175+ Jausmingos vidinės ir už ausų esančios tatuiruotės

Ausų tatuiruotės yra nuostabūs meno kūriniai, kuriuos galima rasti ant daugelio pasaulio žmonių kūno. Tatuiruotės ant ausų yra labai unikalūs dalykai, kai kalbama apie tatuiruotes. Ausys dažniausiai puoštos auskarais, o ne tatuiruotėmis. Tiesiog įsitikinkite, kad pasirinkote pačius geriausius ausų dizainus, kurie gali kalbėti apie jūsų vidinę asmenybę, ir tą, kuris gali pagerinti jūsų fizinę išvaizdą. Kadangi ausys yra mažos ir siauros kūno dalys, paprastai tatuiruotė ant šios dalies užtruks daug laiko ir pastangų. Dėl šios priežasties turite įsitikinti, kad samdote tik patikimiausią, profesionaliausią tatuiruočių meistrą.

Trumpa prisiminimų istorija

Žinoma, ausų tatuiruotės turi savo istoriją, nors jos nėra tokios populiarios, kaip ir kitos kūno tatuiruotės. Tik jei nežinote, praeityje žmonės į savo gyvenimą jau įtraukė tatuiruotes. Reiškia, tatuiruotės nėra tik neatskiriama šių dienų kartos gyvenimo dalis. Pirmuosius tatuiruočių pastebėjimus galima atsekti 4000–2000 m. Istorikų grupė patvirtino, kad būtent egiptiečiai tatuiruotes ant savo kūno pirmiausia įtraukė kaip vaisingumo ir kilnumo požymius. Žinoma, pirmieji egiptiečių tatuiruočių pavyzdžiai buvo tatuiruotės ant ausų.

Ausų tatuiruočių tipai

Iš tikrųjų yra 3 rūšys, į kurias turėtumėte atsižvelgti. Kiekvienas iš šių tipų turi skirtingas savybes, kurios jums patiks ir nepatiks. Susipažinkime su kiekvienu iš jų.

 • Vidinė ausis – Ši tatuiruotė tikrai gali papildyti jūsų ausis. Jei turite šią tatuiruotę, gali nebereikėti užsidėti nuostabių auskarų. Kaip rodo jo pavadinimas, vidinė ausis rašoma ausies viduje, bet ne ant vidinių dalių, tik ausies spenelio dalyje. Geriausias dalykas šioje tatuiruotėje yra tai, kad jis gali pabrėžti jūsų ausų formą ir grožį.
 • Už ausies – Šis tipas nėra įprastas, nes jis yra tiksliai ten, užpakalinėje ausų dalyje. Jei norite tatuiruotės, kuri nėra tokia pastebima, kai kalbama apie vietą, tai yra tobula.
 • Aplink ausį – Tai tokia rūšis, kurią dažniausiai galite pamatyti aplinkinėje žmogaus ausų srityje. Maži tatuiruočių dizaino modeliai tikrai gali padaryti šią sritį nuostabią. Tačiau ši sritis gali būti pakankamai skausminga, kad būtų tatuiruotė.

Privalumai

Taip, yra daug privalumų ir trūkumų, kuriuos turėtumėte žinoti apie tatuiruotas ausis. Nuostabūs šių tatuiruočių pranašumai iš tikrųjų yra keletas dalykų, į kuriuos daugelis atsižvelgia renkantis šias tatuiruotes. Štai keletas iš jų:

 • Išryškinkite ausis – Jei manote, kad jūsų ausys atrodo nuobodžios, tatuiruočių pasirinkimas ant ausų tikrai yra geras sprendimas, kurį kada nors galite priimti. Taip yra todėl, kad šios tatuiruotės pakankamai sugeba pabrėžti jūsų ausų grožį ir formą.
 • Unikalus – Žinoma, kad šios tatuiruotės yra unikalios. Kitaip tariant, tik mažiau žmonių turi šias tatuiruotes, todėl jūs tikrai atrodysite unikaliai prieš kitus žmones, žinoma, teigiamai.
 • Mažiau kainuoja – Atliekama tik tatuiruočių procedūra kainuoja minimalią sumą nes dalyvauja tik mažesni tatuiruočių dizainai.

