200 išraiškingų geriausių draugų tatuiruočių idėjų

Tikra draugystė yra patys gražiausi santykiai pasaulyje, nes visa tai susiję su dovanojimu, o ne su paėmimu. Tačiau tai neturėtų būti laikoma savaime suprantamu dalyku ir niekada negalima prarasti progos pasakyti, koks ypatingas yra geriausias draugas! Vienas geriausių būdų išreikšti šį jausmą nieko nesakant – pasidaryti geriausio draugo tatuiruotes. Šios tatuiruotės, dar vadinamos BFF tatuiruotėmis, tampa populiarios ne tik tarp jaunimo, bet ir tarp kitų amžiaus grupių. Jie yra puikus būdas parodyti savo atsidavimą ir tikėjimą vienu iš prasmingiausių santykių jūsų gyvenime, nes šios tatuiruotės yra jūsų amžinos draugystės simbolis.

Tai yra keletas kitų tatuiruočių, kurios šiais laikais įgauna vis didesnį populiarumą. Žinoma, jie yra labai populiarūs tarp tų pasaulio žmonių, kurių gyvenime yra nuostabių geriausių draugų. Nepaisant to, tai nereiškia, kad šios tatuiruotės tinka tik tiems geriausiems draugams. Jie taip pat gali būti išgraviruoti poroms, tokioms kaip vaikinai ir merginos, vyrai ir žmonos. Paslaptis iš tikrųjų yra ta, kad ant jūsų kūno išgraviruotos tos pačios sukurtos tatuiruotės. Tarkime, kad ant riešo turite plunksnų tatuiruotę, jūsų geriausias draugas taip pat turėtų turėti plunksnos tatuiruotę ant savo riešo, todėl tatuiruotės taps puikiais partneriais.

Begalybės širdies geriausio draugo tatuiruotės

Didžioji reikšmė Geriausių draugų tatuiruotės

Nereikia nė sakyti, kad geriausio draugo tatuiruotės, kurias ant jų kūno išraižė paprasti žmonės ir žinomos įžymybės, turi didelę reikšmę jų gyvenimui. Kitaip tariant, tai ne tik grynos ekrano tatuiruotės, dėl kurių jos yra labai puošnios fizinės išvaizdos požiūriu. Šiuo atžvilgiu čia yra keletas puikių šių tatuiruočių simbolių ir reikšmių:

 • Draugystė – Žinoma, numeris vienas, kurį jie simbolizuoja, yra draugystė. Tai automatiškai užfiksuos žmonių protus, kad jūs turite stiprią draugystę su savo geriausiu draugu, kai jie specialiai pamatys jūsų tatuiruotes, kai abu esate vienoje vietoje.
 • Įsipareigojimas –Kas sako, kad įsipareigojimas gali būti tinkamas tik toms realaus gyvenimo poroms? Tai taip pat puikiai tinka tiems žmonėms, kurie, žinoma, turi tvirtus draugystės santykius. Tai yra pagrindinė priežastis, kodėl jie reiškia įsipareigojimą tiems geriausiems draugams, kurie turi šį meną savo kūne.
 • Stiprumas –Stiprybė yra dar vienas dalykas, kurį jie reiškia. Kai turite šią tatuiruotę, tai tiesiog reiškia, kad turite stiprybės, kurią gaunate iš savo geriausio draugo. Tai reiškia, kad niekas negali nutraukti jūsų, kaip geriausių draugų, tvirtų ryšių.
 • Ilgaamžiškumas –Jie taip pat simbolizuoja ilgaamžiškumą. Tai reiškia, kad jūs su savo geriausiu draugu tikite, kad jūsų geriausio draugo santykiai truks visą gyvenimą. Galite pasakyti pasauliui, kad niekas jūsų nesugadins, turėdamas labai spalvingą ir prasmingą geriausio draugo meną.

Simbolinė reikšmė

Iš esmės jie piešiami poroje, ant abiejų draugų, ketinančių taip ypatingai paminėti savo draugystę. Šios tatuiruotės reiškia jėgą ir įsipareigojimą siekti ypatingo jųdviejų ryšio, nes jie dalijasi kiekvienos kūno dalies dekoratyviniu dizainu. Tiesą sakant, šios tatuiruotės gali turėti gražią istoriją, kuri bus įspausta į fizinę būtį ir dviejų draugų atmintį amžinai. Tatuiruotės tampa jų kūno dalimi ir parodo jųdviejų draugystės tiesą ir ilgaamžiškumą. Tokiu būdu jie yra gyvenimo dalis, pasitikėjimo ir tikėjimo ryšys tarp dviejų žmonių, kurie vienas kitą laiko svarbiausia gyvenimo dalimi.

