150 patrauklių drugelių tatuiruočių ir jų reikšmės

Drugelių dizainas yra vienas iš populiariausių tatuiruočių pasirinkimų. Tačiau tai nereiškia, kad vis tiek negalite sukurti kažko unikalaus.

Žemiau sužinosite viską, ką reikia žinoti apie drugelių tatuiruotes, įskaitant jų simbolines reikšmes ir idėjas kai kuriems geriausiems drugelių tematikos dizainams.

drugelio tatuiruotė ant rankos

Drugelio tatuiruočių reikšmė

Drugelis yra senas daugelio kultūrų simbolis, atstovaujantis įvairioms sąvokoms ir idėjoms.

Tradiciškai drugeliai buvo siejami su moteriškumu – kadangi archajiškos lyčių konvencijos pasensta, tačiau šis skirtumas taip pat neryškus. Šiuolaikinis tatuiruočių menas mato vyrus, turinčius drugelio kūno dailę, ir moteris.

drugelio ar kandies tatuiruotė ant peties

Be vizualių drugelių tematikos tatuiruočių aspektų, simbolinė drugelių reikšmė yra universali, nesusijusi su jokia konkrečia lytimi.

Drugelio tatuiruotė

Metamorfozė

Galvojant apie tai, ką drugeliai simbolizuoja plačiausiai įvairiose kultūrose, metamorfozė greičiausiai yra viena iš pirmųjų galvoje kylančių idėjų.

To priežastis yra žavus drugelio gyvenimo ciklas. Drugeliai savo gyvenimą pradeda kaip vikšrai.

drugelio peilio tatuiruotė

Kai ateis laikas, jie stato kokoną. Jame jie praktiškai suyra, tik virsta gražiu, spalvingu drugeliu.

Nors tai yra nuomonės klausimas, vikšrai paprastai laikomi negražiais.

Todėl drugeliai iš kažko lėto, nepatrauklaus ir su žeme susidarančio virsta skraidančiomis, gražiomis būtybėmis su įvairiaspalviais sparnais.

geometrinė drugelio tatuiruotė ant nugaros

Drugelio transformacija dažnai vertinama kaip metafora, kai žmogus keičia tam tikrą savo aspektą į gerąją pusę.

Todėl drugeliai dažniausiai pasirenka tatuiruotę asmenims, kurie tiki, kad kažką įveikė savo gyvenime arba kažką apie save kaip asmenybę ir pasikeitė į gerąją pusę.

Žinoma, kiekvienam asmeniui būdinga tai, kas tiksliai buvo įveikta ar pasiekta.

Tai gali svyruoti nuo tam tikro sunkumo išgyvenimo ir geresnio žmogaus atsiradimo iki sąmoningo pasirinkimo gyventi sveikesnį ar kitaip „geresnį“ gyvenimą..

drugelio tatuiruotės

Keisti

Kita drugelio reikšmė yra kaita – sąvoka panaši į transformaciją, nors ir ne visai ta pati. Transformacija reiškia visišką posūkį, o pakeitimai gali būti taikomi mažesniems pakeitimams.

Drugelio tatuiruotė gali reikšti reikšmingus pokyčius, kuriuos asmuo išgyveno. Plačiąja prasme tai taip pat gali reikšti tiesiog lankstumą, atvirumą ir norą keistis gyvenimui.

drugelio tatuiruotė ant rankos

Gyvenimas šiuo momentu

Daugumos drugelių sparnuotos formos gyvenimo trukmė yra labai trumpa. Didžiąją savo gyvenimo dalį jie praleidžia kaip vikšrai ar susisupę į kokoną, kad tik trumpam pasinaudotų savo gražia, skraidančia forma.

Dėl šios priežasties drugelių dizainas dažnai reiškia gyventi šiuo momentu. Tai gali apimti riziką, sutelkti dėmesį į čia ir dabar, per daug nesigilinti į praeitį ir nežiūrėti per toli į ateitį.

drugelio tatuiruotės

Drugelio rašalo darbas turi simbolizuoti nepaprastai trumpą šio tvarinio gyvenimo trukmę, o kartais taip pat reiškia sutelkti dėmesį į tai, ką turime.

