165 geriausios vyrų, moterų, mergaičių ir vaikinų rankų tatuiruotės

Rankų tatuiruotės yra vienas iš populiariausių vyrų ir moterų pasirinkimų, nes šios tatuiruotės pasižymi puikiu dizaino ir dydžio universalumu. Geriausias dalykas šiose tatuiruotėse yra tai, kad jos patraukia akį ir tuo pačiu metu jas lengva nuslėpti, kai to reikia. Galų gale būtų puiku jais pasipuikuoti, kai esate paplūdimyje ar vakarėlyje, tačiau nebūtų gera mintis tai parodyti vykstant į pokalbį ar verslo susitikimą. Kai kalbate apie tatuiruotes ant rankos, jų įvairovė yra plati, nes riešo, pečių, rankovių, viršutinės rankos, apatinės rankos, vidinės rankos ir išorinės rankos tatuiruotės patenka į tos pačios kategorijos ranką..

Šiais laikais tatuiruoti ginklai neabejotinai įgauna vis didesnį populiarumą visame pasaulyje. Tai gali patvirtinti daugybė žmonių, norinčių išbandyti juos ant savo kūno. Na, jūs negalite jų kaltinti, nes šios tatuiruotės tikrai suteiks jiems grožio ir asmenybės. Be to, kad pasakysite visam pasauliui, kas iš tikrųjų esate, tokios tatuiruotės taip pat gali atrodyti nuostabiai daugelio akyse. Teigiama, kad šios tatuiruotės yra labiausiai paplitusios tatuiruotės, į kurias įtraukia daug žmonių ne tik šiandien, bet ir keletą metų praeityje.

dilbio tatuiruotė

Paskirties vietų parinktys

Rankų tatuiruotes iš tikrųjų galima rašyti skirtingose ​​žmogaus rankų vietose. Dabar jis turi nuspręsti, ką pasirinkti, turėdamas keletą profesinių ir asmeninių sumetimų. Toliau pateikiamos įvairios paskirties vietos, kurias turite žinoti:

 • Pilna ranka – Visas rankos dizainas apima plotą nuo dalies, jungiančios ranką ir petį iki riešo dalies, arba net ištiesta link pirštų.
 • Vidinės arba apatinės rankos išdėstymas – Ši vieta yra ant riešo iki alkūnės ar net iki tos dalies, kuri jungia žmogaus ranką ir petį. Žinoma, kad tai yra skausmingiausia vieta tarp kitų vietų, nes ji yra tiesiogiai susijusi su venomis ir kaulais, todėl normalu, kad jaučiate stiprų skausmą.
 • Viršutinės arba išorinės rankos išdėstymas – Tatuiruotė yra tiesiai priešais jūsų riešą ir į viršų. Tatuiruotę galima tiesiog ištiesti alkūnės link arba iki aukštesnės dalies.

Kaip išsirinkti geriausią vietą

Jei nežinote, labai svarbu pasirinkti tinkamą rankos vietą. Atminkite, kad jūs taip pat turite savo profesinį gyvenimą, išskyrus asmeninį. Tai rodo, kad turite būti labai atsargūs, kur norėtumėte ant savo rankos pasidėti savo nuostabias tatuiruotes. Štai į ką reikia atsižvelgti:

 • Dabartinis darbas – Kad galėtume pragyventi, turime dirbti. Tik tuo atveju, jei jūsų darbas ar darbdavys neleis jums pasidaryti tatuiruotės, bet vis tiek norite pasidaryti rankos tatuiruotę, būtinai pasirinkite vietą, kurioje jums nebus sunku paslėpti tatuiruotes. Galų gale, jūsų darbas yra daug svarbesnis už jūsų tatuiruotes, nebent jums nebereikia dirbti dėl savo didelių turtų.
 • Skausmo kiekis – Skausmas, kurį galite jausti tatuiruodamiesi bet kurią rankų dalį, gali skirtis. Jei manote, kad negalite susidoroti su intensyviu skausmu, būtinai nesirinkite dilbio ar riešo.
 • Spalva – Yra tatuiruočių, kurios atrodo nuostabiai su juodo rašalo spalva, taip pat yra tokių, kurioms reikia daugiau spalvų variantų, kad būtų užfiksuota visa tatuiruotės dizaino estetika.
 • Odos spalva – Žinoma, reikia atsižvelgti į natūralią odos spalvą. Juodaodžiams ir ispaniškiems žmonėms būtų puiku pasirinkti tamsesnius atspalvius. Tai paprasčiausiai todėl, kad tatuiruotės rašalas nusileis gilesniais odos sluoksniais, o ne tik viršutiniu sluoksniu. Dėl šios priežasties šviesesnės spalvos jūsų tatuiruotės ant rankų gali būti nelabai matomos.

