150 prasmingų Yin Yang tatuiruočių dizaino

Yin ir yang yra simbolis, kuris šimtus metų žavėjo ir sudomino žmoniją.

Simbolis, kilęs iš senovės Kinijos, dažnai matomas, bet retai iki galo suprantamas.

Yin-Yang-tatuiruotė (24)

Kartu su begalybės simboliu yin ir yang yra vienas iš populiariausių grynos simbolikos pasirinkimų, kurie turi būti įtraukti į tatuiruočių dizainą.

Apgaulingas savo paprastumu ir atpažįstamas net ir iš esmės pakeitus spalvą ir stilių, yin ir yang siūlo stebėtiną kūrybiškumo erdvę tatuiruočių mene.Yin-Yang-Tattoo-Designs-28

Simbolis

Prieš pasidarydami yin ir yang tatuiruotę, verta susipažinti su šio senovinio simbolio kilme ir prasme.

Yin ir yang yra apskritimo formos su šviesia ir tamsia puse, padalinta išlenkta linija. Juodoji pusė yra yin, o balta – yang. Be to, abiejose pusėse yra nedideli priešingos pusės spalvos taškai.

Kaip matysime, visi šie niuansai yra dėl priežasties ir tarnauja savo tikslui perteikti simbolio prasmę.

Yin Yang tatuiruotės

Yin ir yang reikšmės

Simbolis atspindi sąvoką dvilypumas kinų filosofijoje.

Remiantis šia idėja, iš pažiūros priešingos jėgos, kurios, atrodo, prieštarauja viena kitai, iš tikrųjų gali viena kitą papildyti ir priklausyti viena nuo kitos.

Nepaisant priešybių, tokios jėgos kaip naktis ir diena arba šviesa ir tamsa ir toliau egzistuoja.

Yin ir yang samprata sukelia tolesnę filosofinę diskusiją ir daro išvadą, kad pusiausvyra yra pagrindinis principas, palaikantis visatą ir suteikiant jai prasmę.

Ar šviesa egzistuotų, jei nebūtų tamsos? Ar „geras“ ką nors reikštų, jei nebūtų „blogio“, su kuriuo būtų galima lyginti? Kad apskritimas būtų vientisas, reikia abiejų apskritimo pusių.

Yin Yang tatuiruotės

Maži priešingos spalvos taškai abiejose simbolio pusėse reiškia idėją, kad abi pusės nešioja kitos dalies gabalą, dar labiau pabrėžiant priešingų jėgų tarpusavio priklausomybę. Tai reiškia, kad niekas nėra absoliutus.

Tai, kad juos skirianti linija yra išlenkta, o ne tiesi, suprantama, kad tarp dviejų priešybių nėra paprastų, absoliučių atskyrimų.

Yin Yang tatuiruotės

Yin ir yang istorija

Dualumo koncepcijos ir simbolio ištakos siekia dar Yin dinastiją, apie 1400-1100 m..

Yin ir yang atstovaujama dualizmo idėja paveikė daugybę filosofų ir mokslininkų, ypač susijusių su daoizmu ir konfucianizmu.

Azijos kovos menai, medicina, menas ir literatūra, politika ir įsitikinimai turi yin ir yang filosofijos pėdsakų.

Manoma, kad simbolis atsirado senovės Kinijos laiko skaičiavimo sistemoje. Polius buvo naudojamas matuoti besikeičiančius šešėlių ilgius per Saulės metus.

Yin Yang tatuiruotės

Remiantis kai kuriais šaltiniais, kasdienis poliaus šešėlio pasikeitimas yra labai artimas yin ir yang pusių formai.

Remiantis šia teorija, yin (tamsioji pusė) prasideda vasaros saulėgrįžoje – tai laikas, kai yra mažiau dienos šviesos ir daugiau tamsos.

Priešingai, yang (šviesioji pusė) prasideda nuo žiemos saulėgrįžos – kai dienos yra ilgesnės.

Yin ir yang tatuiruočių reikšmė

Taigi žinant visa tai, ką reiškia yin ir yang tatuiruotė?

Apskritai, viskas pusiausvyra. Remiantis simboliu, simbolis simbolizuoja pusiausvyrą ir harmoniją, kad būtų galima gyventi visavertį gyvenimą.

Filosofija mus moko ramiai priimti gyvenimo dvilypumą – pakilimus pakelti su nuosmukiais, gerus laikus su blogais, džiaugsmus su sunkumais ir iššūkiais.

Tatuiruotė taip pat atspindi idėją visuma, ypač vientisumą, kuris kyla iš pusiausvyros. Tai gali reikšti buvimą ar siekimą būti užbaigtu.