Trūkumai

 • Šiek tiek skausminga – Palyginti su kai kuriomis kitomis kūno tatuiruotėmis, pasidaryti tatuiruotes ant ausų, ypač apylinkėse šiek tiek skausminga iš jūsų pusės.
 • Labai matomas – Kadangi nėra drabužių, kurie paprastai dėvimi ant ausų, jums gali būti sunkiau juos paslėpti. Tai bus absoliutus jūsų trūkumas, ypač jei jus supa žmonės, kurie yra dezorientuoti.

Puošnios ausų tatuiruotės idėjos, į kurias galite atsižvelgti

Nereikia nė sakyti, kad tokios tatuiruotės derinamos su mažesniais tatuiruočių dizainais, nes ši sritis yra siaura. Viskas priklausys nuo jūsų ausų fizinio dydžio. Nepaisant to, tai nereiškia, kad negalite turėti gražių šių tatuiruočių dizaino. Čia yra puikių dizaino idėjų, į kurias galite atsižvelgti:

 • Vynmedis arba viela – Tokia ausų tatuiruočių idėja gali apimti kreivas formas, kurios sukurs stebuklingą jūsų ausų išvaizdą. Jūsų ausų formą gali gražiai papildyti vynmedžio ar vielos raštas. Geras to pavyzdys yra keltų mazgų modelis.
 • Maža forma – Jei jums labiau patinka paprastos tatuiruotės ant ausų, tada ši tatuiruotės dizaino idėja jums yra tobula. Ant ausies spenelio tiks maži raštai. Gotiškas dizainas ar ghoul gali būti puikus pasirinkimas.
 • Įprastos dizaino idėjos – Šioje konkrečioje idėjoje galite pasirinkti tuos įprastus tatuiruočių dizainus, kaip žvaigždžių dizainas, gėlių dizainas, gyvūnai, angelų dizainas ar genčių dizainas. Viskas priklauso nuo jūsų. Tačiau, žinoma, vaizdai bus mažesni nei tatuiruoti ant kai kurių kitų kūno dalių.

Kitos dizaino idėjos, kurias galite apsvarstyti

Ausų tatuiruotės yra viena iš tų tatuiruočių, kurios siūlo pažodžiui begalę variantų, susijusių su išdėstymu ir dizainu. Tatuiruotę galite pasidaryti ant ausies skilties, jos apvalkalo arba už ausies, kaip to reikalauja dizainas ir jūsų pageidavimai. Vienas dalykas, kurį reikia žinoti apie šias tatuiruotes, yra tai, kad pageidautina, kad jie būtų nedideli, nes jiems skirta erdvė yra ribota, ypač jei renkatės ausų krapštuką ar ausies apvalkalą tatuiruotės rašymui. Vidutinio dydžio tatuiruotė būtų tinkama už metų, jei turite pasirinkti didesnį ir ryškesnį dizainą.

Tiesa apie tatuiruotes ant ausų yra ta, kad jos tikrai pritraukia dėmesį, net jei jos yra mažo dydžio ir ne per daug sudėtingos. Galite rinktis iš įvairių ausų tatuiruočių elementų: labiausiai mėgstami gėlių, klaidų, drugelių, laumžirgių, paukščių, inkarų, svajonių gaudytojų, strėlių, drakono, muzikinių mazgų, saulės, mėnulio, žvaigždžių ir plunksnų variantai. gerai atrodo mažiems dydžiams. Kai kurie žmonės net ieško animacinių personažų ir animacinių filmų, žvelgiančių iš už ausų. Vyrai gali turėti gentišką ir geometrinį dizainą, nes jie atrodo vyriški ir galingi, o moterys gali pasirinkti subtilius dizainus, tokius kaip lankai, juostelės ir gėlių raštai.

