150 tradicinių genčių tatuiruočių modelių vyrams ir moterims

Genčių tatuiruotės yra tokios pat paslaptingos, kaip ir senovės kultūros, kurios jas įkvepia.

Dėl jų mįslingos išvaizdos ir dizaino simetrijos bei įmantrumo vizualinio patrauklumo jie tampa vienu iš populiariausių šiandienos tatuiruočių meno pasirinkimų.

10932499_817908018330133_1197731793_n

Ką reiškia genčių tatuiruotės??

Galvojant apie genčių tatuiruotes, daugumai žmonių galvoje ateina du dalykai.

Pirmasis yra bendras genčių tatuiruočių stilius, ypač populiarus 80 -ųjų pabaigoje ir 90 -aisiais.

Tai modeliai, susidedantys iš susipynusių juodų spygliuotų linijų, storesnių viduryje ir siaurėjančių iki taško abiejuose galuose.

Jie būtų visiškai abstraktūs arba panašūs į formą – dažnai drakonai ar paukščiai.

Paprastai jie buvo tik dekoratyvūs, o ne simbolizavo ką nors konkretaus.

genčių rankovių tatuiruotė

Kita frazės „genčių tatuiruotės“ reikšmė labiau pagrįsta istorija nei šiuolaikiniais tatuiruočių stiliais.

Senovės gentys ir civilizacijos naudojo savitas tatuiruotes, norėdamos pranešti likusiai grupės daliai apie atskirų narių statusą ir pasiekimus bei atskirti save nuo kitų genčių.

Šių dienų genčių tatuiruotės primena tradicinį šių genčių genčių meną.

90 -ųjų dekoratyvinės „genčių“ tatuiruotės palaipsniui buvo pakeistos genčių menu, kuris yra nuoroda į tam tikrą gentį ar kultūrą.

genčių vyrų tatuiruotė

Šiais laikais genčių tatuiruočių dizainas paprastai yra daug sudėtingesnis ir sudėtingesnis nei prieš dvidešimt ar trisdešimt metų ir dažniausiai įkvėptas originalių jų kilmės kultūros prasmių ir simbolikos.

Nors jie išlaikė savo vaizdinį patrauklumą, jie taip pat yra persmelkti paslėptos prasmės.

11325293_1618190725107237_128261679_n

Genčių tatuiruočių istorija

Pasakyti, kad genčių tatuiruotės turi ilgą istoriją, būtų per mažai – mes kalbame apie mažiausiai penkių tūkstančių metų istoriją.

Remiantis archeologų atrastais įrodymais, įvairias genčių grupes visame pasaulyje tatuiruotes praktikuoja bent jau nuo neolito laikų.

Ankstyviausias tikrosios tatuiruotės pavyzdys, kuris iki šiol buvo atskleistas, datuojamas maždaug 3200 m.

Tiesą sakant, seniausia žinoma žmogaus mumija Europoje yra ir ankstyviausias tatuiruočių ant žmogaus odos pavyzdys.

Ledynininkas Ötzi buvo atidengtas 1991 metais Ötztalio Alpėse – kalnų grandinėje, apimančioje pietinę Austriją ir šiaurinę Italiją – ir ant odos nešiojo genčių tatuiruotes.

genčių krūtinės tatuiruotė

„Ötzi“ iš viso turėjo 61 (!!) tatuiruotę, kurią sudarė 19 juodųjų linijų grupių.

Nelabai žinoma apie šių tatuiruočių taikymo metodą, tačiau buvo pasiūlyta, kad jos galėjo būti susijusios su skausmo malšinimo praktika. Pigmentas, naudojamas Ötzi odai dažyti, atsirado iš suodžių.

Nors ir seniausias, „Ötzi“ nėra vienintelis tatuiruotų mumijų pavyzdys – kitos buvo atrastos toli viena nuo kitos, kaip Aliaska, Mongolija, Egiptas, Kinija, Sudanas ir Filipinai.

Šiuolaikiniai genčių įkvėpti tatuiruočių dizainai yra pagrįsti daug vėlesnėmis gentimis-tomis, kurių kultūros, mitologijos ir simbolika šiandien žinomos ir gana gerai suprantamos.

11333443_1632756270339967_2137249037_n

Polinezijos genčių tatuiruotės

Genčių tatuiruočių dizainas, kilęs iš Polinezijos kultūrų, šiandien yra bene populiariausias pasirinkimas.

Polinezija yra daugiau nei tūkstančio salų, patenkančių į Polinezijos trikampį, rinkinys – sritis tarp Havajų, Naujosios Zelandijos ir Velykų salos.

