160 elegantiškų lotoso gėlių tatuiruočių ir reikšmių

Lotoso gėlių tatuiruotės yra populiarus dizaino pasirinkimas, nes jie sujungia puikų vaizdinį efektą su simboline prasme.

Lotoso gėlės, dažnai siejamos su grynumu ir harmonija, yra akimirksniu atpažįstamos ir glaudžiai susijusios su daugeliu pasaulio kultūrų ir religijų.

lotoso tatuiruotė ant nugaros

Lotoso gėlės tatuiruotės reikšmė

Per amžius lotoso gėlė įvairiose kultūrose reiškė skirtingus dalykus, įskaitant:

  • Egipto kultūra – Senovės Egipto mitologija apėmė tikėjimą, kad gyvenimo žemėje pradžia buvo pažymėta lotoso žiedo žydėjimu iš jūros. Dėl šios priežasties Egipto kultūroje lotosas yra gyvenimo pradžios ir reinkarnacijos simbolis.
  • kinų kultūra – tikriausiai dėl savo vizualinio patrauklumo kinų kultūroje lotosas laikomas gryno moteriško grožio simboliu. Asmeninių santykių kontekste jis taip pat atspindi santuokos harmoniją. Žvelgiant į tobulo grožio objektą, lotosas suprantamas kaip menininkų ir poetų įkvėpimo šaltinis.
  • Vakarų kultūra – remdamasi senovės egiptiečių lotoso idėja, Vakarų kultūra šią gėlę laiko naujos pradžios ir atgimimo simboliu. Lotosas taip pat gali reikšti dieviškąją sampratą ir tikrosios gyvenimo prasmės paieškas.

Nors lotosas gali būti suprantamas įvairiai, svarbu pažymėti, kad kiekvienu atveju tai yra teigiamas simbolis.

lotoso tatuiruotė ant kaklo

Lotoso tatuiruočių dvasinė prasmė

Dvi religijos, kuriose lotoso gėlė turi didžiausią reikšmę, yra induizmas ir budizmas.

Induizme lotoso žiedas yra vienas iš pagrindinių dvasinių simbolių. Žinomas kaip Padma arba „šventasis lotosas“, tai dieviškojo grožio ir tyrumo simbolis.

Visų pirma susiję su dievais Višnu, Brahma ir Lakšmi, atidaromi gėlių žiedlapiai simbolizuoja dvasinį pabudimą ir sielos plėtimąsi.

raudona lotoso tatuiruotė

In Budizmas, lotosas yra vienodai svarbus – budistų mitologija teigia, kad pats Buda gimė iš baltojo lotoso.

Aštuoni lotoso žiedlapiai yra aštuonių kartų kelias – pagrindinė religijos dalis. Aštuonis kelias yra kelias, kuriuo einama link išsivadavimo iš atgimimo ciklo, kurio budistai mano, kad visos gyvos būtybės yra jo dalis.

Kita lotoso reikšmė budizme yra sielos grynumo simbolis – greičiausiai kilęs iš to, kad gėlė auga drumstuose, purvinuose vandenyse, tačiau sugeba išlaikyti savo grynumą ir grožį.

Budizmo religijos matoma lotoso spalva taip pat gali turėti įtakos jo simbolinei prasmei.

lotoso tatuiruotė ant šonkaulių

Lotoso tatuiruočių spalva ir prasmė

Kaip matote, lotosas turi daugybę simbolinių reikšmių, kurias lemia kultūrinė ir religinė įtaka.

Galite pridėti dar vieną simbolikos sluoksnį prie lotoso žiedų tatuiruotės per spalvą-skirtingų spalvų lotosai gali turėti skirtingas konotacijas ir turėti papildomą simbolinę reikšmę. Pavyzdžiui:

