160 gražių laumžirgių tatuiruočių dizaino ir reikšmių

Reikia kokių laumžirgių tatuiruočių idėjų? Pažvelkite į šiuos nuostabius dizainus žemiau esančioje galerijoje.

geometrinė laumžirgio tatuiruotė

Antrąją vietą užima tik drugeliai pagal tatuiruotes vabzdžių tematika, laumžirgiai sukuria įdomų, gyvybingą ir akį traukiantį dizainą.

Laumžirgis gali atrodyti keistas pasirinkimas – galbūt todėl, kad su juo susijusi simbolika nėra plačiai žinoma ar iš karto suprantama, ypač Vakarų kultūroje.

Tačiau laumžirgiai turi daugybę paslėptų reikšmių – ne tik puikiai atrodo, bet ir laumžirgių tematikos tatuiruotės gali padėti išreikšti save ir savo vertybes.

laumžirgio tatuiruotė (55)

Laumžirgiai skirtingose ​​kultūrose

Rūšių, kurioms priklauso laumžirgiai, pavadinimas „Odantes“ kilęs iš graikų kalbos žodžio „dantis“. Taip yra todėl, kad kažkada buvo manoma, jog laumžirgiai turi dantis (jų nėra).

Angliškas pavadinimas „laumžirgis“ kilęs iš senovės įsitikinimo, kad laumžirgiai kadaise buvo slibinai. Žinoma, tai tik mitas: laumžirgiai egzistuoja milijonus metų ir beveik nepasikeitė.

Vienintelis skirtumas tarp šiandieninių laumžirgių ir senų priešų yra tas, kad jie tapo mažesni.

laumžirgio geometrijos tatuiruotė

Išskyrus Antarktidą, kiekviename žemyne ​​gyvena kai kurios laumžirgių rūšys. Todėl nenuostabu, kad vabzdys pasirodo daugelyje pagrindinių pasaulio kultūrų.

Laumžirgiai turėjo didžiausią reikšmę japonų, indėnų ir viduramžių Europos kultūrose. Jie taip pat pasirodo budistinėje kosmologijoje, kur jie paprastai reiškia dangaus ir žemės susijungimą.

Tikėtina, kad laumžirgiai gyvena tiek vandenyje (Žemėje), tiek ore (Danguje).

laumžirgio tatuiruotė (54)

Laumžirgiai Japonijos kultūroje

Laumžirgiai yra svarbus japonų kultūros elementas ir dažnai pasirodo japonų mene. Senovėje Japonija buvo žinoma kaip „Akitsu shima“ – „Laumžirgio sala“..

Pagrindinė to priežastis yra … ryžiai. Ryžių laukai, kurie yra labai drėgni, yra puiki aplinka nimfos valstijos laumžirgiams gyventi. Kadangi Japonijoje buvo daug ryžių laukų, iš to išplaukė ir neįprastai daug laumžirgių.

Ryžiai ir laumžirgiai Japonijos kultūroje tapo neatsiejamai susiję – ir kadangi ryžiai yra svarbi kultūros dalis, taip ir laumžirgiai!

Apskritai laumžirgis Japonijoje simbolizuoja galią, pergalę ir judrumą. Jie taip pat ypač susiję su rudeniu ir vasara. Įdomu tai, kad samurajų kimono dažnai būdavo laumžirgio dizaino. Jie turėjo parodyti jėgą ir autoritetą.

laumžirgio tatuiruotė (60)

Laumžirgiai indėnų kultūroje

Nors specifinės laumžirgio reikšmės tarp genčių skiriasi, apskritai šie vabzdžiai Amerikos indėnų kultūroje simbolizuoja laimę, tyrumą ir greitį.

Jie taip pat atspindi pokyčius ir transformacijas, greičiausiai todėl, kad jie pradeda savo gyvenimą vandenyje kaip nimfos, prieš pereidami į vabzdį, kurį atpažįstame kaip laumžirgį.