Įžymybės, kurios išdidžiai demonstruoja tatuiruotes ant ginklų

Pasaulyje yra daugybė įžymybių, kurios daro nuostabias rankų tatuiruotes. Štai keletas šių garsių įžymybių vardų:

 • Gisele Bundchen -Šis labai garsus, daugiausiai uždirbantis supermodelis ne tik patraukia daugelio dėmesį dėl savo nuostabaus veido ir kūno, bet ir per mielą žvaigždės tatuiruotę ant vidinio riešo.
 • Jessica Alba – Ši nuostabi Holivudo aktorė turi keletą kūno tatuiruočių, o viena iš jų – nuostabi sanskrito tatuiruotė, kurios lotoso gėlių dizainas yra ant vidinio riešo dešinėje rankoje.
 • Scarlett Johansson – Ši garsi Holivudo įžymybė ant vidinės kairės rankos turi labai spalvingą ir stilingą saulėlydžio tatuiruotę.

Kodėl jie tokie populiarūs?

Yra daug priežasčių, kodėl jie sugebėjo sulaukti tokio populiarumo tiek tarp lyčių, tiek iš visų amžiaus grupių žmonių. Ginklai yra svarbi kūno sritis, o žmonės gana sunkiai dirba, kad šioje srityje būtų suformuoti raumenys. Todėl tampa būtina, kad jie norėtų atkreipti dėmesį į šį kūno regioną. Šios tatuiruotės veikia abiem būdais, priklausomai nuo to, ar jas nešioja vyras, ar moteris; jie reiškia vyriškumą, kai rašoma ant vyro, ir atspindi subtilų grožį, kai tai daroma ant moters kūno. Matomumas yra dar vienas galingas tokių tatuiruočių populiarumo veiksnys. Jie gali būti uždengti vilkint marškinius ilgomis rankovėmis, kai to reikia, ir jūs galite patraukti juos, tiesiog pasiraitodami rankoves. Tatuiruotės buvo populiariai naudojamos tiek Vakarų, tiek Rytų kultūrose, taip pat Amerikos indėnų gentyse.

Tatuiruočių idėjos ginklams

Jie yra plačiai pripažintas pasirinkimas tatuiruočių mėgėjams, tiek vyrams, tiek moterims. Dėl šios priežasties tatuiruočių dizaineriai nuolatos kuria naujus tokių tatuiruočių dizainus, be tradicinių, kurie ir toliau išlieka populiarumo diagramų viršuje. Štai keletas labiausiai vertinamų dizainų:

 • Simbolinės ir teksto tatuiruotės – dilbis ir riešas yra puiki vieta kurti simbolius, susijusius su religija, nes jie gali padėti nešėjui visiškai įsitikinti išpažinti savo religinį įsitikinimą. Štai kodėl dažnai pastebima keltų kryžių ir Om simbolių daugelio vyrų ir moterų dilbiuose ir riešuose. Panašiai įprasta, kad žmonės šioje srityje užrašo artimųjų vardus ir inicialus. Taip pat galima įspausti citatą ar tekstą, todėl jie gali nurodyti svarbias datas, pvz., Mylimo žmogaus gimimo datą ar mirties datą, kad jiems būtų priminta apie jų svarbą gyvenime.
 • Japonų ir kinų tatuiruotės ant rankos – Šiuo metu populiarumo viršūnėje esančių tatuiruočių su rankovėmis šaknys yra Kinijos ir Japonijos kultūrose, nes klanai iš esmės naudojo šias tatuiruotes savo nariams identifikuoti. Japonijos „Yakuza“ gauja garsėjo tokiomis tatuiruotėmis. Pastaruoju metu rankovių tatuiruotės taip pat atsirado Vakarų kultūrose ir yra laikomos patraukliais bei viliojančiais, todėl jos yra viena geidžiamiausių formų. Kai kurie dizaino elementai visada buvo japonų ir kinų tatuiruočių meno dalis ir jie ten buvo naudojami šimtmečius. Tai yra koi žuvys, vyšnių žiedai, lotoso gėlės, tigras, drakonas ir kai kurios šių kultūrų dievybės.
 • „Americana“ tatuiruotės ant rankos – Kita populiari forma priklauso „Americana“ menui, kuris yra didelės tatuiruotės, rašytos ant dilbio srities, bet skiriasi nuo japonų ir kinų meno rankovių tatuiruočių. Paprastai šie dizainai apima tokius elementus kaip jūrinės žvaigždės ir šeimos keteros, kurie buvo išpopuliarinti Antrojo pasaulinio karo laikais. Taip pat galite pastebėti kai kuriuos dizainus, susijusius su Amerikos kariniu jūrų laivynu, oro pajėgomis ar armija, tarp jų taip pat paplitusios viso vardo tatuiruotės.
 • Genties tatuiruotės ant rankos – Genčių dizainas taip pat sukuria išskirtinį įspūdį dėl jų drąsių linijų ir formų. Vyrai ant rankos plačiai renkasi maorių, mandalų ir samojiečių kalbą.
 • Paukščių tatuiruotės ant rankos – Yra daug tatuiruočių mėgėjų, kurie nori turėti paukščių tatuiruotes ant rankos kaip geriausią pasirinkimą. Feniksas, kregždė, kolibris, varna, varnas, erelis ir balandis yra populiariausi kaip paukščių tatuiruotės.

Be to, moterys gali rinktis subtilius elementus, tokius kaip gėlių raštai, drugeliai, angelai, bitės ir prisegtos merginos. Galiausiai pasirinkimas priklauso nuo turėtojo ir to, ką jis ar ji nori pavaizduoti per tatuiruotę.

Baigiamieji žodžiai

Be jokios abejonės, vyrų ir moterų rankų tatuiruotės gali būti puiki jūsų kūno puošmena. Jums tiesiog reikia pasirinkti geriausią dizainą, kuris tikrai atrodys gerai ant rankų.

Trumpai tariant, jūs turite užbaigti savo rankos tatuiruotės dizainą tik kruopščiai ir rimtai apsvarstę visus šiuos veiksnius. Galų gale, tatuiruotės yra rimtas verslas, nes jos reikalauja daug laiko, pinigų ir skausmo, kurį turi padengti asmuo, kuris jas rašė. Be to, tatuiruotė, užrašyta rašalu, yra jūsų dalis amžinai, nes tatuiruotės pašalinimas yra sunkus darbas.

Ši nuostabi Samoa genties tatuiruotė

samoa-genties tatuiruotė

Ši rodyklių juosta

salos-genties-tatuiruotė

Ši moteris genties tat

moteriška-gentinė-rankovė

Dar viena fantastiška Polinezijos genties tatuiruotė

maorių ir polineziečių tatuiruotės ant kairės rankovės

Ši daugiapakopė Samoa genties tatuiruotė

samoa-genties-tatuiruotė

Ši audimo modelio genčių tatuiruotė

islader-maori-genties tatuiruotė-serga

Galbūt geriausia techniškai nupiešta genčių tatuiruotė

geriausia-polineziečių-genčių-tatuiruotė-kada nors

Dar viena graži salų/maorių hibridinė tatuiruotė

salų-maorių-genčių-tatuiruotė

Ši Polinezijos genties tatuiruotė pusiau rankovėmis

Polinezijos-maorių stiliaus rankos-tatuiruotė vyrams, reprezentuojanti vieną mišinį iš daugiau nei šimto Polinezijos-maorių simbolių juostų

Ši unikali genčių stiliaus tatuiruotė

genčių-rankovių-tatuiruotė-geriausia

Jau šimtmečius vyrai ir moterys pasitiki įvairiomis kūno puošmenomis, kad patrauktų žiūrovų dėmesį. Nors auskarų vėrimas įvairiose vietose ir juvelyrinių dirbinių nešiojimas buvo viena iš šių formų, kita yra nuostabus tatuiruočių rašymo ant įvairių kūno dalių menas. Tatuiruotės yra patrauklus būdas papuošti jūsų kūną, taip pat pareikšti savo požiūrį, kai ant jūsų kūno rašomas dizainas. Be tatuiruotės dizaino, jos vieta taip pat yra labai svarbi.