  • Mėlynas lotosas – mėlynas lotosas yra intelekto, išminties ir žinių simbolis. Religiniu požiūriu mėlynas lotosas reiškia, kad žmogaus dvasingumas yra stipresnis už jo fizinius pojūčius-tai reiškia, kad jūsų dvasios stiprybė gali padėti įveikti fizines pagundas. Kalbant apie tatuiruočių dizainą, mėlynosios lotosai dažniausiai tatuiruojami pusiau uždarai-kaip dvasios ir proto augimo kaip tęstinio, visą gyvenimą trunkančio proceso simbolis..
  • Baltasis lotosas – baltasis lotosas yra nušvitimo simbolis tiek dvasiniame, tiek psichiniame kontekste. Tai taip pat gali reikšti tobulumą, tyrumą ir ramią prigimtį. Budizme baltasis lotosas vadinamas „Budos gėle“.
  • Raudonasis lotosas – taip pat žinomas kaip „širdies lotosas“, raudonas lotosas yra aistros, meilės ir užuojautos simbolis. Skirtingai nuo mėlynojo lotoso, raudonasis dažniausiai tatuiruojamas visiškai žydintis – tai dar labiau pabrėžia aistros pilnatvę.
  • Violetinis lotosas – violetinis lotosas yra viso dvasingumo simbolis ir vėlgi turi ypatingą reikšmę budistiniame kontekste – jis laikomas šventa gėle ir budistų dievybių pagerbimu.

Kruopščiai pasirinkdami lotoso gėlių tatuiruotės spalvų schemą, galite sukurti sudėtingas ir suasmenintas reikšmes su keliais simbolikos sluoksniais.

genčių lotoso tatuiruotė

„Lotus“ tatuiruotės vieta

Be asmeninių pageidavimų, lotoso tematikos tatuiruotės uždėjimas ant kūno savaime neturi visuotinės prasmės.

Rinkdamiesi, kur pasidaryti lotoso tatuiruotę, atsižvelkite į praktinius aspektus, kur jūsų dizainas geriausiai tiks ir ar norite, kad tatuiruotė būtų rodoma visą laiką.

Kaip ir visos tatuiruotės, nugara ir krūtinė yra dvi sritys, geriausiai tinkančios dideliems dizainams, kuriuos prireikus galima lengvai uždengti..

Vienas iš lotoso pasirinkimo privalumų kitai tatuiruotei yra tai, kad jį galima padaryti bet kokio dydžio – nuo mažų, paprastų piešinių, padedamų ant kulkšnies ar riešo, iki didelių, sudėtingesnių nugaros, šlaunies ar peties tatuiruočių.

lotoso ir bangų tatuiruotė

„Lotus“ tatuiruotės dizaino idėjos

Galimybės sukurti lotoso gėlę į tatuiruotės dizainą yra beveik neribotos. Jei esate užstrigęs idėjų, žemiau esanti galerija tikrai suteiks jums įkvėpimo. Taip pat galbūt norėsite apsvarstyti šiuos dalykus:

  • Lotoso gėlė vandenyje – lotosas neturi būti vaizduojamas kaip vienintelis elementas. Gana įprasta matyti tatuiruotes, kuriose yra lotoso (arba kelių lotoso) vandenyje. Toks dizainas atveria puikių spalvų kūrinių galimybę, puikiai atrodo daugelyje stilių – nuo tradicinės iki akvarelės, ir gali būti susijęs su gryno lotoso, kylančio iš drumzlino vandens, kultūrinėmis ir religinėmis nuostatomis..
  • Suderinami lotoso dizainai – kaip minėta aukščiau, kinų kultūroje lotosas gali reikšti harmoniją ir abipusį pasitikėjimą asmeniniais santykiais. Todėl poroms, kuriose yra lotoso gėlių, tinkamos tatuiruotės gali turėti simbolinę santykių stiprybės ir artumo reikšmę.
  • Genčių lotoso dizainas – lotoso gėlės gali būti derinamos su genčių elementais, kad būtų sukurtas originalus dizainas su įdomiu kontrastu. Nors tradicinės genčių tatuiruotės daromos juodos spalvos, šiuolaikinis dizainas gali apimti spalvų purslus – tai leidžia dar labiau išnaudoti kūrybiškumą naudojant tokio tipo tatuiruotes.

mėlyna lotoso tatuiruotė

Paskutiniai žodžiai

Lotoso gėlė yra vienas iš geriausių tatuiruočių dizaino pasirinkimų ir dažnai pateikiamas tiek tradiciniu, tiek šiuolaikiniu stiliumi.