Drugelis gali mums priminti, kad užuot visada norėję daugiau, turėtume karts nuo karto sustoti ir pasidžiaugti tuo, ką jau turime ir ką jau padarėme.

Drugelio tatuiruotė

Tačiau tuo pat metu įdomu pastebėti, kad kai kuriose kultūrose, ypač Azijoje, drugeliai buvo žinomi kaip ilgaamžiškumo simboliai.

Pavyzdžiui, žodis „drugelis“ mandarinų kalba tariamai sutampa su „70 metų“ išraiška.

Tiesą sakant, vidutinė drugelio gyvenimo trukmė yra vienas mėnuo. Mažiausi sodo veislės drugeliai gyvena apie 2–7 dienas.

Tačiau yra rūšių, kurios gyvena daug ilgiau-net iki 9–12 mėnesių, jei jų gyvenimo nenutraukia plėšrūnai.

drugelio tatuiruotė šalia alkūnės

Drugeliai kinų simbolikoje

Drugeliai turi ypač aiškiai apibrėžtą simbolinę reikšmę kinų kultūroje. Apskritai jie simbolizuoja grožį, eleganciją ir ilgą, pilnavertį gyvenimą.

Tikslesni nustatymai, kuriuose vaizduojami drugeliai, turės daugiau susiaurintų reikšmių. Kinų simbolika už drugelių yra puikus įkvėpimo šaltinis prasmingam tatuiruotės dizainui. Apsvarstykite, pavyzdžiui:

 • Drugelių pora – Kinijos įsitikinimuose ir dekoratyvinio meno simbolikoje drugelių pora simbolizuoja meilę ir laimingą socialinį gyvenimą, ypač jaunoms poroms.
 • Drugelis ant rankos – simbolizuoja laimingą gyvenimą iki senatvės. Natūralu, kad tatuiruočių atveju ši simbolika gali atsispindėti ant rankos drugelio tatuiruotės, o ne rankos ir drugelio atvaizdo.
 • Drugelis su slyvų žiedais – grožio ir ilgo gyvenimo simbolis. Slyvų žiedai yra maži, tankiai žydintys, rožiniai žiedai, panašūs į vyšnių žiedus.

maža drugelio tatuiruotė

Drugeliai yin ir yang

Yin ir yang yra kinų filosofinė dvilypumo samprata – atstovaujanti dviem priešingoms, bet papildančioms jėgoms, sukuriančioms ir valdančioms visatą (pavyzdžiui, diena ir naktis yra priešybės, tačiau jos užbaigia viena kitą, kad sudarytų visumą).

Įdomu tai, kad drugeliai simbolizuoja yin ir yang elementą yang. Yang yra ta pusė, kuri labiausiai susijusi su saule, pozityvumu ir vyriška energija.

Taigi, nors drugeliai Vakarų kultūrose tradiciškai matė daugiau moteriškų asociacijų, pagal yin ir yang koncepciją jie yra vyriškoje pusėje.

„Le Papillon“ drugelio tatuiruotė

Drugeliai kaip sielos simboliai

Kai kuriose kultūrose drugeliai siejasi su siela – įvairiai laikoma gyvos būtybės dvasia ar emocine energija.

Senovės Graikijoje buvo manoma, kad drugeliai yra fizinės išnykusių sielų apraiškos – mirusiųjų dvasios. Tikėjimas buvo pakankamai tvirtas, kad senovės graikų kalba žodis „siela“ yra tas pats, kas žodis „drugelis“ – psichika.

drugelio tatuiruotė ant piršto

Panašiai rusų ir airių papročiuose drugeliai kartais vaizdavo mirusiųjų sielas, laukdami įėjimo į skaistyklą..

Tiesą sakant, sakoma, kad XVII a. Airijoje buvo draudžiama žudyti baltus drugelius – manoma, kad jie yra mirusio vaiko siela..

Daugelyje indėnų genčių drugeliai yra žmogaus dvasios simboliai. Net tokios tolimos kultūros kaip actekai tikėjo, kad drugeliai yra tikrai mirę giminaičiai, lankydamiesi jų šeimose, kad patikintų, jog viskas gerai.