Dydis ir vieta

Tatuiruočių dydis ir išdėstymas ant rankos priklauso nuo įvairių veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis tatuiruotes. Štai keletas dalykų, kuriuos reikia apsvarstyti šiuo klausimu:

 • Rinkdamiesi tatuiruotės dizainą turėtumėte turėti omenyje savo profesinius įsipareigojimus, nes turite atsižvelgti į jo matomumą ir kaip tai paveiks jūsų profesiją.
 • Be tatuiruotės dizaino, taip pat turite atsižvelgti į tatuiruotės spalvą. Visa tai yra asmeninio skonio reikalas, nes kai kuriems žmonėms gali patikti įprastos juodos ir pilkos tatuiruotės, o kiti labiau linkę turėti ryškias ir ryškiaspalves tatuiruotes.
 • Viršutinė rankos dalis yra lengviau rašalu, palyginti su riešo, alkūnės ir apatinė ranka, nes vėliau paminėtos sritys yra švelnesnės, o tatuiruotės gali būti labai skausmingos.
 • Simbolinė dizaino reikšmė taip pat turi įtakos jo pasirinkimui, nes tatuiruotės atspindi jūsų asmenybę ir požiūrį. Tatuiruotės dizaino prasmė gali būti aiškinama remiantis dizaino elementais, kiekvienas elementas turi skirtingą reikšmę.
 • Galų gale tatuiruočių nešėjos odos tonas taip pat vaidina pagrindinį vaidmenį renkantis tatuiruotes ant rankos, nes tam tikros tatuiruotės atrodo labiau ryškios tamsesniems odos tonams, o kitos rūšys labiau tinka žmonėms, kurių odos spalva yra šviesesnė. Tie, kurie turi šviesesnį odos atspalvį, turi didesnę laisvę naudoti tatuiruočių rašalą, nes net šviesios spalvos ar balto rašalo tatuiruotės gerai parodo tokius odos tonus.

Nuostabios dizaino idėjos vyrams ir moterims

Vyrams ir moterims skirtos tatuiruotės ant rankų yra įvairių dizainų, kurie jums tikrai patiks. Visa tai dėka tatuiruočių meistrų, kurie ir toliau sugalvoja šviežius tatuiruočių dizainus, kurie sužavės kiekvieno tatuiruotės entuziastą. Štai keletas nuostabių dizaino idėjų:

 • Kinų / japonų dizaino idėjos – Istoriškai kalbant, tokie dizainai pirmiausia buvo pastebėti senovės kinų ir japonų žmonėse, ypač tatuiruotės, rašytos ant žmogaus kūno rankovės dalies. Kai kurie į šias idėjas įtraukti dizainai yra drakonas, tigras, lotoso gėlė, vyšnių žiedai ir koi žuvies tatuiruotės dizainas.
 • Simbolinio ir teksto dizaino idėjos – Puikios šių dizaino idėjų vietos yra dilbyje ir ant žmogaus riešo. Šios idėjos yra bendros tiems žmonėms, kurie nori įtraukti savo atsidavimą savo religijai. Štai kodėl „Om“ simboliai ir keltų kryžiai yra tobulas pavyzdys.
 • „Americana Art on Arm“ – Šias idėjas galima priskirti „Americana“ menui. Antrojo pasaulinio karo metu šios tatuiruočių dizaino idėjos išpopuliarėjo. Kai kurie svarbūs dizaino elementai čia yra šeimos keteros, jūrinės žvaigždės ir kregždė.
 • Genties tatuiruotės dizainas ant rankos – Yra žinoma, kad genčių dizaino idėjos yra sveikas protas, nes šiandien daugelis žmonių turi genčių tatuiruotę ant rankos. Tačiau tai nereiškia, kad šie dizainai daugelio akyse nebebus puošnūs. Tiesą sakant, tai yra daugelio tatuiruočių entuziastų pasirinkimas dėl jų nuostabaus grožio. Tai apima drąsią formą ir paryškintas linijas. Samoa, mandala ir maoriai yra tik trys iš genčių, kurioms patinka daugelis žmonių, ypač vyrų.

