170 populiarių krūtinės tatuiruočių vyrams ir moterims

Krūtinės tatuiruotės šiais laikais tampa itin populiarios, nes vis daugiau žmonių pradėjo vertinti teigiamas tatuiruočių puses. Vadinasi, jau nebestebina, kodėl, kad ir kur eitumėte, vis dar galima pamatyti žmonių, kurie ant kūno sportuoja tatuiruotėmis. Tiesa ta, kad yra įvairių priežasčių, kodėl žmogus sportuoja su tatuiruotėmis. Yra tokių, kurie tatuiruotes laiko puikiais savo drąsios asmenybės ženklais, o yra ir tokių, kurie tiesiog laikosi dabartinės tendencijos. Be to, kai kurie žmonės nusprendė pasidaryti tatuiruotę kaip savo mados jausmo dalį. Nepaisant to, kad ir kokia būtų jūsų tatuiruočių priežastis, vienas dalykas yra tikras ir tai, kad tatuiruotės ant krūtinės yra tokios pat šaunios kaip ir kitos tatuiruotės, kurias galima rasti ant kai kurių kitų kūno dalių.

Krūtinės tatuiruočių reikšmė

Krūtinė yra viena iš svarbiausių kūno dalių, nes ji laiko širdį, kuri yra gyvenimo esmė. Dėl šios priežasties renkantis tatuiruotės dizainą krūtinei reikia būti apgalvotam, nes tai reiškia tikrąjį tikėjimą ir atsidavimą. Be to, krūtinė siūlo plačią erdvę, kurioje galima parodyti patraukliausius ir sudėtingiausius dizainus, ir tai yra vieta, kurioje dažnai puikuojasi vyrai ir moterys, eidami į paplūdimį vasaros atostogoms. Štai kodėl tatuiruotės ant krūtinės šiandien tapo vyrų ir moterų stiliaus pareiškimu.

Už ir prieš

Jie turi savo privalumų ir trūkumų. Šios tatuiruotės laikomos labiau tinkamomis vyrams, nes jas galima piešti didesniame plote, o tai reiškia, kad dėl didesnio siūlomo paviršiaus menininkas gali sutelkti dėmesį į geresnes detales. Be to, tai užtikrina, kad tatuiruotės dydis nėra problema, nes jas galima išplėsti tiek aukštyn, tiek žemyn, apimant kitas kūno dalis kartu su krūtine. Tokiu būdu nereikia daryti jokių kompromisų dėl dizaino dėl teritorijos trūkumo. Be to, skausmo faktorius yra labai svarbus, nes vyrų atveju ši sritis nėra tokia jautri, o skausmas, padarytas čia, yra pakeliamas. Spustelėkite, jei norite sužinoti daugiau apie skausmas, susijęs su krūtinės tatuiruotėmis @yahoo atsako, @Quora. Viršutinėje krūtinės srityje esanti oda taip pat yra mažiau jautri vyrams ir moterims su amžiumi susijusiems pokyčiams, todėl šios tatuiruotės yra ilgalaikės. Tokiu būdu tatuiruočių mėgėjai, pasidarę tatuiruotes ant krūtinės, greičiausiai gaus savo pinigų vertę.

Kita vertus, krūtinės ir krūtinės sritis yra labai jautri moterims. Dėl to graviravimas jiems yra labai skausmingas, todėl daugelis moterų susilaiko nuo šios tatuiruočių meno formos. Be to, moterys negali tiesiog parodyti visko, kad jas parodytų, o tai sumažina moterų vertę. Dauguma moterų, pasirinkusios tatuiruotes ant krūtinės, norėtų, kad tos pačios būtų viršutinėje krūtinės srityje, šalia peties.

Tatuiruotės dizaino pasirinkimas, nesvarbu, ar tai būtų krūtinė, ar bet kuri kita kūno dalis, yra gyvybiškai svarbus klausimas ir tai turėtų būti daroma labai atsargiai. Priežastis ta, kad reikia rinktis tai, kas atitinka jo asmenybę, pageidavimus ir tikėjimą. Tai, kad tatuiruočių meno kūrimas yra brangus ir daug laiko reikalaujantis procesas, todėl dar svarbiau pasirinkti tinkamą tatuiruotės dizainą. Be to, tatuiruotės yra apnuogintos visų akivaizdoje ir turėtų būti tokios, kad nekenktų niekam. Neteisingas pasirinkimas gali būti gana skausmingas kakle, nes tatuiruotės pakeitimas yra labai sunkus darbas. Prieš išgaunant tobulą dizainą, galima daug ištirti iš knygų ir interneto.

