150 nuostabių veršelių tatuiruočių idėjų vyrams ir moterims

Ar pasidarote blauzdos tatuiruotę, bet reikia įkvėpimo? Nepraleiskite šio nuostabių idėjų rinkinio!

pelėdos blauzdos tatuiruotė

Vyrų ir moterų vienodai populiarios veršelių tatuiruotės yra įvairių formų ir dydžių ir palieka daug galimybių kūrybiškumui ir originalumui.

Šiame straipsnyje aptarsime kai kuriuos populiariausius veršelių tatuiruočių dizainus, taip pat apžvelgsime apatinių kojų tatuiruočių pranašumus.

Norėdami gauti daugiau veršelių tatuiruočių įkvėpimo ir idėjų, peržiūrėkite mūsų galeriją žemiau!

kalmarų veršelių tatuiruotė

Blauzdos tatuiruotės dizaino idėjos

Biomechaninis

Ypač populiarus tarp vyrų blauzdų tatuiruočių, biomechaninis dizainas vaizduoja žmogaus audinio ir mechaninių elementų suliejimą.

Idėja yra sukurti iliuziją, kad po oda stūmokliai, krumpliaračiai ir vamzdžiai yra anatomijos dalis, kitaip nei mokslinės fantastikos kiborge.

Atsižvelgdami į išvaizdą, kurią norite pasiekti, ir tatuiruočių meistrų sugebėjimus jūsų vietovėje, apsvarstykite 3D tatuiruotę arba tradicinį stilių.

3D tatuiruotės siekia tobulo fotorealizmo, sukurdamos tikrą optinę apgaulės odos ir metalinių dalių, susipynusių su raumenimis, iliuziją. Tradicinis stilius labiau primena piešinį.

veršelių tatuiruotės

Jei norite linksmo posūkio, apsvarstykite „Steampunk“ dizainą-nuoroda į mokslinės fantastikos rinkinį Viktorijos laikų epochoje ir naudojant varinių krumpliaračių ir laikrodžio dalių vaizdus.

Gėlių

Gėlių motyvai niekada neišeina iš stiliaus. Dažnai moterų blauzdų tatuiruotėse gėlės yra puikus pasirinkimas bet kuriai vietai.

Viena, kiekviena iš populiariausių gėlių turi gilią ir žavią simboliką. Gėlių dizainą taip pat lengva išplėsti ateityje.

Gėlių tatuiruotės

Kai kurios populiariausios tatuiruočių dizaino gėlės yra rožės, lelijos, ramunėlės, lotosai ir vyšnių žiedai.

Kiekvienas iš jų turi unikalią ir akimirksniu atpažįstamą išvaizdą bei simbolinių reikšmių rinkinį: daugiau informacijos ir idėjų rasite mūsų skirtuose straipsniuose apie konkrečias gėles.

Spalvinga-jurginų tatuiruotė-idėja ant veršelio

Gyvūnai

Gyvūnai yra dar vienas tatuiruočių dizaino elementas. Pagrindinė kreipimosi dalis yra simbolinės ir metaforinės kiekvieno gyvūno reikšmės.

Daugelis žmonių taip pat ypač mėgsta tam tikrą gyvūnų rūšį arba jaučia dvasinį ryšį.

Gyvūnai, dažniausiai pasirenkami tatuiruočių dizainui, yra pelėdos, elniai, vilkai, lokiai, liūtai, tigrai, drugeliai, laumžirgiai, gyvatės ir daugelis kitų.

Kiekvienas gyvūnas turi savo reikšmių rinkinį ir gali būti atstovaujamas įvairiausio dizaino ir stiliaus.

veršelių tatuiruotės

Kaip jau pastebėjote, mitinės būtybės dažnai pasirodo veršelių tatuiruotėse.

Drakonai ir feniksai yra vieni populiariausių pasirinkimų.

drakonas-veršelis

Gentis

Porą dešimtmečių genčių tatuiruotės buvo pusiau abstraktaus dizaino sinonimai, sudarytos iš išlenktų linijų, kurių galai aštrūs ir siaurėja.