Ši nuostabiai įmantri „Islander“ tatuiruotė visomis rankovėmis

best-islander-tribal-tattoo

Ši nuostabi genties tatuiruotė beveik visomis rankovėmis

genčių-rankovių tatuiruotė

Ši Polinezijos mopsų tatuiruotė

polinezijos-mopsas-rankovė-tatuiruotė

Šis darbas vyksta

genčių-rankovių tatuiruotė

Ši gėlių pseudo genties tatuiruotė

gėlių-genčių-tatuiruotė

X žymi vietą

Maorių tatuiruotės dizainas-10

Ši vienintelė pečių pagalvė

turėtų-salos-genties-tatuiruotė

Ši bloga asilas genčių tatuiruotė visomis rankovėmis

nuostabi-pilna rankovė-gentinė-tatuiruotė

Šis simetriškas apskritimo dizainas

tribal-tattoo-design-32ds

Šis maorių silueto hibridas

maori-tribal-tattoo-23ew

Šio regbio žaidėjo tats

regbio žaidėjo-genties-tatuiruotė

Ši Polinezijos kario tatuiruotė

Polinezijos karys-tatuiruotė-gentis

Ši maorių rankovė

šauni-maorių-genčių rankovė

Šis gražus Samoa/Islander kūrinys

islander-leg-tattoo-tumblr-Vyrai

Šis vienas peck iki pusės rankovės

krūtinės-rankovės-genties tatuiruotė

Dar viena įspūdinga moterų genties tatuiruotė

moteriška-gentinė-tatuiruotė-rankovė

Ši maorių pusiau rankovė

maorių-pusės rankovės tatuiruotė

Ši nuostabi giliai juoda genties tatuiruotė

samoa-genties-tatuiruotė

Šis vėžlio dizainas

genčių-vėžlių-tatuiruočių rankovė

Ši išsami Polinezijos tatuiruotė

didžiulė-epinė-genčių-tatuiruotė

Šie sukimo modeliai

sukimo modeliai-genčių-rankovių-tatuiruotė

Šis geometrinis Polinezijos genčių dizainas

32-genties-rankos-rankovės-tatuiruotė

Ši sekcija

3d-keltų-genčių-rankovių-tatuiruotės

Ši raudona ir juoda maorių genčių tatuiruotė

raudonos-maorių genties tatuiruotė

Ši maorių salų hibridinė tatuiruotė

maorių-genčių-rankų-tatuiruotė

Šie drąsūs kontūrai

pacific-islander-tribal-tattoo-dizainas

dilbio tatuiruotėdilbio tatuiruotėdilbio tatuiruotėdilbio tatuiruotėdilbio tatuiruotėdilbio tatuiruotėdilbio tatuiruotėdilbio tatuiruotė

dilbio tatuiruotėdilbio tatuiruotėdilbio tatuiruotėdilbio tatuiruotėdilbio tatuiruotėdilbio tatuiruotė

My-right-arm-Beyecep-By-Ant-Stith-DV8-tattoo-Roseville-CA.-650x650

new-arm-tattoo-Joe-Frost-UK

Ąžuolo medis-padarė-Murf-at-Up-In-Arms-Pitsburgas-PA-650x870

tribal-tattoo-designs-for-arms-1

Sintetinis-tatuiruotas-pilno metalo alchemiko rankos-padarė-Jamie-Lee-Parker-MD-Tattoo-Studio-in-Northridge-CA.-the-arm-is-a-a-company-called -A-svaras-kūnas.-650x711

Ruben-Danija-MiksTattoo-588x1040

Taip-in-love-with-this-one-done-by-Johannes-B-No-Fear-Tattoo-Gothenburg-Sweden. -būti-labai patinusi.-650x650