Dėl išlenktos ausies formos geometriniai ir tekantys modeliai jai labiau tinka, nes jų malonė atsiranda dėl natūralių ausų išlinkimų. Kažkas tokio paprasto kaip vardas, inicialai, data ar nedidelis tekstas ar citata taip pat atrodo gerai šioje srityje, nes daug ką pasako nebūdamas per garsus. Maži elementai, tokie kaip keltų mazgai, žvaigždės, širdys, begalybės ženklai ir inkarai, yra puikus pasirinkimas vyrams ir moterims. Prieš priimant galutinį sprendimą, protinga šiek tiek ištirti ir pasikonsultuoti su dizaineriu ar menininku ekspertu, kuris jums patars. Dizaino galimybės yra neribotos, ir jūs pats pasirenkate tai, kas jums tinka.

Priežiūra

Ausys ir juos supanti sritis sudaro jautrią kūno dalį, nes yra tiesiogiai susijusios su galva ir kaukole. Todėl nelengva pasidaryti tatuiruotes, nes galite patirti daug skausmo ir netgi svaigti galva, kurią sukelia nuolatinis tatuiruočių aparato garsas ir vibracija. Be to, ši sritis gali išgydyti šiek tiek ilgiau, palyginti su kitų kūno dalių tatuiruotėmis, nes ji yra jautri niežuliui ir dirginimui. Jei esate pakankamai pasiryžęs ištverti skausmą ir neliesti tatuiruotės jos gijimo laikotarpiu, tuomet galite be jokios abejonės pasirinkti jas, nes jų rezultatas yra nuostabus.

Vienas dalykas, kurį reikia turėti omenyje, yra pasirinkti tokį menininką rašymo epochos tatuiruotėms, kuris turi daug patirties su tatuiruotėmis šioje srityje, nes menininko patirtis yra labai svarbi. Srities matomumas nereikalauja tobulybės, ir to turėtumėte ieškoti, nes investuosite daug laiko ir pinigų, kad gautumėte rašalą.

Įžymybės

Kaip matote per televiziją, visame pasaulyje yra keletas žinomų įžymybių, kurios leido sau išsitatuiruoti ant ausų. Nedaugelis jų tai daro dėl gilesnio tikslo, o kiti tai daro tik kaip mados pareiškimą. Štai keletas šių įžymybių vardų:

 • Demi Lovato -Ši jauna tarptautinė dainavimo sensacija turi turkio spalvos plunksnų tatuiruotę, esančią kairės ausies gale.
 • Hayley Williams – Ši garsi dainininkė yra žinoma kaip Paramore, o už kairės ausies srities ji turi nuostabią tatuiruotę. Ši tatuiruotė turi „APGALVOTAS!“Dizainas kartu su mažesniu debesies ir žaibo įvaizdžiu.
 • Jessie J. -Ši puiki britų dainininkė ir dainų autorė puikiai atrodo ant savo kairės ausies muzikos tatuiruotės. Jį sudaro boso raištis ir aukšto dažnio ragelio vaizdas, suformuotas kaip širdies forma.

Baigiamieji žodžiai

Ausų tatuiruotės neabejotinai pagerins jūsų kūno grožį. Tačiau dėl tam tikrų priežasčių šios tatuiruotės jums gali netikti. Dėl šios priežasties, prieš nuspręsdami pasidaryti šias tatuiruotes, turėtumėte apie tai gerai pagalvoti.

