150 realiausių liūto tatuiruočių ir jų reikšmės

Ieškote liūto tatuiruotės idėjų? Jūs esate tinkamoje vietoje! Šis nuostabių tatuiruočių rinkinys tikrai suteiks įkvėpimo.

liūto tatuiruotė ant krūtinės

Simbolizuojantis daugiausia stiprybės ir pasitikėjimo, tačiau turint daugybę kitų reikšmių ir asociacijų, liūto tatuiruotės yra vienas iš geriausių gyvūnų tematikos kūno meno pasirinkimų.

Šiame straipsnyje mes išnagrinėsime įvairių liūtų tatuiruočių rūšių reikšmę ir prasmę.

Nepamirškite peržiūrėti mūsų nuostabių liūtų tatuiruočių galerijos ir praneškite mums savo mintis ir komentarus žemiau!

29-Liūtas-tatuiruotė

Liūto tatuiruotės reikšmė

Nepaisant to, kad liūtai yra laukiniai, nuožmūs, baisūs padarai, jie turi labai teigiamą simbolinę reikšmę istorijoje ir skirtingose ​​kultūrose.

Stiprybės ir drąsos

Nesunku suprasti, kodėl liūtus susiejome su jėga. Šie žvėrys, sveriantys apie 150 kg (330 svarų) ir galintys bėgti dideliu greičiu (nuo 50 iki 80 mylių per valandą, priklausomai nuo to, ko klausiate), su baisiais nagais ir dantimis yra vieni stipriausių gyvūnų karalystėje.

liūto tatuiruotė ant žasto

Liūtai neturi ko bijoti kitų plėšrūnų – jie nesidalija savo teritorija su niekuo, kas galėtų juos sumedžioti. Todėl laikui bėgant jie tapo bebaimiškumo ir drąsos simboliais.

Liūtas-tatuiruotė-dizainas-ant šonkaulių

Tai viena iš priežasčių liūtai taip dažnai pasirodo heraldikoje žymių šeimų, organizacijų ir šalių.

Jie simbolizuoja nenugalimą jėgą ir neabejotiną lyderystę. Daugelis šalių priėmė liūtus kaip savo nacionalinius gyvūnus, norėdami pabrėžti jų jėgą ir galią.

liūtas ant rankos

Taip pat yra ryšys tarp liūtų ir bajorų – iš dalies dėl to, kad šie gyvūnai paplitę kilmingų šeimų herbuose, ir iš dalies dėl bendros frazės „džiunglių karalius“. (Tiesą sakant, liūtai gamtoje gyvena ne džiunglėse, o Afrikos lygumose … tačiau posakis įstrigo, greičiausiai dėl istorinio žemyno topografijos nežinojimo.)

Todėl liūto tatuiruotės gali būti nuoroda į jėgą – ar tai būtų fizinė jėga, vidinis pasitikėjimas ir drąsa, ar autoritetas ir vadovavimas.

Jie gali būti priminimas apie mūsų turimas jėgas arba simbolis pasitikėjimo ir pusiausvyros, kurių siekiame. Liūto tatuiruotės gali simbolizuoti stiprumą, taip pat siekį tapti stipriu.

liūto tatuiruotė

Apsauga ir saugumas

Neabejotinai dėl jų projektuojamos jėgos ir pasitikėjimo liūtai simbolizuoja apsaugą. Tai, kad jie gyvena ir medžioja grupėmis, kai atskiri gyvūnai palaiko ir gina savo liūtų šeimą, taip pat remiasi šia sąvoka.

liūto tatuiruotė ant rankos

Visų pirma, senovės graikai liūtus siejo su apsauga. Manoma, kad liūtai yra mirusiųjų, sostų, šventovių, rūmų ir durų sargai. Tai viena iš priežasčių, kodėl liūto galvų formos metaliniai durų beldikai yra tokie populiarūs, net ir iki šių dienų.

liūto tatuiruotė

Senovės Graikijos liūtai taip pat buvo namų ir širdies gynėjai – patys asmeniškiausi ir svarbiausi žmogaus gyvenimo aspektai.