Pastaraisiais metais tapo populiaresnė semtis įkvėpimo genčių tatuiruotėms iš tradicinės tatuiruočių praktikos ir dizaino, pavyzdžiui, Polinezijos ar maorių genčių kultūrų..

Tradicinėse genčių tatuiruotėse yra susipynę modeliai ir simboliai, kurių kiekvienas reiškia tam tikrą reikšmę. Naudojant šiuos elementus, galima sukurti puikiai atrodančias tatuiruotes, kurios taip pat turi sudėtingą paslėptą reikšmę.

Maorių tatuiruotė-idėja-veršelis

Inkaras

Inkarai turi ilgą istoriją tatuiruočių dizaine. Tai nenuostabu, atsižvelgiant į ryšį tarp jūreivių ir tatuiruočių meno. Šios tatuiruotės vis dar populiarios ir šiandien, o veršelis yra populiari šių dizainų vieta.

Inkaro uždėjimas ant blauzdos turi ne tik puikią išvaizdą, bet ir savo prasmę. Galų gale, tai reiškia saugumą ir buvimą ant tvirtos žemės – todėl prasminga jį uždėti ant kojos raumens.

Prie inkaro įvaizdžio galima pridėti gėlių, juostelių, rašto ir kitų elementų, kad būtų sukurtas daugiasluoksnis veršelio tatuiruotės dizainas.

Širdys taip pat yra įprastas priedas, kartu su inkarais, išreiškiančiais meilės svarbos ar tam tikrų santykių gilumo sampratą.

Šių tatuiruočių pavyzdžius galite pamatyti mūsų vadove.

veršelių tatuiruotės

Sapnų gaudyklė

Indėnų kultūros sinonimas, sapnų gaudytojai yra papuošalai, turintys gilią simbolinę reikšmę. Jie įgauna pagrindinio apskritimo formą, užpildytą įmantriai austi simetrišku raštu. Plunksnos ar papildomi apskritimai kabo pagrindinio apskritimo apačioje.

Svajonių gaudytojai yra pakabinti ant sienų ir turi būti tam tikras žavesys, apsaugantis miegantį žmogų nuo košmarų. Remiantis tikėjimu, tinklas turėtų „filtruoti“ žmogaus svajones, tik leisdamas praeiti geriems ir naudingiems.

Svajonių gaudytojas, kaip tatuiruotė, dažnai suprantamas kaip sėkmės ir dvasingumo simbolis. Veršelis yra puiki vieta svajonių gaudytojo tatuiruotei: pagrindinis simbolio apskritimas yra ant plačiausios blauzdos raumens dalies.

Svajonių gaudyklės apačioje esančios plunksnos labai gerai priglunda prie pailgos apatinės kojos dalies žemiau.

Daugiau apie svajonių gaudytojo tatuiruotes skaitykite čia.

veršelių tatuiruotės

Abiejų blauzdų tatuiruotės

Veršelių siūloma simetrija leidžia daug kūrybiškumo, naudojant ne tik vieną, bet ir du dizainus.

Jei tatuiruotės dedamos toje pačioje vietoje ant abiejų veršelių, yra panašios formos, atitinka stilių ir kartu sudaro vientisą visumą, galime jas laikyti atitinkančiomis.

veršelių tatuiruotės

Jei tokio efekto siekiate, svarbu įsitikinti, kad dizainas tam tikru būdu papildo vienas kitą. Priešingu atveju turėsite tik dvi nesusijusias tatuiruotes.

veršelių tatuiruotės

Nemokamų veršelių tatuiruočių pavyzdžiai: saulė ant vieno veršelio ir mėnulis kitoje, arba tigras su atitinkama lokio tatuiruote ant kitos kojos. Yin ir yang simboliai, padalyti į dvi dalis, taip pat yra dažnas pasirinkimas.

Dydis ir išdėstymas

Apatinė koja paprastai laikoma patogia ir praktiška tatuiruočių vieta. Šią sritį lengva pasiekti, o tai bus ypač naudinga gijimo proceso metu.

