150 patrauklių alkūnių tatuiruočių vyrams ir moterims

Alkūnės tatuiruotės yra nuostabios tatuiruotės, su kuriomis visi gali didžiuotis. Galbūt klausiate, ar alkūnę tikrai galima tatuiruoti. Žinoma, tai galima tatuiruoti, ir tai gali patvirtinti daugybė žmonių pasaulyje, kurie šiais laikais tatuiruojasi ant alkūnių. Tai tikrai unikali vieta jūsų nuostabioms tatuiruotėms. Kiekvieną kartą, kai judinate rankas, šias tatuiruotes galima pabrėžti, todėl tapote traukos centru tarp tankesnės minios.

Didžiausia šių tatuiruočių nauda yra ta, kad jas taip pat lengva nuslėpti, kai tai reikia padaryti dėl profesinių priežasčių ar kitaip. Tuo pačiu metu šios tatuiruotės suteikia nuostabų rezultatą dėl srauto, kurį jis suteikia dizainui, nes tai yra bendra sritis. Tačiau pasidaryti tatuiruotę ant alkūnės yra didelis iššūkis, nes plotas yra tik kaulas, o rašalinis dažymas gali būti labai skausmingas dalykas. Nepaisant to, kad visi žino, kaip gali skaudėti alkūnės rašalą, ji ir toliau yra viena populiariausių įvairaus amžiaus vyrų ir moterų vietų visame pasaulyje.

Alkūnės tatuiruotės ir su jomis susiję privalumai

Žinoma, yra a privalumų skaičius kad galėtumėte džiaugtis, kai einate prie alkūnės tatuiruočių. Tiesą sakant, šie pranašumai yra priežastys, kodėl daugelis vyrų ir moterų pasirenka šias tatuiruotes. Štai keletas nuostabių pranašumų, kuriais galite mėgautis:

 • Geresnė fizinė išvaizda – Nors yra žmonių, kurie nepritaria tatuiruočių darymui, vis dėlto neabejotina, kad žmonės, išsitatuiravę ant alkūnių, daugelio akyse gali atrodyti gražesni ar gražesni.
 • Aukštesnio sekso apeliacija – Tatuiruotė ant alkūnės tikrai gali tapti sekso magnetu priešingų lyčių atžvilgiu. Tai yra dalykas, kurio niekada negalite ignoruoti.
 • Išreikškite savo vidinį „aš“ – Jei nežinote, tatuiruotės taip pat naudojamos išreikšti savo vidinį „aš“. Taigi, vos vienu žvilgsniu aplinkiniai žmonės jau gali susidaryti idėją apie save.

Vyrų ir moterų alkūnių tatuiruočių trūkumai

Jei yra privalumų, kuriais galite mėgautis, taip pat gali būti tam tikrų trūkumų, su kuriais turite susipažinti. Štai keletas iš jų:

 • Blogas vaizdas kai kuriems kitiems žmonėms – Tikrai jau žinote, kad šiais laikais vis dar yra daug žmonių, kuriems tatuiruotės atrodo blogai. Vadinasi, nebestebina, kodėl turėsite jiems blogą įvaizdį.
 • Papildomas skausmasl – Tatuiruotis ant alkūnės yra tikrai skaudu lyginant su kai kuriomis kitomis dalimis. Tai paprasčiausiai todėl, kad toje dalyje yra mažiau raumenų ir ji yra arčiau kaulų, kuriuos tatuiruočių adata gali pataikyti tiesiai.