Yin Yang tatuiruotės

Yin yang tatuiruotė taip pat gali būti priminimas niekas šioje visatoje nėra absoliutus ir viskas turi ribą ir pabaigą.

Taigi tai gali būti vilties simbolis – net tamsiausia naktis turi šviesos užuominą ir galiausiai turi baigtis. Sunkūs laikai taip pat turi gerų akimirkų ir tam tikru momentu turės baigtis.

Idėja be absoliučių lemia kitą yin yang tatuiruotės reikšmę – tai priminti sau, kad neįmanoma visada būti tik vienu dalyku.

Pavyzdžiui, nėra stiprybės be silpnumo, ir niekas negali būti stiprus ir visiškai nepažeidžiamas 100% laiko. Yin yang teigia, kad mes visi esame daugiau nei vienas dalykas.

Yin-Yang-tatuiruotė (16)

Kita yin yang tatuiruotės reikšmė yra ta atnaujinimas – simbolis, be kita ko, simbolizuoja bėgantį laiką ir gyvenimo ciklą.

Sklandumas yra simbolio dizaino dalis – neretai internete galima pamatyti šiek tiek hipnotizuojančią, užburiančią animaciją, kai simbolis lėtai sukasi.

Yin ir yang tatuiruotė taip pat gali reikšti ir visumą, ir atnaujinimą begalybė. Simbolis ir už jo esanti filosofija yra pagrįsti sąvokomis, kurios laikomos amžinomis ir nesikeičiančiomis – tokiomis kaip naktis ir diena, tamsa ir šviesa, ugnis ir vanduo.

Jei tatuiruotėje pirmiausia ieškote begalybės prasmės, taip pat apsvarstykite savo pasirinkto dizaino begalybės simbolį.

Yin-Yang-tatuiruotė (5)

Yin ir yang tatuiruočių dizainas

Dėl tokio paprasto simbolio yin yang duoda neįtikėtinai daug kūrybinių perteikimų.

The pagrindinis yin yang simbolis sukuria tatuiruotę, kuri yra elegantiška savo paprastumu ir visiškai keičiama – ji gali būti pakankamai maža, kad tilptų už ausies, arba pakankamai didelė, kad padengtų visą jūsų nugarą.

Yin-Yang-Tattoo-Designs-27

Dekoratyvinės yin yang tatuiruotės

Kai kurios įspūdingiausios tatuiruotės yin ir yang kategorijoje yra tos, kuriose naudojami grafiškai sudėtingi vaizdai, vaizduojantys simboliu pažymėtas priešybes.

Pavyzdžiui, jei yin yra naktis, o yang yra diena, kodėl gi neužpildžius simbolio pusių tikrais nakties ir dienos vaizdais?

Šis požiūris atveria begalę kūrybinių sprendimų, tokių kaip:

Žiema ir vasara – yin simbolizuoja žiemą, yang vasarą. Žiemos/vasaros peizažai gali būti naudojami simboliui užpildyti kiekvienoje pusėje.

Vanduo ir ugnis – yin yra vanduo, yang yra ugnis. Apsvarstykite galimybę pašalinti apskritimo kontūrą ir taikyti kūrybiškesnį požiūrį, leidžiantį liepsnoms ir bangoms laisvai „išsilieti“ – taip bus sukurtas modernesnis ir dinamiškesnis dizainas.Yin-Yang-tatuiruotė (17)

Yin-Yang-tatuiruotė (11)

Šiaurės ir Pietų – yin yra šiaurė, yang yra pietai. Norėdami pavaizduoti šį konkretų dvilypumą, apsvarstykite, pavyzdžiui, simbolio viršuje esančią šviesią žemėlapio perdangą su tinkama orientacija.

Žemė ir dangus – Yin yra žemė, yang yra dangus.

Naktis ir diena – Yin yra naktis, yang yra diena.

Yin-Yang-tatuiruotė (2)

Yin Yang tatuiruotės

Slėniai ir kalnai – yin reiškia slėnius, yang – kalnus. Ši idėja gali padaryti įspūdingą tatuiruotę tinkamo menininko rankose – nors taip pat gali prireikti nemažai vietos, kad grafika būtų teisinga.

Yin yang tatuiruotė su mandala

Mandala yra sudėtingas, įmantrus geometrinis raštas, paprastai apskrito formos. Jis kilęs iš induizmo, kur jis turi sudėtingą dvasinę reikšmę. Šiuolaikinėje Vakarų kultūroje jos supaprastinta forma suprantama kaip modelis, simboliškai vaizduojantis kosmosą.