Tatuiruočių tradicija Polinezijoje siekia mažiausiai du tūkstančius metų. Kaip ir daugumos genčių tatuiruočių atveju, polinezietiškos tatuiruotės buvo pilnametystės ir ypatingų laimėjimų ženklai, dažniausiai susiję su karu, mūšiais, drąsa ir jėga.

genčių rankų tatuiruotės

Tatuiruotės buvo laikomos šventa praktika ir apėmė daugybę ritualų – tik po jų atlikimo asmeniui buvo leista pasidaryti tatuiruotę.

Įprasti Polinezijos genčių tatuiruočių elementai yra ryklio dantys, vandenyno bangos, ietys ir enata – Polinezijos genties simbolis žmogaus figūrai. Gyvūnai taip pat yra dažna tema – ypač vėžliai, driežai ir erškėčiai.

Tatuiruotės reikšmė ne tik turi ypatingą reikšmę, kurią suteikia šis simbolių naudojimas, bet ir išdėstymas. Pavyzdžiui, polinezietiškos tatuiruotės ant pečių ir rankų yra susijusios su jėga ir drąsa, ant dilbių ir rankų – kūrybiškumas ir rankų įgūdžiai, o ant krūtinės – garbė ir nuoširdumas.

genties dilbio tatuiruotė

Kadangi Polinezija yra tokia didelė salų kolekcija, nenuostabu, kad šių tatuiruočių išreikšta simbolika nebuvo būdinga kiekvienai Polinezijos trikampio vietai.

Havajų ir Samoa tatuiruotės turbūt labiausiai išsiskiria, nors mes taip pat išskiriame Markeso salų, Tahitijos, Velykų salų, Tongos ir Kuko salų tatuiruočių stilius.

Norėdami sužinoti daugiau, peržiūrėkite mūsų straipsnį apie Polinezijos tatuiruotes – ten rasite išsamią simbolių ir modelių, naudojamų šiuose genčių projektuose, reikšmių apžvalgą.

Tradicinė genčių tatuiruotė

Havajų genčių tatuiruotės

Havajų genčių dizainuose yra daug abstrakčių modelių, vėžlių ir gėlių.

Havajų genčių kultūroje tatuiruotės buvo ne tik pilnametystės ir drąsos ženklai – jos taip pat buvo laikomos apsauginiais talismanais arba priemone pagerbti mirusį šeimos narį..

11355704_1661513850795137_119653563_n

Samoa genties tatuiruotės

Samoa tatuiruotės, skirtos nešėjo socialinei padėčiai pažymėti, pirmiausia buvo stiprybės, autoriteto ir rango ženklai.

Kadangi tatuiruočių įrankis buvo ryklio dantis arba kiaulės dantis, o ne adata, procesas buvo labai skausmingas. Buvo laikoma didžiuliu nesąžiningumu, jei asmuo nešioja neišsamią tatuiruotę, nes tai rodo silpnumą ir ištvermės stoką.

11370985_1236252776400982_2045380268_n

Maorių genčių tatuiruotės

Manoma, kad maoriai iš pradžių buvo klajojanti polineziečių gentis, apsigyvenusi dabartinėje Naujojoje Zelandijoje.

Dėl to, kad kelis šimtmečius jie buvo atskirti nuo likusios Polinezijos, maoriai sukūrė kultūrą, kuri visiškai skiriasi nuo likusio regiono.

Tai viena iš nedaugelio genčių kultūrų, išlikusių iki šių dienų – 2018 m. Naujojoje Zelandijoje gyveno daugiau nei 775 000 žmonių, identifikavusių kaip maorių..

gyvatės genties tatuiruotė ant rankos

Tatuiruočių tradicija tarp maorių yra ypač gerai išvystyta, modeliams ir išdėstymams priskiriamos itin specifinės reikšmės.

Tiesą sakant, tai yra neatskiriama maorių kultūros dalis-tam tikros maorių genčių tatuiruotės yra skirtos tik maorių žmonėms, o ne maorių asmenims jas laikyti yra įžeidžianti riba.

Tradicinės maorių genčių tatuiruotės paprastai daromos ant veido ir galvos, o linijos ir modeliai pasakoja visą asmens gyvenimo istoriją, įskaitant jų rangą ir statusą, pasiekimus, motinos ir tėvo kilmę ir kartais net jų parašą.

nuostabi krūtinės ir rankos tatuiruotė

Tatuiruotes daugiausia sudaro linijos, kurių išdėstymas apibrėžia prasmę. Iš pradžių maorių genčių tatuiruotės buvo padarytos naudojant įrankį, panašų į kaltą, todėl net po gijimo odos matomi grioveliai.