Tarp pietvakarių indėnų genčių sklandė legenda, kad laumžirgiai seka gyvates ir susiuvę jas susiuva, jei jos susižeidžia. Dėl šios priežasties laumžirgiai buvo vadinami „gyvačių gydytojais“.

Tuo tarpu lygumų Indijos kultūrose laumžirgiai siejami su apsauga ir nenugalimumu – jie dažnai būdavo ant karo marškinėlių ir marškinėlių kaip apsauga nuo pavojų ir sužeidimų.

laumžirgio tatuiruotė (59)

Laumžirgiai Europoje

Laumžirgiams sunkiai sekėsi Vakarų Europoje tamsiaisiais ir viduramžių laikais. Jie buvo susiję su velniu ir pragaru.

Manoma, kad jie buvo žinomi kaip „Velnio adata“ ir buvo siunčiami Liuciferio, kad į pasaulį atneštų blogį ir chaosą. Dėl to buvo nužudyta daugybė šių vabzdžių.

Per laikotarpį nuo XIII iki XVII amžiaus Europoje buvo tikima, kad laumžirgiai sugriebs žmonių, mirštančių vandenyje ar prie jo, sielas.

Sklando mitas, kad laumžirgis, pasiėmęs sielą, sveria ją, kad išmatuotų gėrio ir blogio proporcijas.

Jei laumžirgis nustatytų, kad siela yra daugiausia bloga, ji praneštų Liuciferiui, kad galėtų pradėti ruoštis priimti sielą į pragarą.

laumžirgio tatuiruotė

Dvasinės laumžirgių prasmės

Laumžirgiai taip pat turi vietą dvasingume – dažniausiai jie buvo suvokiami kaip pokyčių, ypač asmeninio augimo perspektyvos, simboliai.

Taigi jie yra susiję su branda ir malone: ​​branda reikalinga pokyčiams priimti, o pokyčiai turi būti priimti maloningai ir ramiai.

Laumžirgis laikomas vienu iš dvasinių gyvūnų arba dvasių vedlių. Kaip dvasios vadovas, manoma, kad laumžirgis įžengs į tavo gyvenimą, kai pradėsi į viską žiūrėti pernelyg rimtai – tai primena, kad reikia palengvinti mintis ir pakeisti požiūrį.

laumžirgio tatuiruotė (58)laumžirgio tatuiruotė (57)

Dragonfly tatuiruotės reikšmės

Kaip matote, laumžirgis kaip simbolis gali reikšti daugybę dalykų. Tačiau daugumai žmonių jų laumžirgių tatuiruotės reikšmė yra artimiausia dvasinei: priminimas, kad reikia prisitaikyti ir džiaugtis.

Tatuiruočių mene laumžirgiai taip pat dažniausiai naudojami kaip nuoroda gyventi šiuo momentu. Nors laumžirgiai yra gyvybingi ir pakankamai greiti, kad būtų laikomi nenugalimumo simboliu kai kuriose kultūrose, jie gyvena labai trumpai.

Maža to – tik maža jų jau trumpo gyvenimo dalis praleidžiama skraidančia forma. Todėl jie primena, kad reikia gyventi, kol galite, ir išnaudoti kiekvieną akimirką.

Tačiau galų gale jūsų laumžirgio tatuiruotė reiškia viską, ką norite – tai tik pasiūlymai, kaip ją galima suprasti kaip simbolį.

laumžirgio tatuiruotė ant rankos

Dragonfly tatuiruotės dizaino idėjos

Kadangi laumžirgiai gali simbolizuoti prisitaikymą, tinka, kad kaip dizaino elementas jie taip pat yra labai pritaikomi – laumžirgiai tam tikra forma tiks daugeliui tatuiruočių stilių. Kai kurios dizaino idėjos, susijusios su laumžirgiais, yra šios:

 • Japonų stiliaus laumžirgio tatuiruotė – kaip jau matėme, laumžirgiai yra labai svarbus japonų kultūros elementas. Laimei, japonų tatuiruočių mėgėjams tai reiškia, kad yra daug su laumžirgiu susijusių japonų meno, iš kurio galima pasisemti įkvėpimo. Ten laumžirgiai dažniausiai būna paprastos kontūro formos. Jie gali būti derinami su kitais elementais, pavyzdžiui, citata, parašyta kanji (japoniški simboliai). Dėl to dizainas atrodys pilnesnis ir išsamesnis, taip pat pabrėžiamas japonų įkvėptas stilius.
 • Laumžirgis su vyšnių žiedų tatuiruote – panašiai kaip aukščiau aprašyta idėja, tai yra dviejų tradicinių japonų meno elementų derinys. Vyšnių žiedai yra svarbus japonų kultūros bruožas, kur jie turi daugybę simbolinių reikšmių. Vienas iš jų yra gyventi šiuo momentu ir vertinti gyvenimą, nes vyšnių žiedai žydi tik trumpą laiką ir yra labai trapūs. Šią reikšmę atpažinsite kaip panašią į laumžirgį tam tikrose kultūrose. Šis tatuiruotės elementų derinys sukuria darnią ir prasmingą dizainą – ir vizualiai puikiai dera. Kaip ir laumžirgiai, vyšnių žiedai yra subtilūs, įmantrūs ir spalvingi.
 • Laumžirgis su svajonių gaudytojo tatuiruote -kaip ir laumžirgis derinamas su vyšnių žiedais, gaunama japoniškos tematikos tatuiruotė, derinys su svajonių gaudytoju atpažįsta dizainą kaip indėnų įkvėptą. Svajonių gaudyklės yra lankeliai, kurių viduje yra austas siūlų tinklas, papuoštas plunksnomis ir karoliukais. Jų tikslas buvo veikti kaip talismanams, siekiant apsaugoti miegantį žmogų nuo košmarų. Kalbant apie konkretaus dizaino sugalvojimą, yra keli būdai, kaip svajonių gaudyklę galima sujungti su laumžirgiu vienoje tatuiruotėje. Pavyzdžiui, sapnų gaudyklės viduje esantis modelis gali apimti laumžirgio formą, arba laumžirgis gali būti rodomas kaip vienas iš dekoratyvinių karoliukų dideliame svajonių gaudyklėje..
 • 3D tatuiruotė – geriausias pasirinkimas pastaraisiais metais, kai kalbama apie laumžirgio tatuiruotes. Tai hiperrealistinės tatuiruotės, visiškai juodos arba ryškios spalvos. Norint visiškai pasiekti 3D efektą, į dizainą įtrauktas tikroviškas laumžirgio šešėlis. Jie atrodo ypač patrauklūs, nes esant pakankamai realistiškiems, tatuiruotė atrodo taip, tarsi tai būtų tikras laumžirgis, stovintis ant jūsų odos. Įdomu tai, kad imperatoriškoje Kinijoje žmonės tikėjo, jog jei laumžirgis nusileis ant tavęs, tu galėsi sušnabždėti palinkėjimą dangui ir dievai tai išgirs..
 • Minimalistinis laumžirgio menas – laumžirgis yra pakankamai unikalus savo išvaizda, kad net apsiribojant keliomis paprastomis piešimo linijomis, jis vis tiek atpažįstamas kaip laumžirgis. Todėl tai puikus pasirinkimas minimalistinei tatuiruotei, kurią sudaro tik paprastas juodas kontūras.
 • Akvarelės tatuiruotė – drakonai, susiję tiek su vandeniu, tiek su ryškiomis spalvomis, yra akivaizdus akvarelės tatuiruotės pasirinkimas! Tarp populiariausių šio stiliaus dizainų yra juodo laumžirgio kontūras su netvarkingu akvarelės užpildu ir laumžirgis spalvingame akvarelės fone.
 • Genties laumžirgio darbas – genčių tatuiruotės niekada neišeina iš stiliaus ir gerai dera su įvairiais simboliais ir objektais – įskaitant laumžirgius. Laumžirgio įvaizdžio derinimas su genčių stiliumi gali būti kelių formų ir jūsų kūrybiškumas išsiaiškins! Vienas iš populiariausių variantų yra dizainas, apimantis laumžirgio kontūrą, nubrėžtą storomis, išlenktomis linijomis, einančiomis į smailų galą – skiriamąjį genčių stiliaus bruožą. Kita dizaino idėja yra stilizuoto laumžirgio įvaizdis, kurio fonas yra abstraktus genčių raštas.