Todėl liūto tatuiruotę galima suprasti kaip tam tikrą apsauginį žavesį. Liūto galvos durų beldikų tatuiruotės yra dažnas pasirinkimas išreikšti šią konkrečią prasmę. Jie simbolizuoja mūsų asmeninės erdvės ir vidinės savasties apsaugą.

abstrakti liūto tatuiruotė

Kinų kultūroje liūtai pirmiausia yra mitinės būtybės (o ne tikri gyvūnai) ir simbolizuoja saugumą bei sėkmę. Didelės iš akmens iškaltos liūtų statulos yra dažnas architektūros elementas už vartų ir durų Kinijoje. Abiejose įėjimo pusėse jie yra tiesioginiai vartai, saugantys ir saugantys.

liūto tatuiruotė

Liūto tatuiruotėse, turinčiose apsaugos reikšmę, dažniausiai būna liūtų patinai, išsiskiriantys dideliais manes. Priežastis ta, kad gamtoje, liūtų pasididžiavime (grupėje ar šeimoje) patinai turi patruliuoti teritorijoje, saugoti ir apsaugoti grupę..

šauni liūto tatuiruotė

Kinijos tematikos liūtų tatuiruotės, nurodant akmeninius sargybinius liūtus, įgauna savitą statulų išvaizdą. Tradiciškai tai turėtų būti liūtų pora – su liūte dešinėje ir liūto patinu kairėje, kartu simbolizuojančiais pusiausvyrą (ir yin ir yang sampratą), taip pat apsaugą.

liūto tatuiruotė

Šeima ir lojalumas

Natūralioje buveinėje liūtai yra socialiausi gyvūnai tarp didelių kačių. Jie gyvena grupėse nuo 10 iki 15, vadinamų pasididžiavimais. Didžiulę dažniausiai sudaro šeimos nariai – patelės su jaunikliais (jauni) ir keli suaugę patinai.

liūtas ant nugaros

Grupės dirba vieningai, kad išlaikytų savo teritoriją ir gerovę. Patelės prižiūri jauniklius ir didžiąją dalį medžioja (net iki 90%), o patinai saugo pasididžiavimą nuo kitų liūtų. Kai liūtės medžioja, tai daro dėl viso pasididžiavimo, o ne dėl savęs – grobiu dalijasi su visa šeima.

Dėl šios priežasties liūtai simbolizuoja šeimą ir ištikimybę kitiems. Liūto tatuiruotės gali reikšti šeimos svarbą, vertę būti ištikimiems ir ištikimiems artimiesiems ir mūsų artimųjų apsaugos svarbą.

Žinoma, čia „šeima“ neturi būti suprantama tiesiogine prasme – ji gali reikšti bet kokią žmonių grupę, kurią mylime ir kuri mums rūpi, su šeimos ryšiais ar be jų.

liūtas

Išmintis

Galbūt dėl ​​savo tylaus pasitikėjimo ir aukšto rango gyvūnų karalystėje, liūtai kartais asocijuojasi su išmintimi.

Vietiniai amerikiečiai ypač manė, kad liūtai simbolizuoja išmintį, kilnumą ir pasitikėjimą. Indėnų ar Indijos liūto tatuiruotė reiškia išminties vertę ir pasitikėjimą jūsų tiesomis bei įsitikinimais.

liūto tatuiruotė

Įprastas būdas sujungti indėnų simboliką su liūtu tatuiruotės dizaine yra pavaizduoti liūto galvą su tradiciniu indėnų plunksnų galvos apdangalu, kurį tradiciškai dėvi klanų vadai ir kariai..

Šis tatuiruotės dizainas reiškia ir išmintį, ir jėgą – galvos apdangalą dėvėjo tik stipriausi ir galingiausi genties nariai.

liūto rankos tatuiruotė

Moterų liūto tatuiruotės reikšmė

Moteriška liūto tatuiruotė apskritai turi daug tų pačių reikšmių kaip ir liūto patinas. Tai gali būti ne mažiau galingas stiprybės, apsaugos ir ištikimybės simbolis.

Liūtai patinai yra labiau paplitęs pasirinkimas, daugiausia dėl jų unikalios išvaizdos – tarp visų didelių kačių rūšių tik liūtų patinai turi išskirtinius karčius.