Rožinė viršutinė nugaros tatuiruotė drugelis

Tikėjimas drugeliais kaip sielomis taip pat yra Meksikos kultūros dalis. Meksikoje yra miestas, kuriame migruoja monarchų drugelių rūšys, todėl atsiranda tūkstančiai šių gražių būtybių. Vietos bendruomenės tai švenčia kaip Mirusiųjų dieną.

Todėl drugeliai gana dažnai pasirenka tatuiruotę, norėdami paminėti mylimo žmogaus mirtį.

Šiuo atveju prie drugelio dizaino dažnai pridedamas asmens vardas ir kartais jo išėjimo data.

drugelio tatuiruotė ant riešo

Drugelių ir kandžių tatuiruotės

Naršydami mūsų galeriją ir kitas drugelio stiliaus tatuiruočių kolekcijas, greičiausiai ten sutiksite nemažai drugelių, kurie labiau primena kandis.

Paprasčiau tariant, kandys yra naktiniai drugeliai. Jie priklauso tai pačiai šeimai ir išgyvena tą pačią transformaciją iš vikšro į skraidantį vabzdį.

drugelio tatuiruotės

Būdamos naktinės ir susijusios su tamsa, kandys turi šiek tiek kitokią simbolinę reikšmę.

Kaip ir dauguma naktinių būtybių, jie kartais yra susiję su mirtimi, ypač todėl, kad matome juos mirštančius taip dažnai, kai jie skrenda į šviesą mūsų namuose ir prieangyje.

Šis polinkis traukti link šviesos – ar tai būtų liepsna, ar lemputė – sukėlė kandis ir tikėjimu, ir pažeidžiamumu. Tikėjimas, nes jie „aklai“ seka šviesą, ir pažeidžiamumas – nes taip rizikuoja savo gyvybe.

Tamsesnės spalvos ir agresyvesnės išvaizdos kandys yra dažnas pasirinkimas drugelio stiliaus vyrų tatuiruotėms.

drugelio tatuiruotė ant peties

Drugelio tatuiruotės dizainas

Nors drugeliai sukuria gana paprastus vaizdus, ​​pasirenkant drugelio dizainą yra nuostabių variantų ir idėjų įvairovė.

3D drugelio tatuiruotė

Vienas iš populiariausių pasirinkimų per pastaruosius kelerius metus, šis dizainas apima drugelio įvaizdį į 3D, hiperrealistinę tatuiruotę. Kruopštus šešėliavimas ir tikslus kontūravimas yra naudojami siekiant sukurti optinę iliuziją, kad tikras drugelis ką tik nusileido ant jūsų odos.

3D stiliui iš tatuiruočių meistro reikia daug įgūdžių, todėl gerai įsitikinti, kad jūsų tatuiruočių meistras turi patirties 3D atvaizdavime.

Rankos ir pečiai yra dažniausia šios tatuiruotės vieta, o tikro drugelio proporcijos paprastai išsaugomos-todėl tikėkitės, kad šis dizainas bus maždaug 2–3 colių pločio.

Violetinė ir žalia 3D drugelio tatuiruotė

Spalvotos tatuiruotės geriausiai tinka šiam dizainui, nes spalva reikalinga norint pasiekti visiškai tikrovišką išvaizdą, nors, žinoma, puikiai atrodo ir visi juodi 3D drugeliai.

3D drugelio tatuiruotės su pavadinimais, citatomis, datomis ir kitais papildomais elementais taip pat yra labai populiarus pasirinkimas.

Drugelio tatuiruotė

Juoda drugelio tatuiruotė

Beveik visiškai priešinga hiperrealistinei 3D tatuiruotei, tokio tipo dizainas apima paprastą, plokščią, juodą drugelio formą. Šis išsamus supaprastinimas sukuria minimalistinę, elegantišką tatuiruotę.

Tai taip pat leidžia jį sumažinti iki mažiausių įmanomų dydžių, nes šis stilius bus minimalus.

Todėl tai puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško labai mažos tatuiruotės – pakankamai mažos, kad tilptų ant piršto ar ant ausies ar aplink ją. Jei jums nereikia būti tokio mažo, apsvarstykite kelių visiškai juodų drugelių tatuiruotę, išdėstytą linijoje ar kreivėje.