Jis lengvai pritaikomas bet kokiai estetikai, nuo minimalistinės iki hiperrealistinės, akvarelės iki simetriškos, pilnos spalvų ar visiškai juodos.

Lotosas yra labai universalus simbolis, kuris pats savaime turi daug reikšmės ir gali būti papildomai derinamas su kitais elementais ir papildomai pritaikomas, kad visiškai atspindėtų numatytą asmeninę prasmę..

Eksperimentuokite su įvairiomis idėjomis, derinkite lotosą su kitais simboliais ir elementais ir padarykite savo tatuiruotę tikrai unikalią!

Maži lotoso gėlių tatuiruočių dizainai

Rožinė lotoso gėlių tatuiruotė ant kulkšnies, autorė Melina CastelettoLotoso gėlių tatuiruotė ant dilbio, autorė Dasha SumkinaLotoso gėlė ant nugaros PaulinhoIshi Neve mandala lotoso gėlių tatuiruotėG.NO akvarelės lotoso gėlių tatuiruotėDžordžijos pilkosios juodos spalvos lotoso gėlių tatuiruotėLotoso žiedo trikampis glifas, autorė Dasha SumkinaRachelle Downs mandala lotoso gėlių tatuiruotėMarcelio Blue sluoksniuota „Lotus Underboob“ tatuiruotėEskizo stiliaus lotoso gėlių tatuiruotė, autorė Nickas HartasDotwork Lotus Flower Tattoo by Haylie FarrellMistinė lotoso gėlių tatuiruotė pagal IDAYanina Viland akvarelės lotoso gėlių tatuiruotėLotoso gėlių tatuiruotė ant šlaunies, autorė Sasha MasiukLotoso gėlių tatuiruotė ant nugaros - Roma SeverovasRožinė lotoso gėlių tatuiruotė, autorė Felipe MelloAustinos Huffmano mandala lotoso gėlių tatuiruotėDžordžijos pilkosios geometrinė lotoso gėlėNuostabi Alekso Mothros lotoso gėlių tatuiruotė ant šlauniesPastelinė lotoso gėlių tatuiruotė, autorė Karlas MarksasDmitrijaus Samohino hiperrealizmo lotoso gėlių tatuiruotėIshi Neve mandala lotoso gėlių tatuiruotėAbstrakti lotoso gėlių tatuiruotė, autorius Sebastianas BaroneMinimalistinė lotoso gėlių tatuiruotė, autorė Fredão OliveiraJose Carlos Del Campo lotoso gėlių tatuiruotėJuoda & amp; Pilka rašalo lotoso tatuiruotė, Sol TattooRožinė lotoso gėlių tatuiruotė, autorė Ericas RyanasIshi Neve „Mandala Lotus“ tatuiruotė

Balazs Bercsenyi lotoso gėlių tatuiruotėDaniel Baker akvarelės lotoso tatuiruotė„Dotwork Underboob Lotus Tattoo“ autorius sarah herzdameLotoso gėlių tatuiruotė, kurią pateikė June JungMinimali lotoso gėlių tatuiruotė, autorė IlwolLotoso gėlių tatuiruotės dizainas, autorius Nickas HartasLoto gėlių tatuiruotė, autorius Nickas HartasBrandon Smith akvarelės lotoso tatuiruotėSpalvinga lotoso gėlių tatuiruotė, sukurta Shio ZaragozaShelayne Adcock akvarelės lotoso tatuiruotėAndersono Reiso lotoso gėlių tatuiruotėFranko Trano „Budos lotoso gėlių tatuiruotė“Sudėtinga lotoso gėlių tatuiruotė, kurią sukūrė MarikuroyamaYeliz Ozcan trikampė lotoso gėlių tatuiruotėDotwork Lotus Flower Tattoo by Kaique MirandaZdvyhl „Lotus Life Tattoo“Lotoso lotoso gėlių tatuiruotėDidelė lotoso gėlė ant nugaros, autorė Nissaco„Graffittoo“ lotoso gėlių tatuiruotė ant nugarosJoelio lotoso gėlių tatuiruotėLotoso gėlių kojų tatuiruotė, autorė Cristiano FernandesLotoso gėlių tatuiruotė, autorė Jay Van GervenNuostabi lotoso gėlių tatuiruotė, sukurta laiku