Dizainų parinktys, į kurias reikia atsižvelgti

„Bff“ tatuiruotės dizainas visada išgraviruotas ant dviejų žmonių, kaip poros, kuri nori amžinai įsipareigoti vienas kitam. Kalbant apie dizainą, šios tatuiruotės turėtų būti ne tik patrauklios, bet ir turėti gilią simbolinę prasmę, dėl kurios ryšys tarp dviejų nešėjų yra stipresnis. Be to, tatuiruotės dizainą turėtų patvirtinti abu, nes abu juos nešios visada. Yra tam tikrų tradicinių dizainų, kurie ir toliau išlieka populiarūs tam tikrą laiką, o kai kurie nauji yra sukurti šiuolaikinių laikų kūrybingų tatuiruočių dizainerių. Nepriklausomai nuo to, kokį dizainą turi pasiimti nešėjas, reikia atsižvelgti į tai, ką vaizduoja tatuiruotės, ir tuo pačiu metu jis turi būti patvirtintas abiejų nešėjų. Štai keletas unikalių idėjų:

 • Begalybės tatuiruotės – Vienas iš populiariausių naudojamų simbolių yra begalybės simbolis. Priežastis ta, kad tai atspindi begalinį pasitikėjimą vienas kitu ir draugystę, kuri tęsis amžinai. Prie simbolio gali būti pridėta frazė, susijusi su šios obligacijos begalybe, kad tatuiruotė taptų dar prasmingesnė.
 • Religiniai simboliai – Juose gali būti keletas religinių simbolių, tokių kaip kryžminė tatuiruotė, nes tai reiškia tą patį tikėjimą, religiją ir tikėjimą, kuriuo dalijasi abu draugai, o tai labiau sustiprina jųdviejų santykius.
 • Dangaus objektai – Dangaus kūnai, tokie kaip saulė, mėnulis ir žvaigždės, yra idealiai naudojami BBF projektuose ir atrodo visiškai nuostabiai, be to, jie turi simbolinę prasmę.
 • Širdies tatuiruotės – Širdelės yra populiarus pasirinkimas tatuiruočių dizainui, jie taip pat randa pageidaujamą dizainą. Galima pasiimti nedidelę širdies nuotrauką kartu su gražia draugystės ar meilės citata. Kitas širdies panaudojimo būdas yra išgraviruoti kiekvienos draugo rankos gabalėlį. Dizainas turėtų būti toks, kad kai draugai sujungtų rankas, sudaužytos dalys sujungtų ir sudarytų vieną tobulą širdį. Panašiai dėlionės gabalus galima nupiešti ir ant draugų, ir jie turėtų tilpti vienas į kitą, kai jie matomi kartu.
 • Filmuko veikėjai – Kai kurie šaunūs animacinių filmų personažai, kurie patinka abiems geriausiems draugams, gali būti naudojami kuriant „bff“ tatuiruotes. Kai kurios specialios citatos ar žodžiai gali būti derinami su šiais simboliais, kad suteiktų jiems naują prasmę.
 • Plunksnos ir paukščiai – Maži paukščiai ir plunksnos gali sukurti patrauklų dizainą, jei naudojami kūrybingai. Tai gali atrodyti gerai tiek vyrams, tiek moterims. Merginos gali turėti kažką moteriškesnio, pavyzdžiui, drugelius, angelus ar fėjas.
 • Inkaro tatuiruotės – Kūrybingi tatuiruočių dizaineriai dažniausiai buvo matomi naudojant inkaro tatuiruotes. Šis dizainas yra gana populiarus tarp jaunų žmonių ir jam patinka tiek berniukai, tiek mergaitės.
 • Yin ir Yang geriausios tatuiruotės – Yin ir yang yra dar vienas mėgstamiausias dizainas, nes jis yra ne tik patrauklus, bet ir prasmingas. Yin ir yang yra du visiškai skirtingi žmonės, tačiau jie vienas kitą papildo iki tobulumo, todėl jie susirenka į vieną visumą. Dėl to tai puiki bff tatuiruotė.