Mažos drugelio kaklo tatuiruotės

Genčių drugelio tatuiruotė

Genčių dizainą sudaro daugybė juodų, išlenktų linijų, storesnės viduryje ir siaurėjančios iki taško abiejuose galuose. Tai buvo vienas populiariausių tatuiruočių stilių per pastaruosius kelis dešimtmečius, nors pastaraisiais metais jis palaipsniui buvo pakeistas sudėtingesniais genčių dizainais, kuriuos tikrai įkvėpė genčių menas.

Genčių tatuiruotės gali būti bet kokio dydžio – nuo palyginti mažų iki gana didelių. Jie toli gražu nėra realistiški, pusiau abstrakčios kokybės.

genties drugelio modelio tatuiruotė

Geometrinė drugelio tatuiruotė

Geometrinės tatuiruotės yra pagrįstos simetrija ir proporcijomis, apimančiomis daugiausia tiesias linijas. Dėl geometrinio stiliaus sukuriamos paprastos, bet patrauklios tatuiruotės, dažniausiai juodos ir gana daug tuščios vietos.

Drugeliai yra puikus geometrinio dizaino objektas – ypač drugeliai su atvirais sparnais, žiūrint tiesiai iš viršaus.

Tai puikus pasirinkimas, jei reikia palyginti nedidelio, elegantiško, šiuolaikiškai atrodančio drugelio dizaino.

Geometrinis drugelis ant nugaros tatuiruočių

Tradicinė drugelio tatuiruotė

Tradicinės tatuiruotės apima juodų kontūrų naudojimą su dažniausiai plokščiu, spalvingu užpildu ir beveik be šešėlių. Savo spalvingu paprastumu jie primena animacinį piešimo stilių.

Tradicinės tatuiruotės bus labai spalvingos, dažniausiai su daug kontrasto. Šio stiliaus vienišo drugelio tatuiruotė atrodys gerai, nors, norint pasiekti geriausių rezultatų, rekomenduojama didesnio dizaino.

Pavyzdžiui, apsvarstykite keletą skraidančių drugelių arba drugelį fone, pavyzdžiui, gėlių.

Drugelio tatuiruotė

Akvarelės drugelio tatuiruotė

Akvarelės stilius tatuiruočių mene daro būtent tai, ką rodo pavadinimas – jis imituoja akvarelės paveikslo išvaizdą. Kvalifikuotai tepdamas rašalą tatuiruočių meistras, ryškios spalvos atrodo „skystos“, susilieja viena su kita ir dažnai būna pusiau skaidrios, kad sėkmingai užfiksuotų akvarelės dažų išvaizdą.

Paprastai akvarelės tatuiruotė apima tvirtą juodą kontūrą, akvarelės stiliaus spalvą „už“ ir aplink linijas.

Mąstant apie akvarelės tatuiruotę, verta įsitikinti, kad jūsų pasirinktas tatuiruočių meistras turi tam tikros patirties šiame stiliuje. Kaip ir 3D tatuiruotes, akvarelę yra sudėtinga teisingai išspręsti, todėl reikia daug įgūdžių, patirties ir tikslumo.

drugelis-tatuiruotes-17

Drugelio ir gėlių tatuiruotė

Tiems, kurie nori įmantresnio tatuiruotės dizaino įvaizdžio, gėlių pridėjimas gali būti puiki idėja.

Sujungus spalvingą drugelį su ryškių spalvų gėlėmis, akį traukia ryškus dizainas-tai geriausia padaryti gana dideliame plote.

Jūsų pasirinktos konkrečios gėlės gali būti išimtinai estetinės, nors gerai žinoti, kad tam tikros konkrečių spalvų gėlės turi simbolines reikšmes.

Pavyzdžiui, balta rožė simbolizuoja nekaltumą, raudona rožė – meilę, ramunė – viltį, o lotosas – tyrumą ir nušvitimą.

Todėl simbolinės drugelio ir konkrečios gėlės reikšmės derinys gali būti panaudotas kuriant dizainą, kuris būtų turtingesnis prasme ir gylyje.