laumžirgio tatuiruotė (56)

„Dragonfly“ kūrimo ir spalvinimo nuorodos

Natūralu, kad tatuiruotės yra išraiškos priemonė – visiškai laisvai sprendžiant, kaip dizainas interpretuoja simbolius, vaizdus ir formas.

Bet jei svarstote hiperrealistinę tatuiruotę, galbūt norėsite atlikti įvairių rūšių laumžirgių tyrimus ir pasirinkti tą, kuris, jūsų manymu, bus tinkamiausias kaip jūsų tikroviškos tatuiruotės nuoroda..

Kiekviena laumžirgio rūšis turi tą pačią struktūrą: plonas, pailgas kūnas, didelės akys ir du sparnų rinkiniai. Sparnai paprastai yra skaidrūs, tačiau gali turėti spalvotų dėmių arba atspindėti šviesą taip, kad jie atrodytų spalvingi.

laumžirgio nugaros tatuiruotė

Laumžirgio kūnas gali būti praktiškai bet kokios spalvos, priklausomai nuo rūšies – ir jų yra daugiau nei 3000! Jei trokštate konkrečios spalvos ir visiško realizmo, peržiūrėkite šį spalvingų rūšių sąrašą, kurį galite naudoti kaip savo dizaino nuorodą:

 • Juoda – Onychargia atrocyana rūšis yra visiškai juoda ir turi ypač ploną kūną, kuris šiek tiek primena bambuko lazdelę. Tai yra įprastas pasirinkimas tiek juodoms 3D tatuiruotėms, tiek stilizuotiems dizainams
 • Pilka -Lestes dissimulans rūšis puikiai atspindi pilkos spalvos tatuiruotes.
 • Balta -Platycnemis pennipes rūšis yra beveik balta, šiek tiek smėlio spalvos.
 • Geltona – Gomphus flavipes rūšis visame kūne turi įdomų geltonos ir juodos spalvos raštą.
 • Oranžinė – Enallagma signatum rūšis turi oranžinį ir rudą dryžuotą raštą.
 • Raudona -Trithemis arteriosa rūšis yra visiškai raudona, įskaitant akis ir raudoną atspalvį ant pusiau skaidrių sparnų.
 • Rožinis – Orthemis discolor rūšis turi palyginti trumpą laumžirgio kūną, ryškiai rausvos spalvos. Sparnai yra platesni nei daugumos kitų rūšių.
 • Violetinė – Argia fumipennis rūšis yra ryškiai violetinė su tam tikrais juodais akcentais.
 • Mėlyna – Rhyothemis resplendens rūšis yra ryškiai mėlyna. Įdomu tai, kad palyginti platūs sparnai taip pat yra ryškių spalvų, atspindinčios mėlyną spalvą su juodais akcentais ir skaidriais antgaliais.
 • Žalias -Erythemis simplicicollis rūšis dažniausiai yra lapų žalia.
 • Ruda – Boyeria vinosa rūšis yra ruda su įmantriu smėlio ir juodos spalvos raštu.