Be šių populiarių dizainų, tatuiruočių dizaineriai gali panaudoti savo kūrybiškumą, kad atneštų kažką naujo, o taip pat tai, kas duoda prasmę dviejų žmonių draugystei. Kai kurie kiti objektai gali būti datos, skirtos draugystės pradžiai, žirklių ir juostelių tatuiruotės dizainas, deimantai, plunksnos, žuvys, gėlės (pvz., Lotosas, rožė, saulėgrąžos) ir daug daugiau.

Jūs saugote mane ir laukinės draugystės tatuiruotėsYin ir yang Mandala draugystės tatuiruotėsYin ir Yang ant riešo draugystės tatuiruočiųYin ir Yang geriausių draugų tatuiruotėsGeriausio draugo „Turtle on Foot“ tatuiruotėsGenčių vėžlių draugystės tatuiruotėsTrikampiai ant pirštų draugystės tatuiruočių

Geriausių draugų tatuiruotės yra gana populiarios tarp jaunosios kartos, mėgstančios eksperimentuoti. Idealiu atveju šios tatuiruotės išgraviruotos ant riešo, rankos nugaros, krūtinės, kulkšnių, pirštų, pečių, nugaros, stuburo, kaklo ir pėdų. Jie yra populiarūs tiek tarp jaunų vyrų, tiek tarp moterų, mergaičių, nors dizainą gali pasirinkti pagal savo lytį. Apskritai, jie yra įsimintina dovana, kurią du draugai gali įteikti vienas kitam, nes šios tatuiruotės sujungia juos abu amžiname bendrumo ryšyje.

Į begalybę ir už jos ribų Geriausio draugo tatuiruotėsKartu amžinai geriausio draugo citatosStoros ir plonos širdies begalybės geriausio draugo tatuiruotėsSaulės, mėnulio ir žvaigždės geriausių draugų tatuiruotėsSaulės gėlių draugystės tatuiruotės ant kulkšniesSaulės ir mėnulio Yin Yang draugystės tatuiruotės

Keletas gražių dizaino variantų

Žinoma, yra daug dizaino, skirtų geriausio draugo meno tatuiruotėms, kurias galite apsvarstyti turėdami su savo geriausiu draugu. Tačiau jūs turite būti labai atsargūs pasirinkdami dizainą, kurį turėtumėte išgraviruoti ant savo kūno, nes ne visi jie atrodys gerai ir tinka jums. Atsižvelgiant į tai, čia yra keletas dizainų, kuriuos galite apsvarstyti:

 • Religinis geriausio draugo dizainas– Kaip rodo jo pavadinimas, šis ypatingas dizainas apima religinį simbolį, pvz., Kryžių, arba tiesiog Jėzaus Kristaus atvaizdą. Svarbiausia yra turėti identišką tatuiruotės dizainą su savo geriausiu draugu. Jei turite geriausią vyrą draugą, jis gali turėti Jėzaus Kristaus atvaizdą. O jei esate mergina, galite pasirinkti turėti Mergelės Marijos atvaizdą. Tiesiog įsitikinkite, kad įdėjote tatuiruotę toje pačioje kūno vietoje, kur jūsų geriausias draugas graviruoja pasirinktą dizainą, kad jie atrodytų kaip geriausio draugo menas.
 • „Infinity“ geriausio draugo dizainas –Žinoma, jūs žinote, kad begalybės simbolis yra vienas iš labiausiai pageidaujamų dizainų. Šis simbolis tiesiog reiškia, kad jūsų draugystė tęsis amžinai, o pasitikėjimas vienas kitu niekada nebus nutrauktas. Pasaulyje yra daugybė porų, turinčių šį meną.
 • Širdies geriausio draugo dizainasVienas iš populiariausių pasirinkimų yra širdies tatuiruotės dizainas. Nereikia nė sakyti, kad jie vienas kitam atstovauja meilę. Taigi jau nenuostabu, kodėl daugelis žmonių renkasi širdies tatuiruotės dizainą. Širdies tatuiruotė atrodys dar nuostabiau, kai bus suporuota su kai kuriomis meilės citatomis, kurios turi didelę reikšmę jūsų, kaip geriausių draugų ar tikro gyvenimo mylimųjų, santykiams.
 • Karikatūrų personažų geriausias draugas Menas –Tai labai tinka toms mylinčioms poroms. Ant jūsų kūno galite išgraviruoti mėgstamus porą animacinių filmų personažų. Jūs tikrai galite tapti šiek tiek žaismingi naudodami šį BFF tatuiruotės dizainą, nes animacinių filmų personažai yra labai mieli dizainai.
 • Yin ir Yang geriausio draugo dizainas –Kitas labai gražus bendras dizainas yra Yin ir Yang dizainas. Tai taip pat labai prasminga, išskyrus tai, kad tai labai patrauklu.