Drugelio tatuiruotė

Drugelio citatos tatuiruotė

Rašymas yra puikus bet kokio tatuiruotės dizaino priedas, o drugeliai nėra išimtis. Apsvarstykite galimybę pridėti mėgstamą citatą, mylimo žmogaus vardą ar vieną žodį, įkūnijantį jums svarbią vertę.

Raštą galima pridėti prie drugelio arba kūrybiškiau įtraukti į vaizdą. Pavyzdžiui, vieno žodžio ar pavadinimo atveju drugelio kūnas (tarp sparnų) gali būti pakeistas raštu.

Rožinis drugelis su citatos tatuiruote geriausiems draugams

Tinkamos drugelio tatuiruotės

Dėl to, kad jie gali būti nedideli ir paprastai yra teigiami simboliai, drugeliai daro populiarias atitinkamas tatuiruotes, dažniausiai draugams ar šeimos nariams.

Riešas ir kulkšnys yra dažniausiai pasitaikančios tatuiruočių vietos – sritys, kuriose tatuiruotė gali būti lengvai atskleista ir kuriose tatuiruočių meistrui nėra pernelyg sunku tiksliai nustatyti tą pačią vietą kiekvienam asmeniui.

Poros drugelio tatuiruotė ant rankos

Drugelio rankovių tatuiruotė

Rankovių tatuiruotės tęsiasi nuo riešo iki peties viršaus. Trumpesnis variantas-pusiau rankovė-apima tik dilbį arba žasto dalį.

Drugeliai yra įdomus rankovės pasirinkimas – paprastai dizainas apima keletą drugelių, apvyniojančių žmogaus ranką tam tikru fonu. Fonas dažniausiai yra gėlių tema.

5fb3dda03bda33b71734567b9991d74b

Rankovė yra vienas iš labiausiai paplitusių vyrų drugelių dizaino pasirinkimų.

Drugelių spalvos ir jų reikšmės

Jei jau pasirinkote drugelio tipą, kurį įkvėpsite savo tatuiruotei, rūšis, žinoma, iš anksto nustatys spalvą ir išvaizdą.

Tačiau, jei norėtumėte, kad jūsų tatuiruotės išvaizda būtų diktuojama, gali būti naudinga žinoti, kad tam tikros drugelių spalvos turi papildomų reikšmių.

 • Mėlynas drugelis – Manoma, kad mėlyni drugeliai apsaugo nuo piktųjų dvasių ir nelaimių, taip pat išpildo norus ir padeda įgyvendinti jūsų svajones.
 • Oranžinė – atsižvelgiant į bendrą simbolinę oranžinės spalvos reikšmę, oranžinis drugelis reiškia poreikį išlikti pozityviam ir išlikti aktyviam. Kai kurie taip pat mano, kad oranžiniai drugeliai atsiranda tada, kai žmogaus gyvenime įvyks dideli teigiami pokyčiai.
 • Geltona – geltoni drugeliai simbolizuoja staigius pokyčius ir poreikį būti budriems ir pasiruošusiems maksimaliai išnaudoti tai, ką mums suteikia gyvenimas.
 • Žalias – Manoma, kad žali drugeliai yra augimo, sėkmės ir gausos ženklai, taip pat staigių gerų naujienų pradininkai.
 • Violetinė – kartais manoma, kad purpuriniai drugeliai simbolizuoja dievišką įsikišimą. Jie taip pat gali būti ženklas, kad galingas, įtakingas asmuo netrukus pateks į jūsų gyvenimą.
 • Raudona -raudoni drugeliai, ypač kai kuriose indėnų gentyse, yra gyvybę keičiančių, itin svarbių naujienų ženklai. Kai kurie taip pat mano, kad jie yra ypač stiprios, galingos dvasios – atsižvelgiant į įsitikinimą, kad drugeliai yra išvykusiųjų sielos.
 • Juoda – juodi drugeliai, kaip jūs tikriausiai jau spėjote, dažnai laikomi neigiamais ženklais. Tačiau jie taip pat simbolizuoja magiją ir dvasinę energiją.
 • Balta – nepriklausomybės ir sėkmės ženklai, balti drugeliai taip pat simbolizuoja mirusio artimo žmogaus dvasią, kuri yra čia, kad jus palaikytų ir padėtų.

tatuiruotė ant drugelio skrandžio

Drugelio tatuiruotės dydis ir išdėstymas

Jei galvojate apie drugelį kaip savo pirmąją tatuiruotę, tai yra vienas iš svarbiausių dalykų, kurį reikia žinoti, kad ne visus vaizdus ir dizainus galima tiesiog sumažinti iki bet kokio dydžio tatuiruotės.

