150 vyšnių žiedų tatuiruočių dizaino ir reikšmių

Vyšnių žiedai yra mažos rožinės gėlės, gaminamos vyšnių žiedų medžių.

Jie turi ypatingą reikšmę japonų kultūroje, todėl, kaip bebūtų keista, dažniausiai atsiranda japoniško stiliaus tatuiruotėse.

Šiame straipsnyje apžvelgsime vyšnių žiedų prasmę ir simboliką ir pažvelgsime į kai kurias populiariausias žydinčių medžių tatuiruočių dizaino idėjas.

vyšnių žiedų tatuiruotės

Apie vyšnių žiedus

Pradėkime pažvelgti į pačias gėles. Vyšnių žiedų medžiai yra Azijoje, ypač Japonijoje, Kinijoje, Pietų Korėjoje ir Indijoje.

Jos žydi pavasarį ir yra nuostabus reginys – milijonai šių gėlių pasirodo ant medžių, įspūdingu ir pakankamai įspūdingu reginiu, kad nusipelnytų savo festivalio Japonijoje.

Švelnios gėlės žydi tik dvi savaites. Pasibaigus šiam laikotarpiui, žiedlapiai nukrenta nuo medžių, kurie nebežydės dar metus.

didelė vyšnių žiedų tatuiruotė

Vyšnių žiedai Japonijos kultūroje

Vyšnių žiedai yra Japonijos nacionalinės gėlės, kur jie žinomi kaip sakuros, ir yra labai reikšmingi šalies kultūrai.

Ryškiausias to pavyzdys-šimtmečių senumo hamanio tradicija.

vyšnių žiedų tatuiruotės

Žodis „hanami“ pažodžiui reiškia „žiūrėti žiedus“, o paprotys apima maisto ir gėrimų nešimą į žiūrėjimo vietas, kad kartu su draugais ir šeima galėtumėte mėgautis žydinčių medžių vaizdais..

Hanamio metu mokyklos ir darbo vietos taip pat rengia sveikinimo vakarėlius. Tai galimybė užmegzti ryšius ir susirasti naujų draugų.

vyšnių žiedų tatuiruotės

Naktį hanami vadinamas yozakura. Poros naudojasi romantiška atmosfera, kurią suteikia žydintys medžiai naktį.

Vyšnių žiedų tatuiruotės reikšmė

Apskritai vyšnių žiedai siejami su pavasariu, atsinaujinimo laiku ir nepastoviu bei trumpalaikiu gyvenimo pobūdžiu.

Japonų vyšnių žiedų tatuiruotės reikšmė

Budistiniu požiūriu vyšnių žiedai gali būti vertinami kaip žmogaus egzistencijos ir jos nepastovios prigimties metafora.

Kadangi gėlės kiekvienais metais žydi tokį trumpą laiką, jos mums primena apie trumpalaikį gyvenimo pobūdį, susietą su budistinėmis mirtingumo, sąmoningumo ir gyvenimo dabartimi akimirkomis..

vyšnių žiedų tatuiruotės

Optimizmas yra dar viena prasmė, susieta su vyšnių žiedais, vėlgi susijusi su trumpalaikiu gėlių pobūdžiu.

Jie dažnai suprantami kaip tikėjimo metafora, kad nepaisant to, koks sunkus būna gyvenimas, visada ateina atsinaujinimo ir grožio metas.

Tuo pat metu jie mums primena, kad net kažkas tokio įspūdingo ir gražaus kaip vyšnių žiedai nesitęs amžinai, todėl turėtume gyventi kiekvieną akimirką iki galo ir pasinaudoti kiekvienu geru dalyku, kuris nutinka mūsų gyvenime.

vyšnių žiedų tatuiruotės

Japonijoje vyšnių žiedai taip pat buvo glaudžiai susiję su samurajų tradicijomis. Samurajai buvo laikomi drąsiais ir kilniais – vyšnių žiedų medis tai atspindi per gretimus stipraus ir tvirto kamieno elementus ir subtilias, trapias gėles.

Samurajai taip pat žinojo, kad jų gyvenimas gali nutrūkti bet kurią akimirką, ir jie turėjo sutikti su mirtimi-tai vėlgi reiškia trumpalaikes vyšnių žiedų gėles.

Vyšnių žiedų gėlės, nukritusios ant žemės, turėtų būti kritusio samurajaus simbolis. Įdomu tai, kad „kamikadzės“ pilotai šią gėlę naudojo kaip savo misijos simbolį.