Nesunku suprasti, kodėl yin yang tatuiruotės derinimas su mandala viename dizaine yra toks populiarus pasirinkimas – abu elementai puikiai dera kartu.

Paprastai yin yang bus dedamas apskrito mandalos dizaino centre – tai yra pusiausvyra kaip pagrindinis visatos principas.

Yin-Yang-tatuiruotė (23)

Yin yang su lotoso gėle

Kitas įprastas derinys yra yin yang simbolis ir lotoso gėlė. Lotosas yra galingas simbolis daugelyje kultūrų ir tradicijų, ypač Senovės Egipte, budizme ir induizme.

Budistams lotosas pirmiausia simbolizuoja grynumą – tai graži, subtili gėlė, kuri atrodo nepriekaištinga, nepaisant to, kad auga tik drumzliname vandenyje.

Šis kontrastas tarp tyros gėlės ir purvinos, „nešvarios“ aplinkos, kurioje jis klesti, sukėlė kitų asociacijų, pavyzdžiui, dvasinio nušvitimo – tyros dvasios, kylančios virš žemiškų dalykų..

Yin-Yang-tatuiruotė (7)

Senovės egiptiečiams gėlė buvo galingas atgimimo ir naujos pradžios simbolis, kuris ideologiškai puikiai dera su sąvokomis, kurias vaizduoja yin ir yang.

Įdomu tai, kad skirtingos spalvos lotoso gėlės turi šiek tiek skirtingas reikšmes. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų straipsnį apie lotoso gėlių tatuiruotes.

Gyvūnų yin yang tatuiruotės

Kitas įdomus variantas yra sukurti yin yang formą naudojant gyvūnų formas. Šis dizainas pastaruoju metu buvo labai populiarus, kaip ir gyvūnų tatuiruotės.

Yin Yang tatuiruotės

Yra daug galimų šios idėjos variantų, kurie paprastai apima du tos pačios rūšies, bet skirtingų spalvų gyvūnus, sujungtus yin yang modeliu.

Kai kuriose tatuiruotėse naudojami paprasti kontūrai ir animacinių filmų formos gyvūnai. Sudėtingesni dizainai apima tikroviškai atrodančius gyvūnus, kurių detalumas yra didesnis.

Yin-Yang-tatuiruotė (4)

Mitinės būtybės, tokios kaip drakonai ir feniksai, taip pat yra puiki alternatyva gyvūnams.

Yin-Yang-tatuiruotė (14)

Tigro ir drakono yin yang tatuiruotė

Gana įprasta matyti yin yang tatuiruotes, susidedančias iš tigro ir drakono, sujungtų simbolio modeliu. Tigras ir oranžinė spalva reiškia yin, o drakonas ir mėlyna spalva – yang.

Šiame vadove rasite daugiau tigrų tatuiruočių idėjų.

Koi fish yin yang tatuiruotės

Koi yra žuvys, susijusios su karpiais, išvestos Japonijoje specialiai dėl spalvingos išvaizdos. Tradiciniame mene ir tatuiruotėse jie dažnai vaizduojami poroje, įgaudami yin ir yang formą.

Žuvies forma puikiai tinka simbolio pusėms, o akis nukrenta būtent ten, kur būtų priešingos spalvos taškas.

Simbolinės reikšmės, susijusios su koi, apima drąsą, ambicijas ir atkaklumą, taip pat kliūčių įveikimą ir sėkmę susidūrus su sunkumais. Dauguma šių reikšmių kyla iš koi atsparumo ir sugebėjimo plaukti prieš srovę.

Yin-Yang-tatuiruotė (8)

Yin yang tatuiruotės

Yin -yang simbolis yra populiarus tatuiruočių derinimo variantas, ypač poroms. Vienas iš simbolio vaizduojamų jėgų aiškinimų yra santykiai.

Tai iš dalies atsispindi moteriškose ir vyriškose jėgose, kurias atstovauja apskritimo kraštinės, ir iš dalies įsitikinime, kad „priešybės traukia“, kuris jau seniai įgavo bendrą kalbą..

Yin Yang tatuiruotės

Simbolis, kaip atitinkančios tatuiruotes, yra tatuiruojamas ant kiekvieno žmogaus toje pačioje vietoje, arba kiekvienas žmogus pasidaro pusės apskritimo tatuiruotę, kad tatuiruotės „užpildytų“ viena kitą.