Įrašytas mano dukros pasakymas 650x486

tribal-tattoo-designs-for-arms-2

tribal-tattoo-designs-for-arms-3

tribal-tattoo-designs-for-arms-4

genčių-tatuiruočių dizainas-ginklams-9 Polaks-Finest-Beef-Shop-Gent-Belgium

Tatuiruotė-7 valandas-padarė-mano-ranka išsipūsti-tik-tada-tada-meno-by-Roman-Abrego-of-Artistic Element-Yucaipa-CA-650x577

Cherry-Blossom-arm-back-piece.-11-hour-session-at-Players-Ink-in-in-San-Jose-CA-with-Andre.-650x389

Pora-metų-dabar.-Misty-Minor-Artistic-Impressions.-Welland-ONT.-Sorry-about-the-wrap-around-the-hand.-650x488

išplečiama akis-91-650x381

Pirmoji mano japonų rankos sesija-Kokis-Paryžius-Prancūzija

Andres-Methza-Logo-Kolumbija

Lee-Biggs-at-Woodys-Tattoo-Studio.-588x1040

Visiškai išgydytas-atliktas Joseph-Perez-at-Broken-Lantern-Tattoo-in Charleston-SC

Elina-at-Platina-Ink-Company-Stokholme-Švedija-650x486

Rankų-pirštų-genčių-tatuiruočių dizainas-650x975

Ashley-love-at-storas-nei-vanduo-NYC-650x650

Vidinės rankos-padaryta-Bone-Deep-Tattoos-South-Africa-650x867

Aš-pamačiau-mano-tatuiruočių dailininkas-pop-up-on-here-so-I-think-Id-Id-mesti-mano-ranką-the-ring.-Here-my-dilbis-by-Brucius-in -SF-Kalifornija.-650x433

Mano ranka-mandala-by-Lisa-Orth-of-Sietlas-WA

My-Arm-Done-by-Kyle-Proia-Tymeless-Tattoo-Baldwinsville-NY

Dan-DiMattia-Calypso-Tattoo-Belgija-mano-ranka

Mano ranka-650x485

Gegužė-kaip-su-su-programa.-Rocky-by-Tini-at-Hello-Sailor-Blackpool-UK.-

My-Norse-mythos-arm-in-progress.-Huginn-Muninn-and-Sol-God-of-the-sun.-Baylen-levore-in-Asheville-NC My-right-arm-Beyecep-By-Ant-Stith-DV8-tattoo-Roseville-CA.-650x650

new-arm-tattoo-Joe-Frost-UK

Ąžuolo medis-padarė-Murf-at-Up-In-Arms-Pitsburgas-PA-650x870

tikrai-noriu-pridėti-prie-norisi-prie-peties-rankos-reikia-kai-idėjų-ačiū-650x870

tribal-tattoo-designs-for-arms-1

Sintetinis-tatuiruotas-pilno metalo alchemiko rankos-padarė-Jamie-Lee-Parker-MD-Tattoo-Studio-in-Northridge-CA.-the-arm-is-a-a-company-called -A-svaras-kūnas.-650x711

Ruben-Danija-MiksTattoo-588x1040

Taip-in-love-with-this-one-done-by-Johannes-B-No-Fear-Tattoo-Gothenburg-Sweden. -būti-labai patinusi.-650x650

