156 Stilingi spynos ir raktų tatuiruotės ir reikšmės

Reikia spynos ir raktų tatuiruotės idėjų? Nepraleiskite šių neįtikėtinų dizainų!

Užraktų ir raktų tatuiruotės

Jei trokštate puikiai atrodančios tatuiruotės su įdomia simboline prasme arba tobulai tinkančio dizaino jums ir mylimam žmogui, spynos ir rakto tatuiruotė jums gali būti idealus pasirinkimas.

Dėl pritaikomo dizaino, tinkančio įvairiems stiliams ir išdėstymams, spynų ir raktų tatuiruotės yra universalios ir gali būti padarytos tikrai unikalios.

Keyblade tatuiruotė ant rankos

Skaitykite trumpą spynų ir raktų naudojimo bei simbolikos istoriją, populiarias dizaino idėjas ir kitus patarimus dėl tatuiruočių – ir nepamirškite apsilankyti mūsų nuostabioje galerijoje, kur rasite daugiau įkvėpimo!

Spynų ir raktų istorija

Žmonija tūkstančius metų priklausė nuo spynų ir raktų būstui ir turtui apsaugoti.

Ankstyviausi žinomi pavyzdžiai yra iš Senovės Egipto, kur pirmą kartą buvo naudojami mediniai mechanizmai, atleidžiantys apsauginį varžtą, kontroliuojant krentančių kaiščių judėjimą – technologija, kuria vis dar remiasi kai kurios mūsų spynos..

Užraktų ir raktų tatuiruotės

Ankstyvosios spynos nebuvo labai veiksmingos – jas buvo brangu įsigyti ir lengvai sulaužyti. Pagrindinė funkcija, kurią jie atliko, buvo nurodyti, ar kas nors bandė sugadinti jūsų turtą – nėra aiškesnio ženklo, kad kažkas perėjo jūsų daiktus, nei sudaužyta spyna!

Užraktų ir raktų tatuiruotės

Vėliau, kai romėnų amžiuje buvo gerokai patobulintos spynos, raktai tapo turto simboliu. Kadangi tik turtingi asmenys galėjo sau leisti užrakinti daiktadėžes ir duris, nedideli metaliniai raktai buvo dėvimi ir rodomi kaip būsenos simbolis.

Užraktų ir raktų tatuiruotės

Raktų ir spynų formos ir dizainas

Pagrindiniai rakto elementai yra antgalis (dar žinomas kaip ašmenys) – į spyną įkišta dalis; lankas – plokščia, paprastai apvali dalis, kurią laikome sukdami raktą; ir pasirenkamas stiebas – ilga dalis, jungianti lanką su antgaliu.

Užraktas ir raktų tatuiruotės pelėda

Kai užrakinimo mechanizmai tapo vis populiaresni ir prieinamesni, raktų ir spynų dizainas tapo sudėtingesnis ir meniškesnis.

Visų pirma, Viktorijos laikų amžius plačiai suprantamas kaip gražūs, puošnūs raktai, apimantys sudėtingą dizainą, atitinkantį spynos išvaizdą.

Tikrai verta paminėti skeleto raktą – pagrindinio rakto tipą, specialiai sukurtą atidaryti daugiau nei vieną spyną. Pavadinimas „skeleto raktas“ kilęs iš to, kad raktas yra sumažintas iki esminių dalių – stengiantis, kad jis taptų universaliu įrankiu.

Užraktų ir raktų tatuiruotės

Pagrindinė simbolika

Kadangi spynos ir raktai buvo su mumis tūkstančius metų, nenuostabu, kad jie legendose ir mitologijose dažnai pasirodo simboliškai. Paprastai raktas simbolizuoja:

  • Žinios ir sėkmė – raktai atveria duris, kurios yra uždarytos visiems, išskyrus tą, kuris turi raktą. Būdamas rakto savininkas leidžia tyrinėti kitiems neprieinamas sritis, metaforiškai suteikiant jiems prieigą prie visiems kitiems paneigtų žinių.
  • Laisvė ir išsilaisvinimas – kai spyna gali būti susieta su kalėjimais ir apribojimais, raktas atitinkamai yra išsilaisvinimo simbolis. Raktas suteikia jums galimybę atidaryti užraktą ir atleisti viduje esančius.
  • Valdžia ir valdžia – metaforiškai, tie, kurie turi raktus, turi galią spynai. Panašiai kaip raktų, kaip žinių ir sėkmės simbolių, idėjos, tik rakto turėtojas turi prieigą prie kitų užrakintų zonų.
  • Meilė – šiuolaikinėje simbolikoje raktai kartais siejami su romantiškomis sąvokomis: pagalvokite apie frazę „raktas į mano širdį“. Dėl šios idėjos atsirado labai populiarios širdies formos užrakto tatuiruotės, dažnai su atitinkama tatuiruote iš rakto, kurį nešiojo kiti svarbūs asmenys.Užraktų ir raktų tatuiruotės

Dėka jų ryšio su žiniomis ir galia, karaliai ir valdovai dažnai buvo vaizduojami paveiksluose ir raižiniuose, laikančiuose raktus.

