tatuiruotė

22-Povas-plunksna ir gėlių tatuiruotė

24-Povas-tatuiruotė

25-Colorfull-Peacock-Back-Tattoo

26-Povas-tatuiruotės-vyšnių žiedai

27-Povas-su-Magnolia-Back-Tattoo

28-Povas-plunksna ant piršto tatuiruotė

30-Povas-plunksna ant pėdos

31-visa nugara-povas-tatuiruotė

32-Akvarelė-Povas-tatuiruotė

35-Povas-plunksna-su-Dreamcatcher-tatuiruotė

37-Povas-tatuiruotė moterims

39-Povas-rankovė-tatuiruotė

40-Povas-nugaros tatuiruotė

42-Povas-nugaros tatuiruotė

43-Povas-tatuiruotė

44-Povas-tatuiruotė-už ausies

45-Povas-tatuiruotė

46-Povas-tatuiruotė ant šono

49-Povas-pusės rankovės tatuiruotė

50-Povas-pusės rankovės tatuiruotė

52-Povas-tatuiruotė ant pėdos

53-Povas-plunksna šone

55-Povas-plunksna-dilbis-tatuiruotė

Triušis Džekis

Johanas-Finnė

Jondix

Katy-Gold

Kristel-Oreto

Timas-Kerras

Valerie-Vargas

Z-6

Z-8

Z-10

Z-15