Kamikaze buvo japonų pilotai Antrojo pasaulinio karo metu, kurių misijos buvo sąmoningai atsitrenkusios į priešo taikinius ir žuvo pilotas..

vyšnių žiedų tatuiruotės

Kinijos vyšnių žiedų tatuiruotės reikšmė

Vyšnių žiedų prasmė Kinijoje šiek tiek skiriasi nuo Japonijos, nors gėlė turi ne mažiau simbolinę vertę.

Kinijoje tai laikoma galios simboliu – dažniausiai moteriška galia ir moteriškas dominavimas, įskaitant moteriško grožio ir seksualumo sąvokas.

Vyšnių žiedų stiliaus tatuiruotės Kinijos požiūriu taip pat simbolizuoja grožį, gyvenimą ir sėkmę.

vyšnių žiedų tatuiruotė ant nugaros

Vyšnių žiedų tatuiruočių dizainas

Vyšnių žiedai gali būti vaizduojami tatuiruotėse įvairiais stiliais ir gali būti derinami su kitais elementais, kad būtų sukurtas dar prasmingesnis dizainas. Populiarūs pasirinkimai:

  • Tikroviškas vyšnių žiedas -fotorealistinės tatuiruotės, kartais vadinamos 3D tatuiruotėmis, siekia kuo tiksliau pavaizduoti tikrovę, kartais iki optinės iliuzijos. Vyšnių žiedai nėra ypač sudėtingi tatuiruotės elementai, o tai reiškia, kad nėra pernelyg sunku juos realiai pavaizduoti tatuiruotėje. Dažnai tatuiruotės tikslais gėlės bus padidintos – didesnės nei realiame gyvenime.
  • Akvarelės žiedų tatuiruotė – akvarelės tatuiruotės stilius imituoja akvarelės paveikslų išvaizdą – naudojant ryškias, bet šviesias spalvas, tarsi vietomis šiek tiek sušlakstytas ir susiduriančias viena su kita. Vyšnių žiedų dizaino atveju visa tatuiruotė gali būti padaryta akvarelės stiliumi arba gali apimti tvirtesnius kontūrus.
  • Tradicinio stiliaus tatuiruotė – tradicinis tatuiruočių stilius apima gana sunkius juodus kontūrus su daugmaž vientisa spalva. Šiek tiek, jei toks yra, šešėlis. Taip sukuriama drąsi, didelio kontrasto tatuiruotė, kuri nesiekia 3D dizaino realizmo ar akvarelės teptuko potėpio efekto.
  • Vyšnių žiedai ir samurajų tatuiruotė – kaip jau matėme, japonų kultūroje vyšnių žiedas yra glaudžiai susijęs su samurajais. Todėl suprantama, kodėl šie du elementai dažnai derinami – dažniausiai samurajaus įvaizdžio, apsupto vyšnių žiedų gėlėmis, pavidalu. Samurajų tatuiruočių prasmė dažniausiai kildinama iš samurajų reikšmių, visų pirma simbolizuojančių jėgą ir drąsa. Kitos reikšmės apima garbę, savidiscipliną, moralės kodeksų laikymąsi ir pagarbą. Nors tradiciškai samurajų tatuiruotės buvo dėvimos kaip rankovių, nugaros ar net viso kūno tatuiruotės, šiuolaikinės interpretacijos apima mažesnius dizainus, tokius kaip pusės rankovės ar pečių dalys.
  • Vyšnių žiedai ir Budos tatuiruotė – jei vyšnių žiedų prasmė, susijusi su budizmu, labiausiai jus kalba ir atspindi jūsų supratimą apie simbolį, šį dizainą tikrai verta apsvarstyti. Svarbu prisiminti, kad budistams tatuiruotė su Budos įvaizdžiu padėtas bet kur žemiau juosmens (pvz., ant šlaunies ar bet kur ant kojų) greičiausiai bus laikomas įžeidžiančiu ir nepagarbiu religijai – todėl geriausia tatuiruotę uždėti ant viršutinės kūno pusės, pvz., ant rankų , nugara ar pečiai.
  • Vyšnių žiedų ir kanji tatuiruotė – kanji yra japonų rašymo sistemoje naudojami simboliai. Vyšnių žiedai gali būti derinami su žodžiais ar sakiniais, parašytais kanji, kad būtų sukurta visiškai japoniška tema. Yra daug internetiniai ištekliai „kanji“ vertimams, kurie padės jums sukurti tinkamą dizainą ir įsivaizduoti, kaip atrodys jūsų rašymas. Prieš pasirenkant kanji vertimą, labai rekomenduojama patikrinti daugiau nei vieną šaltinį – visi esame girdėję istorijų, kai žmonės pasidarė kinų ar japonų rašydami tatuiruotes, o tai reiškė kažką visiškai kitokio, nei numatyta. Prieš visam laikui tatuiruojant kanji ant odos, būtų idealu pasikonsultuoti su japonu!
  • Vyšnių žiedų ir kolibrio tatuiruotė – tai ypač populiarus pasirinkimas pastaraisiais metais. Nors kolibriai nėra kilę iš tų pačių šalių, kaip ir vyšnių žiedas, abu simboliai puikiai dera kartu. Be kita ko, kolibriai simbolizuoja buvimą šiuo momentu (sąmoningą), džiaugimąsi gyvenimu ir pozityvumą.
  • Vyšnių žiedų vienos gėlės tatuiruotė – jei galvojate pasidaryti mažą, minimalistinę tatuiruotę, gali būti naudinga apsvarstyti vieną vyšnios gėlę. Ši parinktis gali atrodyti išties gražiai, nepakankamai, subtiliai, tuo pačiu metu perteikiant visą reikšmę, kurią turi didesnės vyšnių medžio tatuiruotės. Šis dizainas taip pat bus labai diskretiškas – jis ne tik mažas, bet ir dėl to, kad gėlė yra šviesiai rausvos spalvos, ji nebus labai kontrastinga su jūsų oda ir todėl nebus iškart matoma.