Cute-Lion-Tattoo-Design-For-Women-on-Back

Tačiau kaip simbolis liūto patelė turi keletą kitų reikšmių, kurių nebūtinai atstovauja liūto patinas. Liūtės tatuiruotės reikšmė sukasi apie moteriškos stiprybės ir drąsos, taip pat motinystės sąvokas.

Liūtė tatuiruotėje yra galingas moterų nepriklausomybės, išminties ir tuo pačiu ištikimos grupės narės ir savarankiškumo simbolis.

paprasta liūto tatuiruotė

Liūto tatuiruotės dizainas

Liūtai puikiai tinka beveik bet kokiam tatuiruočių stiliui ir dizainui ir gali būti derinami su įvairiais kitais elementais, kad praturtintų kūrinio prasmę ir reikšmę..

Realistiška liūto tatuiruotė

3D liūto tatuiruotės skirtos fotorealistiškam gyvūno perteikimui. Kruopštus šešėliavimas (tik spalvotas arba juodas rašalas) naudojamas tikroviškumo ir gilumo iliuzijai sukurti.

Realistiškos liūto tatuiruotės būtinai bus gana didelės, todėl neplanuokite vienai iš jų skirti tik mažos erdvės, tokios kaip riešas ar kulkšnis. Tatuiruočių meistrui reikės pagrįsto paviršiaus ploto, kad būtų galima tiksliai pateikti išsamią informaciją, reikalingą realiai iliuzijai pasiekti.

Liūtas-galva-tatuiruotė-ant bicepto

Darant 3D liūto tatuiruotę, ypač svarbu pasirinkti tinkamą tatuiruočių dailininką. Naudojant šį stilių, net nedideli netikslumai gali sukelti vaizdo iškraipymą ir prarasti savo pirminę kokybę – realizmą.

Pasirinkite profesionalų menininką, turintį įrodomos patirties šio dizaino stiliaus, kad būtumėte patenkinti galutiniu rezultatu.

6-Liūtas-tatuiruotė

Geometrinė liūto tatuiruotė

Geometrinių tatuiruočių populiarumas per pastaruosius kelerius metus išaugo. Laisvai pagrįsti sakralinės geometrijos idėja, tai yra dizainas, sudarytas daugiausia iš plonų linijų ir taškų, išdėstytų tobulai simetrišku modeliu ir sudarančių geometrines figūras. Skaičiai kartu sukuria bendrą objekto, šiuo atveju liūto, įvaizdį.

Gauta tatuiruotė bus elegantiška ir minimalistinė, neprarandant jokios liūto, kaip simbolio, reikšmės.

liūto tatuiruotė

Dotwork liūto tatuiruotė

Taip pat gana nauja tendencija, taškinės tatuiruotės yra vaizdai, sudaryti iš mažų juodų taškų. Technika pagrįsta pointilizmas meno stilius, nors tatuiruočių atveju spalva dažniausiai netaikoma.

Visi taškai yra juodi, jie yra labiau koncentruoti tamsesnėse vaizdo vietose, kad būtų sukurta šešėlio ir gylio iliuzija.

liūto tatuiruotė

Kaip ir naudojant 3D tatuiruotes, joms reikės nemažai vietos, kad jos gerai atvaizduotų ir kad taškai per daug nesiliestų..

Akvarelės liūto tatuiruotė

Akvarelės stilius, kaip rodo pavadinimas, įkvėptas akvarelės paveikslų išvaizdos. Ryškiaspalvis rašalas paskleidžiamas taip, kad imituotų sušlapusių dažų išvaizdą.

Spalvotas-liūtas-tatuiruotė-vyrams

Akvarelės stiliaus spalvų purslai dažnai derinami su tvirtu juodu kontūru arba naudojami kaip fonas. Kaip ir galima tikėtis, šis stilius sukuria patrauklią, gyvybingą tatuiruotę.