Įžymybės

Kaip ir paprasti pasaulio žmonės, taip pat yra daug žinomų asmenybių, kurios žavi mintimi turėti šį meną. Šios įžymybės netgi tampa populiaresnės dėl šių tatuiruočių, kurios užfiksavo žiniasklaidą. Kai kurie šių geriausių draugų įžymybių vardai parašyti žemiau:

 • Hailey Baldwin ir Kendall Jenner-Hailey Baldwin yra 19 metų amerikiečių mados modelis, turinti tvirtus geriausius draugus su kitu labai populiariu amerikiečių mados modeliu Kendall Jenner. Jie turi įrodymų, kad yra geriausi draugai, tai yra BFF tatuiruotė ant jų pirštų. Tai žodis, kurį galima perskaityti kaip „MALDA“. Be to, jie taip pat turi dar vieną tatuiruotę. Kendall ant vidurinių pirštų turi baltus taškus, o Hailey kairėje ausyje – mažosios raidės „g“. Du geriausi geriausi draugai nusprendė šias tatuiruotes išgraviruoti ant kūno.
 • Airija Baldwin ir Hailey BaldwinAirija Baldwin yra 20 metų amerikiečių mados modelis, kuri yra labai graži Hailey Baldwin pusbrolis. Hailey ir Airija turi labai nuostabų žodį. Jie sakė, kad būti pusbroliais yra vienas iš faktų, dėl kurių jie tampa geriausiais draugais. Ant abiejų vidurinių pirštų jie turi žodį „baldwin“ geriausia tatuiruotė. Jonas Boy buvo populiarus tatuiruočių menininkas, padaręs būtent šią BFF tatuiruotę.
 • Mandy Moore ir jos grupės draugai– Mandy Moore ir jos grupės draugai taip pat demonstruoja gerą draugystę su visuomene, turėdami BFF tatuiruotes ant kojų. Galbūt nesuprantate, kaip atrodo ši tatuiruotė, tačiau ji jiems turi didelę reikšmę. Tatuiruotę ji ir jos grupės draugai pasidarė prieš 8 metus. Kai jie yra kartu, jie nusiauna batus ir parodo tatuiruotes žmonėms, kurie nori tai pamatyti.

Saulės ir mėnulio su rodyklėmis geriausio draugo tatuiruotės

Paskirties vietų vadovas

Nereikia nė sakyti, kad yra įvairių jūsų kūno dalių, kuriose galite įdėti savo bff tatuiruotes. Įsitikinkite, kad jūsų geriausias draugas taip pat uždeda savo tatuiruotę toje pačioje vietoje, kad būtų galima pasiekti esmę. Šiuo atžvilgiu čia yra keletas bendrų kūno dalių, kuriose galite įdėti šį meną:

 • Geriausio draugo menas ant krūtinės – Krūtinė labai prie širdies. Ir kadangi jūs labai mylite savo geriausią draugą, krūtinės sritis yra tikrai puiki vieta. Jūsų ir geriausio draugo menas tikrai puikiai atrodys ant jūsų krūtinės.
 • Geriausio draugo menas ant riešo – Kita labai dažna, tačiau tobula vieta yra jūsų riešas. Norėdami pasiekti puikų tatuiruotės grožį, galite uždėti tatuiruotės dizainą ant kairiojo riešo, o jūsų geriausias draugas turėtų turėti jį ant dešiniojo riešo, arba tai priklauso nuo jūsų sprendimo, kas turės tą dešinįjį ar kairįjį riešą.
 • Geriausio draugo menas ant kaklo – Kaklas iš tikrųjų yra labai gera vieta bet kokioms tatuiruotėms, kurių norite, kaip ir geriausio draugo menas. Jei norite parodyti savo geriausius santykius su kitais žmonėmis, kaklo dalis yra labai puiki vieta, į kurią turėtumėte atsižvelgti.
 • Geriausias draugas Art Foot – Pėda yra dar viena puiki vieta. Su šia geriausia vieta jūs tikrai puikiai atrodysite su savo geriausiu draugu. Norėdami tai parodyti kitiems, galite nusifotografuoti kojomis su savo geriausiu draugu, ir jiems tai tikrai patiks. Dėl to nekyla jokių abejonių. Yin ir Yang dizainas puikiai tinka šiai vietai.
 • Geriausio draugo menas ant dilbių – Dilbiai taip pat puikiai tinka jūsų geriausio draugo tatuiruotei, jei norite, kad tatuiruotės būtų labai akivaizdžios kitiems žmonėms aplink jus. Kai būsite kartu su savo geriausiu draugu, jūs tikrai būsite traukos centras, kai turėsite tatuiruotę ant dilbių.