Levandų šakelė, Sol ArtUž ausies tatuiruotė IndyDoy žudiko banginio tatuiruotėRožių tatuiruotė už ausiesMinkštas gėlių už ausies DainasUž ausies skeleto tatuiruotė pagal Sol Art„Doy“ abrikosų žiedų tatuiruotėRagai už ausies - geraiJen minimalistinė lotoso gėlių tatuiruotė už ausiesMinimalistinė gėlių tatuiruotė, autorė Jessica ChannerKiaulpienių sėklų tatuiruotė37-asisMažas žaibas prie upės„Doy“ raudona rožėDaisy by Kristal JadeSuzy Yorke mažų paukščių tatuiruotė„Dreamcatcher“ tatuiruotė už ausies, pateikė „East Van Inc.Abrikosas už ausies tatuiruotė, autorė DoySvajonių gaudytojas pagal ch11388Už ausies vainiko tatuiruotėMaskato mažos lygties tatuiruotėMaža kriauklė už ausies, autorė YannaRožinės gėlės iš Ch11388„Dotwork Ear Tattoo by Amalie“Už ausies jūrų žvaigždės tatuiruotė, pagaminta iš neskausmingo plienoPusmėnulio tatuiruotė prie upėsMažytė už ausies lotoso gėlių tatuiruotėMažas vėžlys už ausies, autorius Brianas WooApversta gėlė už ausies tatuiruotės prie upėsMaža rožė už ausiesMaža spalvinga plunksna prie upėsGeometrinė širdies tatuiruotė už ausies pagal UPKristinos Darmajevos tatuiruotė „Blackwork Floral Behind The Ear“Josie Sexton debesysElegantiška gėlių juosta „Sol Art“Dean Maddern Waldo už ausų tatuiruotėsMaža violetinė gėlė pagal Sol ArtMaža violetinė plunksna už ausies, autorius Julius Tjoa

Viena iš nuostabiausių meno formų, kokias kada nors matė pasaulis, yra tatuiruočių menas, o pats nuostabiausias dalykas šiame mene yra tai, kad jis kaip žmogaus drobė naudoja žmogaus kūną. Tai apima gražių ir akį traukiančių piešinių kūrimą įvairiose kūno dalyse, tokiose kaip krūtinė, apatinė nugaros dalis, raktikaulis, ranka, pėda, skrandis, stuburas, koja, šonkauliai (šonai), rankovės, petys, riešas, kaklas ar nugaros dalis. kaklo, šlaunų, pirštų ir kulkšnių, kad būtų galima paminėti tik keletą. Ausų tatuiruotės daro labiausiai neįprastas ir viliojančias tatuiruotes dėl netikėtos vietos.

Ausų lankeliai ir sritis už ausų laikoma viena jautriausių žmogaus kūno dalių, ir tai suteikia jausmingą vertę šioms tatuiruotėms, kurias myli visų amžiaus grupių vyrai, moterys, merginos ir vaikinai. Galite pasirinkti vidutinio dydžio vyrišką tatuiruotę ausų srityje arba turėti mažą moterišką, priklausomai nuo jūsų pageidavimų ir poreikių. Geriausias dalykas yra tai, kad jie yra labai subtilūs ir padeda parodyti savo požiūrį, nebūdami per daug garsūs ar maištingi. Be to, šias tatuiruotes lengva nuslėpti, tiesiog padengus plotą plaukais. Tai yra vienas iš pagrindinių veiksnių, kurio kiekvienas nešėjas ieško tatuiruotėje, nes tam tikrose situacijose, tokiose kaip profesionalios, būtina paslėpti tatuiruotes.

Nando tatuiruotė „Paukščiai už ausies“Maža akvarelinė gėlėHonkamo šafrano gėlėPaukščiai skrydžio metuDoy mažos gėlės tatuiruotė už ausiesPeteris Panas už ausies danties, autorius Banul„Mini Lau“ gėlių tatuiruotė už ausiesPapuošalai už ausų tatuiruotės, autorius Balazs BercsenyiLaurel palieka už ausies tatuiruotę prie upėsSpalvotas Banul deimantasDaktaro Woo mažos katės tatuiruotė už ausiesDaktaro Woo maža kolibrio tatuiruotė„Doy“ gėlių tatuiruotė už ausiesHonkamo kardas už ausies