Įrašytas mano dukros pasakymas 650x486

tribal-tattoo-designs-for-arms-2

tribal-tattoo-designs-for-arms-3

tribal-tattoo-designs-for-arms-4

genčių-tatuiruočių dizainas-ginklams-9

tribal-tattoo-designs-for-arms-8

genčių-tatuiruočių dizainas-ginklams-14

tribal-tattoo-designs-for-arms-13

genčių-tatuiruočių dizainas-ginklams-12

genčių-tatuiruočių dizainas-ginklams-11

genčių-tatuiruočių dizainas-ginklams-10

genčių-tatuiruočių dizainas-ginklams-15 16-oji-tatuiruotė-dizainas

18-asis

genčių-tatuiruočių dizainas-ginklams-19

21-asis-tatuiruotes-dizainas

27-asis

26-asis-tatuiruočių dizainas

25-asis

23

22-asis

28-asis-tatuiruočių dizainas

29

genčių-tatuiruočių dizainas-ginklams-30

31

32. Tiesioginis iš palydovo perduodamas vaizdas

37. Tiesioginis iš palydovo perduodamas vaizdas

36. Tiesioginis iš palydovo perduodamas vaizdas

35. Tiesioginis iš palydovo perduodamas vaizdas

34

33

39. Tiesioginis iš palydovo perduodamas vaizdas zombių maistas

citata-tatuiruotė-idėjos

polinezietiško stiliaus pusiau rankovė

fotografas-tatuiruotė

aštuonkojų tatuiruotės idėjos

linijos-tatuiruotės idėjos

meilės miksas

raumenų plyšimo tatuiruotė

mano stiliaus-gentis

neigiama pusė

lemputė

kairės rankos tatuiruotė

arklio jėgos tatuiruotė

helgas-rankos-tatuiruotė

glen-tattoo

ketvirtoji tatuiruotė

dilbio-tatuiruotės

taškinis raštas

dovydas-skydas-ranka

actekų kalendorius kibernetinės rankos idėja

kiaulpienės-idėjos

daves-tribal

glens-arm

39

40

41

1-gėlės-rankos-tatuiruotės 2 rankos tatuiruotė mergaitėms 3 rankos tatuiruotė vyrui 4 svajonių gaudyklės rankos tatuiruotė 5-dem-lovato-paukščiai-rankos-tatuiruotė 6 svajonių gaudyklės rankos tatuiruotė mergaitėms 7 rankų tatuiruotė 9-T-Ford-rankos tatuiruotė 10 Raštas su rožių tatuiruote 11-Akvarelė-paukščio-rankos tatuiruotė 12-rankos-tatuiruotė-vyrui 14-Akvarelė-gėlių-rankų tatuiruotė 15 rankos tatuiruotė 16-Tiny-Blue-Flowers-arm-tattoo 17 sparnų rankos tatuiruotė 18-rankos-tatuiruotė-vyrams 19-Polinezijos rankos tatuiruotė 20-Insirational-Tree-Lettering-ArmTattoo 21-Rose-ArmTattoo 22-japonų rankos tatuiruotė 23-rankos-tatuiruotės dizainas 24-Rotuman-Arm-Tattoo-Designs 25-Jacky-Hanya-arm-tattoo 26-Mažoji mergaitė ir vyšnių žiedai-rankos tatuiruotė 27-Arm-Tattoo-Ideas-for-Men 28-rankos-tatuiruotės idėjos 29-Amazing-Arm-tatuiruotės dizainas 30-rožių-rankos-tatuiruotė 31 rankos tatuiruotė 32 rankų tatuiruotė 33 animacinių filmų rankos tatuiruotė 34 34-cartoon-arm-tattoo 36 36-balto rašalo-rankos tatuiruotė 37 rankų tatuiruotė 38-WestCoast-Arm-Tattoo 39-Angelo rankos tatuiruotė 40-Rose-arm-tattoo 41 rankos tatuiruotė 42-Rožė-rankos tatuiruotė 44 44-lapės rankos tatuiruotė 45 juodos ir baltos rankos tatuiruotė 46-Gėlių-rankų tatuiruotė 47 rankų tatuiruotė 48-lapės rankos tatuiruotė 49-paukštis-vidinės rankos-tatuiruotė 50 šriftų-rankos-tatuiruotė 51-šriftai-rankos-tatuiruotė 52-drugelio-rankos-tatuiruotė-mergaitėms 53-drugelis-tatuiruotė ant rankos 54 54-tatuiruotes-moterims-ant rankos 55-Praying-Hands-Arm-Tattoo-Designs-For-Men 56 56-Vidinės viršutinės rankos tatuiruotės moterims 57-Vidinės rankos-tatuiruotės-moterims-citatos 58-Akvarelė-plunksna-tatuiruotė ant rankos 59-kaukolės-rankos-tatuiruotė 60-Dragon-Tattoo-on-arm-for-men ????????????????? 66 84 94 103 114 115 118 124 142 152 162 172 182 191 213 214 217 223 232 242 262 271 282 292 302

42

Ką darote, vaikinai, kol kas manote, kad dar turite kelias valandas ant rankos 650x366

kas daro tatuiruotes

44

43