Skirtingi dizaino variantai

Nereikia nė sakyti, kad yra daug variantų, susijusių su vyrų ir moterų tatuiruočių ant krūtinės dizainu. Prieš pasirinkdami dizainą, kuris bus išgraviruotas ant jūsų krūtinės, pirmiausia turite atsižvelgti į keletą svarbių dalykų. Štai keletas puikių krūtinės tatuiruočių dizainų, kurie jums gali būti tinkami:

 • Drugelio dizainas – Niekas negali nugalėti šio dizaino patrauklumo. Netgi nesvarbu, ar esate mergaitė, ar berniukas, kai ieškote drugelio dizaino. Berniukams šis dizainas tikrai parodytų moteriškas ir minkštas savo puses. Įdomus šio konkretaus dizaino posūkis, jei pridėsite religinį simbolį, pvz., Kryžių, jo centre.
 • Sparnuotų rožių dizainas – Kaip rodo jo pavadinimas, šio nuostabaus dizaino centre yra graviruota graži rožių gėlė. Tada jis bus pridėtas su sparnais, kaip angelas ar erelis. Sparnai tikrai pridės paprastų rožių dizaino posūkių, todėl puikiai tinka vyrams ir moterims.
 • Vienos plunksnos dizainas – Jei manote, kad vienas plunksnų dizainas būtų nuobodus, pagalvokite dar kartą. Tai labai būdinga moterims, tačiau tai nereiškia, kad tai nėra gerai vyrams. Jei norite nesudėtingo dizaino, tuomet būtent tą turėtumėte išgraviruoti ant krūtinės.
 • Supermeno logotipo dizainas – Daugelis berniukų tiesiog mėgsta šį dizainą dėl viso vyriškumo. Juk Supermenas yra superherojus vyras. Tačiau nesvarbu, ar esate mergaitė, ir norite, kad šis dizainas būtų ištatuiruotas ant krūtinės. Jei esate drąsesnis merginos tipas, šis dizainas parodys jūsų vyriškąją pusę. Tiesiog pridėkite keletą papildomų dizainų, kurie parodys jūsų natūralų moterišką įvaizdį.
 • Angelo dizainas – Kas, beje, nemėgtų sportuoti angelo tatuiruotės ant krūtinės? Be to, kad tai yra dieviškasis simbolis, angelo dizainas taip pat atrodys labai patrauklus kitų žmonių akyse, todėl kur nors eidamas būsite didžiausias galvos sukėjas. Vyrams angelai moterys būtų tobuli, o patelės – idealiai tinka vyrams angelams.
 • Pelėdos dizainas – Visiems tiems pelėdų mėgėjams tai yra tai, ko neturėtumėte praleisti nepabandę. Tikrai gražiai atrodys ant krūtinės. Tiesiog įsitikinkite, kad jūsų tatuiruočių meistras gali aiškiai ir puikiai nupiešti pelėdos paukščio įvaizdį, kad viskas atsidurtų reikiamose vietose. Prie pelėdos šonų galima pridėti kai kurių augalų lapų ar gėlių, kad dizainas įgautų daugiau spalvų ir gyvybės.
 • Širdies ir rožių dizainas – Nėra abejonių dėl šio tatuiruotės dizaino tobulumo, kiek tai susiję su krūtinės sritimi. Pagrindinė priežastis yra labai akivaizdi. Taip yra todėl, kad širdis ir rožė simbolizuoja „MEILĘ“, o meilė gali būti jaučiama būtent ten ant krūtinės dalies. Daugeliui mylimų porų tikrai patinka sportuoti su šiuo tatuiruotės dizainu.