Baigiamieji žodžiai

Geriausios draugo tatuiruotės neabejotinai yra puošnios puošmenos, kurias galite turėti ant savo kūno ir savo geriausio draugo kūno. Aplinkiniai žmonės niekaip nepripažins stiprios draugystės, kurią užmezgėte su geriausiu draugu. Tiesiog įsitikinkite, kad jūs ir jūsų geriausi nusprendėte, kokį tatuiruotės dizainą abu dėvėsite ant savo kūno.

Saulės ir mėnulio citatos Draugystės tatuiruotėsSaulės ir mėnulio pirštų geriausio draugo tatuiruotėsSaulės ir mėnulio nugaros geriausio draugo citatosSaulės ir mėnulio draugystės tatuiruotėsSaulės ir mėnulio geriausio draugo tatuiruotės„Soulsisters“ geriausio draugo tatuiruotėsMažos širdies geriausio draugo tatuiruotėsMažų paukščių tatuiruotės draugysteiMažų paukščių tatuiruotės su geriausiais draugaisMažo paukštelio ant riešo geriausio draugo tatuiruotės

Seserys ant sūpynių draugystės tatuiruočiųSeserinės meilės geriausio draugo tatuiruotėsBuriavimo citatos Draugystės tatuiruotėsCitatos apie pėdų geriausio draugo tatuiruotesCitatos Draugystės tatuiruotėsGeriausių draugų tatuiruočių citataCitata Geriausio draugo tatuiruotėsCitatos ženklo draugystės tatuiruotėsPuzzle Pieces Geriausio draugo tatuiruotėsDėlionės ir užrakto geriausio draugo tatuiruotėsPažadėkite geriausio draugo tatuiruotes ant pirštų„Planet and Shuttle“ geriausio draugo tatuiruotėsPicos draugystės tatuiruotės„Pinky Promise“ draugystės tatuiruotėsAnanasai ant riešų Geriausio draugo tatuiruotėPopieriaus lėktuvo geriausio draugo tatuiruotėsOhanos draugystės citatosMėnulio žemės mylių geriausio draugo citatosMėnulis ir saulė su veido geriausio draugo tatuiruotėmisMėnulio ir žvaigždės geriausio draugo tatuiruotėsMickey ir Minnie geriausių draugų tatuiruotėsAtitinkančios draugystės tatuiruotės citatosGeriausių draugų tatuiruotės „Mandala on Foot“Mandalos dramblių draugystės tatuiruotėsMandala Geriausio draugo tatuiruotėsMeilės širdies geriausio draugo tatuiruotės„Little Lines“ draugystės tatuiruotėsMažų paukščių draugystės tatuiruotės„Infinity Sisters“ draugystės tatuiruotėsBegalybės širdies geriausio draugo tatuiruotėsBegalybės draugystės tatuiruotės ant pirštųBegalybės draugystės tatuiruotė„Infinity“ geriausio draugo tatuiruotės su pasimatymu„Infinity Arrow“ geriausio draugo tatuiruotės„Infinity and Beyond“ geriausio draugo pusės tatuiruotėsApkabinimai ir bučiniai su širdies geriausio draugo tatuiruotėmisŠirdelės su pirštų atspaudais Geriausio draugo tatuiruotėsŠirdžių draugystės tatuiruotėsŠirdies draugystės tatuiruočių idėjos„Happy Faces“ geriausio draugo tatuiruotės„Hakuna Matata“ geriausio draugo tatuiruotės ant petiesVisagalės merginos draugystės tatuiruotės citatosDraugystė amžinai tatuiruotėDraugystės kompaso tatuiruotėsDraugystės kompaso tatuiruotėsDraugystės inkaro tatuiruotėsTaškų geriausio draugo tatuiruotėsAmžinybės draugystės tatuiruotėsDramblys su inicialais ant bagažinės draugystės tatuiruočiųDramblio ir balionų geriausio draugo tatuiruotėsAštuoni romėniško skaičiaus geriausio draugo tatuiruotėsDeimantinės geriausio draugo tatuiruotėsKryžiaus ant kaklo geriausio draugo tatuiruotėsKryžiaus ant pirštų draugystės tatuiruotėsKryžiaus rodyklės geriausio draugo tatuiruotėsBendravimas Geriausio draugo tatuiruotėsKompaso svajonių gaudytojo geriausio draugo tatuiruotėsBendravimas Geriausio draugo tatuiruotėsSpalvingų širdžių geriausio draugo tatuiruotėsSpalvingos širdies pažadų draugystės tatuiruotėsSpalvingos geriausių pumpurų cigaretės ir lengvesnės draugystės tatuiruotėsSpalvingos rodyklės draugystės tatuiruotėsStorosios žarnos ir pusiau dvitaškio geriausio draugo tatuiruotėsCheminės obligacijos geriausio draugo tatuiruotėsDuonos geriausio draugo tatuiruotėsJuodos ir baltos Mickey partnerio geriausio draugo tatuiruotėsJuodos ir baltos plunksnos Geriausio draugo tatuiruotėsGražios saulės ir mėnulio geriausio draugo tatuiruotėsGražios BFF geriausio draugo tatuiruotės ant pirštų„Arrows“ geriausių draugų tatuiruotės„Arrow Infinity“ geriausio draugo tatuiruotėAngelo sparnų draugystės tatuiruotėsInkaras ir juodi paukščiai su geriausio draugo citata tatuiruotėmis