Šiais laikais genčių tatuiruotes, įkvėptas maorių meno, geriausia padaryti ant rankų, kojų ar krūtinės, o konkrečioms reikšmėms išreikšti naudojami simboliai ir užpildymo modeliai..

Norėdami sužinoti daugiau apie tai ir pamatyti nuostabius dizainus, peržiūrėkite mūsų specialų straipsnį apie maorių tatuiruotes.

11430195_1614589998821448_1971047611_n

Actekų genčių tatuiruotės

Actekai buvo klajoklių gentis iš šiaurės Meksikos, kuri XIII amžiaus pradžioje apsigyveno Mesoamerikoje ir greitai išplėtė savo įtaką visoje centrinėje Meksikoje. Actekų imperija žlugo XVI amžiuje po europiečių atvykimo.

Actekai, žinomi dėl itin kruvinų žmonių ir gyvūnų aukų žiaurioms dievybėms, taip pat mėgo meną ir architektūrą-ir ​​pastaroji įkvepia daugumą šiandieninių actekų tematikos genčių tatuiruočių.

genčių visos rankos tatuiruotė

Mažai sutariama, kiek actekai dalyvavo tatuiruočių daryme, tačiau apskritai sutariama, kad jie tikriausiai turėjo genčių tatuiruočių tradicijas, kaip ir visos aplinkinės gentys.

Dažniausios actekų tatuiruočių temos yra kariai, saulė, ereliai ir abstraktūs modeliai.

Ne mažiau populiarūs yra actekų kalendorių suprojektuoti dizainai, sukurti pagal actekų sukurtą kalendoriaus akmenį, pasakojantį apie visatos sukūrimo istoriją..

Jei tai jus domina, peržiūrėkite šį straipsnį ir galeriją, kurią sukūrėme apie actekų tatuiruotes.

Tradicinė genčių tatuiruotė

Majų genčių tatuiruotės

Majai buvo dar viena senovės Amerikos civilizacija, egzistavusi tuo pačiu metu kaip ir actekų imperija. Pagrindinis skirtumas tarp šių dviejų yra tas, kad nors actekai buvo susitelkę į užkariavimą ir karą ir žinomi dėl savo smurto, majai buvo taikesni ir didžiąją savo pastangų dalį sutelkė į kultūrinius ir mokslinius siekius.

Majų genčių tatuiruotės dažniausiai buvo religinės tematikos ir buvo daromos kaip būdas gerbti ir pamaloninti dievus. Tai buvo viena iš daugelio kūno modifikavimo formų, kuriomis, be auskarų, užsiėmė ši civilizacija.

dryžuota nugaros tatuiruotė

Tatuiruotės taip pat buvo drąsos ir stiprybės ženklas, atsižvelgiant į tai, kad procesas buvo skausmingas, o tatuiruotės linkusios į infekciją ir komplikacijas.

Majai tatuiruotės turėjo kitą tikslą – pažymėti priešus ir nusikaltėlius. Mūšyje nugalėję kitą gentį, jie pralaimėjusioje pusėje pažymėjo likusius karius.

Jie taip pat uždėtų tatuiruotes ant vagių ir kitų nusikaltėlių kaktos savo bendruomenėse, kad jiems būtų nuolat gėda už jų nusikaltimų nesąžiningumą.

genčių krūtinės ir žasto tatuiruotė

Šiuolaikiniai majų genčių tatuiruočių dizainai iš esmės yra majų skulptūros ir architektūros darinys. Juose vaizduojamos majų dievybės ir raižiniuose rasti simboliai bei kiti išlikę majų menai.

Šie dizainai dažniausiai būna dideli ir sudėtingi, dažniausiai juodi ir dažniausiai yra tik dekoratyvūs.

Tradicinė genčių tatuiruotė

Indėnų genčių tatuiruotės

Beveik kiekviena genčių kultūra užsiima tatuiruotėmis, o vietiniai amerikiečiai nesiskiria – nors jų vaizdiniai ir simbolika gana drastiškai skiriasi nuo aukščiau aprašytų.

Indėnų gentys tatuiruotes naudojo ritualiniais, estetiniais ir identifikavimo tikslais, taip pat atsižvelgė į kai kuriuos tatuiruočių apsauginius žavesius.