Greita nuoroda į „Moterims“

Krūtinės tatuiruotės vyrams

Krūtinės tatuiruotės vyrams-1

Krūtinės tatuiruotės vyrams-2

Krūtinės tatuiruotės vyrams-3

Krūtinės tatuiruotės vyrams-4

Krūtinės tatuiruotės vyrams-5

Krūtinės tatuiruotės vyrams-6

Krūtinės tatuiruotės vyrams-7

Krūtinės tatuiruotės vyrams-8

Krūtinės tatuiruotės vyrams-9

Krūtinės tatuiruotės vyrams-10

Krūtinės tatuiruotės vyrams-11

Krūtinės tatuiruotės vyrams-12

Krūtinės tatuiruotės vyrams-13

Krūtinės tatuiruotės vyrams-15

Krūtinės tatuiruotės vyrams-16

Krūtinės tatuiruotės vyrams-17

Krūtinės tatuiruotės vyrams-18

Krūtinės tatuiruotės vyrams-19

Krūtinės tatuiruotės vyrams-20

Krūtinės tatuiruotės vyrams-22

Populiarūs krūtinės srities dizainai

Tatuiruotės dizainas, kurį pasirenka krūtinės srityje, atspindi jūsų pasididžiavimą ir požiūrį, kaip tai mato visas pasaulis. Yra daugybė dizaino variantų, nes čia galima išgraviruoti dideles ir mažas tatuiruotes. Nors kai kurie modeliai gali būti tokie dideli, kad gali išsiplėsti iki peties, kaklo ar po to skrandžio, kiti gali būti gana maži, vėliau dažniausiai renkasi moterys, nes gali apnuoginti tik dalį krūtinės. Jie siūlo didelę stilių, dizaino ir simbolių įvairovę, o tai didina šių tatuiruočių populiarumą. Štai keletas populiariausių vyrų ir moterų dizaino:

 • Širdies dizainas – Kadangi krūtinė yra širdies vieta, dizainas, kuriame širdys naudojamos kaip pagrindinis aspektas, yra ne tik madingas, bet ir simbolinis. Širdies tatuiruotės dizainas yra unisex pobūdžio, o tai reiškia, kad jis puikiai atrodo tiek vyrams, tiek moterims. Jis būna įvairių formų, tokių kaip kraujuojanti širdis, šventa širdis ir pradurta širdis, kurios visos turi unikalią simbolinę reikšmę. Kraujuojanti širdis reiškia skausmą ir meilės praradimą, o šventa širdis reiškia amžiną meilę, aistrą ir tikėjimą. Panašiai pervertos širdies dizainas reiškia meilės praradimą ir tai, kad po įvykio gyvenimas niekada negali būti toks pat.
 • Superherojų personažų dizainas – Superherojų personažai, tokie kaip Supermenas, Voras ir Hulkas, yra populiarus pasirinkimas vyrams. Jauni vyrai nori puikuotis ant krūtinės didelėmis tatuiruotėmis, kuriose veikia šie super herojai.
 • Laumės ir angelai – Kitas gerai patinkantis dizainas tiek vyrams, tiek moterims yra tas, kuris pasižymi dangaus charakteriu, kaip angelai ir fėjos. Kai kurios citatos ar žodžiai gali būti derinami su šiomis tatuiruotėmis, kad jiems būtų suteikta prasmė.
 • Genčių tatuiruotės – Genčių tatuiruočių menas yra viena ryškiausių tatuiruočių meno formų, kurią gerbia žmonės visame pasaulyje. Tokios tatuiruotės reiškia reikšmę ir turi istorinę reikšmę, todėl graviruojant jas reikėtų atsižvelgti į jų simboliką.
 • Paukščiai ir gyvūnai ant krūtinės – Juose gali būti patrauklių paukščių (pvz., Fenikso) ir gyvūnų (tokių kaip liūtas, žuvis), kad būtų puikus dizainas. Nors tokie paukščiai kaip balandis yra puiki galimybė vaizduoti meilę ir patinka moterims, vyrai savo dizainuose renkasi kažką tvirtesnio, pavyzdžiui, erelis, liūtas ir tigras. Šiuose dizainuose taip pat gali būti naudojami vabzdžiai, tokie kaip vorai.
 • Religiniai simboliai – Taip pat naudojami religiniai simboliai, tokie kaip kryžius ir šventųjų portretai, siekiant patvirtinti nešėjo religinį tikėjimą ir tikėjimą. Į šiuos dizainus taip pat gali būti įtraukti tokie dangaus kūnai kaip žvaigždės, mėnulis ir saulė. Gėlių dizainai, tokie kaip rožės ir lotosas, taip pat užima svarbią vietą krūtinės dizaine. Kiti geri variantai yra muzikos simboliai, animacinių filmų personažai, plunksnos, inkarai, svajonių gaudytojas, maorių genčių dizainas ir gamtos objektai.