Jei maža tatuiruotė apima per daug detalių ir linijų, kurios eina per arti, greičiausiai ji neatrodys puikiai. Laikui bėgant, linijos susilieja ir susiduria viena su kita, todėl susidaro nenuosekli netvarka.

Todėl, jei siekiate labai mažos tatuiruotės, atminkite, kad turėsite paaukoti daug detalių. Paprasčiausi vaizdai yra geriausias pasirinkimas mažoms tatuiruotėms-drugelių atveju visiškai juodos, plokščios formos.

drugelio tatuiruotė moters gale

Rankovėms ir kitoms didelėms detalėms, tokioms kaip nugaros, šlaunies ar krūtinės tatuiruotės, greičiausiai reikės suplanuoti dizainą, apimantį kelis drugelius.

Kadangi drugeliai paprastai yra gana maži, vienas drugelis, padidintas ant labai didelės tatuiruotės, greičiausiai atrodys šiek tiek keistai.

Taip nėra, nebent drugelio forma būtų naudojama kaip drobė kitiems dizainams, o sparnai – kaip „plokštės“, kuriose yra kitų vaizdų ar raštų.

Tinkamo dydžio tatuiruotės puikiai atrodo beveik bet kurioje kūno vietoje. Pagrindinis dalykas bus tai, ar norite, kad tatuiruotė būtų rodoma visą laiką, kaip tai daroma rankoms ir dilbiams, taip pat kaklui ir viršutinei krūtinės daliai. Jei norėtumėte, kad tatuiruotė būtų privati, nugara, šlaunų viršutinė dalis, skrandis ir apatinė krūtinė yra puikus pasirinkimas.

Populiarios tatuiruočių vietos, leidžiančios retkarčiais eksponuoti ir prireikus uždengti, apima pečius, viršutines rankas ir kojas.

drugelio tatuiruotė šalia riešo

Įžymybės su drugelio tatuiruotėmis

Drugelių tematikos tatuiruotės yra populiarus pasirinkimas tarp įžymybių. Įžymūs pavyzdžiai:

 • Lea Michele – Brodvėjaus aktorė, dainininkė ir „Glee“ žvaigždė turi dvi drugelio stiliaus tatuiruotes. Pirmasis yra mėlynas drugelis dešinėje apatinės nugaros pusėje. Antrasis yra dizainas, apimantis kelis mėlynus drugelius ant dešinės kojos ir yra ankstesnės tatuiruotės priedanga.
 • Mariah Carey -dainininkė turi šviesios spalvos drugelį apatinės nugaros dalies centre.
 • Drew Barrymore – aktorė turi mažą drugelį ant pilvo, šiek tiek žemiau bambos.
 • Cheryl Cole -„Girls Aloud“ dainininkė turi visiškai juodą, sudėtingą tatuiruotę apatinėje nugaros dalyje.
 • Karalienė Latifah -dainininkė ir aktorė turi dvi drugelių tematikos tatuiruotes-pirmoji yra ant dešinės rankos, erdvėje tarp nykščio ir rodomojo piršto; antrasis apima du drugelius ir yra už dešinės ausies.

Paskutiniai žodžiai

Šio tipo tatuiruotės yra puikus, universalus pasirinkimas tiek vyrams, tiek moterims. Atrodo puošniai tiek atskirai, tiek kaip didesnio dizaino dalis, jie turtingi tiek prasme, tiek spalvomis ir dizaino idėjomis.

Norėdami gauti daugybę pavyzdžių ir vizualinio įkvėpimo, peržiūrėkite mūsų galeriją žemiau. Nepamirškite pranešti mums savo mėgstamiausių komentaruose!