Kariai gavo tatuiruotes, kad pažymėtų savo pergales mūšyje, tam tikrų genčių nariai dėvėjo tatuiruotes, kad taptų bendruomenės dalimi, o kai kurie tikėjo, kad tatuiruotės apsaugo juos nuo žalos arba suteikia jiems antgamtinių galių per ryšį su dvasiniu pasauliu.

genties nugaros tatuiruotė

Šios tatuiruotės buvo padarytos naudojant aštrų kaulą ar uolą, kad pradurtų odą, o natūralūs dažai sukuria dėmę.

Šiais laikais Amerikos indėnų genčių tatuiruočių dizainai paprastai apima vaizdus, ​​kurie nurodo kultūrą apskritai, o ne remiasi prasme, kurią tam tikros tatuiruotės turėjo pačioms gentims praeityje.

Šiuolaikinės Amerikos indėnų tatuiruotės dažnai apima:

  • Svajonių gaudytojai – tai buvo vietinių amerikiečių rankų darbo talismanai, apsaugantys žmogų nuo košmarų. Jie yra vieno ar kelių lankų, kurių viduje yra austas raštas, puoštas plunksnomis ir karoliukais. Tai labai populiarus tatuiruotės pasirinkimas šiais laikais, gentinis ar kitoks, ir yra šimtai kūrybingų šio dizaino pavyzdžių.
  • Plunksnos – plunksnos, atstovaujančios paukščių dvasiai, vaidino svarbų vaidmenį Amerikos indėnų genčių kultūroje. Genčių tatuiruotės su skirtingų paukščių plunksnomis gali turėti skirtingas reikšmes – pavyzdžiui, erelio plunksnos reiškia drąsą.
  • Rodyklės – rodyklių tatuiruotės gali turėti daug skirtingų reikšmių, nors dažniausiai jos yra susijusios su apsauga, kryptimi ir atkaklumu.
  • Gyvūnai – gyvūnai ir gamtos pasaulis turėjo ypatingą reikšmę Amerikos indėnų kultūroje, todėl jie bendrai aptarė indėnų genčių tatuiruotes. Asmenys kartais gaudavo tatuiruotę su gyvūnu, kurio savybėmis ir jėgomis jie siekė sekti.
  • Genčių modeliai -dekoratyviniai modeliai, gauti iš Amerikos indėnų meno ir drabužių papuošalų, gali puikiai veikti kaip atskiras tatuiruotės dizainas arba kaip bet kurio kito Amerikos indėniškos tematikos elemento fonas.

Peržiūrėkite šį straipsnį apie Amerikos indėnų tatuiruotes, kad gautumėte daugiau idėjų ir išsamių skirtingų genčių simbolių paaiškinimų.

Tradicinė genčių tatuiruotė

Kinijos genčių tatuiruotės

Nors Kinijoje tatuiruočių kūrimo istorija siekia tūkstančius metų, Kinijoje tatuiruotės niekada nebuvo įprasta praktika. Daugeliu atvejų tai buvo laikoma kūno šmeižtu, todėl į jį žiūrėjo.

Tiesą sakant, kaip ir majų bei japonų kultūrose, tatuiruotės Kinijoje kurį laiką buvo bausmės forma – žymint nusikaltėlius, siekiant užtikrinti, kad jie niekada nebus visiškai priimti kinų bendruomenėse.

genties tatuiruotė ant žasto

Dauguma šių dienų kinų genčių tatuiruočių yra tiesiog dizainas, pagrįstas tradiciniais kinų vaizdais, kilusiais iš kinų vaizduojamojo meno. Tarp populiariausių pasirinkimų yra drakonai, tigrai ir abstraktūs dekoratyviniai raštai, taip pat frazės, parašytos kinų rašmenimis.

Kadangi pagrindinė Kinijos tatuiruotė niekada nebuvo laikoma kultūriniu elementu, dauguma žmonių nesupranta, kad yra nemažai kinų mažumų grupių, turinčių tvirtas tatuiruočių tradicijas..

Tradicinė genčių tatuiruotė

Dulong genčių tatuiruotės

Dulongo žmonės gyvena palei Dulong upę Kinijos pietuose. Tarp šios grupės moterų dažnai pasidaro veido tatuiruotes.

Šio papročio istorija siekia Mingų dinastiją (maždaug prieš 350 metų) ir yra gana tamsi.

Gentis dažnai atsidurdavo kaimynų atakoje, o po kiekvieno reido Dulongo moterys būtų laikomos vergėmis.