geriausias draugas-tatuiruotes-1 geriausias draugas-tatuiruotes-25 geriausias draugas-tatuiruotes-24 geriausias draugas-tatuiruotes-23 geriausias draugas-tatuiruotes-22 geriausias draugas-tatuiruotes-21 geriausias draugas-tatuiruotes-16 geriausias draugas-tatuiruotes-17 geriausias draugas-tatuiruotes-18 geriausias draugas-tatuiruotes-19 geriausias draugas-tatuiruotes-20 geriausias draugas-tatuiruotes-15 geriausias draugas-tatuiruotes-14 geriausias draugas-tatuiruotes-13  geriausias draugas-tatuiruotes-11 geriausias draugas-tatuiruotes-6 geriausias draugas-tatuiruotes-7 geriausias draugas-tatuiruotes-8 geriausias draugas-tatuiruotes-9 geriausias draugas-tatuiruotes-10 geriausias draugas-tatuiruotes-5 geriausias draugas-tatuiruotes-4 geriausias draugas-tatuiruotes-3 geriausias draugas-tatuiruotes-2  Geriausias draugas-tatuiruotės-27 28-asis geriausias draugas-tatuiruotesGeriausias draugas-tatuiruotes-29 30 geriausių draugų tatuiruotės Geriausias draugas-tatuiruotes-31  geriausias draugas-tatuiruotes-33 34-asis geriausias draugas-tatuiruotes geriausias draugas-tatuiruotes-35 36-asis geriausias draugas-tatuiruotes 37-asis geriausias draugas-tatuiruotes geriausias draugas-tatuiruotes-38 39-asis geriausias draugas-tatuiruotes geriausias draugas-tatuiruotes-40 41-asis geriausias draugas Geriausias draugas-tatuiruotes-42 Geriausias draugas-tatuiruotės-43 Geriausias draugas-tatuiruotes-44 45-asis geriausias draugas-tatuiruotes 46-asis Geriausias draugas-tatuiruotes-47 48-asis tatuiruotes Geriausias draugas-tatuiruotes-49 geriausias draugas-tatuiruotes-50 Geriausias draugas-tatuiruotes-51 Geriausias draugas-tatuiruotes-52 53-asis 54-asis tatuiruotes geriausias draugas-tatuiruotes-55 56-asis tatuiruotės 57-asis tatuiruotes 58-asis geriausias draugas-tatuiruotes-60 61-asis 62-asis tatuiruotės 63-asis 64-asis tatuiruotes 65-asis tatuiruotė 66-asis tatuiruotes 67-asis tatuiruotes 68-asis tatuiruotes 69-asis tatuiruotes 70-asis geriausias draugas-tatuiruotes 71-asis 72-asis tatuiruotes 73 75-asis tatuiruotes 76-asis 77-asis tatuiruotes 78-asis 79 80-asis geriausias draugas-tatuiruotes 81-asis 82-asis 83 84 85-asis tatuiruotes 86-asis 87-asis 88-asis tatuiruotes 801-asis