20140731085732_3UhkF-533x800

tatuiruotės už ausų01

tatuiruotės už ausų02

tatuiruotės už ausų03

04

05 tatuiruotės už ausies

06. tatuiruotės

tatuiruotės už ausų07

08-tatuiruotes

09

tatuiruotės už ausies10

tatuiruotės už ausų11

tatuiruotės už ausų12

tatuiruotės už ausų14

tatuiruotės už ausų15

tatuiruotės už ausų16

tatuiruotės už ausų17

18. tatuiruotės už ausų

tatuiruotės už ausų20

tatuiruotės už ausų22 tatuiruotės už ausų23

tatuiruotės už ausų24

tatuiruotės už ausų25

26. tatuiruotės už ausų

tatuiruotės už ausų27

28. tatuiruotės už ausų

29

tatuiruotės už ausų30

tatuiruotės už ausų31

tatuiruotės už ausų32

tatuiruotės už ausų33

tatuiruotės už ausų34

e741fd1e7361078617a05db4d9dc3f10-578x655

ausų tatuiruotė-42__605

ausų tatuiruotės-3__605

ausų tatuiruotės-12__605

ausų tatuiruotės-15__605

ausų tatuiruotės-18__605

ausų tatuiruotės-28__605

ausų tatuiruotės-39__605 ausų tatuiruotės-43__605

ausų tatuiruotės-45__605

ausų tatuiruotės-61__605

ausų tatuiruotės-391__605

ausų tatuiruotės-411__605

mažai sulankstomas ventiliatorius-tatuiruotė-už ausies-618x782

tatuiruotė su balandžiu moterims_116_0-578x513

40744c03e7cc34d159076c7f06c62d73-e1436821328404

c507b5c75de3678716a3901f58783cc3-e1436821364355-650x727

plunksna-tatuiruotė-už ausies

mini kaukolės ausies tatuiruotės dizainas 650x856

„openharing“-1

„openharing“-3

openharing-6-650x488

openharing-7-650x488

„openharing“-8

openharing-9-650x488

openharing-10-650x488

„openharing“-13

atidarymo pasidalijimas-14 openharing-15-650x488

„openharing“-16

openharing-17-650x488

atidarymo pasidalijimas-18

atidarymo pasidalijimas-19

openharing-20-650x488

openharing-21-650x488

openharing-22-650x488

openharing-23-650x488

atidarymo pasidalijimas-24

ausies nugaros tatuiruotė ausies nugaros tatuiruotė-1 ausies nugaros tatuiruotė-2 ausies nugaros tatuiruotė-3 ausies nugaros tatuiruotė-4 ausies nugaros tatuiruotė-5 ausies nugaros tatuiruotė-6 ausies nugaros tatuiruotė-7 ausies nugaros tatuiruotė-8 ausies nugaros tatuiruotė-9 Ausų nugaros tatuiruotė-10 Ausų nugaros tatuiruotė-11 ausies nugaros tatuiruotė-12 Ausų nugaros tatuiruotė-13 Ausų nugaros tatuiruotė-14 Ausų nugaros tatuiruotė-15 Ausų nugaros tatuiruotė-16 Ausų nugaros tatuiruotė-17 Ausų nugaros tatuiruotė-18 Ausų nugaros tatuiruotė-19 Ausų nugaros tatuiruotė-20 Ausų nugaros tatuiruotė-21 22 23 24 Ausų nugaros tatuiruotė-25 26 27 28 29 Ausų nugaros tatuiruotė-30 31 ausies tatuiruotė-2 ausų tatuiruotė-3 ausų tatuiruotė-4 ausų tatuiruotė-5 ausų tatuiruotė-19 ausų tatuiruotė-20 ausų tatuiruotės-6 ausų tatuiruotės-7 ausų tatuiruotės-8 ausų tatuiruotės-9 ausų tatuiruotės-10 ausų tatuiruotės-11 ausų tatuiruotės-12 ausų tatuiruotės-13 ausų tatuiruotės-14 ausų tatuiruotės-15 ausų tatuiruotės-16 ausų tatuiruotės-18 ausų tatuiruotės-21 ausų tatuiruotės-22 ausų tatuiruotės-23 ausų tatuiruotės-24