Baigiamieji žodžiai

Be šių nuostabių krūtinės tatuiruočių dizaino, tatuiruočių menininkai visame pasaulyje kuria vis daugiau tatuiruočių. Nors vaizdai ir portretai yra svarbi šių tatuiruočių dalis, daugelis jų naudoja tekstą ir citatas, kad atspindėtų nešiklio požiūrį. Pavyzdžiui, projekte gali būti religinio teksto ar citatų, apibrėžiančių vilties, pozityvumo, optimizmo ir tiesos jausmus.

Tatuiruotės tapo madingiausiu būdu puikuotis savo stiliumi ir požiūriu, sukuriant atitinkamas ant kūno. Šie nuostabūs meno kūriniai matomi įvairiose kūno dalyse, įskaitant rankas, kojas, petį, nugarą, šoną, šlaunis, kulkšnis ir net veidą bei pirštus. Tačiau tatuiruotos krūtinės populiarumas vyrams ir moterims visada pranoksta tas, kurios išgraviruotos bet kurioje kitoje kūno vietoje. Kitas nepaprastas dalykas apie juos yra įvairovė, kurią greičiausiai rasite dizaino požiūriu, iš kurių galima rinktis beveik neribotą asortimentą. Rezultatas yra patraukli tatuiruotė, kuria galima pasigirti tobulai priglundančiu liemeniu..

Tipai

Žinoma, normalu, kad ten rasite daugybę krūtinės tatuiruočių rūšių, kurios puikiai tinka vyrams ir moterims. Svarbiausia čia yra tai, kad žinote, kaip geriausiai jums tinka, nes ne visi šie tipai jums atrodys gerai. Štai kodėl turite įsitikinti, kad pasirinkote geriausią. Štai keletas iš jų:

 • Dangiškieji personažai – Tokio tipo tatuiruotės vyrams ir moterims yra daugelio žmonių pasirinkimas. Tiems žmonėms, kuriems tatuiruotės atrodo nepageidaujamas dalykas, netgi gali patikti toks dizainas. Geri šių dangaus personažų pavyzdžiai yra laumės ir angelai. Norėdami gauti papildomų tatuiruočių reikšmių, geriausia būtų pasakyti savo tatuiruočių meistrui pridėti keletą frazių ar žodžių, kurie jums daug reiškia.
 • Gyvūnų dizainas – Ši rūšis niekada negali pasenti. Taip yra todėl, kad vis dar yra daug žmonių, kurie nori, kad gyvūnai būtų tatuiruoti ne tik ant krūtinės, bet ir ant kai kurių kitų kūno dalių. Geri šių gyvūnų pavyzdžiai yra paukščiai, žuvys ir tigrai. Moteriškai asmenybei balandis būtų tobulas, o vyriškumą galima puikiai suderinti su ereliu, voru ar liūtu.
 • Religiniai simboliai – Tai dar vienas populiarus tatuiruotės tipas ant krūtinės, ypač tiems žmonėms, kurie naudojasi tatuiruotėmis parodydami savo religinius įsitikinimus ir kaip jie yra pakankamai orientuoti į savo religiją. Šis tipas svyruoja nuo nukryžiavimo iki šventųjų ir Jėzaus Kristaus atvaizdų kaip tatuiruotės.
 • Genčių tatuiruotės – Daugelis vyrų ir moterų renkasi genčių dizainą vien dėl puikios estetikos, kurią jie gali išskirti, kai ant krūtinės išgraviruotas genčių dizainas. Tačiau rinkdamiesi turite būti pakankamai atsargūs, nes genčių dizainas paprastai turi reikšmių, kurių galbūt nenorėtumėte žinoti. Taigi, jums geriausia nelikti nežinomam renkantis genčių tatuiruočių dizainą.
 • Išgalvoti personažai – Išgalvoti personažai yra daugelio vyrų pasirinkimas, kai kalbama apie krūtinės sritį. Nepaisant to, tai nereiškia, kad jie netinka moterų krūtinėms. Moterys, turinčios vyrišką asmenybę, gali puikiai sportuoti.
 • Širdies simbolis – Be jokios abejonės, tai yra labiausiai paplitęs dizaino tipas ne todėl, kad žmogaus širdį galima rasti ant krūtinės dalies, bet todėl, kad tai yra labai šaunus ir mielas tatuiruotės tipas. Daugelis porų pasaulyje gali tai tikrai patvirtinti.