Pavyzdžiui, priešingai nei jūsų nugara, veršelis nekelia sunkumų tepdamas kremus ar pats keisdamas įvyniojimą.

veršelių tatuiruotės

Blauzdos paviršiaus plotas yra gana didelis, o tai reiškia, kad ant apatinės kojos nugaros galite uždėti vidutinio dydžio dizainą, neužsivyniodami į priekį.

Apvyniojimas nebūtinai yra blogas dalykas, tačiau jis gali iškreipti tam tikrus dizainus, jei jie nėra tinkamai apgalvoti.

Kalbant apie dydį, yra trys pagrindinės veršelių tatuiruočių idėjų grupės:

  • Apatinės kojos nugara – tai bus tatuiruotė, apimanti didžiąją blauzdos dalį, nevyniodama
  • Apatinės kojos „rankovė“ – toks dizainas yra vienas didelis gabalas, apvyniojantis visą koją, panašiai kaip rankovių tatuiruotės ant rankų
  • Mažesnės konstrukcijos – mažos blauzdos tatuiruotės gali būti dedamos bet kur išilgai apatinės kojos nugaros ar šono. Jie puikiai atrodo atskirai ir yra didesnės mažų dizainų kolekcijos dalis.

Unikali žaibo tatuiruotė-idėja ant blauzdos

Privalumai

Vienas iš blauzdos tatuiruotės privalumų yra tai, kad aplink blauzdą yra daug papildomos erdvės, kad būtų galima pridėti papildomų elementų prie to paties dizaino ar atskirų nemokamų tatuiruočių.

Pavyzdžiui, vėliau galite išplėsti blauzdos tatuiruotę iki šlaunies arba netgi gauti atitinkamą kitos blauzdos dizainą..

Blauzdų tatuiruotes taip pat lengva nuslėpti, jei reikia, su sąlyga, kad iš anksto planuojate aprangą. Ilgos kelnės yra akivaizdus sprendimas paslėpti tatuiruotę.

Moterims, dėvinčioms sijonus ar sukneles, storos, juodos pėdkelnės turėtų padėti padaryti tatuiruotę daug mažiau matomą.

veršelių tatuiruotės

Kiti svarstymai

Nors tai nebūtinai yra trūkumai, reikia atsiminti keletą dalykų.

Užbaigus tatuiruotę, odos paviršius išgydys maždaug 2-3 savaites. Šiuo laikotarpiu svarbu būti atsargiems drabužių srityje.

Nereikėtų ant kojų dėvėti nieko prigludusio, nes audinys trinsis prie tatuiruotės, dirgins odą ir gali sugadinti tatuiruotę.

Taip pat svarbu vengti ilgalaikio saulės spindulių poveikio, nes tai gali išblukti ir sudirginti. Todėl gijimo etape geriausia dėvėti laisvas kelnes ar ilgą sijoną.

Daugeliui iš jūsų kyla klausimas, ar gerai nuskusti kojas pasidarius blauzdos raumenų tatuiruotę. Kai oda sugijo-po 2–3 savaičių, jei nebuvo jokių komplikacijų-visiškai gerai nusiskusti tatuiruotę.

veršelių tatuiruotės

Galiausiai, prieš pasidarydami apatinės kojos tatuiruotę, pagalvokite, ar jūsų pasirinktas dizainas šioje vietoje nebus laikomas nejautriu ar įžeidžiančiu. Geriausia vengti tatuiruoti religinius įvaizdžius ant kojų, nebent esate tikri, kad tai negarbinga.

Pavyzdžiui, daugelis žmonių mano, kad Budos tatuiruotė bet kurioje apatinėje kūno pusėje yra įžeidžianti.

Įžymybės su blauzdų tatuiruotėmis

Hayley Williams – Dainininkės apatinės kojos gale yra spalvingas dizainas, vaizduojantis „Mirthmobile“ automobilį iš filmo „Wayne’s World“, įvažiuojantį į rožę..