Įžymybės, turinčios alkūnės tatuiruotes

Iš tikrųjų visame pasaulyje yra daugybė įžymybių, kurios nori tatuiruotes ant alkūnės. Štai keletas šių populiarių įžymybių vardų:

 • Debra Wilson -Ši 53 metų amerikiečių komikė labai didžiuojasi galėdama parodyti savo rašalinę alkūnę. Jis turi juodą apskritimo dizainą, kurį supa daugybė žalių lapų.
 • Rubino rožė – Šis garsus Australijos modelis ir aktorė turi paprastą, tačiau puošnią tatuiruotę ant alkūnės, suprojektuotą naudojant senovinį skeleto raktą.
 • Chanelio vakarinė pakrantė -Ši 27 metų amerikiečių dainininkė ir reperė turi nuostabią teksto tatuiruotę ant vidinės alkūnės kairėje rankoje. Ši tekstinė tatuiruotė sako: „Palaimintas“.
 • Hilary Duff -Ši garsi Holivudo aktorė ant dešinės alkūnės turi „stovėk prie manęs“ tatuiruotę. Šios tatuiruotės šone yra dar viena tatuiruotė, kurios dizainas yra paukštis.

Gydymo procesas

Alkūnė yra sąnarių sritis, kurioje rasite daugiau kaulo ir mažiau odos. Todėl tai reiškia, kad turėsite kentėti daugiau skausmo, jei nuspręsite tatuiruotę rašyti ant šios vietos, nes adata greičiausiai glaudžiai prisitrauks prie kaulo. Be to, tatuiruotė išgydys ilgiau, palyginti su tatuiruotėmis, rašytomis ant kitų kūno dalių.

Be to, būdama dažnai naudojama sritis, alkūnė reikalauja didesnės priežiūros gijimo metu. Kartu visi šie veiksniai gali atgrasyti žmogų nuo to. Vis dėlto patrauklumo užtenka, kad suviliotų vyrus ir moteris, ir jie yra pasirengę nekreipti dėmesio į visą skausmą, kad tatuiruotė būtų užrašyta rašalu.

Ar esate pasiruošęs pasiraitoti rankoves ir parodyti nuostabų tatuiruotą alkūnę visam pasauliui??

Kūrybingi alkūnių tatuiruočių modeliai vyrams ir moterims

Alkūnė yra unikali vieta tatuiruotėms rašyti, nes tai sritis, kurioje yra kaulų sąnarys, kurią galima atidaryti ir uždaryti, o tai suteikia unikalų mobilumą bet kuriam čia pateiktam dizainui. Tai reiškia, kad paprastam dizainui suteikiama neprilygstama kokybė, kai jis yra ant tatuiruotės nešėjo alkūnės. Pasirinkimą reikia atidžiai apsvarstyti, o nešėjas turi pasikonsultuoti su ekspertu tatuiruočių meistru, kad užbaigtų dizainą. Štai keletas kūrybingų alkūnės dizaino idėjų:

 • Gėlių tatuiruotės ant alkūnės – Kaip ir visos kitos kūno dalys, gėlių tatuiruotės puikiai ir patraukliai atrodo ir ant alkūnių. Gėlės taip pat turi nuostabią prasmę, nes jos yra susijusios su grožiu, tyrumu, nekaltumu ir meile. Be to, gėlių raštai nešiotojams siūlo didelę įvairovę, nes galima rinktis iš daugybės gėlių, pavyzdžiui, rožių, vyšnių žiedų, narcizų ir saulėgrąžų. Galite juos padaryti tradicinėmis juodomis ir pilkomis spalvomis arba turėti ryškius tonus, kad sukurtumėte patrauklesnį dizainą. Nors moterys mėgsta gėlių piešinius alkūnėms, jos vis labiau populiarėja ir tarp vyrų. Tam tikrus elementus, tokius kaip drugeliai, bitės, lapai ir erškėčiai, galima pridėti prie pagrindinių gėlių piešinių, kad jie taptų gražesni ir prasmingesni.
 • Voro tatuiruotės dizainas ant alkūnės – Kitas populiarus pasirinkimas yra voratinklis, kuris yra unikalus šios kilnojamos zonos elementas. Buvo laikas, kai voratinklis anksčiau buvo laikomas tamsos elementu ir buvo tinkamas gangsteriams ir sukilėliams, tačiau šiandien šis patrauklus dizainas sugebėjo sulaukti pripažinimo abiejų lyčių atstovams visame pasaulyje. Tatuiruotę galima padaryti patrauklesnę, jei prie dizaino pridedamas voras ar bitė.
 • Geometrinės tatuiruotės ant alkūnės – Geometriniai modeliai, tokie kaip sūkuriai ir kreivės, yra puikus pasirinkimas, nes ši sritis suteikia jiems puikų srautą, nes modelis atrodo judantis alkūnės judesiu. Vienas iš klasikinių geometrinių raštų pavyzdžių yra genčių tatuiruočių dizainas, tokios raštuotos tatuiruotės gali atrodyti patraukliai juodos arba pilkos spalvos arba ryškių spalvų.
 • Kaukolės tatuiruotės dizainas ant alkūnės – Jie yra gana populiarūs tarp vyrų, nes jie yra baisi ir tamsi jų charakterio pusė. Kaukolės atrodo akį traukiančios bet kurioje kūno vietoje ir turi vyrišką savybę.
 • Rožių alkūnės tatuiruotės dizainas – Rožių žiedlapis tikrai puikiai atrodys ant alkūnės. Be gražaus dizaino, rožė taip pat simbolizuoja keletą dalykų, tokių kaip grožis, meilė ir moteriškumas, priklausomai nuo galutinio rožių tatuiruotės produkto.
 • Alkūninio kryžiaus tatuiruotės dizainas – Kryžiaus simbolis yra vienas iš labai paplitusių ne tik alkūnių, bet ir kitų kūno tatuiruočių dizaino. Dažniausiai ši tatuiruotė yra juodos spalvos. Tačiau jūs galite padaryti šį dizainą nuostabų, nudažydami kryžiaus centrą raudonu rašalu.

Priklausomai nuo to, ką norite pavaizduoti alkūnės tatuiruotėje, galite pasirinkti bet kurį iš dizainų su vienu iš šių elementų. Taip pat galite pasikonsultuoti su tatuiruočių ekspertu, kad sukurtumėte kažką naujo ir kitokio, naudodami kai kuriuos kitus elementus, tokius kaip žvaigždės, saulė, drakonas, lūpos, širdys ir inkaras. Tatuiruotės patrauklumo vertė labai priklauso nuo tatuiruočių meistro patirties.

Santrauka

Tikrai alkūnės tatuiruotės vyrams ir moterims šiais laikais tampa itin populiarios. Jei norite turėti šias tatuiruotes, pradėkite ieškoti patikimo tatuiruočių meistro, kuris padėtų jums rašyti gražius tatuiruotės piešinius ant alkūnės.

Populiarios alkūnės tatuiruotės dizaino idėjos

Alkūnės tatuiruotėsAlkūnės tatuiruotėsAlkūnės tatuiruotėsAlkūnės tatuiruotėsAlkūnės tatuiruotėsAlkūnės tatuiruotėsAlkūnės tatuiruotėsAlkūnės tatuiruotėsAlkūnės tatuiruotėsAlkūnės tatuiruotėsAlkūnės tatuiruotėsAlkūnės tatuiruotėsAlkūnės tatuiruotėsAlkūnės tatuiruotėsAlkūnės tatuiruotėsAlkūnės tatuiruotėsAlkūnės tatuiruotėsAlkūnės tatuiruotėsAlkūnės tatuiruotėsAlkūnės tatuiruotėsAlkūnės tatuiruotėsAlkūnės tatuiruotėsAlkūnės tatuiruotėsAlkūnės tatuiruotėsAlkūnės tatuiruotėsAlkūnės tatuiruotėsAlkūnės tatuiruotėsAlkūnės tatuiruotėsAlkūnės tatuiruotėsAlkūnės tatuiruotėsAlkūnės tatuiruotės

Tatuiruotės yra parodyti savo požiūrį, o tatuiruočių vieta ir dizainas yra tai, kas tikrai svarbu. Tai apima gražių ir akį traukiančių piešinių kūrimą įvairiose kūno dalyse, tokiose kaip krūtinė, apatinė nugaros dalis, raktikaulis, ranka, pėda, skrandis, stuburas, koja, šonkauliai, rankovės, petys, riešas, kaklas ar pakaušis, šlaunys , klubo, piršto ir kulkšnies, kad būtų galima paminėti tik keletą. Alkūnės tatuiruotės yra puikus pasirinkimas vyrams ir moterims, norintiems atkreipti žiūrovų dėmesį.