Jie pradėjo tatuiruoti veidus, siekdami, kad įsiveržę vyrai atrodytų mažiau patrauklūs.

uola su genties tatuiruote

Nors, laimei, dulongai šiais laikais neturi ko bijoti priešų reidų, tatuiruotės buvo įtrauktos į genties tradiciją ir dabar laikomos perėjimo į pilnametystę apeigomis..

Būdamos 12 ar 13 metų visos „Dulong“ moterys pasidaro veido tatuiruotes kaip brandos ženklus.

Dai genčių tatuiruotės

Kinijos „Dai“ grupė yra dar vienas genčių tatuiruočių pavyzdys Kinijoje. Tarp dajų tiek vyrai, tiek moterys pasidaro tatuiruotes būdami 14 ar 15 metų, vėlgi kaip apeigos į pilnametystę apeigos.

Dai moterys dažniausiai turi tatuiruotes ant rankų ir rankų, o vyrai jas pasidaro bet kurioje kūno vietoje, paprastai taip, kad pabrėžtų jų raumenų kontūrus ir atkreiptų dėmesį į jų jėgą.

Įprastas Dai genčių tatuiruočių dizainas apima drakonus ir tigrus.

Tradicinė genčių tatuiruotė

Li genties tatuiruotės

Li žmonės gyvena Hainano saloje, esančioje pietinėje Kinijos pakrantėje, ir, kaip ir daugumos salų kultūrų, jų papročiai skiriasi nuo netoliese esančios žemyno. Įdomu tai, kad šioje kultūroje moterys dėvi didžiąją dalį tatuiruočių.

Būdamos 13 ar 14 metų, Li mergaitės tradiciškai pasidarydavo tatuiruotę ant kaklo ir veido srities per keturias – penkias dienas. Kitos trys dienos apims tolesnes tatuiruotes – ant rankų ir kojų. Tai buvo brandos pasiekimo ženklas. Ištekėjusios moterys tęstų rankas, kad apimtų ir rankas.

kietos kojos genties tatuiruotė

Li yra ne viena gentis, o genčių kolekcija. Kiekviena gentis turėtų skirtingus ženklus, kad moters tatuiruotės taip pat reikštų jos priklausymą tam tikrai bendruomenei.

Tuo tarpu vyrai negavo atitinkamų tatuiruočių. Kai kuriems buvo žinoma, kad ant riešų buvo ištatuiruoti trys mėlyni taškeliai, nors tai buvo padaryta medicininiais, o ne estetiniais ar ritualiniais sumetimais..

Tradicinė genčių tatuiruotė

Keltų genčių tatuiruotės

Keltai buvo ne viena bendruomenė, o genčių kolekcija. Iš Vidurio Europos kilusi jų kultūra siekia net 1200 m. Didžioji Britanija, Airija ir Škotija šiais laikais dažniausiai laikomos keltų tautomis.

Keltų gentys turėjo plačias tatuiruočių tradicijas, pirmiausia mūšio tikslais. Kariai dėvėtų tatuiruotes – kartais net dengiančias visą kūną – kaip būdą įbauginti savo priešininkus mūšyje.

Nešiojantys mažus šarvus, padengtus tatuiruotėmis, su dygliuotais plaukais, nudažyti ryškiomis spalvomis, jie turėjo atrodyti įspūdingai.

išsami genties rankos tatuiruotė

Įdomu tai, kad keltų tatuiruotės dažniausiai buvo ryškiai mėlynos, o ne juodos. Keltai naudojo dažus, gautus iš Woad augalo lapų.

Dauguma keltų genčių tatuiruočių šiais laikais labai priklauso nuo keltų mazgų – galbūt ryškiausių ir atpažįstamiausių vizualinių užuominų, identifikuotų su šia civilizacija.

Mazgai yra susipynusių linijų ir formų, paprastai skirtų begalybės ir pusiausvyros sąvokoms, formos.

genčių tatuiruotė

Paskutiniai žodžiai

Nesvarbu, ar norite gauti tatuiruotę, išreiškiančią prasmę per tam tikros genties simboliką, ar tik po tatuiruotės, kuri yra tik dekoratyvi, jūs negalite suklysti su genčių tatuiruotėmis.

Labai universalus, puikiai tinka rankovėms, visai nugarai ir kitiems dideliems daiktams, kuriuos galima pridėti laikui bėgant, jie išlieka vienas iš geriausių tatuiruočių mėgėjų pasirinkimų visame pasaulyje.