Abstraktus elementas yra susijęs su akvarelės liūto tatuiruotėmis, nes spalvos, kurios nėra tikros liūto išvaizdos, naudojamos tatuiruotei pagyvinti.

liūto tatuiruotė

Liūto ir gėlių tatuiruotė

Gėlės yra dažnas priedas prie daugelio tatuiruočių. Jie gali pabrėžti arba išplėsti liūto prasmę, priklausomai nuo konkrečių jūsų pasirinktų gėlių.

Kai kurios gėlės turi gerai žinomas reikšmes. Pavyzdžiui, baltos rožės žinomos kaip grynumo simboliai, raudonos rožės – meilė, ramunės simbolizuoja nekaltumą, o lelijos siejamos su moteriškumu ir trumpalaikumu.

11374112_736177163177199_1082213942_n

Tinkamos liūto tatuiruotės

Kadangi liūtai, be kita ko, simbolizuoja ištikimybę ir šeimą, jie yra populiarus pasirinkimas tatuiruočių derinimui draugams, šeimai ir poroms.

Apskritai, tatuiruotėms tinkami dizainai yra palyginti nedideli ir paprasti, siekiant užtikrinti, kad jie kiekvienam žmogui atrodytų vienodai. Užuot pasidarę didelę 3D atitinkančią liūto tatuiruotę, geriau apsvarstyti mažą, minimalistinį vaizdą, kurį būtų lengva atkartoti.

juodo liūto tatuiruotė

Liūtai kaip nacionaliniai simboliai

Kartais liūto tatuiruotė gali būti nuoroda į nacionalinį pasididžiavimą ir priklausymą. Liūtas yra kelių šalių, įskaitant Albaniją, Belgiją, Bulgariją, Angliją, Etiopiją, Liuksemburgą, Nyderlandus ir Singapūrą, nacionalinis gyvūnas.

Astrologinės liūto tatuiruotės

Astrologinis ženklas Liūtas yra liūto atvaizdas. Liūto tatuiruotė gali būti nuoroda į asmens Zodiako ženklą, jei jie mano, kad astrologija yra svarbi jų gyvenime.

Tai gali būti pavaizduota tatuiruotės dizaine tiesiogiai-su Liūto Zodiako simboliu-arba netiesiogiai-su liūto tematika.

Liūtas asocijuojasi su ugnimi ir saule – tai įdomu, nes liūtai dažniausiai yra naktiniai padarai.

karaliaus liūto tatuiruotė

Popkultūros liūto tatuiruotės

Lygiai kaip liūtai buvo labai paplitę įvairiose mitologijose, taip jų įtaka per populiariąją kultūrą tęsiasi iki šių dienų.

Šiuolaikinės kultūros liūtų pavyzdžiai yra Liūtas karalius, išmintingasis Aslanas knygų ir filmų serijoje „Narnijos kronikos“ ir liūtas, simbolizuojantis „Grifindoro namų“ drąsą serijoje „Haris Poteris“..

Liūto tatuiruotės gali būti nuoroda į šiuos ir kitus išgalvotus personažus.

liūto tatuiruotė

Liūto tatuiruotės vietos

Liūto tatuiruotės dizainą gali būti sudėtinga sumažinti iki mažiausių dydžių. Jei galvojate pasidaryti liūto tatuiruotę mažoje erdvėje, pavyzdžiui, ant kaklo ar riešo, tikėkitės, kad dizainas apims mažiau detalių nei didelės tatuiruotės.

Visų pirma, kad sukurtumėte realias liūto tatuiruotes, apsvarstykite didesnes sritis, tokias kaip krūtinė, nugara, šonkauliai, šlaunys, blauzdos ar skrandis. Liūtai taip pat puikiai tinka rankovėms ir pusiau rankovėms. Jei jūsų dizainas apima tik liūto galvą, galbūt galėsite išsisukti su mažesnio dydžio tatuiruotėmis.

Jei jau pasirinkote savo liūto tatuiruotės dizainą, bet kuris gerbiamas tatuiruočių meistras galės patarti, kaip pasirinkti tinkamiausią dydį ir vietą. Svarbu būti protingam ir pasitikėti jų sprendimais – jei dizainas, kuriame yra per daug įmantrumų, per daug sumažintas, greičiausiai jis nebus labai senas.