Zoë Kravitz – Zoë turi labai mažą kaukolės ir kryžkaulio simbolio tatuiruotę dešinės apatinės kojos gale..

Margaret Cho-Amerikos komikė, aktorė, autorė ir dainininkė-dainų autorė ant savo blauzdos turi mažą vyšnių žiedų tatuiruotę.

Debra Wilson – Aktorė turi plačias ir įspūdingas tatuiruotes, dengiančias abi jos kojas, su ryškiais, derančiais genčių dizainais, apsuptais abiejų veršelių.

Avril Lavigne-Kanados dainininkė ant blauzdos nugaros išsitatuiravo mažytę mėlynai juodą žvaigždę.

Paskutiniai žodžiai

Veršelis yra puiki vieta tatuiruotėms, nes lengva priežiūra, didelis paviršiaus plotas ir daug kūrybingų bei originalių dizaino idėjų.

Mėgaukitės naršymu mūsų galerijoje ir praneškite mums savo mėgstamiausius komentaruose!

veršelių tatuiruotės

veršelių tatuiruotėsveršelių tatuiruotėsveršelių tatuiruotėsveršelių tatuiruotėsveršelių tatuiruotėsveršelių tatuiruotėsveršelių tatuiruotėsveršelių tatuiruotėsveršelių tatuiruotėsveršelių tatuiruotės

veršelių tatuiruotėsveršelių tatuiruotėsveršelių tatuiruotėsveršelių tatuiruotėsveršelių tatuiruotėsveršelių tatuiruotėsveršelių tatuiruotėsveršelių tatuiruotėsveršelių tatuiruotėsveršelių tatuiruotėsveršelių tatuiruotėsveršelių tatuiruotėsveršelių tatuiruotėsveršelių tatuiruotėsveršelių tatuiruotėsveršelių tatuiruotėsveršelių tatuiruotėsveršelių tatuiruotėsveršelių tatuiruotėsveršelių tatuiruotėsveršelių tatuiruotėsveršelių tatuiruotėsveršelių tatuiruotėsveršelių tatuiruotėsveršelių tatuiruotėsveršelių tatuiruotėsveršelių tatuiruotėsveršelių tatuiruotėsveršelių tatuiruotėsveršelių tatuiruotėsveršelių tatuiruotėsveršelių tatuiruotėsveršelių tatuiruotėsveršelių tatuiruotėsveršelių tatuiruotėsveršelių tatuiruotėsveršelių tatuiruotėsveršelių tatuiruotėsveršelių tatuiruotėsveršelių tatuiruotės

Gyvūnų tatuiruotė

batman-koja-tatuiruotė

Graži-gentinė-tatuiruotė-idėja-veršelis

buteliuko tatuiruotė

Kalvinas ir Hobas

keltų liūtas

Žavus-lietus-šokis-tatuiruotė-idėja ant veršelio

chupacabra-tatuiruotėŠauni-plunksnų-veršelių-tatuiruočių idėja

Lavono tatuiruotė-idėja-ant blauzdos

karvė ant veršioPlunksnų tatuiruotė1

žuvies tatuiruotėčigonas-labas-kačiukas-tatuiruotė

sveikas kačiukas

kolibris

kelli-blauzdos tatuiruotė Puiki rankos spausdinimo-veršelio tatuiruotės idėja

pasisekė-13marvin-the-marsian-tattoo

mega žmogus

nauja blauzdos tatuiruotė

new-tribal-dragon-tattoo

Niujorko yankees

ninja-slinktis

Gana blauzdos tatuiruotė

Romantiška-rožių-tatuiruotė

Rožių-veršelių tatuiruotė

klykianti pelėda

Kaukolės ir pelėdos tatuiruotė

s-l-b-blauzdos tatuiruotė

Sporto-veršelio-tatuiruotės idėja

jautis-tatuiruotė

Medis-Svarstyklės-Zodiako-tatuiruotė-idėja-ant veršelio

Medis-tatuiruotė

genčių tigrasYin-Yang-tattoo-idea-on-blauzdos

zombių mergina

zombių pinupo tatuiruotė