Yin Yang tatuiruotės

Dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti

Kaip ir bet kuris kūno menas, prieš pasidarydami yin ir yang tatuiruotes, yra trys pagrindiniai dalykai: dizainas, į išdėstymas, ir menininkas.

Pirmieji du bus šiek tiek tarpusavyje susiję. Paprasti dizainai, tokie kaip tradicinė pagrindinė yin yang tatuiruotė, tiks bet kuriai erdvei – ji gali būti net pakankamai maža, kad tilptų ant piršto pusės.

Jei pasirinksite sudėtingą, įmantrų dizainą, jis greičiausiai turės būti gana didelis. Tai yra tam, kad tilptų rašalas ir būtų pakankamai atstumų tarp atskirų eilučių ir elementų. Tokios erdvės trūkumas gali sukelti apmaudžių rezultatų – tatuiruotė neatrodys taip gerai, kaip dizainas buvo ant popieriaus, ir nesensta labai gerai, nes linijos pradės bėgti viena į kitą.

Yin Yang tatuiruotės

Jūsų tatuiruočių meistras galės patarti dėl jūsų dizaino ir pasirinktos vietos tinkamumo.

Kitas aspektas, susijęs su jūsų yin yang tatuiruotės išdėstymu, yra tai, ar norite, kad ji būtų rodoma daug laiko, ar norėtumėte, kad ji būtų privati.

Natūralu, kad tatuiruotes tokiose srityse kaip riešas, dilbis, kulkšnis, blauzdos ir kaklas bus sunku nuslėpti. Jei norite paslėpti savo tatuiruotę, pagalvokite apie nugarą, krūtinę, skrandį, šlaunį ar petį – tai visos sritys, kurias galima lengvai pridengti net kasdieniais drabužiais. Kaklo nugarėlė taip pat yra pasirinkimas, jei turite ilgus plaukus.

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus, galbūt pats svarbiausias pasirinkimas – tatuiruočių meistras. Sąžiningai, paprasta yin yang simbolio tatuiruotė nereikalauja didelės menininko patirties. Vis dar labai svarbu pasirinkti gerą reputaciją turinčias, gerai prižiūrimas tatuiruočių studijas-higiena ir žinios yra labai svarbios, kad būtų užtikrinta saugi ir maloni tatuiruočių patirtis.

Yin Yang tatuiruotėsYin-Yang-tatuiruotė (3)Yin-Yang-tatuiruotė (9)

Yin Yang tatuiruotėsYin-Yang-tatuiruotė (6)Yin Yang tatuiruotėsYin-Yang-tatuiruotė (13)Yin-Yang-tatuiruotė (12)Yin-Yang-tatuiruotė (10)Yin Yang tatuiruotės

Yin-Yang-Tattoo (19)Yin-Yang-tatuiruotė (18)Yin-Yang-tatuiruotė (15)Yin Yang tatuiruotėsYin Yang tatuiruotėsYin-Yang-tatuiruotė (1)Yin-Yang-tatuiruotė (26)Yin-Yang-tatuiruotė (25)Yin-Yang-tatuiruotė (24)Yin Yang tatuiruotėsYin-Yang-tatuiruotė (22)+

Yin-Yang-Tattoo-Designs-1

Yin-Yang-Tattoo-Designs-2

Yin-Yang-Tattoo-Designs-3Yin-Yang-Tattoo-Designs-5

?????????????????????????????????

Yin-Yang-Tattoo-Designs-8

Yin-Yang-Tattoo-Designs-9

Yin-Yang-Tattoo-Designs-10

Yin-Yang-Tattoo-Designs-11

Yin-Yang-Tattoo-Designs-12

Yin-Yang-Tattoo-Designs-13

Yin-Yang-Tattoo-Designs-14

Yin-Yang-Tattoo-Designs-16

Yin-Yang-Tattoo-Designs-17

Yin-Yang-Tattoo-Designs-18

Yin-Yang-Tattoo-Designs-19

Yin-Yang-Tattoo-Designs-20

Yin-Yang-Tattoo-Designs-21

Yin-Yang-Tattoo-Designs-22

Yin-Yang-Tattoo-Designs-23

Yin-Yang-Tattoo-Designs-25

Yin-Yang-Tattoo-Designs-26

Yin-Yang-Tattoo-Designs-29

Yin-Yang-Tattoo-Designs-30

Yin-Yang-Tattoo-Designs-31

Yin-Yang-Tattoo-Designs-32

Yin-Yang-Tattoo-Designs-33

Yin-Yang-Tattoo-Designs-34

Yin-Yang-Tattoo-Designs-35

Yin-Yang-Tattoo-Designs-36