Jei galvojate išgraviruoti krūtinės tatuiruotes vyrams ir moterims, iš jūsų pusės bus labai naudinga turėti omenyje visus šiuos dalykus. Šios svarbios informacijos apie tatuiruotes ant krūtinės dalys bus jūsų vadovai jūsų tatuiruočių kelionėje. Ne visi žmonės įvertins jūsų pasirinktą dizainą, todėl turite šiek tiek laiko nustatyti, kuris tipas ir dizainas jums tinka.

Krūtinės tatuiruotės vyrams-23

Krūtinės tatuiruotės vyrams-24

Krūtinės tatuiruotės vyrams-25

Krūtinės tatuiruotės vyrams-26

Krūtinės tatuiruotės vyrams-27

Krūtinės tatuiruotės vyrams-30

Krūtinės tatuiruotės vyrams-31

Krūtinės tatuiruotės vyrams-33

Krūtinės tatuiruotės vyrams-34

Krūtinės tatuiruotės vyrams-35

Krūtinės tatuiruotės vyrams-36

Krūtinės tatuiruotės vyrams-37

Krūtinės tatuiruotės vyrams-38

Krūtinės tatuiruotės vyrams-39

Krūtinės tatuiruotės vyrams-40

Krūtinės tatuiruotės vyrams-41

Krūtinės tatuiruotės vyrams-42

Krūtinės tatuiruotės vyrams-43

Krūtinės tatuiruotės vyrams-44

Krūtinės tatuiruotės vyrams-45

Krūtinės tatuiruotės vyrams-46

Krūtinės tatuiruotės vyrams-47

Krūtinės tatuiruotės vyrams-48

Krūtinės tatuiruotės vyrams-49

Krūtinės tatuiruotės vyrams-50

Krūtinės tatuiruotės vyrams-51

Krūtinės tatuiruotės vyrams-52

Krūtinės tatuiruotės vyrams-53

Krūtinės tatuiruotės vyrams-54

Krūtinės tatuiruotės vyrams-55

Krūtinės tatuiruotės vyrams-56

Krūtinės tatuiruotės vyrams-57

Krūtinės tatuiruotės vyrams-58

Krūtinės tatuiruotės vyrams-59

Krūtinės tatuiruotės vyrams-60

61-asis

62-asis

63

Krūtinės tatuiruotės vyrams-64

Krūtinės tatuiruotės vyrams-65

Krūtinės tatuiruotės vyrams-66

Krūtinės tatuiruotės vyrams-67

Krūtinės tatuiruotės vyrams-68

69

Krūtinės tatuiruotės vyrams-70

71-asis

Krūtinės tatuiruotės vyrams-72

73

74

Krūtinės tatuiruotės vyrams-75

76

78

79

81-asis

82

83

84

85 krūtinės tatuiruotės

86

87

Krūtinės tatuiruotės vyrams-88

89

Krūtinės tatuiruotės vyrams-90

91-asis

92-asis

93

94-asis

Krūtinės tatuiruotės vyrams-95

Krūtinės tatuiruotės vyrams-96

97

98-asis

Krūtinės tatuiruotės vyrams-100

102-asis

103

104

105

Krūtinės tatuiruotės vyrams-106

107

108-asis

109-asis

Krūtinės tatuiruotės vyrams-110

111

Krūtinės tatuiruotės vyrams-112

113

114

115

116

117

118

119

Krūtinės tatuiruotės vyrams-120

Krūtinės tatuiruotės vyrams-121

Krūtinės tatuiruotės vyrams-122

Krūtinės tatuiruotės vyrams-123

Krūtinės tatuiruotės vyrams-125

Krūtinės tatuiruotės vyrams-126

Krūtinės tatuiruotės vyrams-127

Krūtinės tatuiruotės vyrams 128

Krūtinės tatuiruotės vyrams-129

130 krūtinės tatuiruotės

131

132

133

134

135

Krūtinės tatuiruotės vyrams-137

Krūtinės tatuiruotės vyrams-138

139

140 krūtinės tatuiruotės

141

142

143

144

Krūtinės tatuiruotės moterims

04afbe74b3621862103ebb3c1bffbd9c  tumblr_n13jj2UDjX1qdloq6o1_500  72d618fb170726a684fef00f4b0d6fe8  90001b3112a7b986e53f7e033495fae4 drugelis-krūtinė-tatuiruotės-moterims c6f4dec5cb2e1a400cea698619ef48f5 krūtinės tatuiruotė moterims

krūtinė-moterys2  tumblr_n9of8hK4Ua1tf52xlo1_500 tumblr_n13jj2UDjX1qdloq6o1_500