1 lotoso tatuiruotė

2 lotoso tatuiruotė

4 lotoso tatuiruotė

5 lotoso tatuiruotė

6 lotoso tatuiruotė

7 lotoso tatuiruotė

8 lotoso tatuiruotė

9 lotoso tatuiruotė

10 lotoso tatuiruotė

11 lotoso tatuiruotė

13 lotoso tatuiruotė

14 lotoso tatuiruotė

15 lotoso tatuiruotė

16 lotoso tatuiruotė

17-lotus-tattoo-597x1024

18 lotoso tatuiruotė

20 lotoso tatuiruotė

21 lotoso tatuiruotė

22 lotoso tatuiruotė

24 lotoso tatuiruotė

26 lotoso tatuiruotė

27 lotoso tatuiruotė

33-lotoso tatuiruotė2

47 lotoso tatuiruotė

48 lotoso tatuiruotė

49-lotoso tatuiruotė

nuostabi-lotoso tatuiruotė

gėlės-tatuiruotės-lotosas

Japonų-lotoso-gėlių-tatuiruotė-klubas

„Koi-Fish-and-Lotus-Flower-Tattoo-back“

Lotus-Flower-Back-Tatuiruotės

lotoso gėlė-juoda

lotoso gėlė-pinkk4

lotoso gėlių tatuiruotė12

Lotoso gėlių tatuiruotė

lotoso gėlių tatuiruotė-1

lotoso gėlių tatuiruotė-2

lotoso gėlių tatuiruotė-3

lotoso gėlių tatuiruotė-5

lotoso gėlė-tatuiruotė-ranka

lotoso gėlė-tatuiruotė-nugara3

lotoso gėlė-tatuiruotė-graži

lotoso gėlė-tatuiruotė-pilvas

lotoso gėlė-tatuiruotė-juoda

lotoso gėlė-tatuiruotė-juodaodė

lotoso gėlės-tatuiruotė-mėlyna (1)

lotoso gėlė-tatuiruotė-mėlyna

lotoso gėlių tatuiruotė-Buda

lotoso gėlė-tatuiruotė-laumžirgis

lotoso gėlė-tatuiruotė-feat

lotoso gėlių tatuiruotė-pėdos

lotoso gėlių tatuiruotė-pėdos2

lotoso gėlė-tatuiruotė-švytėjimas

lotoso gėlių tatuiruotė-pusiau rankovė

lotoso gėlė-tatuiruotė-ranka

lotoso gėlių tatuiruotė paryškinta

lotoso gėlių tatuiruotė-koi

lotoso gėlių tatuiruotė-koi2

lotoso gėlių tatuiruotė-drumzlinas vanduo

lotoso gėlė-tatuiruotė-kaklas

lotoso gėlė-tatuiruotė-oranžinė

lotoso gėlių tatuiruotės kontūras

lotoso gėlė-tatuiruotė-rožinė

lotoso gėlė-tatuiruotė-violetinė

lotoso gėlė-tatuiruotė-violetinė2

lotoso gėlė-tatuiruotė-violetinė-mėlyna

lotoso gėlių tatuiruotė-purpurinis vanduo

lotoso gėlė-tatuiruotė-raudona

lotoso gėlė-tatuiruotė-raudona-oranžinė

lotoso gėlė-tatuiruotė-religinė

lotoso gėlė-tatuiruotė-pečiai

lotoso gėlė-tatuiruotė-kaukolė

lotoso gėlė-tatuiruotė-stuburas

lotoso gėlė-tatuiruotė-svastika

lotoso gėlė-tatuiruotė-gentis

lotoso gėlė-tatuiruotė-gentis

lotoso gėlių tatuiruotė-cunamis

lotoso gėlė-tatuiruotė-vanduo

lotoso gėlių tatuiruotės bangos

lotoso gėlė-tatuiruotė-akimi

lotoso gėlė-tatuiruotė-riešas

lotoso gėlės-tatuiruotė-riešas3

lotoso gėlių tatuiruotė-yinyan

lotoso šonkaulių tatuiruotės

peties-lotoso tatuiruotė

url

url1