42-Liūtas-tatuiruotė

Paskutiniai žodžiai

Liūto tatuiruotės yra prasmingos ir gražios. Galėdami išreikšti įvairias vertybes ir idėjas, jie sukuria tikrai nuostabias tatuiruotes, kurios tikrai traukia akį ir turi daug originalumo.

Žemiau esanti galerija suteiks jums daug idėjų ir įkvėpimo jūsų pačių liūto tatuiruotei. Praneškite mums, kurie jums labiausiai patinka komentaruose!

11809837_441864546018683_1881542359_n (1)11374238_415013205351659_2008339845_nliūto tatuiruotėliūto tatuiruotėliūto tatuiruotėliūto tatuiruotėliūto tatuiruotėliūto tatuiruotėliūto tatuiruotėliūto tatuiruotėliūto tatuiruotėliūto tatuiruotėliūto tatuiruotėliūto tatuiruotėliūto tatuiruotėliūto tatuiruotėliūto tatuiruotėliūto tatuiruotėliūto tatuiruotėliūto tatuiruotėliūto tatuiruotėliūto tatuiruotėliūto tatuiruotėliūto tatuiruotėliūto tatuiruotėliūto tatuiruotėliūto tatuiruotėliūto tatuiruotėliūto tatuiruotėliūto tatuiruotėliūto tatuiruotėliūto tatuiruotėliūto tatuiruotėliūto tatuiruotėliūto tatuiruotė10731965_814494348670837_643648992_n11199405_1774226579470833_431516108_n11311602_1022626051103856_1078493555_n11326306_659819560785197_2105057080_n11327903_682736791871050_968171785_n

3D riaumojimas-liūtas-tatuiruotė ant krūtinės 3D riaumojimas-liūtas-tatuiruotė-ant rankovių-vyrams 5-liūto tatuiruotė  13-Liūtas-tatuiruotė 14-Liūtas-tatuiruotė 20-Cool-liūtas-tatuiruotė-genčių stiliaus 22-Liūtas-tatuiruotė 23-Didenybė-Liūtas 24-Afrikos tema-by-Tibor-Galiger 26-Liūtas-tatuiruotė 27-Liūtas-tatuiruotė  33-Tribal-Lion-Tattoo 34-liūto-baltojo-punjabi-rašymo tatuiruotė   50-Tribal-Lion-Tattoo Nuostabus liūto krūtinės tatuiruotės dizainas vyrams Nuostabi-maorių-polineziečių-liūtų-tatuiruotė-dizainas-ant krūtinės avkjmg Juoda-balta-Liong-tatuiruotė-su-Pioner-Unit-Flag Spalvotas-krūtinės-liūto-tatuiruotės dizainas-vyrams Spalvotas-liūtas-tatuiruotė ant peties  Cool-Lion-Head-Tattoo-on-ChestPora-liūtas-kova-tatuiruotė-dizainas-ant krūtinės  Mergina-liūtas-tatuiruotė-dizainas ant šlaunies  Aukso spalvos liūto krūtinės tatuiruotės dizainas Geros liūto rankos tatuiruotės vyrams Puiki nugaros liūto tatuiruotė vyrams liūto tatuiruotės dizainas 3d 4  Liūtas ir žvaigždė-kojos-tatuiruotė-dizainas-vyrams  Liūtas-galva-tatuiruotė-dizainas ant peties Liūtas-galva-tatuiruotė-mergaitei ant nugaros  Lion-Head-Tattoo-on-Chest-For-Men „Lions-Tattoo-Design-with-Lion-Kid-For-Men“ Liūtas-tatuiruotė Lion-Tattoo-Design-For-Men-on-Leg  Liūtas-tatuiruotė-mergaitei-ant rankovės Liūtas-tatuiruotė-moterims-ant šlaunies Liūtas-tatuiruotė-idėjos-ant šlaunies Liūtas-tatuiruotė ant peties  Šonkauliai-liūtas-tatuiruotė-dizainas-vyrams Riaumojantis-liūtas-tatuiruotė-ant krūtinės Tribal-Abstract-Lion-Tattoo-Design