Jei savo laumžirgio tatuiruotėje siekiate aukščiausio tikroviškumo lygio, ieškodami šių rūšių gausite daug informacinių vaizdų.

laumžirgio tatuiruotė (53)laumžirgio tatuiruotė (51)laumžirgio tatuiruotė (3)laumžirgio tatuiruotė (4)laumžirgio tatuiruotė (5)

„Dragonfly“ tatuiruočių išdėstymas

Laumžirgio tatuiruotės dizainą galima padaryti praktiškai bet kurioje kūno vietoje – net tokiose mažose vietose kaip piršto ar ausies lankelis.

Natūralu, kad tokioms ribotoms vietoms tiks tik mažiausi ir minimalistiniai dizainai. Sudėtingesnėms ir įmantresnėms tatuiruotėms reikės didesnės erdvės: kokio dydžio, visiškai priklauso nuo jūsų.

Yra net keletas nugaros laumžirgio tatuiruočių! Dėl plonos, pailgos laumžirgio kūno formos tai puikus pasirinkimas stuburo tatuiruotei.

Galvodami apie geriausią tatuiruotės vietą, pagalvokite, ar gali tekti ją nuslėpti. Nors daugumoje Vakarų kultūrų tatuiruotės yra socialiai priimtinos, vis tiek gali būti situacijų, kai norėtumėte, kad tatuiruotė nebūtų rodoma.

Jei manote, kad taip gali būti, apsvarstykite tokias vietas kaip nugara, pečiai, skrandis ar šlaunys. Šios vietos dažniausiai yra pridengiamos net laisvalaikio drabužiais.

Kitas svarbus dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra tai, kad 3D tatuiruočių išdėstymas gali padaryti ar sulaužyti tatuiruotės realizmą. Jei norite atrodyti itin tikroviškai „ant jūsų odos tupintis laumžirgis“, pagalvokite, kur tai būtų prasmingiausia ir atrodytų įtikinamiausiai.

Pečių viršus yra vienas iš populiariausių tokio tipo tatuiruočių išdėstymo variantų. Jis taip pat gali puikiai atrodyti ant rankos viršaus arba ant dilbio.

Jei tatuiruotės yra mažos ir labai sudėtingos, atminkite, kad gali tekti kartkartėmis pataisyti. Plonos linijos gali tapti neryškios ir iškreiptos, ypač jei jos yra arti viena kitos.

Jūsų pasirinktas tatuiruočių meistras galės patarti, ar pagal jūsų planuojamą dizainą ir vietą bus sukurta ilgaamžė ir lengvai prižiūrima tatuiruotė.

laumžirgio tatuiruotė (6)

Paskutiniai žodžiai

Laumžirgiai sukuria nuostabiai atrodančius dizainus, kurie taip pat turtingi simboline ir dvasine prasme.

Jie tinka įvairiems stiliams ir paskirties vietoms, todėl būtinai rasite laumžirgio dizainą, atitinkantį jūsų lūkesčius!

Idėjų ir įkvėpimo ieškokite žemiau esančioje didžiulėje laumžirgių tatuiruočių dizaino galerijoje.

laumžirgio tatuiruotė (7)laumžirgio tatuiruotė (8)laumžirgio tatuiruotė (9)laumžirgio tatuiruotėlaumžirgio tatuiruotė (30)laumžirgio tatuiruotė (31)laumžirgio tatuiruotė (17)

laumžirgio tatuiruotė (39)laumžirgio tatuiruotė (40)laumžirgio tatuiruotė (41)laumžirgio tatuiruotė (42)laumžirgio tatuiruotė (43)laumžirgio tatuiruotė (44)laumžirgio tatuiruotė (45)