Tradicinė genčių tatuiruotėTradicinė genčių tatuiruotė

genčių tatuiruotėgenčių tatuiruotėTradicinė genčių tatuiruotėgenčių tatuiruotėgenčių tatuiruotėgenčių tatuiruotėTradicinė genčių tatuiruotėTradicinė genčių tatuiruotėTradicinė genčių tatuiruotė

Tradicinė genčių tatuiruotėgenčių tatuiruotė (1)genčių tatuiruotė (2)genčių tatuiruotėTradicinė genčių tatuiruotėgenčių tatuiruotėgenčių tatuiruotėgenčių tatuiruotėgenčių tatuiruotėgenčių tatuiruotėgenčių tatuiruotė

2. Deimantas ant kulkšnies

Kulkšnių genčių tatuiruotės

3. Ausų užpakalinės genties menas

Ausų genties tatuiruotės gale

Paukščių genčių tatuiruotės

9. Paukštis su raudona širdimi

Paukštis su raudonos širdies genties tatuiruotėmis

10. Kvapą gniaužiančios pilvo ir šonkaulių tatuiruotės

Kvapą gniaužiančios pilvo ir šonkaulių genčių tatuiruotės

11. Drugelio genties menas

Drugelių genčių tatuiruotės

12. Drugelio dizainas

Drugelių genčių tatuiruočių dizainas

Gėlių Polinezijos genčių tatuiruotės

17. Gėlė ant kojos

Gėlių genčių tatuiruotės ant kojų

19. Pėdų tatuiruotės įkvėpimas

Pėdų genčių tatuiruočių įkvėpimas

Rankų genčių tatuiruotės

24. Indijos grožis

Indijos grožio genčių tatuiruotės

25. Miela gėlė

Graži gėlė su genčių tatuiruotėmis

26. Maorių viso kūno genties menas

Maorių viso kūno genčių tatuiruotės

27. Mėnulis ir saulė

Mėnulio ir saulės genčių tatuiruotės

28. Kaklo iki nugaros dizainas

Genties tatuiruotės nuo kaklo iki nugaros

29. Kaklo nugara iki viršutinio stuburo

Kaklo genčių tatuiruotės

30. Kaklo tatuiruotės įkvėpimas moterims

Kaklo genčių tatuiruotės moterims

32. Graži gėlė

Graži gėlė su genčių tatuiruotėmis

34. Raudonasis drugelis

Raudonų drugelių genčių tatuiruotės

35. Raudona ir oranžinė gėlė

Raudonų gėlių genčių tatuiruotės

Seksualios kaklo ir stuburo genčių tatuiruotės

Seksualios šlaunų ir kojų genčių tatuiruotės

Seksualios genčių tatuiruotės ant šlaunų

41. Havajų genčių meno dizainas ant peties

Pečių Havajų genčių tatuiruočių dizainas

42. Pečiai į veidą

Genties tatuiruotės nuo peties iki veido

44. Mažas mėnulis

Mažų mėnulių genčių tatuiruotės

Stuburo genčių tatuiruotės moterims

47. Žvaigždės

Žvaigždžių genčių tatuiruotės

48. Saulė viršutinėje nugaros dalyje

Saulės genčių tatuiruotės

49. Simboliška

Simbolinės genčių tatuiruotės

50. Šlaunys ir koja

Šlaunų ir kojų genčių tatuiruotės

51. Kryžius šone

Kryžius šoninėse genčių tatuiruotėse

52. Genties menas moterims

Genčių tatuiruotės moterims

54. Unikalus drakonas

Unikalios drakonų genčių tatuiruotės

55. Geriausias moterų rankų tatuiruotės dizainas

Moterų ginklų genčių tatuiruočių dizainas

1. Visa rankovė pusė krūtinės

Visos rankovės pusės krūtinės genčių tatuiruotės

2. Vėžlys ant nugarosVėžlių genčių tatuiruotės atgal

3. Šaunios kūno tatuiruotės vyrams

Šaunios genčių tatuiruotės vyrams

4. Geriausios genčių maorių tatuiruotės vyrams

Genčių maorių tatuiruotės vyrams

5. Idealus tigro dizainas

Tigro genčių tatuiruotės

6. Roko ranka

Roko rankų genčių tatuiruotės

7. Tvirtas dizainas ant kojos

Tvirtos kojų genties tatuiruotės

8. Tvirtos sudėtingos tatuiruotės ant rankos

Tvirtos sudėtingos genčių tatuiruotės ant rankos

9. Tvirtas, sudėtingas rankos tatuiruotės dizainas

Tvirtos rankos genčių tatuiruočių dizainas

10. Kaukolės ir akis