Dvasiškesniame lygmenyje religiniuose vaizduose raktai pasirodo kaip galios simboliai, atveriantys duris tarp šio ir kito pasaulio.

Vienas iš populiariausių pavyzdžių yra kryžminiai auksiniai ir sidabriniai raktai, esantys katalikų popiežiaus herbe.

Užrakto ir rakto tatuiruotė

Raktų ir spynų tatuiruočių dizainas

Raktai ir spynos yra gana bendri simboliai, o tai reiškia, kad juos įtraukiant į tatuiruočių dizainą yra daug erdvės kūrybiškumui. Tarp populiariausių idėjų yra:

  • Širdies užraktas ir raktų tatuiruotė – jau minėta aukščiau, šį dizainą poros dažnai naudoja kaip atitinkamą tatuiruotę. Vienam asmeniui pasidaro širdies formos spynos tatuiruotė, o kitam-raktas-viskas atitinka stilių ir estetiką, dažnai apimanti tą pačią stilizuotą spynos ir rakto dekoraciją. Rakto lankas taip pat gali būti širdies formos. Tačiau ne mažiau paplitusi yra širdies užrakto ir rakto tatuiruotė kaip vieno dizaino vienam asmeniui.
  • Skeleto rakto tatuiruotė – nors puošnūs skeleto raktai neatrodo daug kitaip nei standartiniai raktai, svarbiausia yra jūsų idėja. Skeleto raktas turi tam tikrų, Viktorijos laikų gotikinių asociacijų ir patrauklių. Tatuiruočių dizainuose skeleto raktų reikšmė pabrėžiama naudojant kaukolės formos lanką.Užraktų ir raktų tatuiruotės (1)
  • Trijų raktų tatuiruotė – simboliškai trys kartu nešiojami raktai turėtų atrakinti turtus, sveikatą ir meilę. Kaip tatuiruotės dizainas, trys raktai dažnai laikomi sėkmės žavesiu svarbiems gyvenimo aspektams.
  • 3D rakto ir spynos tatuiruotė -Raktai ir spynos puikiai tinka hiperrealistinėms tatuiruotėms. Tai tatuiruotės, sukurtos atrodyti „tikros“ per sudėtingą šešėlį ir perspektyvą. Pavyzdžiui, sėkminga viso dydžio 3D raktų tatuiruotė atrodys taip, tarsi ant jūsų odos būtų tikras raktas.
  • Užraktas ir raktas kartu su kitais elementais – čia gėlių vaizdai yra geriausias pasirinkimas, gėlės ar vynmedžiai apvynioja spyną ir (arba) raktą. Spynos ir raktai taip pat dažnai derinami tatuiruočių dizainuose su kitais galios ir išminties simboliais, tokiais kaip pelėdos ir drakonai.Užraktų ir raktų tatuiruotės (2)

Paskirties vieta

Kadangi spynos ir raktai gali būti sumažinti iki labai mažų dydžių, tatuiruotės tinka beveik bet kuriai kūno sričiai.

Maži, minimalistiniai dizainai tiks tokiose vietose, kaip pirštas ar ausies lankelis, o dideli, įmantrūs dizainai geriausiai atrodys didesnėse srityse, pvz., Kojose, krūtinėje ar nugaroje..

Spynų ir raktų dizainas taip pat yra bendras rankovių tatuiruočių bruožas.

Kaip visada, kai svarstote galimybę pasidaryti tatuiruotę, pagalvokite, ar norite, kad ji visada būtų rodoma (pvz., Tatuiruotė ant rankos), ar gali būti geriau ją turėti tokioje vietoje, kur būtų lengva paslėpti, jei būtinas.

Raktų ir spynų tatuiruotės gali būti labai asmeniškos, pavyzdžiui, kai jos atitinka poros tatuiruotes.

Užraktų ir raktų tatuiruotės (3)

Paskutiniai žodžiai

Raktų ir spynų tatuiruotės yra populiarios dėl priežasties – jos yra puikus pasirinkimas bet kokio dydžio ar stiliaus tatuiruotėms, turi įdomią simboliką ir gali būti persmelktos gilios asmeninės prasmės.

Norėdami gauti daugiau idėjų ir įkvėpimo savo tatuiruotei, peržiūrėkite mūsų populiarių dizainų galeriją.