vyšnių žiedų tatuiruotė ant kojos

Vyšnių žiedų tatuiruotės

Vyšnių žiedai gali puikiai veikti kaip visų tatuiruočių, išskyrus mažiausius, objektas-ir net tada yra būdų, kaip jas pavaizduoti minimalistiškai, kaip aprašyta aukščiau dėl vienos gėlės dizaino idėjos.

Mažoms tatuiruotėms kai kurios geriausios išdėstymo galimybės apima riešą, kaklo nugarą ar šoną, kulkšnį ar pėdos šoną arba erdvę išilgai raktikaulio. Vieta tam tikru mastu diktuos geriausias dizaino galimybes – ir atvirkščiai.

Pavyzdžiui, jei esate tikri, kad norite, kad jūsų tatuiruotė būtų žemiau raktikaulio, dažniausiai pailgas dizainas, einantis po raktikaulio linija, bus geriausias pasirinkimas.

Vidutinės vyšnių medžio tatuiruotės geriausiai tiks ant rankų ar kojų, pečių, nugaros dalies ar šono (šonkaulių).

Vyšnių žiedų nugaros tatuiruotės pastaruoju metu buvo labai populiarios, dažniausiai tai būna vidutinio dydžio dizainas, kuris naudojasi „neigiama erdve“. Pavyzdžiui, vidutinio ir didelio dydžio vyšnių medžio tatuiruotės tik vienoje nugaros pusėje, o kitoje pusėje atsvertos kanji, atrodo tikrai neįtikėtinai.

Paskutiniai žodžiai

Vyšnių žiedų tatuiruotės yra puikus pasirinkimas tiek vyrams, tiek moterims, atstovaujančioms labai reikšmingas vertybes ir reikšmes Japonijos ir Kinijos kultūrose bei už jos ribų.

Be to, trumpalaikio laiko simbolio fiksavimas nesenstančioje, nuolatinėje tatuiruotėje turi savo prasmę ir svorį.

Peržiūrėkite mūsų didžiulę vyšnių žiedų stiliaus tatuiruočių galeriją, kur rasite dizaino idėjų ir įkvėpimo!

vyšnių žiedų tatuiruotėsvyšnių žiedų tatuiruotėsvyšnių žiedų tatuiruotėsvyšnių žiedų tatuiruotėsvyšnių žiedų tatuiruotėsvyšnių žiedų tatuiruotėsvyšnių žiedų tatuiruotėsvyšnių žiedų tatuiruotėsvyšnių žiedų tatuiruotės

vyšnių žiedų tatuiruotės (1)vyšnių žiedų tatuiruotėsvyšnių žiedų tatuiruotėsvyšnių žiedų tatuiruotėsvyšnių žiedų tatuiruotės (2)vyšnių žiedų tatuiruotėsvyšnių žiedų tatuiruotėsvyšnių žiedų tatuiruotėsvyšnių žiedų tatuiruotėsvyšnių žiedų tatuiruotėsvyšnių žiedų tatuiruotėsvyšnių žiedų tatuiruotėsvyšnių žiedų tatuiruotėsvyšnių žiedų tatuiruotės