Kaukolių ir akių genčių tatuiruotės

11. Paprastas tatuiruotės dizainas

Paprastos genčių tatuiruotės ant pusės kūno

12. Nuostabus pusės kūno tatuiruotės dizainas

Paprastos genčių tatuiruotės

13. Nuostabios krūtinės, pečių ir rankų tatuiruotės

Pečių ir rankų maorių genčių tatuiruotės

14. Paprastas juodos tatuiruotės dizainas

Genties ir pečių tatuiruotės vyrams

15. Pečių ir rankų tatuiruočių įkvėpimas

Pečių ir rankų genčių tatuiruotės

Seksualios pečių genties tatuiruotės

17. Samoa genties meno tatuiruotės ant pusės kūno

Žemaitijos genties tatuiruotės

18. Polinezijos genčių meno tatuiruotės ant bicepso

Polinezijos genčių tatuiruotės ant bicepso

19. Polinezijos dizainas ant krūtinės ir rankos

Polinezijos krūtinės rankos genčių tatuiruotės

20. Išskirtinis polinezietis

Išskirtinės Polinezijos stiliaus genčių tatuiruotės

21. Oranžinė ir juoda spalva

Oranžinės juodos genčių tatuiruotės

22. Maorių tatuiruočių įkvėpimas

Maorių genčių tatuiruotės

23. Manta Ray tatuiruočių dizainas

Manta Ray nugaros genčių tatuiruotės

24. Liūto dizainas ant rankos

Liūto genčių tatuiruotės

25. Liūto genties menas

Liūto genčių tatuiruotės

Karštos ir seksualios genčių tatuiruotės ant rankos ir peties

27. Havajų kario tatuiruotės dizainas

Havajų karių genčių tatuiruočių dizainas

28. Havajų dizainas ant krūtinės ir rankos

Havajų genčių tatuiruotės ant krūtinės ir rankos

29. Havajų tatuiruočių įkvėpimas

Havajų genčių tatuiruotės

30. Havajų uodegos tatuiruotės dizaino įkvėpimas

Havajų uodegos genčių tatuiruotės

31. Simbolinis Havajų tatuiruočių dizaino įkvėpimas

Havajų begalybės genčių tatuiruotės

32. Havajų grupė

Havajų grupės genčių tatuiruotės

33. Geriausias „Hardcore“ tatuiruotės dizainas

Kietosios genčių tatuiruotės

34. Nuostabi tatuiruotė pusei rankovių

Pusiau rankovių genčių tatuiruočių įkvėpimas

35. Puikus išsamus tatuiruotės įkvėpimas

Puikus išsamus genčių tatuiruočių įkvėpimas

36. Nuostabus sudėtingas dizainas ant rankos

Geros genčių tatuiruotės

37. Havajų žuvis

Žuvies Havajų genčių tatuiruočių dizainas

38. Ugnis ant pusės kūno dizaino

Iš pradžių paskelbta „A Celebrity News“

39. Filipinų „Alibata“ su sudėtingu dizainu

Filipinų genčių tatuiruotės

40. Geriausias Egipto įkvėptas

Egipto genčių tatuiruotės su rankovėmis

41. Išsamus maorių genčių įkvėpimas

Išsamios maorių genčių tatuiruotės

42. Kryžius suvyniotas su genčių dizainu

Kryžiaus genčių tatuiruotės ant rankos

43. Akcentuota tatuiruotė – prieš ir po

Viršelio genčių tatuiruotės

44. Šaunus tatuiruotės dizainas ant stuburo

„Cool Back“ genčių tatuiruotės

45. Polinezijos genčių dizainas ant krūtinės

Polinezijos genčių tatuiruotės krūtinėje

46. ​​Visa nugaros tatuiruotė su įvairiais dizainais

Didžiųjų genčių tatuiruočių įkvėpimas

47. Genčių meno įkvėpimas ant nugaros

Atgal genčių tatuiruotės įkvėpimas

48. Juodos ir žalios genčių dizaino tatuiruotės

Atgal Žalios ir juodos genčių tatuiruotės

49. Genčių actekų tatuiruotės dizainas ant krūtinės ir rankos

Actekų stiliaus genčių tatuiruotės

50. Kitas nuostabus Polinezijos tatuiruotės dizainas

Nuostabios rankos pečių ir krūtinės genčių tatuiruotės

51. Pečių ir rankų tatuiruočių dizainas

Rankų genčių tatuiruotės vyrams

52. Geriausias rankų genčių meno įkvėpimas