laumžirgio tatuiruotė (48)laumžirgio tatuiruotė (46)laumžirgio tatuiruotė (50)laumžirgio tatuiruotė (47)laumžirgio tatuiruotė (49)laumžirgio tatuiruotė (11)laumžirgio tatuiruotė (12)laumžirgio tatuiruotė (13)laumžirgio tatuiruotė (14)laumžirgio tatuiruotė (15)laumžirgio tatuiruotė (16)laumžirgio tatuiruotė (18)laumžirgio tatuiruotė (19)laumžirgio tatuiruotė (20)laumžirgio tatuiruotė (38)laumžirgio tatuiruotė (37)laumžirgio tatuiruotė (28)laumžirgio tatuiruotė (29)laumžirgio tatuiruotė (24)laumžirgio tatuiruotė (21)laumžirgio tatuiruotė (22)laumžirgio tatuiruotė (23)laumžirgio tatuiruotė (25)laumžirgio tatuiruotė (26)laumžirgio tatuiruotė (27)laumžirgio tatuiruotė (32)laumžirgio tatuiruotė (33)laumžirgio tatuiruotė (34)laumžirgio tatuiruotė (35)laumžirgio tatuiruotė (36)

1 laumžirgio tatuiruotė

2-laumžirgis-tatuiruotė

3 laumžirgio tatuiruotė

4-laumžirgis-tatuiruotė

5-laumžirgis-tatuiruotė

6-laumžirgis-tatuiruotė

7-laumžirgis-tatuiruotė

8-laumžirgis-tatuiruotė

9-laumžirgis-tatuiruotė

10 laumžirgių tatuiruotė

11-laumžirgis-tatuiruotė

12-laumžirgis-tatuiruotė

13-laumžirgis-tatuiruotė

14-laumžirgis-tatuiruotė

15-laumžirgis-tatuiruotė

16-laumžirgis-tatuiruotė

17-laumžirgis-tatuiruotė

18-laumžirgis-tatuiruotė

19-laumžirgis-tatuiruotė

20-laumžirgis-tatuiruotė

21-laumžirgis-tatuiruotė

22-laumžirgis-tatuiruotė

23-laumžirgis-tatuiruotė

24-laumžirgis-tatuiruotė

25-laumžirgis-tatuiruotė

26-laumžirgis-tatuiruotė

27-laumžirgis-tatuiruotė

28-laumžirgis-tatuiruotė

29-laumžirgis-tatuiruotė

30-laumžirgis-tatuiruotė

31-laumžirgis-tatuiruotė

32-laumžirgis-tatuiruotė

34-laumžirgis-tatuiruotė

35-laumžirgis-tatuiruotė

36-laumžirgis-tatuiruotė

37-laumžirgis-tatuiruotė

38-laumžirgis-tatuiruotė

40-laumžirgis-tatuiruotė

41-laumžirgis-tatuiruotė

42-laumžirgis-tatuiruotė

43-laumžirgis-tatuiruotė

44-laumžirgis-tatuiruotė

45-laumžirgis-tatuiruotė

47-laumžirgis-tatuiruotė

48-laumžirgis-tatuiruotė

49-laumžirgis-tatuiruotė

50-laumžirgis-tatuiruotė

51-laumžirgis-tatuiruotė

52-laumžirgis-tatuiruotė

53-laumžirgis-tatuiruotė

54-laumžirgis-tatuiruotė

Laumžirgis-tatuiruotė

Laumžirgis-tatuiruotė-1

Laumžirgis-tatuiruotė-3

Laumžirgis-tatuiruotė-4

Laumžirgis-tatuiruotė-5

Laumžirgis-tatuiruotė-6

Laumžirgis-tatuiruotė-7

Laumžirgis-tatuiruotė-8

Laumžirgis-tatuiruotė-9

Laumžirgis-tatuiruotė-12

Laumžirgis-tatuiruotė-14

Laumžirgis-tatuiruotė-15

Laumžirgis-tatuiruotė-16

Laumžirgis-tatuiruotė-18

Laumžirgis-tatuiruotė-20

Laumžirgis-tatuiruotė-22

Laumžirgis-tatuiruotė-24

Laumžirgis-tatuiruotė-25

Laumžirgis-tatuiruotė-27

29