Užraktų ir raktų tatuiruotės (5)Užraktų ir raktų tatuiruotėsUžraktų ir raktų tatuiruotėsUžraktų ir raktų tatuiruotėsUžraktų ir raktų tatuiruotėsUžraktų ir raktų tatuiruotėsUžraktų ir raktų tatuiruotėsUžraktų ir raktų tatuiruotėsUžraktų ir raktų tatuiruotėsUžraktų ir raktų tatuiruotėsUžraktų ir raktų tatuiruotėsUžraktų ir raktų tatuiruotėsUžraktų ir raktų tatuiruotėsUžraktų ir raktų tatuiruotėsUžraktų ir raktų tatuiruotėsUžraktų ir raktų tatuiruotėsUžraktų ir raktų tatuiruotėsUžraktų ir raktų tatuiruotėsUžraktų ir raktų tatuiruotėsUžraktų ir raktų tatuiruotėsUžraktų ir raktų tatuiruotėsUžraktų ir raktų tatuiruotėsUžraktų ir raktų tatuiruotėsUžraktų ir raktų tatuiruotėsUžraktų ir raktų tatuiruotėsUžraktų ir raktų tatuiruotėsUžraktų ir raktų tatuiruotėsUžraktų ir raktų tatuiruotėsUžraktų ir raktų tatuiruotėsUžraktų ir raktų tatuiruotėsUžraktų ir raktų tatuiruotėsUžraktų ir raktų tatuiruotės

Pagrindinės tatuiruotės

raktas-tatt00-juostelė

raktas-tatuiruotė-2-raktai

raktas-tatuiruotė-13

raktas-tatuiruotė-ranka

raktas-tatuiruotė-arm3d

raktas-tatuiruotė-pilvas

raktas-tatuiruotė-didelis

raktų-tatuiruočių poros

raktas-tatuiruotė-varna

raktas-tatuiruotė-karūna

raktas-tatuiruotė-delphine

raktas-tatuiruotė-akis

raktas-tatuiruotė-pėdos

raktas-tatuiruotė-ranka

raktas-tatuiruotė-harrypotteris

raktas-tatuiruotė-širdis

raktas-tatuiruotė-sąžiningumas

raktas-tatuiruotė-koja

raktas-tatuiruotė-pažodinis-skeletas

raktas-tatuiruotė-užraktas ant rankų

raktas-tatuiruotė-muzikos užrašas

raktas-tatuiruotė-pelėda

raktas-tatuiruotė-realistinė-vidinė ranka1

raktas-tatuiruotė-juostele-raktas2

raktų tatuiruotės

raktų-tatuiruočių žirklės

raktas-tatuiruotė-skeletas-raktas

raktas-tatuiruotė-kaukolė-galva

raktas-tatuiruotė-kaukolė

raktas-tatuiruotė-mažas

raktas-tatuiruotė-simboliai

raktas-tatuiruotė-tradicinė

raktas-tatuiruotė-tradicinė-kaukolė

raktas-tatuiruotė-su širdies užraktu

raktas-tatuiruotė-su užraktu

raktas-tatuiruotė-su citata

raktas-tatuiruotė-su žvirbliu

raktas-tatuiruotė-vilkas

raktas-tatuiruotė-riešas

raktas-tatuiruotė-riešas2

Raktų ir spynų tatuiruotės

užraktas ir raktas-tatuiruotė-38-650x650

užraktas ir raktas-tatuiruotė-39-650x650

užraktas ir raktas-tatuiruotė-40-650x650

41

42

43

44

45

46

47

48

49

50

51

52

53

54

55

56

57

58

59

60

61

62

63

Užraktas ir raktas-tatuiruotė-64-650x650

65

66

Užraktas ir raktas-tatuiruotė-67-e1439387766862

užraktas ir raktas-tatuiruotė-68-650x650

69

Užraktas ir raktas-tatuiruotė-70-e1439387808174

71

72

užraktas ir raktas-tatuiruotė-73-650x650

74

užraktas ir raktas-tatuiruotė-75-650x650

76

užraktas ir raktas-tatuiruotė-77-650x650

02

09

16. Užrakto raktas-tatuiruotė-dizainas-idėja-rašalas

23. Užrakto raktas-tatuiruotė

30

51

58 straipsnis

65. paslėpti

72

79

86

107

114

Užduotis-raktas-tatuiruotė-dizainas-idėja-rašalas121

128. kas tai yra?

135

142. kas tai yra?

149. kas tai yra?

156. kas tai yra?

163. kas tai yra?

170

191. kas tai yra?

1988. kas yra?

205. kas yra?

212

219

226. kas tai yra?

233

240

247. neužmiršk

254. kas turi būti

275. kas darosi?

282

296. nepamirškite

303. neužmiršk

310

317

324. kas yra ne

331. kas turi būti

338. kas turi būti

3445

352. neužmiršk

359. neužmiršk

366. kas yra ne

373. kas yra?

380. užrašai