Žmogaus rankos genčių tatuiruotės

53. Didžioji rankos ir krūtinės tatuiruotė

Rankų ir krūtinės didžiosios genčių tatuiruotės vyrams

54. Anakondos galvos gyvatės formos tatuiruotės įkvėpimas

„Anaconda“ galvos formos genčių tatuiruotės

55. Geriausias paprastas nugaros tatuiruotės įkvėpimas

Nuostabios nugaros genčių tatuiruotės juoda-genčių-tatuiruotė-ant pečių ir rankos keltų rankovių tatuiruotė šauni-maorių tatuiruotė    elegantiškas-genčių-tatuiruotės dizainas-mergaitėms Filipino-Kalinga-Tattoo-Freehand Filipinų genties tatuiruotė Filipinų genties tatuiruotė viso nugaros-genties tatuiruotė pilnas nugaros-genties-tatuiruotė-vyrams visos rankovės-genties-tatuiruotė pusės kūno-genties tatuiruotė pusiau rankovių-genties-tatuiruotė-vyrams Havajų-genčių-tatuiruotės-vyrams  japonas-drakonas

japonų genties raidžių tatuiruotės dizainas maorių menas maorių nugaros tatuiruotė maorių nugaros-genties tatuiruotė maorių tatuiruotė maorių tatuiruotė maorių tatuiruotė-spalvos-nugara maori-tattoo-polynsien maori-te-moko-tattoo-new-zealand Polinezietiškos tatuiruotės vyrams polinezijos pečių tatuiruotė  polinezietė-tatuiruotė-mergina polinezijos-genties-tatuiruotė krūtinės tatuiruotės vyrams samoan-tattoo-designs-for-men samoa-genties-tatuiruotė tatuiruotė-tatuiruotė tatuiruotė-genties-koja  genčių-krūtinės-rankovių-tatuiruotė genčių-drakono simbolis-tatuiruotė  tribal-ear-tattoo genčių-plunksnų tatuiruotė Genčių gėlės-tatuiruotės moterims genčių-gėlių-tatuiruotė tribal-Foot-Tattoo genčių-japonų-tatuiruotės ant kulkšnies genties kojos tatuiruotė Tribal-Lion-Tattoo genčių-liūtų tatuiruotė genčių modelio tatuiruotė tribal-phoenix-back-tattoo tribal-phoenix-back-tattoo  genties-kaukolės tatuiruotė genčių rankovė genčių-rankovių tatuiruotė Tribal-rankovė-tatuiruotė-vyrams genčių tatuiruotė genčių tatuiruotė Genčių tatuiruotės dizainas tribal-tattoo-designs-for-arms tribal-tattoo-designs-for-arms tribal-tattoo-designs-for-arms tribal-tattoo-designs-for-arms tribal-tattoo-designs-for-arms tribal-tattoo-designs-for-arms tribal-tattoo-designs-for-arms tribal-tattoo-designs-for-arms tribal-tattoo-designs-for-arms tribal-tattoo-designs-for-arms tribal-tattoo-designs-for-arm tribal-tattoo-designs-for-arms tribal-tattoo-designs-for-arms tribal-tattoo-designs-for-arms tribal-tattoo-designs-for-arms tribal-tattoo-designs-for-arms tribal-tattoo-designs-for-arms tribal-tattoo-designs-for-arms tribal-tattoo-designs-on woman tribal-tattoo-designs-for-arms tribal-tattoo-designs-for-arms tribal-tattoo-designs-for-arms tribal-tattoo-designs-for-arms tribal-tattoo-designs-for-arms genties tatuiruotė nuo kaklo iki peties tribal-tattoo-designs-for-arms tribal-tattoo-designs-for-arms tribal-tattoo-designs-for-arms tribal-tattoo-designs-for-arms tribal-tattoo-designs-for-arms genties tatuiruotė visa ranka tribal-tattoo-designs-for-arms tribal-tattoo-designs-for-arms tribal-tattoo-designs-for-arms tribal-tattoo-designs-for-arms tribal-tattoo-designs-for-arms tribal-tattoo-designs-for-arms tribal-tattoo-designs-for-arms tribal-tattoo-designs-for-arms tribal-tattoo-designs-for-arms tribal-tattoo-for-man  tribal-tattoo-on-back genčių-tatuiruotė-ant krūtinės-pečių ir šonkaulių genčių-tatuiruotės genčių tatuiruotės-ant nugaros-peties tribal-tattoo-rankovė-tatuiruotė