Įvairūs tatuiruočių modeliai alkūnėms vyrams ir moterims

Kaip ir kitos tatuiruotės, kurias galite pamatyti žmogaus kūne, tatuiruotės ant alkūnių turi daugybę įvairių dizainų, kurie gali puikiai tikti vyrams ir moterims. Nepaisant to, turėtumėte žinoti, kad ne visi šie tatuiruočių dizainai jums atrodys gerai. Tai yra pagrindinė priežastis, kodėl prieš pasirinkdami tam tikrą alkūnės dizainą, turite apsvarstyti keletą svarbių dalykų. Štai keletas geriausių dizainų, kuriuos galbūt norėsite turėti:

 • Voratinklio tatuiruotės dizainas – Apskritos formos ir tvarkingas tarpusavyje sujungtas voratinklio dizainas yra labai geras pasirinkimas. Jokiu būdu jis negali atrodyti gražus ant alkūnės. Voratinklio dizainas atspindi daugybę dalykų, tokių kaip dominavimas ir jėga.
 • Alkūnės žvaigždės tatuiruotės dizainas – Žvaigždės forma taip pat gali puikiai atrodyti ant bet kurios alkūnės. Galbūt žvaigždė jums bus per paprasta. Bet iš tikrųjų yra įvairių gražių žvaigždžių rūšių, iš kurių galite pasirinkti savo alkūnės tatuiruotę. Geri pavyzdžiai yra 3D žvaigždė ir jūrinė žvaigždė. Be to, galite paprašyti savo tatuiruočių menininko įtraukti keletą nuostabių dizainų, kad paprastas žvaigždžių dizainas būtų nepaprastai spalvingas.

Alkūnės tatuiruotėsAlkūnės tatuiruotėsAlkūnės tatuiruotėsAlkūnės tatuiruotėsAlkūnės tatuiruotėsAlkūnės tatuiruotėsAlkūnės tatuiruotėsAlkūnės tatuiruotėsAlkūnės tatuiruotėsAlkūnės tatuiruotėsAlkūnės tatuiruotėsAlkūnės tatuiruotėsAlkūnės tatuiruotėsAlkūnės tatuiruotėsAlkūnės tatuiruotėsAlkūnės tatuiruotėsAlkūnės tatuiruotėsAlkūnės tatuiruotėsAlkūnės tatuiruotėsAlkūnės tatuiruotės

41

40

39

37

38

32

33

34

35

36. išleistas

31

30

99

88. pasipuošti

77. pasipriešinimas

alkūnės_tatuiruotės_22

al3_tatuiruotes_23

24

25

66. kas yra? alkūnės_tatuiruotės_21

alkūnės_tatuiruotės_20

19

18

17

alkūnės_tatuiruotės_12

13

alkūnės_tatuiruotės_14

alkūnės_tatuiruotės_16

alkūnės_tatuiruotės_15

alkūnės_tatuiruotės_07

alkūnės_tatuiruotės_08

aljansas_tatuiruotes_09

alkūnės_tatuiruotės_10

11

alkūnės_tatuiruotės_05

06

04

alkūnės_tatuiruotės_03

alkūnės_tatuiruotės_02 elbow_tattoos_01

9

37

57

63

75

85

104

119

126

136

144

155

165

175

185

195

205

218

219 226

236

245

255

264

274

284

293

304

1110