Drugelio tatuiruotėDrugelio tatuiruotėDrugelio tatuiruotėDrugelio tatuiruotė

Drugelio tatuiruotėdrugelio tatuiruotėsDrugelio tatuiruotėDrugelio tatuiruotėDrugelio tatuiruotėDrugelio tatuiruotėDrugelio tatuiruotė

Drugelio tatuiruotė928956_1703427393220805_301034957_n11856652_745729448882552_555964541_nDrugelio tatuiruotė11336160_455283967987223_606182037_nDrugelio tatuiruotėDrugelio tatuiruotėDrugelio tatuiruotė11371190_475728295940940_1057774529_n11420431_1659998867556307_720975725_nDrugelio tatuiruotėDrugelio tatuiruotė11356775_1062100477135258_1197417371_nDrugelio tatuiruotėDrugelio tatuiruotėDrugelio tatuiruotėGeltona ir juoda su violetinės drugelio rankos tatuiruoteAkvarelės drugelio tatuiruotėVioletinė drugelis su pusiau dvitaškio kūno tatuiruoteLabai maža raudona spalva su geltonos spalvos tatuiruoteDvi mažos, išsamios drugelio tatuiruotės ant rankosMagiška drugelio ant kaklo tatuiruotėPečių mažo drugelio tatuiruotėDvi gražios drugelio tatuiruotėsDu stebuklingi drugeliai su inkaro tatuiruoteDu drugeliai ir viena gėlių ausų tatuiruotėDvi juodos drugelio tatuiruotės dešinėje viršutinėje nugaros dalyjePuošni mėlynos drugelio tatuiruotėMažas drugelis ant rankos tatuiruotėFantastiška pilvo drugelio tatuiruotėMažas mėlynas drugelis ant riešo tatuiruotės

Trys maži drugeliai su sūkurine tatuiruoteTrys drugeliai ant riešo tatuiruotėsTrys juodų drugelių kontūrai ant petiesMažos trys geltonos, žalios ir mėlynos drugelių tatuiruotėsMaža drugelio riešo tatuiruotėMažas drugelis ant viršutinės nugaros rankos tatuiruotėsMažas drugelis ant apatinės kojos tatuiruotėsMaža drugelio ant rankos tatuiruotėMažo drugelio geriausio draugo tatuiruotėsMažas drugelis šone tatuiruotėMažas mėlynas tatuiruotės drugelis ant ausiesMaža mėlyna blizganti henna tatuiruotėMaža mėlyna drugelio tatuiruotė po krūtimiMaža mėlyna drugelio įkvėpimo tatuiruotėMažas juodas drugelis su šešėlio tatuiruoteMaža graži drugelio ant pėdos tatuiruotėMiela drugelio tatuiruotėPaprastas drugelio kontūras moterims, vardu LucyPaprasta juoda drugelio tatuiruotėPusiau dvitaškio drugelio tatuiruotėRaudona gėlė su maža mėlyna drugelio tatuiruoteRaudonas drugelis ant krūtinės tatuiruotėsGana žalia drugelio tatuiruotėRožinė riešo drugelio tatuiruotėRožinis drugelis su sūkuriais ir blizgučiaisRožinis drugelis su šešėlio tatuiruoteRožinė drugelio tatuiruotėRožinis drugelis ant krūtinės tatuiruotėsRožinė drugelio kulkšnies tatuiruotėRožinės ir violetinės spalvos trijų drugelių tatuiruotėsRožinės ir mėlynos spalvos mažų drugelių tatuiruotėsOranžinė maža drugelio tatuiruotėOranžinis drugelis su širdies tatuiruoteOranžinė drugelio tatuiruotė su mėlynais blizgučiaisOranžinis drugelis ant vidurinio piršto tatuiruotėsOranžinė ir juoda drugelis ant apatinės rankos tatuiruotėsGyva, juoktis ir mylėti drugelio tatuiruotęBegalybė su vieno drugelio tatuiruoteBegalybės drugelio tatuiruotėPilki, geltoni ir juodi drugeliai ant pėdų tatuiruotėsGeometrinė drugelio tatuiruotė ant rankosGeometrinė drugelio tatuiruotėPenkios juodų drugelių tatuiruotėsMielas spalvingas drugelis su išsamaus dizaino tatuiruoteSpalvinga drugelio tatuiruotė ant kakloSpalvinga drugelio pusės tatuiruotėSpalvinga drugelio pėdos tatuiruotėDrugelio tatuiruotė ant kojosDrugelis su vynuogių tatuiruoteDrugelis su raudonų gėlių tatuiruočių dizainuDrugelis su vyšnių žiedų tatuiruoteDrugelio tatuiruotė ant šoninio riešoDrugelio skrandžio tatuiruotėDrugelio ant nugaros rankos tatuiruotėDrugelio kaklo tatuiruotėDrugeliai ant stuburo tatuiruotėsDrugeliai ant kaklo tatuiruotėsMėlynas mažas drugelis su sūkurių tatuiruoteMėlynas drugelis ant riešo tatuiruotėsJuodo riešo tatuiruotės drugelio dizainasJuodo riešo drugelio tatuiruotėJuoda viršutinės nugaros drugelio tatuiruotėJuoda mažytė paprasta drugelio tatuiruotėJuodosios pusės tatuiruotės drugelis su romėniškais skaičiaisJuodo peties drugelio tatuiruotėJuoda drugelis su rožėmis šoninėje tatuiruotėjeJuodas drugelis su geometrinėmis linijomis ant nugaros tatuiruotėsJuodos drugelio tatuiruotės kontūrasJuodos drugelio tatuiruotė ant rankosTatuiruotė „Juodas drugelis ant rankos“Graži juoda drugelio tatuiruotė su sūkuriaisGeriausio draugo drugelio tatuiruotės po rankaDrugelis ant apatinės peties tatuiruotės3D spalvinga drugelio tatuiruotė ant riešo