„DoY“ viena vyšnių žiedų tatuiruotėŠvelni vyšnių žiedų tatuiruotė ant rankųvyšnių žiedų pėdų tatuiruotėvyšnių žiedų tatuiruotėKoray Karagozler akvarelės vyšnių žiedaiBaltos vyšnių žiedų tatuiruotėvyšnių žiedas ant riešo„Tavares“ vyšnių žiedai ant petiesNuostabi vyšnių žiedų tatuiruotė ant peties, kurią pateikė Hongdamasgraži-vyšnių žiedų tatuiruotėvyšnių žiedų nugaros tatuiruotėdidelė-vyšnių žiedų tatuiruotėVyšnių žiedas ant šlaunies per ReiMaža vyšnių žiedų šaka ant riešo, autorė Pete ZebleyVyšnių žiedai ant dilbio - „Studio Muscat“

1-sakura ir sveikas-kačiukas2-sakurų ir japonų ventiliatorius3-vyšnių žiedų šakos-japonų simboliai4 pėdų vyšnių žiedų japonų simboliai5-japonų-vyšnių žiedų medis ir mergaitė8-vyšnių žiedų-kanji-svajonė-ant klubo9-japonų-vyšnių žiedų tatuiruotė10-vyšnių žiedų medis ant peties11-vyšnių žiedų šakos petys12-vyšnių žiedų ant peties13-vyšnių žiedų-pelėdos pečių15-vyšnių žiedų-tatuiruočių paukštis16-vyšnių žiedų pusės tatuiruotė17-vyšnių žiedų šone19-vyšnių žiedas ant nugaros20-mėnulio-vyšnių-žiedų-medžių nugara21-japonų-vyšnių žiedų medžio nugara 22-vyšnių žiedas ant nugaros23-paukščiai-vyšnių-žiedų-medžių nugara25-vyšnių žiedų-medžių-kojų tatuiruotė26-vyšnių žiedų medis ant kojos28-mažas-vyšnių žiedų medis ant pėdos29-vyšnių žiedų medžio pėda30-vyšnių žiedų ant pėdos31-vyšnių žiedai ir juostelės pėda32-vyšnių žiedų šakos paukštis33-japonų-vyšnių žiedas34-vyšnių žiedas ant rankos35-japonų-vyšnių žiedų petys36-vyšnių žiedų medis-tatuiruotė atgal38-vyšnių žiedų ir drugelio rankos39-japonų-vyšnių žiedas40-nudažyta-vyšnių žiedų nugara41-mėlyna-sakura-kaklo-tatuiruotėnuostabi-nugaros tatuiruotė vyšnių žiedų vilties tatuiruotėvyšnių žiedų-kaklo-tatuiruotėvyšnių žiedų sezonasvyšnių žiedai-kanji-rytietiškas gerbėjasvyšnių žiedai-mano kairė kulkšnisvyšnių žiedų tatuiruotė ant pečių ašmenųuždengimas-tatuiruotėcustom-cherry-blossom treepėdų tatuiruotėjaponų-vyšnių žiedų medisjaponų kanji ir vyšnių žiedaikojų-vyšnių žiedų tatuiruotėkojų tatuiruotėnauja tatuiruotė graži tatuiruotėpečių ašmenų tatuiruotėpeties tatuiruotėpaprasta-japoniška tatuiruotė1-vyšnių žiedų šaka600_54714-pelėda ant vyšnios medžio600_43118-žvirblio ir vyšnios žiedai_594_46719-cerezos600_902110-išgydytas600_88611-be pavadinimo600_589112-vyšnia-pėda600_877113-vyšnių šakos600_867114-vyšnių žiedų tatuiruotė ant šonkaulių600_784115-vyšnių žiedų medis ir raidės-tatuiruotė600_92916-vyšnių žiedai-sakura600_925 19-be pavadinimo600_450120-vyšnių žiedas600_79121-vyšnių medžio tatuiruotė600_400122-pretty-blossom-tattoo-on-the-arm600_800123-vyšnių žiedų tatuiruotė600_427125-tik-stiprus-vyšnios žiedų šaka600_450126-laikinas-tatuiruotes600_345127-vyšnių žiedai600_642128-vyšnių žiedų tatuiruotė600_396129-mano-nauja-tatuiruotė600_450130-vyšnių žiedas600_8911armtatatramagražusdidelispaukštismėlyna kūno tatuiruotėdrugelisfootatjapenselegtatkojų tatuiruotėmielalovelytatapatinė nugaros dalismalonunicetatpelėdaribtatpetyssaldusUnikalusžodis