3d-drugelio tatuiruotė 3d-drugelis-tatuiruotė-ant kaklo-nugara-mergaitėms 3D-Butterly-on-top-peties 3D rankos drugelio tatuiruotė  Saujelė drugelių Nuostabus drugelio tatuiruotės dizainas b5ea1c8f2f26ebac77b863f48a308935 Nugaros drugelio tatuiruotės dizainas nugaros tatuiruotė-drugelis Gražus drugelio tatuiruotės dizainas ant kaklo gražios-drugelio-tatuiruotės-geriausiems draugams-915x915 Geriausias drugelio tatuiruotės dizainas Juoda-drugelis-tatuiruotės Drugeliai-tatuiruotės ant riešo Butterfly_Tattoo_by_rock_kittie butterfly_tattoo_by_stuntmanmike666-d3i1c98 Pasteliniai drugeliai ????????????????????????????????? drugelis-tatuiruotė-4 Drugelis-tatuiruotė-dizainas-2013-mergaitėms-007 drugelis-tatuiruotė-dizainas-riešas drugelis-tatuiruotės drugelis-tatuiruotės-9  drugelis-tatuiruotes-15  drugelis-tatuiruotes-18 drugelis-tatuiruotes-24 drugelis-tatuiruotes-26 drugelis-tatuiruotės-27 28 drugelis-tatuiruotės-30 „OLYMPUS“ Skaitmeninė kamera drugelis-tatuiruotes-32 Drugelio tatuiruotės ant riešo drugelis-tatuiruotes-35 drugelis-tatuiruotes-36 37 drugelis-tatuiruotės-40 41 drugelis-tatuiruotes-42 43  drugelis-tatuiruotės spalvos   Drugelis-tatuiruotės ant peties Keltų drugelio tatuiruotės vyšnių žiedų-drugelių-tatuiruotė Spalvingi drugelio tatuiruotės dizainai „Cool-Butterfly“ tatuiruotės dizainas Ear-Butterfly-Tattoo-Style-for-Latest-Trend pėdų drugelio-tatuiruotės dizainas  Didelis 3D drugelis didelių drugelių tatuiruotės Kojų drugelio tatuiruotės moterims „Lotus“ gėlių ir drugelių tatuiruotės tikra drugelio-tatuiruotė ant nugaros-peties Seksualus drugelio tatuiruotė mergaitėms Pečių drugelis paprasti-drugelio-tatuiruočių dizainai Mažų drugelių tatuiruočių dizainas Stulbinantis 3D drugelio dizainas tatuiruotės dizainas-7-nugaros-peties-kairės-drugelio tatuiruotės Unikalios drugelio tatuiruotės moterims